Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

MMS - cudowny suplement

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1624 razy

MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 26 mar 2013, 22:30

fulldriver, forumowicz ze starego forum, tak pisał o tym specyfiku:

fuldriver pisze:Witam wszystkich.
Zakładam ten watek bo jeszcze chyba nikt nie pisał o tym na naszym forum. MMS uzywam sam, zakupiłem go za 69 zł + wysyłka + opis jak stosować - http://www.mmsdistribution.pl/index.php?p=5
piję go razem z żoną i jeszcze żyjemy hehe Duży uśmiechMMS nie jest lekiem, lecz naturalnym środkiem mineralnym wzmacniającym system immunologiczny. Chodzi tu o minerał, chloryn sodu NaClO2, z którego pozyskuje się MMS. Uwodniony chloryn sodu używany jest do oczyszczania wody, dezynfekcji, w fotografice, farbiarstwie a dzięki odkryciu jego właściwości uzdrawiających, teraz także w medycynie .

MMS - przełom w przezwyciężaniu:

• AIDS
• żółtaczki typu A, B i C
• gruźlicy
• astmy
• BSE
• malarii
• nowotworów - w wielu przypadkach eliminuje chemioterapię i naświetlanie
• cukrzycy - znika po tygodniu
• opryszczki
• grypy
• ptasiej grypy
• miażdżycy
• infekcji wirusowych i bakteryjnych
• pasożytów
• pleśniawek
• kurzajek
• ropni
• stanów zapalnych dziąseł
• parodontozy
• ran i ukąszeń owadów itd.Tekst o MMS z polskiego wydania dwumiesięcznika - NEXUS
Obserwując chemiczne i uzdrawiające własności stabilizowanego tlenu, inżynier Jim Humble opracował prosty środek umożliwiający przezwyciężanie objawów malarii w zaledwie kilka godzin, który jest już z powodzeniem stosowany w Afryce.
Jim V. Humble
MMS nie jest lekiem, lecz naturalnym środkiem mineralnym wzmacniającym system immunologiczny. Chodzi tu o minerał, chloryn sodu NaClO2, z którego pozyskuje się MMS. Uwodniony chloryn sodu używany jest do oczyszczania wody, dezynfekcji, w fotografice, farbiarstwie.
Jest to opowieść o odkryciu i opracowaniu przypuszczalnie najbardziej zdumiewającego wzmacniacza układu immunologicznego, jaki dotąd odkryto, W mojej książce Breakthrough: The Miracle Mineral Supplement of the 21st Century (Przełom - Cudowny Suplement Mineralny XXI wieku) (część 1 jest dostępna bezpłatnie pod adresem www.miraclemineral.org ) podaję, jak samodzielnie przygotować ten suplement z łatwo dostępnych składników. Bardzo możliwe, że w ten sposób ocali się komuś lub sobie samemu życie.

Cudowny Suplement Mineralny (Miracle Mineral Supplement w skrócie MMS) wzmacnia system immunologiczny i nie jest przeznaczony do leczenia określonej choroby - wzmacnia go do poziomu, który pozwala mu pokonywanie wielu chorób, często w czasie krótszym niż 24 godziny. I tak na przykład malaria, jeden z dzisiejszych głównych zabójców ludzi, jest pokonywana z pomocą tego suplementu zwykle w ciągu zaledwie czterech godzin. Sprawdzono to w klinicznych próbach przeprowadzonych w Malawi we wschodniej Afryce, w których za każdym razem udawało się zabić pasożyty malarii bytujące w organizmie człowieka. Już ponad 75000 ofiar tej choroby przyjęło ten suplement, co pozwoliło im wrócić do pracy i prowadzić normalne produktywne życie. Po przyjęciu tego suplementu ladzie cierpiący na AIDS często w ciągu trzech dni pozbywają się tej choroby, zaś inne choroby i dolegliwości po prostu znikają.


A to co znalazłem w necie.

http://glejak.pl/forum/viewtopic.php?f=10&t=1351 - zdjęcia pokazujące jak MMS walczy z guzem
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9109
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 372
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13065 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 26 mar 2013, 22:52

To temat rzeka.
MMS ma mnóstwo zwolenników i nie mało przeciwników i nie mówię o Big Pharma.
Po drodze Jim Humble, obecnie arcybiskup swojego Kościoła, wymyślił MMS II wersja w proszku.
A obecnie wymyślili sposób pozbycia się chyba największej uciążliwości MMS, czyli zapachu chloru - prawie całkowicie. Po tym zabiegu destylacji płynny preparat nazywa się CDS i ponoć jest samym czynnikiem aktywnym czyli ClO2. Jak wspomniałem ten prawie bezzapachowy preparat uzyskuje się z destylacji zmieszanego już kwasem cytrynowym MMS.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1624 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » środa 27 mar 2013, 14:00

Ciekawe, o tym nie wiedziałem.
Opisz coś więcej lub może podaj jakieś linki. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 11960
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 842
x 255
Podziękował: 11649 razy
Otrzymał podziękowanie: 17942 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 27 mar 2013, 15:20

18 Wrzesień 2010
MMS: Cudowny roztwór czy koń trojański? Decyduje twoje ciało i DNA
Filed under: Nauka,Polityka,Zdrowie — iza @ 21:31
Tags: Cudowny roztwór mineralny, Jim Humble, Miracle Mineral Solution, MMS

Dr med. Gabriela Segura
The Dot Connector Magazine
8 sierpnia 2010

Artykuł ten pierwotnie ukazał się w dwumiesięczniku “Dot Connector Magazine“, oficjalnej publikacji Sott.net.

Cudowny roztwór mineralny (Miracle Mineral Solution – MMS) jest gorączkowo reklamowany jako cudowny alternatywny środek w leczeniu AIDS, zapalenia wątroby, malarii, opryszczki, gruźlicy, raka i wielu innych budzących strach chorób. Prawda jednak jest taka, że MMS jest niebezpieczną trucizną i z tego względu absolutnie nie powinien mieć żadnego udziału w alternatywnych sposobach leczenia.

Wielu ludzi nie wie, że MMS jest w istocie utleniaczem. Jest bardzo skuteczny w zabijaniu bakterii w toalecie, ale z pewnością nie powinno się go łykać. Aktywnym składnikiem MMS nie jest żaden minerał, lecz dwutlenek chloru (utleniony chlor), który powstaje z chemicznej kombinacji chlorynu sodu i kwasu octowego (octu) lub cytrynowego. MMS jako trucizna faktycznie zabija niepożądane bakterie w twoim ciele, ale naiwnością byłaby wiara w to, że ostrożnie wybiera on, co zniszczyć, albo że spowodowane przezeń zniszczenia mają jedynie ograniczone konsekwencje. To szokujące, że MMS ma tak szerokie rekomendacje, że polecany jest ludziom już i tak osłabionym, a w dodatku zaleca się długotrwałe jego stosowanie. Tak naprawdę, potencjalne długotrwałe i niebezpieczne skutki uboczne regularnego stosowania MMS powinny przyprawić każdego o dreszcze.

Zanim przejdziemy dalej, do zrozumienia długotrwałych konsekwencji stosowania MMS1 i jego następcy – MMS2 – potrzebujemy trochę istotnej wiedzy na temat utleniania i wolnych rodników. Informacje te niezbędne są do zrozumienia, dlaczego MMS nie jest alternatywnym sposobem leczenia.

Tlen jest kluczowym pierwiastkiem wspomagającym życie, jednak w nieodpowiednim miejscu i czasie może siać spore spustoszenie w naszych komórkach, powodując raka, przyczyniając się do chorób układu krążenia, chorób zwyrodnieniowych i starzenia się w wyniku procesu zwanego utlenianiem. Efekty procesu utleniania możecie zobaczyć obserwując brązowiejące jabłko, gnijące wskutek kontaktu z powietrzem, lub przyglądając się płomieniowi świecy.

Tlenu używamy do pobrania elektronów z molekuł cukru i tłuszczu, wykorzystywanych jako paliwo. Jednakże i te molekuły, które chcielibyśmy zachować nietknięte, poddawane są spalającemu działaniu tlenu i również mogą tracić elektrony. Płomień świecy dobrze obrazuje proces utleniania, w którym elektrony wosku są odrywane przez tlen i uwalniane do atmosfery, czego rezultatem jest samopodtrzymujące się wydzielanie się światła i ciepła. Kiedy tlen przedziera się przez organizm, wiele molekuł traci elektron. Oznacza to, że tak powstałe wolne rodniki stają się chemicznie niestabilnymi i wysoce reaktywnymi jonami. Te niestabilne metaboliczne produkty uboczne procesu uwalniania energii w komórkach usiłują się ustabilizować, kradnąc zastępcze elektrony od sąsiednich molekuł, pozostawiając w konsekwencji jeszcze więcej uszkodzonych cząsteczek. Tak właśnie powstają w naszym organizmie wolne rodniki i powodują zapalenie – proces znany jako stres oksydacyjny lub zniszczenia oksydacyjne. Utlenianie może nawet powodować wyniszczające zmiany w DNA.

W zależności od tego, gdzie następują zniszczenia oksydacyjne, mogą rozwinąć się takie choroby jak miażdżyca (blaszki miażdżycowe w naczyniach krwionośnych), rak, artretyzm, katarakta oraz zaburzenia neurodegeneracyjne, takie jak choroba Alzheimera, choroby autoimmunologiczne i wiele innych problemów zdrowotnych, ogólnie powiązanych ze starzeniem się. Każdy wolny rodnik zawierający tlen może być określony jako reaktywna forma tlenu (z ang. ROS, Reactive Oxygen Species). Idealnym przykładem ROS-a jest kwas podchlorawy, obecnie znany również jako Cudowny Roztwór Mineralny 2 (MMS2). Pamiętajcie, że utrata elektronów z molekuł, których spójność jest istotna dla struktury ścian komórkowych, DNA, skóry czy oczu, powoduje zniszczenia i choroby. Oksydacja jest najbardziej toksyczną siłą, atakującą wszystkie molekuły naszego ciała – to wróg młodości, sprzymierzeniec wszystkich chorób i podstawowy mechanizm wszystkich uszkodzeń, procesów starzenia się i ostatecznie – śmierci.[1]

Teraz już pewnie rozumiecie, dlaczego antyoksydanty są tak ważne. Antyoksydanty pomagają przeciwdziałać lub neutralizować wolne rodniki, zanim te zdążą uszkodzić zdrowe komórki, służąc pomocą (to znaczy elektronem), kiedy potrzebna jest stabilizacja. Dlatego właśnie potrzebujemy tak wielu antyoksydantów takich jak witamina C, E, karotenoidy, resweratrol, tauryna, koenzym Q10, melatonina, żeby wymienić tylko kilka z nich.

Każdy jest wystawiony na działanie utleniaczy i każdy z nas posiada wielorakie metody obrony z użyciem przeciwutleniaczy oraz zdolność naprawy DNA. Wspólnie, czynniki te determinują rozmiar zniszczeń DNA wywołałych utlenieniem, a rozmiar takich uszkodzeń może z powodzeniem przyczynić się do zwiększenia ryzyka rozwinięcia się raka, zwłaszcza w tkankach, w których pojawiły się już inne zmiany. Pamiętajcie jednak, że ochrona DNA jest niezbędna nie tylko po to by, bronić nas przed rakiem, lecz również dlatego, że we wszystkich naszych komórkach DNA przechowuje dziedziczną tożsamość oraz instrukcje i informacje potrzebne do zarządzania naszym ciałem. Można by się również zastanawiać, jakie inne szczególne właściwości mogą drzemać w DNA.

Wróćmy jednak do MMS1, będącego zasadniczo kombinacją chlorynu sodu i kwasu octowego (octu) bądź cytrynowego, które razem tworzą dwutlenek chloru (utleniony chlor). Toksyczne efekty dwutlenku chloru związane są z właściwościami chlorynu sodu – bardzo silnego utleniacza, którego dawka 10-15 gram uważana jest za śmiertelną. Nawet małe 1-gramowe dawki mogą wywołać nudności i wymioty. Teraz tak: instrukcja stosowania MMS jako rozsądną dawkę podaje zażywanie do 60 kropli dziennie. W jednym gramie znajduje się 20 kropli, co oznacza, że zaleca się spożycie nawet 3 bądź więcej gram czegoś, co jest odpowiednikiem domowego wybielacza. Jest to trzykrotnie więcej niż dawka wywołująca nudności i wymioty oraz 20% ilości potrzebnej, by was zabić.[2] Chociaż mówi się nam, że mdłości i biegunka są pozytywną oznaką detoksykacji w trakcie kuracji MMS, możecie być pewni, że w ten sposób ciało mówi nam, że jesteśmy właśnie truci. Jeśli wymiotowałeś, mogło ci to uratować życie, zapobiegając zabójczemu przedawkowaniu MMS! W istocie istnieją raporty o negatywnych skutkach ubocznych, znany jest również co najmniej jeden przypadek zgonu powiązany z MMS. Możesz je z łatwością znaleźć w Internecie.[2]

Popularność MMS i jego gorliwy, prawie religijny marketing bazują m.in. na twierdzeniu, że przy jego użyciu wyleczono z malarii dziesiątki, jeśli nie setki tysięcy ludzi. Faktycznie, brzmi to imponująco, lecz jest to zjawisko naturalne, ponieważ chloryn sodu znajdujący się w MMS znany jest z tego, że wywołuje hemolizę w czerwonych krwinkach – co oznacza, że są one rozrywane i niszczone. Zabijając czerwone krwinki unicestwia się również pasożyta malarii, który je atakuje od wewnątrz. MMS prawdopodobnie zabija i pasożyta, i czerwone krwinki. W rzeczywistości, u konsumentów MMS może rozwinąć się anemia.

MMS naprawdę wygląda na niebezpieczny alopatyczny środek, podobny do antybiotyków czy chemioterapii. Jak to się dzieje, że nie zauważamy raczej prób usunięcia tej trucizny z rynku, podczas gdy jednocześnie takie agencje jak FDA i Codex naciskają na pozbycie się zdrowych witamin i przeciwutleniaczy? MMS jest większym zabójcą niż antybiotyki i posiada zdolność zabijania wszelkiego rodzaju mikrobów, włącznie z wirusami. Stosowanie takiej zabójczej broni ma również inne konsekwencje dla naszego ciała i zabójcze terapie nigdy nie powinny być pierwszą linią postępowania, kiedy rozprawiamy się z chorobą. Nigdy też nie powinny być brane pod uwagę, jeśli jesteśmy w stanie przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem za pomocą diety i odpowiednich, faktycznie alternatywnych terapii.

Komentarz: Już po opublikowaniu tego artykułu w numerze 10 magazynu „The Dot Connector Magazine”, FDA ostrzegła konsumentów o poważnym niebezpieczeństwie związanym z zażywaniem MMS! FDA zaleca natychmiastowe zaprzestanie zażywania i wyrzucenie go do śmieci.

Przejrzyjmy niektóre z kart charakterystyki składników MMS. Dwutlenek chloru jest silnym utleniaczem i jako taki reaguje gwałtownie z łatwopalnymi materiałami, rtęcią, amoniakiem, siarką i wieloma związkami organicznymi [3]. Chloryn sodu jest substancją silnie drażniącą skórę, oczy i drogi oddechowe; silnym utleniaczem, który podtrzymuje spalanie; zagęszczone roztwory mogą być żrące dla skóry i oczu; podczas testów na zwierzetach, po podaniu [dwutlenku chloru] zaobserwowamo łagodną anemię hemolityczną i zwiększoną methemoglobinę u osobników męskich.[4] Dotkliwe skutki zdrowotne: spożycie nie jest normalną drogą kontaktu (dzięki ci, MMS!), szkodliwy w razie połknięcia, może wywoływać podrażnienie jamy ustnej, przełyku, żołądka i błony śluzowej (stąd biegunka, nudności i wymioty!). W razie kontaktu z oczami: wywołuje zaczerwienienie, podrażnienie, ból, zamazany obraz, łzawienie, rany i poparzenia rogówki. Wdychanie: bolesne, kaszel, bóle głowy, trudności z oddychaniem, nudności, spłycony oddech, obrzęk płucny. Chroniczne efekty zdrowotne: może mieć szkodliwy wpływ na płuca, skutkując przewlekłym zapaleniem oskrzeli i stałym uszkodzeniem płuc.[5] W skrócie, MMS NIGDY nie powinien być stosowany w leczeniu, czy to alternatywnym, czy też jakimkolwiek innym!

