Drodzy forumowicze i goście!

25.11.2021
Wszystko wskazuje na to, że nasze forum działa już na nowym hostingu, tu nie powinniśmy już minutami oczekiwać na załadowanie się strony. Jest to nowoczesny hosting, gdzie zasoby są skalowalne, więc nie będzie blokad i zahamowań. Ponoć nie ma też limitów dla baz danych, więc możemy znów spokojnie wszystko pisać i wstawiać, ale kopiowanie poprzednich postów i blisko z góry nie będzie tolerowane, bo szkoda czasu czytających.
Będziemy jeszcze robić upgrade skryptu forum, więc jakieś przerwy będą, jeszcze nie wiem kiedy.
Życzę forumowiczom i gościom przyjemnego surfowania i odnalezienia tego, co was interesuje. No i zdrówka dla wszystkich!

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Fale milimetrowe.

Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 594
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podziękowanie: 819 razy

Fale milimetrowe.

Nieprzeczytany post autor: euroscan » piątek 17 kwie 2015, 14:50

- często klienci pytają się jakie są nasze doświadczenia w użytkowaniu aparatów z falami milimetrowymi.
- może ktoś ma takie doświadczenie i się chętnie podzieli swoją wiedzą.
technologia ta przyszłą do nas z Rosji, po odtajnieniu wielu badań dla technologii kośmicznej.
pierwszym aparatem jaki pojawił sie na polskim rynku był Cem Tech, potem w wyniku sporu z firmą Radamir pojawił się chyba nowy aparat RGA MED.
na rynku jest obecnie także sprzedawany Radamir z 4 programai i możliwym do kupienia zestawem rezonatorów.
co to są fale milimetrowe, w dużym skrócie.
Fale milimetrowe posiadają częstotliwości zawarte między 42,3 i 100 GHz. Błony naszych komórek drgają i komunikują się między sobą zgodnie z tymi falami. Brak równowagi w zakresie tych fal jest przyczyną problemów zdrowotnych. Aparat fal milimetrowych generuje fale o tym samym natężeniu, jak nasz organizm, tj. 10 mW/cm, które jest miliard razy mniejsze niż promieniowanie z telefonu komórkowego.

http://www.skuteczne-leczenie.pl/radamir_mm.html
- poniżej rezonator aparatu Radamir.
Załączniki
radamir_mm.jpg
(22.75 KiB) Pobrany 427 razy
rezonator.jpg
(105.75 KiB) Pobrany 427 razy
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4914 razy

Re: Fale milimetrowe.

Nieprzeczytany post autor: sandra » piątek 17 kwie 2015, 15:31

Znalazlam taki opis;

Terapia fal milimetrowych (MMW)Aparatem RGAmed-2 jest nową metodą w opiece medycznej. Została opracowana przez słynnych rosyjskich naukowców pod kierownictwem członka Akademii Nauk Rosji Nikołaja Dmitrijewicza Dewiatkowa . Metoda przeszła wieloletnie testy kliniczne, które udowodniły jej skuteczność. Używa się w niej tych samych częstotliwości oraz natężeń, które wykorzystywane są przez komórki naszego organizmu, dlatego też terapia nie wykazuje efektów ubocznych. Aparat RGA med -2 może być też stosowany z powodzeniem w leczeniu zwierząt
Technologia fal milimetrowych w pierwotnym założeniu służyła dla celów rosyjskiej armii, w realizacji kosmicznego programu załogowych lotów międzyplanetarnych. Przewidziana była do szybkiego i skutecznego usuwania wszelkich dysharmonii, dysfunkcji i zachorowań bez pomocy lekarzy i użycia leków, u ludzi przebywających długi czas na pokładzie statków kosmicznych . Urządzenia te zostały udostępnione do cywilnego użytku i uzyskały dwukrotnie rosyjski odpowiednik Nagrody Nobla. Aparaty zostały oficjalnie wprowadzone do rosyjskich klinik, szpitali i przychodni. Zdobyły również certyfikat Urządzenia Medycznego UE oraz USA i szybko rosną szeregi jego zwolenników.
RGAmed 2 -to aparat niezwykle skuteczny i prosty w obsłudze, a ze względu na niewielkie rozmiary, praktyczny jest nie tylko w szpitalu czy nowoczesnej przychodniach, ale też dla każdego członka rodziny w domu , podróży lub w czasie przerw w pracy.

