Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Nasze porady zdrowotne i opinie

jolus
Posty: 107
Rejestracja: czwartek 14 sty 2016, 17:42
x 2
x 6
Podziękował: 78 razy
Otrzymał podziękowanie: 135 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: jolus » środa 10 maja 2017, 18:24

Młody chłopak 14 lat zemdlał, a właściwie stracił przytomność, nie oddychał kilka minut, na ustach pojawiła się piana. Wyglądało to podobno na atak padaczki (jego pierwszy). Macie jakieś spostrzeżenia?
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9757
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 498
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14669 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 10 maja 2017, 18:29

Coraz więcej młodych ma ataki padaczki, nie jest to już przypadek odosobniony.
Najpierw sprawdziłbym i usunął pasożyty, porządne odrobaczanie, potem ewentualne niedobory witamin i minerałów.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 10 maja 2017, 18:33

Basia7 pisze:Co polecicie na silne/ciężkie odparzenia na szyi u 4 miesięcznego niemowlaka?
Rodzice szczepią na wszystko i słuchają się lekarzy.

Związane ręce, szkoda malucha.
Być może olej rycynowy, jest uniwersalny, ale to idzie od wewnątrz.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 10 maja 2017, 18:41

jolus pisze:Młody chłopak 14 lat zemdlał, a właściwie stracił przytomność, nie oddychał kilka minut, na ustach pojawiła się piana. Wyglądało to podobno na atak padaczki (jego pierwszy). Macie jakieś spostrzeżenia?

Moja miała ostatnio 2 razy drgawki z utratą przytomności (szpital), ale to były wirusy, w tym 1 mózgowy.
Zlikwidowane biorezonansem. całkowity powrót do zdrowia, 3 sesje u zdolnego terapeuty.
W szpitalu podali kroplówkę i kilka razy panadol w płynie, parodia.
Diagnoza: ''padaczka''..

Nie mają narzędzi do wykrywania wirusów, sposobów leczenia również.
viewtopic.php?f=16&t=119&p=66003&hilit=przytomno%C5%9Bci#p66003
viewtopic.php?f=17&t=1167&p=66364&hilit=przytomno%C5%9Bci#p66364
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: barneyos » środa 10 maja 2017, 21:27

A może spazmofilia. Zdarza się nastolatkom w okresie dojrzewania. Tak było u mojej córki i samo przeszło. Dowiedziałem się, że to to, po fakcie.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Jancio » czwartek 11 maja 2017, 13:57

blueray21 pisze:@Basiu, mnie przychodzi na myśl tylko maść z jodem - Polseptol, przez jakiś czas niedostępna, ale teraz chyba jest.
Jeli nie ma to organiczny olej kokosowy z dodatkiem jodyny, jak na hemoroidy.

A co powiesz na witaminę E. Chyba Zięba pisał ze jest dobra na oparzenia słoneczne.
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Jancio » czwartek 11 maja 2017, 14:04

Leszko pisze:Rozumiem, ale jeśli przy candidzie albicans wskazana jest niacyna, to śmiało mogę wziąć tą z Podkowy. Do tego widzę tanią witaminę D3 + K2 oraz witaminę E. Jaka suplementacja motywuje organizm do tworzenia kolagenu, pomijając witaminę C i określone produkty mięsne zawierające chrząstki, ścięgna, które już biorę/spożywam+msm+chlorek magenzu?

Wiatmine D3+k2 Śmiało mogę polecić, ale na problemy ze stawami zastanawiał bym się bardziej nad Silorem B+J po wcześniejszym wybiciu pasożytów, bo one krzem tez bardzo lubią.
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 11 maja 2017, 15:53

Silor kosztowny, choć dobry.
Mielony gotowany skrzyp i balsam Tuszyńskiego też warto przemyśleć.
viewtopic.php?f=16&t=1280&hilit=krzem&start=75#p65501
viewtopic.php?f=16&t=1280&hilit=krzem&start=100#p67611
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Jancio » piątek 12 maja 2017, 12:00

MIelony gotowany skrzyp na pewno tylko w momencie braku ile go trzeba pożreć choć bezdyskusyjnie najtańszy. rośnie na zakwaszonych polach i polach. Z balsamem nie wiem , nie znam przyswajalności, ale już ziemia okrzemkowa z Silorem przegrywa.
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 12 maja 2017, 12:45

Różański twierdzi, ze skrzyp jest wystarczający odpowiednio przygotowany.
Widzę efekty, inne zioła krzemowe również.
na pewno tylko w momencie braku ile go trzeba pożreć