Teraz sprawa zaczyna się robić jeszcze bardziej interesująca. Wprowadzamy MMS2, który działa subtelniej, a tym samym jest niebezpieczniejszy od swojego poprzednika.

MMS2 to zasadniczo podchloryn wapnia, który jest związkiem chemicznym szeroko stosowanym w procesach uzdatniania wody i jako środek wybielający i dezynfekujący (wybielacz). Ten faktycznie jest minerałem, ale takim, z którego po spożyciu powstaje w wyniku reakcji kwas podchlorawy. Kwas podchlorawy (HOCl), będący związkiem wodoru, tlenu i chloru, jest produkowany przez niektóre z naszych komórek krwi w celu zabicia bakterii w dobrze znanym procesie utleniania. Jest on silnym utleniaczem i zgodnie z tym, o czym wspomniałam wcześniej, jest doskonałym przykładem niebezpiecznej reaktywnej formy tlenu (ROS). Tak samo jak w wypadku MMS1, patogeny nie mogą uodpornić się na MMS2 i jest to związane z silnymi wolnymi rodnikami, jakie uwalnia. Brzmi dobrze? Cóż, nie do końca. Zadaniem MMS2 jest wytworzenie w naszym ciele dużych ilości owego niebezpiecznego utleniającego kwasu podchlorawego w celu zabicia ‘silnych i nieuleczalnych’ chorób – a przynajmniej tak się twierdzi. Niestety, już ta ilość HOCl, którą nasz organizm sam jest w stanie wyprodukować, jest wystarczająco niebezpieczna. W rzeczywistości, część naszych białych krwinek ma właściwości toksyczne i jest szkodliwa dla DNA w wyniku tworzenia się kwasu podchlorawego.[6,7] Co więcej, prowadzone są badania nad przeciwutleniaczami, które z powodzeniem wykorzystuje się do blokowania kwasu podchlorawego, co ma na celu niedopuszczenie do uszkodzenia DNA.[7,8,9,10] Tak, uszkodzenie DNA! Jest to nadzwyczaj niebezpieczne!

MMS2 może również powodować zniszczenia poprzez aktywację „złych” czynników transkrypcyjnych. Wolne rodniki, takie jak kwas podchlorawy i inne toksyny, mogą sprawić, że czynniki transkrypcyjne zapoczątkują serię reakcji genetycznych, które w efekcie doprowadzą do raka. Czynniki transkrypcyjne to białka ułatwiające ekspresję genu – powodują, że materiał genetyczny coś zrobi [zostanie zsyntetyzowane określone białko]. Pewien szczególny czynnik transkrypcyjny, NF kappa B, jest podatny na wpływ wolnych rodników bądź toksyn, które zazwyczaj go aktywują. Po aktywacji, czynnik ten przenika do jądra komórek, gdzie mieści się nasze DNA, i może aktywować tam geny, które z kolei mogą zmienić potencjalnie złośliwą komórkę w komórkę zdecydowanie złośliwą.[8] Kwas podchlorawy (MMS2) aktywuje ten niesławny czynnik transkrypcyjny NF-kappa B, zwłaszcza pod nieobecność antyoksydantów takich jak tauryna.[11,12] NF-kappa B odgrywa również kluczową rolę w procesie kontroli stanów zapalnych, w końcowym efekcie wywołując choroby. [dla dociekliwych, artykuł po polsku (pdf): Link] Promowanie MMS2 jako lekarstwa na raka i wiele innych chorób jest po prostu zdumiewające.

Ale to jeszcze nie wszystko, moi drodzy. Najgorsze przed nami! W rzeczywistości, kwas podchlorawy (MMS2) ma moc chlorowania cegiełek DNA oraz rozrywania podwójnej spirali DNA, a zatem ingerowania w jego żywotne funkcje biologiczne.[13] Tak przy okazji, nowe skanery ciała montowane na lotniskach również mogą rozerwać podwójną spiralę DNA.[14] Dostrzegamy tu pewien schemat?

Niektórzy twierdzą, że kwas podchlorawy jest niebezpieczny jedynie dla niepożądanych bakterii, istnieją jednak badania wykazujące, że właściwości tego kwasu, które czynią z niego tak potężnego zabójcę zarazków, mogą uszkodzić nasze ciało przy pomocy tychże samych mechanizmów, jakie używane są do zabijania niepożądanych patogenicznych zarazków.[15] Jedno z tych badań ma niezwykle trafny tytuł: „Życie z mordercą. Wpływ kwasu podchlorawego na komórki ssaków.” [15]

Bogato udokumentowany jest związek ogromnej ilości zaburzeń ze szkodliwym działaniem kwasu chlorowego, włączając w to między innymi: cukrzycę, depresję, nadciśnienie, podagrę, niewydolność nerek i autyzm.[12] Ma to sens w świetle naszego krótkiego przeglądu kwestii oksydacji – wszędzie gdzie pojawia się zniszczenie oksydacyjne, pojawia się też choroba. Co więcej, nasz mózg ma wysokie zapotrzebowanie na tlen i jest przez to szczególnie wrażliwy na uszkodzenia oksydacyjne. Nie jest więc niespodzianką, że nasz umysł bywa czymś w rodzaju kanarka w kopalni węgla. [Górnicy często zabierali ze sobą do kopalni kanarki. W razie wycieku trującego gazu, kanarek szybko umierał, co ostrzegało górnika o niebezpieczeństwie]. Często pierwsze oznaki zapalenia poznajemy po spowolnieniu myślenia, problemach z pamięcią i bezsenności. Kwas podchlorawy może być niezwykle neurotoksyczny, dosłownie utleniając pewne lipidy i białka w mózgu i nie dopuszczając do spełniania przeznaczonych im funkcji, a tym samym przyczyniając się do neurodegeneracyjnych zaburzeń takich jak choroba Parkinsona, choroba Alzheimera oraz stwardnienie rozsiane. [16]

Dodatkowo, kwas podchlorawy może być bardzo niebezpieczny w pewnych połączeniach. [17] Jego silna moc utleniająca sprawia, że ten związek chemiczny staje się bardzo niebezpieczny, ponieważ w połączeniu z pewnymi substancjami może być wybuchowy. Dodanie kwasów do roztworu kwasu podchlorawego przyśpieszy ten proces. Mikstura stanie się niestabilna, uwolni się gazowy chlor i może dojść do wybuchowej reakcji chemicznej. Z takim związkiem chemicznym należy obchodzić się ostrożnie, zmieszany bowiem z wydawałoby się bezpiecznym produktem gospodarstwa domowego może uwolnić niebezpieczny chlor. Gazowy chlor może spowodować poważne problemy zdrowotne lub śmierć, zwłaszcza w słabo wietrzonych pomieszczeniach. To dlatego właśnie nie należy mieszać ze sobą chemikaliów stosowanych w gospodarstwie domowym, takich jak wybielacze.

Żeby jeszcze bardziej skomplikować tę tragedię, promuje się ostatnio stosowanie MMS razem z DMSO.[18] DMSO (dimetylosulfotlenek) jest rozpuszczalnikiem, który wzmacnia dostępność i skuteczność działania w organizmie wielu medykamentów, a więc potęguje ich efekt. Posiada zdolność wprowadzania lekarstw w głąb ciała. Niepokojącą rzeczą jest to, że DMSO również bardzo łatwo przenika barierę krew-mózg. Z powodu tej właściwości DMSO jest tak szeroko stosowany jako skuteczny transporter pewnych substancji do mózgu, które bez jego pomocy nie byłyby w stanie przekroczyć wspomnianej bariery.[19] Chociaż DMSO sam w sobie jest silnym przeciwutleniaczem, powinniście pamiętać, że ma także możliwość wzmocnienia i przetransportowania niebezpiecznych trucizn takich jak MMS1 i MMS2 do mózgu. Mam nadzieję, że jest już absolutnie jasne, dlaczego jest to bardzo, bardzo zły pomysł.

Proszę, przekażcie ten artykuł każdemu konsumentowi MMS. Mają oni prawo wiedzieć, co dzieje się z ich organizmem – i z DNA – kiedy przyjmują tego konia trojańskiego!

O autorce:

dr med. Gabriela Segura jest kardiochirurgiem z szerokim spektrum zainteresowań i doświadczeniem w dziedzinie alternatywnych metod leczenia, psychologii, kondycji człowieka oraz w prowadzeniu badań. Odwiedźcie jej stronę internetową health-matrix.net.

Odnośniki:

[1] Sydney Macdonald Baker, Detoxification and Healing. New York: McGraw Hill, 2004.

[2] Snake Oil Humbles Nexus Conference, Sott.net

[3] Safety data for chlorine dioxide, physchem.ox.ac.uk

[4] Sodium chlorite entry on Haz-Map.nlm.nih.gov

[5] Chlorine Dioxide Material Safety Data Sheet from Halox Technologies, Inc. (PDF)

[6] Güngör N, Knaapen AM, Munnia A, Peluso M, Haenen GR, Chiu RK, Godschalk RW, van Schooten FJ. Genotoxic effects of neutrophils and hypochlorous acid. Mutagenesis, Volume 25, Issue 2, 2010, Pages 149-154.

[7] Gomez-Mejiba SE, Zhai Z, Gimenez MS, Ashby MT, Chilakapati J, Kitchin K, Mason RP, Ramirez DC. Myeloperoxidase-induced genomic DNA-centered radicals. The Journal of Biological Chemistry, Volume 285, No. 26, 2010, Pages 20062 – 20071.

[8] Burt Berkson, M.D., PhD. The Alpha Lipoic Acid Breakthrough, New York: Three Rivers Press, 1998.

[9] Ximenes VF, Padovan CZ, Carvalho DA, Fernandes JR. Oxidation of melatonin by taurine chloramine. Journal of Pineal Research, 2010, May 27.

[10] Kawai Y, Matsui Y, Kondo H, Morinaga H, Uchida K, Miyoshi N, Nakamura Y, Osawa T. Galloylated catechins as potent inhibitors of hypochlorous acid-induced DNA damage. Chemical Research in Toxicology. Volume 21, Issue 7, 2008, Pages 1317-1495.

[11] Schoonbroodt S, Legrand-Poels S, Best-Belpomme M, Piette J. Activation of the NF-kappaB transcription factor in a T-lymphocytic cell line by hypochlorous acid. The Biochemical Journal. Volume 321, 1997 Pages 777-785.

[12] Pennathur S., Maitra D., Byun J., Sliskovic I., Abdulhamid I., Saed G. M., Diamond M.P. and Abu-Soud H. M. Potent antioxidative activity of lycopene: A potential role in scavenging hypochlorous acid, Free Radical Biology and Medicine, Volume 49, Issue 2, 2010, Pages 205-213.

[13] Prütz, W. A. Hypochlorous acid interactions with thiols, nucleotides, DNA and other biological substrates. Archives of Biochemistry and Biophysics, Volume 332, No. 1, 1996, Pages 110-120.

[14] How Terahertz Waves Tear Apart DNA, Sott.net

[15] Pullar J.M., Vissers M.C., Winterbourn C.C. Living with a killer: the effects of hypochlorous acid on mammalian cells. IUBMB Life, Volume 50, 2000, Pages 259-266.

[16] Nusshold C., Kollroser M., Köfeler H., Rechberger G., Reicher H., Üllen A., Bernhart E., Waltl S., Kratzer I., Hermetter A., Hackl H., Trajanoski Z., Hrzenjak A., Malle E. and Sattler W. Hypochlorite modification of sphingomyelin generates chlorinated lipid species that induce apoptosis and proteome alterations in dopaminergic PC12 neurons in vitro, Free Radical Biology and Medicine, Volume 48, Issue 12, 2010, Pages 1588-1600.

[17] What is Hypochlorous Acid?, wiseGEEK.com

[18] A New Way to Administer MMS, mms-articles.com
[19] Dr. Morton Walker. DMSO Nature’s Healer. New York: Avery, 1993.

- -

Ten artykuł jest przekładem oryginału zamieszczonego w języku angielskim na stronie:
MMS: Miracle Mineral Solution or Trojan Horse? Your Body and DNA Decide
dokonanym przez polskich tłumaczy z grupy QFG – edytorów blogu PRACowniA.Materiał ten został opublikowany przez SOTT.NET – projekt Quantum Future Group, Inc – i jest jego własnością. Zezwala się na kopiowanie i publiczne rozpowszechnianie pod warunkiem podania oryginalnego źródła i autora oraz żródła przekładu.

Dodatkowe informacje uzyskasz pisząc na adres: pracownia-iv@o2.pl

http://pracownia4.wordpress.com/2010/09 ... alo-i-dna/
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9109
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 372
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13065 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 27 mar 2013, 16:24

Pisałem o przeciwnikach, wiadomo, że oficjalna medycyna, czy tzw główny nurt nie może czegoś takiego tolerować na "swoim" podwórku. Wiadomo, że czynnikiem aktywnym jest dwutlenek chloru, zresztą wyżej napisałem.
Tylko główny nurt nie przyznaje, że ten czynnik aktywny jest również oryginalnie stosowany przez nasz organizm!
Jednak osłabiony organizm nie jest w stanie "wyprodukować" dostatecznej ilości tego czynnika aby zwalczyć zwykle mocno już rozwiniętą chorobę. Mamy kwas solny w żołądku, dostarczenie mu np. wody utlenionej H2O2 spowoduje m. in. powstanie dwutlenku chloru (in situ).
Dlatego powyższy alarm jest waleniem w bębny dla zasady.
Cała zabawa w przyjmowaniu tego preparatu (czasami ewidentnie ratującego życie) polega na dozowaniu. Są różne "protokoły" i z tego co pamiętam, najwyższy jest 4 krople co 2 godziny (po przyzwyczajeniu się) 4 - 6 razy. To daje nieco ponad 1 ml mieszaniny na dobę. Jeśli to przeliczyć na czynnik aktywny to będą pojedyncze ppm (jedna część na milion) w stosunku do ilości krwi w organizmie. Już nie pamiętam ile ppm cyjanku potrzeba, żeby uzyskać efekt, ale wydaje mi się, że ponad 10 - a ClO2 to jest związek, który naturalnie wytwarzamy w organizmie!
Więc bez przesady.
Generalnie można powiedzieć, że nie jest selektywny - i chwała Bogu - bo działałby tylko na 1 czy kilka chorób. Jednak organizm "wie" co ma zwalczać i reguluje przepływ tego związku - tylko nie bardzo wiemy jak on to robi, ale niewiele jeszcze wiemy o naszych ciałach.
O CDS napiszę później.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1624 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » środa 27 mar 2013, 17:12

O wielu rzeczach nasi jajogłowi jeszcze nie wiedzą.
Stosunkowo niedawno nauczyli się, że aby kura niosła mocne (twarde i nie tłukące się z byle dotknięcia) jajka nie wystarczy jej podawać wapna. Kury faszerowane tylko wapnem niosły słabe jaja. Doświadczalnie to wypraktykowali i uznali, że jedynym czynnikiem, który decyduje o jakości jaj jest krzem, nie wapno. Odstawili więc wapno i dozowali krzem, i stał się cud, jajka były mocne.
I tu mają zagwozdkę, bo nie wiedzą jakie procesy, mechanizmy przeistaczają krzem w wapno.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9109
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 372
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13065 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 27 mar 2013, 20:47

"Produkcja" CDS jest ładnie opisana po polsku w linku poniżej. Jest tam również link do filmu instruktażowego, który niestety jest po angielsku, ale facet mówi bardzo wolno i wyraźnie.
Myślę, że nawet z zerową znajomością angielskiego można bez problemu połapać się o co chodzi.
Istotne jest aby roztwór soli fizjologicznej dobrze schłodzić, lepiej nie patrzeć na te 11 stopni, tylko wrzucić po lodówce na trochę do zamrażalnika, bo w trakcie procesu nieco się ogrzeje.
Zamiast roztworu soli fizjologicznej można oczywiście użyć wody (lepiej destylowanej) i soli morskiej, proporcji musiałbym poszukać. Nie używać soli kamiennej, zwłaszcza jodowanej.
Przelicznik CDS na krople MMS jest podany. Reszta (stosowanie) w "protokołach".
Na podanej stronie jest sporo materiału na temat MMS i stosowania, łącznie z odpowiedziami na pytania.
Jeśli ktoś ma pytania o MMS, na które nie znajduje odpowiedzi, to walcie śmiało, mogę zawsze przeszukać zasoby tego, co ściągnąłem na ten temat, jak i obcojęzyczne strony.
A jeśli ktoś ciekawy, to mogę nawet wyjaśnić "niechęć" Laury Knight Jadczyk (Kasjopeanie) i jej zwalczanie MMS.

