Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 14 sty 2018, 12:17

@kupfer, moje informacje nie są z netu, jak widać Panasonic podążył za pomysłem Siemensa. A jeszcze leży gdzieś u mnie model o zakresie, o jakim pisałem.
Widzisz, ja wykańczając dom w 2008 r. wszędzie wstawiłem gniazdka do sieci komputerowej 6-ej kategorii, jak i gniazdka telefoniczne. Router ma wi-fi wyłączone od zawsze, do sąsiadów mam przez ulicę i podobne odległości na boki, szkołę mam ze 200m dalej, ją widzę na skanie, ale zbyt słaby sygnał aby wykorzystać.
Mam jednego laptopa z LTE, działa na antenie zewnętrznej, w domu Neostrada dostarczana po drutach i światłowodzie.
Z zawodu jestem elektronikiem i znam ten problem "od podszewki". Komórek, niestety używamy, ale służą nam tylko do porozumiewania się.
Zasadniczą kwestią jest w tej kwestii generowana moc na częstotliwościach 2,2 - 2,4 GHz..
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

kupfer
Posty: 342
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 321
x 34
Podziękował: 1075 razy
Otrzymał podziękowanie: 609 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: kupfer » niedziela 14 sty 2018, 13:11

Skoro jeszcze nie pozamiatane, kolega kupfer używa komórki tylko w pracy =3 miesiące w roku,żona musi niestety swoją wyłączać na noc,bo nie mam zamiaru spać koło odbiornika Ghz-ów.
Podkreślam,to co wy robicie jest mi absolutnie obojętne,ale można promieniowanie ograniczyć do minimum,poza tym sąsiedzi mają, to niech mają ja mieszkam na wsi,żadnego sygnału nie odbiorę=1 kreska,czyli promieniowanie bardzo słabe,to pierwsze kilka metrów od rutera jest istotne,oczywiście że nie da się wszystkiego uniknąć,ale po co używać wi-fi i telefonu bezprzewodowego jak można inaczej,to nie wymyślono tylko dla wygody,przede wszystkim dla nabijania kasy systemowi zdrowotnemu to chyba jasne. ;)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24252 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 14 sty 2018, 15:19

..podziele sie tu pewna obserwacja z wlasnego podworka, co kolega powyzej mi przypomnial swoim postem,-
otoz we wsi moich dziadkow w miejscu gdzie jest gospodarstwo jak tylko pamietam byl problem z odbiorem nawet radia,-
I tv, dzisiaj w dobie nowych technologii- nadal problem ten wystepuje do tego stopnia, ze kiedys chcialem I zrobilem na probe siec Wi-Fi na podworku pomiedzy 2 budynkami oddalonymi od siebie o moze ~20m., oczywiscie w starym domu z kamienia rzecznego brak sygnalu Wi-Fi, zreszta zeby porozmawiac na GSM tez trzeba wyjsc z domu, drugie primo,-
to moze byc jeszcze jedna wazna rzecz- tzn zyly/cieki wodne pod budynkiem, ktore skutecznie moga blokowac signal.
To tyle- dziekuje ;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 14 sty 2018, 18:21

to moze byc jeszcze jedna wazna rzecz- tzn zyly/cieki wodne pod budynkiem, ktore skutecznie moga blokowac signal.
Ciekawe :) , zauważyłem, gdzieś byłem ostatnio, pełna przestrzeń, w sąsiednich miejscach zasięg full, a w tym
starym budynku rezerwy zasięgu..
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

kupfer
Posty: 342
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 321
x 34
Podziękował: 1075 razy
Otrzymał podziękowanie: 609 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: kupfer » niedziela 14 sty 2018, 22:54

Post wcięło,powtórzę ;)
dom po dziadkach zbudowany porządnie,ściana zewnętrzna ok. 50 cm.=kamień wapienny+cegła,ściana nośna+działowe gr.25 cm. cegła pełna,strop Kleina.Do sąsiada przez okno ok. 60 m.,przez drogę i ścianę szczytową bez okien ok.30 m. :)
Cieki wodne jak na pustyni,studnia 6,7 m. od wielu lat sucha jak pieprz i nigdy nie mieszkałbym w domu stojącym na fundamencie na poziomie wód gruntowych,wada:bez podlewania w lecie wszystko uschnie oprócz ostropestu. :D
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24252 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 15 sty 2018, 09:07

