Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Nasze porady zdrowotne i opinie

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: sandra » sobota 18 sie 2018, 19:18

@wolzdro,
Proszę nie cytuj i nie powtarzaj naszych odpowiedzi.
Po prostu odpowiadaj na pytania, tak będzie czytelniej, bo zanim wyłapałam gdzie dałaś odpowiedz to trochę minęło ;)

Jeśli z nerkami wszystko jest w normie wg badań labolatoryjnych i obrazowych, to może skup się na tym co nie jest w porządku;
Napisałas;
zaburzona konwersja f3 2,89 ft4 1,4....... podwyzszony testosteron ............ osmolalnosc i wazopresyne oba wyniki byly mocno obnizone, w nocy chodze do wc czesto i w dzien tez duzo sikam ale i duzo pije i mimo diety bogatej w elektrolity sa ich braki stad te badania byly robione, mocz poza tym ze za llekki i ph ok 7-8
Przysadka gospodaruje wzopresyną (hormon antydiuretyczny) i może powodować kłopoty z nadmiernym sikaniem (rozwodniony mocz) kieruj swą uwage tam.

W jakim kierunku ma iść pogłębiona diagnostyka powie lekarz specjalista/klinicysta, który to wszystko pozbiera do kupy i zinterpretuje.
Ostatnio zmieniony sobota 18 sie 2018, 19:36 przez sandra, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » sobota 18 sie 2018, 19:34

tak, lecze sie sama i raczej to sie nie zmieni, napisalam wyzej lekarze zazwyczaj wiedza mniej ode mnie , a ja uwazam ze wiem bardzo malutko, badania s apo to zeby wiedziec co sie dzieje , co sie zmienia co poprawia, bo poprawia, , ok nie bede robic nieczytelnych wpisow,
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: sandra » sobota 18 sie 2018, 19:38

przepraszam w międzyczasie zmieniłam post, bo doczytałam, że leczysz się sama ale jednak namawiam na dobrego speca od hormonów.
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » sobota 18 sie 2018, 19:48

hormony robilam w okreslonych czasach cyklu te ktore tego wymagaja , powtarzalam te ktore jednorazowy wynik jest niemiarodajny i pozostale , a mysle ze zrobilam wszelkie dostepne mozliwe , wiel jak np shbg unormowalo mi sie, tsh w tamtym roku unormowalm do 1, 2 choc przeciwciala rosly ale to podejrzewam od dlugotrwalego stanu zapalnego w organizmie tylko anty tg teraz tsh lekko wyzje ale spadly przeciwciala, tarczyca nie ma mozliwosci pracowac tak jakby chciala bo i ja nie moge funkcjonowac tak jak "lubie" to pewnie i psychike oslabia...teraz stawiam na rehabilitacje, rezonans po roku pokazal spora poprawe i nie ma wskazan do operacji, caly orgaznizm niestty cierpi na moim przymusowym lezeniu, biorezonans i apw koniecznie,
endokrynologa rozmowy nie wykluczam , ale jak zaproponuje mi leki czy hormony to i tak odmowie,
testosteron moze od boru moze od czegos innego poszybowal,
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » sobota 18 sie 2018, 20:00

Przysadka gospodaruje wzopresyną (hormon antydiuretyczny) i może powodować kłopoty z nadmiernym sikaniem (rozwodniony mocz) kieruj swą uwage tam.

rezonans glowy nie wykazal nic , przysadka jako taka tez jest "zarzadzana" innymi cos gdzies nie domaga...jak pije mniej to mniej sikam ale wtedy piecze mnie pecherz i coli sie pojawia, jak sole wiecej ro tez ...wazopresyne raz badalm tez trzeba powtorzyc , moze dieta tak dziala, sporo mozliwosci, wiem ze to trzeba ogarnac holistycznie
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: sandra » sobota 18 sie 2018, 20:03

Z jakiego powodu ten długotrwały stan zapalny w organizmie, bo nigdzie nie znalazła info...przymusowe lezenie ?
Piszesz, ze CK w normie, CRP równiez ...?
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 18 sie 2018, 20:11

Przeniosłem dyskusję tutaj, bo już nie ma związku z działaniem DMSO.