Powodzenia!

Link:

http://www.mmsjimhumble.ubf.pl/viewpage.php?page_id=30
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1624 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » środa 27 mar 2013, 21:00

Blu, zamieszczaj wszystko, co Ci w łapy wpadnie. ;) :D

Blu pisze:A jeśli ktoś ciekawy, to mogę nawet wyjaśnić "niechęć" Laury Knight Jadczyk (Kasjopeanie) i jej zwalczanie MMS.


To zdaje się być ciekawy temat i na osobny wątek.
Utwórz go. :)
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9109
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 372
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13065 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 27 mar 2013, 21:54

Tego co już mi wpadło jest bardzo dużo w pdf, w doc i sporo po angielsku itd, więc wolę odpowiadać na pytania, bo zasypałbym to forum tekstem.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1624 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » środa 27 mar 2013, 22:27

blueray21 pisze:Tego co już mi wpadło jest bardzo dużo w pdf, w doc i sporo po angielsku itd, więc wolę odpowiadać na pytania, bo zasypałbym to forum tekstem.


Zasypuj Waść.
Wstydu oszczędź. (parafraza). ;) :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9109
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 372
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13065 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 27 mar 2013, 23:31

No dobra, trochę mismaszu i dawkowania. Dużo więcej tekstu niż informacji.
Przypominam: 1 ml CDS = 3 krople aktywowanego MMS.

1. CO TO JEST PREPARAT MMS ?

Chloryn sodu (NaClO2) w roztworze jest bardzo alkaliczny i stabilny, ale po zakwaszeniu wytwarza gazowy dwutlenek chloru (ClO2), który ma taki sam zapach jak chlor i jest przypuszczalnie najsilniejszym wśród wszechstronnych środków zwalczających mikroby i pasożyty.

Niszcząc wszystkie beztlenowe mikroby i pasożyty nie niszczy jednak korzystnych laktobakterii w naszej florze jelit. Jedynym osadem jaki pozostaje w wodzie, w pokarmie lub w organizmie po kuracji przy pomocy MMS jest niewielka ilość chlorku sodu (NaCl) czyli soli kuchennej.

Konwencjonalna medycyna od dawna stosuje dwutlenek chloru do sterylizacji czerwonych ciałek krwi przeznaczonych do transfuzji. Okazało się, że 2,8-procentowy roztwór chlorynu sodu aktywowany przez 15-procentowy kwas mlekowy w stężeniu 1:100 zabija w czerwonych komórkach krwi wszystkie wirusy HIV-1.
Co ciekawe, stabilizowany chloryn sodu, który nie generuje dwutlenku chloru, został opatentowany jako środek do stosowania dożylnego w leczeniu chorób autoimmunologicznych, zapalenia wątroby i raka gruczołów chłonnych.
Jego działanie polega przypuszczalnie na zapobieganiu lub zmniejszaniu aktywności przeciwciał i reakcji autoimmunologicznej.

2. JAK STOSOWAĆ PREPARAT MMS W PROFILAKTYCE

PROTOKÓŁ CLARY 6 + 6
KROK I
1 LUB 2 RAZY W TYGODNIU PO 6 KROPLI
Ten protokół ma zastosowanie dla osób, które cierpią na bóle również te przewlekłe jak i grypę, przeziębienie, zapalenie płuc i inne choroby, które nie są zakwalifikowane jako nieuleczalne.

Protokół ten otrzymał nazwę Clara od imienia kobiety, która pierwszy raz go zastosowała o czym można przeczytać w książce "Przełom Cudowny Suplement Mineralny odkrycie XXI wieku".

Proszę wlać 6 kropli MMS do suchej szklanki i dodać 30 kropli aktywatora lub soku ze świeżo przekrojonej cytryny, wymieszać oba składniki, aby MMS i kwas dobrze się połączyły, odczekać minimum 3 do maximum 15 minut, aby zaszła reakcja chemiczna. Następnie dodać pół szklanki wody lub soku ze świeżo wyciśniętych owoców (najlepiej jabłek), ale może to być też sok z winogron, ananasów i borówek/żurawin (jednak trzeba pamiętać, że soki muszą być świeżo wyciśnięte, aby nie było w nich witaminy C, która neutralizuje działanie MMS-a), dokładnie wymieszać i wypić mieszankę.
Soki z kartonika wzbogacane są dodatkową nienaturalną witaminą C, co jest nie wskazane.

KROK II
Poczekaj godzinę, a następnie wykonaj jeszcze raz to co zostało zapisane w kroku pierwszym.
Zasadniczo osoba powinna odczuć ulgę w ciągu dwóch godzin od przyjęcia pierwszej dawki, szczególnie jeśli po godzinie przyjmie drugą dawkę. Oczywiście nie ma tu gwarancji, jeśli ktoś nie odczuwa jeszcze ulgi lub nawet jakąś lekką ulgę odczuwa powinien zwiększyć ilość kropli o jedną i zastosować dawkę 7 kropli, w ten sam sposób jak zostało zapisane w kroku I.
Zasadniczo proces zdrowienia wymaga większej ilości dawek . Powinno stosować się dwie podwójne dawki dziennie, jedną rano, jedną po południu lub wieczorem. Najlepiej przyjąć MMS godzinę po jedzeniu. Kontynuować dawki aż do wyleczenia.
W przypadku kiedy pojawią się nudności dłuższe niż 10 minut, lub wymioty czy biegunka nie należy zwiększać dawki do 7 kropli, a pozostać przy dawce 6 kropli.
W bardzo szczególnych przypadkach dawkę można zmniejszyć do 3 kropli.
Zasadniczo powinno się zażywać dawkę 6 + 6 kropli, aż do momentu kiedy osoba przyjmująca będzie w stanie go tolerować bez mdłości, a następnie zwiększyć ilość do 7 kropli według opisu w KROKU II.

Kiedy objawy choroby znikną, powinno się dążyć do zwiększenia dawki, aż do 15 + 15 kropli i zażywać taką dawkę przez jeden tydzień.
Taka ilość kropli zapewni, że organizm ludzki jest całkowicie oczyszczony z patogenicznych mikroorganizmów i metali ciężkich. Po tygodniowej kuracji z 15 kropli powinno się zejść do poziomu podtrzymania systemu immunologicznego poprzez przyjmowanie dawki 6 kropli aktywowanego MMS dwa razy w tygodniu.
Zasadniczym celem jest pozostanie zdrowym, tak więc bierzcie dawkę 6 kropli dwa razy w tygodniu, jeśli ktoś poczuje nadciągającą grypę powinien zastosować protokół Clara 6 + 6, jak opisano powyżej.

Zasadniczo grypa będzie trwała od 12 do 24 godzin, ale zazwyczaj krócej niż 6 godzin od zażycia drugiej dawki, jednakże nigdy nie dawajcie szansy grypie.

Najlepszym sposobem zabicia grypy jest branie 2 lub 3 kropli co godzinę przez cały dzień, aż będziecie pewni, że jesteście zdrowi.
Dawka 6 kropli dwa razy w tygodniu utrzyma wasz system odpornościowy silnym, a osłabi patogeny.

Dwa razy dziennie po 15 kropli to miarowa dawka dla dorosłych o wadze 68,1 kg lub mniej,
Trzy razy dziennie po 15 kropli to miarowa dawka dla osób o wadze ponad 68,1 kg.

3. JAK STOSOWAĆ PREPARAT MMS W LECZENIU RAKA

PROTOKÓŁ 2000- Protokół na raka w stopniu zaawansowania 1–3

Protokół 2000 przeznaczony jest do zwalczania raka i innych zagrażających życiu chorób.
Polega on na braniu tylu kropli aktywowanego MMS co godzinę ile dana osoba może przyjąć bez pogarszania swojego samopoczucia lub nasilających się biegunek.
Kuracja powinna być robiona co godzinę przez 10 godzin dziennie przez okres 3 tygodni (aż do polepszenia się).
Najlepszą metodą jest zaczęcie od jednej kropli co godzinę i szybkie zwiększanie ilości kropli, aż do momentu kiedy będziecie mogli przyjmować je bez pogorszenia samopoczucia tzn. każdą kolejną dawkę zwiększajcie o 1 kroplę, ale tylko do momentu kiedy nie będziecie odczuwać nudności, jeśli przy którejś dawce zauważycie, że Was mdli kolejną dawkę zmniejszcie o 1 kroplę.

Należy pamiętać aby przyjmować aktywowany MMS.

Proszę wziąć sobie do serca, aby przyjmując MMS nie czynić siebie bardziej chorymi niż jesteście. Należy brać tyle kropli ile możecie, ale z wyczuciem.
Pogarszanie swojego stanu zdrowia zużywa energię i czyni proces zdrowienia wolniejszym.

Po trzech dniach należy dodać MMS-2, sposób w jaki należy przyjmować go to jedna kapsułka co 2 godziny.
Zacznijcie od ¼ kapsułki przez pierwszy dzień, następnie ½ kapsułki drugiego dnia (po prostu otwórzcie kapsułkę i wysypcie preparat tak aby została ¼ lub połowa kapsułki) i potem każdego następnego dnia bierzcie 1 kapsułkę co dwie godziny.
W ten sposób będziecie przyjmować 5 kapsułek każdego dnia.

UWAGA:
MMS-2 można przyjmować tylko w zamkniętych kapsułkach, tak by był aktywowany w żołądku, a nigdy w jamie ustnej. Pamiętajcie też, aby MMS-2 popijać tylko letnią przegotowaną wodą - 2 pełne szklanki na 1 kapsułkę.
Ten protokół ma zastosowanie do wszystkich rodzajów raka i innych zagrażających życiu chorób włączając w to Alzheimera.

WAŻNE:
Nie pogarszajcie swojego samopoczucia tzn., nie powodujcie większych mdłości, bólu czy biegunek. Jeśli zauważycie jakiekolwiek z tych symptomów zejdźcie na mniejszą ilość kropli. Próbujcie nie przestawać brać MMS, tylko bierzcie go w mniejszych ilościach.

AKTYWOWANY MMS - to MMS z dodatkiem Aktywatora w stosunku 1:5

4. JAK STOSOWAĆ PREPARAT MMS W LECZENIU INNYCH CHORÓB ZAGRAŻAJĄCYCH ŻYCIU

W przypadku wszystkich chorób zagrażającym życiu należy stosować Protokół 2000 (Protokół na raka).

5. PRZYGOTOWANIE MMS NA CAŁY DZIEŃ.

Jeżeli nie macie ochoty przygotowywać MMS-a co godzinę, możecie sobie przygotować 10 dawek rano i trzymać je w zamkniętym szczelnie pojemniku (np: butelce) przez cały dzień.

MMS należy aktywować tak jak w podanej poniżej instrukcji mnożąc ilość kropli razy 10.
Jeżeli na przykład chcecie wziąć 10 dawek co godzinę po 5 kropli to musicie przygotować 50 kropli MMS plus 250 kropli Aktywatora, poczekajcie minimum 3 minuty, a następnie dolejcie 10 razy tyle wody ile bierzecie na jedną dawkę aktywowanego MMS (np.: jeżeli używacie ½ szklanki wody na 5 kropli MMS to na 50 kropli aktywowanego MMS dolejcie 5 szklanek /kubków letniej wody przegotowanej).
Przygotowany preparat wlejcie do pojemnika i szczelnie zamknijcie.
Co godzinę przyjmujcie 1/10 zawartości tego co przygotowaliście (czyli pół kubka/szklanki).
Nie należy się martwić, MMS w szczelnie zamkniętym pojemniku wytrzyma dłużej niż to jest potrzebne.

6. CO TO JEST PREPARAT MMS-2 ?

MMS-2 podchloryn wapnia 70 % to naturalny kwas wytwarzany przez ludzkie ciało, którego zadaniem jest zabijanie bakterii, zarazków i różnego typu patogenów.
Jednakże złożoność składników do wytworzenia kwasu podchlorawego powoduje, iż ciało nie zawsze wytwarza wystarczającą ilość tego kwasu aby zabić zagrażające życiu choroby.
Kapsułki MMS-2 dostarczają rezerwę kwasu podchlorawego, także system odpornościowy może go zastosować kiedy jest mu potrzebny, jednak nadmiar tego kwasu jest wydalany z organizmu nie czyniąc żadnej szkody w organizmie.
Faktem jest, że kwas podchlorawy zabija większość patogenów w ciele nawet potężne zarazki malarii, HIV, świńskiej grypy, zabija grzyby, bakterie i wirusy różnego pochodzenia.

MMS-2 Podchloryn wapnia 70 % - 1 kapsułka rozmiaru zero czyli 600 mg uzdatnia 50 litrów wody, zdatnej do użycia po 30 minutach.

MMS-2 – podchloryn wapnia jest to środek bakteriobójczy w zetknięciu z wodą tworzy kwas podchlorawy.

MMS-2 ma bardzo wiele zastosowań od dezynfekujących, aż po zastosowanie w naszych wazonach do przedłużenia życia naszym kwiatom.
Niektórzy surwiwaliści używają MMS-2 do uzdatniania wody pitnej.
MMS-2 sprzedawane jest w formie kapsułek, aby zminimalizować niedogodności związane z obsługą produktu ponieważ może on być niezmiernie podrażniający i niebezpieczny dla oczu i systemu oddechowego w swojej skoncentrowanej formie.
MMS-2 w połączeniu z wodą przestaje być niebezpieczny.

W Meksyku w 2007 roku MMS-2 zaczęli stosować zdesperowani ciężko chorzy ludzie (wolontariusze) proszący o pomoc w leczeniu raka, hiv, hepatitis i innych poważnych, ciężkich chorobach.
Po osiągnięciu sukcesów w tych przypadkach Jim poważnie rozpoczął używanie MMS-2 w czasie jego trzeciej podróży do Afryki, gdzie był w stanie testować preparaty MMS i MMS-2 na różnych grupach ludzi zarówno razem jak i oddzielnie. Ponieważ sukces był 100 % na swojej stronie internetowej http://mms-central.com/mms2dosage.htm Jim zamieścił ogłoszenie z 15 sierpnia 2009 roku, w którym zaprezentował światu MMS-2.

Jim podzielił 75 osób chorych na AIDS na dwie grupy, jedna stosowała MMS-1 druga MMS-2.
Jim przekonał się, że siła antypatogenowa MMS-2 jest równa sile MMS-1. Członkowie grup zdrowieli w przeciągu 4-ech do 5-ciu tygodni. Tak więc MMS-1 i MMS-2 są to najsilniejsze znane środki patogenobójcze na naszej planecie.
Udowodnione zostało, że brane w odpowiednich proporcjach nie stanowią zagrożenia dla żadnych zdrowych, żywych komórek ludzkiego ciała.
Zasadniczo nasz organizm sam produkuje kwas podchlorawy ze swoich zasobów jak tylko może, jednak niewystarczająco biorąc pod uwagę cały bagaż toksyn jakie w sobie nosimy.

JAK TO DZIAŁA ?:
Dostarczony w limitowanej dawce MMS-2 jest używany przez nasz system immunologiczny by „wystrzelić” jeden lub dwa atomy tlenu bezpośrednio w patogeny utleniając je lokalnie i nie powodując szkody dla komórek ciała.
System odpornościowy używa molekuł kwasu jak broni wycelowanej dokładnie w wirusy, bakterie i zarazki.

Biorąc MMS-2 przyjmujcie nie więcej niż jedną kapsułkę co dwie godziny. Jeśli wystąpią mdłości zmniejszajcie dawkę nawet do zera, a zaraz potem zacznijcie brać na nowo.

Aktywatorem dla MMS-2 jest woda.

Zawartość kapsułki nie wydostaje się do żołądka w czasie kilku najbliższych minut (10 do 15 minut) od połknięcia. Jeżeli zauważycie jakiekolwiek sensacje żołądkowe pijcie dużo więcej wody.

7. PROTOKÓŁ DLA DZIECI I NOWORODKÓW

Odkąd terapia MMS została odkryty w 2000 roku zawsze były kobiety ciężarne i dzieci leczone przy pomocy MMS, chociaż o wiele więcej kobiet było leczonych po 2004 roku.

Niektóre z kobiet w szpitalach miały malarię, ale były też liczne inne choroby i problemy, z których większość została pokonana przez MMS-a stosowanego według różnych metod i przetestowanych procedur.

