Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Tak działają firmy farmaceutyczne/ SŁUŻBA ZDROWIA!

cedric
Posty: 4954
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 77
x 119
Podziękował: 2832 razy
Otrzymał podziękowanie: 7353 razy

Re: Tak działają firmy farmaceutyczne/ SŁUŻBA ZDROWIA!

Nieprzeczytany post autor: cedric » piątek 22 maja 2020, 18:40

OPERACJE FAŁSZYWEJ FLAGI
https://wolnemedia.net/bestia-juz-tu-jest/

https://wolnemedia.net/minister-o-wielu-maseczkach/

Skandal w Szwecji, starsi pacjenci są uśmiercani specjalnym covidowym koktajlem
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/skan ... -koktajlem

koment z netu- nie sprawdzałem
Revers said

2020-05-21 (Czwartek) @ 18:32:33
DLACZEGO OPŁACI SIĘ DIAGNOZA COVID-19?
„Laboratorium medyczne wykonujące test w kierunku koronawirusa otrzymuje za badanie 400 zł. Sam test kosztuje od 40-75 zł – reszta to usługa.
Karetka pogotowia za przewiezienie pacjenta chorego na COViD 19, lub takiego, który okaże się covidem dostaje dodatkowe 150 zł.
NFZ płaci również za gotowość do przewiezienia pacjenta zakażonego koronawirusem – 1920 zł na dobę za każdą gotową karetkę. Jeśli któraś z nich przewiezie pacjenta, to fundusz dopłaca jeszcze 150 zł…
U nas również najwyżej wycenione jest leczenie chorego wymagającego wentylacji mechanicznej (czyli podłączonego do respiratora ) – 1 054 zł za dobę. Za leczenie pacjenta z COViD 19, który respiratora nie wymaga, placówka otrzymuje 430 złotych na dobę.
Dla porównania za pacjeta „bez covid” np. ze zwykłym zapaleniem płuc szpital otrzyma średnio od 30-80pkt (punkt to 52 zł) niezależnie czy leży on dzień czy dwa tygodnie! Dla przykładu:
Dwa tygodnie leczenia pacjenta z ostrym zapaleniem płuc pod wentylatorem ale bez covid – 4160 zł
Dwa tygodnie leczenia covidowego pacjenta z wentylatorem – 14 756 zł
Przykład drugi:
Dwa tygodnie leczenia pacjenta z lekkim zapaleniem płuc, ale bez CV – 1664 zł
Dwa tygodnie leczenia lekkiego pacjenta z covid – 6020 zł
Jak widzicie różnica ogromna…
Szpitale otrzymują też po 100 zł za każde łóżko, które jest przygotowane dla chorych na CV-19 bez względu na to, czy służy ono choremu, czy też stoi puste…”
ŹRÓDŁO https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 3528099382
To jest właśnie zdrowie „publiczne”…

„GW”: Ministerstwo kupiło respiratory od byłego handlarza bronią. Za „niespotykaną cenę”
https://businessinsider.com.pl/wiadomos ... ne/9flb1hh

Od dzisiaj każda osoba mieszkająca w Anglii jest dawcą organów. Właśnie wchodzi w życie nowe prawo
https://www.polishexpress.co.uk/od-dzis ... nowe-prawo
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11574
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 61
x 553
Podziękował: 26775 razy
Otrzymał podziękowanie: 17357 razy

Re: Tak działają firmy farmaceutyczne/ SŁUŻBA ZDROWIA!

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 22 maja 2020, 23:09

Zgodnie z ustawą „Maxa i Keiry” od 20 maja 2020 roku każdy dorosły mieszkaniec Anglii domyślnie jest dawcą organów.
Jeśli ktoś sobie jednak tego nie życzy, musi podpisać odpowiednie oświadczenie.

Do tej pory konieczne było wyrażenie przez daną osobę zgody na to, aby możliwe było po jej śmierci dokonanie przeszczepu jej narządów.
Jednak według nowego prawa, które weszło w życie 20 maja 2020 roku, każdy mieszkaniec Anglii jest potencjalnym dawcą organów.
u nas jest to już od kilku lat.
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Kolendra
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek 18 gru 2017, 08:33
x 11
x 12
Podziękował: 136 razy
Otrzymał podziękowanie: 169 razy

Re: Tak działają firmy farmaceutyczne/ SŁUŻBA ZDROWIA!