6 mg boru jeszcze nikogo w powietrze nie wysadziło, to bardzo mała dawka. Standardowa, terapeutyczna dawka (po przyzwyczajeniu) dla kobiet to 0,4 g boraksu, czyli ca 40 mg boru!
Faktem jest, że to stan tarczycy, głównie, ale nie wyłącznie, decyduje o twoim samopoczuciu, a nie odwrotnie.
Badanie poziomu magnezu (przypuszczam, ze we krwi) jest psu na budę, można mieć potężny niedobór magnezu, a wspaniały ten wynik, ale równie dobrze odwrotnie. Zarówno niedobór, jak i nadmiar magnezu daje podobne objawy, zwłaszcza w zakłóceniach w biciu serca. Jeśli mimo suplementacji nie ma go we krwi, to powinien być w moczu, a jeśli i w moczu nie ma to jest stan hipermagnezemii, jak przy Hashimoto.
@sandra słusznie wspomniała o układzie moczowym, pytanie czy to ciągłe i nocne bieganie nastąpiło po smarowaniu DMSO, czy już tak było przedtem. DMSO poza naskórkiem nic nie uszkadza, spokojnie, ale duże dawki bez przyzwyczajania organizmu muszą dać nadspodziewane efekty.
Oficjalna diagnoza RZS jest dla mnie zasłona dymną lekarza, który nie potrafi stwierdzić przyczyn obecnego stanu organizmu, zwłaszcza bólów stawów, a pod RZS można podciągnąć prawie dowolny objaw.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » niedziela 19 sie 2018, 07:53

sandra pisze:
sobota 18 sie 2018, 20:03
Z jakiego powodu ten długotrwały stan zapalny w organizmie, bo nigdzie nie znalazła info...przymusowe lezenie ?
Piszesz, ze CK w normie, CRP równiez ...?

