Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Chelatacja

Lynx
Posty: 14
Rejestracja: piątek 04 mar 2016, 20:50
x 1
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowanie: 17 razy

Re: Chelatacja

Nieprzeczytany post autor: Lynx » poniedziałek 11 kwie 2016, 17:47

Witam,

Czy stosował ktoś tiosiarczan do odchlorowywania wody w domu, np. na herbate ? Zrobiłam roztwór tiosiarczanu według opisu poniżej i zauważyłam, że dno czajnika pokryły jakby rdzawe plamki ... to samo w nowym czajniku. Myślałam, że stary już się wysłużył, a to chyba sprawka tiosiarczanu.

"100 g tiosiarczanu wsypujemy do litrowej butelki.
Ja dodaję jeszcze 1,5 g boraksu, bo sam tiosiarczan nie redukuje fluoru, a północna większość Polski, tak gdzieś od wysokości Łodzi ma już nadmiar fluoru w wodzie pitnej. Boraks poza tym zwalcza grzyby, czyli pleśnie również.
Dopełniam wodą destylowaną do 1 litra i mam 10% koncentrat.
Można go używać "na krople" - jako dechlorynator ok. 2 krople na litr wody do przygotowywania napojów i potraw."
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Chelatacja

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 11 kwie 2016, 23:03

U mnie jest mnóstwo kamienia w wodzie i nigdy czegoś takiego nie widziałem. Skoro są plamki to związek jest nierozpuszczalny, ale skąd reakcja utleniania żelaza, bo trudno cokolwiek innego podejrzewać.
Spróbuj jeszcze dać tiosiarczan bez boraksu i zobacz czy efekt wystąpi, choćby dla ciekawości.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Lynx
Posty: 14
Rejestracja: piątek 04 mar 2016, 20:50
x 1
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowanie: 17 razy

Re: Chelatacja

Nieprzeczytany post autor: Lynx » wtorek 12 kwie 2016, 00:12

Spróbuje. Na szczęście udało mi się wyczyścić nowy czajnik przy pomocy kwasku cytrynowego. Ciekawe zjawisko... Jak zagotuje wodę tylko po przefiltrowaniu britą to nic takiego się nie dzieje.
0 x



user1
Posty: 35
Rejestracja: sobota 03 paź 2015, 10:37
x 1
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowanie: 36 razy

Re: Chelatacja EDTA

Nieprzeczytany post autor: user1 » sobota 23 kwie 2016, 09:46

analityczka pisze:Skupmy się na EDTA, bo pytania mogą się zbyt rozmnożyć :)
1. Wszystkie witaminy, suplementy i lekarstwa bierzemy PO chelatacji min. 1 godz. Kapsułki NAC (600 mg) też to dotyczy?

Znalazłem takie coś:
Chlorella pozbiera toksyny i pędzi z nimi do toalety, w tym czasie witamina C z wielką ilością wolnych elektronów z powrotem porozrzuca chemikalia do komórek organizmu za pomocą krwi.

Dlatego uczulam Japończyków i Amerykanów, nie mówiąc już o Polakach, że pomiędzy spożyciem chlorelli, a większą ilością witaminy C należy zachować odstęp minimum 3 godziny.

http://www.pepsieliot.com/dlaczego-grub ... niz-chudy/
Obawiam się, że odtruwania chemicznego (np. EDTA) też się to tyczy. Czyżby odstęp 1 h w przypadku wit. C był zbyt mały?
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Chelatacja

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 23 kwie 2016, 12:04

Niezupełnie. Chlorella, jak i węgiel aktywny działa w trakcie całego swojego okresu pobytu w trakcie trawiennym. Ponieważ nie jest trawiona, to jej wydalanie jest wyłącznie mechaniczne. Podanie w czasie jej pobytu w jelitach wit. C spowoduje jej wchłonięcie w jakimś zakresie i wydalenie, bez wchłaniania do krwi, czyli będą duże straty.
Natomiast EDTA działa dopiero po wchłonięciu, czyli we krwi. Poza tym nie neutralizuje wit, C w postaci askorbinianów.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

user1
Posty: 35
Rejestracja: sobota 03 paź 2015, 10:37
x 1
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowanie: 36 razy

Re: Chelatacja

Nieprzeczytany post autor: user1 » poniedziałek 25 kwie 2016, 11:59

Ale w takim razie chlorella mogłaby odtruwać jedynie przewód pokarmowy i to, co się w nim znajduje. Jakim cudem może odtruć np. wątrobę? Czyżby np. chlorofil z chlorelli nie był wchłaniany?
0 x



Lynx
Posty: 14
Rejestracja: piątek 04 mar 2016, 20:50
x 1
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowanie: 17 razy

Re: Chelatacja

Nieprzeczytany post autor: Lynx » poniedziałek 25 kwie 2016, 17:15

blueray21 pisze:U mnie jest mnóstwo kamienia w wodzie i nigdy czegoś takiego nie widziałem. Skoro są plamki to związek jest nierozpuszczalny, ale skąd reakcja utleniania żelaza, bo trudno cokolwiek innego podejrzewać.
Spróbuj jeszcze dać tiosiarczan bez boraksu i zobacz czy efekt wystąpi, choćby dla ciekawości.



