Drodzy forumowicze i goście!

25.11.2021
Wszystko wskazuje na to, że nasze forum działa już na nowym hostingu, tu nie powinniśmy już minutami oczekiwać na załadowanie się strony. Jest to nowoczesny hosting, gdzie zasoby są skalowalne, więc nie będzie blokad i zahamowań. Ponoć nie ma też limitów dla baz danych, więc możemy znów spokojnie wszystko pisać i wstawiać, ale kopiowanie poprzednich postów i blisko z góry nie będzie tolerowane, bo szkoda czasu czytających.
Będziemy jeszcze robić upgrade skryptu forum, więc jakieś przerwy będą, jeszcze nie wiem kiedy.
Życzę forumowiczom i gościom przyjemnego surfowania i odnalezienia tego, co was interesuje. No i zdrówka dla wszystkich!

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Coronawirus

wolzdro
Posty: 298
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 5
Podziękował: 134 razy
Otrzymał podziękowanie: 257 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » poniedziałek 22 mar 2021, 19:42

https://dorzeczy.pl/swiat/176649/ostrze ... gland.html

https://dorzeczy.pl/swiat/176237/korona ... -roku.html
Kryzys covidowy we Włoszech

Pasquale Bacco, lekarz badacz wraz z wirusologiem Giulio Tarro i sędzią Angelo Giorgianni’m – wszyscy trzej należący do powstałego niedawno stowarzyszenia o nazwie «L’Eretico» – wniosą skargę do prokuratury rzymskiej oraz do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości przeciwko środkom podjętym przez rząd w okresie szczytu epidemii we Włoszech. W skład organizacji „L’Eretico” wchodzi około 2000 lekarzy i prawników.

W oskarżeniu wymieniono szereg aspektów dotyczących niewłaściwego administrowania kryzysem Covid-19 we Włoszech – w szczególności z punktu widzenia medyczno-naukowego, epidemiologicznego i prawnego.

Lekarz: Zabijaliśmy ludzi, chociaż robiliśmy to w dobrej wierze
«Leczenie chorych było możliwe, ale możliwość ta została zignorowana» – napisano.

«Uporczywe zaniedbanie rządu włoskiego sprawiło, że pojawienie się w kraju wirusa przekształciło się w masakrę 35 000 starców».

«Niewłaściwe metody diagnostyczne, błędne leczenie oraz zastosowanie (obowiązujących po dzień dzisiejszy) nieracjonalnych metod kontroli rozprzestrzeniania się infekcji podeptały prawa obywateli chronione przez włoską konstytucję i prawo międzynarodowe».

„Zabijaliśmy ludzi, chociaż robiliśmy to w dobrej wierze; na oddziałach opieki intensywnej zastosowano niewłaściwe leczenie”.

„Mówiono, że nie należy stosować środków przeciwzapalnych, które obecnie są podstawą nowej terapii”.

«Dziś wiemy, że protokół terapeutyczny odnoszący się do walki z koronawirusem był błędny: to właśnie ten fakt – a nie wirus – spowodował tysiące zgonów».

„Podczas zarządzania kryzysem sanitarnym naruszono najbardziej elementarne zasady, których w tego typu przypadkach należało bezwzględnie przestrzegać” – pisze strona „Formazione Concorsi Magistratura”.

«Nie używaliśmy ani środków przeciwzapalnych, ani hydroksychlorochiny, ani heparyny, o których wiemy, że są nieodzowne, natomiast „paliliśmy” tkankę płucną chorych stosując głęboką wentylację».

Spalone tlenem płuca
Dr. Bacco opowiada: „Widziałem podstawy płuc pacjentów podczas autopsji: były całkowicie spalone, ponieważ czysty tlen pompowany pod pewnym ciśnieniem powodował autentyczne oparzenia. Następnie pojawiała się zakrzepica zatorowa, ponieważ tlen nie krążył, jako że płuca były niedrożne”.

Lekarze – dodaje Bacco – postępując zgodnie z wytycznymi rządu, stosowali całkowicie błędny protokół:
„To było jak leczenie cukrzycy cukrem”.

«Wprowadziliśmy we Włoszech karę śmierci, umieszczając pacjentów zainfekowanych Covidem w domach opieki dla seniorów, tj. w bezpośrednim kontakcie z grupą docelową wirusa, czyli osobami starymi i schorowanymi. Nie tylko że skazaliśmy ich na śmierć, ale także na straszliwą śmierć – tj. w całkowitej samotności».

„Najgorsze jest to”– podsumowuje specjalista z zakresu medycyny sądowej – „że nikt za nic nie przeprosił. Zastosowano niewłaściwe terapie i nikt nie powiedział „pomyliliśmy się”».

Maseczki i szczepionki
W oskarżeniu stowarzyszenia mówi się również o nakazie używania masek.

«Maski, zwłaszcza przy aktualnych temperaturach tworzą przed nosem i ustami prawdziwe pożywki hodowlane, umożliwiające powstanie bardzo niebezpiecznego stężenia mikroorganizmów gotowych do rozprzestrzeniania się w ludzkim organizmie. Ponadto, wielogodzinne używanie masek prowadzi do hiperkapnii, czyli podwyższenia stężenia dwutlenku węgla z równoczesnym niedoborem tlenu we krwi, co bardzo spowalnia reakcje (wyobraźcie sobie, jak niebezpieczne jest to podczas prowadzenia samochodu). Hiperkapnia powoduje i zwiększa kwasicę komórkową, która jest doskonałym punktem wyjściowym dla rozwoju nowotworów».

Odnośnie szczepionki przeciwko Cowid, dr. Bacco stwierdza: «Mamy do czynienia z kolosalną operacją ekonomiczną, realizowaną przez lobby farmaceutyczne».

Całość sprawy podsumowuje następująco: «Musimy wrócić do normalnego życia, nie stosując się do poleceń tychże ludzi pozbawionych godności, sumienia i kultury. Czas skończyć z terroryzmem i z polityką terroru. Mam nadzieję, że już nigdy w życiu nie zobaczę podobnych świństw i łajdactw, jakie mogłem obserwować na przestrzeni ostatnich miesięcy».

Jerzy Karwelis

Więcej wpisów na blogu Dziennik zarazy.

Źródło: dziennikzarazy.pl
już otwarcie...i głośno
0 xcedric
Posty: 6319
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 92
x 157
Podziękował: 3902 razy
Otrzymał podziękowanie: 9958 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » poniedziałek 22 mar 2021, 23:20

egzosomowa teoria/hipoteza wirusów
https://www.bitchute.com/video/rYq3mYxlHhsi/
” Fragment wykładu dr Thomasa Cowana na szczycie poświęconym zdrowiu i prawom człowieka „Health and Human Rights Summit” w Tucson w Arizonie 12 marca 2020 r.
W swym wystąpieniu dr Cowan porównuje tradycyjną i współczesną teorię wirusów, wskazuje na bezpośredni związek występowania globalnych epidemii z kolejnymi etapami elektryfikacji planety (w tym na korelację czasową między pandemią Covid-19 a wdrażaną na całym świecie technologią 5G), tłumaczy również w jaki sposób szczepionki zwiększają elektrokonduktywność organizmu ludzkiego.

Dr Thomas Cowan studiował na Uniwersytecie Duke, który ukończył z wyróżnieniem w 1977 r. uzyskując dyplom z biologii. W latach 1977-1980 służył jako wolontariusz Korpusu Pokoju w Suazi w Afryce, ucząc ogrodnictwa w szkole średniej. Następnie uczęszczał do szkoły medycznej w Michigan State College of Human Medicine.
Dr Cowan prowadzi ogólną praktykę lekarską od 35 lat. Jest byłym wiceprezesem Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Antropozoficznej. Był jednym z założycieli fundacji Weston A. Price Foundation, a obecnie pełni funkcję jej wiceprezesa.
Dr Cowan wygłosił niezliczone wykłady i warsztaty na różne tematy z zakresu zdrowia i medycyny. Jest autorem pięciu książek, z których cztery przez wiele miesięcy znajdowały się na listach bestsellerów Amazona, każda na pierwszym miejscu w swojej kategorii.”
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 611
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18601 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 22 mar 2021, 23:23

Ku serc pokrzepieniuNajlepiej nawet zorganizowane akcje dywersyjne jednych państw wobec innych, często kończyły się kompromitującą nieskutecznością, z powodów niekiedy śmiesznych i błahych.


