Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.

/blueray21

Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
x 43
x 454
Podziękował: 23160 razy
Otrzymał podziękowanie: 15803 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 21 mar 2019, 16:14

prawie 100% petycji ląduje na śmietniku
0 x

czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
x 688
x 195
Podziękował: 8835 razy
Otrzymał podziękowanie: 14529 razy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 21 mar 2019, 18:50

Źródła brytyjskiego wywiadu twierdzą, że Anglosaska Grupa Pięciu Oczu jest świadoma tych niebezpieczeństw i dlatego hamują 5G i z tego samego powodu proszą również Chińczyków o to samo. W innych wiadomościach, w ubiegłym tygodniu doszło do serii pożarów w amerykańskich rafineriach ropy naftowej. Była to prawie na pewno zemsta Wenezueli za ukierunkowane ataki kabała na ich kraj. To dobry zakład, że będzie dużo więcej ataków w ramach zemsty na odsłoniętą infrastrukturę USA. Być może ktoś powinien przypomnieć amerykańskiej klasie rządzącej stare powiedzenie: „Ludzie, którzy mieszkają w szklanych domach nie powinni rzucać kamieniami”.

https://meditation539.com/?p=9142
0 x

panta rhei

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 24
x 639
Podziękował: 23252 razy
Otrzymał podziękowanie: 19477 razy

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 21 mar 2019, 19:55

Konferencja 5G - Forum Obywatelskie. (Kamera)

https://www.youtube.com/watch?v=tcyxSosw2yU

Opublikowany 21 mar 2019
0 x

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
x 688
x 195

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 23 mar 2019, 02:32

0 x

panta rhei

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 24
x 639

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 24 mar 2019, 23:50

Promieniowanie elektromagnetyczne. Skutki dla zdrowia i życia ludzi, zwierząt - Krzysztof Mikuliszyn

https://www.youtube.com/watch?v=CvCH0NSOtJM

Opublikowany 23 mar 2019
Konferencja Zdrowie w Twoich Rękach, Zagrożenia XXI Wieku, 16 marca 2019, Radom.
0 x

Kolendra
x 11
x 11
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podziękowanie: 123 razy

Nieprzeczytany post autor: Kolendra » wtorek 26 mar 2019, 16:05

Otrzymałam list, że wkrótce w moim mieszkaniu mają zainstalować l,, inteligentny '' licznik energii :evil:

Nie można odmówić wymiany licznika a ja się boję, że moja instalacja elektryczna zamieni się w antenę emitującą fale elektromagnetyczne nawet z lampki nocnej :( Jak można chronić się przed tą radiacją? Macie jakieś pomysły? Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.
0 x

Seji
x 381
x 8
Podziękował: 492 razy
Otrzymał podziękowanie: 385 razy
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Seji » wtorek 26 mar 2019, 16:14

W bloku mojej mamy już parę lat temu taki licznik zamontowano i... nic się nie dzieje :-)
0 x

Kolendra
x 11
x 11
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podziękowanie: 123 razy

Nieprzeczytany post autor: Kolendra » wtorek 26 mar 2019, 16:32

Prawie wszyscy mamy WiFi i też póki co nic się nie dzieje,prawda? Nie chcę fal radiowych z lampki przy łóżku, sprzętu hi-fi, kuchenki itd... Po prostu nie. Ani szpiegowania moich danych.
0 x

cedric
x 57
x 50
Podziękował: 1863 razy
Otrzymał podziękowanie: 4209 razy

Nieprzeczytany post autor: cedric » wtorek 26 mar 2019, 19:33

0 x

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 24
x 639

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 27 mar 2019, 22:39

Elektromagnetyczna inżynieria witalności, E.V.E., część 2 - inż. Paweł Wypychowski.