Nieprzeczytany post autor: Kolendra » sobota 23 maja 2020, 09:58

Tak ale można nie wyrazić zgody, nosić przy sobie papier że w razie W... nie mogą pobrać.
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 11967
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 842
x 255
Podziękował: 11660 razy
Otrzymał podziękowanie: 17952 razy

Re: Tak działają firmy farmaceutyczne/ SŁUŻBA ZDROWIA!

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 23 maja 2020, 10:49

..słyszałem tylko, że w związku z koroną sprawa mocno się skomplikowała.
0 x


panta rhei

cedric
Posty: 4954
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 77
x 119
Podziękował: 2832 razy
Otrzymał podziękowanie: 7353 razy

Re: Tak działają firmy farmaceutyczne/ SŁUŻBA ZDROWIA!

Nieprzeczytany post autor: cedric » wtorek 26 maja 2020, 16:36

http://haidut.me/?p=1053

Leki SSRI, a nie depresja, niszczą empatię
3 maja 2020 r. Przez haidut
Kolejny mit medyczny zostaje dziś obalony. Powszechnym dogmatem w psychiatrii jest to, że jednym z podstawowych objawów pacjentów z poważnymi zaburzeniami depresyjnymi (MDD) jest brak empatii. Innymi słowy, chociaż tacy pacjenci są doskonale zharmonizowani z własnym cierpieniem i negatywnymi emocjami, są obojętni (a czasem nawet zadowoleni) na widok cierpienia innych. Jednak, jak ostatnio stało się powszechne w medialnym niszczeniu mitów medycznych, przegląd piśmiennictwa nie znajduje dowodów na tę hipotezę i po przeczytaniu wystarczającej liczby badań psychiatrycznych zaczyna się zastanawiać, czy lekarze w rzeczywistości projektują własny brak empatii na swoich pacjentów . Cóż, poniższe badanie usuwa ostatnią wątpliwość, że tak właśnie się dzieje. Po pierwsze, nie stwierdzono różnicy między reakcją empatyczną pacjentów kontrolnych i pacjentów z MDD. Po drugie, stwierdzono silny spadek empatii po leczeniu… bum,bum, proszę… leki SSRI, oczywiście! Chociaż przeprowadzono wiele wcześniejszych badań dotyczących leków SSRI zmieniających zwierzęta w okrutnych, zabójczych maniaków lub spraw sądowych dotyczących bezdusznych morderców wywołanych terapią SSRI, jest to pierwsze badanie „interwencyjne”, które ostatecznie dowodzi zombie, psychopatycznych efektów leków SSRI u ludzi. Nagle wszystko ma sens. Ponieważ psychiatria jest fałszywym zawodem niezdolnym ani do prawidłowego diagnozowania, ani leczenia swoich pacjentów, jej jedyną opcją jest zastosowanie „leczenia”, które usuwa wszelkie ślady ludzkości z człowieka. W końcu, z definicji, jeśli nic nie czuje, nie można mieć depresji, prawda? Problem rozwiązany! Cóż, nawet nie blisko, ale tak myśli większość psychiatrów. Zastanawiam się, ilu z nich bierze też leki SSRI…