Też kamień wapienny ~50cm
Żyły wodne są i 2 studnie 10 i 20m., bo poziom wód gruntowych jest zmienny.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 29 sty 2018, 23:55

Dr Jerzy Jaśkowski: WiFi i telefony komórkowe. Pole elektromagnetyczne. Bezpłodność

https://www.youtube.com/watch?v=oyMOKB0WSqM

Opublikowany 27 sty 2018
Doktor Jerzy Jaśkowski wyjaśnia, na czym polega szkodliwa rola WiFi. Dlaczego pole elektromagnetyczne szkodzi? Czy WiFi i telefony komórkowe powodują bezpłodność?
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 18 lut 2018, 23:05

Obrazek
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

kupfer
Posty: 342
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 321
x 34
Podziękował: 1075 razy
Otrzymał podziękowanie: 609 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: kupfer » poniedziałek 19 lut 2018, 09:10

czy ktoś z was rodziców tego przestrzega :?: dla dzieci szkodliwe a dla dorosłych nie :?: ,nie dawno dyskutowałem na temat :D
nie wielu się tym przejmuje, informatycy prawie wcale
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24252 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 19 lut 2018, 15:21

...dawno temu zanim byłem w wieku poborowym, mówiło się- żebyś tylko na radary nie dostał wezwania, bo to pewna bezpłodność po roku. Nie bagatelizuje mW- atów, ale miej proporcje mocium panie.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

kupfer
Posty: 342
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 321
x 34
Podziękował: 1075 razy
Otrzymał podziękowanie: 609 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: kupfer » poniedziałek 19 lut 2018, 21:10

no właśnie mocium panie ja miałem właśnie takie wezwanie w A.D. 1985 Władysławowo i dzieci nie mam :D
czy tylko przez to nie wiem,pewnie nie i chyba nigdy się nie dowiem,szokuje mnie tylko kompletne lekceważenie problemu,ale tak jest najlepiej dla biznesu,małża strasznie krzyczała,kupiłem jej laptop,pociągłem kabel do osobnego pokoju i co :?: ,ano nic rzadko korzysta,siedzi przed telewizorem i gra w gry na swoim smartfonie,bo nie ma wi-fi ,przynajmniej durnego fejsa godzinami nie ogląda ;)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24252 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 19 lut 2018, 23:56

..no tak, podobnie jest z masztami tel. Kom. - 50kW :shock: tam nie wolno mieszkać.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

kupfer
Posty: 342
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 321
x 34
Podziękował: 1075 razy
Otrzymał podziękowanie: 609 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: kupfer » wtorek 20 lut 2018, 08:27

nie ma takiego zakazu :D
prawo nie zabrania :D
prawo udaje że nic nie wie,więc songo 70 nie ma podstaw wierzyć w szkodliwość,ale songo 70 nabierze trochę wiedzy,jest tego mnóstwo tylko nieco trudne do zdobycia i oczywiście od razu sporo dezinformacji :D
mnie to wsjo ryba co ty wiesz, wierzysz i myślisz na ten temat,twoje zdrowie ,przedstawiłem ci swój punkt widzenia ;)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24252 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 20 lut 2018, 11:16

dzieki @kupfer, prawo teraz zmienia sie tak szybko, ze kladziesz sie spac w jednej rzeczywistosci,-
a budzisz w innej. Pamietam ze ludzi wysiedlano spod linii wysokiego napiecia, ale dzisiaj moze juz nie. :P
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 13 mar 2018, 22:01

TELEFONY KOMÓRKOWE USZKADZAJĄ MÓZG – UKRYWANY DOKUMENT

Podziel się na Facebooku Tweet (Ćwierkaj) na Twitterze

Kalifornijski Departament Zdrowia Publicznego (CDPH) od 2010 roku ukrywał przed wiadomością publiczną dokument w sprawie wytycznych dotyczących bezpieczeństwa korzystania z telefonii komórkowej. Po siedmiu latach komunikat ujrzał światło dzienne. Potwierdzono, że korzystanie z telefonów komórkowych wymaga stosowania szczególnych środków ostrożności.



Ukrywany dokument
Departament Zdrowia Publicznego w Kalifornii (CDPH) 13 grudnia 2017 r. wydał komunikat prasowy, w którym ogłosił publikację długo oczekiwanego dokumentu ostrzegającego przed zagrożeniami wynikającymi z narażenia na promieniowanie telefonów komórkowych i dostarczającego wskazówek, jak zmniejszyć skutki tegoż oddziaływania.

