Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.

/blueray21

Nasze porady zdrowotne i opinie

soma
x 56
Podziękował: 1048 razy
Otrzymał podziękowanie: 1063 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: soma » niedziela 21 kwie 2024, 21:29

somiracle pisze:
poniedziałek 15 kwie 2024, 10:58
soma pisze:
poniedziałek 22 maja 2023, 22:20
Tu jest polska strona do urzadzen iTeraCare:

https://www.iterahertz.pl/czym-s%C4%85-fale-thz
Hej Soma,

czy korzystałaś z tego urządzenia na fale THz?
Ten link nie chce mi sie otworzyc.
0 x

soma
x 56
Podziękował: 1048 razy
Otrzymał podziękowanie: 1063 razy

Nieprzeczytany post autor: soma » niedziela 21 kwie 2024, 22:26

aliyaa pisze:
niedziela 14 kwie 2024, 13:30
soma pisze:
środa 31 maja 2023, 00:01
Napisze troche o tym moim nowym urzadzeniu iTeraCare. To urzadzenie jest jakies magiczne, niesamowite. Urzywam je juz tydzien. Po pierwszym zabiegu, na drugi dzien rano widze, ze pajaczki (siatka z malych zylek) ktore mam na wewnetrznej stronie kolan bardzo sie zmniejszyly. Na lewej nodze zostaly tylko dwa ledwo widoczne. Na prawym kolanie cienkie poznikaly a te troche grupsze dalej sa, chociaz zmienily kolor na duzo jasniejszy.
Moj partner mial czerwony, poraniony lokiec. Na drugi dzien skora nabrala prawie normalnego koloru a po ranach zostal jedynie malenki strupek. To sa moze takie male dolegliwosci, ale wyraznie pokazuja jak to urzadzenie szybko daje cialu mozliwosc do uleczenia.

Z takich powazniejszych schorzen to ja mam duze problemy z nogami, artroze w biodrze, bole krzyza od krzywego chodzenia z laska. Codzienne bole, problemy z chodzeniem. Z dnia na dzien czuje jak mi sie poprawia. Bol zmniejszl sie o 80-100%, w zaleznosci od dnia. Sztywnosc sie zmniejsza, skora na nogach stala sie zdrowsza, nabrala blasku. Mam duzo wiecej energi.

Zadno z moich innych urzadzen nie pomoglo mi tak jak iTeraCare. One cos tam pomagaly, ale nigdy nie czulam sie tak jak po iTeraCare. Jakby zycie we mnie wchodzilo. Po raz pierwszy czuje, ze jest dla mnie nadzieja na calkowite wyzdrowienie, albo przynajmniej takie, ze nie wyladuje na wozku. Moj partner jest czesto sceptyczny do roznych moich wymyslow/pomyslow, ale jak mi sie poprawia to sam zaczal robic zabiegi na sobie. Ja to zawsze robie za krolika doswiadczalnego i jak cos sluzy to on podaza za mna. On nie jest szybki w ocenach, jak sie czuje po zabiegu. Przewaznie mowi, ze nic nie czuje specjalnego. Po pierwszy zabiegu powiedzial, ze czuje ze jest mu troche lzej wstac i isc (tez ma problemy z nogami i biodrami). Oby tak dalej.
Hej, czy nadal jesteś zadowolona z Iteracare? Myślę nad zakupem ale trochę się obawiam bo te wszystkie "cuda" wydają się trochę naciągane.
Urzadzenie sie zepsulo i wysle go do wymiany. Teraz w Polsce maja glowne biuro do wymian. Jakos nie moglam sie zabrac do zlozenia reklamacji i nie moglam go uzywac 2 miesiace. Kabel do zasilania wysiadl juz drugi raz.
Uzywajac IteraCare koncentrowalam sie na artrozie w biodrze. Na to nie pomoglo. Doraznie pomaga na bol, zwieksza energie ale chrzastka mi sie nie odbudowala. Jednak ta pomoc przeciwko bolowi tez duzo dla mnie znaczy.
IteraCare pomogl mi przy opuchnieciu palcow u nog. poprawil owal twarzy. Pobudza limfe i opuchniecia schodza.
Ogolnie czuje sie po nim dobrze.