Program 1- czas 1 minuta
Kryształ stosowany jako promiennik, ma zdolność zapisywania informacji w postaci częstotliwości drgań fal dla ludzi, zwierząt, roślin i lekarstw. Gdy etap zapisu jest zakończony, należy odłączyć kabel od kryształu i przekazać informację na nim zapisaną z powrotem na ciało poprzez zamocowanie kryształu na chorym miejscu lub na pulsie oraz do wody ustrukturyzowanej do picia, poddanej wcześniej działaniu fal emitowanych w programie 2.Tak przygotowana woda jest doskonałym środkiem stymulującym naturalne procesy naszego organizmu, a po dodaniu do niej odczytanej wcześniej informacji, staje się indywidualnie dobrany lekiem lub potrzebną „na tu i teraz”, szczepionką wodną, np. przeciwko grypie, katarowi czy innym chorobom.

Program 2- czas 10 minut
Naczynie o pojemności do 5 litrów, wypełnione wodą, strukturyzuje się jednym promiennikiem w ciągu 10 minut działając Programem 2.
Wskazania do stosowania terapii:
- zespół chronicznego zmęczenia
- częste choroby z przeziębienia
- choroby sercowo-naczyniowe (nadciśnienie , hipotonia, żylaki, zimne stopy i in.)
- choroby układu oddechowego (bronchit, kaszel, angina, przewlekłe zapalenie gardła, płuc, polipy w nosie, katar, zapalenie zatok przynosowych i czołowej i in.)
- choroby jamy ustnej (ból zębów, zapalenie jamy ustnej, parodontoza, ślinotok i in.)
- choroby układu trawiennego (mdłości, wymioty, zgaga, choroby przełyku, choroba wrzodowa, biegunka, nieżyt żołądka, cukrzyca, hemoroidy, choroby wątroby i in.)
- choroby układu moczowego (zapalenie nerek, kamica, zapalenie pęcherza)
- schorzenia ginekologiczne ( klimakterium, zapalenie gruczołu sutkowego, choroby macicy, zapalenie jajników i in.)
- choroby ucha (zapalenie ucha, niedosłuch i in.)
- choroby oczu (zapalenie rogówki oka, zapalenie spojówek, katarakta, glaukoma, wylew krwi do siatkówki i in.)
- choroby układu nerwowego (zapalenie korzonków nerwowych, nerwoból międzyżebrowy, , uszkodzenie splotu ramiennego, wylew ,udar, porażenie nerwu twarzowego, Parkinson,
migrena, depresja, spadek nastroju, bezsenność, alergie i in.)
- choroby narządów ruchu (naruszenie sprawności ruchowej , artretyzm i in.)
- choroby skóry ( świerzb, egzema, czyraki, łuszczyca i in.)
- różne choroby (podwyższona temperatura ciała, grypa, gorączka, fantom bólowy, zatrucie czadem, skurcz mięśni łydki , drżenie kończyn i in.)
- bez bliznowe gojenie ran.
Program 3- czas 61 minut
Funkcja zappera w urządzeniu RGAmed 2 jest oparta o metodę, która powstała na podstawie 45 lat badań mikrobiologa pani dr. Huld Clark, zajmującą się ukrytymi przyczynami chorób wywołanymi przez pasożyty.
Program 3 likwiduje wszelkiego rodzaju pasożyty, grzyby, bakterie, wirusy, kleszcze, wszy zarówno u ludzi, jak i zwierząt, a co najważniejsze działa na trudną do leczenia chorobę boreliozę. Zastosowane w tym aparacie ułatwienie, w postaci odpowiedniego czasowo programu i nakładanych na przeguby dłoni opasek ,podłączonych do aparatu RGAmedic2 umożliwia wykonanie zabiegu bez stresu. Wystarczy godzinny relaks dziennie, aby pozbyć się uciążliwych i osłabiających organizm pasożytów oraz ich toksyny, które wypłukujemy poprzez picie wody ustrukturyzowanej

http://talizman.pl/home/9216-aparat-rga ... 31822.html
0 xAwatar użytkownika
euroscan
Posty: 594
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podziękowanie: 819 razy

Re: Fale milimetrowe.

Nieprzeczytany post autor: euroscan » niedziela 19 kwie 2015, 09:17

tutaj informacja jak należy stosować technologie zappingu, 7 minut, 20 minut przerwy i tak 3 X.
Po kilkuletnich badaniach uczeni wyjaśnili, że wszystkie istoty żywe (w tym mikroorganizmy), promieniują fale elektromagnetyczne. U człowieka podstawowymi źródłami elektrycznych i elektromagnetycznych sygnałów są: aktywność mięśniowa, np. rytmiczne skurcze mięśnia sercowego; aktywność bioelektryczna tj. przekazywanie elektrycznych impulsów od zmysłów do mózgu i sygnałów od mózgu do organów wykonawczych; aktywność metaboliczna tj. przemiana materii w organizmie.