Gdy w czasie II wojny światowej Niemcy wysłali do Anglii kilkudziesięciu szpiegów, wszyscy oni zostali w ciągu kilku dni wyłapani, gdyż wyposażono ich w...

identyczne walizki.


Największa w historii świata akcja dywersyjna zorganizowana przez banksterską mafię żydowską wobec ludzkości, właśnie wchodzi w fazę która doprowadzi tą mafię do fizycznej likwidacji, co teoretycznie wydaje się niemożliwe.

Jak do tego dojdzie? Otóż procesami społecznymi sterują pewne uniwersalne reguły, na które ludzie nie ma wpływu. Każde imperium kiedyś upada, za każdym nawet najpotężniejszym władcą czai się jakiś Brutus, który owego władcę ukatrupi by zająć jego miejsce.

Mafia żydowska która wydała wojnę całemu światu podlega tym samym regułom! O upadku tej mafii zadecydowała ... walizka, czyli „wpadka” którą można było łatwo przewidzieć, a którą przeoczono.

Zamiar mafii był taki, aby najpierw ludzi na całym świecie śmiertelnie przerazić wirusem który zabije wszystkich, (wykorzystując do tego celu przejęte wcześniej media) by następnie miliardy przestraszonych ludzi „wyszczepić” czyli wymordować w sposób który oni w większości nawet nie zauważą.


Aby plan taki się powiódł, należało „rzucić” na rynek miliardy „szczepionek” w bardzo krótkim czasie, do czego oni byli logistycznie i produkcyjnie przygotowani. Ale jednak po kilku miesiącach szczepionek zabrakło gdyż drastycznie ograniczono ich produkcję?
Co poszło nie tak? Kto pomylił walizki?

Otóż surowce chemiczne do produkcji wszelkich leków, są produkowane w Chinach.

Również te które są potrzebna do produkcji szczepionek. Żydowscy mafiozi nie przewidzieli, że Chińczycy zrobią im psikusa i drastycznie ograniczą dostawy, gdyż postanowią sami produkować szczepionki.


W efekcie fabryki szczepionek musiały drastycznie ograniczyć produkcję, co uruchomiło lawinę której już nie da się zatrzymać.

Pierwsze szczepienia pokazały ludności świata, że trucizny wprowadzane do ich organizmów powodują ogromną ilość powikłań i zgonów. Im dłużej trwa „wyszczepianie” (a przyspieszyć tego nie można bo brakuje szczepionek) tym więcej ludzi dostrzega „co jest grane”. Strach przed szczepieniami rośnie, coraz więcej ludzi z nich rezygnuje. Co robi mafia w takim przypadku? Postanawia znaleźć kozła ofiarnego, rozpowszechniając w mediach propagandę, że tylko jedna szczepionka jest trująca (Astra Zeneca), reszta jest ekstra bezpieczna!

Rusza propagandowa machina która ma ludzi w takim przekonaniu utwierdzić. Ale na szczęście w tym przypadku ludzie są na tyle głupi, że jak słyszą, że jedna szczepionka jest niebezpieczna, to zaczynają się bać wszystkich!

Tak więc operacja „wyszczepiania” która miała być wojną błyskawiczną, grzęźnie „w okopach”, co umożliwia gojom z różnych państw „przejrzenie na oczy” i zorganizowanie kontruderzenia!

Choć wydawać by się mogło, że w jaskimi żydowskich zbójów (czyli w USA) nikt im „nie podskoczy”, to jednak tacy się znaleźli.

Gubernatorzy kilku stanów zorientowali się, że są robieni w konia i wszelkie ograniczenia kowidowe zlikwidowali. Już wkrótce za ich przykładek pójdą inne stany i wojna kowidowa w USA się zakończy.

Mordowanie amerykańskich gubernatorów którzy zakończą wojnę kowidową w swoich stanach (tak jak zamordowano prezydenta Tanzanii) raczej nie wchodzi w grę, gdyż wybuch społeczny w USA by to przyspieszyło.

Czy żydowscy agresorzy - tak jak wiele razy w przyszłości- ujdą bezkarnie i za zbrodnie ludobójstwa nie odpowiedzą?

Tym razem „to nie przejdzie”!

O ile w poprzednich zbrodniach przez nich popełnionych (najczęściej amerykańskimi rękami) ucierpiało stosunkowo niewiele ludzi w skali globu, to tym razem poszkodowanych będzie miliardy na całym świecie.

Będą to osoby pokaleczone szczepionkami, będą to osoby którym wymordowano szczepionkami bliskich, będą to miliony osób którym zniszczono biznesy i miejsca pracy, będą to ci których wpędzono w choroby „od maseczkowe” i wynikłe z izolacji….będzie to masa krytyczna, której nikt nie powstrzyma ani w USA ani nigdzie na świecie.

W początkowej fazie kontrofensywy gojów mafia będzie się bronić „wyrzucając za burtę” różnych „murzyńskich chłopców”: jakiś skurwionych naukowców- oszustów, , jakiś zbrodniczych lekarzy którzy za pieniądze mordowali ludzi za pomocą respiratorów, jakiś wystruganych z banana premierów i prezydentów.... próbując na nich skupić wściekłość ludzi! Oczywiście takie słupy mafii żydowskiej zostaną „pożarci” przez rozwścieczone tłumy w pierwszej kolejności, ale na tym odwet gojów się nie zakończy!

Być może wskutek własnej głupoty światowa mafia żydowska zostanie ostatecznie rozbita w pył. Z takiej możliwości zdają sobie sprawę co bardziej rozumni Żydzi w USA.


Na swoim blogu internetowym rabin Lazer Brody pyta wprost: czy Holokaust może wydarzyć się w Ameryce? Według niego nie tylko może, ale jest on już bardzo niedaleko, „tuż za rogiem”. (http://lazerbrody.typepad.com/lazer_bea ... caust.html)


Czy polskie słupy mafii żydowskiej (Niedzielskie , Morawieckie, Szumowskie, i reszta „wadzy” i opozycji) ) po raz kolejny „wykręcą się sianem” i pod innymi nazwiskami będą nadal żydowskim ogonem kręcącym polskim psem, jak to już wielokrotnie w historii przerabialiśmy?
Anthony Ivanowitz

20.03.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org
https://wiernipolsce1.wordpress.com/202 ... zim-iiirp/
Alert!!! Zlikwidujmy żydowski reżim IIIRP

Obrazek

Według słownika „alert” oznacza wezwanie do działania w chwili zagrożenia. A co nam zagraża? Nie, nie fałszywa pandemia, zagrożeniem jest żydowski reżim IIIRP realizujący polecenia swoich mocodawców z Waszyngtonu i Londynu – wprowadzający covidowe restrykcje.

Mamy sytuację, gdy w związku z propagandową pandemią zastosowana terapia (covidowe restrykcje, respiratory, preparaty nie wiedzieć czemu zwane szczepionkami, etc.) przynosi znacznie większe szkody choremu, społeczeństwu i gospodarce, niż sama choroba – i to jest poza wszelką dyskusją.
A który normalny człowiek dobrowolnie poddałby się terapii niosącej więcej szkody niż choroba?


A jednak społeczeństwo poddane od marca 2020r. systematycznej presji, codziennej i wielokrotnej żydo-medialnej propagandzie i zastraszaniu, ulega covidowym bandytom łamiącym konstytucyjne prawa i poddaje się ich restrykcjom i szczepieniom.
Czy zatem nasze społeczeństwo składa się w większości z idiotów?

Likwidacja żydowskiego reżimu IIIRP = koniec pandemii

Konieczna jest likwidacja żydowskiego reżimu IIIRP, ale nie jest ona możliwa bez wzrostu politycznej świadomości i organizacyjnego wysiłku.

Tak swoje zdenerwowanie wprowadzanym od soboty „lockdownem” – rządząca banda, powszechne media już nawet nie stosują polskiego słownictwa ! – wyraził na twitterze Grzegosh@Grzegosh21:

„Kurwy znowu wszystko zamykają!!! Skurwysyny!!!”


Powiedzmy szczerze, to zdenerwowanie bandytyzmem covidowych zbirów jest całkowicie słuszne i uzasadnione. A jeśli kogoś razi nieparlamentarny sposób wyrażania się, to przepraszamy, ale te wulgaryzmy są niczym w porównaniu do zbrodni jakich dopuszcza się reżim IIIRP.

