Drodzy forumowicze i goście!

25.11.2021
Wszystko wskazuje na to, że nasze forum działa już na nowym hostingu, tu nie powinniśmy już minutami oczekiwać na załadowanie się strony. Jest to nowoczesny hosting, gdzie zasoby są skalowalne, więc nie będzie blokad i zahamowań. Ponoć nie ma też limitów dla baz danych, więc możemy znów spokojnie wszystko pisać i wstawiać, ale kopiowanie poprzednich postów i blisko z góry nie będzie tolerowane, bo szkoda czasu czytających.
Będziemy jeszcze robić upgrade skryptu forum, więc jakieś przerwy będą, jeszcze nie wiem kiedy.
Życzę forumowiczom i gościom przyjemnego surfowania i odnalezienia tego, co was interesuje. No i zdrówka dla wszystkich!

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Coronawirus

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6943
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1277
x 354
Podziękował: 12787 razy
Otrzymał podziękowanie: 13083 razy

Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 27 sty 2020, 12:39

Dr Jerzy Jaśkowski
Motto;
100% społeczeństwa w Polsce posiadło umiejętność czytania i pisania ,

98% nie wie zupełnie w jakim celu.

Ale nam się narobiło, od razu w Nowym Roku.
Już nie wspomnę o kolejnych podwyżkach czy suszy, jak podaje Ministerstwo Rolnictwa, co może skutkować kolejnymi problemami dla rolników.

Jak by tego było mało, na świecie także szykuje się burza. Najpierw zamordowano ok. 40 osób w Iranie, w tym generała Sulejmaniego, a w celu rozproszenia uwagi społeczeństw, zestrzelono samolot ze 176 osobami na pokładzie, jeszcze dodatkowo odkryto "bardzo morderczego koronawirusa" w Chinach.
Ale po kolei, zaczniemy od ostatniego tematu.
W Chinach jest takie miasto o nazwie Wuhan. Powstało ono w 1949 z połączenia 3 miast : Hankou, Hanyangu i Wuchangu.
Miasta te odegrały szczególną rolę w 1911 roku, ponieważ to właśnie tutaj rozpoczęły się bunty w koszarach wojskowych, które doprowadziły do obalenia dynastii Qing. Innymi słowy, były bardzo penetrowane przez obce wywiady, i to pozostało.
Jak wiemy, to był początek wojny domowej w Chinach, a potem podziału Chin na część kontynentalną i Taiwan.
Część kontynentalna ze stolicą Beijing, to Mao i "Rewolucja Kulturalna", która doprowadziła do rzezi ludności, szczególnie tej, posiadającej wyższe wykształcenie. W sumie wymordowano kilkadziesiąt milionów ludzi.
Obecnie miasto to liczy ok. 11 milionów ludzi i jest ośrodkiem kilku wyższych uczelni, siedzibą przemysłu spożywczego, włókienniczego, maszynowego itd.
31 grudnia 2019 roku właśnie w tym mieście, lokalny sanepid znalazł na targowisku darów morza, nowego koronawirusa!!!!
I mamy poważne problemy z elementarną logiką zdarzeń.
Po pierwsze, co oznacza pojęcie "koronawirus"?
Jak widzimy, to pojęcie jest zlepkiem dwóch innych wyrazów: wirus i korona.
Korona jak wygląda, to każdy wie i wyjaśniać nie potrzeba.
Co to jest wirus?
Tutaj mamy większy problem.
Po pierwsze, do 1896 roku nikt nie wiedział i nie zdefiniował pojęcia wirus.
Nazwa wirus odnosi się do trucizny, czyli czynnika, który powoduje chorobę u organizmów żywych.
Przypominam,
to ćwierć wieku wcześniej, zaczęła się dopiero rozwijać nauka o bakteriach.
Twórcą pojęcia i definicji "wirus", był prof. Koch z Wielkiego Księstwa Poznańskiego.
Uczony ten sformułował słynny postulat zwany postulatem Kocha.
Wirusem możemy nazwać coś, co wyizolowane z organizmu chorego, pasażowane, czyli pobudzane do rozmnażania i wstrzyknięte do innego zwierzęcia, spowoduje takie same objawy chorobowe, jak u tego pierwszego zwierzęcia. Powtarzamy ten eksperyment jeszcze raz, i u kolejnego trzeciego zwierzęcia otrzymujemy takie same objawy, jak u zwierzęcia pierwszego.
Innymi słowy, musimy wykonać szereg eksperymentów, aby móc potwierdzić.
To musi trwać, czyli o tym czy mamy do czynienia z wirusem czy też nie, dowiemy się po pewnym okresie czasu, czyli najszybciej po ok. 2-4 tygodniach.
Jeżeli więc odpowiednie służby sanitarne cokolwiek odkryły, to wynik mógł być ogłoszony dopiero po kilku tygodniach, czyli pod koniec stycznia, a nie od razu!
To jest pierwsze.
Po drugie, podobno odkrycia dokonał miejscowy lekarz tzw. rodzinny. Jest to zupełnie niemożliwe fizycznie.
Dlaczego?
Dlatego, że objawy zakażenia koronawirusem, są takie same, jak objawy jakimkolwiek innym wirusem grypopodobnym, przeziębieniowym czy jak go tam zwał.
Przypomnę, wirusów takich do tej pory znamy ok. 200.
Żaden, powtarzam żaden, lekarz pierwszego kontaktu nie ma możliwości przeprowadzenia badań na określenie wirusa.
Żaden, powtarzam, żaden lekarz pierwszego kontaktu nie może odkryć nowego rodzaju wirusa czy też bakterii. Nie podano także do tej pory nazwiska owego kandydata na Nobla!
Od 1954 roku, czyli od czasu odkrycia i opracowania mikroskopu elektronowego, praktycznie zaprzestano wykonywania postulatów Kocha i badania wykonywano za pomocą mikroskopu elektronowego.
Innymi słowy, za wirusa uważano każdą zmianę widoczną na zdjęciu, która wg znanych danych, była czymś innym, aniżeli znanym organellem komórkowym.

Proszę mi pokazać jedną przychodnię lekarza rodzinnego, posiadającą mikroskop elektronowy i pracownię pozwalającą na przeprowadzenie takich badań.

Proszę mi pokazać wyniki jednego badania próbek, pobranych przez sanepid i od razu wykonanie badań, za pomocą mikroskopu elektronowego.

Przypominam, oni odkryli NOWEGO wirusa?
Czy za pomocą jakiegoś testu, jeśli tak, to jakiego ?,
czy tylko za pomocą zdjęcia wykonanego w mikroskopie elektronowym?
Przypominam:
akcja tego cyrku dzieje się w 11-milionowym mieście i sanepid szuka na targowiskach przyczyny zachorowania kilkudziesięciu ludzi? Jest to oczywisty absurd.
Dodatkowym problemem jest to, że jak podały polskojęzyczne mass media, głównego nurtu dezinformacji niemieckich właścicieli, wirusa tego odkryto na targowisku tzw. darów morza. Jest to niestety niemożliwe, ponieważ koronawirusy stwierdzano tylko u ssaków, a ani ryby, ani krewetki do saków nie należą. No, chyba że UNIA EUROPEJSKA zmieni nazwę pojęć, tak jak to już robiła z owocami i warzywami w Europie.
Kto wie? Pożyjemy zobaczymy!

Jest to więc po prostu absurd do kwadratu.
Żadne stacje sanitarne,
po pierwsze, nie posiadają odpowiedniego sprzętu do prowadzenia takowych badań.
Po drugie, nie posiadają odpowiednio wykwalifikowanego personelu, który mógłby ewentualnie przeprowadzić takowe badania.
Po trzecie, z zasady owe instytucje nie są ani przygotowane, ani uprawnione do odkrywania czegokolwiek.
Najciekawsze jednak, podobnie jak u Hitchcocka, na końcu.
Co to jest koronawirus?
Jest to wirus, wywołujący zakażenia układu oddechowego i pokarmowego. Pierwsze doniesienia pojawiły się w połowie lat 60, ubiegłego wieku. kiedy to odkryto coś, co nazwano HCoV-229E oraz HCoV- OC 43.
Wirusy te, powodują objawy łagodnego przeziębienia, ustępującego samoistnie po kilku dniach.
Pierwszą śmiertelną ofiarę znaleziono w 2002 roku.
Gdzie?
Oczywiście w 1500 000 000 Chinach.
Trzeba brać pod uwagę cierpliwość Chińczyków, którzy w tej kohorcie ok. kilku milionów zgonów rocznie, wykonują badania wirusologiczne, pozwalające na odkrycie jednego przypadku.
Przypomnę,
najbardziej znana znachorka warszawska p. mgr prof. Lidia Brydak, w czasie gazetowej epidemii świńskiej grypy w 2009 roku, podniosła cenę badania wirusologicznego do ok. 100 dolarów.
Biorąc pod uwagę te kilka -kilkanaście milionów zgonów w Chinach rocznie, pomnożone przez 100 dolarów, daje kwotę kilkuset milionów dolarów na same badania.
To by znaczyło, że ten dzielny Naród Chiński został okradziony przez te 40 lat badań, na miliardy dolarów.
Teraz rozumiesz Dobry Człeku, dlaczego taka bieda panuje w tym Kraju.

