Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Nasze porady zdrowotne i opinie

zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: zdro » poniedziałek 27 mar 2023, 22:28

@beadnorsi probowales pektyny jablkowej? Wspomaga przy herxowaniu...

Z tego co udalo mi sie nie nie zauwazyc po dluzszym czasie jest to, ze wiele protokolow leczniczych bazuje na strategii ktora mozna okreslic jako strzal ze strzelby, albo jeszcze lepiej rzucamy rzeczy o sciane i co sie przykleji to pomaga.
Cialo sie leczy w kilku etapach i stosowanie metod z czwartego etapu w czasie gdy pierwszy jest do przejscia moze sie zle skonczyc. Na bazie wlasnego doswiadczenia wiem, ze obnizenie patogenow i zaraz praca nad trawieniem i odpowiednia dieta to podstawa. Nastepnie idziemy w kierunku odbudowy ukladu nerwowego itd.
Wszystko powoli, w malych dawkach pojedynczo. Dieta nr 1, wiele rzeczy co sa reklamowane jako zdrowe moga na dany moment przeszkadzac.
Stan obecny naszego swiata jest toksyczny. Teoria terenowa w opozycji lub dopelnieniu teorii zarazkow jest jak najbardziej wedlug mnie na rzeczy.

Zdrowia wszystkim zycze!
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Ramzes3
Posty: 702
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4916 razy
Otrzymał podziękowanie: 1579 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » poniedziałek 27 mar 2023, 23:00

beadnorsi pisze:
poniedziałek 27 mar 2023, 18:02
Wiesz,zrobilo mi sie zimno,stopy jak z lodu ,tak nagle,widac krazenie ustalo.Potem zadyszka,brak powietrza,jak przy srovidzie( ;) )
Słusznie zauważyłeś, że objawy jak przy srovidzie bo obecnie panuje jakiś śvirus, który powoduje m.in. podobne objawy.
Z jesnej strony powoduje wzrost temperatury, spadek tętna i uczucie zimnych nóg, z drugiej z kolei powoduje spadek temperatury poniżej 35 stopni - ostatnio sam to przechodziłem. Dodatkowo czas pobudki to okres zegara biologicznego płuc (3.00 - 5.00). Tak czy inaczej w pierwszej kolejności wskazanym było zmierzenie temperatury ciała i ciśnienia krwi.
Moim zdaniem odnośnie podejrzenia kamyków nerkowych też słuszną była sugestia zrobienia USG jamy brzusznej. Nie ma sensu brać ziół czy też jakichkolwiek specyfików, które mogą pobudzic pracę nerek bo może to skończyć się zaczopowaniem kamienia w przewodzie moczowym i No-spa w tym przypadku może nie przynieść wystarczającej ulgi.
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » wtorek 28 mar 2023, 09:24

Dzis obudzilem sie ponownie o 3.33( :shock: ) bolow mi znanych brak,tylko strasznie glowa bolala.Poleciala niacyna 250 mg.Zasnalem i obudzilem sie poltorej godziny pozniej z...bolem glowy,poleciala niacyna,zasnalem.Obudzilem sie poltorej godziny pozniej z...bolem glowy.

Na czczo poleciala jaglanka,pije co godzine,cos tu nie gra.Po poludniu kalibracja C.Po jaglance czuje sie lepiej 8-) Dzieuje bardzo za rady,sa nieocenione.
0 x



Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » wtorek 28 mar 2023, 10:07

…weź zapodaj dawkę węgla na noc. tylko bez żadnych supli
może ten ból głowy to właśnie z toksyn?
węgiel powinien pomóc. na pewno nie zaszkodzi
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: św.anna » wtorek 28 mar 2023, 15:14

Dzięki Kiszka za przypomnienie o węglu! Myślę, że i mi się przyda, bo od jakiegoś czasu się odrobaczam, no i chyba coś ruszyłam. Na pewno, i to chyba niejedno szkaradztwo. Notorycznie nieprzespane noce, dreszcze i poty, itd. Dodatkowo wywala mi te toksyny przez skórę, muszę jeszcze więcej pić. Na wątrobę biorę ostropest, różne zioła, siemię z goździkami, msm, olej kokosowy, itdp.

A propos zimnych stóp, które też mi doskwierały, to jest coś takiego jak niby 'covidowe palce' :o i ja coś takiego jakiś czas temu zaobserwowałam.
Teraz jest już lepiej, po ogólności, o poprawę podejrzewam ćw. oddechowe i/lub spore ilości msm.

https://www.medonet.pl/koronawirus/to-m ... 99266.html

Ps. trochę się 'wkręciłam' w temat pasożytów (bo one wkręciły się we mnie :lol: ) i zastanawiam się nad jakimś ozonatorem, do oczyszczania pomieszczeń. Ma ktoś? Blu polecał kiedyś, w odpowiednim wątku, jeden sprzęt na allegro, ale to było dawno i oferta już nieaktualna.
0 x



Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » wtorek 28 mar 2023, 15:43

@św.anna nie wmawiaj sobie jakichś nawymyślanych chorób związanych z plandemią !!!
szczególnie z jakiegoś ścieku medonetu…tfu tfuu!