Zastanawiam się, czy mogę w takim razie spożywać ten roztwór tiosiarczanu ? Do chelatacji przygotowałam roztwór z sodą, ale ta reakcja w przypadku gotowania wody...
" Do butelki wsypujemy 10 g sody oczyszczanej i wlewamy 25 ml naszego koncentratu, potem uzupełniamy wodą destylowaną do 1 litra. 10 ml takiego płynu zawiera 5 kropli koncentratu. Łatwo jest to wypić w małej ilości, oczywiście ma smak sody. "

Chciałam mamie podawać razem z NAC. Choć ona mało pije więc, nie wiem czy jest sens...

Mój tiosiarczan z firmy hadron scientific zbrylił się. Czy to może mieć wpływ ?
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Chelatacja

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 27 kwie 2016, 00:03

@user, nie jest wchłaniany, działa pośrednio, bo to co jest w przewodzie pokarmowym nie dostaje się po wchłonięciu do wątroby, która musi coś z tym zrobić, aby nie miało toksycznej formy, więc tym samym wątroba jest odciążana i mniej "zatruta".
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

winiar
Posty: 30
Rejestracja: niedziela 06 wrz 2015, 11:51
x 2
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 18 razy

Re: Chelatacja

Nieprzeczytany post autor: winiar » środa 11 maja 2016, 12:38

Usunąć rtęć z mózgu dziecka po szczepieniu kilka lat temu, jak to zrobić? Czytam że tylko DMSA może to zrobić, gdzie indziej czytam że tylko kolendra ze spiru i chlorellą, a co z tiosiarczanem?
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Chelatacja

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 11 maja 2016, 12:58

Jeszcze EDTA.
Na ołów, arsen WU, i kwas jabłkowy (malic acid) na aluminium.
Można kupić na allegro.
1 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

winiar
Posty: 30
Rejestracja: niedziela 06 wrz 2015, 11:51
x 2
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 18 razy

Re: Chelatacja

Nieprzeczytany post autor: winiar » środa 11 maja 2016, 13:36

Tylko kwas Alfa Liponowy przekracza bariere krew mózg czy DMSA też? Spotkałem się z opinią że tylko tymi specyfikami można się pozbyć rtęci z mózgu, blu też gdzieś pisał żeby absolutnie nie podawać najpierw alfa tylko tio.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Chelatacja

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 11 maja 2016, 13:47

Tak twierdzi Blu, Ted z earthclinic.com
Najpierw rtęć weg, potem ALA.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Chelatacja

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 11 maja 2016, 16:17

I wit.C (askorbinianu) z MSM nie żałowałbym, para redox, działa jak woda utleniona, chelatuje,
podmienia, relokuje..
Po prostu codziennie do oporu miesiącami, po wcześniejszej kalibracji, co miesiąc
powtórzyc i dostosować dawki.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

winiar
Posty: 30
Rejestracja: niedziela 06 wrz 2015, 11:51
x 2
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 18 razy

Re: Chelatacja

Nieprzeczytany post autor: winiar » środa 11 maja 2016, 17:29

@grzegorzdam to w końcu niewiem co najpierw, wymieniłeś chelatory nawet prawie wszystkie mam, ale niewiem nadal co najpierw na rtęć. Bo przecież jak się dziadostwo zagnieździ po alfa to już nie do ruszenia potem. Córka nie lubi moich specyfików typu woda utleniona i ciężko oj ciężko ją przekonać.. nie to co do czipsów, chyba jej zaczne płacić za wypicie ;) no i syntetyczna witamina c to przyswajalność 20% o biegunce nie wspomne, lepsza acerola albo dzika róża.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Chelatacja