Jakie są objawy zakażenia koronawirusem?
Typowe objawy dla zakażenia koronawirusem to: katar, czasami kaszel, pocenie się, bóle mięśni , czyli dokładnie to samo, co podczas zwykłego przeziębienia.
Proszę mi pokazać jednego lekarza rodzinnego, który chorego z takowymi objawami zgłasza do sanepidu i wykonuje u niego testy wirusologiczne, szczególnie w stosunku do nieznanego wirusa, na którego jeszcze testów nie opracowano.
Czyli, po prostu,
nie mamy żadnych metod rozpoznawania tego nowego wirusa, a lekarz pierwszego kontaktu już wie, że to koronawirus i wykonuje odpowiednie testy na potwierdzenie swojej hipotezy.
Tego nawet w psychiatryku by nie wymyślili.
Wygląda więc, że cała histeria jest po prostu realizowaniem Programu MKultra, opracowanego przez CIA pół wieku temu, czyli praniem mózgów mniej wartościowego społeczeństwa!

Trochę historii.
Wojsko zawsze szukało broni biologicznej.
Szczególnie zainteresowani mordami za pomocą bakterii i wirusów byli protestanci, czyli Anglosasi, zarówno w Kanadzie, jak i USA w XIX wieku.
Opisałem to kilka razy.
Pomimo zakazu rozpowszechniania broni biologicznej, USA nadal prowadzi takowe badania np. w Forcie Direct.
To tam powstało pojęcie hiszpańskiej grypy w połowie lat 30. ubiegłego wieku, w celu zatuszowania epidemii, jaką rozpowszechnili za pomocą szczepień, stosowanych masowo w armii amerykańskiej w 1918-20 roku.
Potem, w 1940 roku znowu wyprodukowali szczepionkę, rzekomo przeciwko grypie, która spowodowała ok. 40 000 zgonów. Szczepionkę szybko wycofano. Nigdy nie podano nazwiska tego dzielnego generała Pentagonu, który stracił kilka dywizji, nie biorąc udziału w żadnej bitwie.
https://www.polishclub.org/…/terroryzm- ... ogiczna-oc…/
http://dakowski.pl/index.php
http://yadda.icm.edu.pl/…/bwmeta1.eleme ... -b2c3ea77-
https://www.fronda.pl/a/dr-j-jaskowski- ... ustwa-jajc

Zgodnie z pojęciem współczynnika psi, znanego w nauce, odczekano ok. 25 lat i w 1976 roku ruszono do ponownego ataku na społeczeństwo, za pomocą nowego wirusa, zwanego A1H1N1.
Jak podał to swego czasu Tygodnik Lekarski, ten wirus powodował ok 85% zakażeń grypopodobnych na całym świecie, w minionych 40 latach.

To wypuszczenie wirusa A1H1N1, przepraszam wyprodukowanie szczepionki przeciwko temu wirusowi, zaowocowało śmiercią kilkuset osób i spowodowało szybkie i ciche wycofanie szczepionki z rynku.
Znowu odczekano owe 25 lat i w 2009 roku rozpętano histerię ze świńską grypą, czyli A1H1 N1 rzekomo nowym wirusem.
Opisano to dokładnie poniżej.
https://www.fronda.pl/a/dr-j-jaskowski- ... ustwa-jajc
https://www.youtube.com/watch?v=9_Hh85Ron30
https://www.youtube.com/watch?v=n22f80qM3tI
http://naturalna-strefa.pl/…/wegiel-drz ... i-jak-wyle…/
https://www.facebook.com/JJaskow/posts/788447791487849/

Jedynym beneficjentem tej gazetowej epidemii w Polsce, był Państwowy Zakład Higieny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, który posiadał monopol na testowanie próbek z podejrzeniem wirusa. Po ok. 3 miesiącach zaprzestano testowania, ponieważ wirusa nie znajdowano.
Dla świętego spokoju, aby nie ujawnić defraudacji pieniędzy na rzekome badania, do dnia dzisiejszego wyniki tych prac nie zostały opublikowane.
Jak powiedziałem, jedynym beneficjentem są sanepidy, zajmujace się handlem szczepionkami przeciwko grypie i wmuszające je nawet kobietom ciężarnym, chociaż producent zastrzega się, że badań kobiet ciężarnych i niemowląt nie prowadzono, ani w stosunku do wad wrodzonych, ani w stosunku do nowotworów.
W 1998 roku, zaczęto straszyć narody ptasią grypą.
Nie byłoby to możliwe bez pomocy Pentagonu.
Okazało się, że jednym z dyrektorów firmy produkującej preparat przeciwko ptasiej grypie, jest p. R.
P. R.... został szefem Pentagonu i natychmiast zakupił 2 miliony opakowań tego preparatu, tj. TAMIFLU. Dla wyjaśnienia, Armia Amerykańska to ok. 1.5 milona ludzi, ale jak się wydaje cudze pieniądze, to dlaczego mamy oszczędzać.
Badania wykonane przez Cohrane, przed wykupieniem tej organizacji przez B. Gatesa wykazały, że TAMIFLU skraca czas choroby o 12 godzin.
Innymi słowy, jest to preparat bezwartościowy, ponieważ nikt z dokładnością do godziny nie może podać czasu rozpoczęcia dolegliwości, jak i ich zakończenia.
Sprawa nie byłaby nagłaśniana, gdyby nie fakt, że kuzyn Gatesa, jest jednym z dyrektorów Pentagonu już od kilku dekad.
Pomimo tego, że BRAK JAKICHKOLWIEK DOWODÓW NA SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA TAMIFLU, OSTATNIO W POLSCE MA ON BYĆ ROZPROWADZANY BEZ RECEPT.

Sam musisz przyznać, Szanowny Czytelniku, że takie bezmyślne realizowanie procedur amerykańskich jest możliwe tylko w kolonii.

Czyli, chodzi tylko o zysk producentów, a nie ma to nic wspólnego ze zdrowiem publicznym.
Proszę samemu poszukać, ilu tzw. rządowych ekspertów reklamuje ten i podobne preparaty??

Przypomnę także, że ptasia grypa przyszła do nas z Hong-Kongu. Jakaś tam p.Małgorzata K, kierownik ichniejszego sanepidu, rozpoznała wirusa i rozpoczęła kampanię dezinformacyjną na cały świat. Ta straszna rzekoma epidemia, miała spowodować śmierć ok. 100 milionów ludzi. Nic z tego nie wyszło, ale p.Małgorzatka awansowała na dyrektora WHO.
Jako dyrektor WHO miała już większe możliwości w sianiu dezinformacji. Jak wiadomo, zmieniła nawet encyklopedyczne definicje epidemii i pandemii.
Było to bardzo potrzebne z powodu przygotowywanej nowej zarazy, jaką miała być świńska grypa.
Udało się to częściowo, ponieważ na skutek propagandy, nawet Anglia /ok. 60 milionów ludzi/, zakupiła aż 120 milionów szczepionek. Czyli, był to interes na szeroką skalę.
Wracając do naszego koronawirusa.
Już w 2003 roku, służby rozpoznały nowe zagrożenie, które nazwano SARS.
Ten wirus, także wbrew propagandzie się zbuntował i nie chciał zabijać ludzi. Po ok. 2 latach cała heca z tym wirusem zniknęła z gazet.
https://www.polishclub.org/…/dr-jerzy-j ... swieta-sie…/
https://www.polishclub.org/…/dr-jerzy-j ... grypa-leka…/
https://www.polishclub.org/…/dr-jerzy-j ... grypa-leka…/

No nie, tak nie może być.
Koncerny farmaceutyczne zarabiają przeważnie po kilkaset procent na produkowanych przez siebie lekach. Poniżej podam przykładowo zysk Big Pharmy na kilku lekach:
Imatinib firmy Gleevec, zysk z jednego zainwestowanego dolara wyniósł 22,6 dolarów.
Bewacyzumab firmy Avastin, zysk wyniósł 29.5 dolara,
Rytusymab firmy Herceptin, zysk z jednego dolara wyniósł 33,2 dolara. Cenę Daraprimu, podniesiono z 13.5dolara do 750 dolarów.

Tak więc, wszelkie dyrdymały opowiadane przez tzw. warszawskich ekspertów w rodzaju dr Grzesikowskiego czy R, o częściowo charytatywnej działalności koncernów, można spokojnie między bajki włożyć.

Można zadać sobie proste pytanie: jak to jest możliwe, że te 7 miliardów ludzi daje się tak spokojnie oszukiwać i nabierać?
To bardzo proste.
Już od 1838 roku, Niemcy dążyli do osiągnięcia monopolu na informację. Ich agencja Wolf, przejmowała kolejno inne agencje informacyjne w rodzaju Routera itd.
Obecnie istnieje tylko jedna, albo co najwyżej dwie agencje informacyjne. Tak więc, wszelkie informacje muszą przechodzić przez cenzurę zarządów tych koncernów.
Bardzo dobrze opisuje sprawę film " Program Pelikan".
Big Pharm wiedział o konieczności monopolizacji informacji. Już w 1951 roku powołał instytucję o nazwie Epidemic Inteligenc Serwis = EIS, czyli po prostu wywiad epidemiologiczny. Instytucja ta liczy ok. 2500 ludzi i działa lepiej jak CIA.
https://www.cdc.gov/eis/index.html