matko z córką- jakie palce covidowe ? :shock: :o

…chyba za dużo wszystkiego bierzesz na raz i nigdy końca nie dojdziesz co działa a co nie działa. szczególnie jeśli coś tam u sobie tępisz ;)

a po cóż oczyszczać powietrze ? z czego ? hmmm
…to już lepiej przygarnąć jakiegoś kotecka i on świetnie nam zjonizuje powietrze :D
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: św.anna » wtorek 28 mar 2023, 16:36

Kiszka, miałam kota, ale mi kiedyś zwiał, więc może rzeczywiście ozonator by się przydał, skoro i kot nie wytrzymał atmosfery :mrgreen:

Ten art z medonet to akurat pierwszy art który mi się napatoczył w temacie 'palców covidowych'. I choć brzmi to ekstrawagancko to ja na prawdę takie palce miałam -jak zwał, tak zwał, do tego uczucie zimna. Więc nic sobie nie wkręcam. Tak jak napisałam, teraz jest już lepiej, ale i tak jeden palec mam sinawy, tak jakby odmrożony, a odmrozić nie miałabym jak, i kiedy. Jeśli chodzi o ciepłotę (w nogach) to też jest już znacznie lepiej.
A było tak, że od łydek w dół czułam na pawdę zimno - szczególnie jednego dnia, co pamiętam dobrze, bo akurat robiłam zdj do dowodu.
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » wtorek 28 mar 2023, 17:55

Kiszka pisze:
wtorek 28 mar 2023, 10:07
…weź zapodaj dawkę węgla na noc. tylko bez żadnych supli
może ten ból głowy to właśnie z toksyn?
węgiel powinien pomóc. na pewno nie zaszkodzi
Zapodalem lyzke stolowa wegla na szklanke wody...

Mysle,ze jest tego wiecej,tzn w tym samym czasie wywalilo mi z lewatywa z sody jakies czarne paskudztwo,wygladalo jak kawal czarnego miesa o ile dobrze pamietam,wlasnie na prawym boku lezalem jak mnie zabolalo i wyszlo z lewatywa.
Cos tam ruszylo,dlatego boli od czasu do czasu,moze watroba nie wyrabia a moze juz sepsa.


Zaraz odbieram ziola na herbatke nerkowa,jaglanka juz poleciala ale POMOGLA MI KALIBRACJA C jeszcze.
Przed dwiema godzinami ledwie chodzilem i ledwie oddychalem,a juz po 3 dawkach co 15 minut C (plaska lyzeczka na szklanke soku z burakiem)odzyskalem sily.

Polece z jaglanka do Swiat jak juz zaczalem,pozniej herbatka nerkowa wg.@Grzesia ,musze doprowadzic nerki do porzadku.
0 x



zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: zdro » wtorek 28 mar 2023, 19:54

Napomne przy okazji koloidy srebra i zlota robia roznice. Ale kazdy sobie rzepke skrobie. ;)
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 04 kwie 2023, 09:14

Ramzes3 pisze:
niedziela 24 paź 2021, 21:32
Np. przy grypie jelitowej parzyłem pięć łyżeczek ziela na szklankę wody pijąc je trzy razy dziennie, żadnych skutków ubocznych a do tego tak przy okazji na długie lata zapomniałem o bólu zębów.
z viewtopic.php?f=17&p=138368&sid=cc2f73a ... db#p135208

dotyczy ostropestu czy glistnika , bo się zgubiłem :D
venefica pisze:
niedziela 31 paź 2021, 13:28
A ja do glistnika parzonego dodałabym rzepik.
właśnie kupiłem niedawno, a jest też petardką na rzęsistka ! (Siemionowa)
zdro pisze:
wtorek 28 mar 2023, 19:54
Napomne przy okazji koloidy srebra i zlota robia roznice. Ale kazdy sobie rzepke skrobie. ;)
nano-koloidy, nie barwią, znakomicie oczyszcza oczy, robię fifty fifty srebro ze złotem.
https://www.googleadservices.com/pagead ... Qx6BAgJEAE
niegroźny spam :lol:
Zobacz Różnice
Porównanie właściwości standardowych koloidów dostępnych na rynku z niejonowymi nano koloidami Vitacolloids.pl.
Na filmie zobaczyć można różnicę w kształcie nanocząsteczek .
W przypadku vitacolloids są to opatentowane nanoczasteczki w kształcie płatków ,
które powodują zwiększenie powierzchni czynnej koloidów.
W ofercie złoto i srebro koloidalne. Koncentracje jakie można uzyskać to aż 15000 ppm
https://youtu.be/f22dbi9r3RI
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: soma » czwartek 13 kwie 2023, 13:05

