Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Nasze porady zdrowotne i opinie

soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: soma » niedziela 16 kwie 2023, 12:02

Czy wie ktos cos o pradach selektywnych? Moze ktos robil sobie takie zabiegi? Pomogly?
Moj partner ma problemy z nogami: sa opuchniete i zrobily mu sie rany, ciekace i trudno gojace. Cukier ma w normie, nie ma cukrzycy. Najprawdopodobniej to problemy wiencowe (miazdzyca). Prady selektywne uzywaja fizjoterapeuci i jak pisza z badzo dobrym wynikiem. Kupilabym taki generator pradow selektywnych, bo w Szwecji lekarze nic nie robia z takimi ranami. Zabandarzuja i nic poza tym. No i antybiotykiem szprycuja. Widzialam tez, ze w Polsce robia zabiegi ozonem i tez ponoc skuteczne na takie problemy. Mielismy w Szecji lekarza, ktory robil zabiegi ozonem to go zaszczuli, wyszydzili i odebrali legitymacje lekarska.
Warto kupic ten generator?
0 x



Ramzes3
Posty: 702
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4916 razy
Otrzymał podziękowanie: 1579 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » niedziela 16 kwie 2023, 14:54

@Soma nie tylko w Szwecji lekarze nic nie robią z takimi ranami, u nas powiedziałbym, że jest podobnie. Powód tego jest bardzo prosty: lekarze nie potrafią postawić prawidłowej diagnozy a co za tym idzie nie potrafia tego leczyć.
Jeżeli przyczyną problemów Twojego partnera mogłaby być miażdżyca to w pierwszej kolejności pasowałoby zrobić USG kończyn dolnych. Nie wiem jak skuteczne są te prądy ale jeżeli nawet złagodzą objawy to raczej nie usuną przyczyny dolegliwości (zakładając, że jest to miażdżyca). Przy zmianach miażdżycowych bardzo pomocnym jest korzeń Dyptamu określany mianem "kreta na żyły" ale kuracja może potrwać trochę czasu.
Z podobnym problemem jakis przyszło sie zmierzyć mojemu szwagrowi. Jakiś czas temu zaczęło się od opuchlizny w kostce lewej nogi. Ponieważ było to w godzinach popołudniowych udał się na pogotowie. Po zrobieniu badań, w tym tzw. D-dimerów lekarz stwierdził, że jest to wina "gęstej krwi" :lol: i zalecił środki rozrzedzające krew. Objawy opuchlizny nieco ustąpiły ale gdzieś po trzech dniach pojawiła się opuchlizna w drugiej nodze i zarówno w jednej jak i w drugiej nastapił wyciek płynu. Tzw. lekarz pierwszego kontaktu stwierdziła "a nie wiem co to jest" po czym wypisała skierowanie do specjalisty :lol: gdzie czas oczekiwania na wizytę to sprawa kilku miesięcy.
Ponieważ zmiany w nogach robiły się coraz bardziej widoczne szwagierka zadzwoniła do Kliniki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Jaworzu załatwiąc krótki termin wizyty. Podczas wizyty lekarz - Chińczyk rzucił okiem na nogi i od razu stwierdził "a wiem co to jest" po czym wręczył szwagrowi lek o chińskiej nazwie "Lian Qiao Bai Du Wan" (jedno opakowanie 10 saszetek). Jest to lek na łuszczycę, stany zapalne skóry, czyrakowatość, swędzenie skóry, obrzęk, ból, gorączka i reumatyzm. Po czterech dniach stosowania leku opuchlizny i wycieki płynu ustąpiły całkowicie a co istotne do dnia dzisiejszego problem ten więcej już sie nie powtórzył.
Intencją moją nie jest tutaj reklamowanie kogoś czy też leku, chodzi mi o to, że może warto by było poszukać w pobliżu lekarza zajmujacego sie taką medycyną, który potrafi postawić trafną diagnozę a do tego przekarze stosunkowo niedrogie i skuteczne leki. Zakup sprzętu z pewnościa będzie wielokrotnie droższy.
0 x