Dokument ten pierwotnie przygotowali w 2009 roku pracownicy służby zdrowia Wydziału Kontroli Środowiska i Chorób Zawodowych CDPH.

W ciągu kilku lat przeszedł one liczne poprawki, ale do tej pory nie był publikowany.

W marcu tego roku sąd wyższej instancji w Sacramento nakazał CDPH opublikowanie projektów dokumentów.

Zgodnie z nakazem sądowym, CDPH wydało 27 wersji dokumentu i zwróciło koszty prawne powodowi dr. Joelowi Moskowitzowi.

Dokument ostrzega przed długotrwałym i intensywnym korzystaniem z telefonów komórkowych oraz zaznacza konieczność nienoszenia komórek w kieszeniach i trzymania ich z daleka od ciała podczas snu.

Niebezpieczne uszkodzenia mózgu
Telefony komórkowe wysyłając i odbierając sygnały ze stacji bazowych GSM, emitują szkodliwe promieniowanie mikrofalowe.

Eksperci ostrzegają, że częstotliwości te mogą powodować uszkodzenia mózgu, na które szczególnie narażone są dzieci i młodzież.

Dr Karen Smith, urzędniczka państwowa ds. zdrowia publicznego w Kalifornii stwierdziła, że rodzice powinni kategorycznie skrócić czas korzystania z telefonów komórkowych przez dzieci i zachęcić je do wyłączania urządzenia w nocy, samemu będąc dla nich przykładem.

Od dawna eksperci ostrzegają, że urządzenia te mogą powodować raka mózgu, guzy, zaburzenia pamięci, utratę słuchu, bóle głowy, problemy ze snem i nauką.

Obrazek

Już w 2011 roku Międzynarodowa Agencja Badań nad Rakiem Światowej Organizacji Zdrowia (IARC) zaklasyfikowała pola elektromagnetyczne o częstotliwościach radiowych jako potencjalnie rakotwórcze dla ludzi, na podstawie wyników badań potwierdzających zwiększone ryzyko wystąpienia glejaka (złośliwego typu raka mózgu) u osób nadmiernie korzystających z telefonów komórkowych.



Podobne wnioski wysnuli eksperci z CDPH, których badania własne sugerują, że regularne korzystanie z telefonów komórkowych zwiększa ryzyko rozwoju niektórych rodzajów raka mózgu.

W badaniu zauważono, że częstotliwości radiowe mają większy wpływ na mózgi dzieci. Po pierwsze głębiej w nie wnikają, a po drugie wpływają na ich zmiany rozwojowe.

Dlatego też dzieciom, nastolatkom i kobietom w ciąży zaleca się ograniczenie korzystania z telefonu komórkowego jedynie do wysyłania wiadomości tekstowych i wykonywania telefonów tylko w sprawach ważnych i sytuacjach kryzysowych.

Tym bardziej wykluczone jest korzystanie z telefonów, np. w celu przeglądania internetu, oglądania bajek, filmików itp.

Rozważne korzystanie z telefonu
Sama świadomość zagrożenia, jakie niesie za sobą nadmierne korzystanie z telefonów komórkowych, powinna już zapalić w nas czerwoną lampkę.

Wśród rad udzielonych przez ekspertów w kwestii rozważnego używania tych urządzeń wymienia się m.in.:

Obrazek


Trzymaj telefon komórkowy jak najdalej od ciała (w plecaku, w torebce itp.), a nie w kieszeni, przy pasku spodni itd.

Używaj zestawu głośnomówiącego lub słuchawek. Gdy rozmawiasz przez telefon komórkowy, unikaj trzymania go blisko głowy.

Zdejmij zestaw słuchawkowy, gdy nie masz połączenia.

Poświęcaj jak najmniej czasu na rozmowy.

Wysyłaj wiadomości tekstowe, zamiast rozmawiać przez telefon.

Utrzymuj naładowaną baterię, ponieważ większe promieniowanie jest emitowane, wtedy gdy poziom naładowania jest niski.

Nie przykładaj telefonu do ucha, dopóki ktoś nie odbierze połączenia.

Unikaj używania telefonu komórkowego w przemieszczającym się samochodzie, pociągu lub autobusie.

Telefon emituje wówczas więcej szkodliwego promieniowania. Jest wtedy zmuszany do utrzymania stałego połączenia i uniknięcia jego odrzucania podczas przełączania się z jednej wieży nadawczej do drugiej.

