Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Laminine

Tomlondon
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 27 lis 2016, 16:01

Re: Laminine sprawdzam autentyczność jakości....

Nieprzeczytany post autor: Tomlondon » niedziela 27 lis 2016, 16:13

Witam wszystkich. Ja jestem bardzo ciekawy efektu leczenia lamininą ..... na wszystkich forum same dobre komentarze lecz coś mi mówi że to bleft. Od piątku zaczynam brać laminine i laminine omega..chciał był dodać że choruje na depresję i nerwice natrectw.sprawdzę i dam znać na jakość tego produktu !!!
0 x



Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 593
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 881 razy
Otrzymał podziękowanie: 820 razy

Re: Laminine

Nieprzeczytany post autor: euroscan » piątek 02 gru 2016, 07:54

- moje testy z Laminine zakończyły się.
- efekty były dość marne jak na cene preparatu.
- po konsultacji zalecono abym brał:

1.- laminine 2 ampułki co 12 godzin.
2.- omega +++++ 4 sztuki przez 1.5 miesiąca. (3 opakowania na miesiąc !!)
3.- digestive 1 ampułka na dzień.
4.- immune 2 ampułki dziennie.
- jednak nikt nie dawał pewności poprawy zdrowia, jeśli nie byłoby poprawy "to należy zwiększyc dawki ? "
- odstawiłem te preparaty i "leczę" sie impulsami z generatora Spooky2.
- jednocześnie konstruuję przyrząd w wolnej chwili do elektroporacji komórek, aby te impulsy od spooky2 miały możliwość penetracji za błoną komórkową.
- poniżej dane dla elektroników.
- przyrząd powiniem dostarczać impulsu 320 V o szerokości 0.5 usek dodatniego oraz dwa impulsy ujemne o szerokości 4 usekund o wysokości 27 V.
- odstęp między impulsami co 10 msek (100 Hz ??)
- w ten sposób nie dostarczamy skladowej stałej do organizmu.
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Pezi
Posty: 1
Rejestracja: piątek 19 maja 2017, 10:39
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Re: Laminine

Nieprzeczytany post autor: Pezi » piątek 19 maja 2017, 10:57

Witam.
Jestem chory na SM. Stosuje laminine od niedawna : Na poczatku 1 rano i 1 wieczorem. Nie zauwazajac zadnych efektow zwiekszalem dawke. W chwili obecnej biore raz dziennie 6 kapsulek . Na dzien dzisiejszy przyjolem juz 9 opakowan ( jedno 30 sztk. ) i w dalszym ciagu nie widze kompletnie zadnej poprawy :( . Powoli zaczynam sie obawiac ze to kolejna sciema, Jezeli ktos ma Jakies jakiekolwiek doswiadczenie z tym suplementem i z ta sama przypadloscia (stwardnienie rozsiane ) co ja prosze o informacje. Czasami mysle ze moze mam zly System przyjmowania. Dzieki . Pozdrawiam
Pezi
0 x



Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 155 razy
Otrzymał podziękowanie: 1894 razy

Re: Laminine

Nieprzeczytany post autor: barneyos » piątek 19 maja 2017, 12:41

@Pezi większy efekt osiągniesz suplementacją mega dawkami B3 niacyny i reszty Bcomplex do tego d3k2 i lit. Odrobaczanie na początek też dobre będzie.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

vic88
Posty: 202
Rejestracja: wtorek 07 paź 2014, 15:37
x 5
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podziękowanie: 360 razy

Re: Laminine

Nieprzeczytany post autor: vic88 » piątek 19 maja 2017, 15:27

ja widziałem reklamy Laminine. dobre komentarze są powielane w identycznej formie na wielu forach. to wygląda na naganianie klienta i zero wiarygodności. z czasem każą brać więcej, więcej, więcej swoich produktów, aż w końcu tylko portfel Billa Gatesa mógłby to wytrzymać...
0 x



Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2677 razy
Otrzymał podziękowanie: 1204 razy

Re: Laminine

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » piątek 19 maja 2017, 16:16

także uważam, że to ściema. ludzie nie oczekujemy gotowizny. musimy włożyć chociaż trochę zaangażowania i wysiłku we własne uzdrowienie. mówię o odrobaczaniu, równowadze kwasowo zasadowej, chelatacji, pomocy ze strony ziół. tego nie zastąpi żadne laminine czy coś tam innego
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

ODPOWIEDZ