Inspektorzy tej organizacji jeżdżą po całym świecie i tak preparują informację, jak im każą starsi i mądrzejsi.
Przykładowo;
Słynna epidemia świńskiej grypy pojawiła się w 2009 roku w meksykańskiej wiosce La Gloria. Pomimo faktu, że zmarł tylko jeden chłopiec i poza nim, nikt z jego rodziny i nikt z wioski, ogłoszono epidemię światową.
Zapomniano tylko dodać, że w tej wiosce znajdowała się olbrzymia ferma hodowli świń największego koncernu Shmitdfields. Ferma była naprawdę olbrzymia, bowiem rocznie wychodziło z niej 950 000 tuszonek i prowadziła także eksperymenty dla Pentagonu. Ilość odchodów z tej fermy równa była ilości kału ok. 10- milionowego miasta. Zapomniano oczywiście, tylko i wyłącznie przez przeoczenie, o wybudowaniu oczyszczalni ścieków. Ścieki i kał wylewano do specjalnych lagun, a wiatr i deszcze roznosiły bakterie po całym hrabstwie. W celu zapobieżenia prawdziwej epidemii, zaczęto obsypywać laguny jakimś świństwem chemicznym. Oczywiście, znowu przez przeoczenie, zapomniano poinformować o tych opryskach okoliczną ludność, a dzieci jak wiadomo są najbardziej wrażliwe na zatrucia chemiczne. I tak jedno dziecko zmarło.
W celu zrzucenia z koncernu odpowiedzialności, zamiast toksykologów wysłano dezinformatorów z EIS. Chłopcy niedługo się zastanawiali i wymyślili wirusa. Przecież wirus to sprawa ewolucji lub Pana Boga, nikt nie może oskarżać szanowanej firmy.
W Polsce Shmidtfield przejął Animeks, produkujący m.in. takie marki jak:
Krakus,
Morlin,
Morlinki,
Berlinki ,
Mazury.
oraz Agri Plus sp. z oo i Agri Plus sp. z oo Odział Paszowy.
Nie słyszałem, aby wokoło tych chlewni wybudowano jakiekolwiek oczyszczalnie ścieków.
Przypominam sobie natomiast doskonale, jakie miał trudności i jaki bezradny był Sanepid poznański, pod dowództwem Pana Generała, w walce z zanieczyszczeniami niejakiego sentora Henryka Stokłosy.

Innymi słowy, zrzucanie odpowiedzialności z koncernów hodujących świnie na pana Boga, ma konkretny wymiar finansowy. Wiadomo, zyski idą do kieszeni prywatnej, a Pan Bóg nie jest zainteresowany finansami.
I możesz sobie Dobry Człeku dowolnie pisać skargi do Pana Boga, na kolejne mutacje wirusów .
O tym, że cała sprawa koronawirusa z Wuhan jest fikcją literacką, świadczą liczby.
W 11- milionowym mieście umierają 24 osoby, a prasa całego świata zaczyna kampanię reklamową. Przecież to jest tylko 0.0002 % populacji. Stawiam orzechy przeciw kasztanom, że więcej ludzi umiera tam w okresie miesiąca z powodu zaniedbań medycznych, braku odpowiedniego pożywienia czy czystej wody.
Zachorowało natomiast po prawie miesiącu, tylko 800 osób tj. 0.007 % populacji.
To przecież czyste kpiny.
U nas, w okresie tzw. jesiennym choruje w czasie miesiąca ok. 3-5 % populacji i nikt szat nie rozdziela.

Mamy więc problem ekonomiczny.
Kto opłaca te wszystkie stacje telewizyjne za sianie takiej dezinformacji?
Skąd nagle te cyrki na dworcach, lotniskach itd.?
Po miesiącu "szalejącego wirusa" na ok. 7 miliardów ludzi, zachorowało ok. 1500. Nawet liczyć mi się nie chce jaki to procent.
Proszę, włóż trochę wysiłku intelektualnego Szanowny Czytelniku i sam oblicz w jakim to procencie chcą Ciebie oszukiwać komiwojażerowie z City of London Corporation.
Oczywiście, w związku z "epidemią", musisz brać pod uwagę wprowadzenie stanu wyjątkowego, czyli przymusowych szczepień dla całych populacji.
Przecież oni chcą dobrze, nic Tobie nie zrobią, No, co najwyżej okradną z oszczędności.
Ale do tego musiałeś już się przyzwyczaić w ciągu ostatnich 30 lat? Proszę zauważyć, nie ma tygodnia, aby w telewizji nie puszczano jakiegoś filmu o wirusach, epidemiach i tym podobnych bzdetach.
Przypomnę, tylko w okresie 1954 do 90 wyprodukowano w Hollywood ponad 1860 filmów, pod kontrolą służb specjalnych. Wiadomo,że zarówno CIA jak i FBI podlegają pod City. Udowodniła to np. "Pustynna Burza".
Opisana sytuacja, jest jednocześnie dowodem, że tzw. Ministerstwo Rolnictwa, Zdrowia czy Środowiska , w Polsce są tylko atrapami, działającymi na zlecenie City.

Stara rzymska zasada mówi wprost:
"Patrz, kto odnosi korzyść z danego czynu."

Nie da się zaprzeczyć, że zarówno po epidemii ptasiej grypy, kiedy to wyrżnięto kilka milionów kur w jednym tylko województwie, rynek otworzył się na kurczaki chowu klatkowego z Izraela, największego producenta drobiu, ponieważ tam nie obowiązują unijne normy.
Podobnie ogłoszenie Afrykańskiego Pomoru Świń i wymordowanie samych dzików ok. 1500 000 sztuk, otwiera nasz rynek na wieprzowinę zza Odry,
Niemcy już od 1990 roku, czyli upadku NRD, zaczęli się przygotowywać do tego interesu, budując olbrzymie chlewnie po drugiej stronie Odry, w których pracują polskie parobki.
Przed ogłoszeniem APŚ, obniżono cenę żywca, do ok. 3.2 złotego. Po wyrżnięciu w okresie tych dwóch lat kilku milionów sztuk, cena żywca podskoczyła do ponad 8 złotych. Oczywiście, zysk idzie do kieszeni koncernów zachodnich.
Czyli, za wszystkim kryje się okradanie ludności przez wybranych.
Nie musisz się specjalnie wysilać Szanowny Czytelniku, jest oczywistym, że natychmiast jak ogłoszą, że szczepionka istnieje, to Minister nie wiadomo dlaczego zwany Zdrowia, natychmiast wyda pieniądze podatnika na zakup tego preparatu. Będzie to skutkowało podwyżką podatku zdrowotnego.
Efekt dalszy, to wzrost inflacji i pogorszenie Twojego życia.
https://rampa.net.pl/asf-czyli-afrykans ... swin-to-sz…/
https://niezaleznemediapodlasia.pl/dr-j ... owski-ciag…/
https://www.polishclub.org/…/dr-jerzy-j ... jak-mozna-…/
https://www.polishclub.org/tag/afrykanski-pomor-swin/

Ale przecież sam chodziłeś do urny i sam wybierałeś.
Tak więc widzisz, Dobry Człowieku, że słuszne jest powiedzenie, iż bez lokalnych trolli i użytecznych idiotów / Goldman, zwany Leninem/, wyprowadzenie pieniędzy z państwa jest niemożliwe. Dalszy ciąg tego cyrku potwierdzi wymienioną tezę.

Poza tym przypominam, zakażenia typu przeziębienia, grypę, itd. najlepiej leczyć poprzez przyjmowanie węgla absorpcyjnego, w ilości ok. 4 gramów co 5 godzin, aż kupka będzie czarna i jeszcze dwa razy. Po 24-36 godzinach będziesz Dobry Człeku zdrowy. Oczywiście dzieciom, nawet maleńkim, podajemy węgiel proporcjonalnie do masy ciała mniej .

P.S. Przypomnę Państwu że fanatycy szczepień w trwającym kilka lat procesie, przed Sądem najwyższym w Niemczech nie udowodnili istnienia wirusa Odry.
Podobnie patent na wirusa Zika czy Ebola posiada podobno tylko Pentagon, więc żaden tam niezależny zespół naukowców nie ma prawa zajmować się tymi tematami. Nawet jak się zajmuje, to nie ma prawa publikować.
Proszę także zapamiętać, że do dnia dzisiejszego nie ujawniono nazwiska tego dzielnego lekarza z dżungli somalijskiej ,który w 1978 roku rzekomo odkrył wirusa E-bola. Do walki z tym wirusem, Pentagon w Sierra Leone, przysłał brygadę marines z czołgami Abrams i dywizję spadochronową słynną 101.
Powszechnie bowiem wiadomo - z wirusami najlepiej się walczy za pomocą M-16 i czołgów.
Podobnie do dnia dzisiejszego, nie podano nazwiska tego dzielnego inaczej lekarza rodzinnego z Chin, który dokonał wiekopomnego odkrycia nowego wirusa, pozwalającego stworzyć szczepionkę zapobiegającą epidemii i dającą olbrzymie zyski koncernom.
Proszę się także nie nabierać na reklamowane w TV preparaty, rzekomo zwalczające choroby przeziębieniowe. Brak jakichkolwiek prac naukowych wskazujących na ich skuteczność. Jeszcze w 1992 roku Biuletyn Naczelnej Izby Lekarskiej ostrzegał o tym PT Lekarzy.
https://www.polishclub.org/…/dr-jerzy-j ... jak-ze-szc…/
https://www.polishclub.org/…/dr-jerzy-j ... polsce-sa-…/
https://wolna-polska.pl/…/straszenie-tu ... poleczenst
http://alexjones.pl/…/78169-jak-ze-szcz ... ldomidu-gl
https://pl.pinterest.com/pin/4063091976 ... 7/?lp=true