to dluga historia , po krotce, przez ponad poltora roku bylo puchniete , momentami bardzo kolano , bolalo nie zginalo sie , w takim stanie wykonywalam wszelkie czynnosic , praca byla bardzo wymagajaca dziennie pokonywalam wiele schodow i ogolnie km, po tym czasie obciazenie drugiej spowodowalo obrzek drugiego kolana juz nie moglam sie ruszac, zaczelam glownie lezec, wczesniej nie robilam zadnych badan pomine tu powody , kiedy wykonalam pierwsze badania a pozniej nastepne i nastepne wiedzialam juz mniej wiecej co w organizmie nie halo i od czego zaczac, powoli zaczelam sie uczyc swojego organizmu i tego co moge dla niego zrobic, po ok 2/3 miesiacach zeszla opuchlizna z jednej nogi tej na ktorej byla krotko po kolejnych 2/3 zaczela odpuszczac i ta od ktorej zaczal sie problem rezonans wykazal obrzek szpiku w kilku miejscach noga miala mocny przykurcz , wlasciwie wcale si enie zginala jakas twarda jakby narosl nad kolanem powoli miekla i znikala, nogi bolaly raz mocniej raz bardziej powli je uruchamialam, taki stan utrzymywal sie miesiacami , nie pisze tu o innych dolegliwosciach w tym czasie ja glownie lezalam w lozku, jesli bylo lepeij ruszalam sie a ile moglam w maju tego roku po obciazeniu zaczelo puchnac kolano to pierwsze wznowilam silne petradowanie przeciwzapalnym ( tylko naturalne kurmuma rozmaryn pycnogenol..) wiele roznych po ok 2/3 tyg zeszla woda ale juz po kolejnym miesiacu znow zaczelo puchnac i jesli schodzilo to niewlele i wracala po spacerze np, jakis 1/ 1,5 temu znow doszlo bolesny obrzek drugiej nogi , bol byl praiwe nie do wytrzymania i nie tylko kolan cale nogi lydki uda stopy rwalo , czulam tysiace igiel cos w rodzaju razenia pradem,opieralam sie na rekach wstajac siadajac..ect wiec tak obiazylam nadgarsyek i lokiec ( miesnie po takim czasie lezenia i diecie niskobialkowej...) ze lekko podpuchlo i rowniez bolalo...nie mogac juz opierac sie na rekach naruszylam biodra bolalo mnie prawie cale cialo skurcze wszuystkich miesni i to odczucie igiel prodow rwanie, zdecydowalam wziac andrographis , oczywiscie rozwazalm ze to neuroborelioza.. jakies ziolka ktore pijalam i pomagaly na poczatku czyli siedmiopalecznik , szczec, czystek..po 2 dniach przestalam prawie widziec ..wiec lezalam tak sobie niemoga csie ruszyc ani cokolwiek zobaczyc, badanie okulistyczne wykluczylo jakiekolwiek problemy z jaskara plamka zolta cisnieniem czy cokolwiek dziejacego sie w oczach poza tym ze byly spuchniete powieki i cos bardzo sczypiacego sie z nich wydobywalo , odstawilam wszytskie suplementy , ziola rowniez produkty w diecie typpu jajka , krote powoli wlaczalam od dluzszgo czasu , oczywiscie nie nabial czy gluten,powoli odpuszczalo zaczelam przyjmowac na nowo suplementy duzo cynku krzem bor oraz wit b w tym niacyne oraz aminokwasy kolagen ...kupilam tez dmso po uzyciu tak jak opisywalm na wstepie praktycznie od razu poprawa bol mijal opuchniecia schodzily reszte tej histroi opisalam wyzej, wracajac do tematu stanu zapalnego robilam wiele badan crp nigdy nie byo podzyszone ale np haptoglobina , tryptaza nagalaza i kilka innych juz wskazywaly ze cos jest rozognione w organizmie do tego przeviwciala anty tg i rf oraz tak jak pisalam wczesniej dodatni walera rosego i ana, anty cccp robilam wiel te zbadna na rozne przeciwciala wszystkie wyszly ujemnie w tym ak dawnie robiono zamiast rf ,
problemy inne w organizmie zaczely sie na poczatku roku wtdy obstawialam tezyczke, herxa lub tarczycee nawet nerwice oraz zatrucie jakims suplementem czy nadmiar badz niedobor czegos slen np wyszedl ponad 250 przy normie do 100 powtorne badanie 3 mies temu 140, budzilam sie w nocy zlana potem drzalam wewnetrznie zle sie czulam temp caly czas 37-37.5, sparwdzany cukier uzupelniane elektrolity , przechodzilo ale wracalo nawet pogotowie bylo nikt nie wiedzial co to nic nie pomagalo ,zrobilam glodowke na wodzie 2 tygodnie od pierwszego dnia wszystkie objawy praktycznie ustapily lacznie z bolami kolan , pierwszy raz od 2 lat prawie robilam przysiad do teraz zadne objawy takie nie pojawily sie , po glodowce i wyjsciu z niej powoli wracalam do ruchu i funkcjonowania az pojawila sie coli miesiac ponad zurawiny itp ziolka az w koncu mannoza, ok ...moment spokoju okropna infekcja gardla starcilam glos na 2 dni bol niesamowity prawie 39 stopni przez tydz ,procz malwy i slazu szalwi na gardlo supli nie bralam malo jadlam duzo pilam w tym soki zmienialam kilkanasicei razy ubranie na dzien plywalam w pocie...przeszlo badania...procz jescze podwyzszonego ob crp tez w normie i obnizonych elektrolitow calkiem ok anemia przzeszla ferrytyna zellazo morfologia rf spadalo, ogolnie lepeij i wlasnie wtedy na nowo spuchlo kolano,...
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » niedziela 19 sie 2018, 08:13

Przeniosłem dyskusję tutaj, bo już nie ma związku z działaniem DMSO.
dobrze , dizkuje

6 mg boru jeszcze nikogo w powietrze nie wysadziło, to bardzo mała dawka. Standardowa, terapeutyczna dawka (po przyzwyczajeniu) dla kobiet to 0,4 g boraksu, czyli ca 40 mg boru!

owszem, ale ten bor biore juz od ponad roku i dawka byla na poczatku wyzsza, a bor ponoc podnosi testosteron


Faktem jest, że to stan tarczycy, głównie, ale nie wyłącznie, decyduje o twoim samopoczuciu, a nie odwrotnie.
Badanie poziomu magnezu (przypuszczam, ze we krwi) jest psu na budę, można mieć potężny niedobór magnezu, a wspaniały ten wynik, ale równie dobrze odwrotnie. Zarówno niedobór, jak i nadmiar magnezu daje podobne objawy, zwłaszcza w zakłóceniach w biciu serca. Jeśli mimo suplementacji nie ma go we krwi, to powinien być w moczu, a jeśli i w moczu nie ma to jest stan hipermagnezemii, jak przy Hashimoto.

