Drodzy forumowicze i goście!

25.11.2021
Wszystko wskazuje na to, że nasze forum działa już na nowym hostingu, tu nie powinniśmy już minutami oczekiwać na załadowanie się strony. Jest to nowoczesny hosting, gdzie zasoby są skalowalne, więc nie będzie blokad i zahamowań. Ponoć nie ma też limitów dla baz danych, więc możemy znów spokojnie wszystko pisać i wstawiać, ale kopiowanie poprzednich postów i blisko z góry nie będzie tolerowane, bo szkoda czasu czytających.
Będziemy jeszcze robić upgrade skryptu forum, więc jakieś przerwy będą, jeszcze nie wiem kiedy.
Życzę forumowiczom i gościom przyjemnego surfowania i odnalezienia tego, co was interesuje. No i zdrówka dla wszystkich!

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

MMS - cudowny suplement

alkara
Posty: 10
Rejestracja: piątek 14 lip 2017, 15:31
x 28
Podziękował: 161 razy
Otrzymał podziękowanie: 14 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: alkara » czwartek 12 paź 2017, 21:41

Witam
Mam wg badan sprzed m-ca (western) juz przebyta borelioze,jednak co jakis czas biore MMS z DMSO i zauwazylem ze po zazyciu jak wczesniej reguluje mi sie cisnienie tzn spada gdyz normalnie mam podwyzszone.
Czyzby MMS dotleniał organizm i serce mialo mniej pracy
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9341
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13601 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 12 paź 2017, 23:38

Nie, to DMSO obniża ci ciśnienie, to znany efekt uboczny.
1 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 611
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18601 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 03 mar 2018, 09:07

ikus
21 stycznia 2014 o 20:48
12 0 Oceń

MMS-a zaczęłam zażywać w połowie 2009 roku z nadzieją, że pomoże mi na silny ból kręgosłupa. W tamtym czasie miałam pękniętych 5 kręgów. Ze względu na zaawansowaną osteoporozę (53 %) kości i kręgi samoistnie mi pękały, a ból był tak silny, że przez pół roku spałam na wpół-siedząco lub na krześle opierając się o stół, byleby tylko niczym nie dotknąć górnej części kręgosłupa.

Kiedy zaczęłam brać MMS-a za każdym razem wymiotowałam, jednak mimo wymiotów czułam się coraz lepiej. Zaczęłam powoli zmniejszać leki przeciwbólowe, które brałam z powodu bólów kręgosłupa (Tramal, Poltram, Dafalgan Codeine, MST- czyli Morfina, Dolargan ).

Po niedługim czasie zażywając MMS-a odstawiłam je całkowicie. Zauważyłam też, że stawy i mięśnie coraz rzadziej mnie bolały i dlatego też zaczęłam zmniejszać sterydy, które zażywałam od ósmego roku życia (przez 23 lata) ze względu na swoje choroby. Jako ośmiolatka zachorowałam na Młodzieńcze Zapalenie Stawów, później moja choroba przekształciła się w Reumatoidalne Zapalenie Stawów, jeszcze później w Gościec Stawowy, a na końcu w 1995 roku zdiagnozowano ją jako Collagenosis mixta – czyli mieszana choroba tkanki łącznej. Choroba ta atakuje stawy, mięśnie. W wyniku brania przez tyle lat sterydów i innych leków (Encorton, Medrol, Debecylina, Sulfasalazyna, Solu-Medrol Hydrokortizon, Majamil, Naproxen, Metotreksat) mój organizm miał ogromne braki wapnia, dlatego też pobierał je z kości, przez co nabawiłam się Osteoporozy. Moją drugą chorobą była choroba Syndroma Raynauda – czyli najprościej mówiąc niedokrwienie – na nią również brałam dużo leków (Vesel Due F, Adavin, Polfilin). Odkąd pamiętam leki zawsze były obecne w moim życiu, mnóstwo leków, abym mogła jakoś funkcjonować.

MMS okazał się dla mnie wybawieniem. Z każdym dniem czułam się lepiej, zmniejszałam ilości leków, aż w końcu po roku czasu dokładnie 3 listopada 2010 roku odstawiłam je wszystkie łącznie ze sterydami (Medrol-em).