Nattokinaza bardzo ladnie obniza cisnienie jak ma sie za wysokie. Moj partner mial czesto 180/80, lekarz mu zalecil tabletki. Odlozylismy tabletki i w zamian bierze 2 tabletki nattokinezy. Ma teraz cisnienie 140/70. Warto sprobowac jak ktos ma z tym problemy.
0 x



zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: zdro » piątek 14 kwie 2023, 07:21

grzegorzadam pisze:
wtorek 04 kwie 2023, 09:14
nano-koloidy, nie barwią, znakomicie oczyszcza oczy, robię fifty fifty srebro ze złotem.
Po ile ppm? Zloto sie dluzej robi.
soma pisze:
czwartek 13 kwie 2023, 13:05
Nattokinaza bardzo ladnie obniza cisnienie jak ma sie za wysokie. Moj partner mial czesto 180/80, lekarz mu zalecil tabletki. Odlozylismy tabletki i w zamian bierze 2 tabletki nattokinezy. Ma teraz cisnienie 140/70. Warto sprobowac jak ktos ma z tym problemy.
Ja biore kapsulki, jedna dziennie 100mg/2000FU.Serapeptazy 250000U
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 14 kwie 2023, 09:16

zdro pisze:
piątek 14 kwie 2023, 07:21
Po ile ppm? Zloto sie dluzej robi.
wejdź w linka i poszukaj :D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: soma » piątek 14 kwie 2023, 09:50

soma pisze:
czwartek 13 kwie 2023, 13:05
Nattokinaza bardzo ladnie obniza cisnienie jak ma sie za wysokie. Moj partner mial czesto 180/80, lekarz mu zalecil tabletki. Odlozylismy tabletki i w zamian bierze 2 tabletki nattokinezy. Ma teraz cisnienie 140/70. Warto sprobowac jak ktos ma z tym problemy.


Ja biore kapsulki, jedna dziennie 100mg/2000FU.Serapeptazy 250000U
Ja tez biore jedna, 100mg, tak na rozrzedzenie krwi i ewentualne rozpuszczenie skrzepow.
Czujesz, widzisz jakies pozytywne efekty?
0 x



Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » piątek 14 kwie 2023, 11:53

tu fajny sklep jeśli chodzi o natto(kinaze)

https://natto.pl/sklep/
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

Kolendra
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek 18 gru 2017, 08:33
x 22
x 19
Podziękował: 309 razy
Otrzymał podziękowanie: 405 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Kolendra » piątek 14 kwie 2023, 12:06

soma pisze:
piątek 14 kwie 2023, 09:50
Ja tez biore jedna, 100mg, tak na rozrzedzenie krwi i ewentualne rozpuszczenie skrzepow.
Czujesz, widzisz jakies pozytywne efekty?
Soma, a kiedy je bierzesz? W trakcie posiłku? Na czczo?
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 14 kwie 2023, 19:58

Obniżenie ciśnienia krwi przez nattokinazę, to efekt uboczny, u wielu ludzi tak nie zadziała. Obawiam się również, że nattokinaza nie jest silnym remedium na kolczaste białko, jak sugerują niektórzy lekarze od "teorii spiskowych". Natomiast sugerowana kiedyś "herbatka" z igieł sosnowych działa oczyszczająco i rozrzedzająco na krew w tym na kolczaste białko. Te same związki występują w ekstrakcie z kory sosny francuskiej, sprzedawanym z substancją czynną nazwaną pycnogenol'em. I mogę potwierdzić, że ten ekstrakt działa, z własnych doświadczeń, choć nie jest to ani czerwona ani niebieska pigułka na wszystko.
Sposób pobierania enzymów - na pusty żołądek, żeby ich jedzeniem nie dewastować, jeść minimum pół godziny po ich pobraniu.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: soma » piątek 14 kwie 2023, 21:29

Kolendra pisze:
piątek 14 kwie 2023, 12:06
soma pisze:
piątek 14 kwie 2023, 09:50
Ja tez biore jedna, 100mg, tak na rozrzedzenie krwi i ewentualne rozpuszczenie skrzepow.
Czujesz, widzisz jakies pozytywne efekty?
Soma, a kiedy je bierzesz? W trakcie posiłku? Na czczo?
Biore na czczo.
Na amazonie jest duzo opinii i tam sie doczytalam, ze jak sie bierze z jedzeniem to ma inne dzialanie (nie pamietam juz jakie). Mnie chodzilo o rozrzedzenie krwi i rozpuszczenie ewentualnych skrzepow a to pisali, ze przyjmuje sie na czczo.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 15 kwie 2023, 00:40

blueray21 pisze:
piątek 14 kwie 2023, 19:58
,,Te same związki występują w ekstrakcie z kory sosny francuskiej, sprzedawanym z substancją czynną nazwaną pycnogenol'em.
bardzo chłodno o tym francuskim ''cudzie'' mówi dr Różański:

z https://rozanski.li/2031/pycnogenol-pro ... smetykach/
Pycnogenol – produkt komercji podparty dobrym marketingiem w suplementach i kosmetykach.
...
Pycnogenol nie jest wartościowszy leczniczo od wyciągów z
żurawiny, borówki, ekstraktów z wina, ekstraktów z nasion winogron, wyciągów z nasion ostropestu, czy ziela karczocha.
Równie doskonały jest wyciąg z ostryżu (kurkuma), wyciąg z miłorzębu,


czy z kory naszej krajowej sosny zwyczajnej, limby, jodły lub modrzewia.
...
Nie jest prawdą, że pycnogenol zwiększa syntezę elastyny i kolagenu. Pycnogenol jedynie hamuje ich degradację. Cudowny wpływ na wydolność tlenową organizmu sportowców, czy też rewelacyjny wpływ na wzrost masy mięśniowej
jest przejaskrawiony i mocno naciągany przez rozmaitych dystrybutorów preparatów pycnogenolowych.
..