Awatar użytkownika
Mgławica NGC6960
Posty: 436
Rejestracja: niedziela 28 mar 2021, 07:44
x 6
x 19
Podziękował: 134 razy
Otrzymał podziękowanie: 569 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Mgławica NGC6960 » niedziela 16 kwie 2023, 18:54

soma pisze:
niedziela 16 kwie 2023, 12:02
Czy wie ktos cos o pradach selektywnych? Moze ktos robil sobie takie zabiegi? Pomogly?
Moj partner ma problemy z nogami: sa opuchniete i zrobily mu sie rany, ciekace i trudno gojace. Cukier ma w normie, nie ma cukrzycy. Najprawdopodobniej to problemy wiencowe (miazdzyca). Prady selektywne uzywaja fizjoterapeuci i jak pisza z badzo dobrym wynikiem. Kupilabym taki generator pradow selektywnych, bo w Szwecji lekarze nic nie robia z takimi ranami. Zabandarzuja i nic poza tym. No i antybiotykiem szprycuja. Widzialam tez, ze w Polsce robia zabiegi ozonem i tez ponoc skuteczne na takie problemy. Mielismy w Szecji lekarza, ktory robil zabiegi ozonem to go zaszczuli, wyszydzili i odebrali legitymacje lekarska.
Warto kupic ten generator?
Plastry ze srebrem może pomogą na rany.
Nie wiem czy pomoże ale od kiedy przyjmuję MSM ''pajączki'' na nogach zniknęły. Witamina C i jeszcze kilka innych suplementów, ale pewności nie mam, które miały większy wpływ na cofnięcie miażdżycy.
0 x


Instynkt idzie, refleksja wędruje.
K.P.

soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: soma » niedziela 16 kwie 2023, 21:53

Ramses3, ja wiem, ze leczenie samych ran niewiele da a jak da to na krotko. On juz mial wczesniej te same problemy. Lekarze nic nie zbadali, zalecili mu podkolanowki uciskowe i zmieniali opatrunki. Teraz wyglada podobnie, ale tym razem dali mu antybiotyk (nie mam pojecia dlaczego). Tu trzeba korzystac z calej wiedzy jaka sie zdobylo samemu i probowac roznych rzeczy. Sprawdzalam te ziolka" Lian Qiao Bai Du Wan" ale chyba niemozliwoscia jest kupic to w Europie. W Usa maja, moze jeszcze w innych krajach. Na USA amazonie ludzie pisza, ze to pomaga na przeziebienia.
Ten generator pradow kupilabym, chociaz drogi, ale musze miec pewnosc, ze to mu pomoze. Nie chce wyrzucac pieniedzy w bloto. Tak jak sie doczytalam to on rowniez jest dobry na miazdzyce, wiec nie tylko na symptomy.

Ja sama zaczelam brac homeopatyczny lek Reckeweg77. To jest na pomoc w rzucaniu palenia i ma niwelowac szkodliwe oddzialywanie papierosow, oczyszczc zyly ze zlogow. Biore z 10 dni i troche jakby mi bylo lepiej w nogach. Zobacze jeszcze jakis czas i namowie mojego partnera.

My mamy tutaj Chinczyka, ktory zajmuje sie chinska medycyna. Wysyla ludziom ziolka indywidualnie dopasowane a diagnoze stawia z jezyka (wysyla sie zdjecia) no i symptomow jakie sie ma. On jest na Facebooku. Ludzie pieja z zachwytu, ze im pomaga na rozne dolegliwosci. Mowi, ze te ziolka to czesto sa bardziej efektywne od akupunktury.
0 x



jolus
Posty: 107
Rejestracja: czwartek 14 sty 2016, 17:42
x 2
x 6
Podziękował: 78 razy
Otrzymał podziękowanie: 135 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: jolus » niedziela 16 kwie 2023, 22:19

Cyt.:
Moj partner ma problemy z nogami: sa opuchniete i zrobily mu sie rany, ciekace i trudno gojace.