P.S. 2
Tak się dziwnie składa, że jedyne epidemie w XX wieku, wybuchły w otoczeniu żołnierzy Pentagonu. Słynna hiszpańska grypa wybuchła w 1918 roku, po przyjeździe do Europy wojska amerykańskiego, szczepionego przeciwko durowi brzusznemu.
Przypomnę, żołnierze armii pruskiej, także szczepieni przeciwko durowi, nie chorowali na żadną" hiszpankę".
Żołnierze Pentagonu, po wylądowaniu na Filipinach, także przystąpili do masowych szczepień ludności i już w pierwszym roku udało im się uśmiercić ponad 60 000 cywilów.
W nowszych czasach w 2013 roku, wybuchła epidemia polio w Syrii, po szczepieniu dzieci przez Pentagon.
W 2016 roku wybuchła epidemia odry na Ukrainie, po szczepieniu.
Na Ukrainie, Pentagon zainstalował już chyba 10 "tajnych" laboratoriów broni biologicznej.
Dlaczego tam?
Pnieważ nie obowiązują na Ukrainie żadne przepisy, z zakresu ochorny środowiska i podobne. To jest mniej więcej to samo, co z tajnymi więzieniami CIA rozsianymi na całym bożym świecie.
Podobnie, po szczepieniu dzieci w Indiach w 2012 roku, wybuchła epidemia z 61 700 ofiarami.
Musimy także powrócić do katastrofy malezyjskiego samolotu lot 370, który zniknął z radarów nad Morzem Chińskim 08.03.2014 roku. Samolot leciał do Pekinu. Wiadomo już, że przewoził dwa bardzo cenne kontenery, posiadające specjalną ochronę najemników. Kilku spośród nich zmarło w tajemniczych okolicznościach. Kontenery wyładowano, czy przeładowano, ale po kilku dniach, po zniknięciu lotu 370, na Diego Garcia, do wielkiej bazy Pentagonu na Oceanie Indyjskim, przyleciały dwa samoloty, jeden z USA, a drugi z Europy. Każdy z tych tajemniczych samolotów przywiózł, jak podano, wybitnych wirusologów. Co robili wirusolodzy w 2014 roku w tajnej bazie na Diego Garcia ?
Nie wiadomo!
Nie ujawniono także nazwisk tych ludzi.
Dlaczego?
http://www.kuprawdzie.pl/hiszpanska-grypa-mit/
https://www.facebook.com/JJaskow/posts/371713706494595/
https://www.polishclub.org/…/02/11/oszu ... polakow-gr…/
https://pl.pinterest.com/pin/3096929118 ... 8/?lp=true
https://www.polishclub.org/…/dr-jerzy-j ... polio-a-de…/
https://www.polishclub.org/…/dr-jerzy-j ... polio-who-…/
http://dakowski.pl/index.php
https://www.polishclub.org/…/dr-jerzy-j ... matrix-epi…/
https://www.facebook.com/JJaskow/posts/797603673905594/
http://www.kuprawdzie.pl/odra-straszenie-epidemia/
https://www.wprost.pl/…/6…/bron-biologi ... ainie.html
https://wolnemedia.net/tajne-laboratori ... -ukrainie/
https://www.planeta.pl/…/Lot-MH-370-kat ... tnicza-czy

Oczywiście, jest to niczym nieuzasadniona zbieżność przypadków i każdy kto myśli inaczej, jest po prostu wariatem.

dan w dniu św. Tymoteusza i Tytusa, tj. 26 stycznia 2020 roku
T ymoteusz był wiernym i oddanym uczniem oraz współpracownikiem św. Pawła. Św. Paweł nazywa go "najdroższym synem" (1 Kor 4, 17), "bratem" (1 Tes 3, 2), "pomocnikiem" (Rz 16, 21), którego wspomina ze łzami w oczach (2 Tm 1, 4).
Kiedy Apostoł Narodów zatrzymał się w czasie swojej drugiej podróży w miasteczku Listra, nawrócił dwie Żydówki: kobietę imieniem Lois i jej córkę, Eunikę. Synem tejże Euniki, a wnukiem Lois był św. Tymoteusz. Jego ojcem był zamożny Grek, poganin, który jednak pozwolił babce i matce wychować Tymoteusza w wierze mojżeszowej. Tymoteusz był młodzieńcem wykształconym. Znał Pismo święte i często się w nim rozczytywał. Wyróżniał się dobrymi obyczajami. Chrzest przyjął z rąk św. Pawła. Dlatego słusznie Apostoł nazywał go swoim synem. Dla ułatwienia Tymoteuszowi pracy wśród rodaków św. Paweł poddał go obrzezaniu.
Św. Paweł często wysyłał Tymoteusza w trudnych i poufnych sprawach do poszczególnych gmin, które założył, m.in. do Koryntu, Filippi i Tesalonik. Jego też wyznaczył na biskupa Efezu, ówczesnej metropolii Małej Azji i stolicy rzymskiej prowincji. W czasie swoich podróży po Małej Azji, Achai (Grecji) i do Jerozolimy św. Paweł zabierał ze sobą Tymoteusza do pomocy w posłudze apostolskiej. Święty uczeń dzielił także ze swoim mistrzem więzienie w Rzymie (Flp 2, 19-23). Dwa Pawłowe listy do Tymoteusza znajdują się w kanonie ksiąg Nowego Testamentu. Paweł wydaje mu najpiękniejsze świadectwo i daje pouczenia, jak ma rządzić Kościołem w Efezie.
Według podania, kiedy św. Jan Apostoł przybył do Efezu, Tymoteusz oddał się do jego dyspozycji. Kiedy zaś Apostoł został skazany na banicję na wyspę Patmos przez cesarza Domicjana, Tymoteusz miał na nowo objąć biskupstwo w tym mieście.
Tradycja głosi, że Tymoteusz miał ponieść śmierć męczeńską za Trajana z rąk rozjuszonego tłumu pogańskiego, kiedy miał odwagę publicznie zaprotestować przeciwko krwawym igrzyskom. Tłum miał rzucić się na starca i tak go pobić, że ten niebawem wyzionął ducha. Martyrologium Rzymskie podaje jeszcze inną wersję, że biskup miał występować przeciwko czci pogańskiej bogini Diany, która w Efezie miała swoje centralne sanktuarium. Możliwe, że obie przyczyny były powodem jego śmierci około roku 97. Dlatego do roku 1969 św. Tymoteusz odbierał chwałę jako męczennik. Ostatnia reforma liturgii czci go jednak jako wyznawcę w przekonaniu, że ostatnie chwile życia Tymoteusz spędził nie jako męczennik, mimo że w latach swojego pasterzowania wiele musiał wycierpieć dla sprawy Chrystusa.
Jego relikwie przeniesiono z Efezu do Konstantynopola (356 r.) i umieszczono w bazylice Dwunastu Apostołów. W XII w. krzyżowcy wywieźli je do włoskiego miasta Termoli. Zamurowane, zostały odnalezione przypadkiem 7 maja 1945 roku.

kontakt: jerzy.jaskowski@onet.pl

https://www.facebook.com/JJaskow/posts/1095776324088326


Terroryzm – broń biologiczna – ochrona środowiska.


Pamiętaj: –
Leczenie jest zawsze sprawą indywidualną chorego.
Ustawy medyczne służą handlarzom i specsłużbom w lepszym zniewoleniu człowieka [politycznym/ekonomicznym].


Obrazek

Od 2001 roku, świat, pod naciskiem polityków, prowadzi wojnę z terroryzmem. Pomimo faktu, że do dnia dzisiejszego nie odbył się na całym świecie ani jeden proces terrorystów i wszyscy giną najdalej w kilka dni po aresztowaniu, to wydatki na tą wojnę wzrastają w tempie geometrycznym. Podatnik amerykański pokrywa ponad 50% wydatków światowych na wojsko. Takie działania powodują potencjalne zagrożenie dla środowiska, na przykład przez badania nad bronią biologiczną.

Co to jest broń biologiczna? Zaliczamy do tej kategorii wszelkiego rodzaju bakterie, wirusy i grzyby, których rozpowszechnianie w terenie powoduje śmierć, lub chorobę populacji zamieszkującej dany teren.

Obecnie uważa się, że podane niżej drobnoustroje są potencjalnymi czynnikami broni biologicznej:

Bacillus Antracib, Ascaris Suum, Brucella sius, Coxiella brunetiib, Francisella tularenis, Gardia lamblia ospa HIV, wirusowe zapalenie mózgu, Ricketsia Prowazeki, Yersinai pestisb, Yersinai enterocolica, Salomonella typhimurium, Salomonella typhi, Shigella różne gatunki, Schistosoma Vibro cholere, Ebola, wirus żółtej gorączki,
oraz toksyny:
1.Botulinumb,
2.Ricinb.

Za próbami stosowania na szeroką skalę broni biologicznej przemawiają:
– koszty,
– chorobotwórczość,
– efektywność bojowa,
– obecność patogenów i ich stabilność,
– leczenie i rodzaj szczepień dla własnych sił,
– trudność wykrycia – objawy mogą się różnić u ludzi.

-Nieprzygotowana służba zdrowia.
Typowym przypadkiem może być tutaj historia ospy we Wrocławiu w 1962 roku. Zakażenie przywiózł z Indii agent wywiadu wojskowego Bonifacy J.. Pomimo blokady Wrocławia i tego, że chory był leczony w szpitalu wojskowym, którego specjaliści znali jego historię, przez okres kilku tygodni nie potrafiono rozpoznać choroby, co doprowadziło do śmierci kilku osób, mających bezpośrednio kontakt z chorym.

-Okres utajenia.
Przykładowo, do skażenia 100 km2 terenu z 50% śmiertelnością zamieszkujących tam ludzi, potrzeba kilka, do kilkunastu ton toksyn [takich jak rycyna versus], lub związków chemicznych, ale na przykład wąglika, tylko kilka kilogramów. Pentagon szacuje, że 100 kg wąglika rozsianych pod wiatr może spowodować śmierć 3 milionów ludzi. Oczywiście, przy odpowiedniej gęstości zaludnienia. Tak więc nawet dla bogatych instytucji jest to problem nie do pominięcia.

Można tu przypomnieć przypadek Aum Shinrikyo, sekty japońskiej, odpowiedzialnej za rozpylenie sarinu w tokijskim metrze, w 1995 roku.

