Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Witamina D - K - A

Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: Witamina D - K - A

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » środa 21 lut 2018, 06:38

Nikt tu nie twierdzi, że nawet jak kolega @kupfer ma ponad 300 to jest toksyczny, bo jak by był to by na pewno źle się czuł. O wiem 8-) - moim bardzo skromnym zdaniem, osoby po prostu zdrowe (wiem wiem nikt nie jest do końca zdrowy w dzisiejszych czasach ;)) takie które nie muszą się leczyć na Coś niech by miały 100 /200 ng/ml, zaś zdechlaki typu grypsko, ten co chodzi do tyłu i masę innych przypadków to wiadomo, że 200 to pewnie minimum dla nich.
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

kupfer
Posty: 342
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 321
x 34
Podziękował: 1075 razy
Otrzymał podziękowanie: 609 razy

Re: Witamina D - K - A

Nieprzeczytany post autor: kupfer » środa 21 lut 2018, 08:22

no to był żart z tym rekordem :lol: ,sam się trochę przestraszyłem,ale zaraz zakumałem że miałem tylko raz a nie 2 razy dziennie sypnąć,z przyzwyczajenia człowiek nie myśli ;) ,właśnie jeśli chodzi o grypsko nic od roku mnie nie rusza,nawet małża przestała chorować=co kilka tygodni przeziębiona :D ,jak na razie samopoczucie jak sprzed ponad 20 lat a pracuję naprawdę ciężko w domu,przewiozłem,pociąłem,porąbałem,pozwoziłem taczką ok. 50 metrów=40 ton drewna, no i ten tego, też jak wtedy :P kiszka masz racje na pewno będę utrzymywał poziom 100-120 ng/ml,grzegorz badanie kosztuje u mnie 60 zł. mają tam różne promocje,teraz powyżej 100 zł, masz coś droższego za 1 zł,ja zrobiłem d3(60) i homocysteinę(50) to miałem b 12 za 1 zł.=111 zł.,oraz karta stałego klienta=dodatkowo 5% rabat,laboratorium prawie nowe chyba największe w Opolu,ktoś z tych okolic mogę podać namiar,wyniki witamin są od razu wieczorem,można sprawdzić w necie,homocysteina dopiero za tydzień
0 x



Kolendra
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek 18 gru 2017, 08:33
x 22
x 19
Podziękował: 309 razy
Otrzymał podziękowanie: 405 razy

Re: Witamina D - K - A

Nieprzeczytany post autor: Kolendra » środa 21 lut 2018, 10:17

Kupfer, a poziom wapnia mierzyles? Ciekawa jestem jak się kształtuje przy takim poziomie wit D :-)
0 x



kupfer
Posty: 342
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 321
x 34
Podziękował: 1075 razy
Otrzymał podziękowanie: 609 razy

Re: Witamina D - K - A

Nieprzeczytany post autor: kupfer » środa 21 lut 2018, 18:17

nie nie mierzyłem,ale na brak nie narzekam,sama woda nie butelkowana którą piję ma go sporo,przy następnym badaniu zmierzę dla ciekawości ;)
0 x



Kolendra
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek 18 gru 2017, 08:33
x 22
x 19
Podziękował: 309 razy
Otrzymał podziękowanie: 405 razy

Re: Witamina D - K - A

Nieprzeczytany post autor: Kolendra » środa 21 lut 2018, 18:45

Nie wątpię, że nie masz niedoboru, myślałam raczej w drugą stronę - czy przy tak wysokim poziomie wit D nie masz nadmiaru ;)
0 x



del
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 15 maja 2017, 22:37
x 5
x 2
Podziękował: 69 razy
Otrzymał podziękowanie: 41 razy

Re: Witamina D - K - A

Nieprzeczytany post autor: del » wtorek 27 lut 2018, 17:21

Dzisiaj w końcu po 2 tygodniach dostałem informację o przyjęciu mojej reklamacji na badanie poziomu D3. W sobotę idę znowu na pobranie. Do tego dali bon na 35PLN na inne badania :)
0 x



Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Witamina D - K - A

Nieprzeczytany post autor: barneyos » niedziela 04 mar 2018, 11:57

0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

ramibi
Posty: 137
Rejestracja: niedziela 01 sty 2017, 12:37
x 6
x 2
Podziękował: 46 razy
Otrzymał podziękowanie: 78 razy

Re: Witamina D - K - A

Nieprzeczytany post autor: ramibi » niedziela 04 mar 2018, 19:48

Zawsze bierzecie D3 z K2?
0 x



Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 93
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Witamina D - K - A

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » niedziela 04 mar 2018, 20:47