https://www.youtube.com/watch?v=rmBhstZBAao

Nadawane na żywo 7 godzin temu
Transmisja na żywo ze studia NTV.
0 x

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
x 688
x 195

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 29 mar 2019, 18:33

już jest specjalnie dla ciebie:
5G.png
5G.png (116.67 KiB) Przejrzano 1629 razy
0 x

panta rhei

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 24
x 639

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 30 mar 2019, 23:38

5G NAS ZNISZCZY - DLACZEGO NIE ROBICIE BADAŃ ? Zbigniew Gelzok© VTV

https://www.youtube.com/watch?v=gVRoA4rfrNo

Data premiery: 27 mar 2019
Spotkanie z Prezesem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przeciwdziałania Elektroskażeniom "PRAWO DO ŻYCIA" - Zbigniewem Gelzok i rozmowa o kontrowersyjnej technologii 5G
0 x

Awatar użytkownika
BABA
x 111
x 73
Podziękował: 2976 razy
Otrzymał podziękowanie: 1693 razy

Nieprzeczytany post autor: BABA » czwartek 04 kwie 2019, 13:03

Cóż, petycje (podpisana) są w drodze, rząd siedzi cicho (niby się zastanawia) wszyscy trąbią o szkodliwości, potrzebie badań, konsultacji itd a Ja

dzisiaj dostałam sms od Mojego operatora sieci komórkowej z zaproszeniem do sieci i linkiem do sprawdzenia zasięgu 5 G READY.

Niestety link wpisany do komputera nie działa a w telefonie nie będę sprawdzała.

Rozumiem, że sieć 5G już działa? Bo jakoś to przecież sprawdzali w praktyce czy ten zasięg faktycznie jest. Trudno wyraźniej komuś powiedzieć "mamy Was w d." I Wasze opinie też. "Tylko kasa liczy się". A może jeszcze przemożna chęć zniszczenia Narodu? :evil:

Za miesiąc powiedzą: ale w Wawie już od roku robimy próby z wprowadzeniem (nowe nadajniki są od dawna zamontowane a drzewa powycinane) i NIC NIKOMU się nie stało. NAWET Dzieci się zdrowe rodzą... :evil:
0 x

Wielu jest powołanych, lecz niewielu wybranych. Albowiem każdy wybiera Sam Siebie.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
x 688
x 195

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 04 kwie 2019, 16:51

ludobójstwo na masową skalę, a "ciemny lud" się cieszy? 2020!
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/p ... szlym-roku
no to był problem obsługi stacji radarowych- więc jak nie zabić to wysterylizować jak pieski :twisted:
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy- ... e-mezczyzn :shock:
0 x

panta rhei

Awatar użytkownika
BABA
x 111
x 73

Nieprzeczytany post autor: BABA » czwartek 04 kwie 2019, 20:14

Komisja Europejska zobowiązuje nas do tego, abyśmy do 2020 wyposażyli chociaż jedno miasto w każdym kraju unijnym w technologię 5G w wariancie już dostępnym dla użytkowników końcowych.
Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/p ... szlym-roku

No to co My ty w ogóle ględzimy i łoczym? Durne zaściankowe ćwieczki co niedawno z drzewa zlazły jak "historia" uczy. Komisja EUROPEJSKA przecież tu rządzi! I lepiej wie co dla Nas najlepsze. :evil:
0 x

Wielu jest powołanych, lecz niewielu wybranych. Albowiem każdy wybiera Sam Siebie.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
x 44
x 327
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 12197 razy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 04 kwie 2019, 22:02

Problemem jest brak świadomości ludzi. Ludzie "duchowi" mogą bez problemu zapobiegać szkodliwości 5G i innych systemów "mind control", ale tylko w stosunku do siebie. Dzieci z natury rzeczy będą bardziej świadome niż ich rodzice.
Na razie "ziemianie" nie znają innej technologii zwiększenia przepływu ilości informacji przy pomocy techniki bezprzewodowej. Więc natężenie pola EM na wyższych częstotliwościach wzrośnie.
Ciężkie czasy dla zwanych przez @Kiara "syntetyków", powiedziałbym, mocno nie spodziewany przez nich sposób, technologiczny kierunek rozwoju, skróci życie wcielonym programom.
0 x

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
BABA
x 111
x 73

Nieprzeczytany post autor: BABA » piątek 05 kwie 2019, 14:42

Cóż, też tak to widzę, że najwięcej ucierpią Ci, którzy się do tego technologicznego "cuda" rwą a Ludziom o wyższych wibracjach to może się nawet przysłużyć jak szczotka do wyczesywania i spalania śmieci z "aury". Co nie znaczy, że przejdą to bezboleśnie ani nawet, że to przejdą, wszystko zależy od ilości i jakości tych "śmieci".