W okresie ostatnich 50 lat, termin „broń biologiczna”, w związku z wynikami badań genetycznych, rozszerzono. Obecnie do broni biologicznych zalicza się także sztucznie wywołane choroby. Już od co najmniej początków lat 80-tych, kraje takie jak USA, Izrael, Rosja posiadają laboratoria, prowadzące wymienione eksperymenty. Wojsko stara się tak “dopasować” daną bakterię, lub innego pasożyta, aby atakował ludzi posiadających określone geny. To właśnie jest przyczyną finansowania przez ośrodki wojskowe badań genetycznych na szeroką skalę, na przykład badań genetycznych piersi u Chazarów w szczecińskim. Przykładem są tutaj prace DARPA, agencji Pentagonu zatrudniającej ok. 50 osób, ale dysponującej budżetem ponad 5 miliardów rocznie

DARPA jest w chwili obecnej największym pracodawcą nowych technologii wojskowych. Od wielu lat agencja dysponuje specjalnymi grantami na tworzenie miniaturowych “wirusów “, które mogą atakować organizm człowieka.

Pomimo Konferencji Genewskiej o zakazie prób z bronią biologiczną z 1972 roku, badania takie są nadal prowadzone w co najmniej kilku krajach na świecie.

Tak się dziwnie składa, że większość epidemii obserwowanych w USA, rozpoczyna się od Fortu Detrick, Frederick w stanie Maryland. I tak, rzekoma epidemia Hiszpanki rozpoczęła się po zaszczepieniu żołnierzy, przygotowujących się do wyjazdu do Europy w 1918 roku. Kolejne zachorowania, już w Europie, były wśród prostytutek portowych we Francji, gdzie lądowali Amerykanie.

W roku 1940, znowu w Forcie Detrick, zaszczepiono żołnierzy przed wyjazdem na pola działań wojennych w Europie i Azji, szczepionką przeciw grypie. Szczepionka była wyjątkowo skuteczna. W krótkim czasie zmarło ponad 60 000 zaszczepionych żołnierzy.

Podobnie było zarówno z ptasią grypą, jak i tzw. świńska grypą. Zawsze ślad wiódł do Fortu Detrick. Na przykład wirusa H1A1 rozpoznano w 1976 roku u dwóch zmarłych żołnierzy, właśnie w Forcie Detrick. Do 2006 roku zakażenie wirusem H1A1 stanowiło około 80 % zakażeń grypy na całym świecie. Sprzedażą szczepionek zajmowała się firma Merck.

Także w USA przeprowadzono doświadczenia z rozpylaniem bakterii, zarówno z okrętów stojących na morzu, jak i w metrze w Nowym Jorku, polegające wpuszczaniu określonych drobnoustrojów do kanałów wentylacyjnych.

Istnieje dobrze udokumentowany związek pojawienia się wirusa HIV, z rozpoczętymi koło 1979 roku w Nowym Jorku testami szczepionki przeciwko WZW. Na grupie 1000 homoseksualistów, będących królikami doświadczalnymi, rozpoczęto badania nad szczepionką przeciwko WZW B. Wbrew bowiem utrzymywanej w Polsce nomenklaturze, wirus WZW typu B na świecie zaliczany jest do chorób wenerycznych, a nie jak w Polsce, do typu wszczepiennego. W Polsce zakwalifikowanie wirusa tzw. ”żółtaczki wszczepiennej” miało cel polityczny, a nie medyczny. W przeciągu ostatnich 50 lat nie zanotowano bowiem ani jednego przypadku wyhodowania wirusa, po sterylizacji materiałów w autoklawie. Nie zamknięto żadnego szpitala z powodu rozmnażania wirusów po sterylizacji. Wirus WZW typu B „wszczepienny”, miał uzasadnić wprowadzenie strzykawek plastikowych – jednorazowych, w ramach pożyczek genseka E. Gierka. Wirus wydziela się bowiem w ślinie i spermie i dlatego kraje zachodnie zaliczają chorobę do wenerycznych. Stąd badania nad homoseksualistami.

W 1979 roku doszło do wycieku wąglika z tajnego laboratorium w Sowietach.

Przed kilku laty mieliśmy dziwną epidemię w Hamburgu, zwaną “ogórkiem hiszpańskim”. Epidemia dziwnie szybko znikła ze szpalt gazet. Nie podano tylko, że w Hamburgu mieści się wojskowy instytut zajmujący się właśnie badaniami nad broniami biologicznymi.

Rys historyczny.
Jak zwykle, zwolennicy takiej broni starają się znaleźć podparcie w historii. I tak, podaje się, że już starożytni Asyryjczycy używali zatrutych ziół w celu niszczenia przeciwnika. Pierwszym opisywanym przypadkiem były walki w 1346 roku, przy zdobywaniu genueńskiej kolonii Kaffa [obecnie Fedosia, Ukraina], przez armie mongolskie. Mongołowie podobno rzucali na mury trupy ludzi zmarłych z powodu dżumy, starając się wywołać epidemię w mieście. Wydaje się to jednak problematyczne, bowiem taka epidemia praktycznie uniemożliwiałaby potem wejście armii zwycięskiej do miasta, z obawy o rozszerzenie epidemii. Zniknąłby sens zdobywania miasta i uniemożliwiłoby to zabieranie łupów.

Pierwszym, na prawdę celowym uśmiercaniem ludzi poprzez zakażenie, były działania angielskiego generała, Jeffreya Amhersta, który, chcąc sobie ułatwić walkę z Indianami Delaware, czyli zniszczyć ich [był to pierwszy świadomy holokaust ze względu na rasę, uśmiercano kobiety, dzieci i wojowników; oczywiście dzieci zmarło najwięce-jj], dał im koce zakażone ospą. Ospa w tym czasie, u ludzi rasy białej, nie powodowała dużej śmiertelności. Indianie umierali jak muchy.

W związku z faktem, że kontrola nad bronią biologiczną jest trudna, większość dowódców niechętnie brała się za jej używanie. W czasie II Wojny Światowej największe prace nad bronią biologiczną prowadziła Japonia. Używała jej w Chinach, prawdopodobnie już od 1936 roku. W Japonii powstałą specjalna jednostka 731, pod dowództwem płk Shiro Ishii, która prowadziła zakrojone na szeroką skalę badania nad opracowywaniem nowych rodzajów broni biologicznej, sposobów jej przenoszenia i rozpościerania na dużym terenie. W 1945 roku przeszedł na stronę USA i po 1954 roku został szefem koncernu faramceutycznego.

Badania prowadzone były także w USA i w Sowietach.
Wyraźnie trzeba podkreślić, że jedynym krajem, który nie prowadził badań nad bronią biologiczną w okresie II WOJNY ŚWIATOWEJ BYŁY NIEMCY.

Do walki z terroryzmem szykują się także rozmaitego rodzaju koncerny biotechnologiczne, strasząc broniami biologicznymi. I tak, naukowcy tych firm starają się opracować tzw. syntetyczne wirusy. Amerykanie zbudowali już od podstaw genom wirusa polio. Praktycznie dyskwalifikuje to wszelkiego rodzaju akcje szczepienne, prowadzone przez WHO i inne instytucje. Po skonstruowaniu takiego syntetycznego wirusa, naukowcy z Uniwersytetu w Nowym Jorku, w Stony Brook, wstrzyknęli go myszom. Zwierzęta zostały sparaliżowane i zdechły. Czyli postulat Kocha został spełniony. Udowodniono, że przynajmniej proste wirusy można syntetyzować. [dr Eckard Wimmer – Science]. Na zarzut, że może być wykorzystany przez różne organizacje terrorystyczne, naukowcy odpowiedzieli, że na świecie tylko parę osób może zająć się produkcją takiego wirusa. Jest to proces skomplikowany i wymagający wysoce specjalistycznego laboratorium. Już obecnie istniejące bronie biologiczne, potrafią niszczyć przeciwnika, w zależności od koloru skóry i innych charakterystycznych cech ras ludzkich, głównych grup etnicznych.

W tym kontekście “genetyczne” bronie wywierają szkodliwe działanie, w oparciu o właściwości genetycznie zmodyfikowanych organizmów, lub specjalnie zmodyfikowanych cząsteczek kwasu nukleinowego.

Od 2000 roku program DARPY koncentruje się na tworzeniu sztucznych, biologicznych nano-obiektów. Opisano już występowanie takich chorób, jak Morgellons. Obecnie, jedyne publiczne badania nad Morgellons, prowadzone są przez Carnicom Institut, prywatną instytucję założoną przez Clifforda E. Carnicoma.

W skrócie można powiedzieć, że broń ta sprowadza się do rozsypywania przez samoloty nanocząstek. Cząsteczki te, poprzez układ oddechowy dostają się do organizmów żywych, wywołując określone skutki biologiczne, w zależności od składu chemicznego oraz miejsca usadowienia się. Poniższa tabela zawiera przykład takiego “wysiewu”. Jak wiadomo, aluminium posiada powinowactwo do układu nerwowego. Efektem będzie więc nasilanie się na przykład demencji u ludzi, czy uszkodzenia nerek.

W obrazie histologicznym te nanocząstki widoczne są przy powiększeniu od 700 do 2000 razy. Praktycznie więc niemożliwe jest uwidacznianie ich podczas badań histopatologicznych. Prawdopodobnie cała teoria nowotworów u człowieka będzie musiała ulec przewartościowaniu. Powstające guzy nowotworowe mogą być tylko reakcją organizmu na wchłonięte cząstki. Może to być coś podobnego, jak powstawanie pereł, a tzw. przerzuty nie są przerzutamim tylko innymi ogniskami. W chwili obecnej badania nad tym tematem, ze względu na ograniczenia sprzętowe, brak odpowiednich mikroskopów, są praktycznie w Polsce niedostępne.

