Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Woda utleniona - również na zdrowie

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 06 sie 2014, 19:00

Nie będę @baby straszył, ale ja też serwowałem sobie "końskie" dawki, które odczuwam tylko jako mało smaczne stężenie :D
Prawdę powiedziawszy przestałem mierzyć krople, tylko tak... na "OKO" :D



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



baba
x 129

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: baba » środa 06 sie 2014, 19:24

Ale ja strachliwa naprawdę (o siebie) nie jestem i jak już mamy dwa konie to się przyznam, że ja też kobyła i sporo brałam tej normalnej. :lol:
Też na oko bo kto by krople mierzył. :D
Ale zaczynałam dawno temu, całkiem sama, wbrew "rozsądnym" którzy na mnie krzyczeli i ostrożnie od kilku kropel.
A teraz eksperymentuję z "wzmocnioną" według własnego przepisu bo nigdzie nie znalazłam ile tej miedzi i w jakiej postaci trzeba dodać. 8-)

Ale nie wiem kto nas czyta, w jakim jest stanie zdrowia ciała i umysłu, czy ma rodzinę, która ewentualnie zareaguje jakby mu się coś działo.

Jednak im nas więcej o swoich doświadczeniach opowiada tym więcej wiemy jak to działa. 8-)

Ja nigdy żadnej kuracji w całości nie przeprowadziłam według przepisu, tzn wszystko biorę dość krótko i zmieniam, widocznie u mnie taka pulsacyjna metoda jest potrzebna, raz tu, raz tam zadziałać to tym, to tamtym. Toroszkę podtruć, troszkę wzmocnić itd. I jak na razie wszystko pomaga. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19676 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 06 sie 2014, 20:19

Jednak im nas więcej o swoich doświadczeniach opowiada tym więcej wiemy jak to działa. 8-)

Ja nigdy żadnej kuracji w całości nie przeprowadziłam według przepisu, tzn wszystko biorę dość krótko i zmieniam, widocznie u mnie taka pulsacyjna metoda jest potrzebna, raz tu, raz tam zadziałać to tym, to tamtym. Toroszkę podtruć, troszkę wzmocnić itd. I jak na razie wszystko pomaga. 8-)


@baba - sama jesteś ''roztrzepana'' a mi zarzucasz działanie bez głowy ! :)
wolę swoją niż Twoją ''pulsacyjną'' ! :D

- piszesz też
1. ''Niczym Cię nie straszę tylko próbuję ciut ochłodzić gorącą główkę. :P
Dwa dni temu jeszcze nie wiedziałeś o wu, bierzesz drugi dzień i już czujesz się lniemamocnym specem? ;)

@BA
pozdrawiam cieplutko :)
Halo, tu ziemia!!! :D

2. Dziękuję za te info, faktycznie uspokajające, mam prośbę żebyś podawał linki do stron, z których kopiujesz informacje. Oprócz tzw grzeczności dla autorów inni (np ja) mogą sobie wyrobić własne zdanie na podstawie swojej oceny całości, nie tylko cytowanych fragmentów. Niestety żyjemy w okrutnym świecie (chwilowo jeszcze :D ) i wszelkie rewelacje dobrze jest z kilku stron albo kilkorgiem oczu obejrzeć. Na tzw wszelki wypadek. 8-)

3. A co do moich eksperymentalnych 5 kropli to mam nadzieję że rozumiesz iż 3000 razy (ewentualnie) większa bakteriobójczość nie jest tym samym co 5 x 3000 kropli wody utlenionej? ;) :lol: :D


