Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Rak piersi

Cierpiąca
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2023, 07:29
x 5
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowanie: 33 razy

Re: Rak piersi

Nieprzeczytany post autor: Cierpiąca » środa 31 maja 2023, 11:39

Ok, bardzo dziękuję za cenne wskazówki ;-) Guz mi pękł w niedzielę. Najpierw sączyła się z niego ropa, dzisiaj w nocy sporo krwi, a teraz znów sączy się ropa. Guz ani pierś jeszcze się nie zmniejszyły. Ale czekam cierpliwie ;-) I stosuję się grzecznie do wszystkich zaleceń Forumowiczów ;-) ;-) ;-)
0 x



Aleksandra1234
Posty: 23
Rejestracja: środa 28 gru 2022, 08:10
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 35 razy

Re: Rak piersi

Nieprzeczytany post autor: Aleksandra1234 » czwartek 01 cze 2023, 08:48

A jesli mozna, kiedy wykrylas nowotwor, jaki mial wtedy rozmiar i kiedy zaczelas to leczenie?
0 x



Cierpiąca
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2023, 07:29
x 5
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowanie: 33 razy

Re: Rak piersi

Nieprzeczytany post autor: Cierpiąca » czwartek 01 cze 2023, 14:57

Aleksandro 1234. Pierś zaczęła mnie boleć rok temu. W listopadzie poszłam na usg, bo guzek rósł, wtedy miał 3,5cm x 3cm. Dzisiaj jest to (w zależności od ginekologa i aparatu usg) ok. 20cm x 15cm (cała pierś to guz, dodatkowo na zewnątrz tej samej lewej piersi mam guz ok. 5cm x 10cm). Jest to nowotwór złośliwy (wiem po biopsji, którą żałuję, że wykonałam, ale lekarka siłą mi ją wykonała).
ASD-2f stosuję od 8 lutego tego roku. W niedzielę guz mi pękł, sączy się z niego ropa, wczoraj leciała krew. Jestem dobrej myśli, czekam na pełne wyzdrowienie. Lekarka straszyła mnie informacją, że jak pęknie mi guz, to za chwilę umrę. Owszem, pierś ciągle mnie bardzo boli (nie lubię się użalać nad sobą, chodzi jedynie o stwierdzenie faktu), ale normalnie funkcjonuję, pracuję i żyję.
0 x



Awatar użytkownika
Rebelia
Posty: 159
Rejestracja: wtorek 23 lut 2021, 15:30
x 18
x 26
Podziękował: 291 razy
Otrzymał podziękowanie: 340 razy

Re: Rak piersi

Nieprzeczytany post autor: Rebelia » czwartek 01 cze 2023, 21:22

Cierpiąca pisze:
czwartek 01 cze 2023, 14:57
....... W niedzielę guz mi pękł, sączy się z niego ropa, wczoraj leciała krew. Jestem dobrej myśli, czekam na pełne wyzdrowienie. Lekarka straszyła mnie informacją, że jak pęknie mi guz, to za chwilę umrę. Owszem, pierś ciągle mnie bardzo boli (nie lubię się użalać nad sobą, chodzi jedynie o stwierdzenie faktu), ale normalnie funkcjonuję, pracuję i żyję.
@Cierpiąca, mnie lekarze od ponad 2 lat upominają, że umrę. Jak idę na kolejne USG, to ziewać mi się chce tak są nudni z tym umieraniem :lol:
Ja, podobnie jak Ty pracuję i funkcjonuję normalnie, żyję....
Życzę Ci wszystkiego najlepszego, bo nerwy to Ty masz dziewczyno ze stali :!:
0 x


"Przypływ - odpływ, fala za falą wieczną mantrę morze nuci. Przypływ - odpływ, oddech czasu co odeszło kiedyś wróci"

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Rak piersi

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 02 cze 2023, 09:07

Cierpiąca pisze:
czwartek 01 cze 2023, 14:57
Jest to nowotwór złośliwy (wiem po biopsji, którą żałuję, że wykonałam, ale lekarka siłą mi ją wykonała).
to jest występek kryminalny !!! , ich trzeba nagrywać, i egzekwować.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Rak piersi

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » piątek 02 cze 2023, 19:03

Slynny Bolotow powiedzial,ze czlowiek moze zyc wiecznie,wystarczy pilnowac ,aby krew nie byla gesta.