Być może na te rany pomoże "oranżada" - moczenie nóg w wodzie z solą, sodą i kwaskiem cytrynowym (plus ewentualnie chlorek magnezu). Jest tu gdzieś ten wpis - trzeba wsypać ok 2/3 szklanki soli i po ok. pół szklanki najpierw, powiedzmy, sody, a potem już z nogami w wodzie po trochu kwasku, będzie bąbelkować. Woda musi być dość gorąca, trzeba dolewać wrzątku z czajnika i potrzymać z pół godziny.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 16 kwie 2023, 23:55

Każde puchnięcie zwłaszcza 2 nóg i podnoszące się oznacza zatrucie krwi / organizmu. Popularnie mówiąc system limfatyczny, czyli nasza prywatna kanalizacja, nie wyrabia się. Przyczyną może być samo przytkanie się systemu limfatycznego lub przeciążenie układu wydalniczego. Jeżeli jest to powolne, to mogą być też objawy CHF (congestive heart failure), ale wtedy rzadko z ranami.
Pierwsza pomoc - udrożnić system limfatyczny = zastosować platformę wibracyjną, to pomaga szybko, jeśli to tylko zatory systemu limfatycznego, ale to nie jest przyczyną w większości przypadków.
Po drugie; oczyszczać, czasami rozrzedzać krew, sposobów jest sporo, również na tym forum, w takim stadium wybrałbym takie, które działają szybko i mocno, np. tiosiarczan sodu.
Oczywiście dużo pić, Nieumywakin, albo któryś z Rosjan polecał wodę lekko osoloną.
Następnie wspomagać układ wydalniczy - sauna IR lub gorąca mokra, wypocić ile się da, na początku nawet co 2-gi dzień.
W przypadku CHF duże dawki Q10 z PQQ, L-carnityna i duże dawki D-rybozy, Tiamina B1, Jod, B6 i ewentualnie L-dopa.
Ja nie kupowałbym w żadnym przypadku urządzenia do prądów selektywnych, chyba że chcesz otworzyć gabinet.
Edit: dodam tylko, że najszybszym sposobem oczyszczanie krwi jest picie nafty, łyżeczka (5 ml) góra 2 x dziennie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: soma » poniedziałek 17 kwie 2023, 00:14

Ciekawie mowia o tych pradach selektywnych


https://www.youtube.com/watch?v=9vz6OOzcO_E
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 17 kwie 2023, 10:29

soma pisze:
niedziela 16 kwie 2023, 12:02
..problemy z nogami: sa opuchniete i zrobily mu sie rany, ciekace i trudno gojace. Cukier ma w normie, nie ma cukrzycy. Najprawdopodobniej to problemy wiencowe (miazdzyca).
od razu, bez zbędnej zwłoki sodka z rana i z wieczora!
https://www.earthclinic.com/mobile/cure ... ments.html
można tam też znaleźć środki na takie rany różne, kapitalna strona.
Winifred (Wielka Brytania) w dniu 14.04.2023 r
5 z 5 gwiazdek

Cześć, 1 płaska łyżeczka wodorowęglanu sodu rozpuszczona w szklance wody dwa razy dziennie, powiedzmy o 10:00 i 15:00 przez 21 dni usunie wszystkie nowotwory, bez względu na rodzaj nowotworu, stopień zaawansowania i miejsce występowania. Powodzenia dla wszystkich. Wiemy, co robią wielkie zabiegi farmaceutyczne, aż za dobrze. od Winifred C. SRN.
jakie ma pH moczu ?
wygląda na jakąś grzybicę, lub coś w ten deseń..

podczerwień może to uzdrowić:

tylko tam jest jeden myk, nie wolno w trakcie kuraCji, a najlepiej wcale jeść
paszy przemysłowej sklepowej, i samych olejów z ziaren, bo tworzą notorycznie stany zapalne,
pisze o tym Sloan w książce:
viewtopic.php?f=17&t=2107&p=147628&hili ... be#p147615

i Mercola o tym badziewiu- olejach:
https://www.theepochtimes.com/health/th ... YcMf3sE%3D

zero ''kurczaczków''- karmione tym Omega6 , wręcz tuczone, a potem my...