ad.1 nie czuje się specem tylko uczniem ! :lol:
- po pierwszych Waszych poradach wczoraj rano zacząłem ( a zależało mi bardzo - bo biełe drewniaczki straszą że miesiącami kataklizm i hekatomby :lol: - ludzie - wiem to - naprawdę CIERPIĄ !!)
- wkraplać kropelki ale żem chłop ;) to mi się te kropelki wykropelkowały ponad 10 - w porywach do 20 ! no przecie nie będę wylewał- dumałem..do siebie - nie durniej stary :P
a było tego tyle co ...no :D z pół łyżeczki - i buchłem, a że straszyłaś mnie (Ty ;) ) że będą erupcje gejzery.. - a tu kurrrde nic.. :cry:
troche mnie to znerwiło - i za 2 godz. powtórka ale już bez kropelkowania - wiedziałem ile tego ma być ! ;) - poczekałem - znowu nic.. i dopiero za 3 razem tak mnie lekutko ożywiło.. to mnie zaciekawiło..oooo mówię - coś tu smyra..
a koło 18 4-ta , koło 22 5-ta..i tyle..
także nic chłodzić nie trzeba u mnie - to było bardziej takie empiryczne.. :lol:
a dzisiaj powtórka, i jutro i pojutrze..

ad. 2
ależ podałem 2- krotnie - to z IGJA i za powtórny mi podziękowałaś..
;) ale to świadczy o tym że nie czytałaś dokładnie treści z linku - bo to tam jest i te późniejsze komenty cytowane przeze mnie też .. ;) :) teraz będę linkował specjalnie dla Ciebie bo Cie po prostu lubię ! :D

ad. 3 tak rozumiem Moja Droga ale to przykre dla mnie trochę bo to oznacza, że mogę sprawiać wrażenie mało kumkumkuma-tego :lol: :D ;)

czasami musimy zadawać pytania retoryczne bo wiem że pare osób nowych nas czyta - nie chwaląc jam to uczynił ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19676 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 06 sie 2014, 21:51

Woda utleniona jest używana do pasteryzacji mleka w większości krajów na całym świecie. 12 kropli 35% wody utlenionej na 1,1 litra mleka jest równoznaczne z pasteryzacją. (!!!) :?: :o
W świeżych sokach z marchwi i bananów znajduje się enzym, który rozkłada wodę utlenioną na wodę i tlen podczas kontaktu.


-?? - to pasteryzacja to nie jest krótkotrwałe podgrzanie do określonej temperatury ?!!
wynika (w zaokrągleniu) że żeby ''spasteryzować'' 1.1 litra np. mleka potrzeba około 144 krople 3% H2O2 - czyli na 110 gram mleka - niecałe 29 kropli 3%...
to spore stężenie tego ''aktywatora'' tlenu ...??? - jeżeli dobrze policzylem ..
w 100 gram płynu-wody wlewam 20 kropli ..
czyli ilościowo jest to zbliżone do dawki ''leczniczej'' którą zażywam..

Nic dziwnego, że tego nie można kupić tak w aptece, przecież rakiety V2 na tym latały.

to fakt .. za wikipedią
Nadtlenek wodoru silnie reaguje z nadmanganianem potasu – po wrzuceniu kryształku nadmanganianu do perhydrolu następuje gwałtowna reakcja, a z naczynia zaczyna wydobywać się snop pary wodnej przemieszanej z tlenem. Reakcja ta (z zastosowaniem 80% roztworu nadtlenku wodoru) była wykorzystywana do napędzania rakiet V2 (ciśnienie wytworzonego tlenu napędzało turbopompę pompującą mieszaninę paliwową do komory spalania).
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19676 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 06 sie 2014, 22:13

0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19676 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 07 sie 2014, 15:33

http://leczenieraka.blogspot.com/2011/09/hit-rosjanie-wiedzieli-to-od-dawna.html

Jeśli zamówisz przesyłkę to +70 ze względu na obostrzenia przesyłu substancji chemicznych, więc najlepiej kogoś wysłać, albo kupić
w regionie. Kupujesz 'nadtlenek wodoru 30% FP" LUB "czda" czyli czysta do analizy lub zadzwon do nich i po prostu zapytaj, która ma najmniej zanieczyszczeń.

Tylko UWAGA: nadtlenek wodoru w takim stężeniu jest BARDZO silnym przeciwutleniaczem, więc najlepiej obsługiwać butelkę w gumowych rękawicach.