Dla wytrawnych zielarzy-fitoterapeutów i fitofarmakologów
znalezienie pełnowartościowej alternatywy dla piknogenolu nie powinno nastręczać jakichkolwiek trudności.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: zdro » sobota 15 kwie 2023, 01:04

soma pisze:
piątek 14 kwie 2023, 09:50
Ja tez biore jedna, 100mg, tak na rozrzedzenie krwi i ewentualne rozpuszczenie skrzepow.
Czujesz, widzisz jakies pozytywne efekty?
Gdy wlaczylem po serapeptazie nie odczulem szybkiego efektu. Byc moze pomaga, ale nie szkodzi.
Tak w ogole to zdrowieje... teraz jak juz nie mam takiego stannu zapalnego wzialem sie za leczenie traumy, doszedlem do jej zrodla. To co tlumaczylem caly czas jako efekt uboczny detoksu, nie bylo by tak nasilone. Programy ochronne jakie podswiadomosc wyrobila zeby chronic ten awatar mocno znieksztalcala postrzeganie otoczenia. Taki jakby zmodyfikowany dysonans poznawczy przez pryzmat ktorego moglem przetwarzac emocje. Czlowiek wchodzi w stan NPC, postac sterowana przez skrypty. To ze sie zyje w takich czasach to jest zaszczyt.

Stosujecie duzo przypraw? Pieprz czarny, kajenski, imbir, kurkuma, cynamon cejlonski, kolendra z nasion, kardamom, musztarda dzialaja ze soba. Zauwazylem ze niektore ziola moga nie byc na dana chwile. Organizm musi byc leczony od podstaw z duzym naciskiem na przedziwdzialanie zatruciu. Patogeny sa zwiazane ze srodowiskiem ktore stwarza im warunki do rozwoju. Nie sa jednak przyczyna problemow.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » sobota 15 kwie 2023, 05:52

soma pisze:
piątek 14 kwie 2023, 21:29
Kolendra pisze:
piątek 14 kwie 2023, 12:06
soma pisze:
piątek 14 kwie 2023, 09:50
Ja tez biore jedna, 100mg, tak na rozrzedzenie krwi i ewentualne rozpuszczenie skrzepow.
Czujesz, widzisz jakies pozytywne efekty?
Soma, a kiedy je bierzesz? W trakcie posiłku? Na czczo?
Biore na czczo.
Na amazonie jest duzo opinii i tam sie doczytalam, ze jak sie bierze z jedzeniem to ma inne dzialanie (nie pamietam juz jakie). Mnie chodzilo o rozrzedzenie krwi i rozpuszczenie ewentualnych skrzepow a to pisali, ze przyjmuje sie na czczo.
na rozrzedzenie krwi to pij więcej płynów i więcej się ruszaj- działa równie dobrze a i daje dodatkowe korzyści ;)
bardzo chłodno o tym francuskim ''cudzie'' mówi dr Różański:

z https://rozanski.li/2031/pycnogenol-pro ... smetykach/
o widzisz. bardzo ciekawe. wygląda na to, że jest wiele takich supli co są nakręcone marketingiem a nie realnym działaniem. ja z biegiem czasu coraz bardziej się zaczynam zniechęcać do różnych „cudownych” pigułek.tak jak pisze dr. różański, że na naszym podwórku mamy równie doskonale jak i nie lepsze surowce jak te światowe.
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 15 kwie 2023, 07:54

Kiszka pisze:
sobota 15 kwie 2023, 05:52
coraz bardziej się zaczynam zniechęcać do różnych „cudownych” pigułek.tak jak pisze dr. różański, że na naszym podwórku mamy równie doskonale jak i nie lepsze surowce jak te światowe.
tak, szczególnie na stronach sklepów, np. cud treonian magnezu, buteleczka za 180 zł. , gdzie kilogram (!)
świetnego chlorku to koszt 5 zł. , w worku nawet 2x mniej.. :D
drzewa leczą, mamy ich jeszcze :mrgreen: dużo, zaraz pyłki będą na sosnach 8-)
https://slawomirambroziak.pl/sosnowy-testosteron/
igły, szyszki, kora..

i jest, z rana, jakby nas podsłyszał , znany sprzedawca :D
w całości, bo jest 48 godzin, do czytania tylko.
z https://everlast.mercolamarket.com/r/?i ... qVqTQTVBK8
Czy leki fibrynolityczne są kluczem do zapobiegania zatkaniu tętnic?


