Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Test EAV

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19680 razy

Re: Test EAV

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 15 kwie 2017, 23:30

euroscan pisze:- facet będzie Ci namierzał woreczek żółciowy przez 30 minut a ty go masz usuniętego od 3 lat.

U mnie szukał patogenów, bez sugestii powiedział, co wskazał aparat.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19680 razy

Re: Test EAV

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 18 kwie 2017, 13:01

Jak skutecznie zwalczać choroby pasożytnicze?


Rozmowa z Wiesławem Czarkowskim lekarzem medycyny, specjalistą II stopnia chirurgii ogólnej, absolwentem Akademii Medycznej w Poznaniu, który porzucił chirurgię na rzecz medycyny alternatywnej. Od 20 lat prowadzi w Kielcach Klinikę Zdrowego Człowieka Ener Vita®, a od 6 lat filię tej placówki na Śląsku w Gliwicach.
OCL: Dlaczego Pan - lekarz z wieloletnim stażem pracy w zawodzie chirurga zajął się leczeniem tak innym od proponowanego przez medycynę konwencjonalną?

WCZ: Jako chirurg, kardiochirurg i neurochirurg pracowałem przez ponad czterdzieści lat w różnych placówkach medycznych w Polsce i za granicą. Uważałem, że nauka i technika w medycynie są już tak zaawansowane, że wkrótce będzie można leczeniem chirurgicznym zaradzić wszystkim chorobom. Nic bardziej mylnego!

Gdy w czasie podróży do Chin zetknąłem się z filozofią Zen i medycyną chińską, zrozumiałem, że medycyna szkolna zajmuje się głównie leczeniem objawowym zamiast szukać przyczyny choroby. A to nie tędy droga! Życie i leczenie zgodne z naturą, szukanie przyczyny choroby i poprzez jej eliminację prowadzenie procesu samozdrowienia - te wartości głęboko zakorzeniły się w moim umyśle. Jestem człowiekiem Zachodu i uznałem, że w naszych warunkach najlepsze będzie znalezienie czegoś, co łączyłoby w sobie walory zachodniej techniki i dalekowschodniej nauki. Optymalny okazał się biorezonans komórkowy. Tu z pomocą przyszli Niemcy, którzy już od pięćdziesięciu lat opracowują coraz nowsze i bardziej skuteczne urządzenia do diagnozowania i leczenia wszystkich chorób za pomocą tej metody.

OCL: Jak to możliwe, że biorezonans ma tak wszechstronne działanie?

WCZ: Proszę sobie wyobrazić, że wszystkie choroby wywołują mikroby - bakterie, wirusy, grzyby i pasożyty.
A biorezonans komórkowy potrafi skutecznie je zlokalizować i zniszczyć. W ten sposób usuwa przyczyny chorób.

Mieliśmy kiedyś pacjenta, który przyszedł do nas z guzem trzustki.
Człowiek ten nie wyraził zgody na zabieg operacyjny. Przyszedł do naszej kliniki w bardzo złym stanie, miał zażółcone powłoki ciała.

Prócz leczenia na biorezonansie i usuwania z jego organizmu lamblii, które były bezpośrednią przyczyną powstania guza trzustki zastosowaliśmy terapię ozonową.
Już po pierwszej wizycie widać było ogromne efekty. Przede wszystkim jego skóra odzyskała normalny kolor i powróciły mu siły witalne.
Gdy lamblie zostały wyeliminowane, pacjent wrócił do pełnego zdrowia. Obyło się bez zabiegu operacyjnego.


Wykonywanie testu na pasożyty na urządzeniu MORA

OCL: Czytałam gdzieś ostatnio, że polskie plaże i piaskownice to istne rezerwuary pasożytów. Aż nie chce się wierzyć, że jest to możliwe w XXI wieku...

WCZ: Wmówiono nam, że w cywilizacjach rozwiniętych nie ma już chorób pasożytniczych. To jest nieprawda! Badania masowe w Polsce wykazały zakażenie owsikiem u 17% dorosłych i 38% dzieci w wieku 7-14 lat. W niektórych placówkach, takich jak domy dziecka, przedszkola czy inne izolowane grupy zdarza się, że owsica dotyczy 90%, a nawet 100% badanych. To nie koniec. Aż 96% Polaków ma glistę ludzką. To tylko dane dotyczące dwóch pasożytów, a przecież jest ich znacznie więcej! My, za pomocą specjalistycznego sprzętu, wykrywamy je i usuwamy z organizmu.