W tym czasie, wiele mikroorganizmów - pierwotniaków, pasożytów jelitowych, grzybów, bakterii, wirusów - nie mają układu nerwowego i mięśniowego, dlatego źródłem pól elektrycznych i elektromagnetycznych staje się dla nich aktywność metaboliczna. Metabolizm albo przemiana materii – to coś, co odróżnia przyrodę ożywioną od nieożywionej. Ruch dowolnej naładowanej cząstki tworzy dookoła niej pole elektromagnetyczne, nagromadzenie naładowanych cząstek tworzy potencjał elektryczny tego lub innego znaku. Przesłanki te pozwalają podejść do leczenia i profilaktyki chorób nie chemicznymi (tj. farmakologicznymi) metodami, a fizycznymi.

Czynnościom życiowym człowieka, zwierząt a także pierwotniaków, bakterii, wirusów towarzyszą różnego rodzaju aktywności elektromagnetyczne. Przykładami takiej aktywności są bioelektryczne potencjały, widoczne przy elektrokardiografii i elektroencefalografii.

Wiele zachorowań związanych jest ściśle z obecnością w organizmie pasożytniczych, bakteryjnych i wirusowych czynników, zarówno infekcyjnych, jak i żyjących w różnych organach w stanie symbiozy z tkankowymi strukturami tego organu. W celu stłumienia owych czynników nie trzeba wprowadzać do organizmu antybiotyków tj. wykorzystywać szkodliwe dla organizmu metody chemioterapii.

Znając częstotliwości aktywności metabolicznej tych czynników można oddziaływać na nie drganiami częstotliwościowymi, które będą zakłócać ich właściwe rytmy i tym samym tłumić ich normalną metaboliczną aktywność. Według odpowiednich badań, takie oddziaływania są całkowicie nieszkodliwe dla organizmu ludzkiego. Dana metoda leczenia otrzymała nazwę aktywnej biorezonansowej terapii (ABRT) i realizowana jest w urządzeniach Lanta-Z i Helper.

Etiologia ciężkich chorób przewlekłych takich jak: (choroby Parkinsona, choroby Alzheimera, AIDS, rak, stwardnienie rozsiane, endometriozy, ciężkie zapalenia stawów, dystrofie mięśniowe itd.) często nie jest znana, ale istnieje punkt widzenia, że podstawowym czynnikiem patogenezy stają się ukryte infekcje pasożytnicze (wirusowe, bakteryjne, helmintologiczne, pierwotniakowe).

W klatkach i jamach organów trudno jest oddziaływać na zarazki i pasożyty, ale przy przedostaniu się ich do krwi osiągnięcie celu jest znacznie prostsze.

Ustalono, że można wyeliminować (wyprowadzić) zarazki i pasożyty z krążącej krwi stosując jeden cykl oddziaływania w ciągu 7minut, co odpowiada pełnemu obrotowi krwi w organizmie. Po takim cyklu oddziaływania trzeba zrobić 20-minutową przerwę na aktywizację tkankowych reakcji drenażu i detoksykacji i przeprowadzić drugi seans w celu zniszczenia zarazków, które ponownie przedostały się do krwi.

Pewne pasożyty jelitowe stają się nosicielami bakterii a bakterie z kolei mogą być „domem” dla wirusów, które przy śmierci „gospodarza” przedostają się do naczyń krwionośnych. Dlatego konieczny jest jeszcze jeden cykl oddziaływania.

Czy taki rodzaj terapii nie jest szkodliwy dla organizmu człowieka?
Nie. Częstotliwości pasożytów znajdują się w zakresie zupełnie innym od częstotliwości w organizmie człowieka, dlatego nawet regularne stosowanie metody nie tylko nie szkodzi strukturom komórkowym organizmu, ale też nie przeszkadza działaniu mikroflory saprofitowej (tj. niechorobotwórczych mikroorganizmów, które w wielu przypadkach grają ważną rolę w procesach czynności życiowych organizmu człowieka).
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

leonw
Posty: 1
Rejestracja: środa 04 lip 2018, 06:55
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Re: Fale milimetrowe.

Nieprzeczytany post autor: leonw » środa 04 lip 2018, 07:00

mój znajomy rowadzi firmę, nie mogę powiedzieć jaką gdyż jestem nowy i jest to abronione. Mieści się ona na terenie Gdynia dzielnica \grabóek, kto będzie chciał to poszuka. Ma w ofercie włąśnie ten sprzęt ale nie o tym chciałem. Z tego co z nim kiedyś rozmawiałem podobno aktualnie ciężko jest z tą falą milimetrową. Ludzie mimo tego że pwooli przekonują się do nowości często uważaja to za magię. On prowadzi psychodietetykę więc ma bardziej przystępnych magii :) klietnów i sam ze sprzedażą problemu nie ma ale jak ktoś jest z zewnątrz to cieżko cokolwiek wyjaśnić no bo jak to niby działa. Wyjaśnić oczywiście się da ale czas wyjaśniania jest dosyć długi natomiast nie jest to niemożliwe;)
0 xLucid
Posty: 175
Rejestracja: poniedziałek 10 paź 2016, 12:40
x 4
Podziękował: 238 razy
Otrzymał podziękowanie: 70 razy

Re: Fale milimetrowe.