"W krwi po wypiciu Sody mozna sie zakochac"(Ogulow)

Pilnuj PH ,ASD zageszcza krew,dlatego to tak wazne.

Kontrolujac stany zapalne(witamina C ) nic Ci nie grozi.Samo ASD jest najlepszym immustymulatoren na Globie,wypycha guza z piersi,czyz to nie wspaniale? 8-)
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Rak piersi

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » piątek 02 cze 2023, 19:11

Cierpiąca pisze:
czwartek 01 cze 2023, 14:57
Aleksandro 1234. Pierś zaczęła mnie boleć rok temu. W listopadzie poszłam na usg, bo guzek rósł, wtedy miał 3,5cm x 3cm. Dzisiaj jest to (w zależności od ginekologa i aparatu usg) ok. 20cm x 15cm (cała pierś to guz, dodatkowo na zewnątrz tej samej lewej piersi mam guz ok. 5cm x 10cm). Jest to nowotwór złośliwy (wiem po biopsji, którą żałuję, że wykonałam, ale lekarka siłą mi ją wykonała).
ASD-2f stosuję od 8 lutego tego roku. W niedzielę guz mi pękł, sączy się z niego ropa, wczoraj leciała krew. Jestem dobrej myśli, czekam na pełne wyzdrowienie. Lekarka straszyła mnie informacją, że jak pęknie mi guz, to za chwilę umrę. Owszem, pierś ciągle mnie bardzo boli (nie lubię się użalać nad sobą, chodzi jedynie o stwierdzenie faktu), ale normalnie funkcjonuję, pracuję i żyję.
Biopsja przyspieszyla rozrost guza/grzyba.
Lekarka miala racje,normalnie bys nie przezyla.Podlaczyli by Cie do aparatury,chemia +antybiotyki na GRZYBA :evil: Wyobraz to Sobie :shock:

Tak zrobili z moim ojcem,pompowali w niego wszystko co mieli ,zabila go Candida i jakas jeszcze bakteria,wazyl z 30 kilo na koncu i po 2 miesiacach umarl w cierpieniach.
0 x



Cierpiąca
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2023, 07:29
x 5
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowanie: 33 razy

Re: Rak piersi

Nieprzeczytany post autor: Cierpiąca » sobota 03 cze 2023, 07:43

;-)
Zastanawiam się tylko jak długo rozpada się taki guz? Ile dni/miesięcy/lat ma z niego się coś sączyć i czy to normalne, że to strasznie boli aż traci się cierpliwość.
0 x



Cierpiąca
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2023, 07:29
x 5
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowanie: 33 razy

Re: Rak piersi

Nieprzeczytany post autor: Cierpiąca » sobota 03 cze 2023, 07:45

beadnorsi pisze:
piątek 02 cze 2023, 19:03
Slynny Bolotow powiedzial,ze czlowiek moze zyc wiecznie,wystarczy pilnowac ,aby krew nie byla gesta.

"W krwi po wypiciu Sody mozna sie zakochac"(Ogulow)

Pilnuj PH ,ASD zageszcza krew,dlatego to tak wazne.

Kontrolujac stany zapalne(witamina C ) nic Ci nie grozi.Samo ASD jest najlepszym immustymulatoren na Globie,wypycha guza z piersi,czyz to nie wspaniale? 8-)
Z jednej strony to wspaniałe ;-), ale z drugiej zastanawia fakt, jak długo ASD będzie wypychać tego guza z piersi? ;-)
0 x



Aleksandra1234
Posty: 23
Rejestracja: środa 28 gru 2022, 08:10
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 35 razy

Re: Rak piersi

Nieprzeczytany post autor: Aleksandra1234 » sobota 03 cze 2023, 12:24

Mozesz to przyspieszyc i to bardzo, tak pisze Lebiediew i faktycznie tak jest, zastrzykami Timalin i sprayem Immunofan do nosa, jesli interesuje cie to to dam ci namiar do osoby, ktora to rozprowadza. Jesli mozna napisz jeszcze raz ile razy dziennie pijesz ASD i ile kropel. Wiesz moze ile 1 mililitr ma kropel? A i do tego co ci sie leje, to z sutka czy z ropnia?
0 x



Cierpiąca
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2023, 07:29
x 5
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowanie: 33 razy