Obrazek
A te mordy rozpoznajecie? To „covidowo-kryzysowy sztab”
Obrazek
Kto by pomyślał że występuje korelacja między ilością testów i zakażonych…W pierwszych dniach marca gubernator 29-milionowego Teksasu ogłosił koniec lockdownu i maseczek. Zostały zniesione wszystkie obostrzenia.

– W ciągu ostatnich dwóch tygodni średnia krocząca liczba codziennych nowych przypadków koronawirusa w Teksasie spadła o 42,5% – poinformował w poniedziałek, 15 marca Greg Abbott, gubernator amerykańskiego stanu Teksas. – I jak to możliwe – ?

klik-film(y)
https://twitter.com/i/status/1371916390383370244Ale jeszcze tylko trochę cierpliwości, dajmy żydowskiemu reżimowi IIIRP odrobinę więcej czasu, a doczekamy wiecznej szczęśliwości – naprawdę, jesteśmy już bardzo blisko Raju.

Obrazek

Dariusz Kosiur
1 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

ex-east
Posty: 1145
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 91
Podziękował: 393 razy
Otrzymał podziękowanie: 1521 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: ex-east » wtorek 23 mar 2021, 08:35

W nawiązaniu do mojego poprzedniego wpisu odnośnie zamieszek w Bristolu z powodu planowanych kolejnych restrykcji "covidowych" , dziś życie dopisało kolejny rozdział, tym razem w dobrą stronę. Rząd , pod naciskiem protestujących, oraz wewnętrznej, parlamentarnej opozycji, wycofał się z planów zaostrzenia. Od 29 Marca dozwolone są protesty i zgromadzenia przeciwko covidowej polityce bez limitu uczestników

Niezadowolenie z działań Rządu ciągle rośnie zatem ten zapowiada kolejne luzowanie i to pomimo rzekomego narastania zagrożeń " brytyjska mutacja" na Kontynencie (tzw trzeci lockdown). Wielka Brytania zezwala też na podróżowanie poza swoje granice pod wieloma wyjątkami, które tak naprawdę są pretekstami. Gorzej z powrotem, bo wciąż obowiązuje kwarantanna w hotelu na koszt podróżnego.

Tak, czy inaczej, zapowiada się ciekawie :) Widać nieco światełka w tunelu.
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14556
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1004
x 413
Podziękował: 15520 razy
Otrzymał podziękowanie: 22470 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 23 mar 2021, 10:05

Żeby się zaszczepić, przejechali pół Polski. "Trzeba się ratować"
Obrazek
Małżeństwu seniorów z Tarczyna wyznaczono termin szczepienia na COVID-19 w punkcie oddalonym od ich domu o kilkaset kilometrów. Oboje cierpią na nowotwory. Aby przyjąć pierwszą dawkę szczepionki, musieli wyruszyć o godzinie 2.00 w nocy.
_________________________________
Turystyka szczepionkowa: nowy hit? Ludzie podróżują przez pół świata, byle się zaszczepić
Obrazek
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

beadnorsi
Posty: 814
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 2
x 43
Podziękował: 1762 razy
Otrzymał podziękowanie: 1283 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » wtorek 23 mar 2021, 13:41

0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14556
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1004
x 413
Podziękował: 15520 razy
Otrzymał podziękowanie: 22470 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 23 mar 2021, 17:45

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17993
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 939
Podziękował: 32616 razy
Otrzymał podziękowanie: 26051 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 23 mar 2021, 17:48

Lekarz z USA: "SĄCZENIE STRACHU PRZED COVID19 przez media GORSZE NIŻ RAKOTWÓRCZY DYM Z PAPIEROSA".
Książka lekarza, dr Siegla: "Polityka strachu i siła nauki".

https://www.facebook.com/niezaleznatele ... 6606566409

Niezależna telewizja

Prawnicy: grozi kryzys humanitarny - stłoczone dzieci imigrantów bez opieki, na granicy z Meksykiem, w maskach. Trump konta Biden
Linki do tego programu:
Fox News:
Szybkie wprowadzenie szczepionki COVID-19 nie powiodło się w niektórych stanach USA
Teorie spiskowe, słaba komunikacja i niepewne dostawy spowolniły akcję szczepień
A rapid COVID-19 vaccine rollout backfired in some US states
Conspiracy theories, poor communication and undependable shipments slowed vaccination efforts
A rapid COVID-19 vaccine rollout backfired in some US states
Conspiracy theories, poor communication and undependable shipments slowed vaccination efforts
https://www.foxnews.com/.../a-rapid-covid-19-vaccine...
KSIĄŻKA
COVID: Polityka strachu i potęga nauki Kindle Edition
COVID: The Politics of Fear and the Power of Science Kindle Edition:
https://www.amazon.com/COVID-Politics-F ... B08F2T79JH
DR BRUCE LIPTON – CORONAVIRUS, EPIGENETICS & IMMUNE SYSTEM – MOST DANGEROUS PART OF COVID-19 IS FEAR
DR BRUCE LIPTON - KORONAWIRUS, EPIGENETYKA I UKŁAD ODPORNOŚCIOWY - NAJBARDZIEJ NIEBEZPIECZNĄ CZĘŚCIĄ COVID-19 JEST STRACH
https://dreddymd.com/.../dr-bruce-lipton-coronavirus.../
Ten artykuł ma ponad 6 lat
Naukowcy twierdzą, że odtworzenie szczepu hiszpańskiej grypy uwypukla ryzyko pandemii, ale krytycy twierdzą, że praca naraża na niebezpieczeństwo populację świataEdycja
This article is more than 6 years old
Naukowcy twierdzą, że odtworzenie szczepu grypy hiszpanki uwypukla ryzyko pandemii, ale krytycy twierdzą, że praca naraża na niebezpieczeństwo populację świataEdycja
Researchers say recreation of Spanish flu strain highlights risk of pandemic, but critics say work puts global population at riskEdition
https://www.theguardian.com/.../crazy-d ... s-creation...
The Guardian: Sprzed 6 lat:
Eksperymenty z wirusami grożą wybuchem globalnej pandemii, ostrzegają badania
Ten artykuł ma ponad 6 lat
Korzyści płynące z badań naukowych w tej dziedzinie przewyżone przez ryzyko rozprzestrzenienia się patogennych szczepów na cały świat - twierdzą naukowcy
Virus experiments risk unleashing global pandemic, study warns
Benefits of scientific testing in the area are outweighed by risks of pathogenic strains spreading round world, say researchers
https://www.theguardian.com/.../virus-experiments-risk...
Unreported Truths About Covid-19 and Lockdowns: Part 3: Masks
Niezapowiedziane prawdy o Covid-19 i blokadach: Część 3: Maski
https://www.amazon.com/Unre.../dp/B08P3 ... f=pd_sim_2...
Corona, Fałszywy Alarm? Uciekający międzynarodowy bestseller! Kindle
Corona, False Alarm?: Runaway International Bestseller! Kindle
by Karina Reiss (Author), Sucharit Bhakdi
https://www.amazon.com/Coro.../dp/B08JC ... f=pd_sim_6...
Cena paniki: Jak tyrania ekspertów zmieniła pandemię w katastrofę Kindle Edition
The Price of Panic: How the Tyranny of Experts Turned a Pandemic into a Catastrophe Kindle Edition
https://www.amazon.com/Pric.../dp/B087C ... f=pd_sim_9...
COVID-19: The Greatest Cover-Up in History—From Wuhan to the White House (Front Page Detectives) Kindle Edition
https://www.amazon.com/COVI.../dp/B08HZ ... f=pd_sim_7...
COVID-19: Lockdowns on Trial Kindle Edition
https://www.amazon.com/COVI.../dp/B08D1 ... f=pd_sim_8...
Pierwszy kompletny model" ludzkiego embrionu wykonany w laboratorium
'First complete models' of a human embryo made in the lab
https://www.livescience.com/model-embryos-blastoids-lab...
More than 50 new environmental chemicals detected in people
By Ashley P. Taylor - Live Science Contributor 10 hours ago
The chemicals were discovered in a study of pregnant women and their newborns.
Ponad 50 nowych chemikaliów środowiskowych wykrytych u ludzi
Ashley P. Taylor - Live Science Contributor 10 godzin temu
https://www.livescience.com/new-environmental-chemicals...
27 Luty 2021
Rozprzestrzenia się peruwiański skandal związany ze szczepionką COVID-19
Peruvian COVID-19 vaccine scandal spreads
https://www.thelancet.com/.../PIIS0140-6736(21.../fulltext
22 Marca 2021:
Ponad 50 nowych środowiskowych substancji chemicznych wykrytych u ludzi
Chemikalia zostały odkryte w badaniu kobiet w ciąży i ich noworodków.
More than 50 new environmental chemicals detected in people
The chemicals were discovered in a study of pregnant women and their newborns.
https://www.livescience.com/new-environmental-chemicals...
Zdjęcia pokazują zatłoczone warunki, w jakich przetrzymywane są dzieci migrantów na granicy USA z Meksykiem
Photos show the crowded conditions where migrant kids are being held at the US-Mexico border
https://www.businessinsider.com/migrant-kids-at-border...
Program Fox News: Trump ściera się z Bidenem o granicę Meksyku.
AstraZeneca COVID-19 vaccine 79% effective in preventing symptomatic illness, company says
The vaccine is considered to be easy to store and cheap at $4 a dose:
https://www.foxnews.com/.../astrazeneca-79-effective-in...
0 xAwatar użytkownika
forester
Posty: 526
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 61
x 64
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 1278 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: forester » wtorek 23 mar 2021, 22:21

