Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Szum w uszach - reaktywacja 14'

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 07 sie 2015, 20:05

dama pisze:A w domu to myslisz ze prościej ?
przeciez domownicy wezma za puk puk w czoło jakby zobaczyli taka czapeczke z antenka :D
hehe ale moze warto spróbowac :roll:

Tauryna jak najbardziej .

tauryna już w drodze, a jutro kupię rolkę folii alu., i skręcę czapeczkę,-
bo jedna warstwa nic nie dała.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
dama
Posty: 842
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1875 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: dama » piątek 07 sie 2015, 20:52

Znaczy sie ,że nadal ci szumi ?
Ciekawe ile warst potrzeba zeby przestało szumieć .:D
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 07 sie 2015, 21:00

dama pisze:Znaczy sie ,że nadal ci szumi ?
Ciekawe ile warst potrzeba zeby przestało szumieć .:D

szumi cały czas ostatnimi dniami, nie wiem, ale pewnie to indywidualne tak jak każdy z nas,-
poważnie więc zobaczę jak "mocniejsza" czapeczka zadziała,-
a potem tauryna, ciekawe też jak się spiszę kombinacja razem :?:
to tyle na tą chwile..
;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
dama
Posty: 842
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1875 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: dama » sobota 08 sie 2015, 11:55

Jestem po 2 kaps tauryny i nadal szumi zobaczymy co szybciej podziała :)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 08 sie 2015, 14:11

dama pisze:Jestem po 2 kaps tauryny i nadal szumi zobaczymy co szybciej podziała :)

z tauryną to wymaga co najmniej miesiąca regularnego zażywania jak pisze @blue,-
folie już kupiłem później zrobię "czapeczkę" i napiszę co i jak..
:D ;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

vic88
Posty: 202
Rejestracja: wtorek 07 paź 2014, 15:37
x 5
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podziękowanie: 360 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: vic88 » niedziela 09 sie 2015, 21:21

Ten aluminiowe czapki to najgłupszy pomysł o jakim słyszałem :D

Jeśli chodzi o taurynę, to na rezultaty trzeba poczekać. Podczas eksperymentów na szumy uszne brali 3 gramy dziennie. Dawki do 5 gramów raczej nikomu krzywdy nie zrobią. Można sobie rozłożyć na partie i brać w ciągu dnia.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 13 sie 2015, 21:06

..ok, czapeczka na "dyńce", ale chyba nie działa, poczekam jeszcze, ale jeśli to promieniowanie,-
elektromagn., to powinno odciąć od razu, choć z drugiej strony po tylu latach to może być tzw. efekt odłożony,-
i tak po prostu nie zniknie..
;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 14 sie 2015, 20:51

Przeczytałem niedawno, że powodem tematycznego szumu w uszach może być pobierana kiedyś / obecnie aspiryna w różnych formach i ilościach.
Pewien znany dr od naturalnych terapii z USA twierdzi, ze pobieranie 3 x 40 mg ekstraktu z Ginko Biloba może w tym temacie pomóc. Wprawdzie nie napisał jak długo trzeba czekać na efekty, ale to mały problem, a Ginko ma jeszcze wiele innych pozytywnych działań.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
dama
Posty: 842
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1875 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: dama » sobota 15 sie 2015, 16:21

Różnie o szumie mówią sa tacy co twierdzą ,ze jet to kodowanie -programowanie ,tak przeczytałam na jednym forum ..
Czasem przyłapuję sie ze mam całkowita cisze nic a nic szumu i jestem wielce zdziwiona O,nie szumi :D
a potem znowu sie zaczyna-
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 31 sie 2015, 23:48