na pewno w Szwecji są producenci tych lamp (np. energoline)

przed nagrzewaniem lampą IR, warto (Sloan) posmarować wrażliwe rany olejem kokosowym bądź miodem...
jeżeli jest to możliwe..

edit:
to naprawdę działa ! 8-)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: soma » poniedziałek 17 kwie 2023, 23:20

Jeszcze jedno ciekawe video o pradach selektywnych:

https://www.youtube.com/watch?v=anerbbQq6FQ
0 x



soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: soma » wtorek 18 kwie 2023, 10:23

Zamowilam sobie ten generator pradow selektywnych. W zestawie jest ksiazka jak uzywac. Rozmawialam tez z jednym znajomym z FB i mowil, ze jego mama miala poczatek martwicy stop. Po kilku zabiegach polepszylo jej sie. Na obebecna chwile to czuje, ze to ostatnia deska ratunku zeby wyleczyc mojemu partnerowi te rany. Ja tez mam problemy z krazeniem w nogach. Zobaczymy za kilka dni jak go dostane.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 18 kwie 2023, 11:44

poczytałem chwilę i... to może być pokrewne do biorezonansu i generatorów plazmowych,
czyli może być skuteczne!

a i tak rozrzedzonym płynem Lugola bym potraktował te uszkodzenia skóry..
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » wtorek 18 kwie 2023, 12:08

…a przyczyna tych schorzeń ?
bo to objawy
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: soma » wtorek 18 kwie 2023, 14:05

grzegorzadam pisze:
wtorek 18 kwie 2023, 11:44
poczytałem chwilę i... to może być pokrewne do biorezonansu i generatorów plazmowych,
czyli może być skuteczne!

i tak rorzedzonym płynem Lugola bym potraktował te uszkodzenia skóry..
grzegorzadam, to nie do konca jest pokrewne do biorezonansu. Biorezonas mamy, ale nie pomaga. Nie wiem czy ogladales te videa, ktore podalam. Ten Gosc/terapeuta mowi, ze zadne inne urzadzenie nie zrobi tego co prady. I ja sie chyba z nim zgodze. Prady selektywne (tak przynajmniej ja tak rozumiem)odzialywuja, reguluja systen nerwowy, daja mozliwosc wytworzenia nowych polaczen i poszerzaja zyly, tak, ze krew poplynie i da mozliwosc leczenia. On nie usuwa czy likwiduje zlogow w zylach, tylko je poszerza. Kupilam z polski olejek naozonowany, ktrory ma byc dobry na rany. Kilka dni posmarowalismy. Nie bylo lepiej ale i nie gorzej. A teraz jest w szpitalu, wiec nie mozemy smarowac.
0 x



soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: soma » wtorek 18 kwie 2023, 14:17

Kiszka pisze:
wtorek 18 kwie 2023, 12:08
…a przyczyna tych schorzeń ?
bo to objawy
Dobre pytanie. Skad mam wiedziec co jest przyczyna jak on teraz lezy w szpitalu i tam powinni zbadac przyczyne. A oni mu zmieniaja opatrunki, szpikuja penicylina i nawet daja mu tabletki na zbijanie cisnienia, ktore mial dobre. W koncu sami sie zorientowali, ze cos za niskie ma to cisnienie i mam nadzieje, ze przstana go truc. Doktory przychodza, popatrza i nie zalecaja zadnych badan co jest przyczyna. Wiec samemu trzeba zgadywac co moze byc przyczyna i wyszlo na miazdzyce. Dobre jest to, ze te prady, czy jakies inne urzadzenia, ktorych uzywalismy nie maja zadnych skutkow ubocznych, to mozna sobie prubowac bez zadnego ryzyka. Na pomoc lekarzy nie ma liczyc. Chociaz w szpitalu maja komore hiperbaryczna i mogliby mu to zalecic, ale to za drogie i trzymaja chyba dla specjalnych pacjentow.
0 x



Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » wtorek 18 kwie 2023, 15:41