Codziennie łyżeczka i starczy, można do kąpieli dodawać, świetny sposób.
ZO nie jest do suplementacji krzemu.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

zdro
Posty: 725
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 802 razy
Otrzymał podziękowanie: 744 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: zdro » piątek 12 maja 2017, 21:11

http://www.pepsieliot.com/wybierz-sie-n ... owa-wyspe/

5 dzien mija i coraz ze mna lepiej dzieki tej diecie. Jadlem dodatkowo jeszcze surowa kapuste i seler, ale sa glosy ze warzywa szczegolnie w surowej formie sa ciezej strawne i moga spowalniac regeneracje flakow. Od jutra jade calkowicie na mono diecie. Jedyny warunek to jesc dojrzale owoce, zeby byla wiekszosc cukrow. Slodkie banany to jest to. :) Zdrowe flaki to zdrowy organizm.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

kryniek
Posty: 2
Rejestracja: piątek 26 maja 2017, 17:52
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: kryniek » niedziela 28 maja 2017, 21:54

grzegorzadam pisze:Nie lekceważyłbym WU:
CHOROBY

Bóle głowy
Choroba naczyniowa mózgu
Choroba naczyń obwodowych
Choroba Alzheimera
Stenokardia, choroba wieńcowa
Arytmia serca
Choroby
sercowo naczyniowe
Zaburzenie mięśnia sercowego
Przewlekłe obstrukcyjne zapalenie oskrzeli
Rozedma
Astma
Alergia
Grypa
Liszaj
Półpasiec (pasówka)
Kandydoza chroniczna układowa
Cukrzyca insulino-niezależna
Choroby spowodowane wirusem Epsteinne-Barre
Choroby spowodowane wtargnięciem do organizmu wirusa HIV
Skleroza rozsiana
Rak z przerzutami
Reumatoidalne zapalenie stawów
Choroba Parkinsona
Migrena
Cerebrastenia (osłabienie czynności umysłowej na tle uszkodzenia mózgu, neurastenia z przemęczenia umysłowego)
Encefalopatia naczyniowa
Reakcje alergiczne, powodowane działaniem otaczającego środowiska
Zapalenia wirusowe wątroby wszystkich typów
Opryszczka
Zapalenie dziąseł
Zapalenie oskrzeli
Arytmia
Anemia
Choroba górska
Paradontoza

GRZYBY

Histoplasma capsulatum
Candida albicans
Coccidioides
Paracoiccidioides
Blastomyces
Sporothrix
Mucoraceae
Aspergillus fumigatus
Coccodioides immitis

PASOŻYTY (PIERWOTNIAKI)

Pneumocystis carinii
Plasmodium yoelii
Plasmodium berghei
Toxoplasma gondii
Nippostrongycus brasiliensis
Naegleria fowleri
Leishmania major
Schistosoma mansoni
Chlamydia, Chlamydia psittaci
Trichomonas vaginalis
Tepanosoma cruzi
Endameba histoclytica

BAKTERIE

Legionella pneumophila
Treponema pallidum
Escherichia coli
Salmonella typhimurium
Mycobacterium leprae
Staphylococcus aureus
Pseudomonas aeruginosa
Campylobacter jejuni
Salmonella typhi
Streptokokki grupy B
Bacillus cereus
Actinobaccillus actinomyceemocomitans
Bakteroidy
Neisseria gonorhoeae

WIRUSY

Wirus Epteinna-Barra
Wirus cytomegalii
Wirus immunodeficytu człowieka (powodujący AIDS)
Wirus Takaribe (Arenawirusy)
Wirus limfocytowego zapalenia opon i naczyń (LCMV)

NOWOTWORY

Guz Ehrlicha
Neuroblastoma

INNE
Oczyszczanie krwi od pestycydów
...

co to dokłanie jest WU?
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 28 maja 2017, 22:48

0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

zdro
Posty: 725
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 802 razy
Otrzymał podziękowanie: 744 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: zdro » poniedziałek 05 cze 2017, 09:59

http://www.acu-cell.com/ses.html ciekawe info odnosnie suplementacji mineralami.

https://stichtingb12tekort.nl/wetenscha ... -50-years/ tutaj o B12. Bardzo wysokie dawki niekiedy sa konieczne.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2677 razy
Otrzymał podziękowanie: 1204 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » poniedziałek 05 cze 2017, 13:14

co do B12 to nie jest możliwe aby w sposób naturalny osiągnąć dobry wynik. Potrzeba suplementacji z zewnątrz i tylko forma zmetylowana. Mi wyszło 1544 gdzie norma jest do 663 pg/ml
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

zdro
Posty: 725
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 802 razy
Otrzymał podziękowanie: 744 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: zdro » poniedziałek 05 cze 2017, 19:56