Nieprzeczytany post autor: Lucid » środa 21 lis 2018, 10:14

Kochani.
Zastanawiam się głęboko nad kupnem urządzenia medycznego RGAmed. Słyszałam o nim bardzo dobre opinie, ale jeszcze lepszym urządzeniem wydaje się być poprzednik RGAmed - cem-tech. Bardzo dobre opinie na jego temat wyraziła Soma w temacie o biorezonansie.. Rozmawiałam z kobietą, która namawia mnie do kupna RGAmed i ona twierdzi, że oba urządzenia są bardzo dobre. Twórcą jednego i drugiego jest ta sama osoba. Ponadto RGAmed jest dodatkowo wyposażony w zapper. Problem w tym, że cem-techa w Polsce już się nie dostanie. Trzeba by było ściągnąć z ZSRR a RGAmed jest tu na miejscu i w razie jakichkolwiek problemów można dokupić część, która się uszkodzi. Głównym celem zakupu urządzenia jest chęć naprawy jelit, które są w złym stanie. Od dłuzszego czasu stosuję różne metody i specyfiki, ale wyraźnej poprawy nie zauważyłam. Kobieta zajmująca sie sprzedażą RGAmed zapewnia mnie, że moje jelita zregeneruja się.

Jednak znalazłam taki wpis w innym temacie:
Euroscan napisał:
"....- kolejne to fale milimetrowe (RGA MED, RADAMIR), szczególnie radamir posiada fonowy zapis rezonansu, czyli - terapia polem elektromagnetycznym o aplitudzie drgań idealnie dopasowanych do potrzeb organizmu, ceny niższe.
- ten sposób leczenia jest najblizszy informoterapii, czyli pokazywaniu organizmowi jakie powinny być "zdrowe" drgania celowanego narzadu.
- po takim modelowaniu, organizm sam sie leczy wspomagany przypominaniem o zdrowych drganiach.
p.s.
- jednak bez zdrowych jelit[, zakwaszenia żołądka, rownowagi kwasowo-zasadowej, zdrowego odzywiania, wibracja czakr szybko zostanie stłumiona po sesji z tym urzadzeniem.
- obserwuje to po szybkiej sesji biorezonansowej (ale bez likwidacji problemów ) po czasie około 1 -2 godzin, stan energetyczny wraca do tego samego poziomu , co przed terapią biorezonansem....."

No i teraz zastanawiam się czy warto kupić to urządzenie w celu regeneracji jelit :roll: A jeśli miałabym kupić, to który radzicie?
0 xAwatar użytkownika
euroscan
Posty: 594
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podziękowanie: 819 razy

Re: Fale milimetrowe.

Nieprzeczytany post autor: euroscan » środa 21 lis 2018, 10:36

- nie zakupiłem żadnego z tych urzadzeń ale radzę poczekać na opinie osób które jeden lub drugi aparat używają.
- czy bez zakupu tych urządzen masz inne możliwości regeneracji jelit ?
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Lucid
Posty: 175
Rejestracja: poniedziałek 10 paź 2016, 12:40
x 4
Podziękował: 238 razy
Otrzymał podziękowanie: 70 razy

Re: Fale milimetrowe.

Nieprzeczytany post autor: Lucid » środa 21 lis 2018, 10:41

Cem-tech używa Soma i bardzo chwali efekty jego stosowania. RGAmed kupiła moja znajoma kilka lat temu i równiez jest bardzo zadowolona. Jednak używała go w innym celu niż regeneracja jelit. Czy naprawdę uważasz, ze jak nie ma się zdrowych jelit to efekt może nie zostać osiągnięty? Tak jak pisałam wczesniej, stosowałam różne metody żeby odbudowac jelita, ale jakiejś wyraxnej poprawy nie widze. Nadal nietolerancje pokarmowe wystepują. Nic nie jest lepiej.
0 xsoma
Posty: 561
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 52
Podziękował: 893 razy
Otrzymał podziękowanie: 960 razy

Re: Fale milimetrowe.