Contagion - Epidemia Strachu - Oficjalny Zwiastun PL (polskie napisy) [Full HD] 22 lip 2011

https://www.youtube.com/watch?v=wvpGRbAP3nwZbigniew Baniak
11 miesięcy temu (edytowany)
Zabawne, że tytuł filmu to EPIDEMIA STRACHU, a wy nadal twierdzicie że film pokazuje epidemię wirusa??? To tak, jakby wam przynieś pstrąga na talerzu, a wy byście twierdzili że to rekin!!! Ludzie obudźcie się, nie ma żadnego koronawirusa, to III wojna światowa która ma na celu doprowadzić gospodarkę światową do zagłady, a tym samym do wyginięcia większości ludzkości. Właśnie panuje EPIDEMIA STRACHU, a NIE EPIDEMIA CZY tam jak ONI CHCĄ PANDEMIA KORONAWIRUSA.

Marek Kowalski
1 rok temu
Puścili ten film żeby wzbudzić w nas strach cały ten wirus tzn grypka jest w kit żebyśmy się bali i robili to co nam każą za Chwile będą szczepionki obrót bezgotówkowy chipy będą kontrolować każdego jak im się nie spodobasz wyłącza ci chipa i zdechniesz bo nie kupisz nic do jedzenia szara strefa zdechnie wszystkie lewe interesy padną oni będą panami świata na zwykła grypę choruje co roku tysiące ludzi i też umiera jakoś państw nie zamykają zrozumcie wypuścili to po to żeby w końcu wprowadzić swój pojebany plan w życie NWO!
Ida Zbiro
11 miesięcy temu (edytowany)
I jeszcze nadomiar teraz po miesiacu, kiedy ogladam trailer, nie tylko po polsku, bardzo wazny dialog zostal usuniety, chyba przez cenzury swiatowe, w ktorym ten ciemny facecik mowi, ze wszystkich podporzadkujemy. A drugi pyta: jak? Sila? A ten ciemny facecik mowi: nie, strachem, sparalizujemy ich strachem, rozprzestrzenimy informacje o smiertelnym wirusie. Beda srac ze strachu. Nie wyglupiam sie! Gdzie jest ten dialog? Z angielskiej wersji tez zniknal. Teraz ten ciemny facecik mowi: ptaki to zrobia za nas. Nie konspiruje! Moze ktos ma w domu stara wersje?
G87
11 miesięcy temu (edytowany)
1:20 czy mapa nie przypomina Wam czegoś? Przypadek?
0 xcedric
Posty: 6319
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 92
x 157
Podziękował: 3902 razy
Otrzymał podziękowanie: 9958 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 24 mar 2021, 00:34

https://ordomedicus.org/byly-dyrektor-f ... czepienia/
” Geert Vanden Bossche, belgijski badacz z ponad 30-letnim doświadczeniem w dziedzinie wirusologii, immunologii i biologii molekularnej, były dyrektor Fundacji Billa i Melindy Gatesów, odpowiedzialny za globalne programy szczepień, a obecnie niezależny konsultant ds. szczepień, ostrzega przed globalną katastrofą epidemiologiczną w wyniku masowego stosowania szczepionek na Covid-19."
wiecej w linku

https://ordomedicus.org/szczepienia-na- ... za-prawna/
” Szczepienia na COVID – 19 w ramach Narodowego Programu Szczepień są eksperymentami medycznymi (leczniczymi).
Poniżej prezentujemy ekspertyzę przeprowadzoną przez mecenas Katarzynę Tarnawę – Gwóźdź z Kancelarii J & Z, Bielsko – Biała. Osoby które nie zgadzają się na szczepienia, mogą też skorzystać z następujących formularzy:"
wiecej w linku

https://ordomedicus.org/debata-dzennika ... -pandemii/
” 25. marca odbędzie się online debata naukowa dziennikarzy z lekarzami pod tytułem „Polska w Pandemii: Ochrona zdrowia”. Debata jest organizowana przez Warsaw Enterprise Institute (WEI) i towarzyszyć jej będzie prezentacja raportu WEI na temat stanu ochrony zdrowia w Polsce. Autorem raportu jest internista i kardiolog Paweł Basiukiewicz. Początek debaty na ZOOM o godzinie 14:00.

https://ordomedicus.org/testy-na-covid- ... ty-prawne/
“Testy na Covid-19 są produktem medycznym, który zgodnie z treścią Komunikatu Komisji – Wytyczne dotyczące testów do diagnostyki in vitro COVID-19 oraz ich działania (2020/C 122 I/01) jest testem w fazie eksperymentalnej (PL Dziennik Urzędowy UE dnia 15 kwietnia 2020 r. C 122 I/1).”

polecam całość , bo trudno streszczać

https://ordomedicus.org/profesor-zielin ... -ostrozni/
” Profesor Roman Zieliński, genetyk z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ostrzega przed skutkami masowych szczepień na Covid-19 i apeluje o zniesienie lockdownu.

Bądźmy ostrożni, sytuacja epidemiologiczna może się pogorszyć. Coraz więcej osób zaszczepionych. Może to przyczynić się do wzrostu transmisji wirusów. Powód, nieodpowiedni termin szczepień, w szczycie sezonu przeziębieniowego i naturalne osłabienie organizmu. Tak zwane „szczepionki” genetyczne mogą tylko pogorszyć sytuację i doprowadzić do powstania wysoce zjadliwych szczepów wirusów.

Również maseczkowicze pogarszają sytuację, zwiększając transmisję wirusów, będąc żywymi inkubatorami. Gdy znajdują się oni w moim otoczeniu, omijam ich szerokim łukiem."

więcej w linku
0 xcedric
Posty: 6319
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 92
x 157
Podziękował: 3902 razy
Otrzymał podziękowanie: 9958 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 24 mar 2021, 13:34

Czy N. skończy kiedyś, jak Rumkowski?
B. moze dostał mutyzmu poszczepiennego?
https://babylonianempire.wordpress.com/ ... i-pfizera/
” Maurizio Blondet 23 marzec 2021
Izrael prosi papieża, by rzucił wyzwanie medycznej dystopii

Izraelskie Stowarzyszenie “Ludzie Prawdy” zwraca się do papieża Franciszka o zbadanie umowy Pfizer-Netanyahu"
0 xcedric
Posty: 6319
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 92
x 157
Podziękował: 3902 razy
Otrzymał podziękowanie: 9958 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 24 mar 2021, 19:48

https://www.naturalnews.com/2021-03-24- ... clots.html
”(Natural News) Naukowcy z dwóch krajów potwierdzili mechanizm, dzięki któremu szczepionka AstraZeneca przeciwko koronawirusowi Wuhan (COVID-19) może powodować szkodliwe skutki uboczne. Odkrycia pochodzą, gdy wiele krajów tymczasowo wstrzymało stosowanie szczepionki w swoich kampaniach szczepień po doniesieniach o zakrzepach krwi. Niemniej jednak władze zdrowotne nalegały na bezpieczeństwo szczepionki i zauważyły, że szczepienia powinny być kontynuowane.

