Drodzy forumowicze i goście!

25.11.2021
Wszystko wskazuje na to, że nasze forum działa już na nowym hostingu, tu nie powinniśmy już minutami oczekiwać na załadowanie się strony. Jest to nowoczesny hosting, gdzie zasoby są skalowalne, więc nie będzie blokad i zahamowań. Ponoć nie ma też limitów dla baz danych, więc możemy znów spokojnie wszystko pisać i wstawiać, ale kopiowanie poprzednich postów i blisko z góry nie będzie tolerowane, bo szkoda czasu czytających.
Będziemy jeszcze robić upgrade skryptu forum, więc jakieś przerwy będą, jeszcze nie wiem kiedy.
Życzę forumowiczom i gościom przyjemnego surfowania i odnalezienia tego, co was interesuje. No i zdrówka dla wszystkich!

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.

/blueray21

Borelioza - co robić?

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 29
x 939
Podziękował: 32631 razy
Otrzymał podziękowanie: 26064 razy

Re: Borelioza - co robić?

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 15 wrz 2020, 17:02

BORELIOZA! PODSTĘPNA I NIEBEZPIECZNA CHOROBA, JAK LECZYĆ?! - Walentyna Matusz © VTV
Premiera rozpoczęła się 20 godzin temu

https://www.youtube.com/watch?v=4IvujHD3N5o
0 x

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 29
x 939
Podziękował: 32631 razy
Otrzymał podziękowanie: 26064 razy

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 04 paź 2020, 19:04

BOLERIOZA I JEJ KONSEKWENCJE - MOJA FASCYNACJA JODEM - Walentyna Matusz
Premiera rozpoczęła się 8 godzin temu

https://www.youtube.com/watch?v=jHJxpJdryk8

niezaleznatelewizja
0 x

soma
x 52
Podziękował: 894 razy
Otrzymał podziękowanie: 960 razy

Nieprzeczytany post autor: soma » środa 11 lis 2020, 20:06

Moze ktos czytal ksiazke Antony Wiliam "Boski lekarz". Ja wlasnie sciagnelam go z chomika. On ma zupelnie inne spojrzenie na borelioze. To co myslimy, ze jest borelioza nie jest nia. To sa symptomy spowodowane metalami ciezkimi i virusem Epstein-Barr, a nie bakteria boreliozy. I cos w tym moze byc. Gdy zakupilam Monicor (biorezonans) to jedna z pierwszych rzeczy bylo robienie zabiegow na borelioze. Wyszedl mi ta bakteria w diagnozie. A ze mialam mase symptomow ktore przypisuje sie boreliozie to bylam pewna, ze mam borelioze. Jednak wiele zabiegow, ktore zrobilam na zlikwidowanie tej bakterii nie zmienilo moich symptomow ani na jote. I teraz czytam, ze winowajca nie jest bakteria borelii tylko wirus Epstein-Barr. To bardzo podstepny wirus i moze powodowac wiele roznych symptomow, ktore przypisuje sie roznym chorobom. A to ten nieborak w polaczeniu z metalami ciezkimi. I to sa dobre wiadomosci, bo jak wiadomo co powoduje te wszystkie symptomy "boreliozowe" to mozna sobie to uleczyc.

Ja na slowo nie wierze, musze sprawdzac teorie, jezeli do mnie przemawiaja. Antony pisze, ze wirus epstein Barr w ktorejs tam fazie atakuje system nerwowy. No wiec zrobilam sobie zabieg na tego wirusa i moj system nerwowy natychmiast sie uspokoil. Tak czulam, ze cos jest nie tak z moim systemem nerwowym. To nienormalne zeby ciagle, czy czesto byc taka podminowana, newowa z byle powodu. No i uspokoil mie sie ten system nerwowy. W nocy spalam jak niemowle. To mi dalo dowod, ze Antony pisze prawde.

No wiec wezme sie teraz za oczyszczanie ciala z metali ciezkich. On poleca sok z naci selera, ktory ponoc ma jakies super wlasciwosci w oczyszczaniu.

Wydaje mi sie, ze taka kombinacja: biorezonans z oczyszczaniem ciala jest dobrym rozwiazaniem i szybszym niz samymi sokami i suplementami.

Nie moge skopiowac zadnych cytatow z tej zladowanej ksiazki, bo sie nie daje. Ale kazdemu polecam kupno ksiazki a jezeli ktos nie moze to zladowanie z chomika.

Mam takie wrazenie, ze z borelioza zostalismy tak samo oszukani jak z corona.
1 x

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13601 razy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 11 lis 2020, 21:23

To prawda, EBV może powodować mnóstwo przeróżnych, bardzo poważnych objawów, od mononukleozy, nawet stwardnienia rozsianego i teraz widzimy jeszcze boreliozę, która sama również potrafi wiele objawów produkować.
EBV praktycznie nie istnieje dla klasycznej medycyny, uważają go za rezydentny wirus nie dający objawów.
Jest sporo sposobów aby stłumić i pozbyć się wirusa. Miedzy innymi zestawem aminokwasów: lizyny, treoniny, glutaminy, tauryny i tryptofanu pobieranych w określony sposób. Należy też koniecznie uzupełniać cynk w organizmie.
Najsilniejszym organicznym chelatorem metali ciężkich jest kolendra, żucie kilku zielonych liści, ale zaczynać od jednego bo Herx może być olbrzymi. Zielona pietruszka też jest niezła w tym zakresie. Seler jest słaby, choć może ma najlepiej akceptowany smak. Oczywiście znamy wiele innych sposobów chelatacji, tiosiarczan EDTA itp.