Nieprzeczytany post autor: soma » środa 21 lis 2018, 12:03

Lucid, z pewnoscia problem z jelitami, to tylko jeden z problemow. Jak cos w ciele nie dziala to pociaga za soba i inne organy. Takie aparaty z falami milimetrowymi oraz z funkcja nagrywania patogenow i uzywania tego nagrania do likwidowania ich jest bardzo pomocne. A ktory aparat wybierzesz to juz sama musisz zdecydowac. Wieksza ilosc programow daje wieksze mozliwosci. Fale milimetrowe oddzialywuja na membrane komorki, robi ja bardziej przenikliwa i proces oczyszczania staje sie mozliwy. Rozne programy, rozne czestotliwosci oddzialywuja na odpowiednie im blony komorek w danym organie, a wiec mozliwosci sa wieksze, zabiegi bardziej efektywne.
Tak czy inaczej to dobrze jest miec taki aparat.
0 xLucid
Posty: 175
Rejestracja: poniedziałek 10 paź 2016, 12:40
x 4
Podziękował: 238 razy
Otrzymał podziękowanie: 70 razy

Re: Fale milimetrowe.

Nieprzeczytany post autor: Lucid » środa 21 lis 2018, 12:18

Fajnie by było zakupić cem-tech, ale zastanawiam się, czy nie sprawi to mi dodatkowych problemów z tej strony, którą podałaś. Ponadto w razie uszkodzenia jakiejś części czy kabelka, jak sobie radzisz w takiej sytuacji?
0 xsoma
Posty: 561
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 52
Podziękował: 893 razy
Otrzymał podziękowanie: 960 razy

Re: Fale milimetrowe.

Nieprzeczytany post autor: soma » środa 21 lis 2018, 12:40

Lucid pisze:
środa 21 lis 2018, 12:18
Fajnie by było zakupić cem-tech, ale zastanawiam się, czy nie sprawi to mi dodatkowych problemów z tej strony, którą podałaś. Ponadto w razie uszkodzenia jakiejś części czy kabelka, jak sobie radzisz w takiej sytuacji?
Te kabelki chyba sie psuly tylko na poczatku. Kupilam wiec 4 dodatkowe, aby miec w zapasie, ale nigdy nie musialam wiecej wymieniac, wiec sobie leza.

Porownalam tez aparat RGA ze spinorem. Wydaje mi sie, ze to jest Cem Tech w w innym opakowaniu. Ma te same programy co Cem Tech, Ma promienniki: czerwony, zielony i niebieski (ino cena duuuuza). No i sam spinor kosztuje 4500 zl, a wiec jest troche drozszy niz RGA.
https://www.med-life.pl/index.php/sklep ... rga?page=2

Cena samego aparatu oraz promiennikow jest duzo tansza w Rosji. No ale rozumiem Twoje obawy, bo tez takie mialam.
Moj kolega z Polski kupil w Rosji inny aparat: Triomed. Nie bylo zadnych problemow, nawet wyslali mu jako prezent i nie musial placic cla. Byl bardzo zadowolony. No ale sama zadecyduj.
0 xLucid
Posty: 175
Rejestracja: poniedziałek 10 paź 2016, 12:40
x 4
Podziękował: 238 razy
Otrzymał podziękowanie: 70 razy

Re: Fale milimetrowe.

Nieprzeczytany post autor: Lucid » środa 21 lis 2018, 12:53

Będę musiała wszystko rozważyć i podjąć decyzję. Dziękuję bardzo za Twoje porady :).
0 xAwatar użytkownika
euroscan
Posty: 594
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podziękowanie: 819 razy

Re: Fale milimetrowe.

Nieprzeczytany post autor: euroscan » sobota 24 lis 2018, 10:06

- niektorzy uważają ( i chyba słusznie) że jelita to nasze centrum odporności.
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

soma
Posty: 561
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 52
Podziękował: 893 razy
Otrzymał podziękowanie: 960 razy

Re: Fale milimetrowe.

Nieprzeczytany post autor: soma » poniedziałek 03 gru 2018, 13:20

Rozpoczelam kuracje oczyszczania nerek i ukladu moczowego za pomoca Cem Tech. No i jestem mile zaskoczona. Mam teraz mozliwosc weryfikowania efektow za pomoca Monicora. I po jednym dniu picia wody naladowanej informacja z moczu widze ze bakterie sporo sie oslabily. Duzo szybciej niz za pomoca Monicora.