Do tej pory MMS uratował życie dużej grupie dzieci.
Niektórzy ludzie zdają się wiedzieć lepiej i nie podają MMS-a dzieciom uważając, iż może im zaszkodzić, Ci ludzie z jakichś powodów nie próbują się niczego na ten temat dowiedzieć ani sprawdzić istniejących dowodów, a przecież MMS mógłby uratować zdrowie lub nawet życie ich dzieci.

MMS jest słabym utleniaczem, który nie jest w stanie utlenić zdrowych komórek ciała, ani pożytecznych dla organizmu bakterii w przewodzie pokarmowym ani nigdzie indziej.
Jim Humble używał MMS na wysypki oraz inne rzeczy, które pojawiały się na dziecięcej skórze.
MMS nigdy nie spowodował złej reakcji.
Kobiety w ciąży powinny zażywać MMS w formie zachowawczej w dawce 6 kropli dziennie, to utrzyma ich system immunologiczny (odpornościowy) w najlepszej możliwej kondycji, która tak bardzo potrzebna jest kobietom w ciąży.

Do tego momentu z pośród setek tysięcy ludzi, którzy zażywali MMS według rekomendacji Jima Humble nie było przypadku zagrożenia życia lub śmierci.
Istnieje wiele chorób, które tylko MMS może wyleczyć. Tak więc jeśli dziecko choruje lub jest w złym stanie możecie użyć MMS.

Malutkie dzieci, niemowlaki zazwyczaj są w stanie przyjąć 1 kroplę aktywowanego MMS-a dodaną do dziecięcego soku.

DAWKA DLA DZIECI: Na każde 11,4 kg wagi dziecka 3 krople aktywowanego MMS z dodatkiem soku.

UWAGA:
Podawanie dzieciom powinno zacząć się od ½ kropli MMS (połowa 1 kropli ) osiągnąć to można aktywując 1 kroplę MMS z 5 kroplami aktywatora lub soku z cytryny po trzech minutach rozprowadzić z wodą lub sokiem, a następnie połowę przygotowanego roztworu wylać tak aby dziecko wypiło pozostałą połowę.
Następnie można zwiększyć ilość kropli od 1 do 3 lecz nie wolno przekroczyć 3 kropli na każde 11,4 kg wagi ciała.

Niemowlakom można podawać pół kropli aktywowanego MMS co 2 – 3 godziny i przestać podawać kiedy dziecko poczuje się dobrze.

Jeśli niemowlę lub dziecko zacznie mieć mdłości należy poczekać dodatkową godzinę lub dwie zanim zostanie podana następna dawka MMS jak również dawkę tą można zmniejszyć.
Zmniejszoną dawkę można podawać, aż do momentu kiedy dziecko będzie w stanie tolerować większą dawkę, ale nie należy zaprzestawać podawania do momentu, aż poczuje się dobrze.

Dzieci chore na grypę powinny otrzymywać dawkę pół kropli aktywowanego MMS co godzinę przez większość dnia.

8. OFIARY POPARZEŃ

Każda ofiara poparzenia powinna być spryskana MMS-em bez dodatku Aktywatora, prosto z małej butelki z rozpylaczem, jeśli nie masz butelki z rozpylaczem polej poparzone miejsce prosto z butelki z MMS-em.
Należy poczekać maksymalnie 5 minut, ale nie dłużej, następnie dokładnie zmyć MMS ze skóry.
Jeżeli MMS nie zostanie spłukany ze skóry oparzenie będzie bolało dalej. Jeśli zostanie spłukany w ciągu maksymalnie 5 minut od polania lub spryskania oparzenie będzie się goiło w czasie o ¾ krótszym od normalnie wymaganego czasu gojenia się włączając w to wszystkie ciężkie oparzenia skóry i ciała.
To naprawdę może uratować życie, a ból powinien ustać natychmiast lub w ciągu kilku minut.

Poparzenia słoneczne powinny być potraktowane w ten sam sposób, należy spryskać lub polać poparzony fragment ciała MMS-em, a następnie spłukać w ciągu 1 do 5 minut od czasu rozpylenia lub polania na skórę.
Jeśli to miejsce będzie nadal podrażnione poczekajcie godzinę i jeszcze raz nanieście MMS, a następnie spłukajcie po maksymalnie 5 minutach.

Nie wolno pozostawiać MMS-a na skórze, musi być dobrze spłukany ze skóry. Ból powinien ustać w ciągu kilku minut.

Generalnie dwie dawki naniesionego na poparzone miejsce MMS powinny pomóc, ale w wyjątkowych sytuacjach jeśli dyskomfort poparzenia pozostaje można zastosować trzecią dawkę. Pamiętajcie o zmyciu MMS ze skóry.

Należy zauważyć, iż MMS jest związkiem alkalicznym i ta jego właściwość jest istotna do zneutralizowania kwasów, które wytwarzają się w poparzonych miejscach.
Jest to jeden z powodów dla których poparzenia goją się tak szybko po użyciu MMS.

UWAGA: W POPARZENIACH NIE STOSUJEMY AKTYWATORA ANI SOKU Z CYTRYNY.

9. PROTOKÓŁ – USTA, ZĘBY, DZIĄSŁA. Ogólne czyszczenie jamy ustnej

Ogólne czyszczenie jamy ustnej przy pomocy MMS.
Choroby jamy ustnej i dziąseł dość szybko reagują na MMS-a.
Przygotuj roztwór z 10 kropli aktywowanego MMS-a i dodaj pół szklanki wody(większa ilość wody też nie szkodzi ). Przygotuj miękką szczoteczkę do zębów, następnie przygotowanym wcześniej roztworem MMS polej szczoteczkę, szczotkuj zęby i dziąsła bardzo delikatnie i dokładnie.
Szczotkować zęby należy 3-4 razy dziennie przez pierwsze 3 -4 dni. Po tych dniach można szczotkować 2 razy dziennie do momentu aż wszystko będzie dokładnie wyczyszczone.
Pozostałą po czyszczeniu ilość roztworu w szklance użyj do wypłukania ust i gardła, należy to robić powoli, aby dać czas na działanie dwutlenku chloru.
Niewidziany dla oka gaz dwutlenku chloru zabije wszystkie zarazki i bakterie w jamie ustnej bez żadnej szkody dla dziąseł oraz bez podrażniania języka.

Po takiej kuracji używajcie MMS do szczotkowania przynajmniej raz dziennie przez kilka tygodni.
Jama ustna powinna być w o wiele lepszym stanie już po tygodniu, a w ciągu następnych jej stan będzie się polepszał, aż do momentu kiedy będzie zdrowsza niż kiedykolwiek przedtem.

Po takiej kuracji możecie kontynuować czyszczenie zębów 2 lub 3 razy w tygodniu.

Ból zęba
Zostało zgłoszonych wiele przypadków kiedy ból zęba ustał całkowicie w ciągu kilku minut od momentu trzymania aktywowanego MMS-a w ustach przez dwie minuty.
Po 2-3 razach bóle zęba mogą nie pojawić się przez następne 12 do 24 godziny.
Zazwyczaj ból zęba powodują bakterie, które osiedlają się głęboko w dziurze zęba i żywią się resztkami jedzenia w pobliżu nerwu lub go dotykają.

Przy bólu zęba stosujemy zazwyczaj małe dawki MMS np.: 1 kroplę MMS zmieszajcie z 5 kroplami aktywatora po 3 minutach dodajcie jedną lub dwie łyżki wody i wymieszajcie szczoteczką, w ten sposób szczoteczka będzie starannie wysterylizowana, następnie nabierzcie szczoteczką roztwór i szczotkujcie zęby, które bolą przez dwie minuty lub dłużej. Czynność powtarzajcie.

Ten sposób nie zawsze jest skuteczny, ale działa w większości przypadków.

Grzyby Candida i nieświeży oddech
Jeśli zauważysz biały osad na języku mogą to być grzyby Candida , szczotkuj język z roztworu z 1 kropli MMS jak opisano wyżej. Jeśli masz nieświeży oddech oznacza to, że pewne typy bakterii produkują tlenek siarki dlatego należy szczotkować tył języka.

Wybielanie zębów
Używanie MMS stopniowo wybiela zęby.

10. PROTOKÓŁ – NOS, ZATOKI, OSKRZELA

Ten protokół MMS musi być stosowany z ostrożnością, ale jest bardzo skuteczny w:
infekcji nosa, zatok, uszu, przeziębieniu głowy, bólu gardła, świszczącym oddechu i oskrzelach.

Protokół ten polega na inhalacji małych ilości dwutlenku chloru prosto z filiżanki nosem lub ustami.

W tym protokole nie wolno pić przygotowanego roztworu aktywowanego MMS ponieważ nie dodajemy do niego wody. Nie wolno też przekraczać 2 lub maksymalnie 3 kropli MMS.

Wdychanie czystego dwutlenku chloru zapewnia prawdopodobnie najszybszy i najbardziej zabójczy dla zarazków sposób na dostarczenie gazu do różnych miejsc w głowie i zatokach, gdzie najczęściej zarazki się znajdują. Jednakże trzeba zachować szczególną ostrożność.

Nie wolno przedawkować, nie wolno głęboko wdychać CLO2 , ponieważ mogłoby to spowodować nieoczekiwane zubożenie tlenu w organizmie, dlatego należy robić przerwy i oddychać normalnym powietrzem.

Jeśli przedawkujesz lub zbyt głęboko będziesz wdychał roztwór możesz uszkodzić płuca.

Sposób przygotowania roztworu:
W filiżance przygotuj 2 – 3 krople MMS wymieszaj z 5 kroplami aktywatora na każdą jedną kroplę MMS, nie dodawaj wody ani niczego innego. NIE PIJCIE TAK PRZYGOTOWANEGO ROZTWORU.

Trzymając filiżankę pod nosem należy zrobić powolny wdech pozwalając CLO2 na dotarcie do różnych miejsc, wstrzymajcie oddech na kilka sekund a następnie zróbcie wydech, po każdych takich 4 powolnych wdechach, należy odstawić filiżankę i oddychać normalnym powietrzem. Taką czynność powtarzajcie kila razy, zawsze zachowując przerwę.

11. JAK UŻYĆ PREPARAT MMS NA RANĘ ?

Stosowanie preparatu MMS na rany: Przeczytajcie poniższe wskazówki z należytą uwagą, aby uniknąć powikłań. Zbyt silny roztwór MMS może bowiem wywołać podrażnienia skóry.

Mieszając od 10 do 15 kropli preparatu z odpowiednią ilością roztworu kwasku cytrynowego zawsze dodajcie całą szklankę/kubek wody przed położeniem opatrunku na ranę, opatrunku nie wolno zawijać, zawsze musi być dostęp powietrza.

Najlepszy, sprawdzony i bezpieczny sposób to rozpryskiwanie MMS-a na ranę bezpośrednio z butelki ze spryskiwaczem.

W żadnym wypadku nie wolno dodawać preparatu MMS do kremu do ciała.
Zastosowanie zbyt silnego roztworu może spowodować uszkodzenie naskórka, a tym samym stanie się on bardziej podatny na infekcje i zakażenia.
Natomiast jeżeli MMS będzie odpowiednio rozcieńczony (np. w 3/4 szklanki wody), jego skuteczność jest gwarantowana.
W przypadku infekcji grzybiczej genitaliów należy najpierw posmarować chore miejsce balsamem do ciała, a następnie wmasować preparat MMS rozcieńczony w 3/4 szklanki wody.

12. KIEDY NAJLEPIEJ ZAŻYWAĆ PREPARAT MMS ?

WIECZOREM PRZED PÓJŚCIEM SPAĆ. Działanie MMS jest niemalże natychmiastowe, podobnie jak regeneracja organizmu.
Po wzięciu dawki preparatu MMS dużo osób odczuwa senność. Oznacza to tyle, że organizm zaczął walczyć z chorobą.
Faktem jest, że pracuje on najefektywniej właśnie podczas snu, jeżeli więc po zażyciu dawki MMS jesteście senni, postarajcie się zdrzemnąć, po drzemce będziecie czuli się znacznie lepiej.

Biorąc MMS dwa razy dziennie, drugą dawkę najlepiej jest wziąć zaraz przed snem. Gdy jednak z rana lub w ciągu dnia czujecie, że bierze was przeziębienie, nie zwlekajcie do wieczora. Weźcie MMS od razu.

13. JAKIE SĄ SKUTKI NIEPOŻĄDANE STOSOWANIA MMS ?

Czasami biegunek i wymiotów nie da się uniknąć, innymi słowy, niektóre osoby dostaną biegunki nawet zażywając małe dawki MMS, oznacza to, że ich organizm musi wydalić toksyczne związki.
Może się więc zdarzyć, że mimo zastosowania się do wskazówek, może u was wystąpić biegunka. Wszystko wskazuje na to, że po zażyciu preparatu MMS organizm wie co robić.

Im bardziej system odpornościowy zostaje wzmocniony, tym więcej procesów zaczyna zachodzić w organizmie. Niektóre powstające w ich wyniku związki nie są przyswajane przez układ trawienny, wydalane są one w postaci wymiotów.

Jak na razie u żadnej z osób MMS nie wywołał bolesnych reakcji, a wszyscy pacjenci twierdzą, że zwymiotowanie zarazków przynosi ulgę. Tak czy inaczej, w razie wystąpienia biegunki lub wymiotów załóżcie, że tego właśnie potrzebuje wasz organizm i weźcie to za oznakę, że proces leczenia już się rozpoczął.

W rzadkich przypadkach, gdy system pokarmowy chorego nie funkcjonuje prawidłowo, wszelkie toksyny muszą zostać wydalone inną drogą, często dzieje się to przez skórę, dlatego niekiedy może pojawić się wysypka.
W takiej sytuacji najlepiej jest wziąć środek przeczyszczający, najlepszy, który Jim zna to wyciąg z liści senesu. Jest to preparat ziołowy, który wzmaga ruchy jelit, a tym samym wydalanie.

14. DOKŁADNY SPOSÓB PRZYRZĄDZENIA ROZTWORU MMS

1KROPLA MMS + 5 KROPLI AKTYWATORA 10 %, ODCZEKAĆ MINIMUM 3 MINUTY (od 3 minut do 15 minut), DODAĆ PÓŁ SZKLANKI WODY LETNIEJ-PRZEGOTOWANEJ LUB SOKU ZE ŚWIEŻO WYCIŚNIĘTYCH OWOCÓW (opisanych w książce tzn. sok jabłkowy, ananasowy, borówkowy/żurawinowy lub winogronowy).

1KROPLA MMS + 1 KROPLA AKTYWATORA 50 %, ODCZEKAĆ 20 SEKUND, DODAĆ PÓŁ SZKLANKI WODY LETNIEJ-PRZEGOTOWANEJ LUB SOKU ZE ŚWIEŻO WYCIŚNIĘTYCH OWOCÓW (opisanych w książce tzn. sok jabłkowy, ananasowy, borówkowy/żurawinowy lub winogronowy)

UWAGA:

AKTYWATOR 10 % lub sok ze świeżo przekrojonej cytryny zawsze razy 5 kropli na każdą jedną kroplę MMS tzn. np.: 5 kropli MMS + 25 kropli aktywatora lub soku z cytryny, odczekać minimum 3 minuty - dolać pół szklanki wody lub soku, wymieszać i wypić.

AKTYWATOR 50 % - 1 kropla na każdą jedną kroplę MMS tzn. np.: 5 kropli MMS + 5 kropli aktywatora, odczekać 20 sekund - dolać pół szklanki wody lub soku, wymieszać i wypić.

Biorąc MMS-a powyżej 6 kropli dolej więcej niż pół szklanki wody

15. METODA LEWATYWY

Lewatywa z MMS może być tak samo skuteczna jak kroplówki ponieważ obie metody dostarczają MMS wprost do plazmy krwi jak i krwinek czerwonych, jest to opinia kilku biologów i naukowców, którzy studiowali metodę lewatywy.

Przyjmowanie doustne MMS dostarcza dwutlenek chloru tylko do krwinek czerwonych z żołądka i jelit, natomiast plazma krwi posiada tendencje do roznoszenia dwutlenku chloru do miejsc, do których mogą nie docierać krwinki czerwone.