Chory organizm ma wieksze zapotrzebowanie. Zywnosc nie dosc, ze nie zawiera jej zbyt wiele to jeszcze pozostaje kwestia tego czy cokolwiek organizm jest w stanie z niej przyswoic. Do zmetylowanej dobrze jest jeszcze dorzucic druga aktywna forme czyli adenosylokobalamine. Hydroxokobalamina jest w postaci nieaktywnej i organizm jesli jest w stanie to przetwarza ja na obie aktywne formy. W moim przypadku suplementacja nia byla strzalem w dziesiatke. Odtruwa mnie z toksyn jakie wytwarza najprawdopodobniej wirus ktory zmutowal do tego stopnia, ze herxy dostawalem juz nawet po wodzie i soli. Dodatkowo mialem mase nietolerancji pokarmowych ktore odeszly po zwiekszeniu dawki.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Lucid
Posty: 179
Rejestracja: poniedziałek 10 paź 2016, 12:40
x 4
Podziękował: 243 razy
Otrzymał podziękowanie: 74 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Lucid » środa 07 cze 2017, 12:55

Witam po długim czasie.
Chciałam się podzielić pozytywną dla mnie informacją. Udało mi się pozbyć przerostu grzybów w organizmie dzięki poradom zawartym na tym forum. Okazało sie równiez ze wiele sie u mnie zmieniło na plus, ale stan jelit dalej nie najlepszy. Oczywiście głównie boraks mi w tym pomógł, bo aż tak ścisłej diety nisko węglowodanowej nie stosowałam. Dowiedziałam się o tym podczas wizyty u lekarza zajmującego się leczeniem holistycznym, do którego już wcześniej trafiłam i leczyłam się ok. 2 lat. Lekarz ten wykonuje badanie wg. protokołu Cornelissena. Niestety leczenie i stosowanie kosztownych preparatów spowodowało, że zdecydowałam się na przerwanie leczenia u niego. Poza tym postępy w leczeniu były powolne. Trafiłam na to forum i po zapoznaniu się z Waszymi poradami zdecydowałam się zastosować boraks. Okres ok. pół roku dał taki efekt! Może nawet to był krótszy czas ale dopiero teraz wybrałam się na badanie do tego lekarza. Byłam zdumiona tym wynikiem! Stosowałam 12 ml dziennie koncentratu wg. podanego tu przepisu. Teraz zastanawiam się, czy powinnam zmniejszyć dawkę dla podtrzymania tego efektu np. do 6 ml, czy może na jakiś czas przerwać?

A teraz kolejna sprawa. Moja mama trafiła po raz kolejny do szpitala z migotaniem przedsionków. Jakimś cudem wykonano jej badania kału i okazało się, że są jaja glisty. Ona była zszokowana, ponieważ jej świadomość o łatwości zakażenia pasożytami była słaba. W ogóle nie brała tego pod uwagę. Niejednokrotnie prosiłam o porady dla niej tu na forum, z których bardzo korzysta do tej pory, ale nie przyjmowała do wiadomości, że może mieć pasożyty, choć wiele razy to tutaj sugerowano.
A teraz o mnie. Po raz pierwszy trafiłam do wspomnianego wcześniej lekarza z problemem silnego osłabienia i nieustannego wypadania włosów 4 lata temu. Minęły 2 lata kiedy nie leczę się u niego. Po badaniu wg. wcześniej wspomnianego protokołu okazało się, że mam mocno zagrzybiony organizm i w złym stanie jelita. Pasożytów brak. Sam był zaskoczony, ale byłam przez niego na pasożyty badana kilkakrotnie podczas wielu wizyt przez te 2 lata. To mnie ucieszyło i spowodowało w mojej głowie, że ten problem mnie nie dotyczy, skoro przez 42 lata mojego życia nie zaraziłam się nimi (za wyjątkiem owsików w dzieciństwie). Dodam tutaj, że moja świadomość co do łatwości zarażania się nimi wzrosła tak od 3-4 lat. W tym czasie zaczęłam bardziej zwracać uwagę na częstotliwość mycia rąk oraz dokładnego mycia warzyw i owoców. No i co się+ okazuje? Po 2 latach trafiam do tego samego lekarza a tu niespodzianka. Wszystkie pasożyty po kolei!!! Co za paradoks. Przez 42 lata nie zaraziłam się a teraz taka niespodzianka. Oprócz tego wirusy w ośrodkowym układzie nerwowym. Zabrałam ze sobą mojego partnera na to badanie. U niego czysto. Żadnych pasożytów, grzybów, wirusów. Ciekawa sprawa. Teraz zastanawiam sie czy to jest możliwe, żeby grzyby "trzymały w szachu pasożyty??? Kiedy miałam przerost grzybów nie miałam pasożytów.
Przez około półtora roku stosowałam się do porad zawartych na tym forum, czyli m.in. stosowałam w ubiegłym roku od jesieni WU przez 3 miesiące, ziemię okrzemkowa również przez 3 miesiące. Jednak nie zauważałam spektakularnych zmian w samopoczuciu, np. jeśli chodzi o WU i wzrost energii. Tego nie miałam. Podobno ziemia okrzemkowa niszczy pasożyty, ale to nie nastąpiło. Zastosowałam ją tak dla zasady, bo naczytałam się o niej bardzo pozytywnych rzeczy na Vibronice. Później był boraks i sporo suplementów. Zastosowałam nawet w kwietniu oczyszczanie jelit solą. Musze powiedzieć że w ostatnim czasie moje samopoczucie się super poprawiło. W związku z tym nigdy bym nie pomyślała, że mogę mieć pasożyty. Jedyne co, to od jesieni ubiegłego roku nasiliły mi się wzdęcia, których wcześniej nie miewałam, ale to myślałam że może boraks, może betaina HCl powoduje taki efekt.
Lekarz zalecił mi następująca kurację
http://sklephildegarda.pl/mieszanki/125 ... g-438.html ( przez 2 tygodnie)
następnie
http://sklephildegarda.pl/produkty-sypk ... g-434.html ( przez kolejne 2 tygodnie)
0 x



Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: barneyos » środa 07 cze 2017, 14:13

Zioła fajne, ale drogie, podejdź do zielarni a dostaniesz wrotycz za 4zł a i wszewłogę też taniej, ewentualnie jakiś odpowiednik.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 07 cze 2017, 14:26

Lucid pisze:zastanawiam się, czy powinnam zmniejszyć dawkę dla podtrzymania tego efektu np. do 6 ml, czy może na jakiś czas przerwać?


Zrób przerwę, organizm się przyzwyczaja i osłabia się efekt.

Jedyne co, to od jesieni ubiegłego roku nasiliły mi się wzdęcia,

To zawsze są wg ClaRk robaki traktu trawiennego, Salmonella, E.COLI i inne.
viewtopic.php?f=16&t=1423&p=60116&hilit=wzd%C4%99cia#p60116
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Lucid
Posty: 179
Rejestracja: poniedziałek 10 paź 2016, 12:40
x 4
Podziękował: 243 razy
Otrzymał podziękowanie: 74 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Lucid » środa 07 cze 2017, 17:34

Czy w trakcie kuracji antypasożytniczej powinno stosować się suplementy witaminowo-mineralne? Pomyślałabym, że nie, bo one się wzmacniają w ten sposób, ale jednak nie mam pewności :roll:
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 07 cze 2017, 18:12

Coś dla żywiciela zostanie, spoko :D
Nie które z nich, MSM, jod..... bardzo się z nimi nie lubią.

http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewto ... %9D#p40865
http://www.msm-info.com/
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Lucid
Posty: 179
Rejestracja: poniedziałek 10 paź 2016, 12:40
x 4
Podziękował: 243 razy
Otrzymał podziękowanie: 74 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Lucid » środa 07 cze 2017, 18:26

Czy jest jakaś znacząca różnica pomiędzy złocieniem wrotyczem maruną a wrotyczem> Lekarz zalecił mi to pierwsze. O wrotyczu wyczytałam że ma działanie trujące, o tym pierwszym nic takiego nie znalazłam. Czy mogę zamiast wrotyczu maruna użyć ziele wrotyczu czy raczej kwiat?
Jak często zapobiegawczo można stosować kuracje odrobaczające? Nie zamierzam się dać tym gadom :D
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 07 cze 2017, 18:33

0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Lucid
Posty: 179
Rejestracja: poniedziałek 10 paź 2016, 12:40
x 4
Podziękował: 243 razy
Otrzymał podziękowanie: 74 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Lucid » środa 07 cze 2017, 18:52

Poczytałam o MSM, ale ja stosowałam codziennie po 5 gram dziennie od dłuższego czasu, więc na mnie nie podziałało antyrobaczo.
0 x



Awatar użytkownika
dama
Posty: 842
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1875 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: dama » czwartek 08 cze 2017, 13:00

Basia7 pisze:
Co polecicie na silne/ciężkie odparzenia na szyi u 4 miesięcznego niemowlaka?
Rodzice szczepią na wszystko i słuchają się lekarzy.


zwykla maka ziemniaczana zawsze pomagała
0 x



ODPOWIEDZ