w moczu niestety choc zlecilam lab mi nie zrobil akurat mg ale tak ca malutko, kwas moczowy duzo, fosfor duzo, to w moczu
we krwi tez mialam podwyzszony kw moczowy tj ok 6,5 obnizylam do 4, 5
ja tego mg nie biore jakos bardzo duzo miedzy innymi na kwas moczowy po troszke do 2/3 posilkOw to nawet nie miarka niby dzienna, nie biore ca, a w diecie mam go raczej niewlel tylko z zilonych lisci, pijac muszynianke czuje sie dobrze,na biorezonansie ostatnim wyszly braki , ale tez zastanawialam sie czy nie zaduzo tego mg i to rozlegulowuje inne elektor w tym ca, pierwszy dziwny efekt dmso odczulam kiedy ze 2.3 h wczesniej miejsca ktore pozniej posmarowalam dmso potraktowalam chlorkiem mg tzn oliwka, to ma sens ze wtedy wchlonelo sie duzo , tego dnai nie przyjmowalam doustnie, ale wlasnie to uczucie goraca niemoznosc zasniecia pobudzenie to bylo wtedy teraz mg wzielam naprawde malutko a tetno wariowalo i cisnienie objawy choc zblizone to jednak inne wczesniej tzn na poczatku roku nie bylo problemow z tetnem i cisnieniem i temp byla ciagle 37-37,5 taka temp utrzymywal sie do czasu uzycia dmso ( nie twierdze ze on obnizyl) tzn rano 36,6 pozniej roslo zwlaszcza po posilu do max 37,5 wieczorem ja koncze jesc ok 16/17 zaczynala spadac i na wieczor pozny juz bylo 36,6 )no i uzywalam tylko mms niewiele, teraz temp 35-36

@sandra słusznie wspomniała o układzie moczowym, pytanie czy to ciągłe i nocne bieganie nastąpiło po smarowaniu DMSO, czy już tak było przedtem. DMSO poza naskórkiem nic nie uszkadza, spokojnie, ale duże dawki bez przyzwyczajania organizmu muszą dać nadspodziewane efekty.

nie to pojawilo si epo zmianie diety na roslinna i duzcyh ilosciach wody oraz ziolach moczopednych na oczyszczenie w tamtym roku, nie pilam wtedy wody z sola prawie wcale soli nie uzywalam, bardzo sie ciesze bo chcialabym nadal korzystac z jego pozytywnych wlasciwosci naskorek to nie jest problem choc skora mnie piecze na calym ciele nawet tam gdzie nie smarowalam jest strasznie sucha zwlaszcza jak poczuje cieplo ...pod koldra pod prysznicem na sloncu pieczenie w klatce piersiowej ustapilo juz w nocy teraz tez nie czuje, dzis zacczelam dzien od wody kokosowej po godzinie cytryna z miodem odstanym , pozniej pewnie soki warzywne moze arbuz, tylko 1,5 dnia glodowki to bez szalu..ale powolutku


Oficjalna diagnoza RZS jest dla mnie zasłona dymną lekarza, który nie potrafi stwierdzić przyczyn obecnego stanu organizmu, zwłaszcza bólów stawów, a pod RZS można podciągnąć prawie dowolny objaw.
[/quote]

wiem dlatego gdy to uslyszalam plus"po co pani do mnie przyszla ja tu jestem niepotrzebny pani wie wiecej ode mnie zrobila juz wszystkie mozliwe badania..." do tego skierowal na naswietlania kolan promieniami radiosynowektomia i oswiadczyl ze czekaja mnie leki do konca zycia plus endoprotezy niedlugo...to podziekowalam mu i odmowilam leczenia, wtedy rf bylo 200 i accp walera rosego ana dodatnie teraz rf 32 a pozostale ujemne...gdybym ze swizymi wynikami poszla do reumatologa raczej nie postawilby teraz takiej diagnozy...choc kto wie przecie seronegatywne tez stwierdzaja, ale po zaledwie roku i parametry krwi i rezonans pokazaly ogromna zmiene wniosek prosty WARTO...:)



od ok 1 mies wlaczylam tez dodatkowe aminokwasy i bialka wiecej wczesniej tylko surowe rosliny i jajka po odstawieniu jajek dodawalam bialko roslinne konopie , groch , az w koncu izolat serwatki i dodatkowe aminokwasy glutamina (te biore z przerwami juz dlugo od poczatku prawieaby uszczelnic jelita i nie tylko) glicyne lizyne karnozyne lub histydyne z betalanina, i w innym czasie niz lizyna arginine z lornityna, proline l karnitynesporadycznie pfeenyloanine oraz sporo wit b w tym niacyne choline znozytol,
staram sie uwazac dokladnie sprawdzac czy jakies suple nie wchodza w interakcje albo jakie moga byc objawy ect...ale nie wiem wszystkiego , wiec moze poelnilam jakis blad
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » niedziela 19 sie 2018, 08:39