Kręgi w kręgosłupie pozrastały mi się i do dziś nie pękają, bólu stawów nie czuję już w ogóle. Czuję się świetnie, jakbym urodziło się na nowo. Zmienił mi się całkowicie wygląd twarzy – nie jest już ona okrągła i nalana, jak to zwykle bywa przy zażywaniu sterydów, a jest normalna i szczupła. Cera również całkowicie mi się zmieniła, stała się gładka, nie jest już szara czy też mysia – jak to zawsze mówiłam. Wyglądam zupełnie inaczej. Wyniki badań mam bardzo dobre, kamienie w nerkach zniknęły (a miałam ich sporo w obu nerkach), teraz mogę cieszyć się życiem i pomagać innym, aby tak jak ja odzyskali wiarę, że mogą jeszcze wyzdrowieć.

Moja kuracja MMS była ciężka czasami męcząca. Na początku często wymiotowałam pijąc go, później było już lepiej. Robiłam kroplówki z MMS-a łącznie razem 11 razy, okłady na kręgosłup i miejsca, które mnie bolały (zwłaszcza lewe ramię), bardzo często się w nim kąpałam i kąpię się do dziś, a kąpiele w MMS naprawdę uwielbiam.

Jakiś czas temu w wyniku małego wypadku rozcięłam sobie nogę i to porządnie, w wyniku czego miałam oderwany płat skóry na kości goleniowej. Nie wiedziałam co robić, nie chciałam jechać do szpitala, a noga wyglądała okropnie. Mąż zrobił mi MMS z 15 kropli, wlał do butelki z rozpylaczem i przez 3 godziny rozpryskiwałam go na ranie. W końcu po trzech godzinach zdecydowałam się pojechać do szpitala ponieważ naderwany kawałek mojej skóry zwinął się w rulonik, a nie wiedziałam czy ją odciąć czy lekarz mi ją przyszyje z powrotem.

W szpitalu założyli mi 10 szwów. Przez następne 14 dni do momentu zdjęcia szwów rozpylałam MMS-a 3 x dziennie po 15 kropli na zszyte miejsce. Po 14 dniach miałam jechać na zdjęcie szwów, ale nie miałam czasu. Tydzień później, wciąż stosując rozpylanie MMS-a, sama sobie je wyjęłam w domu. Do dziś nie widać, gdzie były one zakładane i trzeba bardzo się przyjrzeć, aby zobaczyć jakikolwiek ślad.

W tamtym roku robiłam badania na gęstość kości, odbudowałam je o 10%.

Do dziś piję MMSa -choć teraz już rzadko, kąpię się w nim, robię inhalację, metodę w worku.

Nie wyobrażam sobie życia bez MMS. DZIĘKI NIEMU WYLECZYŁAM CHOROBY, Z KTÓRYMI BORYKAŁAM SIĘ PRAWIE CAŁE ŻYCIE. Gdyby tak jak piszecie MMS był niebezpieczny to już dawno powinnam leżeć w trumnie, a mam się bardzo dobrze.
Propaganda i tyle.
Najpierw radzę przeczytać książkę
dr Anje Oswald „MMS mineralne panaceum” , a potem się wypowiadać. „MMS (Miracle Mineral Supplement, chloryn sodu) to mineralna substancja, która posiada właściwości przeciwbakteryjne i zdolność zwalczania wielu chorób. W dużym stopniu wpływa na regenerację systemu immunologicznego. Środek ten jest ukierunkowany głównie na wzmocnienie organizmu tak, aby samodzielnie zdołał pokonać choroby. W Afryce uratował on około 75 000 osób chorych na malarię, której objawy ustąpiły w ciągu doby.

Wiele dolegliwości w naszym organizmie powodują pasożyty i mikroby. MMS jest zabójcą patogenów, co zostało ogłoszone przez Amerykańskie Towarzystwo Chemików Analitycznych. Wykazuje uzdrawiające właściwości również w przypadku nowotworów, AIDS, wszystkich typów żółtaczki, cukrzycy, miażdżycy czy paradontozy. Stosując go zewnętrznie jest skuteczny przy wszelkiego rodzaju dolegliwościach skórnych, takich jak ropnie, opryszczka, kurzajki czy egzema.