Nie śpij z telefonem położonym pod poduszką lub blisko łóżka.
https://www.odkrywamyzakryte.com/telefony-komorkowe/
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: cedric » czwartek 15 mar 2018, 18:37

ELF indukuje akumulację manganu w mózgu, nerkach, wątrobie

Extremely low-frequency magnetic field induces manganese accumulation in brain, kidney and liver of rats
Show all authors
Mustafa Salih Çelik, Kemal Güven, Veysi Akpolat, ...
First Published February 28, 2013 Research Article

Mangan jest kofaktorem mitochondrialnej dystmutazy manganowej, syntazy glutaminy ( usuwa nadmiar gluaminianu z OUN- glutaminian b. słabo przekracza BBB), arginaza - w cyklu mocznikowym, prolidaza- modelowanie kolagenu, elastyny, karboksylaza pirogronianu i inne.

95 procent homestazy manganu odbywa sie drogami żółciowymi , a 5 procent z sokiem trzuskowym.
Chora wątroba może prowadzić paradoksalnie do niedoboru manganu przy równoczesnej toksyczności manganu.

Surg Neurol Int. 2015; 6: 45.
Published online 2015 Mar 24. doi: 10.4103/2152-7806.153876
PMCID: PMC4392553
Glyphosate, pathways to modern diseases III: Manganese, neurological diseases, and associated pathologies


https://naturalsupremacy.com/2017/09/20 ... c-mineral/

Aluminium ze szczepień obniża poziom manganu, żelaza, cynku w surowicy, powoduje znaczącą utratę selenu i krzemu.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Paramagnetyzm

Paramagnetyzm[edytuj]
Paramagnetyzm – zjawisko magnesowania się makroskopowego ciała w zewnętrznym polu magnetycznym w kierunku zgodnym z kierunkiem pola zewnętrznego. Substancje wykazujące takie własności to paramagnetyki. Są one przyciągane przez magnes, jednak znacznie słabiej niż ferromagnetyki.
Przyczyną paramagnetyzmu jest porządkowanie się spinów elektronów ciała zgodnie z liniami zewnętrznego pola magnetycznego, uporządkowaniu przeciwdziałają drgania cieplne cząsteczek. W niskich temperaturach lub w silnych polach magnetycznych dochodzi do uporządkowania niemal wszystkich dipoli magnetycznych elektronów, w wyniku czego dochodzi do nasycenia. Właściwości paramagnetyczne posiadają substancje o niesparowanych elektronach.

Paramagnetyki mają przenikalność magnetyczną μ niewiele większą od jedności. Dla ferromagnetyków μ jest wielokrotnie większe od 1.

Przykłady paramagnetyków:

tlen, O
2
sód, Na
platyna, Pt
hemoglobina krwi
tlenek azotu, NO
większość minerałów zawierających żelazo
sześciowodny chlorek kobaltu(II), CoCl
2·6H
2O[1]
siarczan srebra(II), AgSO
4[2]

https://szczepienia.wybudzeni.com/mikro ... a-zdrowia/
0 x




cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: cedric » piątek 16 mar 2018, 13:17

Tu jest sporo informacji

http://wifidangers.com/

Ten artykuł o żelazie i mikrofalach znalazłem z 5 lat temu. W Orange County jest najwięcej autyzmu w USA. Polecam

https://thefullertoninformer.com/carbon ... the-state/
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 19 mar 2018, 17:09

Tłumaczenie filmu pod tytułem Take Back Your Power

"Pomimo miażdżących dowodów na temat szkodliwego wpływu tego typu promieniowania elektromagnetycznego na organizmy,
branża usług komunalnych bez żadnych uprzednich testów założyła, że inteligentne liczniki są bezpieczne."
Film Odzyskaj Swoją Moc – „Take Back Your Power” – szkodliwość promieniowania mikrofalowego
https://youtu.be/RcUznu60qqg

Dr Frank H. Springob:
Zwrócono nam uwagę na liczne zażalenia związane z instalacją tych inteligentnych liczników, więc postanowiliśmy zweryfikować bezpośrednio te doniesienia. Zmierzyłem pole około 30 ludzi, kiedy stały one w odległości 30 cm od takiego inteligentnego licznika i w każdym przypadku ich ludzkie pole energetyczne zostało kompletnie stłamszone, kiedy stali przed tym licznikiem. Postanowiliśmy zweryfikować to zjawisko na poziomie fizycznym przy użyciu mikroskopii ciemnego pola. Dobraliśmy grupę kontrolną by przekonać się, czy te stare analogowe liczniki mają taki sam wpływ na krew badanych, jak te inteligentne liczniki.