@soma, nie licz na to, że kitlarze dadzą trafną przyczynę !
oni leczą tylko objawowo. to twój partner / wy powinniście sobie w miarę możliwości rozkminić z czego to. ale to nie takie proste.
piszesz, że przez miażdżycę ale miażdżyca tak samo jest skutkiem. sama widzisz jakie to jest domino. jedno pociąga drugie itp itd.
wszystko ma swoje skutki uboczne, jak się nie odpowiednio ogarnia. każdy organizm jest specyficzny, każdy !
nie sugeruj się filmikami i recenzjami. oni chwalą żeby się sprzedało a co ktoś z tym później zrobi to nie ich interes.
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 18 kwie 2023, 16:08

Kiszka pisze:
wtorek 18 kwie 2023, 12:08
…a przyczyna tych schorzeń ?
bo to objawy
zawsze 4 przyczyny ;) :

1. grzyby-robale
2. braki witamin, minerałów
3. trucizny- zatrucia.
4. psychika, depresja itd., ale to może wynikać z powyższych też..
soma pisze:
wtorek 18 kwie 2023, 14:05
zadne inne urzadzenie nie zrobi tego co prady. I ja sie chyba z nim zgodze.
to supcio, ciekawym efektów !
soma pisze:
wtorek 18 kwie 2023, 14:17
co jest przyczyna jak on teraz lezy w szpitalu i tam powinni zbadac przyczyne.
nie jest to możliwe, to za trudne dla nich,
dadzą antybola, i czekać, czekać..
jak poprawa to ich zasługa :geek:
Kupilam z polski olejek naozonowany, ktrory ma byc dobry na rany.
okłady z 9% roztworu soli mogą być b. skuteczne ..

aaa, nie wiem czy możecie zakupić Avilin, genialny środek na rany, sam stosowałem ze św. skutkiem,
ostatnio doradziłem babce z zoo-sklepu > na zwierzaka futrzanego, coś na skórze się babrało,
po 3 dniach było po problemie. 8-)

viewtopic.php?f=17&t=849&p=130188&hilit ... be#p130188
z linku:
Zastosowany na skórę tworzy warstwę izolującą, chroniącą przed drażniącymi czynnikami zewnętrznymi; wyraźnie zmniejsza obrzęk i wysięk zapalny.
Wzmaga procesy naskórnikowania (epitelizacji), czyli wzrostu i regeneracji tkanki nabłonkowej.
Bodźcowo aktywuje ziarninowanie, czyli podziały komórek tkanki łącznej właściwej,
przez co przyśpiesza gojenie ran.
ale to w domu, tam na pewno nikt tego nie zaleci!

edit:
avilin nie likwiduje przyczyn, ale zewnętrznie znakomite, na oparzenia, czy inne bolące
przypadki, to też ma znaczenie.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: soma » wtorek 18 kwie 2023, 16:57

Kiszka pisze:
wtorek 18 kwie 2023, 15:41
@soma, nie licz na to, że kitlarze dadzą trafną przyczynę !
oni leczą tylko objawowo. to twój partner / wy powinniście sobie w miarę możliwości rozkminić z czego to. ale to nie takie proste.
piszesz, że przez miażdżycę ale miażdżyca tak samo jest skutkiem. sama widzisz jakie to jest domino. jedno pociąga drugie itp itd.
wszystko ma swoje skutki uboczne, jak się nie odpowiednio ogarnia. każdy organizm jest specyficzny, każdy !
nie sugeruj się filmikami i recenzjami. oni chwalą żeby się sprzedało a co ktoś z tym później zrobi to nie ich interes.
@Kiszka, juz nie licze, ze kitlarze dadza trafna przyczyne, chociaz przez chwile tak sie ludzilam.
W kadzym razie lepiej kupic a potem zalowac niz zalowac ze nie kupilam i mu sie pogorszy i nie daj boze dojdzie do amputacji nogi.
Ktos musi byc pierwszy na tym forum i wytestowac te prady.
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » wtorek 18 kwie 2023, 19:00

jolus pisze:
niedziela 16 kwie 2023, 22:19
Cyt.:
Moj partner ma problemy z nogami: sa opuchniete i zrobily mu sie rany, ciekace i trudno gojace.