Autorka, lekarz medycyny, zainteresowała się działaniem MMS i wydobyła na światło dzienne wiele zaskakujących wyników badań, potwierdzających jego lecznicze właściwości. Podaje szczegółowe dawkowanie wraz z listą chorób, na które skuteczność MMS została potwierdzona. Dzięki tej książce poznasz proste terapie, które mobilizują organizm do zwalczania infekcji. Liczne relacje osób, które go stosowały są świadectwem jego pozytywnego wpływu na zdrowie. Teraz i Ty będziesz mógł skorzystać z praktycznej wiedzy i odkryć wielorakie możliwości tego środka. Wstęp do książki napisał wynalazca i propagator MMS, dr Jim V. Humble.
1. Gratuluję uznania Wikipedii jako pewnika podawanej wiedzy.

2. Chloryn sodu to nie jest chlor syntetyczny, a tym bardziej nie jest nim dwutlenek chloru. Idąc takim tokiem myślenia syntetycznym chlorem można nazwać sól kuchenną.

3. Autor cytuje Wikipedię „większość biocydów niszczy także pożyteczne organizmy …” Na podstawie czego autor wyciąga wniosek, że akurat MMS należy do tej grupy biocydów.

4. Ozon jest utleniaczem wykorzystywanym przez medycynę, a najbardziej znanym jest tlem bez którego nie jesteśmy w stanie żyć. Nie demonizujmy.

5. Słabnięcia, czy biegunki czy mdłości, to nie objawy zażycia MMS a reakcja Herxheimera czyli gwałtownego oczyszczania organizmu. Nie należy tą reakcją straszyć poza tym nie jest ona warunkiem sine qua non wiem bo zażywam preparat i nigdy mnie to nie spotkało choć lekarza ani antybiotyków nie widziałem od czterech lat.

6. Chlor może być trucizną ponieważ łączy się z innymi pierwiastkami natomiast jon dwutlenku chloru (MMS) nie tworzy wiązań z innymi substancjami bo jak wspomniał autor wcześniej jest utleniaczem i utlenia
https://jarek-kefir.org/2013/10/08/prep ... ment-80815
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 611
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18601 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 18 mar 2018, 17:37

Z wizytą u Pustelnika #4-

MMS/chloryn sodu, sł. zdrowia, urynoterapia


https://youtu.be/zVkAU2V0NDw
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

beadnorsi
Posty: 814
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 2
x 43
Podziękował: 1762 razy
Otrzymał podziękowanie: 1283 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » środa 03 paź 2018, 11:10

https://www.youtube.com/watch?v=pZpfYIWpfAY


----co sadzicie o tej opini tego "pana"?
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9341
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13601 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 03 paź 2018, 12:31

Są trolle, trolki i troliki. Niektórzy potrafią nawet używać "naukofego" języka. Wodą, czy solą też można się zatruć.
Ja osobiście wolę wodę utlenioną niż MMS, ale są ludzie, którzy bardzo sobie chwalą efekty jego używania.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
dama
Posty: 841
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1877 razy
Otrzymał podziękowanie: 885 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: dama » środa 10 paź 2018, 12:37

ten pan ma do wiekszosci dziwne opinie i przyznaje ze dziala mi na nerwy,wiec unikam .

MMS pilam i wiem jak dziala nawet kotu dawałam i przezył
Hambl celowo zarazil sie malaria zeby na sobie przetestowac MMS w jego pozytywnym działaniu
Wszem i wobec ówia ze malaria jest nie uleczalna a Humbl dowiódl ze jest uleczalna przez oczyszczenie
organizmu MMS,em
0 xkingwins
Posty: 1
Rejestracja: piątek 16 lis 2018, 16:19

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: kingwins » piątek 16 lis 2018, 16:21

szybkie pytanko, wczoraj pierwszy raz użyłem MMS, wzialem 5 kropli na 25 cytryny, 3min, do wody i wypiłem,po 4 godziach zaczałem mieć duszności i palenie pod mostkiem, mineło już jakieś 18godzin i dalej to mam, ulgę przynosi ibuprofen (na chwilę).