Naukowcy ze szpitala uniwersyteckiego w Greifswaldzie w północnych Niemczech powiedzieli 19 marca, że ​​odkryli, w jaki sposób szczepionka AstraZeneca może powodować zakrzepy krwi i zakrzepicę mózgu. Zespół kierowany przez Andreasa Greinachera powiedział w oświadczeniu, że szczepionka brytyjskiego producenta leków może w niektórych przypadkach powodować nadmierną aktywację płytek krwi lub trombocytów. Nadmierna aktywność trombocytów może prowadzić do tworzenia się skrzepów w naczyniach krwionośnych, blokujących regularny przepływ krwi.

Przeciwciała powodowały zakrzepy krwi
Naukowcy odkryli, że przeciwciała stymulowane szczepionką AstraZeneca powodują koagulację płytek krwi w taki sam sposób, jak podczas gojenia się ran. Kontynuowali, że szczepienie aktywowało mechanizm, który powodował tworzenie się tych skrzepów w mózgach niektórych pacjentów ”.
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 611
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18601 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 24 mar 2021, 20:06

janusz pisze:
wtorek 23 mar 2021, 17:48
Naukowcy twierdzą, że odtworzenie szczepu hiszpańskiej grypy uwypukla ryzyko pandemii, ale krytycy twierdzą, że praca naraża na niebezpieczeństwo populację świata
ach, ci naukowcy...
nie można odtworzyć czegoś, czego nigdy nie było:

bardzo ciekawie + 63 komentarze pod artem

https://zdaniemdocenta.neon24.pl/post/1 ... oronawirus
Machinacje przy „hiszpance” matrycą „operacji koronawirus”?
ZACHOWAJ ARTYKUŁPOLEĆ ZNAJOMYM

Wydarzenia sprzed stu lat najwyraźniej zainspirowały dzisiejszych "globalnych macherów"...

"Wszyscy wiemy", że sto lat temu grasowała „straszna grypa”, która (zależnie od źródła) w latach 1918-19 zabiła na całym świecie 20-40-50, a może nawet i 100 milionów ludzi?

Ale „grypa hiszpanka” ani nie była „hiszpańska”, ani - najprawdopodobniej - wcale nie była grypą…

Na całym świecie zachorowało wtedy ok. 500 milionów ludzi – 27% całej populacji!!! – a np. w Szwecji zmarło na nią wtedy 37,5 tysiąca ludzi (brakuje zaś danych by oszacować, choćby w przybliżeniu, liczbę jej ofiar na ziemiach odradzającej się Polski) - ale np. w Wielkiej Brytanii to zmarło – wedle różnych danych – od 150 do 250 tysięcy osób – a ponieważ nie prowadzono zbyt dokładnych statystyk w Afryce i Azji (np. ilość ofiar w Indiach jest szacowana od 5 do 20 milionów) - to i dokładnie nie wiadomo ile osób tam wtedy padło ofiarą "hiszpanki”…

„Ogólnie na podstawie danych wojskowych śmiertelność można oszacować na 5–10%. W zamkniętych społecznościach śmiertelność była jeszcze wyższa. W Bostonie zachorowało 10% ludności. 2/3 chorych zmarło. W całej armii Stanów Zjednoczonych zachorowało 20%. (…)

Śmierć ofiar grypy hiszpanki była w większości spowodowana wirusowym krwotocznym zapaleniem płuc, które zabijało w ciągu kilku pierwszych dni choroby. W wypadkach, kiedy pacjent przeżył pierwszą krytyczną fazę choroby, często przyczyną zgonu było bakteryjne zapalenie płuc. (…)
W czasie pandemii podawano w wątpliwość, czy rzeczywiście zachorowania były spowodowane przez grypę.”


- = > Pandemia grypy w latach 1918-1919

I mimo, że wydaje się nam, że wiemy o niej stosunkowo dużo – to niewiele w tej naszej wiedzy zgadza się ze stanem faktycznym… bo pamięć zbiorowa o „hiszpance”zdaje się być splotem paradoksów, mitów medycznych, świadomej dezinformacji, niezamierzonych kłamstw oraz zwykłych nieporozumień.

Bo tak naprawdę to nawet nie wiemy, ile osób wtedy ta epidemia faktycznie zabiła. Ale na pewno była najgorszą pandemią od czasów średniowiecznej dżumy.

A najbardziej przerażające było to, że była w gruncie rzeczy „chorobą zdrowych ludzi” – rano czułeś się jak „młody Bóg”, a wieczorem mogłeś się już znaleźć w kostnicy…

„Hiszpanka” była chorobą o niezwykle ciężkim przebiegu, z objawami typowymi dla grypy: gwałtownymi bólami głowy i ciała, wysoką gorączką i zadławiającym kaszlu. Ale były one znacznie bardziej intensywne „powalając ludzi tak nagle, jak gdyby zostali postrzeleni”.

Chorzy odczuwali rozrywający ból klatki piersiowej, krwawili z nosa i ust, gorączkowali i tracili kontakt z rzeczywistością. Od pierwszych, często niepozornych objawów przeziębieniowych do zaawansowanej formy choroby mijały nierzadko zaledwie dwie godziny.

Ofiary miały ciemne przebarwienia pod skórą powodowane brakiem tlenu we krwi, ponieważ ich płuca błyskawicznie wypełniały się krwawym śluzęm – a zszokowani lekarze niejednokrotnie stwierdzali przy autopsji, że płuca zmarłych wyglądały jak po ataku gazowym.

Zarażonych zabijał ich własny system immunologiczny – tym bardziej zabójczy, im był silniejszy. Organizm atakował własne płuca, topiąc chorego w wydzielinach i krwotokach.

Lekarze byli bezradni – zalecano popuszczanie krwi, lewatywę, rtęć czy sproszkowaną korę drzew. Aż w końcu sięgnięto po „cudowną tabletkę”, czyli aspirynę, którą zaczęto wtedy masowo produkować i podawać, gdyż właśnie skończył się okres ochronny tego wynalazku.

A o tym, że przedawkowana aspiryna powoduje astmę i krwotoki, to nikt jeszcze wtedy nie słyszał…

Bo zażywanie aspiryny w zalecanych wtedy dawkach mogło powodować encefalopatię(przewlekłe lub trwałe uszkodzenia w strukturach mózgu), co prowadziło do:

wymiotów, puchnięcia mózgu i nerek, krwotocznego zapalenie płuc, otłuszczenia wątroby, delirium i śpiączki.

Wokół tej epidemii narosło tak wiele mitów (może dlatego, że raportujące ją media były/są własnością tych samych kręgów, które były/są właścicielami zamieszanych w nią koncernów farmaceutycznych?), że w gruncie rzeczy mamy dziś całkiem zafałszowany obraz tego, do czego wtedy faktycznie doszło.

Po pierwsze– wcale nie przybyła z Hiszpanii, a najprawdopodobniej z USA, wraz ze starannie zaszczepionymi amerykańskimi żołnierzami, ale cenzura wojenna w dotkniętych nią krajach europejskich sprawiła, że tylko media w neutralnej wtedy Hiszpanii mogły o niej swobodnie pisać - rejestrując liczbę nowych zachorowań, raportując jej wędrówkę po kraju, informując o rosnącej liczbie zgonów i o jej przebiegu u chorych. Stąd jej nazwa…
Po drugie – miała b. dziwny przebieg - bo zabijała „najsilniejszych, najzdrowszych, najbardziej krzepkich ludzi”w okolicy. Bo jej ofiarą padali najczęściej ludzie w wieku 20-40 lat, a zwłaszcza 25-29-letni – do tego momentu zdrowi i pełni sił. A przecież zwykle to najsłabsi - dzieci i starcy - umierają jako pierwsi przy epidemiach…
Po trzecie– była groźniejsza niż tocząca się przez cztery lata I wojna światowa - bo ofiarą tego krwawego konfliktu padło w sumie ok. 10 milionów żołnierzy i 7 milionów cywili.
Po czwarte- „grypa hiszpanka” chyba nie za bardzo mogła być grypą, a już na pewno nie mogło do niej dojść w wyniku powikłań po masowych szczepieniach na grypę, bo pierwszą udaną szczepionkę na grypę wynaleziono dopiero pod koniec lat 30-tych ub. wieku. A związek wirusa grypy z zakażeniem u ludzi to udowodniono dopiero w 1933 r…


Ale do masowych szczepień w armii USA wtedy faktycznie doszło… Tylko co tym biednym żołnierzom tak naprawdę wtedy wstrzykiwano?