Być może na te rany pomoże "oranżada" - moczenie nóg w wodzie z solą, sodą i kwaskiem cytrynowym (plus ewentualnie chlorek magnezu). Jest tu gdzieś ten wpis - trzeba wsypać ok 2/3 szklanki soli i po ok. pół szklanki najpierw, powiedzmy, sody, a potem już z nogami w wodzie po trochu kwasku, będzie bąbelkować. Woda musi być dość gorąca, trzeba dolewać wrzątku z czajnika i potrzymać z pół godziny.


Chyba nalezy zaczac od tych nie gojacych sie ran;

1.Wanna z goraca woda + kilo-dwa soli+100-500 gram sody+chlorek magnezu+siarczan(bedzie bolalo) lecz zatrzyma to powstawanie nowych ran i zablizni stare.
2.Rany +niegojenie sie ich to witamina C i to w duzych ilosciach.
3.Jak puchna nogi to tez nerki,(PH) kwasica? Zmierz to PH to bedziemy wiedziec wiecej.
4.Soda zbija cisnienie ,tak jak WU a on juz ma za niskie wiec lepsze te kapiele w sodzie.Jaglanka podnosi PH a nie zbija cisnienia.
5.ASD -2,po tym specyfiku rany goja sie w kilka godzin,niestety nie mozna uzywac innych lekow jednoczesnie,skutki-oplakane.
6.Zrob mix z witaminy A+E+Cynk+krzem i wcieraj po kapieli.
7.Problem tkwi wewnatrz,niestety trzeba tez likwidowac na bierzaco skutki zewnetrzne.
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » wtorek 18 kwie 2023, 19:08

blueray21 pisze:
niedziela 16 kwie 2023, 23:55
Każde puchnięcie zwłaszcza 2 nóg i podnoszące się oznacza zatrucie krwi / organizmu. Popularnie mówiąc system limfatyczny, czyli nasza prywatna kanalizacja, nie wyrabia się. Przyczyną może być samo przytkanie się systemu limfatycznego lub przeciążenie układu wydalniczego. Jeżeli jest to powolne, to mogą być też objawy CHF (congestive heart failure), ale wtedy rzadko z ranami.
Pierwsza pomoc - udrożnić system limfatyczny = zastosować platformę wibracyjną, to pomaga szybko, jeśli to tylko zatory systemu limfatycznego, ale to nie jest przyczyną w większości przypadków.
Po drugie; oczyszczać, czasami rozrzedzać krew, sposobów jest sporo, również na tym forum, w takim stadium wybrałbym takie, które działają szybko i mocno, np. tiosiarczan sodu.
Oczywiście dużo pić, Nieumywakin, albo któryś z Rosjan polecał wodę lekko osoloną.
Następnie wspomagać układ wydalniczy - sauna IR lub gorąca mokra, wypocić ile się da, na początku nawet co 2-gi dzień.
W przypadku CHF duże dawki Q10 z PQQ, L-carnityna i duże dawki D-rybozy, Tiamina B1, Jod, B6 i ewentualnie L-dopa.
Ja nie kupowałbym w żadnym przypadku urządzenia do prądów selektywnych, chyba że chcesz otworzyć gabinet.
Edit: dodam tylko, że najszybszym sposobem oczyszczanie krwi jest picie nafty, łyżeczka (5 ml) góra 2 x dziennie.
Jesli to system limfatyczny,polecam "dziure Aszkara",mozesz zrobic nawet dwie,w kazdej nodze po jednej.Zreszta pisalem juz jak uratowal sobie pewien facet noge po wypadku samochodowym wlasnie tym sposobem,a byla juz czarna i do amputacji.

https://www.youtube.com/watch?v=gtUY0OJ9Xw4


ps.proponuje poczytac komentarze pod filmem,te oczywiscie tych ludzi ,ktorzy ta metode stosowali...
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » wtorek 18 kwie 2023, 19:14