OCL: Jakie pasożyty można zdiagnozować w Pana klinice?

WCZ: Lista jest dość długa: tegoryjca dwunastniczego, glistę ludzką, przywrę wschodnią, owsika ludzkiego, bąblowca, motylicę, lamblię, tasiemce, włośnia krętego, a ponadto amebę, pełzaki, filarie, czy węgorka jelitowego i wiele innych. Oczywiście prócz elektronicznych testów na obecność pasożytów, możliwe jest wykonanie diagnostyki w kierunku obecności różnego rodzaju chorobotwórczych drobnoustrojów. W tym miejscu muszę dodać, że nasze metody elektronicznych testów są w stu procentach trafne i bezinwazyjne, bezbolesne a ich wyniki otrzymujemy natychmiast. To dlatego postanowiłem właśnie w taki sposób leczyć ludzi, i muszę przyznać, że mam duże osiągnięcia w wyleczeniach. Mamy kilka tysięcy zadowolonych pacjentów, którzy przez szkolną medycynę zostali przekreśleni jako osoby nie do wyleczenia. Tacy ludzie zjawiają się u nas i my ich przywracamy do zdrowia!

OCL: To brzmi tak, jakby pasożyty powodowały potworne zniszczenia w organizmie swoich żywicieli, tymczasem my słyszymy jedynie o tym, że lamblie mogą powodować nudności, a tasiemiec sprawia, że pacjent chudnie.

WCZ: Najważniejszą istotą pasożytnictwa jest czerpanie pokarmu od swojego żywiciela, przez co pasożyty przyczyniają się do zubożenia diety człowieka i wyniszczenia jego organizmu. Poza białkami, węglowodanami i tłuszczami w znacznym stopniu pozbawiają żywiciela enzymów, witamin szczególnie z grupy A i B, mikroelementów i hormonów.

Pasożyty w zależności od miejsca, w którym się ulokują, mogą powodować bardzo groźne dla naszego życia i zdrowia konsekwencje. Wydalane przez nie toksyny doprowadzają do zatruć i niewydolności takich narządów jak: wątroba, płuca, nerki, śledziona, mózg. Uszkadzają funkcję skóry, mięśni, tkanek miękkich i kości. Doprowadzają od anemii, małopłytkowości i innych chorób krwi. Wielu parazytozom (chorobom pasożytniczym) towarzyszą alergie skórne w postaci różnego rodzaju wysypek, ale mogą również dawać objawy astmatyczne. Pasożyty bytujące w przewodzie pokarmowym, uszkadzają jego błonę śluzową, przez co doprowadzają do licznych owrzodzeń, które objawiają się biegunkami bądź zaparciami, brakiem apetytu, osłabieniem i bólami.

OCL: Jak w takim razie skutecznie leczyć choroby pasożytnicze?

WCZ: Po pierwsze, niezbędne jest wykonanie nieinwazyjnych testów diagnostycznych, podczas których każdy badany w ciągu kilku minut może się dowiedzieć, jakie pasożyty i w jakich narządach u niego egzystują. Dopiero wtedy za pomocą urządzeń do biorezonansu komórkowego, które mamy do dyspozycji, możemy przeprowadzić terapię, mającą na celu unicestwienie tych pasożytów w ciele człowieka bez skutków ubocznych.

OCL: Wspomniał Pan o stosowaniu terapii ozonowej. Proszę powiedzieć, co ona daje w leczeniu chorób pasożytniczych?

WCZ: Ozon, podobnie jak biorezonans komórkowy bardzo celnie uderza w przyczynę choroby, niszcząc chorobotwórcze drobnoustroje. Jednocześnie usuwa z naszej krwi różnego rodzaju toksyny, czego nie da się zrobić przy użyciu biorezonansu. Dlatego też, by odnieść stuprocentową skuteczność zabiegów, łączymy obie terapie. Dodatkowym plusem podania ozonoterapii dożylnej jest znaczne skrócenie czasu potrzebnego do pełnego wyleczenia.

http://oczymlekarze.pl/prezentacje/1284 ... sozytnicze
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
evoque
Posty: 24
Rejestracja: piątek 27 lut 2015, 13:53
x 4
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowanie: 22 razy

Re: Test EAV

Nieprzeczytany post autor: evoque » wtorek 18 kwie 2017, 14:40

Witajcie, mam do Was zapytanie :roll:
kuzynka chciałaby zrobić test, ale nie wiemy w ktorym gabinecie jest to najbardziej sensowne.
No i cena, 250zl to trochę za dużo. Te, ktore podalem są z Poznania, ale grę wchodzi rownież Wroclaw
jesli ktoś może polecić jakąś placowkę.

