Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Gdzie jest przyczyna?

Leszko
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 30 mar 2017, 21:23
x 1
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowanie: 8 razy

Gdzie jest przyczyna?

Nieprzeczytany post autor: Leszko » czwartek 30 mar 2017, 21:51

Witam,

Podczas procesu powrotu do zdrowia śledzę to forum już od paru miesięcy. Chciałem na początku podziękować za parę cennych informacji dotyczących równowagi kwasowo-zasadowej, jak i witaminy C, D3, K2, msm oraz chlorku magnezu. Może zacznę od tego co mi jest, chociaż uprzedzam, że nie mogę tego sprecyzować podobnie jak szereg badań(ASO - 2 lata temu lekko podwyższone do 369, teraz poniżej 200, ANA1, kwas moczowy, RF, CCP, podstawowy test boreliozy wyszedł wątpliwy, następnie western blot, po którym okazałem się zdrów jak ryba, badania również potwierdziły, że nie mam chlamydi itp.,itd.), czy lekarzy(laryngolog, hematolog, gastroenterolog, neurolog, u którego byłem przez tydzień w szpitalu, ortopeda, lekarz chorób zakaźnych, homeopata/okulista),którzy nie potrafią stwierdzić co dokładnie mi jest.
Otóż pierwsze bóle zaczęły się w lewym kolanie ponad dwa lata temu. Zrobiłem rezonans kolana, z którego wynika chondromalacja II stopnia, w międzyczasie pojawiły się podobne dolegliwości w drugim kolanie (jestem po rehabilitacji i zastrzykach z kwasu hialuronowego na zlecenie ortopedy, które nic nie dały, pobierałem również masaże i stosowałem akupresurę, brak jakiegokolwiek efektu). Od ponad roku wyczuwam bóle w łokciach(w chwili obecnej już mniej) i w dłoniach (jakbym płaską dłonią uderzał o beton, ręce nigdy mi nie spuchły, prawdopodobnie to coś z nerwami, pozwolicie, że zaraz uzasadnię) przy wykonywaniu codziennych czynności(noszenie zakupów, torby, czy czasem złapanie 1,5l butelki), czasem drętwienia, wrażenie jakby ścięgna były słabe i wiotkie.
Jestem również chory na Zespół Gilberta(podwyższona bilirubina). Leków na stałe nie biorę, poza wspominanymi witaminami i...naltreskonem w małych dawkach (dawka 2,5 ml jest dla mnie najbardziej optymalna, podobnie jak dla chorych na stwardnienie rozsiane) od 8 miesięcy. Trzeba przyznać, że ta ostatnia terapia przynosi mi najbardziej wymierne korzyści, łokcie prawie mnie nie bolą, dłonie już nie tak mocno jak przedtem, na kolana ldn nie ma większego korzystnego wpływu. Stosowałem również boraks i MMS(w chwili obecnej zdaję sobie sprawę, że WU jest prostszym rozwiązaniem) bez efektów. Jestem po 8 zabiegach akupresury, jak się już pewnie domyślacie nic mi one niestety nie dały:) Codziennie łykam kompleks witamin B(Solgar) i od 3 tygodni nie jem glutenu.
Proszę Was o poradę co mogę zrobić dalej, na co warto zwrócić uwagę, bo mój obecny stan zdrowia nie jest zadowalający, zwłaszcza biorąc pod uwagę plany związane z dzieckiem, które chcę zwyczajnie trzymać na rękach, czy pójść pokopać piłkę jak podrośnie:)
Wnikając w forum nasunęło mi się też parę pytań:
Gdzie mogę we Wrocławiu znaleźć osobę, która zrobi dobrze biorezonans? Ponoć takiej nie ma, z drugiej strony w jednym z wątków natrafiłem na informację, że euroscan ma namiary na taką osobę/placówkę.
Co poziomem ph organizmu? Nieumywakin pisze o innych wartośćiach, a blueray21 o innych, jak w końcu jest, bo po prawie 2 miesiącach zbliżam się do normy wyznaczonej przez blueray21?
Mam do Was również pytanie co do kolagenu z Podkowy, czy warto go kupić, bo jak się później okazało nie jest to kolagen typu II? Czy w takim przypadku zakupić kwas hialuronowy z podkowy i preparat ARTRO PROTECT MAX, czy jednak kwas hialuronowy i kolagen z podkowy. Czy warto z Podkowy kupić coś jeszcze na stawy?
Ponoć można sprawić, żeby naltrekson był bardziej efektywny poprzez dodanie kwasu hydrocytrynowego, oraz ALA. Czy coś na ten temat wiecie, bo trafiłem tylko na stosowanie tej kombinacji w przypadku raka prostaty? Ciekawe, czy jest efektywna również w innych przypadkach? ALA jeszcze nie używam, ponieważ przedtem muszę zastosować tiosiarczan.

