Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Woda utleniona - również na zdrowie

Toshi
Posty: 58
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2023, 07:00
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: Toshi » wtorek 02 maja 2023, 14:24

Toshi pisze:
wtorek 02 maja 2023, 13:24
Brałem już B3.
Brałem ogromną ilość różnych witamin.
Byłem u 5 psychoterapeutów i brałem 6 leków na depresję. Mi to nie pomaga.
Nie mam depresji przez niedobory witamin. Oczywiście pasożyty mogą zjadać witaminy z grupy b.
Widać woda utleniona i soda coś załatwiłem i jelita znów zaczęły normalnie produkować neuro przekaźniki
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » wtorek 02 maja 2023, 20:40

Drogi Kolego@Toshi;


Jak juz napisales,po cukrze,alko nawrocilo Ci "na glowe",jeszcze nie skojarzyles?
To grzybek Candida i to potezny przerost !Jest juz prawdopodobnie w zoladku.Zasychaja Ci usta?Nie trawisz jedzenia,resztki w stolcu?

Co potrzebujesz;

1.plyn Lugola
2.psylium
3.b-6 p5p
4.cynk
5.soda
6.niacyna
7.dieta KETO
8.WU
9.zestaw do lewatyw
10.ziele rumianku i dziurawca
11.b-complex
12.Checi ;)
13.cytrynian potasu
14 .kwas solny 4.5%
15.inulina
16.probiotyk
rozklad dnia;

rano na czczo PH,czyli soda plaska mala lyzeczka zalana na dwa palce gotowana woda,dolewka do pelna zimna,pol cytryny wciskamy,pol-lyzeczka cytrynianu potasu i pijemy.Mierzymy PH przed posilkami kilka razy dziennie.

Pol godziny-godzina po sodzie kwas solny ,zaczynamy od kropli na niegazowana szklanke wody i dochodzimy do tak z 20-tu.

godzina po kwasie kufel letniej wody,do tego pol lyzeczki sody,5-15 kropel lugola,2 lyzki duze stolowe psylium,mieszamy i wypijamy.

Mamy juz PH na dobrym poziomie,kwas solny w zoladku,rozmiekczone psylium z jodem rozwala Twoje skupiska Candidy od zoladka po jelito grube.

Kolejny napoj to woda +b-6p5p+cynk+inulina+probiotyk+psylium+b-complex,ktory przy odpowiednim PH,ktore Ci soda z ranca podniosla,pieknie sie wchlonie :D Z BRAKU WLASNIE B-6 I CYNKU MASZ DEPRESJE.

Zero cukru,weglowodanow czyli KETO ,dieta,chyba ze lubisz cierpiec /eksperymentowac tak jak ja(To nic przyjemnego) :lol:

Z rana musisz sie przemoc i zaczac lewatywy z dziurawca i rumianku,a 2-3 razy w tygodniu ze sody,zeby dostac sie do gniazda Candidy,ktore masz w jelicie grubym.

Kiedy to gniazdo wywalisz z jelita,bedziesz mial juz z gorki.Zostana Ci niedobitki,guzy,ktorych jeszcze nie znalazles,ale nie martw sie,pomozemy.
Ostatnio zmieniony wtorek 02 maja 2023, 21:06 przez beadnorsi, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » wtorek 02 maja 2023, 20:51

Z Lugola ostroznie,jesli zrobi Ci sie cieplo,to znaczy ze wpadles w chwilowa nadczynnosc tarczycy.Potrzebujesz magnezu,okolo 2 tygodnie suplemacji,potem d3k2mk7 dodajesz,z tydzien do dwoch i po tym czasie reakcja na jod zwiekszy sie i pobor bedzie zdecydowanie wiekszy i w nadczynnosc wpadac nie bedziesz.
0 x




Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 03 maja 2023, 10:04

Do oczyszczania wody poleca się
obecnie różnego rodzaju urządzenia
z filtrami. Zwróćcie uwagę również na
takie sposoby :
• Na 1 litr zwykłej wody dodać po
1-2 łyżeczki octu jabłkowego, miodu
i 3-5 kropli jodu . Drobnoustroje nie
tylko nie mogą się rozmnażać w tak
kwaśnym środowisku, ale i giną po
kilku minutach .