Obrazek
Inteligentne liczniki - normalna próbka krwi

Na pierwszym slajdzie widzimy normalne komórki, ich struktura jest nietknięta – w normie. Tak wyglądać powinna normalna próbka. Kiedy badany stał w odległości 30 cm od analogowego licznika nie zaobserwowano żadnych znaczących zmian w żadnym z tych 3 przypadków.
W drugim etapie badania użyliśmy inteligentnych liczników. Przed ekspozycją na promieniowanie z licznika obserwowaliśmy sytuację podobną do tej w przypadku pierwszych próbek. Normalne ścianki komórkowe, odseparowane, wszystko wygląda poprawnie. Po 2 minutowej ekspozycji na działanie inteligentnego licznika w odległości 30 cm sprawa wygląda zupełnie inaczej.

Obrazek
Inteligentne liczniki - krew - degradacja ścianek komórkowych

W pierwszej próbce widzimy wyraźną degradację ścianek komórkowych. Ścianki zostały uszkodzone i możemy zaobserwować zmiany w tych komórkach, które nazywamy Mycoplasmae. Mamy tu do czynienia z mutacją.
W próbce drugiej widzimy inny rodzaj degradacji ścianek komórkowych. Widzimy tu pofałdowania. Takie zjawisko jest zwane „układem kapsla od butelki” i znane jest z tego, że powstaje w wyniku oksydacji lub wystawienia na działanie wolnych rodników.

Trzecia próbka natomiast – musieliśmy badaną osobę odciągnąć od licznika po 45 sekundach, ponieważ zaczęła narzekać na ostre bóle głowy.
Widzimy tu przykład zjawiska zwanego jako „rolowanie/sklejanie”, polegającego na nakładaniu się na siebie ciałek czerwonych krwi, co powoduje utrudnienia w transporcie tlenu do tkanek. Każda z tych sytuacji to przykład degradacji. Każda z nich oznacza uszkodzenie komórek krwi. Wszystkie te efekty powstały w wyniku działania jednej zmiennej – inteligentnego licznika. Dobra wiadomość jest taka, że wszystkie te zmiany ulegają odwróceniu po odsunięciu badanego od źródła bodźca.
całość- ciekawe
[/quote]https://szczepienia.wybudzeni.com/2017/ ... ofalowego/

Szok...
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24252 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 19 mar 2018, 17:13

Nawet nowe podzielniki ciepła są odczytywane radiowo,
nie wiem czy są nie/bezpieczne.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 21 mar 2018, 12:23

Elektromagnetyczny Świat Nowotworów

https://7777777blog.wordpress.com/2018/ ... owotworow/

zamieszczajcie do linków choćby tytuły ;) -ga
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24252 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 31 lip 2018, 09:01

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 24 wrz 2018, 23:08

SMOK ELEKTROSMOG na wrocławskim osiedlu Nadodrze.

https://www.youtube.com/watch?v=mZEdvAZuw0c

Opublikowany 9 lip 2018
Zwiastun akcji animacyjnej SMOK ELEKTROSMOG na Nadodrzu zrealizowany został w ramach prac tandemowych (https://zlotkultury.weebly.com/store/...) zorganizowanych ramach VI Zlotu Młodych Badaczy Kultury (https://zlotkultury.weebly.com/). Bazując na oryginalnej wypowiedzi rzeczniczki prasowej NIK Dominiki Tarczyńskiej z 2015 roku na temat wyników kontroli przeprowadzonej w latach 2009-2014 dotyczącej stacji bazowych telefonii komórkowej. (https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/ni...). W filmie postanowiliśmy zaprezentować grafiki Marka Ruszkiewicza, przygotowane w ramach działań tandemowych z dr Łukasz P. Michoniem. Twórcami zwiastuna okazał się kolejny, nieoficjalny tandem zlotowy, w skład którego weszli: Łukasz Lulek – twórca symfonii elektromagnetycznego chaosu oraz Artur Dąbrowski – reżyser obrazu.

Koniecznie zobacz!Test elektrosmogu miernikiem!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=Arn_5BohH98
0 x



cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: cedric » piątek 07 gru 2018, 07:38

0 x



cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: cedric » piątek 07 gru 2018, 12:53

0 x



ODPOWIEDZ