Pozdrawiam
1 x



Leon-Gdańsk
Posty: 57
Rejestracja: sobota 22 kwie 2017, 19:14
x 4
Otrzymał podziękowanie: 140 razy

Re: Gdzie jest przyczyna?

Nieprzeczytany post autor: Leon-Gdańsk » niedziela 07 sty 2018, 17:01

Witam
Spróbuję Panu pomóc, chociaż zdaję sobie sprawę, że może wystąpić wątpliwość w skuteczność moich nietypowych rad. Trochę się przedstawię. Reprezentuję medycynę praw przyrody, która polega na znajomości najważniejszych praw przyrody i umiejętnym ich wykorzystywaniu w zwalczaniu przyczyn chorób niezakaźnych.Ta dziedzina wiedzy wchodzi w skład medycyny naturalnej. Choroby reumatyczne atakują mój organizm ponad 55 lat i jestem sprawny fizycznie. Nie korzystam z usług lekarskich, mam 87 lat.

Medycyna, zwłaszcza akademicka przyzwyczaiła pacjentów przy leczeniu chorób niezakaźnych, do korzystania z lekarstw i uważamy zwykle im leki są droższe, tym bardziej skuteczne. W medycynie praw przyrody nie wydajemy pieniędzy na leki, a musimy zdobyć wiedzę jak każdego dnia podporządkowywać się prawom przyrody. Czyli całkowicie polegamy na sobie, w/g zasady nasze zdrowie w naszych rękach.

Ból występujący u Pana w kolanach i łokciach wskazuje, że wkroczyły do organizmu choroby reumatyczne narządów ruchu. Z czasem będą pojawiać się bóle innych stawów. Wszystkie choroby niezakaźne , nazywane przez lekarzy przewlekłymi, trwają do końca życia. Nie dają się wyleczyć jednorazowo,
jak w chorobach zakaźnych, jest to ich specyfika. Znając przyczyny występowania tych chorób i usuwając je, nie pozwalamy aby opanowały nasz organizm.

Proszę zrozumieć i przyswoić sobie to co poniżej podaję.
Ból - to sygnał organizmu, że w bolącym miejscu organizmu istnieje niewystarczające krążenie krwi - niewystarczające odżywianie komórek i tkanek. Nieprawidłowe odżywianie - nieprawidłowe krążenie krwi w chorych miejscach organizmu jest główną przyczyną występujących tam chorób niezakaźnych. Jak z tego widać cały wysiłek należy skierować na walkę o prawidłowe krążenie krwi - o prawidłowe odżywianie chorych komórek i tkanek w miejscach bolących. Takie naiwne pytanie - po co każdego dnia musimy się odżywiać? Odpowiedź jest chyba prosta - aby żyć. Proszę więc pozwolić żyć swoim komórkom i tkankom, wołają o to przez ból.

- Jak walczyć o krążenie krwi w miejscach bolących organizmu?
1/ Należy walczyć przez ruch /ruch - prawo przyrody/ - pracę mięśni. Jest powiedzenie - ruch jest życiem, albo życie jest ruchem. Mięśnie nazywane są pompami mięśniowymi. Organizm człowieka posiada ich, różnego rodzaju około 800 sztuk. Stanowią one 40% ogólnej wagi ciała. Po co natura dała człowiekowi ich aż tyle? Niektórzy naukowcy twierdzą, że mięśnie wykonują większą pracę dla organizmu w krążeniu krwi, niż czyni to serce - mięsień sercowy.
2/ Należy walczyć o krążenie krwi przez zabezpieczenie potrzebnej temperatury ciała, /temperatura ciała - prawo przyrody/. Krew może krążyć tylko przy odpowiedniej temperaturze ciała. Wiadomo - człowiek należy do gromady ssaków, charakteryzujących się stałą temperaturą ciała. Najbardziej organizm człowieka jest narażony na oziębianie w czasie snu, gdy prawie nie pracują mięśnie.

- Podkreślam - o zdrowiu decydują głównie 4 czynniki: 1/ zdrowe odżywianie, 2/ ruch na świeżym powietrzu, 3/ unikanie stresu, 4/odpowiednia ilość snu.
- W Pana przypadku należałoby zastanowić się jak ograniczyć do minimum usługi lekarskie. Tak czy inaczej, dla dobra Pana zdrowia /młodego człowieka/ proszę o zapoznanie się z materiałami pod adresem: http://www.cheops.darmowefora.pl czy trzeba bronić się przed lekarzami. Pozdrawiam
2 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7784
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1426
x 407
Podziękował: 14245 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: Gdzie jest przyczyna?

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 08 sty 2018, 00:02

Witam serdecznie panie Leonie .
Podał pan adres naszego starego forum ,ale nie podał pan działu w którym konkretnie ma szukac Leszek .

Mogę wstawić ,ale proszę o podanie konkretnego działu .
Pozdrawiam :)
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