JAK ZROBIĆ LEWATYWĘ (PROTOKÓŁ LEWATYWY)

Aby zwiększyć skuteczność leczniczą lewatyw z MMS należy na samym początku wykonać lewatywę oczyszczającą z około 1 litra czystej wody z możliwością dodania jednej łyżki soli, lub ½ filiżanki soku z aloesu bądź innego dodatku polecanego przez dietetyków, nie stosować jednak kawy.

Taką lewatywę oczyszczającą byłoby dobrze powtórzyć dwa lub trzy razy. W czasie lewatywy dobrze jest ćwiczyć lub masować brzuch.

Po tym można przystąpić do właściwych lewatyw z aktywowanego MMS.
Należy go przygotować w ten sam sposób jak do picia i rozprowadzić dodając około 115 ml wody.
Po wlaniu aktywowanego MMS należy go w sobie trzymać tak długo jak to możliwe aby pozwolić ściankom okrężnicy na wchłonięcie całości.

Można wykonać dwie lewatywy z MMS dziennie. Lewatywa z MMS nie ma na celu oczyszczenia okrężnicy (jelit) ze złogów, a lepsze i skuteczniejsze dostarczenie dwutlenku chloru do plazmy krwi oraz krwinek czerwonych.

Zacznijcie od małej ilości kropli aktywowanego MMS np: 4 krople, za każdym razem ilość kropli można zwiększać o 1 do 2 kropli.

Pamiętajcie by zwiększając ilość kropli MMS zwiększać też ilość wody.

Procedura ta daje dobre wyniki w przypadku raka, w takich rejonach, jak : rak odbytu lub prostaty, zespołu nadwrażliwości jelita grubego oraz infekcjach, cystach i rakach organów żeńskich.

Pochwowe aplikowanie jest odpowiednie w przypadku pochwowej pleśniawki, aby zabić korzenie i spory drożdżaków Candida osadzonych w błonie śluzówki i mogących powodować reaktywację choroby lub ogniska chorobowego.

Do przeprowadzenia lewatywy zakupcie w aptece wlew gumowy do lewatyw.

16. CO TO JEST AKTYWATOR ?
AKTYWATOR JEST TO 10 % lub 50 % ROZTWÓR KWASKU CYTRYNOWEGO UŻYWANY DO TERAPII JIMA HUMBLE.

Na każdą jedną kroplę MMS daje się 5 kropli aktywatora 10 % taki roztwór musi minimum 3 minuty postać, po tym czasie dolewamy pół szklanki wody lub soku ze świeżo wyciśniętych owoców, mieszamy roztwór i wypijamy.

Na każdą jedną kroplę MMS daje się 1 kroplę aktywatora 50 % taki roztwór musi postać 20 sekund, po czym dolewamy do niego pół szklanki wody lub soku ze świeżo wyciśniętych owoców, mieszamy roztwór i wypijamy. Początkowo stosowano sok z cytryny lub ocet, a obecnie 10 % i 50 % roztwór kwasu cytrynowego.

Osoby uczulony na kwasek cytrynowy lub cytrynę powinny stosować ocet jabłkowy.

17. GDZIE MOŻNA UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT PREPARATU MMS ?

Bardzo dogłębne informacje znajdują się w książce "PRZEŁOM Cudowny Suplement Mineralny, Odkrycie XXI w. "- autor Jim Humble.

cytat z książki:
"MMS działa na zasadzie ” turbodoładowania ” systemu odpornościowego. W związku z tym nie jest on przeznaczony do leczenia konkretnych chorób, a raczej do wzmocnienia systemu odpornościowego, aby organizm był w stanie samodzielnie zwalczyć dręczące go choroby, zwykle w bardzo krótkim czasie".

18. CZY MMS-2 MOŻNA STOSOWAĆ NA RANY ?

Tak. MMS-2 jest doskonały na wiele rzeczy, w tym na gojenie ran i inne problemy skórne.
Pomaga zabijać wszystkie tak zwane nieuleczalne choroby. Zabija patogeny i zarazki w ranach nie wyrządzając szkody tkance.

19. JAK UŻYĆ PREPARAT MMS-2 NA RANĘ ?

Wsyp zawartość kapsułki rozmiaru zero (600 mg ) do jednego (dużego) kubka wody i użyj tego na ranę. Alkohol i inne środki dezynfekujące wyrządzają szkodę ranie wydłużając czas gojenia, zaś MMS-2 zabija patogeny nie czyniąc szkody, dlatego czas gojenia jest o wiele szybszy.

20. CZY MOŻNA WYSYPAĆ PROSZEK Z KAPSUŁKI PRZED UŻYCIEM ?

NIE !!! Kapsułkę należy popić dużą ilością wody, nie wolno wysypywać proszku i pić go rozrobionego w wodzie.

źródło informacji www.jimhumble.biz
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9109
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 372
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13065 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 28 mar 2013, 16:23

Odnalazłem - jeśli nie chcecie kupować roztworu fizjologicznego w aptekach - to znacznie taniej otrzymacie go - a właściwie dla organizmu coś znacznie bogatszego w minerały - rozpuszczając 9 gram soli morskiej na 0,5 litra wody destylowanej, ewentualnie przegotowanej. Polecam.

A teraz parę "zasad" dotyczących MMS z w/w strony.
Pamiętamy 3 krople MMS = 1 ml CDS. Oczywiście przy stosowaniu CDS nie czekamy nigdy tych 3 minut na aktywację, wprost przeciwnie pobieramy natychmiast chłodny z lodówki, zanim się ociepli i rozłoży!
Dawkować CDS najlepiej jest przy pomocy plastikowych kroplomierzy - mają podziałkę do 2, 5 ml - są powszechnie używane przez kosmetyczki, większe ich ilości łatwo było kupić przez allegro.


Chcemy tu przytoczyć kilka zasad stosowania preparatu MMS. Zasady te to jak credo stosowania preparatu, każdy rozpoczynający terapie lub ten kto dopiero o tym myśli powinien je znać by uniknąć problemów, które mogą acz nie muszą pojawić się w terapii oczyszczania organizmu

ZASADA nr 1
Często stosowane dawki są skuteczniejsze. Dawki małe, a stosowane częściej są skuteczniejsze niż dawki duże stosowane rano i wieczorem. Dwutlenek chloru (CLO2) pozostaje w organizmie nie więcej niż dwie godziny, dlatego rozmiar dawki nie odgrywa aż tak istotnej roli. MMS będzie zatem działał bardziej efektywnie przyjmowany w mniejszych dawkach co godzinę lub dwie, kiedy cały czas operuje w ludzkim organizmie, niż przyjmowany w dawkach dużych i rzadkich kiedy występuje przerwa w jego działaniu

ZASADA nr 2
Dostarcz organizmowi tak dużo MMS jak tylko można. Należy dostarczyć organizmowi tak dużo MMS jak tylko można bez narażania się jednak na niepotrzebne biegunki, mdłości czy wzmożenie stanu chorobowego. Zawsze należy zaczynać kurację od jednej kropli, którą aktywujemy, a następnie dawkę można stopniowo podnosić jeśli jest to możliwe. Tak więc druga dawka to dwie krople itd. Można dawkę podnosić przy każdym zażyciu nawet co godzinę lub dwie aż osiągniemy maximum zalecanych kropli lub poczujemy mdłości.

ZASADA nr 3
Jeśli trzeba obniż ilość kropli. Jeśli po zażyciu MMS wystąpi biegunka lub mdłości należy zmniejszyć ilość kropli, najlepiej wracając do dawki przy której czuliśmy się komfortowo. Biegunka spowodowana działaniem MMS trwa godzinę lub dwie i chociaż jej wystąpienie jest oznakiem procesu oczyszczania organizmu to przedłużanie biegunki poprzez zwiększanie dawki wbrew organizmowi może spowodować więcej szkody niż pożytku. Nie przestawać zażywania MMS, kiedy niepożądane objawy ustąpią można dawkę stopniowo zwiększać.

ZASADA nr 4
Witamina C neutralizuje działanie MMS. Należy unikać jakiejkolwiek formy witaminy C na dwie godziny przed i dwie po zażyciu MMS. Jeśli ktoś stosuje witaminę C o wydłużonym działaniu np. 24 h to niestety taką witaminę należałoby odstawić na czas kuracji MMS.

ZASADA nr 5
Właściwa dieta. Podczas kuracji MMS, choć nie tylko, należy utrzymywać właściwą dietę, która wesprze system odpornościowy w walce z wrogimi mikroorganizmami. MMS oczyszcza organizm ze wszystkich szkodliwych mikroorganizmów i pasożytów nie dostarcza jednak potrzebnych organizmowi witamin i minerałów. Dlatego właśnie należy zadbać o ich dostarczenie ciału w formie odpowiedniej diety czy suplementów mineralnych.


Chociaż najbardziej rozpowszechnioną formą przyjmowania MMS jest stosowanie doustne to istnieją także inne metody stosowania terapii Jima Humble. W tym artykule przedstawimy cztery sposoby na dostarczenie MMS do organizmu.

1.PICIE.Jest to najbardziej popularna metoda i najpowszechniej stosowana. Dodanie soku lub wody, po odczekaniu trzech minut, do MMS wymieszanego z Aktywatorem daje możliwość doustnego spożycia roztworu. Zasadnicza ilość wody lub soku dodana do roztworu MMS to połowa lub cała szklanka. Jeśli zostanie spożyta w całości dostarcza organizmowi wszystkie korzyści jakie daje MMS. Po trzech minutach od wymieszania MMS z Aktywatorem kiedy dodamy wodę lub sok więcej dwutlenku chloru się nie wytwarza. Po wypiciu roztworu gaz CLO2 krąży w organizmie przez ok. dwie godziny. Dawkę MMS do picia można powtarzać co godzinę lub dwie.

2.ROZPYLANIE.Rozpylanie wszędzie na skórę jest efektywną metodą stosowaną przy różnego rodzaju schorzeniach skóry. Roztwór musi zawierać wodę by można go było łatwiej rozpylić.
Nie rozjaśnia włosów i nie uszkadza skóry. Jeśli na skórze znajdują się jakieś rany lub pęknięcia rozpylenie MMS na to miejsce może objawić się sensacjami w postaci pieczenia jest to jednak objaw gwałtownego oczyszczania z zarazków. Przygotuj aktywowany MMS z 10-15 kropli odczekaj min. 3 mniuty dolej całą szklankę/kubek letniej wody przegotowanej wlej do butelki z rozpylaczem, rozpryskuj w miejscach zmienionych chorobowo, obolałych.

3.LEWATYWY.Lewatywy mają bardzo dobre działanie w oczyszczaniu ścianek jelit. Powodują też, że CLO2 jest absorbowany i mieszany z plazmą krwi dzięki czemu jest łatwiej roznoszony w organizmie i bardziej dostępny dla większej ilości organów. UWAGA!!! Zawsze stosuj roztwór MMS i Aktywator rozcieńczony z wodą. Lewatywę zacznij od 3-4 kropli aktywowanego MMS odczekaj min. 3 minuty dolej szklankę wody - wprowadź roztwór na leżąco, zostań w pozycji leżącej ok 20 min. Roztwór można stosować dopochwowo i doodbytniczo.

4.GORĄCE KĄPIELE. Kąpiele z dodatkiem aktywowanego MMS w wodzie wystawiają skórę na lepsze działanie jonów CLO2. Para otwiera pory w skórze i tamtędy jony CLO2 dostają się głęboko aż do mięśni. Ponieważ krew jest zawsze obecna w mięśniach jony te dostają się do plazmy krwi co powoduje skuteczniejsze ich działanie w walce przeciwko pasożytom, grzybom, pleśni i innym zarazkom.Przygotuj aktywowany MMS z dwóch łyżeczek MMS-a odczekaj min. 3 minuty wlej roztwór do 20 cm gorącej wody w wannie, wejdź do wanny i odkręć kran aby gorąca woda dalej leciała do wanny, para która będzie się wytwarzała oczyszcza pory, łagodzi bóle, oczyszcza organizm z toksyn.

5.KROPLE DO NOSA. MMS w kroplach szybko udrażnia nos, przywraca smak i zapach. W tym celu przygotowujemy roztwór z 6-7 kropli MMS X 5 kropli Aktywatora czy soku z cytryny na każdą jedną kroplę MMSa tzn. np: 6 kropli MMS + 30 kropli Aktywatora lub soku z cytryny, czekamy minimum 3 minuty, dolewamy 3/4 kubka/szklanki wody, nabieramy roztwór do strzykawki 2,5 cm lub do zakraplacza i wstrzykujemy co chwilę po 1 kropelce do nosa, aż opróżnimy całą strzykawkę/zakraplacz. Powtórz jeszcze kilka razy, aby całkiem zlikwidować ognisko zapalne.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 33
Rejestracja: wtorek 08 sty 2013, 20:35
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podziękowanie: 21 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: Tomasz » poniedziałek 01 kwie 2013, 21:51

0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9109
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 372
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13065 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 01 kwie 2013, 23:55

"Dot Connector Magazine" to strona powiązana ( to słabo powiedziane, to ich płatne ramię) z Laurą Knight Jadczyk.
Żeby było krótko, kiedyś Nexus organizował "konferencję" w Europie, kilka lat temu i Laura była zaproszona jako lektor na 2 godzinną prezentację, ale okazało się, że Jim Humble będzie wtedy w Europie, więc poproszono go o występ, a Laurę o skrócenie swojego występu chyba do 1,5 godziny. Oczywiście obraziła się. Od tamtej pory "walczy" z MMS i Jimem na wszystkich frontach.
Nawet "Kasjopeanie" potwierdzili w jej channelingu, że MMS jest be, i to jest przykład, że channenlingi mówią to, co odbiorca chce usłyszeć - co dobitnie wytłumaczył Enki.
Laura stała się ostatnio absolutnym "guru" w swoim "ugrupowaniu", praktycznie nie channelują, a przynajmniej nie publikują i wystarczy poczytać ich forum, aby to rozumieć. Po prostu Laura ma 2 głównych "wrogów" obecnie i jednym z nich jest Jim Humble. Kropka.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1624 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 30 lis 2013, 13:47

posty dotyczące wody utlenionej przeniosłem do tematu: Woda utleniona - również na zdrowie >>
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9109
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 372
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13065 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 30 lis 2013, 15:18

Myślę, że ten pierwszy (o tworzeniu ClO2) powinien pozostać również tutaj, bo łączy ten temat z wodą utlenioną - daje ludziom alternatywę MMS - działającą dokładnie na tej samej zasadzie - poprzez ten sam związek chemiczny.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1624 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 30 lis 2013, 15:33

Aby nie rozbijać już tamtego tematu >> pozwolę sobie na skopiowanie Twojej informacji w tym wątku:

blueray pisze:Teraz dopiszę coś od siebie, czego nikt jakoś nie tłumaczy.
Profesor Nieumywakin napisał całą książkę o stosowaniu wody utlenionej dla uzdrawiania ciała w większości poprzez wypijanie rozcieńczonego roztworu.
Jak myślicie, co powstanie w żołądku gdy woda utleniona H2O2 spotka w żołądku kwas trawienny, czyli kwas solny HCl. Ci co mieli chemię, choćby trochę mogą sobie rozpisać tą reakcję.
A Jim Humble tak się męczy, żeby wprowadzić ten związek do organizmu - trochę drogą okrężną.
Więc nie ma nic dziwnego w skuteczności wody utlenionej, ona stwarza upragniony przez Jima ClO2, a ten robi swoje porządki w organizmie, to znaczy pomaga organizmowi, bo on sam też go produkuje, ale zwykle w stanach osłabienia chorobą już zbyt mało.
Oczywiście z H2O2 też nie należy przesadzać, żeby organizm jeszcze mógł trawić, ale on potrafi regulować dostawy kwasu.
A nadmiar ClO2, jest w organizmie zamieniany na zwykłą sól, więc też nie ma się czym przejmować.
Ludzie pijcie wodę (utlenioną)!
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9109
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 372
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13065 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 22 gru 2013, 12:11

Darek założył ten wspaniały temat i nadszedł chyba czas, aby go nieco zaktualizować i uporządkować.
Po pierwsze, napiszę to, co napisałem w innym wątku i zapewne powtórzę to jeszcze wielokrotnie:
MMS (i jego pochodne) ma znacznie większy zasięg działania, niż wszystkie antybiotyki razem wzięte.
Ja osobiście twierdzę, że jest to odkrycie większe niż wynalezienie penicyliny i jego stosowanie praktycznie nie ma skutków ubocznych, choć ma niedogodności - ale też 2 wielkie zalety: natychmiastowa dostępność i cena nieporównywalna z jakimkolwiek produktem Big Pharma. Natychmiastowa dostępność - można zakupić roztwór i postawić w ciemnym miejscu - na okoliczność potrzeby. Niska cena - jeśli nie kupimy tego pod oznaczeniem MMS na krople (100 ml) tylko pod chemiczną nazwą, to litr będzie kosztował mniej niż te 100 ml, bo wciąż są ludzie, którzy próbują "robić wielki interes" korzystając z niewiedzy innych.