I. „To wszystko były powikłania po bezmyślnie stosowanych szczepieniach w wojsku.

Biuro Generalnego Lekarza USA Armii podaje dokładne dane.
Po szczepieniu na ospę i tyfusw armii w 1917 roku, wystąpił gwałtowny wzrost zgonów na zapalenie płuc i zapalenie mózgu.

W 1917 roku liczba zgonów wynosiła 15.54 na każde 1.000 zaszczepionych z powodu tyfusu. Taką rzeź przygotował przemysł farmaceutyczny. Nikt kary nie poniósł. USA w czasie I Wojny Światowej zmobilizowała ok. 5 milionów ludzi. Łatwo obliczyć, ile tysięcy młodych ludzi chorowało i zmarło.

Z raportu Głównego Lekarza Armii we Francji.
Po szczepieniu przeciwko tyfusowi występują dolegliwości doprowadzające do zgonu z powodu paraliżu, niewydolności serca oraz zapalenia płuc. Generalnie opisywano dwie główne przyczyny zgonów: zapalenia płuc i ewidentny paraliż – zapalenie mózgu.

Zgony te były wielokrotnie częstsze, aniżeli zgony w grupie cywilów nieszczepionych. Zapalenia płuc stanowiły aż 32% liczby zgonów.

Mówimy tu o młodych mężczyznach, zakwalifikowanych do służby wojskowej, czyli kategoria zdrowia A. Zgony z powodu odry, stanowiły kolejne 30% zgonów. Zapalenia opon mózgowych stanowiło 10% zgonów.

Zgony spowodowane przez służby medyczne w Armii USA, w okresie I wojny światowej stanowiły aż 72% wszystkich zgonów. Odliczając wypadki, to działania wojenne stanowiły tylko kilkanaście procent zgonów. To była rzeź z chęci zysku przedstawicieli Armii, którzy dali się namówić, na stosowanie takich procedur.

Jak w owych czasach przygotowywano szczepionki?

Brano łajno końskie i rozsmarowywano na brzuchu cielaka. Następnie nacinano ten brzuch ok. 100 – 200 razy. Po tygodniu zeskrobywano ropę i suszono, a następnie wcierano lub wstrzykiwano w skórę przedramienia.

Były takie kliniki, które reklamowały się, że szczepią świeżą ropą prosto od zwierzęcia. W łajnie końskim znajdowały się bakterie tężca, kiły i wiele innych. (…)

Na stronie 236 ww. raportu, pokazano różnice w częstotliwości zgonów pomiędzy zaszczepionymi żołnierzami a cywilami nieszczepionymi.

Zachorowania z powodu odry wśród szczepionych żołnierzy, były 200 razy częstsze, aniżeli wśród nieszczepionych cywilów. Zachorowania na zapalenie opon mózgowych, były 15 razy częstsze.

Zachorowania na zapalenia płuc, były 12 razy częstsze. Na szkarlatynę 10 razy częściej chorowali szczepieni żołnierze, aniżeli nieszczepieni cywile. A dzisiaj nadal namawia się do szczepień przeciwko odrze.

Żołnierze to okazy zdrowia, a cywile to te osoby, które wojsko zdyskwalifikowało z powodu ogólnego stanu zdrowia. Dwie główne choroby, na które chorowali żołnierze, to zapalenie płuc i zapalenie mózgu.

Czyli to, co w 20 lat później w Instytucie Rockefellera nazwano hiszpańską grypą. Jednym z głównych producentów szczepionki przeciwko grypie był właśnie Instytut Rockefellera.

Podobnie bardzo wzrastało u żołnierzy zachorowanie na gruźlicę i kiłę. W tamtych czasach szczepionki były mocno zanieczyszczone.”

- = > Mity o "hiszpance"

Czyli tak naprawdę – było wtedy zupełnie inaczej niż to się nam od lat wmawia i się nam dzisiaj wydaje…

II. „Propaganda działała na tyle dobrze, że wszyscy uwierzyli doniesieniom o różnego rodzaju chorobach, które przywożą żołnierze i konieczności chronienia się przed nimi, przyjmując wszystkie dostępne wówczas na rynku szczepionki. (…)

A zresztą oni byli chorzy, ale nie z powodu „zagranicznych”chorób, lecz z powodu skutków ubocznych, jakie wywołały w nich szczepienia.

Niektórzy dostawali poszczepiennego zapalenia mózgu, inni umierali na skutek objawów wszystkich chorób, którym rzekomo miały zapobiegać szczepienia.

Lekarze nie spodziewali się tak poważnych chorób powstałych po podaniu zatrutych szczepionek. (…) Ich działania przyniosły jedno – nową chorobę, która objawiała się wszystkimi objawami charakterystycznymi dla chorób, na które podawano szczepionki.

Ludzie po przyjęciu szczepionki na tyfus mieli bardzo wysoką gorączkę, wymioty i zaburzenia czynności jelit, wysypkę na brzuchu i ogólne osłabienie.

Szczepieni przeciwko błonicy cierpieli z powodu dreszczy, gorączki, obrzęków gardła, a w konsekwencji umierali z powodu zatorów płucnych i trudności z oddychaniem.

Zastój krwi pozbawionej tlenu w momencie duszenia się sprawiał, że po śmierci ciało stawało się czarne, dlatego też przypadki takich zgonów nazywano „czarną śmiercią”.

Próby likwidacji tych objawów polegające na podawaniu kolejnych, tym razem silniejszych szczepionek, które miały leczyć dolegliwości, przyniosły odwrotny skutek.

Choroba, zamiast zostać stłumiona z podwójną siłą potęgowała swe objawy, dając jeszcze gorszą jej odmianę.

Przerażeni lekarze, czujące walący się pod nogami grunt firmy farmaceutyczne, zaniepokojony rząd próbując zrzucić winę na kogoś innego, wspólnie wymyślili własną wersję wydarzeń.

O całe złe oskarżyli tzw. grypę hiszpankę, chorobę, którą niby mieli przywozić żołnierze z Hiszpanii.
Grypa hiszpanka w rzeczywistości była indukowaną szczepionką, która wywoływała wiele skutków ubocznych i objawów różnych chorób, spowodowanych połączeniem wielu różnych szczepionek. (…)
Nietknięci rzekomą chorobą pozostali tylko ci, którzy odmówili szczepień.

Do dziś temat „zaraźliwej hiszpanki” w środowiskach naukowych pozostaje tematem tabu. (…)
Wydarzenia z 1918 roku pokazują, jak łatwo można manipulować ludźmi, opinią publiczną i w obliczu prawdopodobnego zagrożenia wykorzystywać ludzką naiwność."

- = > Grypa "hiszpanka"

Czyli podstawowym efektem leczenia „hiszpanki”okazało się kolejne potwierdzenie starej prawdy, że czasem lekarstwo może okazać się gorsze i groźniejsze od samej choroby…

Pamięć zbiorowa naszej cywilizacji, jak gdyby zepchnęła szczegóły i okoliczności „hiszpanki”do podświadomości – może dlatego, że przybyła ona pod sam koniec Wielkiej Wojny, będącej niewyobrażalną traumą dla Europejczyków, uważających się dotąd za niedościgły dla całego świata wzór postępu, kultury, wszelkich cnót i wartości oraz cywilizacji i wyrafinowania, ale oto właśnie ochoczo wyrzynających się nawzajem na niewyobrażalną dotąd skalę, jak, nie przymierzając, jakieś egzotyczne dzikusy…

Co tam kilka dodatkowych milionów ofiar, kiedy w skrwawionym błocie Flandrii właśnie konał i dosłownie tonął najbardziej celebrowany i hołubiony mit o niedoścignionej wyższości własnej cywilizacji – rzekomo mającej etap takiego barbarzyństwa (cechującego wyłącznie „niższe rasy, kultury i narody”), już dawno za sobą …?

Obrazek
Bardzo wiele podobieństw do tamtej pandemii sprzed stu lat wykazuje, moim zdaniem, obecny „zwycięski pochód” koronawirusa przez świat.

Ja rozumiem – …Chiny – no, cóż… - Chiny ...niby to uważają się za mocarstwo, ale, tak naprawdę, to przecież nadal jest trzeci świat, prawda…?