Do wody dodajcie rozdrobniony krzemień
-woda stanie się czysta po 3-5 dniach .

Jedna łyżeczka 3% wody utlenionej na
1 litr wody powoduje, że woda jest całkowicie
sterylna.
Zabite są nawet zarazki
dżumy i cholery .


• Woda, nawet bagienna, do której

włożono liście jarzębiny, staje się czysta po 3 godzinach .
dr I.Nieumywakin ''Endoekologia zdrowia''
Toshi pisze:
wtorek 02 maja 2023, 09:11
Czemu uważasz że powrót do cukru i alkoholu to pewność nawrotu depresji?
bo to złodzieje pierwiastków, witamin i kancerogeny.
raczej oczywiste.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: św.anna » środa 03 maja 2023, 10:36

No właśnie trochę dziwne to pytanie o cukier, zwłaszcza, że sam zainteresowany wspomniał o dysbiozie jelit i pasożytach.
0 x



Toshi
Posty: 58
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2023, 07:00
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: Toshi » środa 03 maja 2023, 12:12

Beadnorsi dziękuję za odpowiedź
Już od około 10 lat podejrzewam u siebie candide. Pierwszy raz jak miałem 31 lat to poszedłem na badanie krwi krwi.
Wyszła niby candida. Dostałem kwas kaprylowy, olejek z oregano, alicyne, chlorofil i probiotyki, b complex.
Pierwszy raz od wielu lat zniknęły wzdęcia i trochę lepsze samopoczucie.
Niestety głód cukru był tak silny, sny o cukrze itd że nie wytrzymałem i zacząłem jeść jeść cukier. Po dwóch tygodniach znów wzdęty brzuch.
Potem próbowałem to powtórzyć kupując masę suplementów na candide, witaminy, probiotyki i inne cuda. Pewnie przez kilka lat wydałem z 20 tys zł.
I nic.
Potem sięgnęłem własnie po wodę, sodę i chlorelle bo niby są super na candide. Nic nie czułem i już miałem zwątpić aż nagle cud depresja zniknęła.
Wiem doskonale że skoro mam depresję od candidy i wracam do cukru to i depresja wraca. Po wybiciu candidy trzeba od udbudowac jelita i florę wtedy candida już nic. Je zrobi stąd nawrót.
Tylko że tak naprawdę nie wiem czy ja mam candide.
Nie mam białego nalotu na języku. Jedyne objawy to depresja, wzdęty brzuch, ogromne problemy za pamięcią i niewyobrażaly głód cukru. Ostatnio znów miałem sny o cukrze. I to jakie wyraźne. Jestem na keto 22 dzień.
Robiłem kilka biorezonasow w życiu. Zawsze wychodziła candida. Potem zrobiłem takie badanie jak kyber kompakt pro gdzie hodują na kale bakterię i wyszło że mam bardzo duże niedobory Lactobacillus ale candida nie stwierdzono. I weź bądź tu mądry.
Potem też jeszcze byłem na badaniu kropli krwi i też nie było oznak candidy.
Piję wodę utlenioną ale większe dawki od około 2 tygodni.
Wczoraj czułem się strasznie, wysoka gorączka, ból gardła, zapchane zatoki, ból uszu. Po ciężkiej nocy następny dzień i nagle nic mnie praktycznie nie boli tylko jestem strasznie zmęczony. Oczywiście wiem że to herxy. Mój brat miał praktycznie to samo bo też jest na keto i pije wodę.
Beadnorsi chętnie kupię wszystko to co napisałes, ale jak wrócę z Niemiec. Tam nie jest wykonalne brać to wszystko przy pracy na 2 zmiany. Niestety przez problemy z pamięcią jestem zmuszony takie pracę wykonywac.
Teraz jestem na keto plus woda utleniona i jestem dobrej myśli. Co ja bym oddał za łatwość nauki jaką miałem kiedyś.
Marzę o tym aby uczyć się japońskiego w Tokio i tam mieszkać.
Myślisz, że mogę mieć candide pomimo braku białego nalotu na języku ?
Z trawieniem wszystko jest u mnie dobrze. Zdrowe kupki idą szczególnie na węglach na keto trochę gorzej.
0 x



Toshi
Posty: 58
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2023, 07:00
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: Toshi » środa 03 maja 2023, 13:41

Beadnorsi zapomniał bym. Biorę teraz super b complex plus drugi b complex w kroplach, cynk w płynie, potas, Adek, i 3 formy magnezu.
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » środa 03 maja 2023, 19:20

Witam.