Procedura picia:
1 dzień - 1 kropla 2 x dziennie na 1/3 szklanki wody (mineralna niegazowana jest najlepsza lub destylowana)
2 dz. - 2 krople 2 x dziennie na 1/3 szklanki wody
3 dz. - 3 krople 2 x dziennie na 0,5 szklanki wody


Smak jest specyficzny od razu mówię :) więc zaraz po wypiciu najlepiej popić czymś albo zagryźć, ale da się go znieść, więc spokojnie. Dasz radę.
Ilość kropli zwiększasz do 21. Tydzień przerwy i seria w dół itd.


ale wynika z tego że ta procedura picia dotyczy WU 35% !
dlatego ostrożnie po kroplach i smak specyficzny który dotyczy perhydrolu !
czyli 1 kropla to 12 kropli 3% ...
niech mnie ktoś prosze sprostuje jeżeli źle mówię .... :?:
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 27
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 07 sie 2014, 15:37

Nie umiem prostować prostego. ;)
Dobrze kumasz i git. :lol:

A tak poważniej.
Skup się na tej 3% i odpuść sobie chwilowo inszości dotyczące perhydrolu itp. stężeń.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19676 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 07 sie 2014, 15:47

http://forum.igya.pl/viewforum.php?f=4

w linku przydatna ''rozpiska'' i wrażenia stosujących - polecam

@dariusz
no dobrze ale ktoś źle przeczytał czy przetłumaczył - potem jeden za drugim kopiuj - wklej..
i że to dotyczy h2o2 3% !!
taka zmyłka-pomyłka jak sodą z klonem .. w sumie nieszkodliwa,
ale w moim przypadku to byłoby jak placebo ;) :D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19676 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 07 sie 2014, 16:03

ja i tak już zamówiłem 1 ltr - 25 zł food grade 35%..
będzie służył ''za darmo'' - (może przekonam p.kierowniczkę ;) ) do innych zastosowań - np. do prania.... ;)
ja mam swoje plany z ta substancyją.. :!:

rozmawiałem z szefem tej wysyłkowni - wrzuciłem mu trochę (może trochę wiecej :D) informacji o h2o2 - z miejsca ''zapałał'' nieukrywaną ciekawością - poprosił o Twojego pdf-a Iwana N. i kilka linków..
także nie tylko do rakiet V2 !! ;) :lol:
zdziwiło mnie - coś tam coś tam słyszał - ale panie żeby take cóś ?? ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

baba
x 129

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 07 sie 2014, 16:04

Dariusz pisze:A tak poważniej.
Skup się na tej 3% i odpuść sobie chwilowo inszości dotyczące perhydrolu itp. stężeń.

Tez tak myślę, nie kombinuj za dużo GA skoro Ci pomaga to co robisz. Jakby nie pomagało to wtedy trzeba szukać dalej a na początek lepiej dać szansę wypróbowanym, sprawdzonym metodom. 8-)
Perhydrol nie pamiętam nawet czy się nadaje do celów leczniczych, poczytaj wcześniejsze wpisy w temacie, chyba Blu coś pisał, żeby tego nie używać. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19676 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 07 sie 2014, 16:12

o!! jest @BA :lol:

przecież sama mówiłaś że kupiłaś tego więcej - a na forach mówią że w tym aptecznym tak nie do końca wiadomo co co białe fartuszki zadają !!!
a ja godołech ze sprzedawcą i mówił że mnóstwo ludzi kupuje do użytku wewnętrznego ten FOOD GRADE u niego !
ale przecież Ty o tym dossskonale wiesz bo sama kupiłaś butlę chyba 5 literków ! :?: :lol:

i pytałem jak z tym korkiem cieknącym i take tam różne :lol:
także cóś w tym tkwi :D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 27
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 07 sie 2014, 16:14

ga pisze:...
@dariusz
no dobrze ale ktoś źle przeczytał czy przetłumaczył - potem jeden za drugim kopiuj - wklej..
i że to dotyczy h2o2 3% !!
taka zmyłka-pomyłka jak sodą z klonem .. w sumie nieszkodliwa,
...