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 11 maja 2016, 18:37

A kto ci znowu naopowiadał o takiej przyswajalności syntetycznej C? Znowu ktoś chce zarobić więcej.
Witamina C, kwas askorbinowy to ... wit. C, obojętne czy syntetyczna, czy ekstrahowana - to ten sam związek chemiczny! Inny problem to zanieczyszczenia, ale w dzisiejszych czasach nie jestem pewien, czy ekstrahowana z owoców, czy czegokolwiek nie ma większych ze względu na duże skażenie środowiska od chemtrails począwszy.
A biegunka - tylko gdy przesadzasz z dawką, poza tym organizm się przyzwyczaja i okresowo nasyca wit. C, jeśli stosujesz duże dawki, to biegunka, raczej luźny stolec, kiedyś może wystąpić, wystarczy zmniejszyć dawkę.
@Wredny Farmaceuta chciał udowodnić, że wystarczy dawka 200 mg co 2 godz.(dla dorosłych), ale się chyba załamał, bo tu ludzie przedkładali wygodę przy i tak niskich kosztach.
Przyswajalność wit. C w owocach może być znacznie większa, gdyż zwykle występują równolegle substancje wzmacniające jej działanie i inne działające synergistycznie, ale to nie oznacza że pozyskana z nich wit. C jest w czymkolwiek lepsza.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Chelatacja

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 11 maja 2016, 19:15

no i syntetyczna witamina c to przyswajalność 20% o biegunce nie wspomne, lepsza acerola albo dzika róża.

Delikatnie mówiąc nieprawda.
Saul, za Paulingiem mówi, ze jak wit.C jest w moczu, tzn. że była we krwi, a jeżeli tak, to sie przyswoiła..
Polecam tę książkę, 600 stron przepisów, recept i faktów, pan Jurek ma konkurenta, z tej
najwyższej póły :) :
viewtopic.php?f=12&t=113&p=51212&hilit=ksi%C4%85%C5%BCki#p51049

Polecam ten transkrypt z filmem o wit.C, wiedza w pigułce po nowozelandzku:
viewtopic.php?f=17&t=805&start=450#p51597

„istnieją lekarze, którzy woleliby stać obok i patrzeć jak ich pacjent umiera niż podać mu kwas askorbinowy, ponieważ w ich ograniczonych umysłach istnieje on wyłącznie jako witamina”.

dr Frederick Klenner
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

winiar
Posty: 30
Rejestracja: niedziela 06 wrz 2015, 11:51
x 2
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 18 razy

Re: Chelatacja

Nieprzeczytany post autor: winiar » środa 11 maja 2016, 20:02

@bluray21 nikt mi nie naopowiadał tylko w sieci aż wre od tego typu informacji. O np. tutaj http://arturtopolski.pl/witaminy-c-natu ... ntetyczna/ i nie jestem pewien czy ktoś chce zarobić więcej bo więcej płace za wit. c z warchemu niż kosztuje np. dobra acerola odbiegliśmy od tematu bo pytałem o chelatację rtęci dokładnie z mózgu co jest najtrudniejsze, dalej niewiem.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Chelatacja

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 11 maja 2016, 21:05

Szkoda czasu na dyskutowanie, która prawda lepsza, tamte posty przeniosę do tematu wit, C.
Na rtęć w mózgu najlepiej przeżuć ze 2 - 3 listki kolendry dziennie - przez 5 dni w tygodniu. Posiać sobie w skrzynce na parapecie lub kupić zielone i wsadzić. Dziecku trudno będzie, ale dla tych, co mieli amalgamatowe plomby to konieczność. Tak ze 3 m-ce, potem zbadać próbkę włosów, żadne inne badanie nie da precyzyjnego wyniku dla rtęci.
Dzieciom chyba najłatwiej będzie podawać EDTA, ale sprawdzę, czy czegoś lepszego nie wymyślono.
Jeżeli w badaniu próbki włosów rtęć nie wychodzi, można sobie poużywać ALA.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

winiar
Posty: 30
Rejestracja: niedziela 06 wrz 2015, 11:51
x 2
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 18 razy

Re: Chelatacja

Nieprzeczytany post autor: winiar » czwartek 19 maja 2016, 22:07

To trochę spokojniejszy jestem bo córce wciskam świerzą kolendre od dawna, sieje z nasion bo w marketach nie dość że ciężko spotkać to jeszcze wytrzymuje około tydzień i żółknie. Do tego już się nie dokopię ale coś pisałeś kiedyś żeby nie dawać najpierw ALA bo utrwali tylko tę rtęć, tylko żeby najpierw jechać z tiosiarczanem. Na innej stronie znowu czytam żeby właśnie najpierw ala i dmso czy tam dmsa bo już myle, http://www.dzieci.org.pl/forum/naturaln ... inusa/2205 w Sycowie odtruwają ale koszt odtrucia jakimiś kulkami z jednej szczepionki to około 200zl co wydaje mi sie lekką przesadą. Mam też pytanie na które od dawna nikt mi nie potrafi odpowiedzieć, jak odwrócić działanie rakotwórczego enzymu NAGALAZA zawartego w szczepionkach.
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 241
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Chelatacja

