Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

BIOREZONANS-Zrozumieć ,,samych siebie" czyli jak podnieść swoją świadomość

Mariusz Terapeuta
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 17 sty 2019, 21:14
Otrzymał podziękowanie: 8 razy

BIOREZONANS-Zrozumieć ,,samych siebie" czyli jak podnieść swoją świadomość

Nieprzeczytany post autor: Mariusz Terapeuta » czwartek 17 sty 2019, 22:33

Witam
Napisałem do WAS po wielu rozmowach z p. Grzegorzem, który ,,uczęszcza do mnie" na terapie biorezonansowe i jest tutaj na forum nick grzegorzadam.
Wielu ludzi dzieli się swoimi spostrzeżeniami szukając w internecie tzw. złotego środka ale końca jak sami możecie dostrzec nie widać.
Od tysięcy lat ludzie poszukują rozwiązań jedni leczą ziołami inni akupunkturą a inni innymi metodami. Nie mówiąc już o medycynie tzw konwencjonalnej, która traktuje nas tylko jako dostarczycieli pieniędzy Czy ktoś osiągnął zamierzony cel? Nie odpowiem na to pytanie retoryczne.
Moim zadaniem jest jak najbardziej przybliżyć WAM w kilku zdaniach dlaczego chorujemy i w jakim kierunku powinniśmy podążać jako ludzie.
Po pierwsze należy zrozumieć samych siebie czyli jak zbudowany jest człowiek. Wiedzę można rozszerzyć w ciągu jednego dnia czytając tylko informacje w internecie, dlatego też dla odświeżenia pamięci przypominam.
CZŁOWIEK istota która ma bardzo skomplikowaną i złożoną budowę komórkową, tkankową, narządową itd. W jednej ludzkiej komórce po rozpakowaniu możemy znaleźć 2,2 m łańcucha DNA czyli razem po rozpakowaniu okrążymy tym łańcuchem kilkadziesiąt razy kulę ziemską.A dalej idąc tym tropem RNA , Układ krwionośny, limfatyczny, kostny, mięśniowy, nerwowy, pokarmowy, moczowo-płciowy, wydalniczy, dokrewny, mnogość narządów itd itd Podkreślam jesteśmy zbiorem komórek w których zachodzą w ciągu sekundy miliardy procesów bio-chemiczno-fizykalnych czyli jeżeli chcemy sobie pomóc musimy znaleźć metodę która zmobilizuje cały układ do pracy na naszą korzyść. Jeżeli zrozumiecie co to znaczy to już macie odpowiedź że nikt dotychczas nie zastosował metody holistycznej.
Po drugie
Należy zrozumieć dlaczego mamy objawy chorobowe setki lub nawet tysiące objawów ,,słabszych lub mocniejszych".
ŚWIAT MIKROORGANIZMÓW to one są odpowiedzialne za wszystkie nasze najgorsze rzeczy, które nas dotykają. Polecam wszystkim obejrzenie filmów na youtube ,,OBCY WEWNĄTRZ NAS" mogą na pewno przybliżyć co nas dotyka. Świat mikroorganizmów znany wąskiej grupie naukowców ale nie dostrzegany przez NAS "zjadaczy chleba powszedniego". Jest on tak silny i tak zróżnicowany WIRUSY, MEGAWIRUSY, BAKTERIE, GRZYBICE, PASOŻYTY . Duża część z nich ma za zadanie ,,JEŚĆ", ''WYDALAĆ" i ROZMNAŻAĆ SIĘ. Na samym szczycie są WIRUSY zmieniające Nas już w momencie spotkania się komórki jajowej z plemnikiem. Uszkadzają geny, zmieniają DNA itd. Jest to udowodnione i opisane ale ludzie skąd mają o tym wiedzieć, przecież musimy przetrwać a nie mamy środków i możliwości żeby się zająć tym problemem.
Nie chcę tu mówić o tym kto to powinie zrobić bo wszyscy wiemy ale tym na górze zależy tylko na pieniądzach.
Pragnę Was uświadomić gdyż tak jak i WY nie dostrzegałem tego problemu ale kiedy zostałem postawiony pod ścianą metodą prób i błędów znalazłem ,,rozwiązanie" dające bardzo pozytywne rezultaty. Wszedłem w świat bio-fizykalny. Okazało się że zastosowanie odpowiednio dobranych pól magnetycznych przynosi bardzo dobre rezultaty udowodnione medycznie. Czyli okazuje się jest rozwiązanie dla Nas i naukowcy powinni nie skupiać się na szukaniu szczepionek (skoro odmian choćby Rotawirusa jest ok 15 tak powiedziała mojej pacjentce ostatni p.doktor a jesteśmy prawdopodobnie szczepieni na ok 4 odmiany). Nie na szukaniu chemii na raka , naświetlaniu, przeszczepach itp. tylko na pobudzeniu naszego całego CIAŁA odpowiednio dobranym polem magnetycznym.

Pamiętajcie od czegoś należy zacząć a świadomość dlaczego zachodzą pewne zjawiska jest bezcenna.