Wirus może być umiejscowiony w wielu miejscach i organach i elektroniczne metody eradykacji nie zawsze są skuteczne w 100%.
I jeszcze jedna uwaga, gdy wirus EBV jest aktywny podnosi ilość białych ciałek we krwi, co pozwala zweryfikować obciążenie organizmu.
0 x

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Gibkla
x 1
x 1
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 9 razy

Nieprzeczytany post autor: Gibkla » czwartek 25 lut 2021, 14:37

Witajcie. Szukam jakiegoś urządzenia do domu który pomógł by mi w walce z borelioza a konkretnie z babeszjoza. Czy polecacie coś do 3000 zł, które było by łatwe w obsłudze i dawało jakieś efekty. Widziałam że na forum są posty ale ze starszych dat więc może coś się w tej kwestii zmienilo.
Od miesiąca pijje wodę utleniona, codziennie herbatki z czystka, rano i wieczorem zioła szwedzkie z wrotyczem, ale czuję że ciągle to mało. Od tygodnia diatomit i suplementacja potasem gdyż ostatnio ogromne problemy z sercem i co raz gorzej się czuje. Oczywiście dieta bez cukrowa z dużo ilością warzyw. Na codzien oczywiście witamina d3k2mk7 w dawce 4000 iu + niewielkie ilości Lugola.
0 x

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13601 razy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 25 lut 2021, 20:16

@Gibkla, mógłbym się założyć, przynajmniej o piwo, że w twoim przypadku wspomniany przez @soma Anthony William ma rację. Jesteś w trakcie silnego ataku prawdopodobnie EBV (stadium 3) - boreliozy i babesziozy to tylko objaw swego rodzaju kooperacji miedzy tymi patogenami, same z siebie nie są tak groźne, jak wielu twierdzi.
Zapewne wcześniej, a może i obecnie masz w organizmie duże spektrum paciorkowców i być może przebytą mononukleozę.
Oczywiście elektronicznie można przez kilka miesięcy ubić w/w bakterie, jednak ich populacja będzie się odnawiała, może nawet relatywnie szybko, dopóki nie zmniejszysz obciążenia wirusowego, czyli przynajmniej nie zmusisz EBV i / lub wirusy opryszczkowe, których jest spora gama do przejścia w stan uśpienia.
Doraźnie na w/w bakterie możesz stosować andrographis, wyciąg z liści oliwki europejskiej, może ci też pomoże wyciąg z pestek grapefruita, to mocna substancja.
Diatomit odradzałbym, a wit. D3 co najmniej 10 000iu i K2 MK7 1000mcg.
0 x

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Gibkla
x 1
x 1
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 9 razy

Nieprzeczytany post autor: Gibkla » poniedziałek 15 mar 2021, 08:57

Witajcie.
Na potwierdzenie słów Blueray21 znalazłam taki artykuł:
https://mojasymbioza.pl/2019/07/test-na ... -cfs.html/
Do mnie to faktycznie pasuje i wychodzi na to że jestem w 4 stadium. Dlatego biorę się za walkę z tym wirusem wg wskazówek blueray21 i napisze Wam jak mi poszło.
1 x

spairo
x 4
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Nieprzeczytany post autor: spairo » wtorek 20 lip 2021, 17:52

- żona jest obecnie na kuracji antybiotykami przeciw boreliozie i widać reakcję organizmu na tę kurację.
- jednak taka kuracja jest bardzo długa i dlatego zamierzamy dołączyć Spooky2.
- w programie Spooky2 jest kilka presetów dla boreliozy.
- na razie wg procedury stosujemy 11 dniowy detox 24/7 a potem usuwanie boreliozy.
- stosujemy obecnie dwa generatory w trybie Remote.
0 x

Awatar użytkownika
grzegorzadam
x 102
x 611
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18601 razy

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 26 wrz 2021, 20:27

spairo pisze:
wtorek 20 lip 2021, 17:52
- żona jest obecnie na kuracji antybiotykami przeciw boreliozie i widać reakcję organizmu na tę kurację.
pewno tak, ale długofalowo?
0 x

czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

spairo
x 4
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Nieprzeczytany post autor: spairo » piątek 15 paź 2021, 19:24

- detox spowodował palpitację serca, przyjechała karetka o 1 w nocy, ratownik chciał zabrać żonę do szpitala, byłem przeciwny.
- jak sobie uświadomiłem że działa remote od spooky to go wyłączyłem i po palpitacji serca.
- ratownicy robili po tej mojej akcji jeszcze testy ze dwa razy i bardzo się temu dziwili.
- naturalnie nic im nie mówiłem o detoxie za pomocą fal skalarnych.
- żona teraz od generatora Spooky omija go tak z 3 metry z przodu i tyłu.
- byłem bardzo zdziwiony żony reakcją na ten detox.
- po dwóch dniach zaaplikowałem sobie ten sam detox i co, nic żadnych reakcji tylko ze ja nie mam boreliozy.
0 x

ODPOWIEDZ