A teraz zacznijmy od początku, bo pewna wiedza jest potrzebna dla zrozumienia wdrażania tego preparatu. Pierwszym, który zastosował go w ten sposób był Jim Humble. Opisy jego "odkrycia" i zastosowania, chcący mogą znaleźć po polsku, więc nie będę tu tego powtarzał. Jednak Jim po pewnym czasie wybrał sposób i drogę wdrażania swojego odkrycia, która może być zupełnie niezrozumiała, jeśli nie zostanie wyjaśniona, tym bardziej, że zapewne będziemy stosowali odnośniki do jego stron internetowych. Otóż Jim postanowił założyć Kościół, który nazwał "Genesis II" i sam mianował siebie arcybiskupem tego Kościoła. Moje przypuszczenia graniczą z pewnością, że była to podpowiedź dobrego prawnika. Jak wiadomo Big Pharma toczy wojnę z Jim'em od zawsze.
W USA, ale także w wielu innych krajach, związki wyznaniowe mają praktycznie całkowitą swobodę w zakresie sposobu ochrony zdrowia swoich członków, np. nie można ich zmuszać do "obowiązkowych" szczepień, jeśli takie są ich zasady religii. I Jim to wykorzystuje.
Można się zapisać do tego (absolutnie materialnego) Kościoła, dostać certyfikat przynależności. Jim mianował też już sporo swoich biskupów, a nawet ustanowił "sakramenty", którymi są protokoły, czyli sposoby przyjmowania MMS - wszystko dla pozorów działalności religijnej.
Piszę to, aby czytelnicy nie byli zaskoczeni, gdy zostaną przekierowani na strony tego "Kościoła".
Dziś Jim ma ponad 85 lat, a zachowuje się praktycznie jak nastolatek. Jest pierwszym, choć nie jedynym przykładem, że długotrwałe, czy profilaktyczne stosowanie MMS nie ma skutków ubocznych - wprost przeciwnie ma pozytywne skutki w wielu obszarach zdrowia, ale o tym kiedy indziej.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1624 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 22 gru 2013, 23:54

blu pisze:...
ale o tym kiedy indziej.


czekamy z niecierpliwością. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9109
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 372
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13065 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 28 gru 2013, 21:49

Do tego też dojdziemy, ale zacznijmy od początku, właściwie już zaczęliśmy od spraw ogólnych.
A teraz PODSTAWY - jak i dlaczego MMS działa.
Kiedyś Jim Humble popełnił taką broszurkę, której teraz nigdzie nie ma, a ona oddaje sedno.
Więc przysiadłem trochę, żeby ją przetworzyć.
Myślę, że jest to absolutna podstawa - opis jest prosty dla każdego, nawet jeśli z chemią nie miał w życiu nic wspólnego, zresztą oceńcie sami. Tu jest w załącznikach w formie obrazków stron. Są jeszcze pdf w małej i dużej rozdzielczości. Jak będę miał trochę czasu to poprawię błędy w tytułach.

edit: Poprawiłem
Załączniki
broMMS_L.jpg
broMMS_L.jpg (262.73 KiB) Przejrzano 14135 razy
broMMS_L_01.jpg
broMMS_L_01.jpg (277.88 KiB) Przejrzano 14135 razy
broMMS_L_02.jpg
broMMS_L_02.jpg (327.45 KiB) Przejrzano 14135 razy
broMMS_L_03.jpg
broMMS_L_03.jpg (564.52 KiB) Przejrzano 14135 razy
broMMS_L_04.jpg
broMMS_L_04.jpg (422.5 KiB) Przejrzano 14135 razy
broMMS_L_05.jpg
broMMS_L_05.jpg (281.67 KiB) Przejrzano 14135 razy
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9109
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 372
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13065 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 29 gru 2013, 12:59

Zanim dojdziemy do tego co MMS potrafi uzdrowić, jeszcze trochę informacji ogólnych. Sposoby przyjmowania MMS i pochodnych były nazywane protokółami. W tym zakresie z czasem wiele się zmieniło i niezaprzeczalnie nowe protokóły są o wiele bardziej skuteczne, choć również bardziej uciążliwe w stosowaniu, ale w krytycznych sytuacjach to nie ma znaczenia.
Ostatnio Jim wpadł na kolejny GENIALNY pomysł natury prawnej. Nawet w społeczeństwach, w których kościoły nie mają dużej swobody, nie można ich członkom zabraniać przyjmowania sakramentów!
Więc Jim nazwał protokóły sakramentami! Praktycznie oznacza to, że agencje rządowe, nie mogą zabronić członkom jego Kościoła przyjmowania sakramentów, czyli MMS w określony sposób, jeśli wyrażają taką wolę. U nas nie mamy takiej otwartej wojny z MMS, ale warto to wiedzieć.
Nowe protokóły, już zostały przetłumaczone ładnie na polski, łącznie z opisami, ponieważ nie wiem, czy strona zezwala na powielanie jej tekstów - zamieszczam link:
http://www.mmsjimhumble.ubf.pl/viewpage.php?page_id=25
Moim zdaniem warto sobie zapisać na komputerze tą stronę, aby mieć do niej zawsze dostęp.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1624 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 29 gru 2013, 13:51

Jedyne zastrzeżenie jakie widnieje na tej stronie brzmi:

UWAGA
Strona www.mmsjimhumble.ubf.pl ma charakter tylko i wyłącznie informacyjny.
Zebrane tu informacje nie mają charakteru zaleceń medycznych
ani tym bardziej wskazań do jakiejkolwiek rezygnacji z profesjonalnej opieki medycznej.


Myślę więc, że śmiało można skopiować te protokoły do nas no i oczywiście na swój komputer, bo moze to w cudowny sposób zniknąć.
Jeśli nie chcesz sam to biorę to na siebie i w wolnej chwili wkleję to. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1624 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 29 gru 2013, 20:54

PROTOKOŁY MMS

PROTOKÓŁ 1000


przypadku HIV/AIDS oraz innych chorób, gdzie życie nie jest bezpośrednio zagrożone, wtedy kiedy mamy jeszcze tygodnie lub miesiące na działanie, zanim choroba może w końcu zagrozić życiu.

Protokół 1000 jest też prawdopodobnie najbardziej efektywną spośród wszystkich znanych metod na oczyszczenie organizmu.

Najbardziej preferowaną metodą jest przyjmowanie dawki 3 kropli aktywowanego i rozcieńczonego z wodą lub sokiem MMS co godzinę przez przynajmniej 8 godzin dziennie stosując całą terapię przez 3 tygodnie.

Najlepiej jest zacząć od przyjmowania 1 lub 2 kropli aktywowanego MMS co godziną przez kilka pierwszych godzin. W przypadku kiedy ktoś jest bardzo chory można zacząć od dawki z połowy kropli co godzinę przez kilka pierwszych godzin ( dawkę tą osiągamy przygotowując roztwór z 1 kropli, a następnie odlewając połowę z tak przygotowanego roztworu.)

Ilość kropli zwiększamy w miarę jak chory zaczyna je tolerować, ale nigdy nie przekraczamy ilości 3 kropli co godzinę.

MMS można przygotować na dwa różne sposoby, upewniając się, że wszystko jest czyste i zrobione w czystym kubku lub szklance :

1. Używając 50 % roztworu kwasku cytrynowego – dajemy 1 kroplę kwasku na każdą 1 kroplę MMS. Mieszamy trochę, czekamy 20 sekund, dodajemy pół kubka/ szklanki wody lub soku (bez dodatkowej witaminy C, nie ma przeciwwskazań dla naturalnej zawartej w soku wit. C) i wypijamy.

2. Używając 10 % kwasku cytrynowego ( soku z cytryny lub limonki) - dajemy 5 kropli kwasku na każdą 1 kroplę MMS, mieszamy chwilkę, czekamy 3 minuty po czym dodajemy pół kubka/szklanki wody lub soku (bez dodatkowej witaminy C, nie ma przeciwwskazań dla naturalnej zawartej w soku wit. C) i wypijamy.

NIE WOLNO UŻYWAĆ SOKU Z POMARAŃCZY, SOKÓW Z DODATKOWĄ WITAMINĄ C LUB KWASEM ASKORBINOWYM. NIE WOLNO TEŻ UŻYWAĆ SYROPÓW OWOCOWYCH, DO KTÓRYCH DODAJE SIĘ WODĘ.

PIJCIE SOKI TYLKO ZE ŚWIEŻO WYCIŚNIĘTYCH OWOCÓW


UWAGA : Nie wolno Wam pogarszać swojego samopoczucia. Jeśli pojawią się jakiekolwiek symptomy w postaci nudności, wymiotów, biegunek, bólu czy ciężkiego zmęczenia natychmiast zmniejszcie ilość kropli. Oznacza to bowiem, że organizm nie nadąża z oczyszczaniem i wydalaniem zabitych przez MMS patogenów i trucizn powstałych w wyniku ich obumierania.

Spróbujcie nie przestawać brać MMS chyba, że podane wyżej symptomy są silne, dawkę można zmniejszyć nawet do ¼ kropli, nie próbujcie „ zgrywać twardzieli ” przedłużanie bowiem wyżej wspomnianych symptomów wcale nie usprawnia procesu zdrowienia a pozbawia Was energii potrzebnej do regeneracji organizmu. Kiedy objawy ustaną spróbujcie zwiększyć ilość MMS, aż powrócicie do dawki 3 kropli MMS co godzinę.


PROTOKÓŁ 1000 +


Protokół 1000 + jest usprawnieniem jakie zostały stworzone mając na uwadze choroby, które wydają się być w szczególny sposób oporne na działanie MMS.

1. Pierwsze Usprawnienie - polega na dodaniu małej ilości DMSO (dimetylosulfotlenek), do każdej godzinowej dawki MMS.

Może to być zastosowane zarówno w przypadku Protokołów 1000 i 2000.
UŻYJCIE 1 kroplę DMSO na każdą 1 kroplę MMS. DMSO dodajemy dopiero po tym kiedy aktywacja MMS jest całkowicie zakończona czyli:
20 sekund – przy 50 % roztworze kwasku cytrynowego lub też
3 minuty – przy 10 % roztworze kwasku cytrynowego).


Po dodaniu DMSO należy odczekać dodatkowe 3 minuty. Zawsze należy wymieszać roztwór (nie używajcie do mieszania metalowych rzeczy).

2. Drugie usprawnienie jest konsekwencją pierwszego. Dodanie DMSO do roztworu MMS i Aktywatora poprawia smak i ułatwia przyjmowanie.

3. Lepsze rezultaty można otrzymać zwiększając ilość godzin przyjmowania dawek MMS oraz stosując DMSO.

WAŻNE:

CO TO JEST DMSO (Dimetylosulfotlenek)
- (DMSO z ang. dimethyl sulfoxide) jest to związek chemiczny o wzorze: (CH3)2SO lub wzorze półstrukturalnym: CH3-SO-CH3.
Jest stosowany jako odczynnik analityczny lub do przeprowadzania syntez chemicznych oraz w spektroskopii, chromatografii, do syntezy DNA i peptydów. Posiada ponadto zastosowanie jako lek ze względu na właściwości przeciwzapalne. Używany również jako krioprotektant.

Ze względu na swoją polarność DMSO rozpuszcza się w wodzie oraz może służyć jako rozpuszczalnik innych związków polarnych np. chlorku sodu (NaCl).

DMSO należy do klasy rozpuszczalników aprotycznych silnie solwatujących.


PROTOKÓŁ 2000

( Na różne rodzaje raka, IV stadium raka i inne
bezpośrednio zagrażające życiu choroby)


Polega on na braniu tylu kropli aktywowanego MMS co godzinę ile dana osoba może przyjąć bez pogarszania swojego samopoczucia lub nasilających się biegunek.
Kuracja powinna być robiona co godzinę przez 10 godzin dziennie przez okres 3 tygodni (aż do polepszenia się).

Najlepszą metodą jest zaczęcie od 1 kropli co godzinę i szybkie zwiększanie ilości kropli, aż do momentu kiedy będziecie mogli przyjmować je bez pogorszenia samopoczucia (tzn. każdą kolejną dawkę zwiększajcie o 1 kroplę, ale tylko do momentu kiedy nie będziecie odczuwać nudności, jeśli przy którejś dawce zauważycie, że Was mdli kolejną dawkę zmniejszcie o 1 kroplę ).

Należy pamiętać aby przyjmować aktywowany MMS.
Proszę wziąć sobie do serca aby przyjmując MMS nie czynić siebie bardziej chorymi niż jesteście. Należy brać tyle kropli ile możecie, ale z wyczuciem.
Pogarszanie swojego stanu zużywa energię i czyni proces zdrowienia wolniejszym.

Po trzech dniach należy dodać MMS-2, sposób w jakich należy przyjmować go to jedna kapsułka co dwie godziny.
Zacznijcie od ¼ kapsułki przez pierwszy dzień, następnie ½ kapsułki drugiego dnia (otwórzcie kapsułkę i wysypcie preparat tak aby została ¼ lub połowa kapsułki) i potem każdego następnego dnia bierzcie 1 kapsułkę co dwie godziny.
W ten sposób będziecie przyjmować 5 kapsułek każdego dnia.

UWAGA:
MMS-2 można przyjmować tylko w zamkniętych kapsułkach, tak by był aktywowany w żołądku, a nigdy w jamie ustnej. Pamiętajcie też, aby MMS-2 popijać tylko wodą. Początkowo 2 pełne szklanki na każdą 1 kapsułkę, po kilku dawkach wystarczy 1 szklanka.

Ten protokół ma zastosowanie do wszystkich rodzajów raka i innych zagrażających życiu chorób włączając w to Alzheimera.

WAŻNE:
Nie pogarszajcie swojego samopoczucia tzn. Nie powodujcie większych mdłości, bólu czy biegunek. Jeśli zauważycie jakiekolwiek z tych symptomów zejdźcie na mniejszą ilość kropli. Próbujcie nie przestawać brać MMS, tylko bierzcie go w mniejszych ilościach.

AKTYWOWANY MMS - to MMS z dodatkiem Aktywatora w stosunku 1:5 (przy Aktywatorze 10 %)

AKTYWOWANY MMS - to MMS z dodatkiem Aktywatora w stosunku 1:1 (przy Aktywatorze 50 %)


PROTOKÓŁ 3000

( Używanie DMSO w leczeniu zagrażających życiu
chorób)


Protokół 3000 jest często mylony z Protokołem do zewnętrznego stosowania MMS (w butelce do rozpylania ).
Protokół 3000 jest używany by pozwolić MMS wraz z DMSO wchłonąć się przez skórę tak by penetrować nowotwór wchodząc do krwi, a nawet by przenikać do kości.
W przypadku zagrażającej życiu choroby celem jest jak najszybsze dostarczenie MMS-a do krwi jednocześnie zostając poniżej poziomu, który może wywołać nudności.

Jednym ze sposobów aby to osiągnąć jest dodanie DMSO do aktywowanego MMS-a, tak aby ten działał jako nośnik dostarczając MMS-a bezpośrednio do skóry, mięśni, a przez to do krwi.

Doświadczenia i testy dowiodły, że DMSO jest dostarczane bezpośrednio do jakiegokolwiek nowotworu w organizmie i następnie penetruje komórki rakowe.
Teoria mówi, że kiedy DMSO przenosi MMS-a zabiera go do komórek rakowych przez to zabijając wirusy, które te komórki produkują.

Wiele przypadków raka zostało wyleczonych w ten sposób.


WAŻNE :
UŻYWAJĄC TEGO PROTOKOŁU NALEŻY RÓWNIEŻ BRAĆ MMS-a DOUSTNIE – TAK JAK TO ZOSTAŁO OPISANE W PROTOKOLE 1000 LUB 2000.

UWAGA:

OSTRZEŻENIE PRZED ALERGIĄ: Przypadki występowania alergii na DMSO są bardzo rzadkie, tak samo jak rzadkie są przypadki tak znaczącego osłabienia wątroby, że mogłoby spowodować duże problemy podczas używania tego preparatu.