Sposoby przenoszenia broni biologicznej.

Powszechnie uważa się, że najłatwiej przenosić drobnoustroje za pomocą na przykład pocisków rakietowych. Nie jest to takie proste, ponieważ wybuch rakiety uwalniający drobnoustroje, niszczy praktycznie 99% zarazków. Poza tym, rozerwanie pocisku powinno mieć miejsce około 50 m nad ziemią. Zdecydowana większość krajów nie posiada tak precyzyjnych rakiet.
Co nie przeszkadza, że zagrożenie oceniano na realne choćby w czasie Igrzysk Olimpijskich, w Atlancie w 1996 roku. Bezpieczeństwa strzegło 3000 żołnierzy, 6300 członków Gwardii Narodowej oraz 10 000 innych funkcjonariuszy. Niestety, na obecnym poziomie wiedzy trudno określić, czy są to wydatki celowe, czy tylko propagandowe.

To, że problem jest nabrzmiały, świadczą dziwnie, tajemnicze i nagłe śmierci znanych biologów w ostatnim 10-leciu.

http://en.wikipedia.org/wiki/Fort_Detrick
http://en.wikipedia.org/wiki/United_Sta ... ns_program
http://en.wikipedia.org/wiki/United_Sta ... se_program
http://en.wikipedia.org/wiki/United_Sta ... s_Diseases
http://pl.wikipedia.org/wiki/Epidemia_o ... wiu_(1963)
http://www.polskieradio.pl/39/246/Artyk ... la-Wroclaw
http://en.wikipedia.org/wiki/Jeffery_Am ... on_Amherst
http://www.nativeweb.org/pages/legal/am ... _jeff.html
http://www.nativeweb.org/pages/legal/am ... _jeff.html
http://dakowski.pl//index.php?option=co ... &Itemid=53
http://dakowski.pl//index.php?option=co ... &Itemid=53
http://dakowski.pl//index.php?option=co ... &Itemid=53
http://www.frech.org.pl/medycyna.html
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_tech ... 1905015809
https://www.polishclub.org/2013/06/20/d ... -czy-cz-2/
https://www.polishclub.org/2013/04/09/d ... e-czesc-1/
https://www.polishclub.org/2013/01/19/d ... est-cz-iv/
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jednostka_731
http://pl.wikipedia.org/wiki/Shirō_Ishii
https://www.polishclub.org/2014/04/04/d ... zesc-ii-2/
http://www.dailymotion.com/video/x1yune ... rails_tech
http://w797.wrzuta.pl/film/5f4sNv3yL3i/ ... chemtrails
http://educodomi.blog.pl/2014/09/12/229/
PS1. Dlaczego od 15 lat GUS nie publikuje danych, dotyczących zachorowań w rozbiciu na poszczególne powiaty? Przecież GUS utrzymuje się ze społecznych, naszych pieniędzy! Podział na powiaty jest oficjalnym, administracyjnym podziałem w jeszcze istniejącym [formalnie] kraju. Ktoś mu zakazał?

Rozpowszechnianie wszelkimi możliwymi sposobami jest jak najbardziej wskazane.
Prof. Wawrzyniec Wawrzyniak
Dr Jerzy Jaśkowski
jerzy.jaskowski@o2.pl

11.X.2014 r.

Więcej opracowań dr. Jerzego Jaśkowskiego na naszym portalu > > > > TUTAJ .

Fot. tech.wp.pl

POLISH CLUB ONLINE, 2014.10.12
https://www.polishclub.org/2014/10/12/t ... WtoCKoDqUA
2 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 18032
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 939
Podziękował: 32678 razy
Otrzymał podziękowanie: 26084 razy

Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 27 sty 2020, 23:06

Coronowirus z Wuhan dotarł do Europy. W USA martwią się o paczki pocztowe z Chin - A. Zell

https://www.youtube.com/watch?v=4s8gbznm_Sk

Opublikowany 27 sty 2020
Według China Morning Post - "Koronawirus w Chinach: eksperci medyczni z Hongkongu wzywają do wprowadzenia „drakońskich” środków w mieście, ponieważ badania szacują, że w Wuhan jest już 44 000 przypadków
Wydział medycyny HKU, dziekan medycyny Gabriel Leung, mówi, że badania pokazują, że we wszystkich większych miastach na kontynencie dzieje się samoistna transmisja z człowieka na człowieka
Wezwał do wprowadzenia środków mających na celu ograniczenie przemieszczania się ludzi, zamykanie szkół, organizację pracy w domu i odwoływanie masowych spotkań"
https://www.scmp.com/news/hong-kong/h...

Puste ulice w Wuhan- China coronavirus: Empty streets of Wuhan
https://www.youtube.com/watch?v=vUBfU...

The Guardian: What is the coronavirus? (Co to jest coronovirus?)
https://www.youtube.com/watch?v=aerq4...

Prasa USA martwi się o bezpieczeństwo paczek z Chin:
https://nationalfile.com/exclusive-us...

China coronavirus: a look inside the sealed off city of Wuhan:
https://www.youtube.com/watch?v=CfcIH...
0 xDevana
Posty: 196
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 106
x 23
Podziękował: 1228 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy

Re:Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: Devana » poniedziałek 27 sty 2020, 23:31

Panika niewskazana... zdaje się chodzi o upozorowanie pandemii... i zaszczepienie nas - z wiadomym skutkiem...
Dr Jerzy Jaśkowski na temat koronawirusa z Wuhan i skutecznego stosowania węgla aktywowanego (aktywnego) na infekcje wirusowe:

Świat jest inny odc. 115 - Strach się bać
https://www.youtube.com/watch?v=0LB94tuQDak
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14581
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1005
x 415
Podziękował: 15567 razy
Otrzymał podziękowanie: 22530 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 27 sty 2020, 23:34

też na 2 listy z ChRL czekam :?
1 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14581
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1005
x 415
Podziękował: 15567 razy
Otrzymał podziękowanie: 22530 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 28 sty 2020, 00:14

to uwaga jeszcze na ptaki powracające z Chin :mrgreen:
To znaczy, jak widzimy, wirus atakuje nie tylko ludzi, ale także zwierzęta, z którymi najczęściej styka się w życiu codziennym i w swojej działalności gospodarczej. Zwierzęta w tym mogą stać się nosicielami wirusa, jak miało to miejsce w przypadku H5N1. Szczególnie niebezpieczne w tej sytuacji są ptaki ze względu na ich zdolność przenoszenia wirusa na duże odległości.

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/co-m ... -2019-ncov
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

zdro
Posty: 670
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 23
x 49
Podziękował: 718 razy
Otrzymał podziękowanie: 621 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: zdro » wtorek 28 sty 2020, 09:49

Wymyslec epidemie wirusa i powiedziec ze przenosi sie tez poprzez gotowke. Hmmm


MARK OF THE BEAST REVEALED! What you need to know about the CORONA VIRUS and microchips. U Ready?
https://youtu.be/rsZYYsRuGZc
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

soma
Posty: 562
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 52
Podziękował: 894 razy
Otrzymał podziękowanie: 964 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: soma » wtorek 28 sty 2020, 10:55

Trzy miesiące po tym jak Bill Gates tworzył symulację pandemii koronawirusa, obecnie ten patogen rozprzestrzenia się na cały świat.

http://www.prisonplanet.pl/polityka/trz ... 1336514866
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14581
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1005
x 415
Podziękował: 15567 razy
Otrzymał podziękowanie: 22530 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 28 sty 2020, 11:04

to ustawka, wystarczy posłuchać dr.Jaśkowskiego powyżej,-
wirus zidentyfikowany w 24h przez lekarza pierwszego kontaktu,-
na bazarze rybnym :lol: :lol:
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

soma
Posty: 562
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 52
Podziękował: 894 razy
Otrzymał podziękowanie: 964 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: soma » wtorek 28 sty 2020, 11:31

Jeden Szwed, Mikael, ktory aktualnie znajduje sie w Cinach napisal na Facebook o "gotowosci" szwedzkiej. My mamy pelna kontrole - twierdza szwedzkie urzady. Ci, ktorzy przybywaja z Chin i maja symptomy sa badani. A co z tymi, ktorzynie maja jeszcze symptomow?
Mikael byl w Wuham i zdarzyl opuscic to miejsce ostatnim pociagiem, zanim utworzyli kwarantanne. Skontaktowal sie ze szwedzkimi urzednikami a oni mu powiedzieli, ze jak nie prycha to niech przyjezdza i zyje swoim zyciem. Wsciekly byl na takie podejscie i klamstwa i postanowil to naglosnic. Uspokoic ludzi, ze maja pelna kontrole i pozwalac wirusowi rozprzestrzeniac sie.
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14581
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1005
x 415
Podziękował: 15567 razy
Otrzymał podziękowanie: 22530 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 28 sty 2020, 11:41

..no to tak- nie chcę tego bagatelizować, bo coś wypuścili z Lab:
w UK nie ma żadnej kontroli póki co i też część osób narzeka..
https://youtu.be/1Lx0ae5gibs
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 18032
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 939
Podziękował: 32678 razy
Otrzymał podziękowanie: 26084 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 28 sty 2020, 17:42

Zrozumieć Wirusy Kiedy można sie Zarazić??? ( Koronawirus)

https://www.youtube.com/watch?v=M4ok3kCzAeA

Opublikowany 26 sty 2020

Treść filmu ma charakter informacyjny nie zastępuje wizyty u lekarza lub specjalisty:-)Nie ponoszę odpowiedzialności za złe zastosowanie lub zrozumienie stosujesz na własną odpowiedzialność!!!!Film ma na celu przybliżyć wiedzę jak kiedyś były używane poszczególne rośliny oraz zastosowanie przedstawione w filmie może zostać użyte w sytuacji awaryjnej gdy nie mamy dostępu do lekarza A gdy nie jesteśmy w środku dżungli to idziemy normalnie do lekarza
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6943
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1277
x 354
Podziękował: 12787 razy
Otrzymał podziękowanie: 13083 razy

Re:Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 29 sty 2020, 00:55

songo70 pisze:
wtorek 28 sty 2020, 11:04
to ustawka, wystarczy posłuchać dr.Jaśkowskiego powyżej,-
wirus zidentyfikowany w 24h przez lekarza pierwszego kontaktu,-
na bazarze rybnym :lol: :lol:
Ty to wiesz ,ja to wiem i my to wiemy ale i tak zostałam zaatakowana na FB . Nawet nie próbuję przekonywać ,szkoda czasu .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14581
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1005
x 415
Podziękował: 15567 razy
Otrzymał podziękowanie: 22530 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 29 sty 2020, 13:13

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 611
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18601 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 29 sty 2020, 16:29

Dramatyczny scenariusz koronawirusa:
Chiny upadną? Jaką kartą grają globaliści?