Co zrobiłem nie tak? Czy to normalne?
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9341
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13601 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 16 lis 2018, 23:22

Zaczynamy pobieranie od 1-nej kropli + 4 krople soku!
Nie wiem jak sobie tym herxem dokuczyłeś, możesz spróbować sody zneutralizowanej cytryną, może ci pomoże.
Ale prawdopodobnie masz zwyczajne nadżerki zwieracza lub żołądka, które podrażniłeś.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
dama
Posty: 841
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1877 razy
Otrzymał podziękowanie: 885 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: dama » sobota 17 lis 2018, 18:53

zaleca sie wit C 1000 .
nie warto sie spieszyc jak sie nie zna reakcji organizmu na -nowosci -
ja zaczynałam od 1kropli na 5 kropli zakwaszenia odczekac 3 min dolac wode i wypic
a na drugi dzien o krople wiecej albo i 2 jesli wszytko jest OK.
0 xrudamona
Posty: 1
Rejestracja: środa 13 lut 2019, 14:27

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: rudamona » środa 13 lut 2019, 14:42

Cześć
kupiłam MMS 28% w płynie i do tego aktywator w formie HCL 4 %, bardzo proszę o info w jakich proporcjach to brać czy 1:1, czy 1:3 ???
będę bardzo wdzięczna za info !!!
0 xAwatar użytkownika
dama
Posty: 841
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1877 razy
Otrzymał podziękowanie: 885 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: dama » czwartek 14 lut 2019, 18:16

Poczytacie
http://kapsaicyna.eu/pliki/mms.pdf
Przyjmuj w dniach przerwy witaminę C 500mg 2-4xdziennie,
pij sok z kiszonej kapusty 1/2 do 1szklanki na dzień,
zażywaj węgiel aktywny, który zwiąże uwolnione toksyny,
pijwięcejwody.
Przy powtórnym użyciu, rozpocznij od dawki, która cię oczyściła.
0 xAwatar użytkownika
BABA
Posty: 1423
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 240
x 146
Podziękował: 4459 razy
Otrzymał podziękowanie: 2744 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: BABA » sobota 23 mar 2019, 16:59

rudamona pisze:
środa 13 lut 2019, 14:42
Cześć
kupiłam MMS 28% w płynie i do tego aktywator w formie HCL 4 %, bardzo proszę o info w jakich proporcjach to brać czy 1:1, czy 1:3 ???
będę bardzo wdzięczna za info !!!
Znalazłam tylko coś takiego:
Do 500ml destylowanej wody wlewamy kolejno 25ml MMS i 25ml 5% kwasu solnego (lub inną ilość odpowiedniego kwasu niezbędną do aktywowania 25ml MMS). Potrząsamy i zostawiamy na 12h w temperaturze pokojowej. Po tym czasie chowamy do lodówki (najlepiej w temperaturze około 8 stopni Celsjusza). Gdy się wychłodzi otrzymamy roztwór o stężeniu 3000 PPM (3000 cząsteczek na milion). 1ml otrzymanego roztworu jest ekwiwalentem 3 aktywowanych kropli mms, czyli standartowej 3-kroplowej dawki. Oczywiście CDH przed wypiciem wlewamy do naczynia z wodą i wtedy wypijamy. CDH jest stosunkowo mocno skoncentrowany. Do zalet CDH zalicza się łatwość wytwarzania, okres przechowywania - w lodówce spokojnie można go trzymać 3-4 tygodnie. Posiada wszystkie zalety tradycynego MMS. Ogranicza ilość przyjmowanych kwasów, które mogą powodować nieprzyjemne reakcje, dzięki czemu łatwiej można tolerować większe dawki. I jedno z ważniejszych, nie marnujemy ClO2, które przy tradycyjnej aktywacji w 70%-96% ucieka w powietrze. Oczyszcza je w ten sposób co prawda i aplikujemy sobie małe ilość ClO2 poprzez nozdrza, ale z reguły nie taki jest nasz cel przy aktywacji MMSa.
http://www.mmsjimhumble.ubf.pl/forum/vi ... ead_id=125
0 x