Tak D3 +K2 obowiązkowy zestaw
Słuchałam dziś H. Czerniaka i on zaleca brać 10.000 na 1 kg ciała. Bierze ktoś tyle?
0 x



Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: Witamina D - K - A

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » niedziela 04 mar 2018, 21:32

Bierzemy tyle aby był odpowiedni poziom. Czyli najpierw badanie a potem suplementacja. trochę dziwnie doktor zaleca dawkowanie, zamiast najpierw namawiać do badania 25 oh a następnie mówić żeby brać tyle żeby było porządne 100 ng /ml
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

del
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 15 maja 2017, 22:37
x 5
x 2
Podziękował: 69 razy
Otrzymał podziękowanie: 41 razy

Re: Witamina D - K - A

Nieprzeczytany post autor: del » niedziela 04 mar 2018, 22:04

Basia7 pisze:
niedziela 04 mar 2018, 20:47
Tak D3 +K2 obowiązkowy zestaw
Słuchałam dziś H. Czerniaka i on zaleca brać 10.000 na 1 kg ciała. Bierze ktoś tyle?
To wg tego opakowanie D3 z 2 postów wyżej trzeba wyciągnąć na raz 😀
Nie pomyliłaś czasem ilości zer? Niestety nie słuchałem jeszcze Czerniaka.
0 x



Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 93
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Witamina D - K - A

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » niedziela 04 mar 2018, 23:37

Słuchałam uważnie i na pewno mówił o 10 tysiącach na 1 kg wagi ciała. Oczywiście najpierw zalecał zbadać poziom D3.
Dodam że te ilości dr Czerniak zaleca w chorobach przewlekłych i dla dzieci.
Znajdę ten odcinek to wstawię. Warto obejrzeć fajnie tłumaczy i sporo ciekawych "wkładek" politycznych dodaje :D
0 x



Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: Witamina D - K - A

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » poniedziałek 05 mar 2018, 04:14

Na początku swojej ,, kariery YouTube ,, też mówił o dawkach milionowych i mówił to w oparciu o encyklopedie farmaceutyczną oficjalnie wydaną w Polsce. Że właśnie w tej książce medycznej niby napisane jest, że przy chorobach nowotworowych bierze się właśnie takie dawki uderzeniowe.
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

del
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 15 maja 2017, 22:37
x 5
x 2
Podziękował: 69 razy
Otrzymał podziękowanie: 41 razy

Re: Witamina D - K - A

Nieprzeczytany post autor: del » środa 07 mar 2018, 16:28

del pisze:
wtorek 27 lut 2018, 17:21
Dzisiaj w końcu po 2 tygodniach dostałem informację o przyjęciu mojej reklamacji na badanie poziomu D3. W sobotę idę znowu na pobranie. Do tego dali bon na 35PLN na inne badania :)
Jestem zdziwiony - 2 tygodnie wcześniej ogólny wynik ">150" a przy powtórce tylko 122.
0 x



Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: Witamina D - K - A

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » czwartek 08 mar 2018, 04:15

Coś pokićkali wcześniej z badaniem. Bo raczej przez dwa tygodnie tak szybko by nie spadło...
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

del
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 15 maja 2017, 22:37
x 5
x 2
Podziękował: 69 razy
Otrzymał podziękowanie: 41 razy

Re: Witamina D - K - A

Nieprzeczytany post autor: del » czwartek 08 mar 2018, 08:47

Kiszka pisze:
czwartek 08 mar 2018, 04:15
Coś pokićkali wcześniej z badaniem. Bo raczej przez dwa tygodnie tak szybko by nie spadło...

Też tak myślę. I zastanawiam się nad ponownym zareklamowanie mam wyników.
0 x



Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: Witamina D - K - A

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » czwartek 08 mar 2018, 08:59

Albo zrobić w innym labo
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

Awatar użytkownika
luna
Posty: 299
Rejestracja: poniedziałek 08 lut 2016, 11:52
x 17
x 7
Podziękował: 157 razy
Otrzymał podziękowanie: 329 razy

Re: Witamina D - K - A

Nieprzeczytany post autor: luna » piątek 09 mar 2018, 11:39

del
Coś pokićkali wcześniej z badaniem. Bo raczej przez dwa tygodnie tak szybko by nie spadło...


Znalazłam oto taki wpis;
''Preparaty witaminy D należy odstawić na przynajmniej kilka tygodni przed planowanym badaniem - tyle czasu wyrównuje się poziom witaminy D w organizmie (metabolity przechodzą do tkanek). ''

Więc wynik przy powtórce wcale nie musi być fałszywy.


A jak tu już jestem proszę mi podać proporcję,chcę buforować witaminę c sodą i zabij zapomniałam proporcji.
pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Witamina D - K - A

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 09 mar 2018, 13:04

Buforowana sodem:
100 g witaminy C + 48 g sody (wodorowęglanu sodu).