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 19 maja 2016, 22:09

Czy mogą wystąpić jakieś negatywne skutki spożywania EDTA w proszku, tzn. bez rozpuszczenia?
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Chelatacja

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 19 maja 2016, 22:52

Zagraniczne podmioty sprzedają takie wynalazki w żelatynowych kapsułkach, nawet po 1 gram. Poniekąd słusznie, że większe, ale bardzo drogo.
Negatywne skutki jako takie występować nie powinny, może ci z nadżerkami żołądka coś poczują. Opowiem obrazowo:
zwykła kapsułka żelatynowa nie ma szans przetrwać pobytu w żołądku, więc ten kwaśny proszek zostanie uwolniony.
Po to aby jak najmniej tracić jego właściwości bierzemy na "pusty" żołądek. Popita kapsułka stworzy dość kwaśny roztwór, którego czujniki zwieracza nie przepuszczą od razu, tylko poczekają na podniesienie pH, aby przepuścić do dwunastnicy, więc część naszego EDTA zostanie zneutralizowana, a część rozłożona. Z jedzeniem pobierać też niedobrze, bo przereaguje.
Owszem jest to wygodne, ale o wiele mniej sprawne.
My biorąc w płynie jeszcze z kwasem jabłkowym, od razu neutralizujemy pH sodą, więc ten płyn bardzo szybko opuści żołądek, a potem jest wchłaniane przez jelita i już działa we krwi, nawet jeśli jeszcze nie dotarło do wątroby.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

marcin222
Posty: 31
Rejestracja: sobota 28 maja 2016, 17:00
x 1
x 3
Podziękował: 184 razy
Otrzymał podziękowanie: 56 razy

Re: Chelatacja

Nieprzeczytany post autor: marcin222 » niedziela 29 maja 2016, 14:36

Witam. Zakupiłem następującą nalewkę z kolendry:

http://pl.iherb.com/Herb-Pharm-Cilantro ... 30-ml/9795

Czy ktoś z forumowiczów wie może jak powinno się optymalnie stosować tego typu ekstrakt na detoks z metali ciężkich?

Z tego co się do tej pory dowiedziałem, niezbędne jest dodatkowe użycie chlorelli na pół godziny przed posiłkiem i dopiero zaraz przed posiłkiem wypić np 2 krople nalewki rozpuszczone w ciepłej wodzie. Ilość kropel zwiększać powoli i ostrożnie.

Czy taka kuracja jest stosunkowo bezpieczna pomijając nieprzyjemne efekty mobilizacji metali w organiźmie? Czy powinno się robić jakieś przerwy co kilka dni? Czy stosowanie w tym czasie dodatkowo roztworu tiosiarczanu sodu wg przepisu @blueray21 w ilości 5 ml może kolidować z tym specyfikiem?
0 x



Awatar użytkownika
PurpleSilvan
Posty: 80
Rejestracja: piątek 27 maja 2016, 19:09
x 17
x 4
Otrzymał podziękowanie: 94 razy

Re: Chelatacja

Nieprzeczytany post autor: PurpleSilvan » niedziela 29 maja 2016, 20:12

Czy czysty chlorofil przyjmowany doustnie ma właściwości chelatujące?
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Chelatacja

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 29 maja 2016, 21:18

@marcin, jeśli masz na myśli chelatację rtęci to zielonych listków rośliny nic nie zastąpi! To jest namiastka dla wygodnych.
Teraz możesz sobie posiać roślinę w doniczce, czy kupić już zieloną w markecie lub ogrodnictwie.
Chlorella działa tylko w obrębie przewodu pokarmowego, jako pochłaniacz, jak węgiel aktywowany, czy ziemia okrzemkowa, w większych ilościach powoduje zatwardzenia.
Chlorofil owszem, ale dość mało dostaje się do krwi ze względu na duże cząsteczki.
Przy chelatacji metali przerwy robimy zwykle w 2 dni weekendu, na ich relokację.
Dodawanie tiosiarczanu wzmocni chelatacje, ale lepiej mniejsze dawki przez dłuższy okres, bo organizm nie lubi dużych ruchów.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 155 razy
Otrzymał podziękowanie: 1894 razy

Re: Chelatacja

Nieprzeczytany post autor: barneyos » niedziela 05 cze 2016, 13:23

0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

ODPOWIEDZ