Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.

/blueray21

Infekcja ? intymna

dom90
x 1
Otrzymał podziękowanie: 19 razy

Infekcja ? intymna

Nieprzeczytany post autor: dom90 » sobota 04 wrz 2021, 10:56

Proszę o pomoc/radę
Od około 4 miesięcy zmagam się z infekcja intymna (nawracające infekcje mam od wielu lat).
W tym czasie byłam u kilku ginekologów. Każdy przepisywał inne globulki dopochwowe. Brałam: Macmirror, Nystatynę, Gynalgin, Infectvagin, Lactovaginal, Mucovagin. Każdy lek który przyjmowałam nasilał bardzo objawy (palenie w pochwie i na zewnątrz ). W ogóle, cokolwiek aplikuje, tylko pogarsza objawy. Ja już naprawdę boje się wręcz próbować nowych rzeczy.
Ginekolog, do której trafiłam ostatnio zleciła mi badanie biocenozy pochwy i posiew bakteriologiczny z kanału szyjki macicy.
Wyniki załączyłam. Powiedziała że wyniki są dobre i powinnam przyjmować probiotyki, co robię stale. Stwierdziła że branie kolejnego antybiotyku będzie mnie w kółko tylko wyjaławiać a same jego aplikowanie wywołuje u mnie znaczne nasilenie i pogorszenie.
Piszę tutaj dlatego, że już nie wiem jak sobie pomóc. Może znacie jakieś sposoby jak można walczyć z takimi infekcjami?
Moje objawy: pieczenie, szczypanie, suchość pochwy i okolic zewnętrznych ( taka że czasami ciężko mi chodzic- żele nawilżające które próbowałam tylko szkodza albo nie pomagają), uczucie sztywności(brak elastyczności), palenie w pochwie i na zewnątrz, ja wręcz czuje jakby skóra mnie na zewnątrz paliła; swędzenie. Odczuwam,że śluzowka jest bardzo podrażniona bo jakiekolwiek dotknięcie czy choćby podtarcie wywołuje ból, pieczenie.
Bardzo proszę o rady/pomoc.

Dziękuję z góry.
Załączniki
111.JPG
111.JPG (46.54 KiB) Przejrzano 285 razy
222.JPG
222.JPG (44.37 KiB) Przejrzano 285 razy
0 x

wolzdro
x 5
Podziękował: 90 razy
Otrzymał podziękowanie: 194 razy

Re: Infekcja ? intymna

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » sobota 04 wrz 2021, 13:20

witaj, nie wiem na ile pomoge, ale jesli chcesz sprobowac ...z metod mi znanych i pomocnych
- ocet jablkowy , zaaplikowany tamponem bezposrednio do pochwy, niekktorzy rozcienczaja w wodzie , uzywa sie doslownie na kilka sekund ,uwaga troszke piecze, wiec czy rozczienczony czy nie to wedlug mnie az takiego znaczenia nie ma, pozniej spora ilosc oleju kokosowego surowy tloczony na zimno, zadne rafinady, 3/4 x dziennnie, w miedzyczasie jugurt grecki na palec i aplikacja do srodka, sa tez rozne ziolowe plukanki, chemii nie polecam chyba ze powazna choroba weneryczna to czasem nie ma innego wyjscia, uwaga na srodki higieny , czesto bardzo wysuszaja , podrazniaja, na pewno po tylu globulkach odbudowa flory bakteryjnej ! te metody przetestowane,
jesli infekcje powarcaja swiadczy to o potrzebie przyjrzenia sie innym organom i ogolnie kondycji organizmu, wzmocnienie, oczyszczenie ..no i w przypadku osoby czynnej seksualnie nalezy zwrocic uwage na partnera...to ze on nie ma objawow nie znaczy , ze nie jest zrodlem infekcji, w trakcie kuracji zawsze leczy sie partnerow inaczej zakazenie wraca bo partner zaraza na nowo i tak w kolko,
zdrowka:)
0 x

venefica
x 10
Podziękował: 143 razy
Otrzymał podziękowanie: 6 razy

Nieprzeczytany post autor: venefica » sobota 04 wrz 2021, 14:56

Spróbuj może chińskie tampony ziołowe "Perły Księżniczki". Bardzo ładnie oczyszczają i są killerem dla wszelkich zakażeń, grzybów itp. Poczytaj w necie na ich temat, ja mam świetne zdanie na ich temat. Na początku stosowania może być mocny świąd, ale są na rynku żele przeciw temu. Więc warto się i w nie zaopatrzyć.
0 x

dom90
x 1

Nieprzeczytany post autor: dom90 » wtorek 07 wrz 2021, 18:53

Dziekuje bardzo, octu się boję, jogurtem będę próbować, dlaczego grecki? Może DMSO? Po oleju kokosowym jest też fatalnie, co nie zrobie to jest gorzej. Może nic nie robić, czekać, samo przejdzie... Kupiłam dziś probiotyk Vivomix i jest dramat, jelito mi chce rozsadzić. Dlaczego? Przecież to jest tylko probiotyk.
0 x

wolzdro
x 5

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » wtorek 07 wrz 2021, 20:06

ocet bedzie szczypal, ale dziala bardzo dobrze, jesli masz bardzo podraznione lub boisz sie, to nic na sile, nic wbrew sobie, grecki bo gestszy:) ale zwykly tez moze byc,
odstaw chemiczne probiotyki szkoda $, zakwas z buraka, sok z kapusty, ocet jablkowy powolutku i po niewielkiej ilosci, masz mocno rozchwiany organizm i wyniszczona flore bakteryjna, pewnie tez candida sie rozpanoszyla, to troche potrwa , ale mozna to naprawic, uwazaj co jesz, odstawilabym gluten, no ale wiekszosc ludzi nie potrafi, ziolka na brzuszek ,na trawienie , herbatki...no i stres, czesto to on odpowiada za rozregulowana flore bakteryjna , w kazdym razie nie pomaga jej sie zregenerowac...zdrowka :)
0 x

dom90
x 1

Nieprzeczytany post autor: dom90 » środa 08 wrz 2021, 07:19

Czy coś innego niż ocet, naprawę boję się tego.
0 x

wolzdro
x 5

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » czwartek 09 wrz 2021, 20:32

ja stosowalam, jesli sie boisz nie uzywaj albo bardzo slaby roztwor tzn mocno rozciencz woda
0 x

dom90
x 1

Nieprzeczytany post autor: dom90 » niedziela 12 wrz 2021, 11:24

Hej, czy możliwe jest że po Vivomixie jest mi gorzej? Boli brzuch, przelewania, zgaga? Przecież to jest zwykły probiotyk...
0 x

ODPOWIEDZ