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/31175273

„… Przypuszcza się, że poważne zaburzenie depresyjne (MDD) prowadzi do upośledzenia empatii. Poprzednie badania przekrojowe nie rozróżniały działania samego MDD i leczenia przeciwdepresyjnego. W tym pierwszym podłużnym badaniu neuroobrazowania dotyczącym empatii w depresji 29 pacjentów z MDD uczestniczyło w dwóch sesjach obrazowania metodą rezonansu magnetycznego (fMRI) przed i po 3 miesiącach leczenia przeciwdepresyjnego. Porównaliśmy ich odpowiedzi na zadanie empatii wobec bólu z grupą zdrowych osób kontrolnych (N = 35). Wszyscy uczestnicy przedstawili oceny samooceny dotyczące poznawczych (perspektywicznych) i afektywnych (nieprzyjemnych afektów) aspektów empatii. Aby kontrolować ogólny wpływ na przetwarzanie negatywnych stanów afektywnych, uczestnicy dodatkowo wykonali zadanie bólu elektrycznego. Przed leczeniem nie stwierdzono różnic w odpowiedziach empatycznych między grupą kontrolną a pacjentami z MDD. Po leczeniu pacjenci wykazali znaczny spadek zarówno empatii afektywnej, jak i aktywności trzech wybranych wcześniej regionów mózgu związanych z empatią na ból. Zmniejszenie empatii afektywnej było ponadto skorelowane z poprawą objawów. Ponadto, łączność funkcjonalna podczas zadania empatii między obszarami związanymi z empatią (przednia wysepka) i empatią poznawczą (przedwcześnie) zmniejszyła się między sesjami w grupie MDD. Ani empatia poznawcza, ani reakcje na bolesne wstrząsy elektryczne nie uległy zmianie po leczeniu. Odkrycia te są sprzeczne z wcześniejszymi przekrojowymi doniesieniami o deficycie empatii w ostrym MDD. Sugerują raczej, że leczenie przeciwdepresyjne zmniejsza reakcje awersyjne wywołane narażeniem na cierpienie innych. Co ważne, nie można tego wytłumaczyć ogólnym osłabieniem negatywnego wpływu, ponieważ leczenie nie zmieniło odczuwanego przez siebie bólu ”.

„… Takie ograniczone reakcje na negatywne doświadczenia afektywne mogą również mieć zastosowanie w bardziej złożonych sytuacjach społecznych z empatią. Wpływ SSRI na odpowiedź hemodynamiczną (np. Poprzez zmiany przepływu krwi) może być postrzegany jako potencjalne ograniczenie. ”

„… Przedstawione spostrzeżenia nadają innej karnacji zmianom empatycznym związanym z depresją. Jak wykazano, leczenie przeciwdepresyjne może prowadzić do efektów, które wcześniej przypisywano MDD. Biorąc pod uwagę zaobserwowany związek między zmniejszeniem empatii afektywnej a poprawą nasilenia objawów, może to być korzystny efekt uboczny z funkcją ochronną, który mógłby ewentualnie rozprzestrzenić się na inne negatywne zdarzenia w kontekstach społecznych. Pozostaje do zbadania, czy zmiany wywołane przez leczenie prowadzą również do zmian w zachowaniach prospołecznych… Z drugiej strony może to znacznie zmniejszyć istotność sytuacji, a tym samym motywację do pomocy drugiej osobie. Wydaje się więc, że jest to ważne przedsięwzięcie dla przyszłych badań. ”
0 xAwatar użytkownika
Dams
Posty: 72
Rejestracja: sobota 21 mar 2020, 20:51
x 1
x 6
Podziękował: 44 razy
Otrzymał podziękowanie: 84 razy

Re: Tak działają firmy farmaceutyczne/ SŁUŻBA ZDROWIA!

Nieprzeczytany post autor: Dams » środa 27 maja 2020, 10:32

W końcu, z definicji, jeśli nic nie czuje, nie można mieć depresji, prawda?

:D :D :D Tak wygląda oficjalne lecznictwo, słyszałem wiele takich przypadków, po braniu leków od psychiatry, ludzie są jak warzywa, siedzą przed ekranem, nawet zapomną jeść, iść do toalety
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 11967
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 842
x 255
Podziękował: 11660 razy
Otrzymał podziękowanie: 17952 razy

Re: Tak działają firmy farmaceutyczne/ SŁUŻBA ZDROWIA!

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 27 maja 2020, 10:35

..kiedyś jeden lekarz powiedział:
skoro nic nie boli to znaczy, że pana/i nie żyje.
:roll:
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 11967
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 842
x 255
Podziękował: 11660 razy
Otrzymał podziękowanie: 17952 razy

Re: Tak działają firmy farmaceutyczne/ SŁUŻBA ZDROWIA!

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 27 maja 2020, 17:37

PO RAZ PIERWSZY W HISTORII ZDROWYCH LUDZI PODDANO KWARANTANNIE - rozmowa z Joanną Słaboń

https://youtu.be/YI4a5aknO8U
0 x


panta rhei

cedric
Posty: 4954
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 77
x 119
Podziękował: 2832 razy
Otrzymał podziękowanie: 7353 razy

Re: Tak działają firmy farmaceutyczne/ SŁUŻBA ZDROWIA!