HISTORIA W SKRÓCIE
Lumbrokinaza, serrapeptaza i nattokinaza to enzymy proteolityczne,

które działają jak naturalne antykoagulanty, rozkładając fibrynę tworzącą skrzepy krwi

Enzymy fibrynolityczne to leki przeciwnadciśnieniowe, przeciwmiażdżycowe, obniżające poziom lipidów i przeciwpłytkowe, które mają również działanie neuroprotekcyjne

Nattokinaza w dawce 10 800 jednostek fibrynolitycznych (FU) dziennie przez 12 miesięcy „skutecznie kontrolowała postęp miażdżycy i hiperlipidemii” w jednym badaniu

Tylko jedna dawka 2000 FU nattokinazy wzmocniła fibrynolizę i działanie przeciwzakrzepowe, aktywując jednocześnie wiele szlaków fibrynolitycznych i przeciwzakrzepowych

Lumbrokinaza jest prawie 30 razy silniejsza niż nattokinaza i 300 razy silniejsza niż serrapeptaza; jeśli używasz enzymu fibrynolitycznego, moimi osobistymi preferencjami i zaleceniami są lumbrokinaza

Środki fibrynolityczne, czasami określane jako środki trombolityczne, są zdolne do rozpuszczania skrzepów krwi, które mogą blokować żyły lub tętnice. Ogólnie rzecz biorąc, czystsze tętnice są korzystne dla zdrowia układu sercowo-naczyniowego, co jest jednym z powodów, dla których enzymy fibrynolityczne, takie jak lumbrokinaza, nattokinaza i serrapeptaza, powinny znajdować się na twoim radarze.

W twoim ciele enzymy regulują tempo wielu reakcji biologicznych, przyspieszając je, dzięki czemu mogą zajść niezbędne funkcje, takie jak trawienie, skurcze mięśni i inne aspekty metabolizmu komórkowego. 1

Lumbrokinaza, serrapeptaza i nattokinaza to enzymy proteolityczne, które działają jak naturalne antykoagulanty, rozkładając fibrynę tworzącą skrzepy krwi. Fibryna, substancja krzepnąca, która ogranicza przepływ krwi, znajduje się zarówno w krwioobiegu, jak iw tkance łącznej, takiej jak mięśnie. Akumulacja fibryny jest również odpowiedzialna za tkankę bliznowatą.

Ważne jest, aby zrozumieć, że podczas stosowania tych enzymów w terapii fibrynolitycznej należy je przyjmować na pusty żołądek, co najmniej godzinę przed posiłkiem zawierającym białko lub dwie godziny po nim. W przeciwnym razie enzymy te zostaną zmarnowane podczas trawienia białka w pożywieniu i nie spełnią swojego zadania fibrynolitycznego.

Enzymy fibrynolityczne pomagają w leczeniu chorób serca

Enzymy fibrynolityczne to leki przeciwnadciśnieniowe, przeciwmiażdżycowe, hipolipemizujące i przeciwpłytkowe, które mają również działanie neuroprotekcyjne. 2 Wiele badań nad enzymami fibrynolitycznymi koncentrowało się na nattokinazie (NK), aktywnym składniku natto lub sfermentowanej soi. Prawdopodobnie ze względu na wysoką zawartość nattokinase, spożywanie natto wiąże się ze zmniejszonym ryzykiem śmiertelności z powodu chorób serca i zwiększoną długowiecznością w populacji japońskiej. 3

Nattokinaza, wytwarzana przez bakterie Bacillus subtilis podczas fermentacji soi w celu wytworzenia natto, 4 jest silnym lekiem trombolitycznym, 5 porównywalnym z aspiryną 6 , ale bez potencjalnych skutków ubocznych. Należy jednak zauważyć, że lumbrokinaza jest prawie 30 razy silniejsza niż nattokinaza — i 300 razy silniejsza niż serrapeptaza. 7 , 8 , 9

Tak więc, chociaż wszystkie enzymy fibrynolityczne są skuteczne i korzystne, będziesz potrzebować znacznie wyższych dawek nattokinazy, a zwłaszcza serrapeptazy, niż lumbrokinazy, aby osiągnąć podobne efekty. Jeśli używasz enzymu fibrynolitycznego, osobiście preferuję i zalecam stosowanie lumbrokinazy.

To powiedziawszy, możesz dowiedzieć się o potencjale zdrowotnym tych enzymów poprzez badania przeprowadzone na dowolnym typie. Jedno z takich badań obejmowało 1062 osoby z łagodną hiperlipidemią i/lub łagodną miażdżycą tętnic. Przyjmowali nattokinazę w dawce 10 800 jednostek fibrynolitycznych (FU) dziennie przez 12 miesięcy, co „skutecznie kontrolowało postęp miażdżycy i hiperlipidemii ze znaczną poprawą profilu lipidowego”. 10

Odnotowano znaczące zmniejszenie grubości błony wewnętrznej i środkowej tętnicy szyjnej, będącej miarą rozległości miażdżycowej choroby naczyń, ze wskaźnikami poprawy w zakresie od 66,5% do 95,4%. Ci, którzy palili, pili alkohol lub mieli wyższy BMI, doświadczali największego efektu hipolipemizującego. Nie odnotowano żadnych działań niepożądanych ze strony nattokinazy.

Warto również zauważyć, że regularne ćwiczenia jeszcze bardziej poprawiły korzystne działanie nattokinazy, a także działały synergistycznie ze spożywaniem witaminy K2 i aspiryny. Przy niższej dawce 3600 FU dziennie nattokinaza była nieskuteczna w obniżaniu poziomu lipidów lub hamowaniu postępu miażdżycy tętnic, co podkreśla znaczenie właściwego dawkowania i „kwestionowania zalecanej dawki 2000 FU dziennie” – wyjaśnili naukowcy. Dalej: 11

„Dostępne dane sugerują, że przeciwmiażdżycowe działanie NK wynika z łącznego działania połączenia właściwości przeciwzakrzepowych, przeciwzakrzepowych, przeciwutleniających i obniżających poziom lipidów NK lub ekstraktu natto zawierającego NK… Możliwy mechanizm [działania NK obniżającego poziom lipidów ] jest poprzez aktywność proteolityczną NK w stosunku do pewnych docelowych białek zaangażowanych w metabolizm lipidów, co powoduje zmiany w metabolizmie lipidów”.