Buforowana zrównoważona:
100 g witaminy C + 32 g sody (wodorowęglanu sodu) + 15 g węglanu potasu (lub 22 g wodorowęglanu potasu).

Dla askorbinianu potasu:
100 g witaminy C + 42 g węglanu potasu (lub 62 g wodorowęglanu potasu)
viewtopic.php?f=17&t=805&hilit=witamina ... =25#p15456
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: Witamina D - K - A

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » piątek 09 mar 2018, 15:24

Są dwie szkoły podejścia do badania 25 OH. Piszą, że nie trzeba czekać, Bow1 też tak pisał, że nie czeka tylko idzie od razu. Natomiast tak jak @luna pisze, że czekać... Bądź tu mądry człowieku 8-)
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Witamina D - K - A

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 09 mar 2018, 15:46

Raczej czekać, to wynika z metabolizmu- dr Helden.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
luna
Posty: 299
Rejestracja: poniedziałek 08 lut 2016, 11:52
x 17
x 7
Podziękował: 157 razy
Otrzymał podziękowanie: 329 razy

Re: Witamina D - K - A

Nieprzeczytany post autor: luna » piątek 09 mar 2018, 17:52

Dzięki @GA
podaj linka o witaminie C,mam bardzo ciekawy acz kontrowersyjny art.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Witamina D - K - A

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 09 mar 2018, 18:20

Jest link pod przepisem Blu ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Witamina D - K - A

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 19 mar 2018, 18:29

Ludzie z wysokimi poziomem witaminy D nie dostają raka
Bogusław Wyszyński na spotkaniu


18 MARCA 2018 PIOTR MEDYCYNA NATURALNA, POLECANE, REPORTAŻE, ZDROWIE 0 KOMENTARZY 5409

W sobotę 17 marca miałem przyjemność uczestniczyć w kameralnym spotkanie z Panem Bogusławem Wyszyńskim, który był gościem podczas ostatniej edycji Rewolucji Zdrowia. Przypominam, że podczas tamtego wywiadu na żywo fantastycznie opowiadał o roli zdrowych tłuszczy, wirusie grypy (czy należy się go obawiać) i wielu, wielu innych ciekawych sprawach związanych ze zdrowiem.

Tym razem również spotkanie z Panem Bogusławem nie zawiodło, podwójnie, bo okazja by zobaczyć się z nim na żywo i porozmawiać osobiście – bezcenna. Spotkanie trwało 5 godzin, a spokojnie mogłoby i 10, bo tematów do rozmów było mnóstwo. Oto najciekawsze kąski jakie wyłowiłem ze spotkania:

Ludzie, którzy zapadają na nowotwory najczęściej mają niski lub bardzo niski poziom witaminy D3

Dawniej witamina D3 była bardziej powszechnie stosowana, podawano ją w miligramach, jednak nowe normy dawkowania, które się pojawiły jeszcze przed wojną (1 IU to 0,000025 milligrama) spowodowały, że spożycie spadło drastycznie. Efekty znamy wszyscy, a dodatkowo rozsiewane są plotki o toksyczności tej witaminy przy dziennych dawkach już nawet 5000 IU co jest wierutną bzdurą. Sporym zaskoczeniem, o którym mówił Pan Bogusław są poziomy D3 (wg metabolitu 25 OH), od których leczenie zaczyna być naprawdę skuteczne i to wielu chorób, m.in. takich jak hashimoto (ha, zaskoczenie?) – te poziomy to 250 i więcej….

Żeby była jasność: nie chodzi tu o to kto zalicytuje większe spożycie witaminy D3, a jedynie o pokazanie jak ważna jest ta witamina w procesach zdrowienia, co ma swoje potwierdzenie i odzwierciedlenie w osobach, które przeszły taką kurację. Tak, zapewne znajdziecie badania, że poziom powyżej 140 może już zabić i być śmiertelny. Niestety jakoś nie ma to potwierdzenia w praktyce, czego dowodem jest Pan Bogusław z poziomem sięgającym 359.

Pamiętacie Jerzego Ziębę, który podczas Rewolucji Zdrowia na naszych oczach wypijał całą “pipetę” D3, w której pewnie było ze 100.000 IU? Nie wygląda na chorego. Pan Bogusław przyjmuje, że powinno się przyjmować 1000 IU na… każdy kilogram masy ciała! Oczywiście nie przez cały czas, ale w stanach chorobowych – obowiązkowo.