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 03 cze 2020, 22:10

Stańczyk -dobry tekst -niech tu też będzie
https://instytutsprawobywatelskich.pl/t ... rt-o-aids/
0 xAwatar użytkownika
Dams
Posty: 72
Rejestracja: sobota 21 mar 2020, 20:51
x 1
x 6
Podziękował: 44 razy
Otrzymał podziękowanie: 84 razy

Re: Tak działają firmy farmaceutyczne/ SŁUŻBA ZDROWIA!

Nieprzeczytany post autor: Dams » piątek 05 cze 2020, 14:28

Fajne te ich opisy https://bigpharma.pl/nasze-produkty/ :

Reltih™
Związek nowej generacji, który dzięki modyfikacji genetycznej umożliwia przejęcie kontroli nad organizmem pacjenta. Nanocząstki rtęci wpływają na pracę ośrodków mózgowych, ze szczególnym uwzględnieniem zdolności myślenia krytycznego.

ANTYBIOTYKI
Nasi partnerzy dodają je do 66,6% żywności i napojów dostępnych na rynku. Spełniamy kryteria wydajnej toksyczności ustalone przez Rząd Światowy.

Vaccinix™
126-walentna szczepionka nowej generacji, zwalczająca większość znanych ludzkości szczepów wirusa grypy. Dzięki zastosowaniu nanotechnologii, ograniczyliśmy rozmiar podawanych chipów RFID do minimum. Wiąże się to ze zwiększonym komfortem naszych klientów, którzy nie są w stanie odczuć skutków zdalnego śledzenia. Umożliwia całkowicie bezbolesną i niezauważalną transformację w biomechanicznego cyborga.

No i :

Oddział Polski (Big Pharma Poland)
ul.Szemrana 36,
02-312 Warszawa

Siedziba Główna (Big Pharma International)
51 Kesef Rd.,
Tel Aviv, Israel
(תל אביב-יפו)

Oferta pracy : https://bigpharma.pl/pilot-chemtrails/
1 xcedric
Posty: 4954
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 77
x 119
Podziękował: 2832 razy
Otrzymał podziękowanie: 7353 razy

Re: Tak działają firmy farmaceutyczne/ SŁUŻBA ZDROWIA!

Nieprzeczytany post autor: cedric » czwartek 11 cze 2020, 14:05

https://www.naturalnews.com/2020-06-10- ... earch.html

"Wycofane badania koronawirusowe poddają w wątpliwość, w jaki sposób badania naukowe są weryfikowane... są "nauki" czasopisma tylko gigantyczne oszustwo PHARMA?
Środa, 10 czerwca 2020 przez: Franz Walker

(Naturalne wiadomości) Ostatnie wycofanie dwóch badań dotyczących leczenia koronawirusa Wuhan (COVID-19) podważyło metody, za pomocą których badania takie jak te są weryfikowane.

Badania, o które mowa zostały wycofane z The Lancet i New England Journal of Medicine (NEJM) ze względu na wątpliwe dane dotyczące zdrowia pacjentów dostarczone przez firmę analityczną opieki zdrowotnej, Surgisphere.

"Ilekroć nie wiesz, skąd pochodzą dane i dokładnie, jak to było zarządzane, wtedy liczba nieprawidłowych wniosków, które możesz wyciągnąć, jest duża", powiedział Kenneth Mandl, dyrektor Programu Informatyki Zdrowia Komputerowego Szpitala Dziecięcego w Bostonie. "Dziedzina jest na tyle młoda, że te najlepsze praktyki mogą nie być dobrze ugruntowane w całej społeczności naukowej."

Badania wycofane po outsourcingu danych nie sumują się

Badanie Lancet zwrócił kontroli po, jeśli stwierdzono, że leczenie COVID-19 z hydroksychlorochina zwiększa ryzyko śmierci pacjenta. Eksperci, którzy przyjrzeli się badaniu, stwierdzili, że dane dotyczące wyników pacjentów z kilku krajów nie sumują się.