Jeżeli ktoś z forum chciałby szerzej dowiedzieć się o moich spostrzeżeniach i doświadczeniach proszę śmiało dzwonić przeważnie w piątki i w soboty na numer 602 531 424.

pozdrawiam wszystkich serdecznie
0 x



soma
Posty: 613
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: BIOREZONANS-Zrozumieć ,,samych siebie" czyli jak podnieść swoją świadomość

Nieprzeczytany post autor: soma » czwartek 17 sty 2019, 22:41

Mariusz, a moglbys tu na forum napisac o swoim spostrzezeniach i doswiadczeniach? Na pewno jest tu grupa osob, ktore sa zainteresowane.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Leczenie PŁYNEM LUGOLA

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 17 sty 2019, 22:46

Witaj @Mariusz na forum. Cieszymy się, że tutaj zawitałeś, zapewne i pytania u ludzi się znajdą, ale proponowałbym, abyś pisał tu na forum, bez szczegółów identyfikacyjnych osób, w ten sposób więcej ludzi dowie się o twoich doświadczeniach. Z postów @GA znamy twoją skuteczność w walce z "obcymi" wewnątrz nas, teraz mielibyśmy okazję poznać jeszcze więcej szczegółów, jeśli czas ci pozwoli.
Mnie np. interesuje pozbywanie się "popularnych" wirusów jak HSV-1, HPV, EBV i podobnych.

Te posty przeniosę potem do tematu o biorezonansie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Mariusz Terapeuta
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 17 sty 2019, 21:14
Otrzymał podziękowanie: 8 razy

Re: BIOREZONANS-Zrozumieć ,,samych siebie" czyli jak podnieść swoją świadomość

Nieprzeczytany post autor: Mariusz Terapeuta » czwartek 17 sty 2019, 22:54

Witam

Wolę i preferuję kontakt telefoniczny wtedy można dosłownie wszystko i szczegółowo wytłumaczyć dlatego proszę i z góry przepraszam ale nie będę odpisywał na posty. Proszę o zrozumienie i nie ,,bójcie się" ;) , po prostu dzwońcie. Postaram się to jak najprościej wytłumaczyć.

pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: BIOREZONANS-Zrozumieć ,,samych siebie" czyli jak podnieść swoją świadomość

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 17 sty 2019, 23:12

Szkoda trochę, choć rozumiem, że nie masz dość czasu. Jednak wielu ludzi nie zadzwoni, bo po prostu nie mają szans na dojazdy do ciebie na terapię, a tu mogliby się czegoś istotnego dowiedzieć.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Mariusz Terapeuta
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 17 sty 2019, 21:14
Otrzymał podziękowanie: 8 razy

Re: BIOREZONANS-Zrozumieć ,,samych siebie" czyli jak podnieść swoją świadomość

Nieprzeczytany post autor: Mariusz Terapeuta » czwartek 17 sty 2019, 23:19

Pisząc to nie miałem na myśli żeby ktoś do mnie dojeżdżał tylko żeby zrozumiał dlaczego "choruje" że to co czujemy i widzimy to są OBJAWY a Prawdziwe przyczyny tkwią w nas ,,MIKROORGANIZMY"i WALKA z nimi jest jak ,,walka z wiatrakami".

Podkreślam napisałem to tylko dlatego że MI tego nikt nigdy wżyciu nie wytłumaczył a wolałbym być świadomy niż po omacku szukać a jestem taki sam jak inni na tym forum.

pozdrawiam
0 x



AgusiaD
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 14 lis 2017, 16:19
x 1
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podziękowanie: 8 razy

Re: BIOREZONANS-Zrozumieć ,,samych siebie" czyli jak podnieść swoją świadomość

Nieprzeczytany post autor: AgusiaD » czwartek 17 sty 2019, 23:44

Witam p. Mariuszu,

Bardzo się cieszę, ze pan napisał na forum. Mam ogromną prośbę, czy mógłby pan podać, gdzie dokładnie pan przeprowadza badanie rezonansem - miejscowość.

Dziękuję i pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
devi
Posty: 1562
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 73
Podziękował: 711 razy
Otrzymał podziękowanie: 2662 razy

Re: BIOREZONANS-Zrozumieć ,,samych siebie" czyli jak podnieść swoją świadomość

Nieprzeczytany post autor: devi » piątek 18 sty 2019, 18:12

"Podłoże jest wszystkim, a bakteria – niczym". /Pasteur
0 x


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: BIOREZONANS-Zrozumieć ,,samych siebie" czyli jak podnieść swoją świadomość

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 19 sty 2019, 14:41

Witaj @Mariusz na forum :)
Mariusz Terapeuta pisze:
czwartek 17 sty 2019, 22:54
preferuję kontakt telefoniczny wtedy można dosłownie wszystko i szczegółowo wytłumaczyć dlatego proszę i z góry przepraszam ale nie będę odpisywał na posty.
Mimo wszystko, mam nadzieję, że znajdziesz czas na napisanie ''co nie co'' w temacie. ;)
Choćby w zakresie przypadków ''szczególnych'', swoich doświadczeniach w odzyskaniu zdrowia również.

pozdrawiam

devi pisze:
piątek 18 sty 2019, 18:12
"Podłoże jest wszystkim, a bakteria – niczym". /Pasteur
Brzmi jak Antoine Béchamp ;)
Obecnie, a ze względu na postępy w biologii komórki, teorię Bechampa uważa się za całkowicie nieuzasadnioną, chociaż teoria wewnątrzkomórkowych bakterii i nanobakterii jest dozwolona.

Głównymi zwolennikami teorii Bechampa są obecnie zwolennicy medycyny alternatywnej ,
jak Hulda Regehr Clark i Tamara Lebedewa lub marginalni lekarze i biolodzy tworzący teorie pseudonaukowe
https://fr.wikipedia.org/wiki/Antoine_B%C3%A9champ

Tyle wiki-pedia :)

Niech żyje pseudo-nauka ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

ODPOWIEDZ