Piszczy ci w uszach – to może być początek choroby Morgellonów

Obrazek

Dokument NASA opisujący strategię planowanej wojny światowej w ok. 2025 roku
O tzw. „chorobie Morgellonów” już tu dyskutowaliśmy, przeprowadziliśmy nawet wywiad z jedną z ofiar – odważnym młodym człowiekiem, Grzegorzem, który od momentu publikacji dostaje wiele maili i informacji na temat „schorzenia”, którego padł ofiarą. (zob. Jan Taratajcio i Grzegorz – ofiara choroby Morgellona (SZOK!) ).
Nie mam już wątpliwości czym jest ta choroba, wszak informacje o niej pojawiły się w oficjalnym dokumencie na stronie NASA „The Future is Now!” („Przyszłość jest Dzisiaj!”), który opisuje strategię planowanej przez „elity” wojny światowej w ok. 2025 roku.
Deborah Tavares, z której to wywiadu z 2013 roku (link) dowiedziałem się o tym dokumencie, w skrócie omówiła jego treść – będzie to omówione w innym materiale. Dzisiaj bowiem chcę się skupić na tzw. chorobie Morgellonów, która jak wynika z tego dokumentu, ma być jedną z głównych broni masowego rażenia w likwidacji „bezużytecznych zjadaczy chleba”, jak to określają autorzy opracowania. Chorobę powodują opryski chemiczne (chemtrails), które mają także wiele innych „zastosowań”, w tym modyfikację pogody – również na użytek depopulacji.
Choroba Morgellonów zazwyczaj zaczyna się dzwonieniem w uszach, potem dochodzą swędzenie, wysypki, pojawiają się wreszcie włókna, które to Grzegorz dzielnie wyciągał z ciała szczypcami. Jak to się kończy jeszcze nie wiemy, być może wiele z osób w USA (tam najwcześniej się to pojawiło) już nie żyje. Deborah Tavares twierdzi, że pierwsze ofiary będą się pojawiać w obszarach testowych – będą to ludzie dobrani zupełnie przypadkowo (jak Grzegorz), ot takie „kanarki w kopalni”, które mają wyczuwać metan.
Ponieważ i mnie trafiło się dzwonienie w uszach, o czym niedawno pisałem – krok po kroku znalazłem tego przyczynę i mogę śmiało już podać wnioski. Po owinięciu głowy folią aluminiową dzwonienie przechodzi – jest więc wynikiem działania jakiegoś promieniowania i aktywacji jego w moim ośrodku słuchu. Z patentów amerykańskich broni hipnotycznej, która tak właśnie działa, wnioskuję, że są to mikrofale – emitowane bądź przez przekaźniki telefonii komórkowej, bądź przez odrębne instalacje. Ciekawe jest to, że przechodząc się po okolicy stwierdziłem, że najmocniejszy sygnał jest w okolicach naszego kościoła.
Sądzę, że nanoczipy, które ma już ponoć 89% populacji, mogą być aktywowane przez właśnie informację zawartą w modulowanym sygnale mikrofalowym i dlatego też ofiarą Morgellona padają tylko wybrani. Po prostu można kogoś załatwić emitując zakodowany sygnał, który spowoduje uaktywnienie się nanoczipów u wybranego człowieka. Tym człowiekiem był Grzegorz prawdopodobnie jako „zwierzę” testowe, oraz ja – w jakim celu, można tylko domniemywać.
Moi drodzy, to nie są żadne jaja, to jest rzeczywistość w jakiej żyjemy. „Elity” chcą przyspieszyć ewolucję, jest o tym mowa w wyżej wymienionym dokumencie, i ci którzy nic nie będą robić by przeciwdziałać atakowi, po prostu zginą. Owszem, będą ofiary tzw. „collateral damage”, czyli uboczne, nawet wśród ludzi inteligentnych i walczących z systemem, ale statystyka będzie korzystna dla tych ostatnich. Tzn. mało inteligentni w olbrzymiej większości nadal będą pałaszować żywność GMO, będą szczepić swoje dzieci, poddadzą się mikrofalom, itd. Prędzej czy później zginą lub też stracą zdolność reprodukcyjną. Bardziej inteligentni, szukający prawdy o ataku na ludzkość i możliwości obrony, w większości przetrwają, bowiem system da im tę możliwość. „Szukajcie a znajdziecie” mówił do nas pewien Człowiek ponad 2000 lat temu.
Ja nie tylko szukam, ale i głośno o tym mówię. Z tego co widzę, przez kilkanaście lat nikt w Polsce nie przetłumaczył tego bardzo ważnego dokumentu – nie znalazłem nawet strony, który by o nim mówiła. Czy więc wszyscy Polacy zasłużyli na śmierć? A może mają co do nas inne plany i nas już tak ogłupiono, że nic nie jesteśmy w stanie zrobić – bo wszyscy mamy być zlikwidowani. Bardziej widzę tę właśnie opcję, sądząc po intensywności ataków dezinformacyjnych w mediach i jawnie ludobójczym działaniu polityków oraz instytucji państwowych.
Jeśli jeszcze masz wątpliwości, że coś takiego jak nanowłókna i nanoczipy mogą służyć do niszczenia populacji, to zapoznaj się z poniższym tekstem.
Nanowłókna w smugach chemicznych
27 września tego roku [mowa o 2010 roku, M.P.] nad miejscowością McCook w Nebrasce, pojawiły się smugi chemiczne. Tym razem udało się zebrać to, co samolot rozpylał na niebie. Tym „czymś” były włókna przypominające pajęczynę, które okazały się niezwykle silne i trudno było je rozerwać. Zebraną „pajęczynę” pobrano do badań w niezależnym laboratorium.
Wniektórych przypadkach choroby Morgellona znajdowano w ciele chorego człowieka kawałki owadów. Mogło się to stać tylko wtedy, gdy owad usiadł na osobie spryskanej DMSO, rozpuścił się w tej chemicznej substancji i przeniknął do ludzkiego organizmu. DNA takiego insekta ma zdolność przeniknięcia do struktur komórkowych człowieka i doprowadza do ich mutacji, co kończy się rakiem. Badania wykazały, że z nieba spadły sztucznie wykonane (przez człowieka) nanostruktury pełne włókien wywołujących syndrom Morgellona. Jeśli założyć, że całości towarzyszyło rozpylanie DMSO (dimetylosulfotlenek, (CH3)2SO), który jest niezwykłym rozpuszczalnikiem, pozwalającym rozmaitym substancjom wchłaniać się przez skórę człowieka bez naruszania jej struktury, to jest to logiczne wytłumaczenie sposobu rozprzestrzeniania się tej choroby, wobec której medycyna jest jak na razie bezradna.
To nie pierwszy przypadek znalezienia takich włókien w Nebrasce. Poprzednie były zbudowane nieco inaczej i z czasem rozrastały się wypuszczając
odnogi.
Wszystko to jest wciąż ogromnie niejasne, ale wystarczająco niebezpieczne by pobudzić do myślenia na temat prawdziwego zagrożenia jakie niosą ze sobą smugi chemiczne.