Wednesday, 29.01.2020
Koronawirus szaleje. Epidemia się powiększa. Lekarze Wuhan proszą o pomoc.

Sytuacja w Chinach wymyka się spod kontroli!

Od 18:00 23 stycznia czas wschodni USA, źródła wywiadowcze w Chinach potwierdzają, że dziś zarażonych jest ponad 2,8 MILIONÓW. I umarło sto dwanaście tysięcy (112 000) ludzi. Główna przyczyna śmierci: niewydolność wielonarządowa.

To bardzo różni się od PUBLICZNIE zarejestrowanej liczby 830 zakażonych i 25 zgonów. W tym samym czasie lekarze w Wuhan poinformowali wczoraj, że zabrakło zestawów do testowania wirusów…

Tysiące ofiar dostarczono bezpośrednio do spalarni. Bez pogrzebu. Bez uroczystego pochówku. Zwłoki po prostu płoną. Informacje otrzymujemy bezpośrednio od personelu spalarni!

W czwartek 23 stycznia chiński rząd poddał kwarantannie 11 miast: Wuhan, Huangang, Echzhou, Chibi, Xiangtao, Qianjiang, Zhijiang i Lichuan: – Wuhan (11 milionów osób) – Huangang (7 milionów) – Xianning (2,5 miliona) – Huangshi (2,5 miliona) – Xiantao (1,2 miliona) – Dai (1 milion) – hrabstwo Yangxin ( 1 mln) – Qianjiang (1 mln) – Chibi (500 tys.) – Zhijiang (500 tys.) – miasto Enshi (750 tys.) Razem – 29 mln osób.

Obecnie chińskie wojsko pomaga zablokować te chińskie miasta. Wszyscy noszą kombinezony bioprotekcyjne. Centralna Komisja Wojskowa KPCh nakazała dowództwu centralnemu pomóc zamknąć Wuhan w reakcji na niestabilność społeczną z powodu „paniki”. Żołnierze byli wyposażeni w biologiczny sprzęt ochronny.

Przybywają także pojazdy opancerzone: pojazdy opancerzone Dongfeng EQ2050, transportery opancerzone i lekkie czołgi ruszają w celu wzmocnienia blokad drogowych. Co jeszcze bardziej zaskakujące, Chińczycy w całym Zhejiang są zobowiązani do pozostania w swoich domach.

To 60 milionów ludzi, którym nakazano pozostać tam, gdzie są, co nie jest jeszcze oficjalną kwarantanną, ale raczej ściśle sformułowaną radą. Systemowa porażka chińskiego społeczeństwa już się rozpoczęła. Ludzie padają nieprzytomni na ulicach. Sklepy już dawno zostały oczyszczone z jedzenia. Panika stanie się nieunikniona, ponieważ ludzie zrozumieją, że jedzenie, medycyna i lekarze są ograniczonymi zasobami i nie wystarczają dla wszystkich.

Tymczasem w Australii władze ds. Zdrowia potwierdziły, że osoba w Sydney jest poddana kwarantannie po możliwej infekcji potencjalnie śmiertelną chorobą koronawirusa. Podejrzana sprawa jest teraz w Brisbane. W Kanadzie w Montrealu 5 osób jest poddanych kwarantannie. W Kolumbii (Ameryka Południowa) istnieje jeden podejrzany.

W Anglii weryfikowanych jest 14 osób, potwierdzonych jest 5 osób. W Japonii jeden potwierdzony przypadek. W Malezji 2 osoby są poddane kwarantannie. Istnieją trzy nowe przypadki w Meksyku. W Irlandii Północnej 1 osoba. Na Filipinach jest 5 podejrzanych, ale uważa się, że 12 000 osób miało kontakt z wirusem. Istnieje kilka potwierdzonych przypadków w Arabii Saudyjskiej. W Stanach Zjednoczonych: w Los Angeles, Kalifornii i Teksasie.

Obecnie nikt nie wie, jak potoczy się epidemia na świecie, ale w Chinach już trwa. Oznacza to, że chińska gospodarka upadnie. A kiedy Chiny upadną, spowoduje globalną falę wstrząsów gospodarczych, z których planeta nie będzie w stanie wyjść przez dziesięciolecia.https://youtu.be/83BICH8prMM
źródło: wolna-polska.pl

Foto: Twenty20

...

Komentarz Roberta Brzozy:

Niewątpliwie wirus został wyprodukowany w jakimś konkretnym celu. Został nawet opatentowany.

Tylko po co?

Po co pracować nad czymś, co zagrozi ludzkości?

Teraz wszystko w rękach tych, co wyprodukowali wirus.

Mogą rozlać go na cały świat, zarazić miliony osób w różnych krajach.

Mogą doprowadzić dane regiony świata do paraliżu rodem z filmów katastroficznych.

Scenariuszy jest naprawdę dużo. Mogą na przykład rozlać wirus i szantażować rządy do przyjęcia danych rozwiązań globalistycznych. Rządom, które się ugną, np. wycofają gotówkę,

będą sprzedawać szczepionki na koronawirus.

Mogą również wywołać chaos w celach testowych, postraszyć rządy, pokazać siłę.


Walka toczy się o władzę nad ziemią, dlatego wszelkie scenariusze mogą być realne.

Raczej nie doprowadzą Chin do upadku, jak wskazuje powyższy artykuł, ponieważ to tam testują system punktów (NWO), który chcą wdrożyć w każdym państwie.

System jest w fazie próbnym, dlatego potrzebują Chińczyków do dalszych testów.
https://robertbrzoza.pl/post/dramatyczn ... globalisci

opatentowane, w fazie darmowych testów, panika telewizyjna, wg planu..
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14581
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1005
x 415
Podziękował: 15567 razy
Otrzymał podziękowanie: 22530 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 29 sty 2020, 16:39

a co na to Eter:
Eter TV
Eter TV
16 godzin temu (edytowany)
NOWE INFO O WIRUSIE z CHIN
Na podstawie najnowszego raportu sytuacyjnego WHO, ograniczając się do sytuacji w Chinach. Przypadki: 6 973 - podejrzewane; 4 537 - potwierdzone 976
chorych. CZY OSTANIA CYFRA NIE JEST ZNAJOMA? 676 !!!! RESET. Oczywiście Bill Gates znany członek loży masońskiej przewidział to rok temu i powiedział, że zginie 33 miliony ludzi. KURCZE NIE DO WIARY ZNÓW LICZBA 33. CO ZNACZY SŁOWO KORONAWIRUS JUŻ NIEDŁUGO NA FACEBOOKU Artura Lalaka: Lalartu
Obrazek
https://www.youtube.com/post/UgwIfHro-mngU6K7wtl4AaABCQ
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

cedric
Posty: 6322
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 93
x 157
Podziękował: 3920 razy
Otrzymał podziękowanie: 9966 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 29 sty 2020, 18:57

Skoro rotawirusy mogą byc roznoszone przez szczepienia, tak samo , jak odra , to może i coronavirus ma to samo pochodzenie?
https://www.facebook.com/SkuteckiPawel/ ... tn__=EHH-R

Paweł Skutecki
19 godz. ·
Koronawirus opanował umysły i emocje. Za tydzień mój felieton w Wolnej Drodze będzie właśnie o tym, ale teraz uporządkujmy fakty.

Co to jest ten koronawirus? To nic innego jak... szczepionka. Serio. Zacytuję z dokumentu, którego link znajdziecie w komentarzu: "The coronavirus may be used as a vaccine for treating and/or preventing a disease, such as infectious bronchitis, in a subject".

[edytowane na grzeczną prośbę pana Kaźmierczaka: "co do zasady niemal każdy wirus czy bakteria może być wykorzystany do przygotowania szczepionki. Nie jestem wybitnym znawcą języka Szekspira, ale cytat przez Pana zamieszczony winien być tłumaczony raczej jako: koronawirus może być użyty jako szczepionka w leczeniu czy zapobieganiu chorób." Problem jednak w tym, że ten wirus najprawdopodobniej został stworzony w laboratorium właśnie po to i użycie go do szczepień jest w dokumentach patentowych zapisane jako jedyne.]

A co o tym piszę w Wolnej Drodze (w sobotę papierowa wersja, w poniedziałek w internecie)? Dużo nie mogę na razie opublikować, ale parę akapitów na zachętę...

"W biznesie szczepionkowym nie chodzi o to, żeby robić komuś krzywdę, ale żeby zarabiać. A na czym lepiej się zarabia niż na strachu?