Dlatego wciąż kładę nacisk na: przeczytaj wreszcie tę książkę !!, do jasnej anieli. ;)
Osobiście wszystko co piszę opieram na moich doświadczeniach sprzed przynajmniej dwóch lat, a i wszystkiego co wyczytałem w tej publikacji nie pamiętam.
Stąd często mogą pojawiać się nieścisłości, a jeszcze jak trafisz na jakiegoś "mądralińskiego", którego celem jest zdyskredytowanie tej metody to nic dziwnego, że dostajesz ... kocikwiku. ;) :D
1 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19676 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 07 sie 2014, 16:20

na razie wydrukowałem 5 egzemplarzy i rozdałem - takie posłannictwo mam w sobie ..nieujarzmione ..niczym.. nieuzasadnione .. :lol: ;)
noooo dzisiaj/jutro naaa pewno..

h2o2 bierę ale bardziej interesuje mnie ''powinowactwo'' z sodą i innymi ..
a to dość obszerna i dość zwodnicza literatura ..aaale oczywiście masz rację - przeczytać trza ! oczywiście ! ;)

Tez tak myślę, nie kombinuj za dużo GA skoro Ci pomaga to co robisz. Jakby nie pomagało to wtedy trzeba szukać dalej a na początek lepiej dać szansę wypróbowanym, sprawdzonym metodom.

@ba
a kto ''kombinuje z miedzią ? na czuja ? :?: :lol:
pozdrawiam ciepło

g-a
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 27
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 07 sie 2014, 16:37

ga pisze:na razie wydrukowałem 5 egzemplarzy i rozdałem - takie posłannictwo mam w sobie ..nieujarzmione ..niczym.. nieuzasadnione .. :lol: ;)

Mam podobnie io też nie wiem skąd to się wzięło. :D

A żeby przeczytać nie musisz sobie drukować. Czytaj z kompa.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19676 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 07 sie 2014, 16:45

aaa ! to jak z wami piszę to nie muszę wcześniej drukować :?: ;) :D

dokonam od dzisiaj zmian ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

baba
x 129

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 07 sie 2014, 16:56

przecież sama mówiłaś że kupiłaś tego więcej - a na forach mówią że w tym aptecznym tak nie do końca wiadomo co co białe fartuszki zadają !!!
a ja godołech ze sprzedawcą i mówił że mnóstwo ludzi kupuje do użytku wewnętrznego ten FOOD GRADE u niego !

Food Grade to nie jest perhydrol GA, weź Ty wreszcie przeczytaj choćby ten wątek w całości. Jest wiele rodzajów wyższych stężeń. A Food grade akurat z tego co pamiętam to woda do używania przy odkażaniu urządzeń stosowanych w przemyśle spożywczym, to nie jest oznaczenie - woda do celów spożywczych, takiego nigdzie nie znajdziesz ze zrozumiałych względów. Ale zdaje się Blu pisał że ona się nadaje, oczywiście po rozcieńczeniu do 3%. 8-)
@ba
a kto ''kombinuje z miedzią ? na czuja ? :?: :lol:
pozdrawiam ciepło

Wiesz GA jakoś o swoje bardzo ostrożne kombinowanie mniej się martwię niż o Twoje entuzjastyczne. :D
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19676 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 07 sie 2014, 19:23

@BA :D
ależ Ty się fajnie droczysz :lol:
ale gdybyśmy się tylko miziali i klepali po pleckach nie byłoby dyskusji.. ;)
jestem zachęcony i wywołany przez Ciebie do .. odpowiedzi ;)

[ 1. Food Grade to nie jest perhydrol GA, 2. weź Ty wreszcie przeczytaj choćby ten wątek w całości. Jest wiele rodzajów wyższych stężeń. A Food grade akurat z tego co pamiętam 3. to woda do używania przy odkażaniu urządzeń stosowanych w przemyśle spożywczym, to nie jest oznaczenie - woda do celów spożywczych, takiego nigdzie nie znajdziesz ze zrozumiałych względów. Ale zdaje się Blu pisał że ona się nadaje, oczywiście po rozcieńczeniu do 3%. 8-)/quote]

- jest to oczywiście PERHYDROL o nazwie FOOD GRADE :!:

ad1. a)
Wybielacze (3–15% roztwory)
7–15% roztwory są zwykle stosowane jako tzw. „wybielacze na bazie aktywnego tlenu” w środkach chemii gospodarczej, roztwory 3–12% są stosowane we fryzjerstwie do farbowania i rozjaśniania włosów.