Pojedyncza dawka fibrynolityków ma działanie przeciwzakrzepowe
Badanie z udziałem 12 mężczyzn wykazało, że tylko jedna dawka 2000 FU nattokinazy zwiększyła fibrynolizę i działanie przeciwzakrzepowe. 12 Aktywował jednocześnie wiele szlaków fibrynolitycznych i przeciwzakrzepowych, wyjaśnili naukowcy. 13 W sześć i osiem godzin po przyjęciu nattokinazy stężenia D-dimerów były znacząco podwyższone.

D-dimer to fragment białka wytwarzany przez organizm podczas rozpuszczania skrzepu krwi. Zwykle jest niewykrywalna lub występuje tylko na bardzo niskim poziomie, ale jej poziom może znacznie wzrosnąć, gdy organizm tworzy i rozkłada skrzepy krwi, 14 jak to miało miejsce po jednej dawce nattokinazy w tym badaniu. Naukowcy dodali: 15

„Bazując na wyjątkowej, stosunkowo silnej aktywności fibrynolitycznej/antykoagulacyjnej NK, stabilności w przewodzie pokarmowym i długiej biodostępności in vivo, wydaje się, że NK ma potencjalną przewagę nad innymi obecnie stosowanymi środkami do leczenia i/lub profilaktyki wybranych procesów chorobowych…

NK może mieć wpływ nie tylko na szlaki fibrynolityczne/antykoagulacyjne, ale także na inne czynniki ryzyka zakrzepicy, co oznacza, że ​​NK może zapobiegać i/lub leczyć te choroby”.

Jak wspomniano, enzymy fibrynolityczne, podobnie jak aspiryna, hamują agregację płytek krwi i tworzenie się skrzepów krwi. W badaniu na zwierzętach dawka 500 mg/kg nattokinazy całkowicie zapobiegła zablokowaniu tętnicy, podobnie jak aspiryna w dawce 30 mg/kg, wykazując jej skuteczność w poprawie przepływu krwi: 16

„Wyniki wskazują, że nattokinaza ekstrahowana ze sfermentowanej soi hamuje agregację płytek krwi poprzez blokowanie powstawania tromboksanu [środka zwężającego naczynia krwionośne], a tym samym opóźnia zakrzepicę po oksydacyjnym uszkodzeniu ściany tętnicy. Dlatego sugeruje się, że nattokinaza może być dobrym kandydatem bez skutków ubocznych dla poprawy przepływu krwi.”

Korzyści dla mózgu są również widoczne w przypadku enzymów fibrynolitycznych, w tym nattokinazy i serrapeptazy (SP). W badaniu na szczurach podawanie któregokolwiek z enzymów przez 45 dni z powodzeniem modulowało kilka markerów choroby Alzheimera. 17 Zaobserwowano również znaczny wzrost neurotropowego czynnika pochodzenia mózgowego (BDNF). BDNF jest członkiem czynników wzrostu mózgu, które przyczyniają się do neuroplastyczności, co znacznie poprawia wydajność poznawczą. 18 , 19


Enzymy fibrynolityczne dla COVID-19
Innym kandydatem do zastosowania terapii fibrynolitycznej jest COVID-19, ponieważ koagulopatia wydaje się odgrywać rolę w ciężkim przebiegu COVID-19. Naukowcy napisali w Journal of Thrombosis and Haemostasis: 20

„Istnieją dowody zarówno u zwierząt, jak iu ludzi, że terapia fibrynolityczna w ostrym uszkodzeniu płuc i zespole ostrej niewydolności oddechowej (ARDS) poprawia przeżywalność, co również wskazuje na odkładanie się fibryny w mikrokrążeniu płucnym jako przyczynę ARDS.

Można by się tego spodziewać po wynikach badań laboratoryjnych u pacjentów z ARDS i współistniejącym rozpoznaniem DIC [zespół rozsianego wykrzepiania wewnątrznaczyniowego], na przykład u ponad 70% osób, które zmarły z powodu COVID-19”.

Naukowcy opisali trzy studia przypadków pacjentów z ciężką niewydolnością oddechową COVID-19, którzy byli leczeni tkankowym aktywatorem plazminogenu (TPA), enzymem proteazy serynowej występującym na komórkach śródbłonka, który bierze udział w fibrynolizie lub rozpadzie skrzepów krwi. 21

Wszyscy trzej pacjenci odnieśli korzyści z leczenia, a stosunek ciśnienia cząstkowego tlenu do FiO2 (P/F), będący miarą czynności płuc, poprawił się z 38% do 100%. 22 Ocena tkanek narządów pobranych od osób, które zmarły na COVID-19, ujawniła również rozległe uszkodzenia płuc, w tym krzepnięcie, oraz długotrwałe utrzymywanie się komórek wirusa w pneumocytach i komórkach śródbłonka. 23

Odkrycia wskazują, że komórki zakażone wirusem mogą utrzymywać się przez długi czas w płucach, przyczyniając się do powstawania blizn. W wywiadzie dla agencji Reuters współautor badania, Mauro Giacca, profesor King's College London, opisał „naprawdę rozległe zniszczenie architektury płuc”, przy czym zdrowa tkanka „prawie całkowicie została zastąpiona tkanką bliznowatą” 24, co może być odpowiedzialne za w przypadku „długiego COVID”, w którym objawy utrzymują się przez miesiące.