Ten zestaw,ktory Tobie napisalem,jest wynikiem zdobytego przez lata doswiadczenia,zbierania danych itd.

Ja wybralem inna droge(nieposluchalem kilku podstawowych rad) takich jak poprawa PH organizmu i prawidlowe zakwaszenie zoladka .Pisza to bez konca i za kazdym razem na zmiane czy @Blue czy @Grzegorz.Co dzis robie po tylu latach?.......PH (soda + cytrynian potasu) i zakwaszenie zoladka(kwas solny) :lol: :lol: :lol:

Masz wszystko podane "na tacy".Jesli BARDZO doskwiera Ci depresja,potrzebujesz od "wczoraj "B-6 p5p+cynk.Zapytasz sie dlaczego?
Tu wkracza Walter Last,wszystko mam sprawdzone;


"W roku 1953 dr Orion Truss odkrył niszczycielskie skutki antybiotyków w szpitalu w stanie Alabama w USA.
Podczas obchodu zaintrygował go wychudzony, staro wyglądający mężczyzna, który był w stanie agonalnym. Miał jednak
raptem około 40 lat, a do szpitala przywieziono go cztery miesiące wcześniej. Żaden specjalista nie potrafił postawić prawidłowej diagnozy. Truss zapytał go z czystej ciekawości, kiedy
ostatnio czuł się dobrze.
Mężczyzna odpowiedział, że był zdrowy, dopóki sześć miesięcy wcześniej nie skaleczył się w palec. Podano mu wówczas
antybiotyki. Wkrótce pojawiła się u niego biegunka i stan jego
zdrowia zaczął się pogarszać. Truss wiedział już wtedy, że antybiotyki powodują biegunkę i że u osłabionych pacjentów
rozwijają się drożdżaki Candida. Zaczął się zastanawiać, czy
nie jest jednak odwrotnie i czy to właśnie one nie są przyczyną złego stanu ich zdrowia.
Przeczytał potem, że roztwór jodku potasu może leczyć
krew zakażoną przez drożdżaki Candida. Zaczął więc podawać pacjentowi od sześciu do ośmiu kropli1 płynu Lugola cztery
razy dziennie i w krótkim czasie jego zdrowie wróciło do
normy.
Niedługo potem jego pacjentką była kobieta z zatkanym
nosem, pulsującymi bólami głowy, zapaleniem pochwy i silną
depresją. Ku jego zdumieniu wszystkie jej problemy zniknęły natychmiast po zastosowaniu terapii przeciwko drożdżakom Candida.
Jakiś czas później miał kolejną pacjentkę, która cierpiała od sześciu lat na schizofrenię i została poddana
setkom elektrowstrząsów oraz była faszerowana ogromną