Ale Włochy… – … W - Ł - O -C - H - Y???

Kolebka cywilizacji, członek założyciel wspólnoty europejskiej oraz niedościgniony wzór kultury, dobrego smaku i wyrafinowania?
„Koniec świata, pani Popiołkowa!!!” Jak ten wirus mógł im to zrobić!!!

Ale tak naprawdę to wiemy o walce z koronawirusem dziś tylko tyle, ile nam w mediach pokażą…
A tam to dzieją się rzeczy nieprawdopodobne…

Bo bombardujące nas raporty o rozprzestrzenianiu się koronowirusa nie wzbudzają mojego zaufania, bo niewiele w nich uzasadnienia dla coraz szerszej paniki.

Ani poziom śmiertelności tego wirusa, ani stosunkowo łagodny przebieg choroby u przeszło 80% zarażonych nie uzasadniają podjęcia tak drastycznych środków, jakie – po wypróbowaniu w Chinach - obecnie masowo aplikuje się społeczeństwom Zachodu.

Kol. - = > "Zbigniew1108" umieścił b. mądrą i trzeźwą grafikę WHO na temat skali śmiertelności koronawirusa w stosunku do innych zgonów chorobowych na świecie.

Obrazek

A jest on dziś ledwie na piętnastym miejscu – stanowiąc jedynie ok. 2% codziennych zgonów na gruźlicę…

A nawet gdyby jego śmiertelność wzrosła z obecnych 50 (wedle stanu na dzień 9 marca) do 500 zgonów dziennie - to i tak ledwie by się załapał do pierwszej dziesiątki aktualnych największych zagrożeń chorobowych dla człowieka…

Ale za to w światowych mediach jest ŚWIATOWYM MORDERCĄ NR 1!!!

A przecież wg WHO coroczna „normalna” grypa zabija codziennie ponad 1000 osób na świecie, a „zwykłe” zapalenie płuc – ponad dwa razy tyle…

To podobnie jak ze śmiercią na raka oraz w wyniku wypadków samochodowych – nowotwory zabijają u nas codziennie ok. 300 osób, a w wypadkach na polskich drogach ginie średnio 7-8 osób dziennie. Ale w wyniku doniesień medialnych, co uważamy za większy problem i za sprawę dużo dla nas groźniejszą…?

BO DZIŚ MEDIA TOTALNIE WYPACZAJĄ NAM OGLĄD RZECZYWISTOŚCI!!!

A jeśli się jeszcze nie poddałeś „obowiązującym narracjom” i mimo wszystko wciąż chcesz zrozumieć otaczający cię świat (i przestać się niepotrzebnie bać, bo to obniża jakość życia i je po prostu skraca) – to je po prostu wyłącz i zacznij samodzielnie myśleć…

Jak myślisz - ...jesteś jeszcze do tego zdolny…?

Ale jedną z najważniejszych nauczek dla zarozumiałej i przemądrzałej ludzkości – której – podobnie jak przed wybuchem „hiszpanki”- wydaje się, że już zjadła wszystkie rozumy i wszystko już wie oraz, że podporządkowała sobie wszystko, co występuje na tym świecie – także zjawisko nieuchronnej śmierci… jest uświadomienie sobie własnych ograniczeń oraz skali własnej arogancji.

To by nam wszystkim tylko wyszło na dobre… – bo niewątpliwie bolesna, lecz niezbędna, lekcja pokory jeszcze nikomu nigdy nie zaszkodziła.

Ale wydaje mi się, że nie takie są intencje tych, którzy nas niemiłosiernie straszą oraz tych, którzy ten nasz strach równie niemiłosiernie wykorzystują.

A lekarze są dziś równie bezradni wobec koronawirusa (i jedynie próbują łagodzić jego objawy), jak ich koledzy po fachu byli sto lat temu wobec „hiszpanki”.

A ponadto, mimo oszałamiającego bombardowania medialnego koronawirusem, to, podobnie jak przy „hiszpance”, tak naprawdę to dziś nawet dobrze nie wiemy skąd i jak koronawirus się faktycznie pojawił…

Chociaż, być może, najprostsze wyjaśnienia są tu najbardziej prawdopodobne – czyli, że w tym przypadku po prostu winna jest kombinacja:

ludzkiej głupoty
chciwości
nieodpowiedzialności
+ kryminalnej wręcz krótkowzroczności
–bo chińscy wirusolodzy byli już w przeszłości przyłapywani na przesyłaniu z zagranicy zwykłą pocztą (bo taniej?) szalenie toksycznych i niebezpiecznych substancji, a pracownicy techniczni feralnego laboratorium w Wuhan podobno od lat na lewo sprzedawali na tamtejszy targ jeszcze żywe zwierzęta laboratoryjne, brrrr… (zamiast - zgodnie z prawem i procedurami - jez utylizować po zakończeniu eksperymentów).
Ale kto powiedział, że system komunistyczny głęboko zainfekował jedynie słowiańskie serca i umysły, skoro homo sovieticus - jak amen w pacierzu - pojawia się praktycznie pod każdą szerokością geograficzną, jeśli tylko zaaplikować tam ludziom którąś z odmian marksizmu?

Nie wiemy dziś też, jak długo koronawirus z nami pozostanie…

Ale mimo tych wszystkich niepewności – jedno jest pewne – NIE DAJMY SIĘ, kochani, ZWARIOWAĆ… bo wtedy mogą nas załatwić tak, jak załatwili miliony ludzi przed stu laty.

Bo wytęskniona i niemalże wymodlona SZCZEPIONKA NA KORONAWIRUSA może okazać się groźniejsza i bardziej śmiercionośna od samej medialnej pandemii tego świństwa.

P.S. A ponadto historia „hiszpanki” uczy nas, że w stosunku do poziomu dzisiejszej medycyny to wiedza medyczna i kompetencje ówczesnych lekarzy były wtedy naprawdę „w powijakach”… (mimo, że kierowali się ówczesnymi „najwyższymi standartami”).

Ale nie ma co się teraz nadymać, bo nasi potomkowie pewnie też kiedyś spokojnie stwierdzą, że i nasze obecne próby radzenia sobie z koronawirusem były nieadekwatne, niemalże „średniowieczne” i groźniejsze dla pacjentów od samej choroby.

A może obecne, dramatyczne raporty o wędrówce koronowirusa przez świat, po prostu odzwierciedlają szok, rozpacz i bezradność kasty lekarskiej - zwykle uważającej się prawie za "nadludzi" i"wszechmocnych bogów"- ale nie będącej sobie dziś w stanie w ogóle poradzić, podobnie jak było przy „hiszpance”,z chorobą u tych, którym grozi utrata życia?

Tyle, że wtedy chodziło o miliony ludzi, a teraz grupa ta jest z-n-a-c-z-n-i-e mniejsza, ale - w optyce medialnej - i tak bije "hiszpankę" o głowę…

Dziś media sprawiają, że nieprzytomnie emocjonujemy się koronawirusem – ale co też będzie - ich zdaniem - miało nam spędzać sen z powiek za miesiąc-dwa-trzy-…? A jeszcze później...???

Jedno jest pewne - dziś podstawowym zadaniem mediów na całym świecie wydaje się być straszenie ludzi oraz wzbudzanie w nas złych i niezdrowych emocji.

DLACZEGO...?

I wcale nie jest to nowe zjawisko...

Obrazek

Mark Twain (1835-1910) - czyli przeszło 100 lat temu:

"Jeśli nie czytasz gazet, to nie jesteś dobrze poinformowany.

Ale jeśli je czytasz, to padasz ofiarą dezinformacji."
Tagi: koronawirus 2020
@Kmieć 16:52:30
//A gdzie są groby (nawet niechby masowe mogiły zbiorowe) tych milionów ofiar "hiszpanki"? Przecież to zaledwie 100 lat minęło.//

Bardzo słuszna uwaga.
Pandemie które przeorały Europę w XIII i XIV zostawiły swój ślad w literaturze pięknej (np dekameron).Nawet gdyby o zarazie nie wspominali ówcześni kronikarze to pamięć po "czarnej śmierci" został w literaturze,legendach,folklorze.
A jaki ślad pozostawiła hiszpanka? żadnego,a to przecież niemożliwe.
Nawet wojna domowa w Hiszpanii (wydarzenie kudy mniejsze od pandemii) zostawiła niezliczoną ilość dowodów w tym w literackiej twórczości.Tymczasem skutkiem hiszpanki ludzie padali jak muchy i na nikim nie zrobiło to wrażenia?
To nieprawdopodobne.
nadużycie link skomentuj
ikulalibal 18.03.2020 17:11:05
@ikulalibal 17:11:05
Wielki Polak Jan Słomka (ur. 1842, zm. 1932) pisał swoje pamiętniki prawie do końca życia.