Przeprowadźcie jednak test.

1. Dokładnie umyjcie i osuszcie ramię,
2. Zaaplikujcie jedną kroplę DMSO w jednym miejscu na ramieniu i wetrzyjcie,
3. Poczekajcie 15 minut, aż DMSO się wchłoni,

Jeśli w ciągu kilku godzin od naniesienia kropli nie poczujecie bólu w okolicy wątroby w waszym przypadku stosowanie DMSO jest najprawdopodobniej bezpieczne, ale aby się upewnić zaczekajcie 24 godziny, w tym czasie obserwując czy nie wystąpi żadna reakcja na DMSO.
Jeśli taka reakcja wystąpi, musicie koniecznie popracować nad stanem Waszej wątroby.

Najlepiej zacząć od przyjmowania doustnie połowy kropli MMS i tak jak to zostało opisane w Protokole 1000 – dawkę stopniowo zwiększać, to stopniowo oczyści Waszą wątrobę i prawdopodobnie zlikwiduje inne problemy jakie macie.

Kuracja MMS / DMSO jest przyśpieszoną techniką naskórnego użycia, które wpycha MMS-a do plazmy krwi.
KROKI


KROK 1

Przygotujcie roztwór MMS aktywując 20 kropli MMS-a z 20 kroplami 50 % kwasku cytrynowego lub 100 kroplami 10 % kwasku cytrynowego.

W przypadku 50 % kwasku cytrynowego należy zaczekać 20 sekund, a w przypadku 10 % kwasku cytrynowego należy zaczekać 3 minuty aby proces aktywacji się zakończył.

Roztwór ten rozcieńczamy z około 0,030 litra wody, swobodnie rozpylamy lub rozprowadzamy na ramieniu

KROK 2

W tym miejscu najlepiej było by rozpylić 70 % DMSO w tym samym miejscu, w którym rozprowadzony był MMS, a następnie delikatnie wcierać go i rozprowadzać.

Jeśli wcześniej zmieszaliście DMSO z MMS co czasami jest praktyczne pamiętajcie, że roztwór ten jest ważny tylko przez około 6 godzin.

Aby rozprowadzić DMSO możecie użyć gołej ręki lub też osłonić ją woreczkiem foliowym :

a) nie używajcie gumowych rękawiczek, ani innego rodzaju rękawiczek medycznych, ponieważ guma mogłaby dostać się do Waszego organizmu z tego względu, iż DMSO rozpuszcza gumę.

b) jeśli zauważycie pieczenie najlepiej jest piekące miejsce polać łyżeczką wody i wetrzeć. Powtarzajcie tą czynność, aż pieczenie ustąpi,

c) możecie, po zastosowaniu DMSO skórę natrzeć oliwą z oliwek lub sokiem z aloesu.

Za każdym razem kiedy stosujecie połączenie MMS/DMSO użyjcie innej części ciała. W przeciągu 8 godzin możecie użyć najpierw jednego ramienia, potem drugiego, jednej nogi, potem drugiej następnie brzucha i powrócić z powrotem do pierwszego ramienia,

d) jeśli pieczenie jest dokuczliwe dodajcie do DMSO destylowaną wodę w proporcjach 50 / 50 lub więcej, jak również do MMS ponieważ którekolwiek z Nich może to pieczenie powodować.

Dajcie wystarczająco destylowanej wody aby pieczenie się nie powtórzyło.

KROK 3

Powtarzajcie ten proces co dwie godziny w ciągu pierwszego dnia i co godzinę dnia drugiego i trzeciego.
Następnie zróbcie czterodniową przerwę i powtórzcie procedurę następnego tygodnia.

Pamiętajcie, że podczas czterodniowej przerwy należy kontynuować doustne przyjmowanie MMS. W trzecim tygodniu kuracji możecie stosować MMS/DMSO przez cztery dni w tygodniu, jeśli nie występują żadne problemy skórne.

KROK 4

W przypadku ciężko chorych ludzi, którzy powinni przyjmować mniejsze dawki najlepszym sposobem, aby zacząć jest użycie małej powierzchni ciała, sugerowana wielkość to rozmiar dłoni.

Użyjcie tej małej powierzchni przez kilka dni zanim przejdziecie do powierzchni większych takich jak ręka czy noga.

Większych powierzchni ciała użyjcie tylko w przypadku kiedy podczas stosowania na mniejszych powierzchniach nie wystąpiły żadne złe reakcje.
http://www.mmsjimhumble.ubf.pl/viewpage.php?page_id=25
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1624 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 29 gru 2013, 21:53

PROTOKÓŁ 4000


Protokół ten wydaje się działać na niektóre choroby tak dobrze jak MMS-1, na wiele chorób identycznie, a na jedną nawet lepiej niż MMS-1, a tym czymś są problemy z prostatą, zarówno jeśli jest to rak lub nie.

Protokół ten jest bardzo dobry również dlatego, że pozwala prawie każdemu dostać MMS w sposób szybki i tani.
Jednakże normalnie protokołu tego nie zalecam do zastępowania MMS-1.

Można go użyć wtedy kiedy nie można zdobyć MMS-1.

Zastosowanie Protokołu 4000 – MMS-2 dla dorosłych i dla dzieci.

Protokół ten stosujemy na każdy rodzaj choroby od tak zwanych zwykłych po tak zwane nieuleczalne, jeśli po dwóch tygodniach stosowania nie ma znaczącej poprawy należy zastosować protokół 2000.

Jednym zdaniem Protokół 4000 opiera się na zażywaniu MMS-2 co dwie godziny przez 12 godzin dziennie.

U dzieci stosujemy odpowiednio mniejsze dawki niż u dorosłych.

W wypadku wystąpienia nudności należy zredukować dawkę o co najmniej 25 %, a nawet zmniejszyć bardziej jeśli nudności nie ustępują.

Po ustąpieniu objawów zwiększać dawkę do zalecanej.

KROK 1

Ilość zażywanego MMS-2

1. Osoba o wadze około 100 kg może zażywać 1 gram podchlorynu wapnia co dwie godziny przez 12 godzin dziennie czyli :

a) kapsułkę rozmiaru 00
b) pół łyżeczki do herbaty.

Jak to zmierzyć ?
Nabierzcie łyżeczką MMS-2, a następnie nożem zgarnijcie powstały „czubek” równo z krawędziami łyżeczki, następnie wysypcie zawartość łyżeczki i podzielcie na dwie równe części. Jedna część to właśnie pół łyżeczki (1 gram).

2. Osoba o wadze około 80 kg może brać około 800 mg co dwie godziny, jest to pojemność kapsułki rozmiaru zero. Można też napełnić łyżeczkę MMS-2 jak to zostało opisane wyżej podzielić jej zawartość na dwie równe części. Następnie jedną z tych części dzielimy jeszcze na pół tworząc kupki A i B. Kupkę B dzielimy raz jeszcze na dwie połowy C1 i C2. Jedną z tych połówek C1 lub C2 dodajemy do kupki oznaczonej literką A, w ten sposób otrzymując około 800 mg MMS-2.

3. Osoba o wadze 50 kg potrzebuje 500 mg MMS-2 czyli 1 kapsułkę rozmiaru 1 lub ¼ łyżeczki.

4. Dziecko o wadze 23 kg potrzebuje 250 mg co 2 godziny czyli 1 kapsułkę rozmiaru 2 lub 1/8 łyżeczki do herbaty.

5. Dziecko o wadze 11,4 kg potrzebuje 125 mg co dwie godziny czyli połowę tego co dziecko o wadze 23 kg.

UWAGA
PO ZAŻYCIU KAPSUŁKI Z MMS-2 ZAWSZE NALEŻY WYPIĆ PRZYNAJMNIEJ SZKLANKĘ WODY.

Technika z miodem
jeśli nie macie kapsułek zdobądźcie słoik miodu, ale bez dodatku konserwantów oraz extra witaminy C ponieważ inaczej nie zadziała.

Należy schłodzić miód do temperatury na jaką ustawiona jest lodówka. Odmierzamy odpowiednią dla dawki ilość MMS-2 i mieszamy z taką samą ilością schłodzonego miodu, należy uważać aby do mieszanki nie dostała się żadna woda ani wilgoć.

Nabieramy to łyżeczką i przyjmujemy. Popijamy co najmniej 1 szklanką wody.
Należy to wszystko robić w miarę szybko bo w miarę jak mieszanka się rozgrzewa smak robi się okropny.
Miód musi być koniecznie schłodzony ponieważ miód o temperaturze pokojowej wchodzi w reakcje z MMS-2 i nie będziecie w stanie tego przyjąć.

KROK 2

PROCEDURA

MMS-2 należy stosować co dwie godziny przez 12 godzin dziennie przez 3 tygodnie.

Nie zaczynajcie zażywania od pełnej rekomendowanej dawki, weźcie ¼ lub nawet mniej tego co zalecane aby zacząć, a w ciągu dnia lub dwóch zwiększajcie dawki co dwie godziny, tak aby w końcu osiągnąć dawkę rekomendowaną.

UWAŻAJCIE ABY NIE PRZEDAWKOWAĆ UŻYWAJĄC MMS-2.

Jeśli pojawią się jakieś objawy można przepuszczać, że nie wypiliście wystarczającej ilości wody.

W przypadku MMS-2 woda jest ważnym czynnikiem zapobiegania nudnościom czy innym reakcją jak choćby bóle żołądka.

Jeśli odczuwacie nudności pijcie więcej wody.

Jeśli woda nie powstrzyma natychmiast nudności następną dawkę MMS-2 zmniejszcie o połowę lub więcej.

Kiedy objawy miną powoli zwiększajcie dawkę, aż do zalecanej.

Zasadniczo proces leczenia zajmuje 3 do 5 tygodni choć niektóre choroby mogą zająć więcej czasu np: cukrzyca, która może być leczona w przedziale od jednego tygodnia do roku czasu.

Na cokolwiek cierpicie, nie poddawajcie się, aż do całkowitego wyleczenia.

KROK 3

PROFILAKTYKA

Zawsze należy stosować dawki profilaktyczne, ponieważ organizm nie wytwarza wystarczająco dużo kwasu podchlorawego aby zabić wszystkie choroby.

Jeśli macie więcej niż 65 lat i nie przyjmujecie dziennie 6 kropli MMS-1 zażywajcie codziennie połowę dawki MMS-2, czyli połowę dawki, którą bierzecie co dwie godziny.


PROTOKÓŁ 101 (zastosowanie CDS)

Rozcieńczyć 10 ml CDS w 1 litrze wody. Roztwór należy podzielić na 8 do 12 dawek i pić przez cały dzień, jedną dawkę co godzinę.

W przypadku chorób zagrażających życiu można powoli i stopniowo podnieść ilość CDS do 50 ml dziennie. Nie wolno wypić całego przygotowanego roztworu na raz.

W przypadku uczucia dyskomfortu lub pojawienia się nudności należy zmniejszyć zażywane dawki.


PROTOKÓŁ CLARY 6+6 - PROFILAKTYKA

KROK I
1 LUB 2 RAZY W TYGODNIU PO 6 KROPLI
Ten protokół ma zastosowanie dla osób, które cierpią na bóle również te przewlekłe jak i grypę, przeziębienie, zapalenie płuc i inne choroby, które nie są zakwalifikowane jako nieuleczalne.

Protokół ten otrzymał nazwę Clara od imienia kobiety, która pierwszy raz go zastosowała o czym można przeczytać w książce "Przełom Cudowny Suplement Mineralny odkrycie XXI wieku".

Proszę wlać 6 kropli MMS do suchej szklanki i dodać 30 kropli aktywatora lub soku ze świeżo przekrojonej cytryny, wymieszać oba składniki, aby MMS i kwas dobrze się połączyły, odczekać minimum 3 do maximum 15 minut, aby zaszła reakcja chemiczna. Następnie dodać pół szklanki wody lub soku ze świeżo wyciśniętych owoców (najlepiej jabłek), ale może to być też sok z winogron, ananasów i borówek/żurawin (jednak trzeba pamiętać, że soki muszą być świeżo wyciśnięte, aby nie było w nich witaminy C, która neutralizuje działanie MMS-a), dokładnie wymieszać i wypić mieszankę.
Soki z kartonika wzbogacane są dodatkową nienaturalną witaminą C, co jest nie wskazane.

KROK II
Poczekaj godzinę, a następnie wykonaj jeszcze raz to co zostało zapisane w kroku pierwszym.
Zasadniczo osoba powinna odczuć ulgę w ciągu dwóch godzin od przyjęcia pierwszej dawki, szczególnie jeśli po godzinie przyjmie drugą dawkę. Oczywiście nie ma tu gwarancji, jeśli ktoś nie odczuwa jeszcze ulgi lub nawet jakąś lekką ulgę odczuwa powinien zwiększyć ilość kropli o jedną i zastosować dawkę 7 kropli, w ten sam sposób jak zostało zapisane w kroku I.
Zasadniczo proces zdrowienia wymaga większej ilości dawek . Powinno stosować się dwie podwójne dawki dziennie, jedną rano, jedną po południu lub wieczorem. Najlepiej przyjąć MMS godzinę po jedzeniu. Kontynuować dawki aż do wyleczenia.
W przypadku kiedy pojawią się nudności dłuższe niż 10 minut, lub wymioty czy biegunka nie należy zwiększać dawki do 7 kropli, a pozostać przy dawce 6 kropli.
W bardzo szczególnych przypadkach dawkę można zmniejszyć do 3 kropli.
Zasadniczo powinno się zażywać dawkę 6 + 6 kropli, aż do momentu kiedy osoba przyjmująca będzie w stanie go tolerować bez mdłości, a następnie zwiększyć ilość do 7 kropli według opisu w KROKU II.

Kiedy objawy choroby znikną, powinno się dążyć do zwiększenia dawki, aż do 15 + 15 kropli i zażywać taką dawkę przez jeden tydzień.
Taka ilość kropli zapewni, że organizm ludzki jest całkowicie oczyszczony z patogenicznych mikroorganizmów i metali ciężkich. Po tygodniowej kuracji z 15 kropli powinno się zejść do poziomu podtrzymania systemu immunologicznego poprzez przyjmowanie dawki 6 kropli aktywowanego MMS dwa razy w tygodniu.
Zasadniczym celem jest pozostanie zdrowym, tak więc bierzcie dawkę 6 kropli dwa razy w tygodniu, jeśli ktoś poczuje nadciągającą grypę powinien zastosować protokół Clara 6 + 6, jak opisano powyżej.

Zasadniczo grypa będzie trwała od 12 do 24 godzin, ale zazwyczaj krócej niż 6 godzin od zażycia drugiej dawki, jednakże nigdy nie dawajcie szansy grypie.

Najlepszym sposobem zabicia grypy jest branie 2 lub 3 kropli co godzinę przez cały dzień, aż będziecie pewni, że jesteście zdrowi.
Dawka 6 kropli dwa razy w tygodniu utrzyma wasz system odpornościowy silnym, a osłabi patogeny.

Dwa razy dziennie po 15 kropli to miarowa dawka dla dorosłych o wadze 68,1 kg lub mniej,
Trzy razy dziennie po 15 kropli to miarowa dawka dla osób o wadze ponad 68,1 kg.


PROTOKÓŁ NA AUTYZM


UWAGA: W przypadku dzieci chorych na autyzm jako aktywator rekomendowany jest 4% kwas chlorowodorowy (HCl) jako zamiennik 50% roztworu kwasu cytrynowego ponieważ u dzieci z alergią na pleśń czy składniki zawarte w kukurydzy mogą występować niepożądane reakcje na kwas cytrynowy. Jeśli jednak 4% HCl powoduje problemy należy powrócić do stosowania 50% roztworu kwasku cytrynowego.

4% kwas HCl stosuje się w identycznych proporcjach jak 50% roztwór kwasku cytrynowego. Tak więc na każdą jedną kroplę MMS stosujemy 1 kroplę 4% kwasu HCl, z tym, że czas oczekiwania na aktywację roztworu wydłuża się do 30-40 sekund, a nie jak w przypadku 50% roztworu kwasku cytrynowego 20 sekund.

W przypadku zmiany aktywatora należy na jakiś czas zmniejszyć dawkowanie MMS tak by organizm mógł się przyzwyczaić.

Można też zamiennie stosować 5% kwas HCl.

Protokół z butelką
Do tego protokołu stosujemy 250 ml butelkę do karmienia dzieci, jako najłatwiejszego sposobu dawkowania.