Źródło: Monitor Polski

polecam także: http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-inf ... orgellonow

http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-inf ... -w-uszach-–-to-moze-byc-poczatek-choroby-morgellonow
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
dama
Posty: 842
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1875 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: dama » wtorek 01 wrz 2015, 12:28

No i mamy jeszcze jeden powód szumu w uszach .
A mnie teraz przestało w tym momencie kiedy piszę i mysle ze Tauryna cos zaczyna działac .
Bardziej bym ie kłaniała ze to moze byc cos z tarczyca ..
konczyłam i nadal nie szumi hehe ile wytrzyma ? :D
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 19 paź 2015, 23:07

Dyskusyjne posty trafiły do wątku oftopowego.

Naukowcy, choć konkretnych badań nie znam, bo wiadomość jest z którejś ręki, twierdzą, że przyczyną szumu w uszach może być spożywana niegdyś aspiryna.
Natomiast remedium w takiej sytuacji w/g dr Marka Stenglera jest pobieranie Ginko Biloba w ilości 40 mg - 3 razy dziennie.
To jest typowy suplement dla mózgu i daje wiele pozytywnych działań, ale to już inny temat.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

vic88
Posty: 202
Rejestracja: wtorek 07 paź 2014, 15:37
x 5
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podziękowanie: 360 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: vic88 » piątek 20 maja 2016, 00:02

http://www.akademiawitalnosci.pl/co-sie ... bor-cynku/

Szum w uszach nadmiarem miedzi i niedoborem cynku?
0 x



Awatar użytkownika
dama
Posty: 842
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1875 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: dama » poniedziałek 23 maja 2016, 20:09

Skad ten nadmiar miedzi ?
Cynk mam ciekawe czy przestanie chociaz ja biore z przerwami Tauryne i jakis czas nie brałam to mocno szumiało .
Teraz biore czesciej i sa przerwy w szumach .
0 x



vic88
Posty: 202
Rejestracja: wtorek 07 paź 2014, 15:37
x 5
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podziękowanie: 360 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: vic88 » czwartek 26 maja 2016, 21:33

No nie wiem, może masz miedziane rury. Generalnie dla zdrowia lepiej mieć cynkowane :D
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 06 sie 2016, 13:57