„Można sobie wyobrazić, że jednym z powodów, dla których występują przypadki długotrwałego COVID, jest rozległe zniszczenie płuc (tkanek)” – powiedział Reuterowi. „Nawet jeśli ktoś wyzdrowieje z COVID, wyrządzone szkody mogą być ogromne”. 25 Rozpuszczanie tkanki bliznowatej to kolejny obszar, w którym enzymy, zwłaszcza enzymy proteolityczne, mogą być przydatne.

Potencjał powstawania zakrzepów krwi jest jednym z powodów, dla których dyplomowany internista i kardiolog, dr Peter McCullough, stosuje pełną dawkę aspiryny — 325 miligramów dziennie — u prawie każdego z zespołem długiego COVID, który nie ma poważnego zakrzepu krwi, oprócz inne leki. 26

Jednak bezpieczniejszą i prawdopodobnie równie skuteczną alternatywą dla aspiryny jest lumbrokinaza i serrapeptaza. Możesz naprzemiennie stosować te dwa enzymy – jednego dnia weź lumbrokinazę, a następnego weź serrapeptazę – ponieważ będziesz musiał być na nim przez około trzy miesiące i możesz rozwinąć na nie wrażliwość z czasem, jeśli będziesz ich używać codziennie bez przerwy.

Podział trzech najlepszych fibrynolityków
Enzymy fibrynolityczne są idealne do stosowania ukierunkowanego; jak wspomniano, jeśli zamierzasz używać ich codziennie, pamiętaj o naprzemiennym stosowaniu następujących typów, aby nie rozwinąć nadwrażliwości ani alergii na nie. Pamiętaj też, że należy je przyjmować na pusty żołądek, co najmniej godzinę przed lub dwie godziny po posiłku zawierającym białko.

1.Lumbrokinaza — Jak powiedziałem wcześniej, ten enzym jest około 300 razy silniejszy niż serrapeptaza i prawie 30 razy silniejszy niż nattokinaza27, co czyni go moją najlepszą rekomendacją, jeśli używasz enzymu fibrynolitycznego. Wyekstrahowana z dżdżownic lumbrokinaza jest wysoce skutecznym środkiem przeciwzakrzepowym, który zmniejsza lepkość krwi i agregację płytek krwi 28 , jednocześnie rozkładając fibrynę, która jest kluczowym czynnikiem w tworzeniu się skrzepów.

Zalecam, aby każdy miał w apteczce wysokiej jakości lumbrokinazę. Niedawno miałem znaczny siniak po kontuzji podczas treningu siłowego. Wziąłem wysoką dawkę lumbrokinazy przez tydzień i to oczyściło się w prawo.

Niedawno wziąłem też lumbrokinazę po użądleniu przez trzy osy na moim czole tuż przed snem, które spuchło do wielkości prawie połowy piłki tenisowej. Przyszło mi do głowy, ponieważ jad osy zawiera białka, które mogą rozkładać enzymy fibrynolityczne, więc wziąłem pół tuzina i poszedłem spać.

Byłem bardzo zaskoczony, widząc, że prawie cały obrzęk się zmniejszył. Jeśli masz zamiar tego spróbować, im szybciej doprowadzisz do ugryzienia, tym lepiej prawdopodobnie zadziała, ponieważ denaturuje białka jadu, zanim wyrządzą szkody twojemu ciału.

2.Serrapeptaza — znana również jako serratiopeptydaza, serrapeptaza jest wytwarzana w jelitach nowonarodzonych jedwabników Bombyx mori, umożliwiając im rozpuszczenie się i ucieczkę z kokonów. Badania wykazały, że może pomóc pacjentom z przewlekłymi chorobami dróg oddechowych, zmniejszając lepkość plwociny i zmniejszając kaszel. 29 Serrapeptaza rozkłada również fibrynę i pomaga rozpuszczać martwą lub uszkodzoną tkankę bez uszkadzania zdrowej tkanki. 30

3.Nattokinaza — Wykazano, że nattokinaza rozkłada skrzepy krwi i zmniejsza ryzyko poważnego zakrzepu 31 poprzez rozpuszczanie nadmiaru fibryny w naczyniach krwionośnych, 32 poprawiając krążenie i zmniejszając lepkość krwi. Co ciekawe, w jednym badaniu in vitro stwierdzono, że aktywność trombolityczna równoważnych ilości nattokinazy i TPA jest identyczna 33 — pamiętajmy, że TPA jest enzymem, który doprowadził do poprawy w trzech studiach przypadków COVID-19. 34
irytuje jego gadulec o c19..., którego nikt nie znalazł, i nawet już nie szuka !
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » sobota 15 kwie 2023, 10:47