@bogdan-iq5jw
@bogdan-iq5jw
vor 5 Jahren
Czerwiec.2014.r ostre zapalenie trzustki z przerzutem na żołądek, dwunastnicę i wątrobę. 16 tabletek dziennie razem z lekami po zawałowymi i stentami. b.duże bóle w pachwinach( nie mogłem chodzić na nogi) duży ból postępował na inne częśći ciała ( ramiona,mostek, szyja, łokcie) co spowodowało moje całkowite unieruchomienie. Każda zmiana pozycji ciała powodował ból nie do zniesienia.Tabletek przybywało tak jak i specjalistów którzy mnie leczyli. Po ok 2-ch miesiącach leczenia przez specjalistów, stwierdzono u mnie wzrastający czynnik PSA prostaty ( 2-.1/5.1/11) oraz powiększenie gruczołu do ok 5,5 cm i podejrzenie o nowotwór prostaty, ciężka anemia i na dodatek podejrzenie o boreliozę. Nie mogłem wstać z łóżka. Nie miałem nic do stracenia.Odrzuciłem wszystkie 18 leków podstawowych i wiele dodatkowych i rozpocząłem kurację dr. Ashkara. Po trzech tygodniach puścił ból w pachwinach i mogłem chodzić bez bólu.Obecnie jestem w 18 miesiącu kuracji i dalej organizm stopniowo wraca do zdrowia.Obecny stan zdrowia pozwolił mi na to, że całe lato spędziłem jeżdżąc na rowerze.Obecnie co jakiś czas odkrywam nowe pozytywne zalety tej terapii.Jako 60 latek powoli wracam do zdrowia.Z rany widać jeszcze obfite wycieki różnych toksycznych substancji. Sama rana jest bardzo ładna, mimo że to już trwa 18 miesięcy. Z tego co widzę, to kurację muszę kontynuować przynajmniej jeszcze z pół roku a potem zobaczę. Ta metoda można śmiało powiedzieć, uratowała mi życie. Pozdrawiam serdecznie czytelników.
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » wtorek 18 kwie 2023, 19:22

0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » wtorek 18 kwie 2023, 19:27

@jadwigascislak234
@jadwigascislak234
vor 6 Jahren
witam,i pytam ,mam obrzęk limfatyczny prawej nogi,od roku ,od dwóch miesięcy stosuje masaze boa ,coś pomogło,obwód mi się zmniejszył o trzy centymetry,oczywiscie wiem od czego to mam ,po operacji raka macicy ,usunęli mi węzły chlonne ,na brzuchu pewnie w pachwinie,odezwalo się to po sześciu latach
o operacji i terapii, cz ta metoda z ciecierzycą by
pomogla kogo mam pytać ,lekarze nie dają nadzieję ,sama kupiłam aparat i się dziennie masuje ,może ktoś mnie uświadomi więcej ,nie chce dopuścić do sloniowizny,Jadwiga,pozdrawiam i czekam na może jakaś podpowiedź co robić dalej ,



kolejne komentarze...
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 23 kwie 2023, 11:16

zawsze 4 przyczyny ;) :

1. grzyby-robale
2. braki witamin, minerałów
3. trucizny- zatrucia.
4. psychika, depresja itd., ale to może wynikać z powyższych też..
trzeba uzupełnić, nie podałem NAJWAŻNIEJSZEJ PRZYCZYNY CHORÓB :

ODWODNIENIA 8-)

dotyczy wszystkich i wszystkiego, z brakiem soli kopalnej, czy morskiej :D

http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtop ... 06b#p38661

gugul skutecznie wywalił oryginalną stronę igya z szukałki !
co za dzbany szkodliwe :mrgreen:
ale zrobiłem kopię tutaj ..