H. Clark:

William Thall, lat 47. Dokuczały mu codzienne bóle głowy i głośny szum prawego ucha.
Każdego dnia zażywał środki przeciwbólowe. Wykryto u niego pałeczki czerwonki (wytwarzające toksyny drażniące nerwy), Borellia (bakterie choroby Lyme), Gafkya (bakteria układu oddechowego) pod dwoma zębami
mądrości po prawej stronie, Campylobacter i Anaplasma.
U pacjenta występowały również węgorki.
Organizm zatruty był wanadem (wyciek gazu) i azbestem.
Po dziesięciu tygodniach oczyszczono zębodoły, przeprowadzono kurację przeciw pasożytniczy,
w efekcie czego szumy w uszach ustały,
lecz w dalszym ciągu zdarzały się bóle głowy, co wskazywało na obecność węgorków. (
)


W podręczniku podane inne przykłady oraz częstotliwości wskazane do likwidacji.
PdF:
http://www.powrotdonatury.net.pl/czytel ... nload.html
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 05 sty 2017, 16:59

Aaron – Każdego ranka budzę się i słyszę elektryczny szum. Wydaje się, że idzie za mną. Słyszę go w mojej sypialni, słyszę go w mojej piwnicy. Moja żona nigdy go nie usłyszy. Gdy jestem zajęty, nie słyszę go, ale kiedy spowalniam szum wraca. To trwa już od około 6 miesięcy. Co to jest?

KOBRA – Jest to część zawoalowanej technologii infra i ultra dźwięku Chimery, która kontroluje populację na powierzchni. To faktycznie jest cały czas. Niektórzy ludzie mogą go słyszeć, niektórzy ludzie nie. Ponieważ jest on na górnych i dolnych progach ludzkiego słuchu- infradźwięki na około, powiedziałbym, 10-50 Hz i ultradźwięki, gdzieś pomiędzy 15-20 kHz.

https://krystal28.wordpress.com/2016/12 ... dnia-2016/
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 03 lip 2017, 07:04

SZUMY W USZACH

Pani Lauter (54) zaczęła w ciągu kilku dni odczuwać bardzo silne narastające szumy w uszach. Przez rok
zbadało ją wielu lekarzy, także otolaryngologów z kliniki uniwersyteckiej. Ale żadne badania nie
przyniosły konkretnej diagnozy.
Dopiero gdy pacjentka przyjęła duże dawki witaminy D przez cztery dni, zauważyła znaczącą
poprawę. Z dnia na dzień szumy uszne ustępowały. W ciągu trzech tygodni całkowicie uwolniła się
od tych dolegliwości

Dalej przyjmowała witaminę D, aby utrzymać jej stały, optymalny poziom w
organizmie. Nie wróciły żadne objawy choroby.
Najwyraźniej istnieje typ szumów usznych zależny od poziomu witaminy D w
organizmie. Nic nie przemawia przeciwko usunięciu niedoboru witaminy D u pacjentów z
takimi dolegliwościami.

Zdrowie W 7 Dni. Sukces Terapii Witaminą D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 03 lip 2017, 20:15

..jest leczenie objawowe i przyczynowe, ale najpierw trzeba znać przyczyny.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 03 lip 2017, 20:54

songo70 pisze:..jest leczenie objawowe i przyczynowe, ale najpierw trzeba znać przyczyny.

Niski poziom witaminy D3 jest powiązany z następującymi schorzeniami:
otyłość, depresja, choroby reumatyczne,
autyzm,
stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne,
schizofrenia dziecięca,
astma, sklerodermia, alergie, wszelkie niegroźne zaburzenia autoimmunologiczne,
wiele odmian chorób nowotworowych,
gruźlica, przeziębienie,
cukrzyca typu 1 i 2, zespół metaboliczny,
nadciśnienie,
reumatoidalne zapalenie stawów,
choroba Leśniewskiego-Crohna,
alkoholizm,
torbiel galaretowata, kaszak, trądzik,
choroba wieńcowa,
przewlekła obturacyjna choroba płuc, choroby płuc,
toczeń rumieniowaty układowy, zwyrodnienie plamki żółtej,
ból wzrostowy u dzieci,
choroby nerek,
wcześniactwo, słaby rozwój niemowląt, powikłania ciąży, poronienie,
wrzody i zapalenie żołądka po HP,
śmierć podczas porodu, u dzieci problemy z nauką,
anoreksja,
choroba maniakalno-depresyjna,
udar mózgu, ból kości, nadmierna senność,
ADD i ADHD,
jaskra, migrenowe bóle głowy,
choroba Parkinsona,
zakażenie układu moczowego,
zespół napięcia przedmiesiączkowego, skurcze towarzyszące menstruacji,
dna moczanowa, zaburzenia obsesyjno-konwulsyjne,
próchnica zębów,
łuszczyca,
zapalenie powięzi podeszwowej,
osteopenia,
lęk wysokości i migrena,
niegojące się rany i wrzody,
uszkodzenie stawu kolanowego,
blisko-, dalekowzroczność, rogowacenie słoneczne, oparzenia słoneczne, osteofity, hipoglikemia.hipogonadyzm, żylaki kończyn dolnych, nietrzymanie moczu, bezpłodność