Re: Rak piersi

Nieprzeczytany post autor: Cierpiąca » sobota 03 cze 2023, 13:52

Piję 4 razy dziennie po 50 kropel, czyli dwa centymetry, czyli 10 ml, o ile dobrze liczę. Czyli w 1 ml jest 5 kropli ;-)
Leje się z ropnia dwoma, trzema otworkami ;-) Ból jest już nie do zniesienia. Poproszę o namiary ;-)
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Rak piersi

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 03 cze 2023, 17:09

Cierpiąca pisze:
sobota 03 cze 2023, 13:52
Piję 4 razy dziennie po 50 kropel, czyli dwa centymetry, czyli 10 ml, o ile dobrze liczę.
Czyli w 1 ml jest 5 kropli
Można przyjąć, że 1 ml to 20 kropli,..
łatwo sprawdzić..

nie pasują te wyliczenia, gdzieś błąd?
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Cierpiąca
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2023, 07:29
x 5
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowanie: 33 razy

Re: Rak piersi

Nieprzeczytany post autor: Cierpiąca » sobota 03 cze 2023, 18:03

Faktycznie, 1ml to 1cm na strzykawce 😀😀😀😀😀
0 x



Aleksandra1234
Posty: 23
Rejestracja: środa 28 gru 2022, 08:10
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 35 razy

Re: Rak piersi

Nieprzeczytany post autor: Aleksandra1234 » niedziela 04 cze 2023, 18:10

czyli podsomowujac, bierzesz 2,5 ml dziennie? W 4 rownych porcjach?
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Rak piersi

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 04 cze 2023, 19:00

1 ml (mililitr) = 1 cm3.
4 razy dziennie po 50 kropel, czyli dwa centymetry, czyli 10 ml
wg powyższych:
4 razy dziennie po 40 kropli, czyli dwa centymetry, czyli 2 ml.
chyba że te centymetry x4 ....

galimatias .
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Aleksandra1234
Posty: 23
Rejestracja: środa 28 gru 2022, 08:10
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 35 razy

Re: Rak piersi

Nieprzeczytany post autor: Aleksandra1234 » poniedziałek 05 cze 2023, 04:25

Można też dwa razy dziennie po 5 ml, numer to +48 510 325 888, ja się nie dodzwonisz, co normalne, napisz SMS, napewno odpisze. Mam takie pytanie, dwa nawet, z czym pijesz ASD oraz jak to 4 razy dziennie a pracujesz to jak to pijesz, bo to w lodówce musi być...jeden masz w domu a druga butelkę w pracy czy wozisz z sobą? No i trzecie też ta butelka jest na 14 dni, używasz tylko na 14 dni i kolejna, czy jak np sugeruje sprzedawca, miesiąc używasz?
0 x



Cierpiąca
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2023, 07:29
x 5
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowanie: 33 razy

Re: Rak piersi

Nieprzeczytany post autor: Cierpiąca » poniedziałek 05 cze 2023, 06:46

Babski galimatias wyszedł i z kropelkami i z kroplami ;-)
Wszystko tak naprawdę zależy od strzykawki. Bo kropla kropli nierówna ;-)
Ale 1ml to 1cm sześcienny i zawiera od 20 do 30 kropli. Piję 4 razy dziennie po 50 kropli, czyli 4 razy dziennie po 2cm sześcienne, czyli dobowo 8cm sześciennych. Jedną butelkę mam w domu, drugą w pracy ;-)
0 x



Cierpiąca
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2023, 07:29
x 5
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowanie: 33 razy

Re: Rak piersi

Nieprzeczytany post autor: Cierpiąca » poniedziałek 05 cze 2023, 06:48

Jeszcze z czym piję ASD? Z wywarem z owsa, z sokiem z buraków, z sodą, z cytrynianem potasu. Czy chodzi o samo ASD? Dolewam go do wody z filtra ;-)
0 x



Aleksandra1234
Posty: 23
Rejestracja: środa 28 gru 2022, 08:10
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 35 razy

Re: Rak piersi

Nieprzeczytany post autor: Aleksandra1234 » poniedziałek 05 cze 2023, 08:12

butelka na jak dlugo ci starcza? Pijesz ja tyle ile instrukcja zaleca, czyli 14 dni, czy dluzej?
0 x



Cierpiąca
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2023, 07:29
x 5
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowanie: 33 razy

Re: Rak piersi

Nieprzeczytany post autor: Cierpiąca » środa 07 cze 2023, 06:52

Piję jedną butelkę ok. miesiąca ;-)
0 x



Cierpiąca
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2023, 07:29
x 5
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowanie: 33 razy