Perhydrol (30–35% roztwory)
Nadtlenek wodoru 30% w probówce
Information icon.svg Osobny artykuł: Perhydrol.
Perhydrol jest stosowany jako silny środek utleniający w przemyśle chemicznym. Stosuje się go np. powszechnie przy produkcji wielu barwników organicznych, także przy produkcji inicjujących wybuchowych nadtlenków HMTD, TCAP, TetraAP.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Nadtlenek_wodoru

ad1. b)
Hydrogen peroxide H2O2 35% 50% food grade (perhydrol)


FOB Cena: US $ 470 - 520 / tonę | Pobierz najnowsze cena
Min.order Ilość: 20.4 Ton Ton / Metric
Możliwość zasilania: 2000 Metric Ton / Metric ton miesięcznie
Port: Portu Qingdao
Warunki płatności: L / C, T / T[/quote]
http://allrichem.en.alibaba.com/product/822001621-0/Hydrogen_peroxide_H2O2_35_50_food_grade_perhydrol_.html

ad2. czytałem cały wątek w całości całościowo 3 razy ! książki jeszcze nie ..
dlatego po opinii @blue zdecydowałem się go zamówić ;)

ad3. tak - do tego równiEż food grade służy - ale po mieczu i po kądzieli - zwą go PERHYDROL .. ;)

4. Wiesz GA jakoś o swoje bardzo ostrożne kombinowanie mniej się martwię niż o Twoje entuzjastyczne. :D

entuzjazm mój jest uzasadniony ! za co Wam dziękowałem nie raz !!
to jest NIESAMOWITE - zostały małe przysuszone ślady - choć trzeba myślę jeszcze klika dni DZIADA przygwozdzić ostatecznie !
mówiłem o tym kilku zaufanym znajomym - 2 poprosiło o książkę lub link - reszta nie uwierzyła !! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: - musu nie ma wierzyć !
ale wbrew temu co mówiłas i mówisz dalej Moja Droga ( :evil: :D ) - robiłem i robię to wg angielskiego protokołu a nie źle - wadliwie przetłumaczonych - co próbowałas mi powiedzieć :) - link juz był - wcześniej jest przedruk.
także to nie ja kombinuję ! - i bardziej się boję o Twoje ! :lol:

a odczucia subiektywne są bardzo osobnicze i nie u wszystkich jednakowe..
bez zbędnych opisów - mi SŁUŻY po prostu - jeszcze wraz z likwidacją tego ścierwa- uszy mi sie naprzemiennie zatykają- odtykaja - ale tak niektórym się dzieje - po latach tlenowych
NIEDOBORÓW
- a truję się jeszcze fajami czasami ;)
co będzie dalej - sam jestem ciekawy ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19676 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 07 sie 2014, 19:55

żaluję że nie zrobiłem zdjęć sprzed i po na dowód !
ale wcześniej zbyt bolało - a teraz nie ma co klikać ! ;)
CAŁKOWITY odrót w 3 dni - od wtorku zacząłem :lol:

jeszcze jedno - od piątku do pon. wieczorem piłem i smarowałem chlorkiem Mg, ale u mnie w tym przypadku okazał się na take dictum za słaby ..
ale magnezowi nie mówię nie oczywiście ;)
tlen okazał się mocniejszy ! to jest nieprawdopodobne ..
właśnie zaraz wypije gorącą kawę z pół-łyżeczką chlorku Mg
- polecam - daje takiego humorku ;)
no przynajmniej mi-się misię tak robi ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19676 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 07 sie 2014, 22:36