ilością lekarstw. Truss zaczął leczyć ją za pomocą środków
przeciwgrzybiczych na uczulone zatoki. Wkrótce całkowicie
wyzdrowiała nie tylko psychicznie, ale i fizycznie, i przestała
chorować.
Od tej pory leczył swoich pacjentów przeciwko drożdżakom
Candida, gdy tylko pojawiała się najdrobniejsza oznaka ich
przerostu.
Wielu z nich pozbyło się zadziwiająco skutecznie
najbardziej nietypowych schorzeń, takich jak problemy menstruacyjne, nadczynność ruchowa, trudności w uczeniu się,
autyzm, stwardnienie rozsiane oraz choroby autoimmunologiczne, takie jak na przykład choroba Leśniowskiego-Crohna
i toczeń rumieniowaty układowy.
Każdy doświadczony naturoterapeuta może opowiedzieć
podobne historie. Paradoksalnie, antybiotyków wcale nie należy używać w pierwszej kolejności. W sytuacji gdy wydają
się niezbędne, można łatwo uniknąć ich poważnych skutków
ubocznych, przyjmując środki grzybobójcze i ewentualnie
bakterie mlekowe. Na przykład nystatyna jest środkiem przeciwgrzybiczym wydawanym na receptę nieprzedostającym
22 Kwas winowy blokuje metabolizm kwasu jabłkowego, w rezultacie czego zostaje osłabione oddychanie tlenowe polegające na utlenianiu glukozy. Zamiast tego organizm zaczyna
oddychać beztlenowo, przekształcając glukozę w kwas mlekowy. To generuje tylko 20 procent energii, jaka mogłaby powstać w wyniku właściwego utleniania glukozy. Skutkiem tego
jest brak energii i nadkwaśność oraz niedobory mineralne.
W tym samym artykule dr Shaw pokazuje też, że przerost
drożdżaków Candida i innych grzybów w jelitach i całym organizmie prowadzi często do wydalania w moczu dużych
ilości szkodliwego 5-węglowego cukru, arabinozy. Candida
wytwarza bowiem alkohol cukrowy arabitol, który wątroba
przekształca w arabinozę. Jej podwyższony poziom w moczu
występuje także w przypadku grzybicy pochwy.
Arabinoza reaguje z aminokwasem lizyną i tworzy wiązania
z argininą w sąsiednich białkach. To zmienia strukturę biologiczną i funkcje wielu białek, w szczególności enzymów,
i przyczynia się do niedoboru witaminy B6, biotyny i kwasu
liponowego.
Ten proces zmniejsza rozpuszczalność białek i powoduje
osadzanie się ich w delikatnych częściach ciała, na przykład
w soczewkach oczu, zmniejszając ich przezroczystość i prowadząc do zaćmy. Siatkowanie włókien leży też u podłoża
innych procesów starzenia się naszego organizmu. Powoduje
na przykład zesztywnienie mięśni, ścięgien i tkanki łącznej,
a jego oznaką są zmarszczki i starzejąca się skóra.
Kolejnym skutkiem jest zwiększone gromadzenie się szkodliwych cząstek białek wewnątrz komórek, tak jak w chorobach autoimmunologicznych. Dzieci z autyzmem mają
taki sam rodzaj włókien w mózgu, jak dorośli z chorobą
Alzheimera "
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » środa 03 maja 2023, 20:17

0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » środa 03 maja 2023, 20:43

http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtop ... 13#p126613



Zdiecia ponizej;

Resztki "Gniazda" Candidy z Jelita Grubego ,MOJE oczywiscie ;) :shock: :o

Cuchnelo "trupem",galareta(chityna) czyli powloka ochronna grzyba.Musialem uzyc 2 lyzki duze stolowe sody na litr wody poniewaz jedna jak zaleca Ogulow nawet nie smyrnela tego u Mnie :lol:


Na zdieciach jest to co uratowalem z muszli klozetowej,ile poszszszlllloooo "w rury "to nie wiem ;)

Teraz jak ostatnio robilem lewatywe z soda to do miski zeby wszystko dokladnie obejrzec.
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » środa 03 maja 2023, 20:50

0 x



Toshi
Posty: 58
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2023, 07:00
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: Toshi » czwartek 04 maja 2023, 08:52

Dziękuję za te wszystkie informacje.
Już kiedyś czytałem to wszystko o candidzie co mi podesłałes, ale zapomniałem ;)
Włączyłem też sodę dziś rano piłem. Potem wodę utlenioną.
Zrobiłem też test na ślinę na candide. W szklance były odnóża i woda była mętna. Gdyby nie było candidy w ślinie to ślina unosiła by się tylko na powierzchni wody.
Co do pytania o moją depresję to po prostu nic mnie nie cieszy i nic nie ma sensu oprócz jedzenia cukru bo tylko to mnie cieszy. Candida tłumaczy u mnie wszystko i mam dziś potwierdzenie, że ją mam.
Jak wrócę z Niemiec to kupię probiotyki tylko takie z apteki z lodówki a nie z internetu gdzie praktycznie wszystkie bakterie są martwe.
Do do lewatyw to nie mam pojęcia jak się je robi. Jeśli u Ciebie takie cuda wyszły to pytanie co jest u mnie.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 04 maja 2023, 09:24