Re: Rak piersi

Nieprzeczytany post autor: Cierpiąca » środa 07 cze 2023, 06:59

Wczoraj z guza (który ciągle mi się powiększa) lała mi się krew jak z kranika. Złapałam szklankę, czyli pewnie straciłam z półtorej szklanki krwi. Dzisiaj znowu doszło do krwotoku. Wypływa mi tylko czysta krew. Przy niskim ciśnieniu (ok. 90 na ok. 60, przy pulsie ok. 100) obawiam się, że ASD i dietę makrobiotyczną powinnam odstawić.
0 x



Awatar użytkownika
Rebelia
Posty: 159
Rejestracja: wtorek 23 lut 2021, 15:30
x 18
x 26
Podziękował: 291 razy
Otrzymał podziękowanie: 340 razy

Re: Rak piersi

Nieprzeczytany post autor: Rebelia » środa 07 cze 2023, 11:21

Cierpiąca pisze:
środa 07 cze 2023, 06:59
Wczoraj z guza (który ciągle mi się powiększa) lała mi się krew jak z kranika. Złapałam szklankę, czyli pewnie straciłam z półtorej szklanki krwi. Dzisiaj znowu doszło do krwotoku. Wypływa mi tylko czysta krew. Przy niskim ciśnieniu (ok. 90 na ok. 60, przy pulsie ok. 100) obawiam się, że ASD i dietę makrobiotyczną powinnam odstawić.
Przerażasz mnie.

Powiedz mi dlaczego nie chcesz iść do kogokolwiek ( lekarza, naturopaty, czy choćby jasnowidza ....etc) na konsultację? Tylko tyle! Pokazać tę pierś komuś kto się na tym zna.

Guzy rakowe są bardzo mocno ukrwione, bo budują własny system naczyń, który je zasila. Możesz się wykrwawić na śmierć!
0 x


"Przypływ - odpływ, fala za falą wieczną mantrę morze nuci. Przypływ - odpływ, oddech czasu co odeszło kiedyś wróci"

Awatar użytkownika
Rebelia
Posty: 159
Rejestracja: wtorek 23 lut 2021, 15:30
x 18
x 26
Podziękował: 291 razy
Otrzymał podziękowanie: 340 razy

Re: Rak piersi

Nieprzeczytany post autor: Rebelia » środa 07 cze 2023, 11:30

Cierpiąca pisze:
poniedziałek 05 cze 2023, 06:46
........
Piję 4 razy dziennie po 50 kropli, czyli 4 razy dziennie po 2cm sześcienne, czyli dobowo 8cm sześciennych. Jedną butelkę mam w domu, drugą w pracy ;-)
Cierpiąca pisze:
środa 07 cze 2023, 06:52
Piję jedną butelkę ok. miesiąca ;-)
Butelka ma 100 ml, to jak Ci to wystarcza na miesiąc :?:

NIC ( słownie; NIC ) mi się u Ciebie nie zgadza......

Całość Twoich nieskładnych wypowiedzi jest dla mnie prowokacją.
0 x


"Przypływ - odpływ, fala za falą wieczną mantrę morze nuci. Przypływ - odpływ, oddech czasu co odeszło kiedyś wróci"

Cierpiąca
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2023, 07:29
x 5
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowanie: 33 razy

Re: Rak piersi

Nieprzeczytany post autor: Cierpiąca » środa 07 cze 2023, 11:39

Piję na raz z dwóch butelek (jedną mam w pracy, drugą w domu), wszystko się zgadza.
0 x



Cierpiąca
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2023, 07:29
x 5
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowanie: 33 razy

Re: Rak piersi

Nieprzeczytany post autor: Cierpiąca » środa 14 cze 2023, 08:45

Porzucenie żywienia makrobiotycznego i ASD nie jest łatwe ;-) Myślałam, że w trakcie krwotoków będę zmuszona się wzmacniać ,,normalną" żywnością ;-) Okazało się jednak, że organizm nie chce niczego, co otrzymywał dawniej. Przerwa w stosowaniu ASD także była jedynie standardowa, czyli trzydniowa ;-) Tak jak pisali Beadnorsi i GrzegorzAdam ASD wypycha nieustannie u mnie guza z piersi, non stop sączy się mi krew i inne wydzieliny, boli niemiłosiernie aż opadam z sił, ale chyba jest to działanie korzystne, tak przynajmniej czuję ;-)
0 x



ODPOWIEDZ