Odbiegnę trochę od tematu. Zauważyłam, że samo wspomnienie syntetyka @Kiara z Jej syntetycznymi teoriami przywołuje we Mnie jakąś część, z którą Siebie nie identyfikuję bo ma w Sobie zbyt wiele gniewu i pogardliwego wywyższania się ale jednak jest Moją częścią więc szanuję ją i jestem jej wdzięczna za to że razem z innymi częściami Mnie buduje. I w wyrazie tego szacunku chcę jej teraz użyczyć głosu, może się trochę uspokoi. Nawet jeśli się wygłupię to jestem w trakcie kuracji i będę to mogła potem zwalić na kiepsko funkcjonującą głowę... ;) :D

WY - LUDZIE. Dopóki nie nauczycie się szanować życia w KAŻDYM jego przejawie i każdej jego postaci NIE MACIE NAJMNIEJSZYCH szans na dalszy rozwój. Samouczący i samodoskonalący się program to NIE JEST to samo co ewoluujący żywy organizm. Nie dorasta mu do pięt tak wiele ma ograniczeń pomimo pozornych błyskotek wydajnego superumysłu. Nikt nie stanie się mesjaszem tylko dlatego, że się nim obwołał i nikt nie stanie się Królem tylko dlatego, że założy ukradziony płaszcz i ukradzioną koronę. Może co najwyżej oszukać w ten sposób tych naiwnych, którzy nigdy prawdziwego Władcy nie widzieli i Go nie znają. Małpująca Ludzkie zachowanie małpa nie stanie się przez to małpowanie Człowiekiem. Choć oczywiście zrobi pewne postępy w swoim duchowym rozwoju... o ile udaje DOBRZE. Uczniowie naśladujący mistrza popełniają błędy Swoje i powielają Jego błędy. Ale ile błędów pochodzących z własnych malutkich wyobrażeń "na temat mistrzostwa" popełniają Ci, którzy nawet nie znali mistrza osobiście tylko obserwowali go z daleka jak spaceruje?

Chwilowo Mi się urwało więc nie będę kombinować co dalej. 8-)
0 x

Seji
x 381
x 8
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Seji » piątek 05 kwie 2019, 16:05

Gracz, ja ten cytat z Kiary trochę inaczej odbieram.
On jest adresowany bardziej do ludzi "za sceną teatru" niż do użytkowników forum. Ci ludzie za tą sceną robią właśnie to, co Kiara krytykuje, przekazując im, że ich wysiłki są daremne.
To tak jakby ktoś chciał mnie oszukać, i mimo wielu niepowodzeń, wciąż ponawiałby próby - jak uparty dzieciak, nie rozumiejący, że coś jest niemożliwe i już.
0 x

Awatar użytkownika
BABA
x 111
x 73

Nieprzeczytany post autor: BABA » piątek 05 kwie 2019, 18:37

Jaki cytat Seji? Pochyłym tekstem wyróżniłam to co chciała powiedzieć Moja część, w której @Kiara i Jej teorie wywołują gniew. Jeśli odczytałaś to jako cytat to jest w tym pewien sens oczywiście. Tak zwany "lustrzany". 8-)
BTW wydaje Mi się, że ta Moja część chyba akurat pochodzi z jakiegoś fragmentu "nie ludzkiego" tylko "obcego" DNA. Dlatego używa sformułowania Wy i Ja, która się z Wami nie identyfikuję. 8-)
0 x

Seji
x 381
x 8
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Seji » piątek 05 kwie 2019, 19:11