Zdalam sobie jednak sprawe, ze zadno urzadzenie nie pomoze, gdy brakuje w ciele soli mineralnych, bo to nasz budulec. Teraz na potege biore sole Schusslera, zeby uzupelnic braki.

Nie wiem co Ci doradzic. Na czesc dolegliwosci pomaga, zwlaszcza jak sa niezadawnione. Do zadawnionych potrzeba cierpliwosci i nie wiem w jakim stopniu pomoze. Na FB sa rozne grupy i ludzie raportuja na co im pomoglo, wklejaja zdjecia przed i po.
1 x

Gacek
x 1
x 2
Podziękował: 314 razy
Otrzymał podziękowanie: 28 razy

Nieprzeczytany post autor: Gacek » poniedziałek 22 kwie 2024, 21:19

blueray21 pisze:
piątek 19 kwie 2024, 20:54
Spróbuj ich dopytać o paznokcie, może będzie szybciej.
Zapytałem o analizy z paznokci, bo mam zbyt krótkie włosy na potylicy. Wrzucam odpowiedź z Biomolu jakby ktoś był ciekaw:
"Dzień dobry ,włosy do analizy wycinamy z całego tyłu głowy. Minimalna długość włosów którą chcielibyśmy mieć do analizy to 1,5- 2 cm. Chodzi oto by mieć obraz tego co się działo w organiźmie z ostatnich około 2 miesięcy.Włos nie musi być w jednej długości. On ma być z określonego czasu. Mężczyznom którzy noszą się krótko zawsze zalecam zbieranie włosów. Dam taki przykład : mężczyzna ma 0,5 cm włosy( dwutygodniowe) przykłada kartkę papieru do szyi i goli tył .Z tych zgolonych włosów nalezy wziąć garstkę i włożyć do woreczka foliowego czy koperty. Za 2 tygodnie znowu mamy 0,5 cm włosy i tak samo golimy i bierzemy garstkę do koperty czy woreczka. Jeśli zrobimy tak 4 X 0,5 cm mamy uśrednione 2 cm włosy. Takie próbki należy wymieszać i do nas przysłać łyżkę stołową. Ta częstotliwość golenia zależy od tego jak kto się nosi czyli 2 X 1 cm , 4 X 0,5 cm , 8 X po 2,3 mm w sumie dadzą nam uśrednione 2 cm włosy.

W bardzo wyjątkowych 2 sytuacjach wykonujemy Program Zdrowotny z paznokci przyciętych u rąk:
1- jeśli pacjent jest po chemii i nie ma całkowicie włosów
2- jeśli jest całkowita alopecja"
0 x

Gacek
x 1
x 2

Nieprzeczytany post autor: Gacek » środa 24 kwie 2024, 21:47

blueray21 pisze:
sobota 14 lis 2020, 22:29
Mocznik na śluzówki działa ściągająco, a ponieważ zwilżone jego roztworem powierzchnie są bardzo śliskie, to pomaga odklejać i wydalać złogi z jelita
blueray21 pisze:
środa 18 lis 2020, 19:46
Nietypową pomocą w zaparciach jest pobieranie mocznika. Na początek jedna łyżeczka w szklance wody. Powoduje on obkurczanie śluzówek i duży poślizg, można go też dodawać do lewatywy, do 5% stężenia.
@Blu czy mocznik można stosować tylko awaryjnie w razie konieczności czy też systematycznie (podobnie ja błonnik lub co jakiś czas)? Jak szybko działa mocznik (jedna łyżeczka w szklance wody)? Czy mocznik doustnie można stosować przed postem i w czasie postu dla oczyszczenia?