grzegorzadam pisze:
sobota 15 kwie 2023, 07:54

irytuje jego gadulec o c19..., którego nikt nie znalazł, i nawet już nie szuka !
dokładnie. bardzo irytujące. ale ja myśle, że to też swego rodzaju programowanie jakieś. odpowiednio wplecione w tekst i myśle, że bardzo wpływające na akceptacje i bezkrytyczne już przyjęcie tego faktu przez użytkowników. coś na zasadzie - skoro taki mercola lub inny czerniak tak mówi/pisze to jednak to jest prawdą... :|

reszta tekstu jak najbardziej ciekawa !
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: zdro » sobota 15 kwie 2023, 12:16

soma pisze:
piątek 14 kwie 2023, 21:29
Biore na czczo.
Na amazonie jest duzo opinii i tam sie doczytalam, ze jak sie bierze z jedzeniem to ma inne dzialanie (nie pamietam juz jakie). Mnie chodzilo o rozrzedzenie krwi i rozpuszczenie ewentualnych skrzepow a to pisali, ze przyjmuje sie na czczo.
To jest enzym, jak wezmiesz przy jedzeniu to zacznie je trawic zamiast dzialac w innych rejonach.
Kiszka pisze:
sobota 15 kwie 2023, 05:52
na rozrzedzenie krwi to pij więcej płynów i więcej się ruszaj- działa równie dobrze a i daje dodatkowe korzyści ;)
Bardzo wazne jest zwiekszenie plynow przy detoksyfikacji, czasami niestety czlowiek nawet nie zdaje sobie sprawy ze jest spragniony.
Kiszka pisze:
sobota 15 kwie 2023, 10:47
grzegorzadam pisze:
sobota 15 kwie 2023, 07:54

irytuje jego gadulec o c19..., którego nikt nie znalazł, i nawet już nie szuka !
dokładnie. bardzo irytujące. ale ja myśle, że to też swego rodzaju programowanie jakieś. odpowiednio wplecione w tekst i myśle, że bardzo wpływające na akceptacje i bezkrytyczne już przyjęcie tego faktu przez użytkowników. coś na zasadzie - skoro taki mercola lub inny czerniak tak mówi/pisze to jednak to jest prawdą... :|

reszta tekstu jak najbardziej ciekawa !
To sie nazywa narracja/psychologiczna operacja. Jest ich bardzo wiele i sa one wplatywane przez system by nakierowac stado na porzadany kierunek.
Patrzac wstecz np. na epidemie polio, weryfikujac informacje z roznych zrodel ktore sa dostepne z tamtych czasow nie sposob nie dojsc do wniosku, ze swiety mikolaj nie istnieje. System edukacyjny w szkolach, sluzba zdrowia, tworzenie pieniedzy, energia, instytucje religijne etc. jest pod kopytkiem tych co chca bardzo przejsc przez druga smierc i splanac. Nawet kalendarz gregorianski jaki obowiazuje na swiecie jest nieprawidlowy. Skonczenie akademii pana kleksa nie czyni nikogo wiarygodnym szczegolnie, gdy zaczynasz weryfikowac informacje na wlasna reke.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 15 kwie 2023, 22:48

Jest oczywiste, że tzw. autorytety działają programująco, z założenia. Przy okazji mocny marketing, taki system, każdy swoją cząstkę tortu lub więcej chce skonsumować. Prawdziwa demonkracja, fizycznie wyścig szczurów.
Wracając do rozrzedzania krwi, jest oczywiste, że pycnogenol też nie działa we wszystkich reklamowanych punktach, przynajmniej nie u wszystkich ludzi. Mi chodzi o coś innego, skanuję ludzi i widzę, że po srovidzie (nawet jeśli go nie ma) ludzie mieli duże kłopoty z krążeniem mózgowym, identycznie po szczepionkach. Polecałem korę sosny - pycnogenol, bo ona działa. Po pół roku, czy roku na następnych skanach jest wyraźna poprawa krążenia mózgowego, a często również stany serca i dużych naczyń krwionośnych.
Tu mi chodzi raczej o wygodę, bo w dzisiejszych czasach nikt nie wie kiedy i w co palec włożyć, bo nikt nie ma czasu, jak ja. Oczywiście mogliby pojechać za miasto i narwać igliwia na pól roku, nawet wziąć parę gałęzi z moich drzew a potem codziennie gotować i pić. Więc wolą kupić 40 kaps za 30 zł i połykać po jednej lub dwie jeśli komuś spieszno w ciągu kilku sekund, jesteśmy bardziej praktyczni, ale nie bardziej oszczędni. A wiedza o igłach się przyda, gdy nie będzie można kupić, z jakichkolwiek powodów, ale wtedy inne problemy będą o wiele ważniejsze.
Komu i w co ktoś wierzy, jego sprawa, jego wybór. Raczej wcześniej niż później wszystko będzie wiadomo, nie będzie można ukryć informacji. Dziś jeszcze CK, jak ich @songo nazywa, kontrolują przepływ informacji i narrację, ale cały system globalny upada, bo musi zrobić miejsce dla nowego, to raptem kilka lat. Lekko nie będzie dla nieświadomej większości. Trzeba dbać o zdrowie wszelkimi dostępnymi sposobami, bo odsiew będzie spory.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

ODPOWIEDZ