To znany mechanizm, w XXI wieku kilkukrotnie już stosowany z ogromnym sukcesem finansowym. Pamiętacie Państwo rok 2001 i chorobę wściekłych krów, czyli rzekomą epidemię BSE? Mieliśmy wszyscy umierać w wyjątkowo paskudny sposób na chorobę Creutzfeldta-Jakoba, a skończyło się wybiciem masy krów. Ktoś zarobił? Pewnie, że tak!

Chwilę później czekała nas epidemia wirusa Zachodniego Nilu, wirus SARS który miał wyludnić Azję i wiele innych. A była jeszcze epidemia ptasiej i świńskiej grypy, wirusa Ebola, Zika. Wszystkie one miały być godnymi następcami dżumy i cholery, ale nic takiego się nie stało. Dlaczego?

Są dwie możliwości, albo jesteśmy jako ludzkość tak mądrzy i technologicznie zaawansowani, że sobie poradziliśmy, albo te rzekome epidemie to były bujdy na resorach żeby wyciągnąć od rządów góry pieniędzy. O ile wszędzie na świecie każdą publiczną służbę zdrowia przerasta temat kolejki do stomatologa i nietrujące plomby, to skłaniam się do drugiej opcji. (...)

A co jeśli koronawirus jest wyjątkiem od reguły? Wtedy niech nas dobry Pan Bóg ma w swojej opiece, bo patrząc na polski system ochrony zdrowia, innej nadziei nie będzie."
2 xDevana
Posty: 196
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 106
x 23
Podziękował: 1228 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy

Re:Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: Devana » środa 29 sty 2020, 20:13

Pandemia Szczepień - jak się bronić? | OBNAŻANIE MATRIXA

https://www.youtube.com/watch?v=b0JxQooY4aY


Opublikowany 29.01.2020

Pod filmem umieszczono poniższe linki, które działają gdy wchodzi się bezpośrednio z youtube.
0 xDevana
Posty: 196
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 106
x 23
Podziękował: 1228 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy

Re:Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: Devana » środa 29 sty 2020, 22:14

Sporo nt. koronawirusa jeszcze tutaj:
http://www.prisonplanet.pl/polityka/trz ... 1336514866
0 xbeadnorsi
Posty: 814
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 2
x 43
Podziękował: 1764 razy
Otrzymał podziękowanie: 1285 razy

Re:Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » środa 29 sty 2020, 22:20

Witam.Na zapalenie pluc polecam kalibracje co 5 minut askorbinianem sodu.
Na grzybicze zapalenie pluc C nie dziala badz bardzo wolno dziala,

wiec polecam kalibracje woda utleniona czyli co 15 minut lyzeczka WU w szklance cieplawej wody ze szczypta soli.

Zatrzymalem zapalenie z wypluwaniem juz krwi w jeden dzien po pierwszej dawce WU.
Dobijalem to cholerstwo jeszcze chyba z 10 dni tylko na wszelki wypadek.

Coronawirus atakuje pluca i powoduje zapalenie i czesto smierc wiec wskazane WU w kalibracji bez bawienia sie ze tak napisze witamina C.pozdrawiam.
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9341
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13602 razy

Re:Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 29 sty 2020, 22:41

Inhalacje też będą skuteczne, ale tak z 8 razy dziennie, a to kupa czasu w masce, ale ubija fantastycznie.
Wygląda na to, że koronavirus czyni największe szkody przy osłabionym układzie odpornościowym, co zwykle zresztą jest regułą nie tylko dla tego wirusa, ale mnóstwa innych patogenów również.
Problemem jest obecnie to, że w dzieciństwie i młodym wieku wszystkie infekcje są blokowane, a nie "przechorowane"z temperaturą, bo wtedy organizm się uodparnia na dany patogen i większość do niego podobnych.
Antybiotyki pozwalają na mobilność w trakcie infekcji, ale ten sam patogen w starszym wieku może doprowadzić do zejścia, jeśli zarażony nim bardzo szybko nie zareaguje i właściwie, jak np. kolega @beadnorsi wyczaił. WU to potężny eksterminator i naturalnie używany przez nasz organizm (komórki NK), tylko mamy ich niedobory przy słabej odporności.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Ramzes3
Posty: 620
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 75
Podziękował: 3471 razy
Otrzymał podziękowanie: 1399 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » środa 29 sty 2020, 22:50

soma pisze:
wtorek 28 sty 2020, 10:55
Trzy miesiące po tym jak Bill Gates tworzył symulację pandemii koronawirusa,
Ta nazwa wirusa powstała chyba na cześć jego wynalazcy albo twórcy: koronawir - usa :D
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14581
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1005
x 415
Podziękował: 15567 razy
Otrzymał podziękowanie: 22530 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 29 sty 2020, 22:54

https://kochanezdrowie.blogspot.com/202 ... =timeslide

Najnowsze posty
29 stycznia 2020 .
Zaprojektowany „nowy wirus korony” jest w porządku dla Europejczyków
Obrazek

Według „źródeł masonerii P3” „nowatorski wirus koronowy”, który teraz zaraża ludzi w Chinach, ma na celu pozostawienie tych europejskich bez szwanku. Wcześniej przedstawiliśmy obszerny dowód na to, że dotyczy to również SARS. Pamiętajcie, nazistowscy neokoni, którzy doszli do władzy wraz z George'em W. Bushem Jr., powiedzieli w swoim projekcie manifestu New American Century, że broń biologiczna specyficzna dla grup etnicznych byłaby „użytecznym narzędziem politycznym”.
https://www.fbcoverup.com/docs/library/ ... Wellcomme- Trust-and-Gates-Foundation-USPTO-Nov-20-2018.pdf
Układanka coraz ciekawsza...
no to teraz zamykamy niektóre giełdy
https://youtu.be/ZK5PvNvpK_8
Polaraxa 9-20: Wuhan, wąż i wirusy
1655 wyświetleń•29 sty 2020
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

beadnorsi
Posty: 814
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 2
x 43
Podziękował: 1764 razy
Otrzymał podziękowanie: 1285 razy

Re:Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » środa 29 sty 2020, 23:04

Jesli chodzi o dzieciaki,proponuje nie" bawic sie "i od razu zapodac 3 krople w 30 ml wody cieplawej oczywiscie na czczo,30 minut przed jedzeniem badz 2 godziny po jedzeniu czy tez plynie innym niz zwykla niegazowana woda.
Ja budze dzieciaki w srodku nocy,gdzie pewny jestem,ze sa na czczo.
Podaje im pierwsza dawke,pozniej druga i trzecia w miare jak sie obudze.

Na nastepny dzien jest juz koniec i nie wazne,czy to Jakis kaszel,grypa,brzuszek boli czy cos tam jeszcze.

Po zakonczeniu tzn."malej kalibracji"dla dzieci radze dobic "resztki " 5-cioma kroplami jodyny "na wszelki wypadek"Ostatnio w swieta walczylismy z "czyms"z przedszkola i takie to uparte bylo ze dzieciaki dopiero po kilkudziesieciu kroplach WU i kilkunastu chyba jodyny doszly do siebie,co uznaje za sukces w porownaniu do dwoch tygodni goraczek i lezenia w nieprzytomnosci przez kilka dni.
0 xbeadnorsi
Posty: 814
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 2
x 43
Podziękował: 1764 razy
Otrzymał podziękowanie: 1285 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » środa 29 sty 2020, 23:19

Wlasnie zakupilem kilka butelek WU ,jodyny mam tez z kilka buteleczek,jest i asd-2 w "garazu" ,witamina A,d-3 50tys.jed. wiec jestem jakotako przygotowany.

Niedawno bylem zmuszony ratowac moich dwoch pracownikow od choroby,ktorzy nie mieli ochoty na zwolnienie.

Zaproponowalem im wode utleniona i wypili po okolo 150 kropli w kalibracji przez caly dzien,nie jedzac tego dnia nic zupelnie.

W polowie kalibracji rozbolaly ich glowy,jednego bardzo mocno,druga tak mniej.

Powiedzialem,ze jak sie bol skonczy to oznacza "koniec wirusa/bakteri i beda zdrowi.
W razie czego przygotowalem produkty na bol glowy(czytaj ph) czyli sode ,cytryne i cytrynian potasu.

Niestety nie zdazylem zapodac sody poniewaz WU ubila ta te "przeziebienie" szybciej niz myslalem.

Wieczorem nie bylo czego dobijac,a rankiem wszyscy stawili sie do pracy w dobrej kondycji.

Skutkiem ubocznym WU u jednego z pracownikow byl gleboki sen i brak wybudzen w nocy,czego nie doswiadczyl od lat.

Ciche usmieszki na budowie sie skonczyly i nikt juz nie neguje tego,co opowiadam na temat zdrowia oczywiscie czasami.
Widze w oczach nawet zainteresowanie, a i zona tego pracownika zdziwiona,ze tydzien w domu nie lezal chory. Miala pomoc WU na grype,a pomogla na jeszcze inne rzeczy.
Tak to juz jest.
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14581
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1005
x 415
Podziękował: 15567 razy
Otrzymał podziękowanie: 22530 razy

Re: Coronowirus

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 29 sty 2020, 23:30

Off Topic
po obejrzeniu Polaraxa jeszcze b. uświadomiłem sobie jakim problemem są ŚMIECI na planecie,-
jak zacząłem pracować tu gdzie pracuje to po paru dniach stwierdziłem do Angielskich kolegów,-
że nie żyjemy w Erze technologicznej, ale w Erze Śmieci.
Ostatnio Filipiny(bodajże) odesłały na własny koszt śmieci od RFN, Francji, Włoch statkami,-
z powrotem do nadawców. To świadczy o skali problemu, który się tylko powiększa, zresztą,-
ChRL generuje ten problem na świecie jako Nr1 każdego dnia od dekad.
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

ODPOWIEDZ