Z internetu wyszukalem:

1) EAV 60min-170zl
WCPZ
http://naturoterapia.net/
https://www.znanylekarz.pl/jaroslaw-kas ... uta/poznan


2) Vega Test/ skan 3d - 2.5h - 250zl
http://www.med-bertarogus.pl/vega-test


3) Vega test- 250zl
http://doktorjakimiec.com/vega-test/
http://www.vitanea.eu//pliki/3.pdf

4) 180zl- 60 min (tutaj jest promocja z kuponem i wyniesie 80zl)
http://www.medicavolla.eu/diagnostyka/
http://groupon.home.pl/up/blog/noma%20m ... la%201.pdf

5) 60min-180 zl
http://medicavollapoznan.eu/pl/-elektro ... -dr-volla-

Proszę o pomoc :)
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19680 razy

Re: Test EAV

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 19 kwie 2017, 11:35

Wybrałbym 2.
Diagnostycznie Diacom 3D chyba teraz najlepszy.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19680 razy

Re: Test EAV

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 21 kwie 2017, 14:59

AgnieszkaA pisze:Grzedorzadam, czekam na dobre wieści w piątek.

Z piątku zrobił się czwartek, czekam na maila, jakiś gabinet 30 km pod Warszawą na południe.

Wczoraj 3 tura na Bicom.
Dwa groźne wirusy ubite na śmierć.
Z 3 szczepów borelii, 2 już nie ma, ale tu trzeba poczekać,
bo cysty cwane potrafią się chować ponoć.
Przywra płucna z 90 spadła na 16.
Pozostałych nie sprawdzał, szkoda było czasu.
Wczoraj aparat mocno smyrał grzyba Fusarium.
Czyli ogólnie jest progress.
Córka miała ostatnio przez 2-3 dni momenty agresji, nie zdziwił się, bo
borelia i wirusy przed autem, potrafią mieszać w końcówkach nerwowych, kanalie.
Zdziwiony szybkością likwidacji, stwierdził, że to rzadkość..
Ja również, pozytywnie. ;)
Następna wizyta za 2 tygodnie.
Mówi, że nie ma sensu wcześniej.

Znowu, po rozmowie (moja opinia), wychodzi na to, że nawet doświadczeni diagności potrafią
popełniać błędy, metoda na punkt meridianowy na palcu, ogranicza diagnozę,
nie używają biotensora, to wymaga skupienia, robią likwidacje celowaną, 3 fiolki z borelią do kubeczka
i gaz - 40-60 minut., a to ponoć nie tak jest najlepiej.
Widzę po wynikach i zachowaniu dziecka, że te wnioski mogą być właściwe,
czas pokaże.

Rozmawiałem też z gościem, który od boreliozy już prawie nie chodził.
Przetestował praktycznie wszystkie urządzenia biorezonansowe szukając
pomocy, szwajcarskie, 'super scany' i inne, bez efektu, aż trafił na Bicom-a i ...Sam się wyleczył.
Pole magnetyczne działa.
Nowe poza gadżetami (Bicom Optima) i dodatkowym wejściem na 2 pacjenta
nie oferują technologicznie nic nowego.
Producent skupował po 5 tys. Euro te stare aparaty, żeby wejść z tymi nowymi,
tu już ceny z innego wymiaru.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

AgnieszkaA
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 09 kwie 2017, 12:47
x 2
Podziękował: 60 razy
Otrzymał podziękowanie: 55 razy

Re: Test EAV

Nieprzeczytany post autor: AgnieszkaA » sobota 22 kwie 2017, 10:05

grzegorzadam pisze:
AgnieszkaA pisze:Grzedorzadam, czekam na dobre wieści w piątek.

Z piątku zrobił się czwartek, czekam na maila, jakiś gabinet 30 km pod Warszawą na południe.