Toshi pisze:
czwartek 04 maja 2023, 08:52
Co do pytania o moją depresję to po prostu nic mnie nie cieszy i nic nie ma sensu oprócz jedzenia cukru ..
zaczynaj dzień od yerba mate, można do pierwszego kubka dodać boraks, jod, sól, MgCl i co się chce..
nastrój się poprawia, testosteron rośnie, energia itdp.

i post przerywany, nie będzie czasu na cukier, dobre owoce po południu, wieczorem,
to trudny proces, fakt.

http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtop ... 19a7255ae7

http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtop ... 19a7255ae7

facet z prawidłowym teściem jest witalny i zdrowy, nie ma czasu na depresje 8-)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: św.anna » czwartek 04 maja 2023, 09:32

Toshi, po pierwsze wszystkiego dobrego! Powrotu do równowagi. Działasz, starasz się, szukasz, wierzę więc, że Ci się uda 8-)

Poczytaj też może o wrotyczu u Różańskiego, bo to silne zioło działa i przeciw wszelkim pasożytom, i przeciwdepresyjnie, przeciwbólowo; i dobre też do lewatyw.
Już po lewatywach możesz odczuć przypływ energii.
Na forum jest ten temat.

Pozdrawiam
0 x



Toshi
Posty: 58
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2023, 07:00
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: Toshi » czwartek 04 maja 2023, 09:51

Beadnorsi jakie probiotyki potem brać?
Pewnie nie doczytałes ale biorę cynk glicynian i b complex gdzie jest duża dawka b6
0 x



Toshi
Posty: 58
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2023, 07:00
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: Toshi » czwartek 04 maja 2023, 09:55

Sw Anna dziękuję za miłe słowa :)
Staram się i widzę już poprawę.
Co do wrotyczu to ostatnio brałem zioła zmielone wrotycz piołun oraz gozdziki. Tylko za późno obejrzałem film Kazany gdzie mówiła aby zioła działały to muszą być świeżo zebrane.
Te które kupiłem miały już rok dlatego nie było żadnych efektów po nich.
Planuję też jeść amanite. Będę zrywał i suszył bo kupowałem na olx o też nic nie dawały.
0 x



Toshi
Posty: 58
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2023, 07:00
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: Toshi » czwartek 04 maja 2023, 09:58

Grzegorzadam również dziękuję za odpowiedź.
Piłem już dosyć sporo yerby kiedyś. Na początku działała i goniło mnie do wc po niej. Ostatnio nic już nie dawała. Spróbuję tak jak pisałeś dodawać do niej jod i borax.
Robiłem niby badania testosteronu i mam wysoki niby według standardów medycznych ale popęd seksualny niski. Rzadko kiedy ochota na seks. Wiem że candida ma na to duży wplyw
0 x



Toshi
Posty: 58
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2023, 07:00
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: Toshi » czwartek 04 maja 2023, 11:58

Grzegorzadam jaką yerbe polecisz?
Piłem tylko z taragui.
Będę brał w termosie do pracy. Dodam borax.
Rano chcę pić wodę i sodę. I na yerbe czasu już nie będzie.
Pisałeś o dobrych owocach. Jakie masz na myśli? Jestem na keto i tylko borówki, truskawki i maliny jem tak do 100g dziennie. Wiem, że na candide można też grejpfruta zjeść ale na keto już nie jest wskazany.
0 x



Toshi
Posty: 58
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2023, 07:00
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: Toshi » czwartek 04 maja 2023, 17:15

I jeszcze pytanie. Mam setki pieprzyków na ciele. To nie od pasożytów i ich toksyn czasem?
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 04 maja 2023, 21:17

