Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Tragiczny stan po narkozie

MateuszDaw
Posty: 53
Rejestracja: niedziela 10 wrz 2017, 21:45
x 13
x 1
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 18 razy

Tragiczny stan po narkozie

Nieprzeczytany post autor: MateuszDaw » piątek 30 kwie 2021, 13:46

Witajcie, mój dziadek jest po operacji na rwę kulszową, ma wstawione stabilizatory tytanowe. Ogólnie operacja jest bardzo dobrze zrobiona ale jest problem.
Po operacji która trwała 5 godzin czyli tyle też narkoza po powrocie do domu z kręgosłupem jest ok. Ogólnie przed operacją były problemy z nogami, szczególnie z lewą nogą. Niedowład stopy. Teraz po operacji po dwóch tygodniach wystąpiły drgawki lewej części ciała.
Dzieje się to dwa nawet cztery razy na dzień (takie ataki). Drga lewa noga, lewa część brzucha, nawet lewa część głowy. Wygląda to bardzo poważnie. Chodzi tylko o kulach. Jego nogi dziwnie się wykrzywiają i nie może ustać na nogach. Widać jak te nogi drżą jak na nich stoi. Również lewą ręką źle rusza (nie trafi w nos). Po przejściu tego ataku który trwa może max 3 minuty to w środku czuje niesamowite osłabienie organizmu i zostaje mu chwilowe drganie i mrowienie w organizmie po lewej stronie. Po takich atakach dziadzio czuje się bardziej osłabiony. Robi się niedowład ręki.

Ogólnie podaje dziadkowi:
Adek i omega3 (80tys iu d3, 24tys iu witamina a, 400iu oraz k2 100mcg) omega3 mam z amwaya którą robią z małych rybek szprotków itd.
WU (2x10 kropli) 10 dni pije, dwa dni przerwy i kolejne 10 dni itd.
magnez (1x40mg chlorek magnezu we wodzie) + moczenie nog w chlorku magnezie
alkalizacja [miarka 1g] (2 miarki węglan sodu+1 miarka węglan potasu) zalewam to ciepłą wodą i dodaje wtedy 4 miarki kwasek cytrynowy (pije to na czczo i później o 17)
czosnek z amwaya (raz dziennie do posiłku)

poza tym dziadzio pije lekarstwa (z którymi walczę i nie mogę go przekonać o odstawieniu) takiej jak:
apo-atorva na chloresterol
telmisartan egis 80mg
aldan 5mg

Dziwna sprawa, wygląda to tak jak choroba parkinsona ale czy to jest to? W każdym razie jest to walka o życie, rodzina chce go dać do szpitala a ja walczę tymi sposobami ale mam wyrzuty sumienia czy robię to dobrze. Bardzo proszę o doradzanie.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7768
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14219 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: Tragiczny stan po narkozie

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 01 maja 2021, 12:51

Wygląda to na parkinsona ale ja się nie znam .Mogę tylko napisać że miałam 3 krotną narkozę i nigdy nie miałam takich objawów . Owszem byłam słaba ale to chyba normalne.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Dams
Posty: 92
Rejestracja: sobota 21 mar 2020, 20:51
x 3
x 8
Podziękował: 56 razy
Otrzymał podziękowanie: 138 razy

Re: Tragiczny stan po narkozie

Nieprzeczytany post autor: Dams » sobota 01 maja 2021, 14:40

''apo-atorva na chloresterol'' To jest statyna, poczytaj ulotkę, należy to od razu odstawić.

Sami produkujemy cholesterol, i jest niezbędny więc branie trucizny, która go niszczy, to samobójstwo.

Jak go nie możesz przekonać, to mu to zabierz i tyle. 2 i 3 lek ma w działaniach (nie)pożądanych ;
drgawki, drżenie ust, zapalenie mięśni ... one są przyczyną
0 x



ODPOWIEDZ