Dzień 1- Dajemy jedną kroplę aktywowanego MMS do butelki z 250 ml wody oczyszczonej. W ten sposób dziecko przyjmuje 1/8 kropli MMS co godzinę przez 8 godzin dziennie.

Dzień 2 – Dajemy dwie krople aktywowanego MMS do butelki z 250 ml wody oczyszczonej. W ten sposób dziecko przyjmuje ¼ kropli MMS co godzinę przez 8 godzin dziennie.

Przez kolejne dni zwiększamy dawkę aktywowanego MMS codziennie o jedną kroplę, chyba że pojawią się nudności lub biegunki. W takim przypadku należy przerwać dawkowanie na jeden dzień, a następnie powrócić do mniejszej dawki sprzed wystąpienia nudności lub biegunek.

Kiedy dojdziemy do 2-3 kropli należy przy tej ilości pozostać prze 3 dni obserwując dziecko, po czym możemy powoli i stopniowo zwiększać dawki do ilości maksymalnej przypisanej do wagi dziecka.

Uwaga: Ilość wody na jedną kroplę aktywowanego MMS nie może być niższa niż 30 ml.


Maksymalna dzienna ilość kropli w zależności od wagi ciała

12,5 kg – 13,5 kg – 8 kropli
14 kg – 15 kg – 9 kropli
15,5 kg – 17 kg – 10 kropli
17,5 kg – 18,5 kg – 11 kropli
19 kg – 20 kg – 12 kropli
20,5 kg – 21 kg – 13 kropli
21,5 kg – 22,5 kg – 14 kropli
23 kg – 24 kg – 15 kropli
24,5 kg – 27,5 kg – 16 kropli
28 kg – 30,5 kg – 17 kropli
31 kg – 33,5 kg – 18 kropli
34 kg – 36,5 kg – 19 kropli
37 kg – 39,5 kg – 20 kropli
40 kg – 42,5 kg – 21 kropli
43 kg – 46 kg – 22 krople
46,5 – 49 kg – 23 krople
49,5 – 50 kg – 24 krople


Pozostałe protokoły na autyzm
LEWATYWY:
8-20 kropli aktywowanego MMS rozcieńczonego w 130-500 ml ciepłej wody aplikujemy do okrężnicy na ok. 1-3 min. Stosujemy co drugi dzień.

KĄPIELE: 20-60 aktywowanych kropli MMS dodajemy do gorącej, w granicach tolerancji dziecka, wody w ilości wystarczającej do zanurzenia dziecka (oprócz głowy). Kąpiel powinna trwać 20 minut.

72/2: Podajemy dziecku jedną dawkę aktywowanego MMS co dwie godziny przez 72 godziny włączając w to godziny nocne. Stosujemy w możliwie każdy weekend.


Autorem protokołów jest Kerri Rivera.
Źródło mmsautism.org
Kontakt z autorką protokołów na stronie mmsautism.org zakładka
Contact.


PROTOKÓŁ DLA DZIECI I NOWORODKÓW

Odkąd terapia MMS została odkryty w 2000 roku zawsze były kobiety ciężarne i dzieci leczone przy pomocy MMS, chociaż o wiele więcej kobiet było leczonych po 2004 roku.

Niektóre z kobiet w szpitalach miały malarię, ale były też liczne inne choroby i problemy, z których większość została pokonana przez MMS-a stosowanego według różnych metod i przetestowanych procedur.

Do tej pory MMS uratował życie dużej grupie dzieci.

Niektórzy ludzie zdają się wiedzieć lepiej i nie podają MMS-a dzieciom uważając, iż może im zaszkodzić, Ci ludzie z jakichś powodów nie próbują się niczego na ten temat dowiedzieć ani sprawdzić istniejących dowodów, a przecież MMS mógłby uratować zdrowie lub nawet życie ich dzieci.

MMS jest słabym utleniaczem, który nie jest w stanie utlenić zdrowych komórek ciała, ani pożytecznych dla organizmu bakterii w przewodzie pokarmowym ani nigdzie indziej.

Jim Humble używał MMS na wysypki oraz inne rzeczy, które pojawiały się na dziecięcej skórze.

MMS nigdy nie spowodował złej reakcji.

Kobiety w ciąży powinny zażywać MMS w formie zachowawczej w dawce 6 kropli dziennie, to utrzyma ich system immunologiczny (odpornościowy) w najlepszej możliwej kondycji, która tak bardzo potrzebna jest kobietom w ciąży.

Do tego momentu z pośród setek tysięcy ludzi, którzy zażywali MMS według rekomendacji Jima Humble nie było przypadku zagrożenia życia lub śmierci.
Istnieje wiele chorób, które tylko MMS może wyleczyć. Tak więc jeśli dziecko choruje lub jest w złym stanie możecie użyć MMS.

Malutkie dzieci, niemowlaki zazwyczaj są w stanie przyjąć 1 kroplę aktywowanego MMS-a dodaną do dziecięcego soku.

DAWKA DLA DZIECI: Na każde 11,4 kg wagi dziecka 3 krople aktywowanego MMS z dodatkiem soku.

UWAGA:
Podawanie dzieciom powinno zacząć się od ½ kropli MMS (połowa 1 kropli ) osiągnąć to można aktywując 1 kroplę MMS z 5 kroplami aktywatora lub soku z cytryny po trzech minutach rozprowadzić z wodą lub sokiem, a następnie połowę przygotowanego roztworu wylać tak aby dziecko wypiło pozostałą połowę.
Następnie można zwiększyć ilość kropli od 1 do 3 lecz nie wolno przekroczyć 3 kropli na każde 11,4 kg wagi ciała.

Niemowlakom można podawać pół kropli aktywowanego MMS co 2 – 3 godziny i przestać podawać kiedy dziecko poczuje się dobrze.

Jeśli niemowlę lub dziecko zacznie mieć mdłości należy poczekać dodatkową godzinę lub dwie zanim zostanie podana następna dawka MMS jak również dawkę tą można zmniejszyć.
Zmniejszoną dawkę można podawać, aż do momentu kiedy dziecko będzie w stanie tolerować większą dawkę, ale nie należy zaprzestawać podawania do momentu, aż poczuje się dobrze.

Dzieci chore na grypę powinny otrzymywać dawkę pół kropli aktywowanego MMS co godzinę przez większość dnia.


PROTOKÓŁ NA POPARZENIA


Każda ofiara poparzenia powinna być spryskana MMS-em bez dodatku Aktywatora, prosto z małej butelki z rozpylaczem, jeśli nie masz butelki z rozpylaczem polej poparzone miejsce prosto z butelki z MMS-em.

Należy poczekać maksymalnie 5 minut, ale nie dłużej, następnie dokładnie zmyć MMS ze skóry.

Jeżeli MMS nie zostanie spłukany ze skóry oparzenie będzie bolało dalej. Jeśli zostanie spłukany w ciągu maksymalnie 5 minut od polania lub spryskania oparzenie będzie się goiło w czasie o ¾ krótszym od normalnie wymaganego czasu gojenia się włączając w to wszystkie ciężkie oparzenia skóry i ciała.
To naprawdę może uratować życie, a ból powinien ustać natychmiast lub w ciągu kilku minut.

Poparzenia słoneczne powinny być potraktowane w ten sam sposób, należy spryskać lub polać poparzony fragment ciała MMS-em, a następnie spłukać w ciągu 1 do 5 minut od czasu rozpylenia lub polania na skórę.
Jeśli to miejsce będzie nadal podrażnione poczekajcie godzinę i jeszcze raz nanieście MMS, a następnie spłukajcie po maksymalnie 5 minutach.

Nie wolno pozostawiać MMS-a na skórze, musi być dobrze spłukany ze skóry. Ból powinien ustać w ciągu kilku minut.

Generalnie dwie dawki naniesionego na poparzone miejsce MMS powinny pomóc, ale w wyjątkowych sytuacjach jeśli dyskomfort poparzenia pozostaje można zastosować trzecią dawkę. Pamiętajcie o zmyciu MMS ze skóry.

Należy zauważyć, iż MMS jest związkiem alkalicznym i ta jego właściwość jest istotna do zneutralizowania kwasów, które wytwarzają się w poparzonych miejscach.
Jest to jeden z powodów dla których poparzenia goją się tak szybko po użyciu MMS.

UWAGA: W POPARZENIACH NIE STOSUJEMY AKTYWATORA ANI SOKU Z CYTRYNY.


PROTOKÓŁ – USTA, ZĘBY, DZIĄSŁA.


Ogólne czyszczenie jamy ustnej


Choroby jamy ustnej i dziąseł dość szybko reagują na MMS.
Przygotuj roztwór z 10 kropli aktywowanego MMS-a i dodaj pół szklanki wody(większa ilość wody też nie szkodzi ). Przygotuj miękką szczoteczkę do zębów, następnie przygotowanym wcześniej roztworem MMS polej szczoteczkę, szczotkuj zęby i dziąsła bardzo delikatnie i dokładnie.

Szczotkować zęby należy 3-4 razy dziennie przez pierwsze 3 -4 dni. Po tych dniach można szczotkować 2 razy dziennie do momentu aż wszystko będzie dokładnie wyczyszczone.

Pozostałą po czyszczeniu ilość roztworu w szklance użyj do wypłukania ust i gardła, należy to robić powoli, aby dać czas na działanie dwutlenku chloru.

Niewidziany dla oka gaz dwutlenku chloru zabije wszystkie zarazki i bakterie w jamie ustnej bez żadnej szkody dla dziąseł oraz bez podrażniania języka.

Po takiej kuracji używajcie MMS do szczotkowania przynajmniej raz dziennie przez kilka tygodni.

Jama ustna powinna być w o wiele lepszym stanie już po tygodniu, a w ciągu następnych jej stan będzie się polepszał, aż do momentu kiedy będzie zdrowsza niż kiedykolwiek przedtem.

Po takiej kuracji możecie kontynuować czyszczenie zębów 2 lub 3 razy w tygodniu.

Ból zęba
Zostało zgłoszonych wiele przypadków kiedy ból zęba ustał całkowicie w ciągu kilku minut od momentu trzymania aktywowanego MMS-a w ustach przez dwie minuty.
Po 2-3 razach bóle zęba mogą nie pojawić się przez następne 12 do 24 godziny.
Zazwyczaj ból zęba powodują bakterie, które osiedlają się głęboko w dziurze zęba i żywią się resztkami jedzenia w pobliżu nerwu lub go dotykają.

Przy bólu zęba stosujemy zazwyczaj małe dawki MMS np.: 1 kroplę MMS zmieszajcie z 5 kroplami aktywatora po 3 minutach dodajcie jedną lub dwie łyżki wody i wymieszajcie szczoteczką, w ten sposób szczoteczka będzie starannie wysterylizowana, następnie nabierzcie szczoteczką roztwór i szczotkujcie zęby, które bolą przez dwie minuty lub dłużej. Czynność powtarzajcie.

Ten sposób nie zawsze jest skuteczny, ale działa w większości przypadków.

Grzyby Candida i nieświeży oddech
Jeśli zauważysz biały osad na języku mogą to być grzyby Candida , szczotkuj język z roztworu z 1 kropli MMS jak opisano wyżej. Jeśli masz nieświeży oddech oznacza to, że pewne typy bakterii produkują tlenek siarki dlatego należy szczotkować tył języka.

Wybielanie zębów
Używanie MMS stopniowo wybiela zęby.


PROTOKÓŁ – NOS, ZATOKI, OSKRZELA


Ten protokół MMS musi być stosowany z ostrożnością, ale jest bardzo skuteczny w:
infekcji nosa, zatok, uszu, przeziębieniu głowy, bólu gardła, świszczącym oddechu i oskrzelach.

Protokół ten polega na inhalacji małych ilości dwutlenku chloru prosto z filiżanki nosem lub ustami.

W tym protokole nie wolno pić przygotowanego roztworu aktywowanego MMS ponieważ nie dodajemy do niego wody. Nie wolno też przekraczać 2 lub maksymalnie 3 kropli MMS.

Wdychanie czystego dwutlenku chloru zapewnia prawdopodobnie najszybszy i najbardziej zabójczy dla zarazków sposób na dostarczenie gazu do różnych miejsc w głowie i zatokach, gdzie najczęściej zarazki się znajdują. Jednakże trzeba zachować szczególną ostrożność.

Nie wolno przedawkować, nie wolno głęboko wdychać CLO2 , ponieważ mogłoby to spowodować nieoczekiwane zubożenie tlenu w organizmie, dlatego należy robić przerwy i oddychać normalnym powietrzem.

Jeśli przedawkujesz lub zbyt głęboko będziesz wdychał roztwór możesz uszkodzić płuca.

Sposób przygotowania roztworu:

W filiżance przygotuj 2 – 3 krople MMS wymieszaj z 5 kroplami aktywatora na każdą jedną kroplę MMS, nie dodawaj wody ani niczego innego. NIE PIJCIE TAK PRZYGOTOWANEGO ROZTWORU.

Trzymając filiżankę pod nosem należy zrobić powolny wdech pozwalając CLO2 na dotarcie do różnych miejsc, wstrzymajcie oddech na kilka sekund a następnie zróbcie wydech, po każdych takich 4 powolnych wdechach, należy odstawić filiżankę i oddychać normalnym powietrzem. Taką czynność powtarzajcie kila razy, zawsze zachowując przerwę.


PROTOKÓŁ MMS NA RANY


Stosowanie preparatu MMS na rany: Przeczytajcie poniższe wskazówki z należytą uwagą, aby uniknąć powikłań. Zbyt silny roztwór MMS może bowiem wywołać podrażnienia skóry.

Mieszając od 10 do 15 kropli preparatu z odpowiednią ilością roztworu kwasku cytrynowego zawsze dodajcie całą szklankę/kubek wody przed położeniem opatrunku na ranę, opatrunku nie wolno zawijać, zawsze musi być dostęp powietrza.

Najlepszy, sprawdzony i bezpieczny sposób to rozpryskiwanie MMS-a na ranę bezpośrednio z butelki ze spryskiwaczem.

W żadnym wypadku nie wolno dodawać preparatu MMS do kremu do ciała.
Zastosowanie zbyt silnego roztworu może spowodować uszkodzenie naskórka, a tym samym stanie się on bardziej podatny na infekcje i zakażenia.
Natomiast jeżeli MMS będzie odpowiednio rozcieńczony (np. w 3/4 szklanki wody), jego skuteczność jest gwarantowana.

W przypadku infekcji grzybiczej genitaliów należy najpierw posmarować chore miejsce balsamem do ciała, a następnie wmasować preparat MMS rozcieńczony w 3/4 szklanki wody.
źródło informacji http://www.jimhumble.biz


UWAGA

Strona http://www.mmsjimhumble.ubf.pl ma charakter tylko i wyłącznie informacyjny.
Zebrane tu informacje nie mają charakteru zaleceń medycznych
ani tym bardziej wskazań do jakiejkolwiek rezygnacji z profesjonalnej opieki medycznej.

http://www.mmsjimhumble.ubf.pl/viewpage.php?page_id=25
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1624 razy

Re: MMS - cudowny suplement

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 29 gru 2013, 23:24

Tomasz pisze:I teraz bądź tu mądry :)
http://pracownia4.wordpress.com/2010/09 ... alo-i-dna/


@Tomasz'u, wybacz, że nie zauważyłem Twego posta wcześniej i dopiero teraz odpisuję.
Dobrze, że reagujesz na takie teksty, jak zapodany przez Ciebie powyżej, ale czy choć raz przyszło Ci do głowy zareagować na ulotki dołączane do "tradycyjnych" leków? Czy zwróciłeś choć raz uwagę, na zazwyczaj niesamowicie długą listę negatywnych aspektów użycia danego specyfiku, tak chętnie reklamowanego i przepisywanego przez naszych doktorów?
Tak w ogóle, dlaczego na jedną dolegliwość jest ich tak dużo? Czy tylko z racji ilości producentów? ;)
...
Takie teksty wypisują ci, których opłaconym z góry celem jest dyskredytowanie wszystkiego co moze pomóc ludziom, a przy okazji zaszkodzić Wielkiej Pharmie.
Prześledź proszę rózne tematy zamieszczone choćby na naszym forum, w których różne osoby, również "autorytety" z tytułami naukowymi wypowiadają się o metodach stosowanych przez tradycyjną medycynę, a ... myślę, że rozjaśni Ci się co nieco. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

ODPOWIEDZ