Toshi pisze:
czwartek 04 maja 2023, 17:15
Mam setki pieprzyków na ciele. To nie od pasożytów i ich toksyn czasem?
na pewno !
Toshi pisze:
czwartek 04 maja 2023, 11:58
jaką yerbe polecisz?
Piłem tylko z taragui.
marka, smaki, kwestia gustu, poczytaj w powyższym linku o mate.
tylko borówki, truskawki i maliny jem tak do 100g dziennie.
Wiem, że na candide można też grejpfruta zjeść ale na keto już nie jest wskazany.
dodałbym ananasa może, dla mnie keto zbyt sztywne ale PP już mi pasuje.
Toshi pisze:
czwartek 04 maja 2023, 09:58
Robiłem niby badania testosteronu i mam wysoki niby według standardów medycznych ale popęd seksualny niski.
bo to powinno 'biegać' razem, ale nie zawsze. niektórzy faceci wręcz potrzebują estrogenu !
hormony to nie tylko libido, ale główny element naszego zdrowia..
w temacie o 'teściu', wyżej , też może coś znajdziesz.

edit:
pisz śmiało w konkretnych tematach ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Toshi
Posty: 58
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2023, 07:00
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: Toshi » piątek 05 maja 2023, 07:49

Dieta PP pierwsze słyszę. Na czym polega?
Jaki cytrynian potasu mam kupić? W proszku pół kilograma?
0 x



Toshi
Posty: 58
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2023, 07:00
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: Toshi » piątek 05 maja 2023, 13:18

To chińska dieta. Boję się że jedząc owoce dozywie candide i pasożyty.
Mam pytanie. Pochwaliłem się w domu, że oprócz wody utlenionej i sody będę pił też jod i borax i usłyszałem że wyjałowie sobie w ten sposób florę bakteryjną. Domyślam się że tak nie będzie w końcu ludzie pijąc np wodę utlenioną lub jod leczą się z depresji.
Ale tak na wszelki wypadek zapytam was. Nie doprowadzę do pogorszenia depresji?
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 05 maja 2023, 21:37

Toshi pisze:
piątek 05 maja 2023, 13:18
To chińska dieta.
która to chińska dieta?
w końcu ludzie pijąc np wodę utlenioną lub jod leczą się z depresji.
nie, to metody oczyszczania organizmu.
że oprócz wody utlenionej i sody będę pił też jod i borax
jaki masz plan, ''protokół'' ''picia'' jodu i boraksu?
jaki jod, jaki boraks, ilości, odstępy od innych środków?
zgłębij to zanim cokolwiek zaczniesz > dawki, sposoby, interakcje itd.
Nie doprowadzę do pogorszenia depresji?
czy były w użyciu SSRI ?
kto i jak postawił diagnozę 'depresji' ?
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Toshi
Posty: 58
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2023, 07:00
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: Toshi » sobota 06 maja 2023, 07:10

Wpisałem w google dieta PP i wyskoczyło mi, że to chińska dieta.
Planowałem pić jod i borax tak jak pisałeś.
Dodawać do yerby tak jak pisałeś Grzegorzadam :)
Chociaż już piłem bor nawet łyżeczkę na szklankę mocno ciepłej wody.
A jod też piłem tak jak zalecał Czerniak 30 kropel 5 procentowego jodu. Sam robiłem.
Oprócz wysypu krost nic innego mi nie było.
Piłem ponad miesiąc.
Co do depresji to pisałem już wcześniej, że mam ją od ponad 20 lat. Zaczęła się po antybiotykach. Nic mnie nie cieszy. Kiedyś była też nerwica natręctw i inne cuda jak mega leki.
Teraz po prostu mało co mnie cieszy, plus życie bez sensu i ogromne problemy z pamięcią i nauką, zapamiętywaniem. Co mnie najbardziej boli.
Brałem już 6 leków SSRI i jeden na podniesienie dopaminy. Zero efektów. Cóż powód depresji to zagrzybienie i zarobaczenie.
Nadal jestem chory. Żółta flegma spływa mi ciągle z zatok i straszna chrypka oraz ból zatok.
A pytanie o to czy nie zaszkodzi mi to wszystko na depresję było spowodowane tym, że skoro depresja jest od antybiotyków -dysbiozy jelit i wtedy pasożyty i grzyby się zadomowiły to czy wu, soda, jod i borax nie zabijają po prostu też dobrych bakterii? Myślę że nie bo Beadnorsi pił tyle WU plus inne specyfiki i wyleczył się z depresji.
0 x



ODPOWIEDZ