6 mg boru jeszcze nikogo w powietrze nie wysadziło, to bardzo mała dawka. Standardowa, terapeutyczna dawka (po przyzwyczajeniu) dla kobiet to 0,4 g boraksu, czyli ca 40 mg boru!
dawka dawce tez nie rowna ja jestem bardzo drobna to nie tylko boraksu dotyczy i musze miec to na uwadze przyjmujac jakikolwiek specyfik, dmso uzylam to prawda nierozcienczone ale nic zlego si enie dzialo poza tym wysuszeniem dloni przerwa jeden dzien ni bylo zadnych negatywnych tylko super pozytywne reakcje wiec dlatego ponowilam, pozniej juz rozcienczalam 50/50 -/60
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » niedziela 19 sie 2018, 11:13

przeanalizowalam wyniki co prawda wiekszosc poza tymi wczesniej opisanymi świeżymi jest cok pol do rok temu , ale moze to cos naswietli

ob na poczatku podwyzszone mimo crp w normie pozniej spadlo
wapn w normie ale zjonizowany juz ponad norme
d dimery i fibrynogen podwyzszone pozniej spadly
hormony ktore w normie nie zamieszczam
kortyzol, dhea w normie pozniej gorna granica podniosly sie,
testosteron gorna granica dihydrotestosteron gorna granica pozniej poszybowal z 280 do 930 norma do 360
kalcytonina, osteokalcyna ok parathohormon ok pozniej nieco spadl nieznacznie nadal w normie
fosfaza zasadowa ok ale frakcja kostna izoenzym choc w normie to procentowo za duzo i jeszcze sie podniosl
odwrotna t3 gorna granica normy
selen duzo powyzej 240 pozniej 140 norma do 100
miedz horna granica ceruloplazmina ok cynk ok
cholesterol niewysoki teraz za niski? byl powyzej normy ale to norma lab
c3 skl dopelniacza dolna norma lub lekko ponizej c4 c50 ok
nagalaza 45 norma 28
insulina lekkko ponizejnormy 2,5 pozniej 4, 5 norma od 3-25
zonulina 70 norma do 48
wazopresyna 1,1 norma od 2-8
osmolalnosc 289 norma 285-295
w moczu 280 norma 700-1200
pro grp gorna granica normy jedyny marker jaki wyszedl niebardzo uwalnia gasrtyne
gastryna najpier niska dolna granica pozniej dwukrotnie wyzsza niz norma
alfa antytrypsyna w kale powyzej raz 43 norma do 27 raz 1,53 norma 1, 23
neopteryna 8, 5 norma do 10
kadm , olow mangan ok
aluminium odrobine ponad norme
kompleksy immunologiczne ok
interleukiny zapalne 18 za duzo 6 za malo
w innym badaniu 8, 1, 12 ok tnf allfa dolna granicaantygen candidy 8 norma 5 ujemny 10ndodatni
cd3 cd 4 chroniczna boreliozaborelioza ilosciowo 10 przy normie do 20 w innym badaniu cd 3 w normie za duzo procentowo cd4 za malo procentowo ok cd8 za duzo procentowo za malo
immunofiksacja brak bialka monoklonalnego , hipergammoglobulinemia poliklonalna
w innym badaniu cd3 cd19 cd4 cd8 cd16 cd56 okstosunek cd4 do cd8 1,37
borelioza w komplekscah ujemna babeszjoza ujemna
łańcuhcy wolne lekkie kapha 24 norma do 22,5
stosunek kapha /lambda 26 norma do 27
czynnik reumatoidalny rozbity na klasy iga 23 norma do 20 igm 149 norma do 6 igg 13 norma do 30
borelioza wester blot jedynie antygen p 41 w igg razem igg i igm ujemne
ebv igg 125
jersinia podwyzszone
w profilu reumatycznym burgerdorfii garini afecili borelioza dodatnie
pneumocystis carini igg + igm -chlamydia pneu igg51 norma do 16 igm _
mycoplasma pneu igg 111 igm _
w usg zmiana lita nerki niewielka polipy niewielkie pecherzyka zolciowego, woda miedzypetlowo i w zatoce douglasa
zmiany na plucu srodmiazszowe i woda w oplucnej
pcos
tarczyca w normie bez guzkow itp jedynie niejednorodna i przeplywwy niezbyt
serce w echu ok
doplery nog i szyi ok
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: sandra » niedziela 19 sie 2018, 20:22