Oczyszczanie ukladu moczowego robi sie nagrywajac informacje z porannego moczu (1 min.). Potem ta informacje przenosi sie z promiennika do wody (1 min.). Promiennik nagrywa wszystko, bakterie, pasozyty, metale ciezki i wszelkie inne cudaki, ktore sa w moczu. W ten sposob robi sie wlasne homeopatyczne lekarstwo dostosowane do akurat takich patogenow jakie sie ma. Kiedys musialam wierzyc na slowo, ze to dziala. No moze nie tak do konca, bo po samopoczuciu widzialam ze dziala, ale jednak jakies watpliwosci byly. Teraz mam czarne na bialym jak status bakterii sie zmienia.
Oczyszczanie ukladu moczowego robi sie przez 1- 3 tygodni w zaleznosci jakie stare sa nerki.
Nie wiem tylko czy w ten sposob rozpusci sie tez kamienie nerkowe, ale to czas pokaze, bo jak na razie Monicor w kazdej diagnozie wypomina mi te kamienie.

No i doczytalam sie, ze jak ma sie jakies chroniczne choroby, to oczyszczanie nerek, jelit, watroby jest obowiazkowe.
0 xAwatar użytkownika
euroscan
Posty: 594
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podziękowanie: 819 razy

Re: Fale milimetrowe.

Nieprzeczytany post autor: euroscan » wtorek 04 gru 2018, 16:39

- z oczyszczaniem to masz rację ale koledzze na Akademii Regeneracyjnej powiedziano, że oczyszczanie robimy w kolejnosci:
0.- robaki
1.- oczyszczanie jelit
2.- oczyszczanie wątroby 3, 4 razy
3.- dopiero po tym oczyszczanie nerek.
- tylko oni tam nie mają tych przyrzadów tylko ziola i inne metody.
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

soma
Posty: 561
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 52
Podziękował: 893 razy
Otrzymał podziękowanie: 960 razy

Re: Fale milimetrowe.

Nieprzeczytany post autor: soma » wtorek 04 gru 2018, 18:46

euroscan pisze:
wtorek 04 gru 2018, 16:39
- z oczyszczaniem to masz rację ale koledzze na Akademii Regeneracyjnej powiedziano, że oczyszczanie robimy w kolejnosci:
0.- robaki
1.- oczyszczanie jelit
2.- oczyszczanie wątroby 3, 4 razy
3.- dopiero po tym oczyszczanie nerek.
- tylko oni tam nie mają tych przyrzadów tylko ziola i inne metody.
Ja tez kidys czytalam, ze powinno sie oczyszczac w takiej kolejnosci. Ale czyszczenie jelit trwa dosyc dlugo, a mysle, ze nerki i watroba najbardziej potrzebuja oczyszczania. Mam zachwiany kwasowo-zasadowy balans i wapno i magnez mi sie nie wchlania, a to nerki to reguluja. Nie chce, zeby caly szkielet mi sie rozpadl przez te braki. Nie wiem czy do konca dobrze mysle, ale tak sobie to wykumalam. Po trzech tygodniach zaczne z jelitami.

A tak po drugie zdalam sobie sparwe ze stresu jaki on jest niszczacy.
W Cem Tech i spinorze jest program na stres i dopiero jak sie zacznie uzywac tego programu to zdaje sie sobie sprawe w jakim stresie sie zyje. Widzi sie roznice.
0 xsoma
Posty: 561
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 52
Podziękował: 893 razy
Otrzymał podziękowanie: 960 razy

Re: Fale milimetrowe.

Nieprzeczytany post autor: soma » czwartek 06 gru 2018, 13:38

Czytalam troche informacji na temat Radomira i musze powiedziec, ze wyglada to calkiem niezle. No i cena tez calkiem-calkiem. Ma duze mozliwosci. Chociaz na pewnym forum, gdzie dyskutowali takie urzadzenia to ktos napisal, ze jednak Cem Tech odczuwa sie silniej. Ale w sumie wazne jest co sie osiagnie stosujac je. Wlasciwie to my uzywamy instrukcji do Radamira, jest bardzo dobra, tylko programy sobie dopasowujemy. Promienniki do tych urzadzen maja rozne materialy z ktorych te promienniki sa zrobione, wiec byc moze dlatego dzialanie jednych odczuwa sie silniej niz innych.

Wlasciwie w tych urzadzeniach do fal milimetrowych najwazniejsza funkcja jest funkcja nagrywania i przekazywania tej informacji spowrotem do ciala, czy wody, czy kremu. I to dziala bardzo dobrze.

Osoby, ktore sa mocno zestresowane, ktorym trudno jest sie odprezyc moga zrobic sobie zabieg na jeden punkt za uchem, ktory odpowiada za fale alfa i w glowie staje sie milo, tak przestrzennie, troche takie uczucie jak dziecko gdy widzi prezenty pod choinka. Ja dopiero sama odkrywam te rozne mozliwosci, bo jakos przedtem nieumiejetnie go obslugiwalam. Grunt to dobra instrukcja.
0 xsoma
Posty: 561
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 52
Podziękował: 893 razy
Otrzymał podziękowanie: 960 razy

Re: Fale milimetrowe.