A to tym bardziej ciekawe, Gracz :-)
0 x

cedric
x 57
x 50

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 07 kwie 2019, 23:07

Biologiczne efekty słabych pól elektromagnetycznych

"Liczne badania wykonano na drożdżach, które poddane przez 10 godzin działaniu pola o różnych częstotliwościach wyraźnie „upodobały sobie” dwie z nich. Rozrost większy o ponad 20% następował przy częstotliwości 15 Hz oraz 50 Hz" -może dałoby się to opatentować w piekarnictwie ;)

http://medycyna-integracyjna.pl/index.p ... etycznych/
0 x

Awatar użytkownika
BABA
x 111
x 73

Nieprzeczytany post autor: BABA » poniedziałek 08 kwie 2019, 08:57

Z linkowanego przez Cedrika artykułu:
Nasze własne pole EM
Rzadko patrzymy na człowieka z tej perspektywy ale – trzeba zauważyć, że nasz organizm jest nadajnikiem pól elektromagnetycznych. Silnym generatorem drgań jest serce (w diagnostyce wykorzystujemy przecież EKG). Mózg emituje pola EM w kilku zakresach od 0.5 do 22 Hz: fale alfa, beta, delta. Różne pola są generowane przez poruszanie częściami ciała, np. noga 2-20 Hz, ramiona 15-30 Hz, dłoń 50-150 Hz, kręcenie głową ok. 25 Hz. Przewodzenie sygnałów przez włókna nerwowe powoduje całą kaskadę impulsów EM, również krążenie krwi – generuje różne pola EM w różnych organach. Dość silne pole EM generuje ruch oka.
(...)
Uważa się, że przyspieszenie wzrostu komórek następuje poprzez aktywację enzymu, ATPazy w błonie komórkowej (działającego jak „pompa jonowa”). Przyspieszenie transportu jonów H+ wytwarza większy gradient pH i większe napięcie na błonie komórkowej, komórka dysponuje więc większą energią na pobór kationów i innych środków odżywczych, co w rezultacie ułatwia jej wzrost.
(...)
Ważne jest, jak zachowują się w polu EM komórki ludzkie. Czerwone krwinki poddano działaniu pól o częstotliwości od 0.1 Hz do 1.2 MHz w ciągu 30 do 60 sekund. Słabe pola stymulowały wypływ jonów Na+ z wnętrza komórki, największy efekt obserwowano przy częstotliwości 100 Hz.
(...)
Obciążenie ciała ludzkiego w formie pracy mięśni w ciągu ostatnich 100 lat bardzo się zmniejszyło. Ma to negatywny wpływ na pola sił elektromagnetycznych organizmu, które są źródłem życia.
http://medycyna-integracyjna.pl/index.p ... etycznych/

Wniosek jak zawsze ten sam, powtarzany od lat - "ruch to zdrowie". 8-)
0 x

cedric
x 57
x 50

Nieprzeczytany post autor: cedric » poniedziałek 08 kwie 2019, 20:06

Człowiek - istota elektromagnetyczna.

http://www.eioba.pl/a/1o8r/czlowiek-ist ... agnetyczna
0 x

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 24
x 639

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 10 kwie 2019, 23:40

BRUKSELA REZYGNUJE Z SIECI 5G W OBAWIE O ZDROWIE OBYWATELI

Bruksela staje się pierwszym ważnym miastem w Europie, które przeciwstawia się wdrożeniom sieci 5G ze względu na negatywne skutki zdrowotne, jakie mogłaby spowodować. Przedstawiciele rządu podkreślają, że mieszkańcy miasta nie są królikami doświadczalnymi, aby testować na nich takie technologie.

Oświadczenie rządu

W lipcu 2018 r. rząd zawarł umowę z trzema operatorami telekomunikacyjnymi na złagodzenie zbyt rygorystycznych norm promieniowania elektromagnetycznego w Brukseli.

Jednak według belgijskich urzędników nadal niemożliwe jest dokładne oszacowanie promieniowania z anten, a nie jest tajemnicą, że technologia 5G to ultra wysoka częstotliwość i ultra wysoka intensywność, które mogą być niewiarygodnie niebezpieczne dla zdrowia żywych organizmów.

Oświadczenie w tej sprawie wydała również Céline Fremault, minister rządu Brukseli odpowiedzialna m.in. za jakość życia, środowisko i energię:
Nie mogę z zadowoleniem powitać takiej technologii, jeśli standardy promieniowania, które muszą chronić obywatela, nie są przestrzegane.
Mieszkańcy Brukseli nie są królikami doświadczalnymi, których zdrowie mogę sprzedać z zyskiem. Nie możemy mieć w tej kwestii żadnych wątpliwości.
Fremault dokładnie określiła, że projekt pilotażowy 5G nie jest zgodny z belgijskimi standardami bezpieczeństwa radiacyjnego, które w Brukseli są szczególnie surowe i stwierdziła, że nie zamierza robić wyjątku.