wolzdro pisze:
niedziela 19 sie 2018, 11:13
......cd3 cd 4 chroniczna boreliozaborelioza ilosciowo 10 przy normie do 20 w innym badaniu cd 3 w normie za duzo procentowo cd4 za malo procentowo ok cd8 za duzo procentowo za malo....
.....borelioza w komplekscah ujemna ......
.....borelioza wester blot jedynie antygen p 41 w igg razem igg i igm ujemne....
......w profilu reumatycznym burgerdorfii garini afecili borelioza dodatnie...
Rozumiem, że chodzi o Borrelię burgdorferii garni oraz Borrelię burgdorferii afzelii.. ?

Zatrzymałam sie przy tym, bo takie niejednoznaczne i rozchwiane wyniki jak również takie różnorodne objawy chorobowe może dawać borrelia.
Pewnie wiesz wszystko na ten temat, bo jest on bardzo popularny.
Zrobiłaś wszystkie możliwe badania więc można jeszcze biorezonans jak sugerował @blue.
Dobry biorezonans na co najmniej dwóch róznych aparatach i w róznych klinikach.
Mam znajomą, która od lat walczy z tą infekcją, bywała juz w różnych stanach zdrowia od najcięzszego do zupełnie przyzwoitego.
Ratuje się głównie wlewami z wit C i ALA.
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » poniedziałek 20 sie 2018, 09:15

Rozumiem, że chodzi o Borrelię burgdorferii garni oraz Borrelię burgdorferii afzelii.. ?

tak, ale kilka roznych badan i kilka roznych wynikow, objawy by pasowaly...ale nie tylko do borelki


Zrobiłaś wszystkie możliwe badania więc można jeszcze biorezonans jak sugerował @blue.

robilam, ale mialm zastrzezenia co do osoby wykonujacej i podejscia do pacjenta/klienta
jesli ktos zna dobry w warszawie prosze o info , chce teraz powtorzyc i zrobic apw

Mam znajomą, która od lat walczy z tą infekcją, bywała juz w różnych stanach zdrowia od najcięzszego do zupełnie przyzwoitego.
Ratuje się głównie wlewami z wit C i ALA.

ile to trwa?
u mnie zaczelo sie od kontuzji, wczesniej moze nie bylam okazem zdrowia ale teraz to co momentami sie dzieje to koszmar, aktualnie ucisk w klatce piersiowej cos chyba swiszczy przy glebszych oddechu ksztusze sie (kilka razy) na migdalach gardle zrobily sie biale kuleczki wycisnelam patyczkiem maczanym w wu biodro odezwalo sie jak zle zeszlam z lozka, w nocy nie moglam spac bylo mi bardzo goraco ale cisnienie tetno ok


co do wynikow to na pewno sa do powrtornego zbadania chlamydia mykoplazma ebv to typowe odpowiadajace za dolegliwosci stawowe co prawda u mnie jest tylko igg dodatnie , igm ujemne ale to moga byc powody problemow borelioza tez do ogarniecia, na nowo
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: sandra » poniedziałek 20 sie 2018, 11:07

Bardzo słusznie, że miałaś zastrzeżenia do tzw. operatora, bo nie wystarczy dobry sprzęt. Przydałoby się doświadczenie.
Wyniki Biorezonansu plus wyniki labolatoryjne pozwolą wyciągnąć jakieś wnioski i może będziesz mogła sobie pomóc.
Mamy wątek o tym może tam znajdziesz więcej info;
viewtopic.php?f=17&t=1167&start=275&hilit=BICOM