http://forum.igya.pl/viewtopic.php?f=4&t=12&sid=2effd59a8df79bee90b05b3bdda7bc74
Wodę utl. należy pić z odrobiną soli kuch. Wówczas nie boli głowa!!!!!!! Ponadto należy przygotować roztwór 1/4 łyżeczki H2O2 3%(aptecznej , tej co i używasz do picia) z 5-cioma łyżeczkami wody i szczyptą soli i wlać do rozpylacza np. po GLOSALU. Wstrząsnać do wymieszania się a następnie końcówkę rozpylacza głęboko umieścić w nozdrzu i rozpylać 4-5x. Powtórzyć tę czynnosć w drugim nozdrzu. Jest to konieczne bez względu na to czy aktualnie masz katar (alergię) czy też -nie! Nie musisz robić tego codziennie ale np co drugi dzień i w wygodnym Ci czasie. Też np codziennie przygotuj taki roztwór jw i nalej kilka kropli na dłoń i rozetrzyj je na powierzchniach przyusznych, podobnie na czole, karku i pod BRODĄ i pod nosem(to b. ważne przed udarem - aby mu zapobiec jak i po....). po wieczornym myciu zębów roztworem jw natrzyj szczoteczką zęby i dziąsła, wypłucz jamę ustną roztworem z podwójną ilością podanej wyżej wody (lub samej wody). Możesz roztworem jw nacierać(delikatnie) łydki , stopy, uda , przedramiona , ramiona , okolice serca i KOLANA. Woda taka wsiąka błyskawicznie. Część jej dostaje się do włosowych naczyń krwionośnych. Krew posiada enzym - katalazę, która natychmiast rozkłada H2O2 na H2O i O -atomowy. Tlen ten jest niezbędny dla mózgu oraz tak aktywny ,że niszczy robale, beztlenowce, tlenowce, wolne rodniki,alergeny , grzyby. Produkty rozpadu tych paskudztw mogą wyłazić przez skórę - wszelkie wypryski (W TYM ZMIANY ŁUSZCZYCOWE ) smaruj samą wodą utl.2x dziennie. Wyprowadzaj (i się) na SŁoŃce - promienie UV wytwarzają pod skórą OZON, który przez podobne działanie jw. rozkłada się na O2 i O -atomowy. Opalanie się jest niezędne dla utrzymania dobrego zdrowia -ale rano i po południu- wtedy promienie UV mają najkorzystniejszą - dla człowieka - długość fali. Codziennie pij ok 2litrów - jeśli wody - to lekko osolonej, nie bój się - jeśli masz nadciśnienie , to ono łatwiej się unormuje.
1 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 27
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 07 sie 2014, 22:56

Wszystko dobrze, tylko z solą trzeba wiedzieć co i jak.
nie należy używać tej powszechnie dostępnej - ale o tym już było. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19676 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 08 sie 2014, 00:48

Moje doświadczenia
Kilka dni próbowałem utlenionej, nie miałem wtedy żadnych dolegliwości, nie chorowałem. Spróbowałem jej eksperymentalnie. Fizycznie nie było specjalnej różnicy, ponieważ prowadzę w miarę zdrowy tryb życia.

Jednak niedawno dopadł mnie wirus i odczułem to. Nie był to pierwszy raz. Wcześniej trzymał mnie kilka dni. A co się stało ostatnio, kiedy w zanadrzu miałem do dyspozycji wodę utlenioną? A więc...
pierwsze oznaki odczułem po południu. Czułem, że coś mnie mięśnie pobolewają i w głowie inaczej czuję. Na wieczór było już okropnie. Rozszedł się po organizmie w mega szybkim tempie. Jak nigdy. 2h po kolacji, na pusty żołądek, przed pójściem spać wypiłem 20 kropel wody. Poszedłem spać. Stan się utrzymywał dopóki nie zasnąłem. Obudziłem się o 1:00. Wypiłem kolejne 20 kropel. Później obudziłem się o 3:30. Wypiłem kolejne 20 kropel. Kolejne przebudzenie 7:00, piję dalej 20 kropel. Każde przebudzenie skutkowało pozytywnie. Organizm wiedział, kiedy ma się obudzić, bym podał mu wody utlenionej. Kiedy wstałem, odczuwałem jeszcze resztki wirusa. 2h po śniadaniu wypiłem kolejne 20 kropel i po kilku godzinach NIE BYŁO ŚLADU, przeszło kompletnie.
Dodam, że w okresie wiosenno-letnim zażywam 1 gram żeń-szenia, pewnie też miał w tym swój udział :).