Nieprzeczytany post autor: soma » czwartek 13 gru 2018, 18:44

Dzieki euroscan za przypomnienie w jakie kolejnosci oczyszczac. Przerzucilam sie z nerek, od ktorych zaczelam na jelita. Czyli z kalu odczytuje informacje. No i musze powiedziec, ze dosyc szybko poczulam sie lepiej, bardziej spokojna. Czuje, ze cos sie dzieje dobrego w moim ciele. Pociagne tak 3 tygodnie.

Na tej rosyjskiej stronie od Cem Tech maja do konca roku promocje: 3 dodatkowe promienniki za darmo.

Zaczelam widziec jakie niesamowite mozliwosci ma ten aparat. Trzeba byc tylko konsekwentnym i przeprowadzac jeden proces za drugim.
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13601 razy

Re: Fale milimetrowe.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 13 gru 2018, 20:16

Fakt, wszystkiego na raz się nie da zrobić.
Jednak z tą kolejnością oczyszczania to nie tak hop, hop. Zdecydowanie bez żadnych przygotowań możemy oczyszczać trakt trawienny, ewentualnie coś tam odkamieniać.
Jednak, gdy w temacie głównym mamy jakąkolwiek toksyczność, to najpierw musimy przygotować trakt wydalniczy, aby potem się nie "zatykało", czyli zaczynamy od nerek. I warto zacząć łagodnie od odkamieniaczy, czyli np. zioła chanca piedra, a dopiero potem włączyć inne sposoby. Te zioła działają również w woreczku żółciowym i wątrobie, a nawet w tkankach miękkich, więc jest to takie kilka w 1, ale bardzo łagodne. Zresztą, jak wszyscy zapewne pamiętają, pośpiech przy jakichkolwiek oczyszczaniach nie jest wskazany.
Drugim największym układem wydalniczym jest skóra, więc warto ją oczyścić, najlepsza jest w tym sauna IR (na podczerwień), ale zwykła gorąca i mokra też swoje zadanie spełnia. Już trakcie samego oczyszczania pobyt w niej raz na tydzień uważam za konieczny, bo po prostu nie wszystko organizm może wydalić z moczem. Oczywiście w trakcie oczyszczania bierzemy też spirulinę, chlorellę lub węgiel aktywowany, aby wyłapać w jelitach, co się da z toksyn pochodzących z żółci i posiłków.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

soma
Posty: 561
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 52
Podziękował: 893 razy
Otrzymał podziękowanie: 960 razy

Re: Fale milimetrowe.

Nieprzeczytany post autor: soma » czwartek 13 gru 2018, 20:31

Na tej rosyjskiej stronie jest czat, wiec mozna sobie porozmawiac po angielsku. No i zadalam pytanie, czy wysylaja do Polski. Dostalam odpowiedz, ze regularnie wysylaja za granice, a wiec problemu nie ma. Ja sie tak przygotowuje na wypadek gdyby moj aparat wysiadl. Tak wiec za jakies 1500 mozna kupic Cem Tech z 2 zoltymi promiennikami (ogolnymi), 1 czerwony, jeden zielony i niebieski. Do tego mozna dokupic kilka zoltych, bo te sie najczesciej uzywa, tak, zeby mozna bylo przyklejac je w roznych miejscach. No i oczywiscie moze dojsc clo, ale z wczesniejszego doswiadczenia wiem, ze mozna to wyslac jako prezent i obejdzie sie przepisy celne. Czyli za okolo 2000 mozna miec aparat pomagajacy i w oczyszczaniu i regenerowaniu organow za okolo 2000zl.
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13601 razy

Re: Fale milimetrowe.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 13 gru 2018, 20:52

Tak lekko to nie ma. Przesyłki o deklarowanej wartości (przedmiot + koszt transportu) do wartości 150 EURO są w Polsce zwolnione z cła, jednak podatek VAT (23%) jest naliczany już od przesyłek o wartości ponad 45 EURO!
Te zwolnione z opłat kwoty prezentów są raczej śmieszne.
Oczywiście nadawcy mogą napisać prawie dowolną nazwę i wartość, ale jak upierdliwy celnik (a są tacy) sprawdzi "prezent" od zagranicznej firmy, zapłacimy od wartości rynkowej w Polsce i cło i VAT.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

soma
Posty: 561
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 52
Podziękował: 893 razy
Otrzymał podziękowanie: 960 razy

Re: Fale milimetrowe.