Grzegorzadamie, za mało danych, nie znajdę tego gabinetu :?
A ten, o którym pisałeś 12.04 jest ok?
Zamówiłam u nich badanie juz na poniedziałek rano :roll:
0 x



Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: Test EAV

Nieprzeczytany post autor: Jancio » sobota 22 kwie 2017, 10:28

AgnieszkaA pisze:
sandra pisze:Nie mogę polecić, bo nie byłam zadowolona.
Cały sekret tkwi w operatorze....jak zapewne wiesz.

No właśnie :roll:
Umówiłam się do enso po świętach ale chyba odwołam. Zbieram opinie i są różne, z przewagą negatywnych.

Czy ktoś wie, gdzie w W-wie można dobrze wykonać test?

Sorki że tak późno ale miałem przerwę w w internecie Z Enzo też nie byłem zadowolony. Zarozumiały operator sam wie gdzie i czego szukać. Badanie nastawione głównie na leczenie w tym gabinecie (wynajęcie urządzenia) Test trwał nie całą godzinę i w tym czasie na replikatorze skanuje od razu preparaty. 250zł za taka wizytę to stanowczo za dużo. Moim dziewczynom pomógł za to dr Dębiński , koszty pewnie podobne tylko w Enzo wynajmują urządzenie, a u doctora sprzedają minerały i witaminy( nie ma koniecznosci kupować u niego, aczkolwiek na wiele ma dobre ceny)
Testowałem tez gabinet Centrum Natura na Dobrej i też szału nie było pani operatorka bardzo chciała tylko coś brakowało. Przynajmniej miałem jakiś niedosyt, choć naprawdę bardzo się starała Zupełna odwrotność niż w Enzo, gdzie aparat był tłem dla operatora ;)
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19680 razy

Re: Test EAV

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 22 kwie 2017, 12:04

AgnieszkaA pisze:A ten, o którym pisałeś 12.04 jest ok?
Zamówiłam u nich badanie juz na poniedziałek rano :roll:

Nie wiem, ten link podałem, bo jest opis Diacom, tylko MD (mój diagnosta) i ten gość co Bicomem
zadziałał ze swoją boreliozą, nazywają Diacom gadżetem. ..
Jak możesz spróbuj, będziemy mieli opinię, im więcej naszych ocen tym lepiej.
Znajoma była bardzo zadowolona, Diacom pokazał rzeczy, które podejrzewała, a labowe
wyniki nie pokazują.
za mało danych, nie znajdę tego gabinetu

Jak dostanę adres, przekażę.
Dzisiaj wiozę swoje kości na skan ;)

Jancio pisze:Zarozumiały operator sam wie gdzie i czego szukać. Badanie nastawione głównie na leczenie w tym gabinecie (wynajęcie urządzenia)

Ktoś narzekał na enso, chyba Sandra.
Mają jakieś braki kadrowe, raczej zasadnicze..
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

AgnieszkaA
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 09 kwie 2017, 12:47
x 2
Podziękował: 60 razy
Otrzymał podziękowanie: 55 razy

Re: Test EAV

Nieprzeczytany post autor: AgnieszkaA » sobota 22 kwie 2017, 13:06

Jestem zielona w temacie i czytając Twój post z 12.04 pomyślałam, że to jest właśnie to miejsce polecane, zapisałam się na poniedziałek razem z mężem i córką ale nachodzą mnie wątpliwości skoro DIACOM to gadżet. Poza tym, w tym gabinecie leczenie polega na przyjmowaniu naturalnych, jak to pani określiła, preparatów, nie robią serii zabiegów z wykorzystaniem sprzętów, co w przypadku np. boreliozy moze nie być wystarczające :?:
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19680 razy

Re: Test EAV

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 22 kwie 2017, 15:37

nie robią serii zabiegów z wykorzystaniem sprzętów, co w przypadku np. boreliozy moze nie być wystarczające :?:

I nie będzie, jak widzę po tym co robi MD..
Słabo to wygląda.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

AgnieszkaA
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 09 kwie 2017, 12:47
x 2
Podziękował: 60 razy
Otrzymał podziękowanie: 55 razy

Re: Test EAV

Nieprzeczytany post autor: AgnieszkaA » sobota 22 kwie 2017, 19:07

Jancio pisze: Moim dziewczynom pomógł za to dr Dębiński

Ten lekarz to chyba od preparatów Vision? Drogie okropnie były.
0 x



AgnieszkaA
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 09 kwie 2017, 12:47
x 2
Podziękował: 60 razy
Otrzymał podziękowanie: 55 razy

Re: Test EAV

Nieprzeczytany post autor: AgnieszkaA » niedziela 23 kwie 2017, 19:49

grzegorzadam pisze:Ktoś narzekał na enso, chyba Sandra.
Mają jakieś braki kadrowe, raczej zasadnicze..