Znajoma lecząca się z objawów borelii nie pamięta od kiedy ma infekcje. Ale napewno od kilkunastu lat.
Kiedy jej stan był juz tak ciężki, że nie chodziła i przestawała widzieć oraz mnóstwo innych neurologicznych dolegliwości podjęła kurację wlewami.
Najpierw stosowała ozonoterapie dożylną (nie hemotransfuzję), która powtarza równiez cyklicznie.
Wlewy bierze 2x wtygodniu od kilku lat po 30 mg Kwas- askorbinowy + Kwas alfa-liponowy ALA
0 x



Awatar użytkownika
dama
Posty: 842
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1875 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: dama » poniedziałek 20 sie 2018, 13:58

wolzdro na te białekulki amiast WU mozesz zastosowac np 5 kropli jodyny na pół szklanki wody i płukac.
Na kolana opuchniete bolace czy po kontuzji mozesz zastosowac tzw akupresure ja to robie tępym widelcem albo palami
Kolano tuz pod rzepka matakie 2 dołki zwane chrapami -uciskaj te miejsca uciskaj z góry rzepke od spodu masuj .
Mnie pomogło to taki pierwszy ratunek ja wyczytałam w ksiazce Akupresura .
Szukaj bolacych miejsc i tam uciskaj rozpraszaj zastana energie.
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » poniedziałek 20 sie 2018, 17:15

Kiedy jej stan był juz tak ciężki, że nie chodziła i przestawała widzieć oraz mnóstwo innych neurologicznych dolegliwości


to opisalam wyzej u siebie doswiadczylam jakies 3 tyg wstecz
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » poniedziałek 20 sie 2018, 17:19

wolzdro na te białekulki amiast WU mozesz zastosowac np 5 kropli jodyny na pół szklanki wody i płukac.
dzis napsiukalam propolisem i zaprze szalwi , jodyne poki co odstawilam , chce zrobic badanie na poziom jodu,
na skorze niby plamy znikaja dosc szybko , nawet za uszami mi jakies porobily sie grudki i jedna smarowana jodyna zmniejszyla sie o polowe, ale i tak nie mam pewnosci ze jod przy tarczycy cos u mnie nie komplikuje

Na kolana opuchniete bolace czy po kontuzji mozesz zastosowac tzw akupresure ja to robie tępym widelcem albo palami
Kolano tuz pod rzepka matakie 2 dołki zwane chrapami -uciskaj te miejsca uciskaj z góry rzepke od spodu masuj .
Mnie pomogło to taki pierwszy ratunek ja wyczytałam w ksiazce Akupresura .
Szukaj bolacych miejsc i tam uciskaj rozpraszaj zastana energie.


to kolana jest tak obolale ze czasem dotknac go nie mozna a jak spuchnie to jak kilka kajzerek dookola, ale poprubuje, bo mozesz miec racje wczoraj przez moment myslalm ze noc z glowy tak biodro zaczelo bolec rozsmasowalam dos mocno...poczatkowo wrazenie o rany dotknac sie nie da ale potem przeszlo teraz boli nieznacznie
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » wtorek 21 sie 2018, 14:54

witam...i znow dzis mnie dopadlo rano wstalam bardzo chcialo mi sie pic , noc calkiem ok przespalam , rano tez czulam sie dobrze, wypilam wode z miodem cytryna, pozniej zjadlam kilka lyzeczek miodu 4 daktyle i porcje izolatu serwatki, chwile pozniej zaczelo sie walenie serca tetno przy lezeniu ok 90 i powyzej, cisnienie ok goraco bardzo temp lekko podwyzszona i tak godzine w tym czasie wzielam ok lyzeczki soli i z litr wody wypilam mocz ph 7 przezroczysty, ucisk leki bol przy oddychaniu glebszym i ruszaniu sie w klatce piersiowej tnz nad piersiami blizej gardla po ok 1 h 2 lepiej sie poczulam spadlo tetno wzielam pysznic czulam sie naprawde dobrze zjadlam kasze z miska salat i dynia po ok pol godz taki "zjazd" drzenie , dygotanie wlasciwie , zimno ale duszno,uczucie spadania, bez zawrotow glowy i ogolnie samopoczucie ok odstawilam wszystkie tabletki nic teraz nie biore trudno opowiedziec jakie to okropne udczucia, momentami bylo lepiej , na chwile przechodzilo i znowu taka jakby fala , lepeij mi jak sie ruszalam , jak w bezruchu to odczuwalam takie dziwne uczucie braku "ciala" takie bardzo niewrazliwe na bol ale na ruch nie mam sily bo choc czuje sie bardzo pobudzona to rownoczensie bardzo slaba , ciezko mi sie oddycha i troszke boli jakby zoladek i w gore pomiedzy piersiami oraz to nad piersiami miejsca gdzie kosci i miesnie sa, nie mam pojecia co robic, wzielam znow pol lyczeczki soli i maagnez , przechodzodzilam juz takie objawy na poczatku roku, nic wtedy nie pomagalo minelo dopiero po 2 tyg glodowki i wrocilo dopiero teraz tj po ok pol roku, jem bardzo duzo zielonych lisci wielka miche salat roznych jarmuz czasem szpinak do tego soki z warzyw owocow , teraz 3 dzien wlaczylam kasze , taki stan mnie lekkoprzeraza...bo nie wiem jak sobie pomoc , i nawet boje sie wtedy cokolwiek uzywac czy to moze byc przedawkowanie czegos jakiegos mineralu witaminy czegokolwiek czy herxy tez tak wygladaja? nie chce paniowac ...ale ledwo poczulam sie na tyle dobrze aby zaczac sie ruszac a tu znowu cos...
czy to moze byc cos z plucami tchawica? temp mam 37 zaczerwienione gardlo i jakies kulki biale na migdalach crp w pt bylo idealne
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: sandra » wtorek 21 sie 2018, 16:43