viewtopic.php?f=17&t=1190&p=72451&hilit=stwardnienie+zanikowe+boczne#p72451

To powoduje syndrom snu zimowego ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
dama
Posty: 842
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1875 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: dama » czwartek 20 lip 2017, 13:28

Kiedy tak namolnie szumi-dzwieczy ,to zastanawiam sie czy nie jest to przyczyna uczucia zmęczenia .

Jest to takie zmęczenie ,że - nie chce mi sie- , takie zniechęcenie do wszystkiego.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 13 sie 2017, 20:30

Dla znających angielski bez problemu, a dla nieznających polecam tłumacza wujka Googla.
To jest komercyjna prezentacja produktu. Wynalazca tłumaczy na podstawie badań, że tintinus jest wynikiem
niedoborów 4-ch witamin B - 3,6,9,12 oraz odżywczych substancji pochodzenia roślinnego, w tym antyoksydantów, w mózgu.
Przewijając stronę do dołu i klikając po prawej stronie "Scientific References" można obejrzeć skład preparatu oraz związane z tematem tytuły opracowań.
Linki:
prezentacja tekstowa
opracowania i składniki

Co można powiedzieć, to to, że na pewno preparat nikomu nie zaszkodzi. Jeśli nie pomoże jest ponoć 60-cio dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.
Dociekliwi mogą sprawdzać stronę www, firmę itp., bo wiadomo, że naciągaczy jest sporo, jednak dla firm zarejestrowanych w USA takie działanie przy małej skali, jest mało prawdopodobne.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 14 sie 2017, 09:44

dama pisze:Kiedy tak namolnie szumi-dzwieczy ,to zastanawiam sie czy nie jest to przyczyna uczucia zmęczenia .

Jest to takie zmęczenie ,że - nie chce mi sie- , takie zniechęcenie do wszystkiego.


dama,też tak czasami mam a ostatnio coraz częściej i zaczyna mnie to wkurzać .Zastanawiałaś się może czy nie " podpiął " się do ciebie jakiś byt z innego wymiaru ,który czerpie z ciebie energię ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
dama
Posty: 842
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1875 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: dama » czwartek 07 wrz 2017, 10:52

blue-niedoborów 4-ch witamin B - 3,6,9,12
brałam te wit kupiłam u koników buteleczke cały zestaw poza tym B12 biore w tabletkach .

___
chanell
zastanawiałam sie jak najbardziej i nie wiem co o tym myslec albo jak zadziałac oprucz - odczep sie odemnie.
bywa ze w pewnych momentach przestaje np teraz kiedy pisze bardzo zelzało . :D

to dziwne ale ci co maja reresingi u Calo maja szumy - czyli podpiecia .
0 x



zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: zdro » czwartek 07 wrz 2017, 11:51

Szumy sa od nanoczasteczek ktore absorbujemy poprzez powietrze, wode, zywnosc, szczepienia, zwiazki zawarte w suplach itd.
"Choroba morgellonow" jest tylko objawem. Organizm usiluje zdetoksyfikowac ten syf poprzez skore. Nie wszystkim sie to jednak uwidacznia.
Przedtem myslalem ze to dezinfo, ale z biegiem czasu udalo mi sie polaczyc troche faktow. Tluszcze nasycone i podbicie cholesterolu to podstawa zeby wspomoc organizm.

https://youtu.be/M7QCVhltV4Y
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

ODPOWIEDZ