Nieprzeczytany post autor: soma » czwartek 13 gru 2018, 23:18

blueray21 , tego, kto chce kupic taki aparat nie wystraszy clo, bo to i tak bedzie w dobrej cenie. A ten kto nie jest zainteresowany to nawet za jeszcze polowy ceny nie kupi.
0 xAwatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4914 razy

Re: Fale milimetrowe.

Nieprzeczytany post autor: sandra » piątek 14 gru 2018, 10:12

Czytam i czytam i nie wiem, który byłby najlepszym wyborem.
Nie bierzmy pod uwagę ceny lecz zalety i możliwości.
Wydaje mi się, że @soma ma doświadczenia praktyczne. Który wybrałabyś ?
Czy osoby z stymulatorem serca mogą posługiwać się tym urządzeniem ?
0 xsoma
Posty: 561
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 52
Podziękował: 893 razy
Otrzymał podziękowanie: 960 razy

Re: Fale milimetrowe.

Nieprzeczytany post autor: soma » piątek 14 gru 2018, 11:08

sandra pisze:
piątek 14 gru 2018, 10:12
Czytam i czytam i nie wiem, który byłby najlepszym wyborem.
Nie bierzmy pod uwagę ceny lecz zalety i możliwości.
Wydaje mi się, że @soma ma doświadczenia praktyczne. Który wybrałabyś ?
Czy osoby z stymulatorem serca mogą posługiwać się tym urządzeniem ?
Ja bym zdecydowanie wybrala Cem Tech. Mam jeszcze dwa inne aparaty do fal milimetrowych, ale Cem Tech wygrywa.

Tak jak sie doczytalam, to osoby ze stymulatorem serca powinny skonsultowac sie z lekarzem. A ze nasi lekarze z pewnoscia nigdy nie slyszeli o takim aparacie to pewnie cos sobie palna, zeby cos powiedziec. Mozna zapytac sie na czacie na stronie Cem Techa.

Jak mialam infekcje w dziaslach, ze pol buzi mi spuchlo, to moj dentysta koniecznie chcial mi robic operacje. Gdy mu wspomnialam o Cem Tech to patrzyl na mnie z niedowierzaniem i upieral sie, ze nie ma innej mozliwosci. A ja w ciagu 2 dni zlikwidowalam ta infekcje. W dziaslach siedza rozne pasozyty i bakterie wiec skanuje sobie miejsca w ktorych czuje, ze cos moze byc nie tak (lekko obrzmiale przy nacisnieciu) i juz prawie nigdzie nic nie czuje. Pozniej jak juz zrobie dokladne oczyszczenie calego organizmu to za pomoca terapi komorki macierzystej bede odbudowywac te nadgryzione przez bakterie dziury jekie te bakterie pozostawiaja po sobie nadgryzajac kosci. Sama jestem ciekawa efektu.
0 xAwatar użytkownika
euroscan
Posty: 594
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podziękowanie: 819 razy

Re: Fale milimetrowe.

Nieprzeczytany post autor: euroscan » piątek 14 gru 2018, 12:35

- ja zęby w podobnym przypadku "leczyłem" pulserem magnetycznym 1Tesla.
- a dentysta tez chciał usuwać, nawet nie leczyć.
- a jak sok z brzozy do oczyszczania nerek ?
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

soma
Posty: 561
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 52
Podziękował: 893 razy
Otrzymał podziękowanie: 960 razy

Re: Fale milimetrowe.

Nieprzeczytany post autor: soma » poniedziałek 17 gru 2018, 12:50

Po tygodniu oczyszczania jelit za pomoca Cem Tech widze spora roznice. Wokol pepka czulam bol, gdy naciskalam tam albo zlapalam troche mocniej walek/skore wokol pepka. Ten bol swiadczy o zarobaczeniu. Sprawdzalam dzisiaj i zadnego bolu. Ale dalej bede oczyszczala jelita ze dwa tygodnie. To co jest dobre to rownoczesnie oczyszcza sie watrobe. Potem beda nerki, krew i limfa. Do tego oczyszczania dolaczylam sobie wzmacnianie ukladu imunologicznego. I tak powoli idzie ku lepszemu co czuje w samopoczuciu i nawet biodro, przy ktorym teraz nic nie pracuje jest jakby troche lepiej.

Ostatnio zainteresowalam sie promiennikiem, ktory ma nagrane czestotliowsci delfinow. Podobno sa bardzo lecznicze dla dzieci ( i oczywiscie dla doroslych tez)z autyzmem, roznymi uszkodzeniami w glowie, depresjami, izolowaniem sie...Widzialam w Polsce jest to w formie branzolety, ale i koszta spore, okolo 750 zl. W Rosji jakies 115 zl (w formie wisiorka). Posprawdzam jak wysyla sie pieniadze do Rosji i chyba zamowie.
0 xODPOWIEDZ