Przed zbadaniem poziomu witaminy D trzeba ją odstawić na 2 czy 4 tygodnie?

Czy siarczan magnezu można użyć w małej ilości doustnie przed jedzeniem w celu zwiększenia ilości żółci? Ile można tego zjeść bez efektu przeczyszczenia? Jest chyba składnikiem soli karolińskiej.
0 x

Gacek
x 1
x 2

Nieprzeczytany post autor: Gacek » sobota 04 maja 2024, 01:56

blueray21 pisze:
poniedziałek 15 kwie 2019, 17:03
W zasadzie zapobieganie takim zakażeniom nie istnieje, jeśli będziesz pobierała co jakiś czas preparaty z piołunu, goździka, wrotyczu i orzecha czarnego i glistnika na te mniejsze to zarażenie nimi będzie mało prawdopodobne, gdy np "strzelisz" sobie taką mieszankę co tydzień.
Istnieje jakiś jeden preparat zawierający to wszystko czy chodzi o oddzielne pobieranie mielonego piołunu, goździka, wrotyczu i nalewek z glistnika i orzecha? Poda ktoś aktualne proporcje? Po ile stosowaliście u siebie? Odrobaczanie generalne zaczynamy dokładnie w pełni?
0 x

zdro
x 24
x 50
Podziękował: 803 razy
Otrzymał podziękowanie: 744 razy

Nieprzeczytany post autor: zdro » poniedziałek 13 maja 2024, 23:15

Suplementacja l ornityny i do tego l arganiny, karnityny, lizyny i proliny zniwelowala w moim przypadku herxy. L ornityna ma dzialanie przetwarzajace amoniak w mocznik ktory organizm wtedy latwo wydala. Przy boleriozie i innych broniach biologicznych trzeba brac pod uwage zatrucie amoniakiem i tego bardzo powazne skutki.
0 x

We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Gacek
x 1
x 2

Nieprzeczytany post autor: Gacek » wtorek 14 maja 2024, 23:08

blueray21 pisze:
piątek 14 kwie 2023, 19:58
Sposób pobierania enzymów - na pusty żołądek, żeby ich jedzeniem nie dewastować, jeść minimum pół godziny po ich pobraniu.
HCl w żołądku może zdenaturować enzymy. Czy pobranie nattokinazy z sodą mogłoby zwiększyć efektywność enzymu?
0 x

Gacek
x 1
x 2

Nieprzeczytany post autor: Gacek » środa 15 maja 2024, 21:37

Yurek pisze:
czwartek 18 lut 2021, 23:52
Oprócz polecanych przez Ciebie czynności, mam zamiar wysłać go do dobrego terapeuty manualnego.

Dlaczego? Otóż 10 lat temu byłem w sanatorium w Ciechocinku. Spotkałem tam terapeutę, który pokazał mi że mam skrzywioną miednicę. rezultacie tego miałem jedną nogę dłuższą od drugiej o około 2 cm. Gdybym tego nie widział na własne oczy - nie uwierzyłbym. Przecież czułem się normalnie. Byłem też na jego wykładzie i zrozumiałem jak to bywa z wadami postawy.
Niektórym wystarcza popularny lecz wieloletni nawyk zakładania nogi na nogę aby nabawić się skręcenia miednicy. Ustawienie trwa 1-2 minuty lecz potrzeba potem tygodni specjalnych ćwiczeń aby miednica nie wróciła w swoje poprzednie, patologiczne miejsce.
Cześć!
Mógłbyś coś więcej powiedzieć o tych ćwiczeniach i do jakiego terapeuty się udać?
0 x

Gacek
x 1
x 2

Nieprzeczytany post autor: Gacek » piątek 17 maja 2024, 23:20

Emil Piasecki podpatrzył u Ogułowa jak się zresetować
[34:47]
https://www.youtube.com/watch?v=qVF_2GQ ... Rr&index=6
Czy ktoś wie jak to zrobić? To rzeczywiście tak działa?
0 x

ODPOWIEDZ