Niepowodzenie może złamać tylko tego, kto dał się zwieść powodzeniu - Seneka

Awatar użytkownika
evoque
Posty: 24
Rejestracja: piątek 27 lut 2015, 13:53
x 4
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowanie: 22 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: evoque » wtorek 21 sty 2020, 19:39

Hej, czy chloryn sodu i kwasek cytrynowy mogą się przeterminować? Mam takowe po półrocznym terminie przydatności.
Jeśli są już do niczego, to jak je mogę wykorzystać? ;)
0 xbeadnorsi
Posty: 814
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 2
x 43
Podziękował: 1762 razy
Otrzymał podziękowanie: 1283 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » wtorek 21 sty 2020, 20:57

" bo MMS usunie nie tylko to, co chcemy, ale także szerokie spektrum minerałów."Witam wszystkich.Blue,zacytowalem tutaj Ciebie z rozdzialu o MMS.Jezeli WU zamienia sie w zoladku w MMS,a on sam jak piszesz zabierze sie za mineraly to czy nie robi tego samego WU?
0 xAwatar użytkownika
Basia7
Posty: 1064
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 41
x 98
Podziękował: 2332 razy
Otrzymał podziękowanie: 2386 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » sobota 30 maja 2020, 23:22

0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9341
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13601 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 31 maja 2020, 09:22

@beadnorsi, tak, WU robi dokładnie to samo co MMS. Tylko niewielka część WU przejdzie w żołądku w MMS.
Różnica między MMS a WU jest taka, że jedna cząsteczka MMS "utlenia" 5 innych cząsteczek chemicznych, a cząsteczka WU tylko jedną, ale WU robi to tlenem, a MMS chlorem. Stąd reakcje uboczne organizmu (Herxheimer) są o wiele słabsze dla WU, bo większość związków chloru jest o wiele bardziej toksyczna niż związki pochodzące z utleniania tlenem.
Biorąc powyższe pod uwagę "potencja" MMS jest wyższa, jednej kropli MMS odpowiada ca 15 kropli WU o stężeniu 3%.
Czyli dla standardowych 6 kropli MMS trzeba podać 60 Kropli WU 3%, co jest równoważne 3 ml. Standardowa łyżeczka to jest 5ml.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
somiracle
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek 09 lis 2020, 16:31
x 16
x 2
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podziękowanie: 69 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: somiracle » środa 17 mar 2021, 15:19

Czy przy zakażeniu takimi bakteriami jak:
Ureaplasma urealyticum
vancomycin-resistant enterocooci VRE
vancomycin-resistant staphylococcus VRSA
pomoże MMS?
0 x


Somiracle

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9341
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13601 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 17 mar 2021, 19:08

Pomoże pod warunkiem, że do nich dotrze.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
somiracle
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek 09 lis 2020, 16:31
x 16
x 2
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podziękowanie: 69 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: somiracle » czwartek 18 mar 2021, 10:25

Od czego to zależy?
Jak to stosować aby zadziałało?
0 x


Somiracle

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9341
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13601 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 18 mar 2021, 11:03

Przede wszystkim zależy od lokalizacji patogenów. Jeśli jest to sam układ moczowy, to relatywnie łatwo, jeśli płciowy, znacznie trudniej. W układzie moczowym szklanka wody z solą potrafi uczynić cuda, ale gdzie indziej już nie działa.
Poza tym Ureaplasma urealyticum to dla mnie nie jest bakteria tylko mykoplazma, działa na nią boraks. Jest to dość wredne zakażenie grzybiczne, przenosi się z matki na dziecko, doskonale rozwija się po zastosowaniu antybiotyków.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
somiracle
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek 09 lis 2020, 16:31
x 16
x 2
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podziękowanie: 69 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: somiracle » czwartek 18 mar 2021, 14:21

Te zakażenia ciągną się już długo i cały czas jest stan zapalny w przewodzie moczowym. co widać po ph moczu ( cały czas ok. 8 ph) i potwierdził to BRT.
Była stosowana sól ale chyba nie pomogło.
Będziemy stosować boraks bo oboje z mężem jesteśmy tym samym poczęstowani!
Dzięki za podpowiedź :-)
0 x


Somiracle

ODPOWIEDZ