Tak, braki mają - w sensie nie pracują ci operatorzy polecani w tym wątku nieco wyżej. Wydaje mi się, że to raczej nie w tu tkwi problem. Diagnostą jest tam człowiek, który szkoli innych, także wiedzy i doświadczenia mu nie brakuje raczej. Problem chyba jest taki, że proponują zakup sprzętu do sesji w domu. Wstępnie mnie to odrzuciło, takie namawianie na zakup. Teraz jednak zastanawiam się, czy może jednak lepiej jest wydać kasę na aparat i mieć go w domu, niż na terapię na miejscu?

A to miejsce znacie http://brm-med.pl/kontakt/ ? Ktoś był?
0 x



Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: Test EAV

Nieprzeczytany post autor: Jancio » poniedziałek 24 kwie 2017, 08:40

AgnieszkaA pisze:
Jancio pisze: Moim dziewczynom pomógł za to dr Dębiński

Ten lekarz to chyba od preparatów Vision? Drogie okropnie były.

Vision u niego nie widziałem, ale i te które proponuje nie są tanie. Tylko te same na rynku nie są tańsze a bywają droższe. Przy czym tych preparatów nie musisz u niego kupować. Dam przykład zostałem przy swojej witaminie c po 30zł za kg i witamine D3 z K2 z Podkowy bo uważam ze są wystarczające jakościowo i w najlepszej cenie, ale już np probiotyk jest u niego w cenie rynkowej. Natomiast preparaty pana Szczepaniaka z Invexu są w dobrych cenach. Przy czym powtarzam nie masz obowiązku kupować u niego preparatów. Możesz kupić gdzie indziej. Możesz robić sobie sama. On jedynie twierdzi że to co proponuje jest sprawdzone i skuteczne. Wybór należy do Ciebie, ja jedynie zasygnalizowałem, że Vega test nie jest remedium, szczególnie jeśli nie potrafimy polecić gabinetu, bo jedna strona to diagnostyka , ale bardziej ważne to usuwanie przyczyn.
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19680 razy

Re: Test EAV

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 24 kwie 2017, 09:10

Jancio pisze:że Vega test nie jest remedium, szczególnie jeśli nie potrafimy polecić gabinetu, bo jedna strona to diagnostyka , ale bardziej ważne to usuwanie przyczyn.

Nie jest, tzn, może być jak najbardziej, ale te szkolenia austriackie i inne nie mówią wszystkiego, diagności bazują na praktyce i własnych metodach, a te nie zawsze są dobre.
AgnieszkaA pisze:Teraz jednak zastanawiam się, czy może jednak lepiej jest wydać kasę na aparat i mieć go w domu, niż na terapię na miejscu?

A to miejsce znacie http://brm-med.pl/kontakt/ ? Ktoś był?


Bardzo dobrą opcją jest zakup Bicom.
Niektórzy kupują do domu, przeliczając koszty leczenia w gabinetach.
To jest jednak spory wydatek.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 24 kwie 2017, 09:15 przez grzegorzadam, łącznie zmieniany 2 razy.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: Test EAV

Nieprzeczytany post autor: Jancio » poniedziałek 24 kwie 2017, 09:12

AgnieszkaA pisze:A to miejsce znacie http://brm-med.pl/kontakt/ ? Ktoś był?

NIe byłem ale jak poczytałem cennik zabiegów to mi się od razu czerwona lampka z tyłu głowy zapaliła. Pomijam wysokość cen , ale np terapia bioprądami odczulając na promienie słoneczne budzi moje zadziwienie i niepokój .
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19680 razy

Re: Test EAV

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 24 kwie 2017, 10:07

ale np terapia bioprądami odczulając na promienie słoneczne budzi moje zadziwienie i niepokój .