Tak zwyczajnie po ludzku bardzo mi ciebie żal i nie bardzo wiem co poradzić oprócz tego co juz napisałam.
Za dużo tych wszystkich niejednoznacznych objawów.
Ja również chodzę na wlewy z wit C i zawsze po nich mam lepszy okres w życiu, nawet kilka miesięcy.
To olbrzymia dawka antyoksydantów, która jest życiodajna dla mnie.
Nie zaszkodzi, a pomoże i ulży w cierpieniu.
0 x



zdro
Posty: 725
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 802 razy
Otrzymał podziękowanie: 744 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: zdro » wtorek 21 sie 2018, 20:12

Ja radze diete zmienic.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » środa 22 sie 2018, 09:50

Ja również chodzę na wlewy z wit C i zawsze po nich mam lepszy okres w życiu, nawet kilka miesięcy.
robisz je w gabinecie ?
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » środa 22 sie 2018, 09:55

a radze diete zmienic.
na jaka? ta ktora sstosuje poczawszy od wewnetrznych przekonan , preferencji smakowych i oficjalnych zrodel badan , pokazal juz w wynikach i fizycznych odczuciach , ze dziala pozytywnie

sa dwie znane mi mozliwosci diet majacych jaki kolwiek sen max 10 %wegli lub max 10 & tluszczu,
obzeranie sie ociekajacym tluszczem bocziem nie przejdzie
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: sandra » środa 22 sie 2018, 10:07

Napiszę na pw o wlewach.
Odbierz prywatną wiadomość (pw), bo czeka na odbiór.
0 x



Awatar użytkownika
dama
Posty: 842
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1875 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: dama » środa 22 sie 2018, 12:38

wolzdro
nie uwazasz ,ze miód jest przyczyna twoich kłopotów?
Uwazamy ze miód to samo dobro ale jesli masz candide wiecej niz trzema to masz problem
Wiem bo sama przedobrzyłam własnie odrobina miodu a teraz tez sie zastanawiam czywłasnie
miodem nie narobiłam sobie ze ledwo zipałam .
Juz dochodze do sił ale ech takie polizanie nawet nie jedzenie miodu dało mi niezle popalic
Zastanów sie czy u ciebie nie jest podobnie.
__________________

wolzdro jesli chcesz zacytowac to kliknij na post danej osoby w prawym rogu sa dwie kreseczki wtedy otworzy sie post i pisz na dole
bo nie widac gdzie cytujesz a gdzie poszesz SWOJE
0 x



zdro
Posty: 725
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 802 razy
Otrzymał podziękowanie: 744 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: zdro » środa 22 sie 2018, 14:24

Niskotluszczowa dieta to samobojstwo. Wszystkie zwierzeta jedza wysokotluszczowo. Uklad trawienny krowy potrafi przerobic celuloze na tluszcz, a czlowieka tego w ogole nie trawi. Mowisz o badaniach, ale czytalas je w ogole? To wszystko sciema.

Surowy miod rozwala candide.
Ostatnio zmieniony środa 22 sie 2018, 14:34 przez zdro, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

ODPOWIEDZ