Kontrola doprowadziła Mandeep Mehra, profesor Harvard Medical School i badacz z Brigham and Women's Hospital, i jego współautorów wycofać badania, jak również drugie badanie w NEJM. Powiedział, że on i jego współautorzy nie mogą ręczyć za prawdziwość swoich danych i że Surgisphere nie dostarczy swoich podstawowych danych niezależnym audytorom. Dyrektor generalny Surgisphere Sapan S. Desai jest wymieniony jako jeden ze współautorów badania.

"Nie możemy już ręczyć za prawdziwość podstawowych źródeł danych", Mehra i dwóch z jego trzech współautorów powiedział w oświadczeniu. Nazwisko Desai nie pojawiło się jednak w oświadczeniu.
[…]
W miarę jak globalna pandemia nadal się rozprzestrzenia, wycofywanie grozi zmniejszeniem zaufania do danych publikowanych za pośrednictwem czasopism naukowych.

"Nie jest w stanie odpowiedzieć na ważne pytanie naukowe o tym, skąd te dane pochodzą budzi wątpliwości wśród członków społeczności o wartości badań, lub mogą one tworzyć swoje umysły na podstawie dezinformacji", powiedział Sharon Lewin, dyrektor Peter Doherty Institute for Infection and Immunity w Melbourne. "Jeśli odkrycie znajduje się w czasopiśmie takim jak The Lancet, może również wpłynąć na lekarzy i ich uprzedzenia. Czasopisma te zmieniają praktykę kliniczną."

Zdaniem Petera Collingtona, byłego doradcy Światowej Organizacji Zdrowia, początkowa publikacja wycofanych badań miałaby trwałe konsekwencje. Zwrócił uwagę, że istnieje założenie, że wiodące czasopisma, takie jak The Lancet i NEJM, miały rygorystyczne standardy.

Pozwalając dwa badania, które "wyglądają podejrzane", a co gorsza, może być "oszukańcze", przejść przez proces weryfikacji czasopism, Collington mówi, że to podważa zaufanie ludzi do nich."
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 11967
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 842
x 255
Podziękował: 11660 razy
Otrzymał podziękowanie: 17952 razy

Re: Tak działają firmy farmaceutyczne/ SŁUŻBA ZDROWIA!

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 12 cze 2020, 09:24

Musisz to wiedzieć (813)Jak niszczą nasze zdrowie. Tajne bronie. Rozmowa z Witoldem Hake cz.1
8820 wyświetleń•12 cze 2020

https://youtu.be/F25yBLyLoUo
0 x


panta rhei

cedric
Posty: 4954
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 77
x 119
Podziękował: 2832 razy
Otrzymał podziękowanie: 7353 razy

Re: Tak działają firmy farmaceutyczne/ SŁUŻBA ZDROWIA!

Nieprzeczytany post autor: cedric » wtorek 16 cze 2020, 08:17

https://kolposkopia.com/ciezki-nop-po-s ... -w-polsce/
Ciężki NOP po szczepionce anty HPV w Polsce

https://kolposkopia.com/list-otwarty-do ... kowskiego/
List otwarty do Rektora WUM w sprawie skandalicznego zachowania pracownika WUM, Tomasza Dzieciątkowskiego

https://kolposkopia.com/wp-content/uplo ... ktorze.pdf

https://kolposkopia.com/wp-content/uplo ... 3.2020.pdf

https://kolposkopia.com/wp-content/uplo ... -druga.pdf

https://kolposkopia.com/moralnosc-nauko ... iecznosci/

http://kolposkopia.com/australia-bez-ra ... -przekret/

Biała księga szczepień HPV
Stowarzyszenie Centrum Informacji o Zdrowiu DOBROSTAN ul. Wolbromska 18/1b, 53-148 Wrocław biuro@cioz-dobrostan.pl // tel. +48 661 859 771 // www.cioz-dobrostan.pl
WESPRZYJ NAS!
mBank 65 1140 2004 0000 3002 7816 6772
http://orka.sejm.gov.pl/opinie8.nsf/naz ... 0614_3.pdf

http://cioz-dobrostan.pl/pomoc-prawna-hpv/

"Program Pomoc Prawna HPV na rzecz ofiar szczepionek przeciwko HPV

Program Pomoc Prawna HPV stowarzyszenia Centrum Informacji o Zdrowiu DOBROSTAN powstał w celu wywierania aktywnego i profesjonalnego wpływu na orzecznictwo sądowe i administracyjne w sprawach dotyczących pomocy poszkodowanym wskutek podania szczepionek przeciwko HPV.