Jeżeli fotodermatoza spowodowana jest patogenami, a można tak założyć, aparat to usunie.
Dotyczy również uczuleń na mróz i innych.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

AgnieszkaA
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 09 kwie 2017, 12:47
x 2
Podziękował: 60 razy
Otrzymał podziękowanie: 55 razy

Re: Test EAV

Nieprzeczytany post autor: AgnieszkaA » poniedziałek 24 kwie 2017, 11:36

Jancio pisze:NIe byłem ale jak poczytałem cennik zabiegów to mi się od razu czerwona lampka z tyłu głowy zapaliła.


A mnie ceny nieco zszokowały, jak chcesz zbadać posożyty, bakterie, wirusy i grzyby to niezła sumka wychodzi. W każdym razie dzwoniłam tam i mam dobre odczucia. A dokładniej, dzwoniłam w dwa miejsca z podobnymi cenami. W jednym diagnosta młody, ale szybko pani dodała, że doświadczony,w drugim diagnosta niemłody i doświadczony. Tam, gdzie była pani, proponowano mi zrobienie wszystkich testów co dałoby kwotę około 700zł, tu gdzie pan- proponowano pasożyty, później było pytanie czy choruję i jaki to jest rodzaj chorób, jak powiedziałm że autoimmunologiczne, pan zaproponował jeszcze boreliozę, nie naciągał na więcej testów. Na moje pytanie czy w różnych gabinetach mogą byc różne wyniki, odpowiedział od razu twierdząco. Więc ciągnęłam temat pytając dlaczego, odparł że decyduje doświadczenie operatora i , jak to określił, stan energetyczny pacjenta w danym dniu :?: Dodał też, że pacjent musi byc wyspany, nawodniony i nie można przyjmować żadnych leków w dniu badania.
Zostało mi jeszcze jedno miejsce do sprawdzenia, na razie jestem raczej za panem niemłodym , z doświadczeniem :D

Jancio, a możesz podać namiary na Dębińskiego plis? Ja widzę w necie tylko tego od Vision :roll:
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19680 razy

Re: Test EAV

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 24 kwie 2017, 13:01

AgnieszkaA pisze:A mnie ceny nieco zszokowały, jak chcesz zbadać posożyty, bakterie, wirusy i grzyby to niezła sumka wychodzi.

MD robi to wszystko w jednym badaniu, na początek nie pasożyty a wirusy!
One blokują całą resztę, i to są błędy diagnostów, to jego opinia, ale widzę po efektach, że słuszna.
Jak można badać tylko pasożyty, lub tylko bakterie, przecież one są czasami w koinfekcjach.
Normalne generowanie kosztów.
W cenie 100 zł, mam zbadaną całość.. Promocja, 1.15 godz.
Można by dłużej się bawić, w stan narządów, alergie pokarmowe, ale to pikuś.
Mam tego całą listę łącznie z 3 boreliozami i co ciekawe, z czymś takim, jest bardzo mocne oddziaływanie.?!
Sprawdzał 2 razy..
Obrazek
Obrazek

I mam zagwozdkę, MD też, to samo wyszło u kogoś jeszcze tylko raz..
Ewidentnie go pokazuje, ponad skalę, pod skórą siedzi? Skąd tutaj, skoro tu nie bytuje- wschodnie USA..

Jedna z borelioz w kilka sekund się ocystowała, po ruszeniu sygnałem. :)
Cwane sztuki, nagle weszła w formę utajoną- ukrytą.
Nie wszyscy o tym wiedzą, oznajmiając, ze boreliozy już nie ma, a ona sobie czeka
na lepszy okres..
MD mówi, że i tak każdą formę Bicom ukatrupi, kwestia czasu.
Ma kilku leśników na tapecie, mnóstwo pierwotniaków, wirusów od ukąszeń owadów, całe listy, nie tylko
borelioza.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

AgnieszkaA
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 09 kwie 2017, 12:47
x 2
Podziękował: 60 razy
Otrzymał podziękowanie: 55 razy

Re: Test EAV

Nieprzeczytany post autor: AgnieszkaA » poniedziałek 24 kwie 2017, 17:44

grzegorzadam pisze:MD mówi, że i tak każdą formę Bicom ukatrupi, kwestia czasu.