======================
Nie ma konieczności picia wody codziennie. Wystarczy profilaktycznie jak zaleca Nieumywakin,

co 2-3 dni

w celu wybicia szkodliwych organizmów, z którymi woda utleniona sobie radzi.
Natomiast, kiedy dopadnie jakieś świństwo, można zwiększyć podać wody utlenionej. Na ile? Myślę, że trzeba wziąć wówczas pod uwagę, czy dostarczasz organizmowi krzem, witaminę C, inne pierwiastki i minerały, czy pijesz zasadową wodę, wykonujesz ćwiczenia fizyczne i oddechowe, trening autogenny itd. Jeżeli tak, wystarczy niedużo nadtlenku wodoru. Jeżeli nie dbasz w żaden sposób o organizm, można podać więcej wody. Z pewnością przyspieszy powrót do zdrowia i skutecznie wzmocni system immunologiczny organizmu.

pozdr.
Łukasz
grraffikk

Posty: 7
Dołączył(a): Cz kwi 09, 2009 9:25 pm
Góra
Re: Jak stosowałem wodę utlenioną – osobiste doświadczenia.
Postprzez Roman Śr kwi 15, 2009 5:34 am

W razie ataku np. przeziębienia, grypy Nieumywakin podaje,ze nalezy brać jedną łyżeczkę na szklankę wody.Ale w jednym z listów lekarka pisze do niego,że wtedy zażywa łyzkę wody utlenionej na szklankę wody.Podaje ona,że troszkę może to podrażnić błonę śluzową,ale to szybko przechodzi.Jej zdaniem opłaca się,bo grypę szybko się przepędzi.
Wiadomo,że dawka 10 kropel jest "przesadnie"bezpieczna,żeby medycyna akademicka się nie "doczepiała".

Moim subiektywnym zdaniem zażywanie 15 kropel niczym nie grozi.Powoduje tylko szybsze leczenie(dowolnej choroby,bo w każdej chorobie bez wyjątku występuje zjawisko niedotlenienia tkanek).Indywidualnie można ostrożnie spróbowac zwiększać do 20 kropel.
W książce jest przypadek drobnych komplikacji,gdy pewna kobieta stale brała 30 kropel 3 razy dziennie.Ale może dla kogoś i to było by dopuszczalne?Ale tak czy inaczej sa pewne granice,których przekraczac nie nalezy.
Znaczenie może tez mieć fakt czy dużą dawkę przyjmujemy przejściowo czy stale.Każdy sam decyduje o swym zdrowiu i leczeniu.
Osobiście uważam, że prof. Nieumywakin pisząc tą książkę, bardzo rozważnie podał ile i kiedy powinno się wypijać tej wody utlenionej. Z tego co pisze przez bardzo wiele lat poszukiwano tej optymalnej dawki, chociaż z moich doświadczeń i nabytej wiedzy praktycznej wychodzi, iż podane ilości wody utlenionej, są dla określonych osób zbyt dużymi dawkami i zachodzi konieczność ich minimalizowania. W niektórych przypadkach jest to 10 ropel na dobę, w innym 5-6 kropel na dobę. Na kilkanaście osób w różnym wieku, osoby które mogą brać zgodnie z procedurą prof. 3 razy dziennie po 10 krpel jest bardzo mało. Faktem jest iż nabyte doświadczenie pratyczne dotyczy kilku miesięcy do maksymalnie 6 miesięcy. Jednak takie efekty obserwuję u siebie i innych. Okazuje się ponadto, że wiek tu nie ma specjalnego znaczenia. Nie raz osoby do 25 roku życia, bardziej odczuwają skutki stosowania tego specyfiku, niż osoby starsze. Nie jest to jednak żadna reguła.
Ja zajmuję się medycyną naturalną od kilkunastu lat. Uratowałem sobie życie i zdrowie i spoko żyję sobie po raz drugi już 13 rok i jest coraz lepiej pod każdym względem
Tu uwaga. Ja zalecam wszystkim bez wyjątku picie wody utlenionej z 30 do 50 ml wody z dodatkiem szczypty soli kamiennej np. Kłodawskiej. Bowiem taka woda jest przyswajana przez nasze komórki, co powoduje ich nawodnienie i zarazem organizm mając właściwą wodę w swoich komórkach może rozpuszczać szkodliwe złogi soli i wydalać je na zewnątrz organizmu. Ta metoda została przejęta od Beduinów którzy na język sypią szczyptę soli i popijają parę niewielkich łyków wody w takcie przemierzania pustyni Sahary przez karawany. To stosują od tysiącleci i ich organizmy nie są odwodnione tak jak nasze.
Jak wczesniej zaznaczyłem współpracuję z wieloma osobami w kraju i za granicą w tematach powrotu do zdrowia. W przypadku metody prof. przyjęliśmy zasadę, iż staramy się od 1 kropli wody utlenionej dochodzić do 10 kropel i dalej już tylko po 10 kropel w połączeniu z wodą ok. 30 do 50ml plus szczypta soli kamiennej. Ustaliliśmy ponadto, że nie pijemy w weekendy oraz robimy przerwy wtedy, gdy zaczną się bóle. Przerwy bólowe określane są na poziomie 2 do 3 dni, ale zdarzały się przypadki, iż przerwy musiały być dłuższe. Bowiem jest to kolejna metoda, przez ból do zdrowia. Czyli wyrzucanie choroby z organizmu też potrafi mocno boleć. Ja mając swoje 62,5 lat i dość wysoki poziom zdrowia, musiałem robić - w trakcie dochodzenia do pierwszej serii 10 krope wody utlenionej - 2 razy przerwy z powodu bólu, czyli w organiźmie jest jeszczze trochę do zrobienia, skoro boli. Pierwsza seria jest brana przez 7 do 14 dni i jeżeli nic się nie dzieje, ta osoba rozpoczyna wprowadzanie drugiej serii na takich samych zasadach, a potem identycznie 3 serię. Bóle u tych osób bywają różnorodne, bolą wszystkie kości, mięśnie nóg, bóle głowy, względnie bóle ogólne i zarazem bardzo rozłegłe, które w zależności od osoby trwają od kilku dni do 2 lub nawet 3 tygodni, a potem to wszystko przemija i w 100% zanika.
temat : jak robią to inni :)
link ten sam co w poprzednim wpisie ;)
1 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19676 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 08 sie 2014, 08:52