Tłuszcze i ich rola w budowaniu błony fosfolipidowej

Pan Bogusław zaczął swój wykład od roli tłuszczy – to o czym już co nieco wiemy, ale wyjaśnił bardziej szczegółowo jak funkcjonuje komórka i jak jest ona upośledzana poprzez dostarczanie organizmowi złych, rafinowanych tłuszczy, czyli większości, jak nie wszystkiego tego, co można kupić w zwykłych sklepach. Co ciekawe przed wojną i jeszcze w czasach powojennych tłuszczy roślinnych nie spożywało się praktycznie w ogóle, stosując je np. do konserwacji maszyn lub w procesach obróbki w przemyśle chemicznym. Jednak już w czasie wojny powstały margaryny, czyli tłuszcze utwardzone, a następnie rozpropagowano tłuszcze roślinne, rafinowane, wywołujące stany zapalne w organiźmie.

Czy wiecie, że olej z oliwek, tak mocno propagowany, utlenia się w ciągu 90 minut od wytłoczenia jeśli nie zaaplikuje mu się odpowiednich “dodatków”? A taką oliwę spożywamy przecież niemal każdego dnia.

Obrazek

Organizm jest jednak na tyle mądry, że potrafi sobie radzić w budowaniu błon fosfolipidowych nawet z kiepskich tłuszczy, ale wszystko do czasu. Upośledzona budowa naraża organizm na infekcje wirusowe, choroby “cywilizacyjne”, w efekcie czego współczesny świat wygląda jak wygląda. Dlatego tak ważne jest dbanie o dostarczanie organizmowi właściwych tłuszczy – z dobrego źródła, bez glifosatu i w odpowiednich proporcjach. Pan Bogusław powiedział, że badają każdą partię ziaren która do nich trafia przed wytłoczeniem na zawartość chemicznych dodatków, m.in. wspomnianego glifosatu.

Oczywiście przy okazji Pan Bogusław mówił o rekomendacjach olejów na poszczególne jednostki chorobowe. Bardziej szczegółowe opisy znajdziecie w opisach oleju Złoto Faraonów czy też IQ200.
Więcej olejów i dalsze informacje o nich znajdziecie w naszym sklepie.

Droga do wyzdrowienia? Oczyszczenie i odbudowa

Podstawą do pokonaniu większości chorób jest oczyszczenie się – z metali ciężkich, obciążeń poszczepiennych, zmiana diety. Co jednak ciekawe Pan Bogusław nie jest zwolennikiem głębokiego oczyszczania np. jelit twierdząc, że organizm (o ile nie był poddany antybiotykoterapii) sam odpowiednio reguluje mikrobiotę i nie powinniśmy w to ingerować. Kolejnym etapem jest dostarczenie organizmowi brakujących składników, jak wspomniana witamina D3, witamina C, właściwe tłuszcze i oczywiście w zależności od przypadłości inne, konkretne substancje wzmacniające i stymulujące funkcje obronne organizmu. Jak już zapewne wiecie w przypadku nowotworów Pan Bogusław odradza badania histopatologiczne prowadzące do rozsiewania poza guz komórek rakowych i de facto prowadzące do jego rozprzestrzeniania się po organiźmie.

Obrazek

Kwas foliowy dla kobiet w ciąży
Wszystkim kobietom będącym w ciąży obowiązkowo podaje się kwas foliowy bez sprawdzenia czy nie mają zaburzeń metylacji MTHFR. Ponieważ wiele osób takie zaburzenia ma, to w efekcie 30% do 40% płodów jest w różnym stopniu uszkadzana, konkretnie ich mózgi z uwagi na fakt, że w postaci niezmetylowanej kwas foliowy jest szkodliwy.
A to może prowadzić np. do zespołu Downa.

Następne spotkanie w Warszawie?
Takich ciekawych smaczków i niezwykle praktycznych informacji otwierających szeroko oczy na naszą rzeczywistość w spotkaniu z Panem Bogusławem było bardzo wiele – ja wymieniłem tylko część. A na nim można dowiedzieć się mnóstwa szczegółów jak postępować przy wielu różnych schorzeniach – warto więc brać w nich udział. Zgodnie ze złożoną obietnicą postaram się zorganizować takie spotkanie w Warszawie specjalnie dla uczestników Rewolucji Zdrowia – wierzcie mi, że warte jest poświęcenie każdej minuty.

Jeśli chcecie być o nim powiadomieni to wystarczy być zarejestrowanym w Rewolucji Zdrowia – ci którzy w niej uczestniczyli nie muszą nic robić….
https://polakuleczsiesam.pl/ludzie-z-wy ... spotkaniu/
[/quote]
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: Witamina D - K - A

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » poniedziałek 19 mar 2018, 20:10

...jestem bardzo ciekawy który pan to Bogusław Wyszyński :D
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

ODPOWIEDZ