Ukatrupić ukatrupi, tylko kwestia jakiego czasu?
Ten mój dzisiejszy mówił, że na leczenie boreliozy można majątek wydać, że może być potrzebnych i 40 zabiegów a każdy po 360/240 zeta ( 3,5/2,5 h), biorąc pod uwagę droższą wersję niecałe 15 tysi wychodzi :shock:
Z kolei w trzecim miejscu do którego dziś dzwoniłam, pani diagnostka mówiła, że w ogóle nie biorą się za boreliozę bo koszty okropne i efekt mizerny, że dziadostwo wyleczone potrafi się po czasie znów ujawnić. Trochę się dziś wkurzyłam bo po co mi wiadomość, że np. mam boreliozę, jak nie za wiele mogę z tym zrobić. :evil:
Mam jeszcze pytanie, jak ten Bicom wszystko tłucze to nie wytłucze przypadkiem też flory bakteryjnej, tej dobrej?
A w ogóle Grzegorzadam, u Ciebie ceny jakieś ulgowe, daleko ten BIKOM?
Co to znaczy stan energetyczny pacjenta?
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19680 razy

Re: Test EAV

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 24 kwie 2017, 20:05

AgnieszkaA pisze:Ten mój dzisiejszy mówił, że na leczenie boreliozy można majątek wydać, że może być potrzebnych i 40 zabiegów a każdy po 360/240 zeta ( 3,5/2,5 h), biorąc pod uwagę droższą wersję niecałe 15 tysi wychodzi :shock:

dlatego ludzie po rachunkach decydują się na zakup aparatu...
Jak kilka osób w rodzinie, wychodzi majątek przy zabiegach.

Z kolei w trzecim miejscu do którego dziś dzwoniłam, pani diagnostka mówiła, że w ogóle nie biorą się za boreliozę bo koszty okropne i efekt mizerny, że dziadostwo wyleczone potrafi się po czasie znów ujawnić

Bo nie wiedzą jak to zrobić, a dziadostwo nie wyleczone, wrzucają 3 fiolki i jazda, pisałem wcześniej, są formy w cystach i bez cyst, obie trzeba zwalczyć.
jak ten Bicom wszystko tłucze to nie wytłucze przypadkiem też flory bakteryjnej, tej dobrej?

To tak nie działa, aparat działa na patogeny, wzmacnia organy wewnętrzne.
Poczekaj do 4 maja, będę wiedział jak z boreliozą u dziecka, to będzie 4-ty zabieg.
Co to znaczy stan energetyczny pacjenta?

Nie wiem, mój sprawdza ręce przed zabiegiem, któraś ręka jest ''lepsza'' w danym dniu do kuli.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

AgnieszkaA
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 09 kwie 2017, 12:47
x 2
Podziękował: 60 razy
Otrzymał podziękowanie: 55 razy

Re: Test EAV

Nieprzeczytany post autor: AgnieszkaA » wtorek 25 kwie 2017, 08:05

grzegorzadam pisze:Nie wiem, mój sprawdza ręce przed zabiegiem, któraś ręka jest ''lepsza'' w danym dniu do kuli.


:shock: to znaczy?
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19680 razy

Re: Test EAV

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 25 kwie 2017, 09:12

Nie wiem, ale się spytam. ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

AgnieszkaA
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 09 kwie 2017, 12:47
x 2
Podziękował: 60 razy
Otrzymał podziękowanie: 55 razy

Re: Test EAV

Nieprzeczytany post autor: AgnieszkaA » środa 26 kwie 2017, 08:10

Ok, dzięki.
Masz alergię na mięso czerwone? I mięso innych ssaków?
Poznaj kleszcza, który zrobi z ciebie jarosza: http://gadzetomania.pl/5417,wegetariani ... ie-jarosza
http://bejsment.com/2014/08/11/ugryzie- ... -z-miesem/
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19680 razy

Re: Test EAV

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 26 kwie 2017, 08:58

Nie mam alergii, jestem w trakcie szukania w tych tematach..
Przynajmniej nic o tym nie wiem.
Wyłazi mi w diagnozie ten typek.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19680 razy

Re: Test EAV

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 26 kwie 2017, 11:07

Znalazłem takie gabinety, Wawa, Częstochowa, cenowo nie ma szaleństwa, można poczytać:
http://ebiocare.pl/
http://ebiocare.pl/index.php/cennik
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

ODPOWIEDZ