Prawnicy współpracujący ze stowarzyszeniem reprezentują beneficjentów programu Pomoc Prawna HPV w sprawach sądowych cywilnych, karnych oraz administracyjnych. W swojej działalności stykają się bezpośrednio z krzywdą osób i rodzin poszkodowanych z powodu skutków ubocznych po podaniu szczepionki przeciwko HPV.

Wykorzystujemy wszelkie prawnie dostępne środki, aby podmioty odpowiedzialne za uszczerbek na zdrowiu powstały w związku z podaniem szczepionki przeciwko HPV ponieśli konsekwencje swych działań."

https://www.technikaichimoku.pl/2019/10 ... medycznej/
0 xcedric
Posty: 4954
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 77
x 119
Podziękował: 2832 razy
Otrzymał podziękowanie: 7353 razy

Re: Tak działają firmy farmaceutyczne/ SŁUŻBA ZDROWIA!

Nieprzeczytany post autor: cedric » piątek 26 cze 2020, 22:45

http://old.life-enhancement.com/magazin ... ine-system
"Wright: To niepodważalne, że naturalny hormon tarczycy, który jest po prostu kilka cząsteczek tyrozyny - dipeptyd, innymi słowy - ze zmienną liczbą cząsteczek jodu dołączone, dostaje się do organizmu i wykonuje swoją pracę. Tryb przepisywania tarczycy od około 1890 do około 1940 był rzeczywiście cała tarczyca. Nie ma wątpliwości, że to działało wtedy i że nadal działa do dziś. Oczywiście, gdy firmy farmaceutyczne były w stanie syntetyzować hormonu tarczycy, oni znacznie woleli zgłosić ich syntetyczny produkt. Oni wyszli z całą gamą propagandy, dlaczego lepiej jest używać produktu syntetycznego niż całego produktu gruczołowego."
0 xcedric
Posty: 4954
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 77
x 119
Podziękował: 2832 razy
Otrzymał podziękowanie: 7353 razy

Re: Tak działają firmy farmaceutyczne/ SŁUŻBA ZDROWIA!

Nieprzeczytany post autor: cedric » wtorek 15 wrz 2020, 12:26

https://pubmedinfo.org/2020/09/15/wywia ... -mullisem/
“W tym miejscu głos zaczyna się Mullisowi łamać. „Okropne jest to, że każda pieprzona rzecz, na którą patrzysz, jeżeli patrzysz na to przez okulary, które stworzyłeś patrząc na tę rzecz, wydaje mi się dość przerażająca. Weźmy tych ludzi z onkogenami, idę, no tak, wiem, co robią. To samo. Onkogeny nie mają nic wspólnego z rakiem. Radioterapia prawdopodobnie nie ma nic do rzeczy w powstrzymywaniu raka. Leki, które stosujemy u ludzi – wszystkie te cholerne okropne trucizny – nie są mniej toksyczne niż AZT. I robimy to każdemu. Każdego ciocia jest naświetlana raz na pieprzony miesiąc i dostaje leki, które ją zabiją. Mamy do czynienia z bandą szamanów. Całe środowisko medyczne – oprócz tych, którzy składają cię, kiedy złamiesz nogę albo masz problem z hydrauliką – jest naprawdę popieprzone. To po prostu zgraja ludzi, którzy stali się ważni społecznie i bardzo bogaci przez to, że uważa się, że mogą wyleczyć choroby, przez które ludzie w naszym społeczeństwie umierają. I gówno mogą z tym zrobić. To przerażające, tak to właśnie wygląda.””
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14573
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 766
Podziękował: 27364 razy
Otrzymał podziękowanie: 22242 razy

Re: Tak działają firmy farmaceutyczne/ SŁUŻBA ZDROWIA!

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 01 paź 2020, 22:22

Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes - Jacek Safuta
Nadawane na żywo 30 wrz 2020

https://www.youtube.com/watch?v=XIFqmopdwZc

niezaleznatelewizja
0 xODPOWIEDZ