Jednak wiele instytucji rządowych nadal rozważa „bezpieczne” dane dostarczane przez operatorów sieci 5G, zamiast zbiorczego zestawu tysięcy recenzowanych badań naukowych.

Być może w Brukseli urzędnicy są lepiej poinformowani i zmotywowani do ochrony siebie.

Obrazek

To nie są żarty!
Naukowcy, dziennikarze i aktywiści z całego świata apelują, by powstrzymać wprowadzanie sieci 5G.

Jeden z działaczy politycznych, pisarz, autor książek i publikacji medialnych w jednym ze swych artykułów podaje:
Wieże komórkowe 5G są bardziej niebezpieczne niż inne wieże komórkowe z dwóch głównych powodów. Po pierwsze, w porównaniu do wcześniejszych wersji, 5G skupia się na ultra wysokiej częstotliwości i bardzo wysokiej intensywności.
1G, 2G, 3G i 4G używają częstotliwości od 1 do 5 GHz. 5G wykorzystuje częstotliwość od 24 do 90 GHz. […] im wyższa częstotliwość, tym to bardziej niebezpieczne dla żywych organizmów.
Zatem zasadniczo promieniowanie, które będziemy stale absorbować, będzie dużo, dużo potężniejsze niż wcześniej, a źródła emitujące promieniowanie będą nam znacznie bliższe.
Aktywista Arthur Robert Firstenberg uruchomił niedawno petycję internetową wzywającą różne organizacje światowe, takie jak Organizacja Narodów Zjednoczonych, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i Unia Europejska, do „pilnego powstrzymania rozwoju 5G”, ponieważ są one „szkodliwe dla ludzi”.

Tymczasem, gdy Bruksela wycofuje się z technologii 5G, największy operator telefonii komórkowej w Stanach Zjednoczonych – Verizon, uruchomił swoją sieć bezprzewodową 5G w Chicago i Minneapolis.

W Polsce Ministerstwo Cyfryzacji przewiduje, że budowa sieci 5G może kosztować 11,4 – 20,3 mld zł.
Ogólnokrajowe sieci 5G najprawdopodobniej zaczną w Polsce masowo funkcjonować w latach 2024-2025.

Jean-Francois Fallacher, prezes Orange Polska stwierdził, że największą barierą na drodze budowy sieci 5G w Polsce są bardzo restrykcyjne polskie normy, które dopuszczają niskie poziomy wartości pola elektromagnetycznego emitowanego przez nadajniki sieci telekomunikacyjnej.

W rządzie trwają więc prace nad zmianami legislacyjnymi związanymi m.in. ze zmianą zbyt rygorystycznych norm promieniowania, tak aby ułatwić operatorom wprowadzanie technologii 5G.

I to wszystko kosztem zdrowia obywateli…

https://www.odkrywamyzakryte.com/brukse ... j1hmlGq3w0
0 x

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
x 43
x 454
Podziękował: 23160 razy
Otrzymał podziękowanie: 15803 razy

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 11 kwie 2019, 13:41

Bruksela staje się pierwszym ważnym miastem w Europie, które przeciwstawia się wdrożeniom sieci 5G ze względu na negatywne skutki zdrowotne, jakie mogłaby spowodować.

Przedstawiciele rządu podkreślają, że mieszkańcy miasta nie są królikami doświadczalnymi, aby testować na nich takie technologie.
a na Warszawiakach, Wocławiakach ...można !
:evil:
W rządzie trwają więc prace nad zmianami legislacyjnymi związanymi m.in. ze zmianą zbyt rygorystycznych norm promieniowania, tak aby ułatwić operatorom wprowadzanie technologii 5G.
normy smogu już mamy wyższe kilkakrotnie, Polak to gorszy sort...
będą ''ułatwiać, skorumpowane głąby!
0 x

czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

ODPOWIEDZ