dowiedziałem się też ze nawet ten FOOD GRADE 35% H2O2 perhydrol spożywczy ma stabilizator o nazwie kwas fosfonowy lub fosfoniowy - i że nawet najczystsze h2o2 to ma ..
ale tu już by trzeba wiedzy chemicznej..
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 593
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 881 razy
Otrzymał podziękowanie: 820 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: euroscan » piątek 08 sie 2014, 09:29

- a mój perhydrol tego nie ma.
- ja się nie martwię o te stabilizatory, jak tylko enzym katalazy działa poprawnie.
- przed wprowadzeniem perhydrolu 3% do menu, stosowałem wstępnie protokół Peltona.
- teraz obecnie to pije perhydrol 3% od czasu do czasu.
- chyba ze czuję że cos mnie "napadło" grypowego to wtedy stosuję metodę Simmonsa, działa rewelacyjnie.
Załączniki
perhydrol1.jpg
(67.77 KiB) Pobrany 817 razy
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19676 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 08 sie 2014, 09:41

zgadza sie ! h2o2 doraźnie jak coś ''strzyknie''.. - choć ludzie stosują protokoły wielomiesięczne - zobaczę - organizm ma podobno mnie ''powiadomić'' ;)
(to jak mnie to postawiło po pasówce - po prostu szok :o :shock: :lol:)

gość - sprzedawca twierdził że wszystkie - bo bez stabilizatorów trwałość byłaby kilkudniowa !..
to musiałby chemik podpowiedzieć..

a gdzie mogę znaleźć metody Peltona Simmonsa ? na Forum ?

pozdrawiam
grzegorzadam
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19676 razy

Re: Woda utleniona - również na zdrowie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 08 sie 2014, 10:10

a jak stwierdzić poprawność działania enzymu katalazy ??
po prostu piję i patrze na efekty - 2 godziny po dawce bufor c , troche Mg..
A Ty jak robisz ?
konkretne nasze uwagi są najcenniejsze , prawda ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

ODPOWIEDZ