kiedyś po tytule wskakiwało na 1 stronę, teraz na 13 nic nie było :lol:

edit:
blueray21 pisze:
sobota 15 kwie 2023, 22:48
Tu mi chodzi raczej o wygodę, bo w dzisiejszych czasach nikt nie wie kiedy i w co palec włożyć, bo nikt nie ma czasu, jak ja.
Polecałem korę sosny - pycnogenol, bo ona działa.
no tak, standaryzowana dawka wiele ułatwia, jednak ..
blueray21 pisze:
sobota 15 kwie 2023, 22:48
..skanuję ludzi i widzę, że po srovidzie (nawet jeśli go nie ma) ludzie mieli duże kłopoty z krążeniem mózgowym, identycznie po szczepionkach.
czym ?
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: soma » niedziela 21 maja 2023, 15:48

No wiec tak.
Kupilam ten generator do pradow selektywnych. Moj partner nie jest tym zainteresowany. Ja zrobilam 4 zabiegi na sobie. Nie czulam na stopach zadnego oddzialowywania wiec zwiekszalam sobie moc. Druga elektroda byla na krzyzu . od tego zwiekszania mocy az w koncu poczulam w stopach poparzylam sobie to miejsce na krzyzu. Wyskoczyly swedzace krostki i musialam zrobic przerwe, zeby mi sie to wyleczylo. No i wyleczylo sie, ale cos mnie odrzuca od tego generatora i nie chce mi sie robic tych zabiegow.

Ale...

Zdarzylo sie cos w co nie do konca moge uwierzyc...
Na mojej drodze pojawilo sie urzadzenie zawierajace 3 technologie:
-Terahertz czestotliwosci (rezonuje ze zdrowymi komorkami a usuwa chore i zmutowane komorki)
-Technologia quantowa (wzmacnia cialo, wspomaga komorki i balansuje systemy w ciele)
-Optikal quartz (jakies krysztaly)

Wyglada jak suszarka i wydaje odglosy jak suszarka do wlosow.
https://linktr.ee/thzforlife?fbclid=IwA ... J1xPywScKc

To cudo nazywa sie iTera Care. Sa trzy modele. Najtanszy kosztuje 499 $.

Na FB jest kilka grup i ludzie opowiadaja w czym im to urzadzenie pomoglo. Jest tego bardzo duzo. Ludzie lecza z jego pomoca prawie wszystko, nawet to co zwykle nazywa sie nieuleczalnym. Nieraz sa bardzo spektakularne uleczenia, doslownie po jednym zabiegu. Nie wszystkim jednak wystarczy jeden zabieg i potrzeba bedzie robic zabiegi przez miesiac czy dwa. Co to jednak jest gdy ma sie cos "nieuleczalnego" i nigdzie indziej nie znajdzie sie pomocy...

Video o Kevin, ktory po szczepionkach dostal drgawek i mial trudnosci z poruszaniem sie:
https://www.youtube.com/watch?v=uSt8UT_Sf80

W kazdym razie ludzie pieja z zachwytu. Nazywaja to urzadzenie czarodziejska rozdzka, rozdzka cudow..
Pomaga im to na zylaki (niektorym doslownie topnieja w oczach), na opuchlizny nog, wszelkie schorzenia skorne (czesto takie duze schorzenia), na bole krzyza, kolan, zamrozone ramie, po wylewie krwi do mozgu szybko sie regeneruja, odmladzaja sobie twarz, lecza oczy... Tego jest bardzo duzo. Jest tez duzo sprawozdan na YouTube.

Urzadzenie aktywuje komorki macierzyste, ktore sa bardzo dobre do leczenia roznych schorzen.

Oczywiscie zamowilam sobie to cudo. Przyjdzie w przyszlym tygodniu.

Na zakonczenie wstawie video z prezentacja. W tym video sa tez chorzy i jak im to pomoglo. (nacisnij na pierwsz biala opaske)
https://linktr.ee/thzforlife?fbclid=IwA ... J1xPywScKc

Troche mnie dziwi, ze w Polsce nic o tym nie slychac.
0 x



soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: soma » poniedziałek 22 maja 2023, 22:20

Tu jest polska strona do urzadzen iTeraCare:

https://www.iterahertz.pl/czym-s%C4%85-fale-thz
0 x



ODPOWIEDZ