Bardzo szczegółowe pamiętniki i ani słowem nie wspomniał o "hiszpance".

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Słomka

Treść online:
"Pamiętniki Włościanina" - http://tbc.tarnobrzeg.pl/dlibra/docmeta ... ublication
nadużycie link skomentuj
Kmieć 18.03.2020 17:31:05
Znalazłem w archiwum internetu stronę, która udostępniała treść kronik Jana Słomki w wygodniejszej formie, niż ta z linki którą podałem w poprzednim wpisie.
Znajduję tam na stronie głównej spis treści z tytułami rozdziałów i podrozdziałów.

Oto tytuły ostatnich trzech od wybuchu I WŚ do roku 1927.
-----------------------
ROZDZIAŁ XI
Wybuch wojny światowej · Pochód wojsk austrjackich na Lublin · Bitwy, cofanie się Austrjaków, wkroczenie Rosjan do Tarnobrzega · Powrót Austrjaków i zachowanie się ich · Wielkie zniszczenie po trzech miesiącach wojny · Z mego pobytu w Wiedniu: podróż, wspomnienia i spostrzeżenia z Wiednia, powrót do domu · Tarnobrzeg i okolice po roku wojny · Ratowanie ludności dotkniętej klęskami wojennymi · Dalsze wypadki wojenne i sprawy polskie · Upadek Rosji, pogrom państw centralnych i powstanie niepodległej Polski
ROZDZIAŁ XII
Upadek rządów austrjackich w Tarnobrzegu · Wiec 6 listopada 1918 roku, „republika tarnobrzeska” · Rozbrajanie posterunków żandarmerji · Obalanie urzędów gminnych · Napady na dwory i żydów · Udaremniona odsiecz Lwowa · Pierwsze wybory sejmowe · Ruch bolszewicki · Uspokojenie ludności · Wojna w roku 1920 · Urzędy w Niepodległej Polsce · Pieniądz i ceny towarów · Stosunki gospodarcze: rolnictwo, przemysł, handel kasy oszczędności i pożyczek · Życie gminne · Życie społeczne i polityczne · Szkolnictwo · Kościół · Rok 1927: świętokradztwo, pożar Zamku w Dzikowie · Krzyż Zasługi
ROZDZIAŁ XIII
Teraźniejszość a niedawna przeszłość · Przyczyny postępu: zniesienie pańszczyzny, zaprowadzenie hipoteki, autonomja krajowa, regulacja rzek, lepsze narzędzia rolnicze, ulepszona komunikacja, parcelacja, wychodźtwo zarobkowe, oświata, towarzystwa, trzeźwość, nieubłagana konieczność · Jak się postęp odbywał · Zmiany w stroju i zabawach · Zmiany spowodowane przez wojnę światową i powstanie Państwa Polskiego · Co było w przeszłości dobre · Co dotychczas ludowi najbardziej szkodzi · Co jest największym skarbem człowieka · Zakończenie
--------------

Ani słowa o jakiejkolwiek zarazie wybijającej ludność Europy!

Bardzo gorąco polecam zapoznać się z całością, bo to fascynująca lektura. (warto też sobie skopiować)
http://web.archive.org/web/201810252142 ... lomka.html
nadużycie link skomentuj
Kmieć 18.03.2020 17:52:09
Medycyna dzisiaj istnieje jeszcze w Chinach.
To co my mamy to zwykle oszustwo. Rockefeller zniszczyl medycyne tradycyjna i ustanowil swoja. Chemiczne lekarstwa , ktore nie lecza ale maja za to skutki uboczne i powoduja wiecej chorob.
Lekarz nie mysli tylko stosuje procedury jakie sa na liscie panstwowej.

Tak ze zdrowego czlowieka jakim bylem zrobili kaleke.

Na przeswietleniu wyszlo ,ze mam pelno zwapnialych cyst w organizmie (z twardej wody pitnej),jedna z cyst byla kolo trzustki i lekarze powiedzieli ,ze z tej cysty moze zrobic sie kiedys rak trzustki wiec trzeba operowac nachmiast .

Procedury na usowanie cysty z okolic trzustki nie ma.

Jest za to procedura na usowanie raka z trzustki wiec ta procedure zastosowano i wycharatano cyste a wraz z nia polowe zdrowej trzustki i zdrowa sledzione. Inne cysty ich jakos nie interesowaly.

Operacja kosztowala $140K, trwala 5 1/2 godziny.
Ledwie mnie dobudzili. Dostalem cukrzycy, musze uwazac co jem , lykac chemie i na *uj to bylo potrzebne ?

Bylo potrzebne na $ 1mln dom mego lekarza, jego wakacajny dom na Bahamach za $1.2mln, apartament za $1.7mln w Nowym Yorku, apartament za $1.3 z widokiem na Palac Kultury i Jaguara za *uj wie ile.

Ot filmik co wspaniale tlumaczy czym jest wspolczesna medycyna Rockefellera, niestety po angielsku.
https://www.youtube.com/watch?v=3Ju2VmVVX2c
nadużycie link skomentuj
staszek kieliszek 18.03.2020 21:09:14
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

zdro
Posty: 670
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 23
x 49
Podziękował: 718 razy
Otrzymał podziękowanie: 621 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: zdro » środa 24 mar 2021, 20:19

Dwie poprzednie wojny to tez byla sciema.
Zaraz ludziom umysly i trzymaj wladze do daty konca tego upadlego swiata.

Bedac i nie w temacie chcialbym wylac wnioski jakie nazbieralem odnosnie tytoniu.
Klamio ze to zle. Zaczalem palic w niewielkich ilosciach tyton z fajek bez dodatkow.
Sam skrecam z polowy fajki jednego szluga w bibulce nie poddanej wybielaniu.
Oczywiscie bez filtra, bo czy indianie uzywali filtrow? Pierwsze byly z azbestu, no bo to mialo chronic nasze zdrowie i zycie przed zlowrogim dymem. Hihihi
Tyton rozwala grzyba itd. Nigdy niewyizolowanego covid 19 tez prawdopodobnie czesze niezle. XD
Mozna sobie pogooglowac antifungal tobacco itd.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 611
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18601 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 24 mar 2021, 20:33

tak wyglądała Warszawa rok temu, i tak chcą zrobić teraz !!!!

nie ma zakazu konstytucyjnego pracy, przemieszczania się ani odwiedzin bliskich ! :mrgreen:
"City of Silence" 4K - Warsaw during COVID-19 pandemic

https://youtu.be/Wzkg8sYWBGA
Mikołaj Szymański
1 rok temu (edytowany)
Tak właśnie w tym trudnym czasie powinny wyglądać wszystkie miasta w Europie...

187


Warszawiak
Warszawiak
1 rok temu
tak kurwa i jeszcze dinozaury powinny chodzić, to wynoś się na wieś tam przez cały dzień przejadą może ze dwa traktory
:D

a co to się stało Anieli, że tak przeprasza?? :mrgreen:
Angela Merkel przeprasza i wycofuje się z najtwardszego lockdownu.

„Proszę wszystkich o wybaczenie”


Przez KM -24 marca 2021 18:34
Obrazek
Kanclerz Niemiec Angela Merkel. Zdjęcie: EPA/STEPHANIE LECOCQ / POOL Dostawca: PAP/EPA
Reklama

Po zmasowanej krytyce Angela Merkel podjęła decyzję o niewprowadzaniu twardego lockdownu w czasie Świąt Wielkanocnych. – Żałuję tego i proszę wszystkich obywateli o wybaczenie – oświadczyła kanclerz Niemiec.
Wielkanocny lockdown, nazwany „odpoczynkiem wielkanocnym”, został ogłoszony w poniedziałek 22 marca. Do obowiązujących od miesięcy obostrzeń miały zostać dołożone nowe.


Przez pięć dni w okresie świąt miał obowiązywać najtwardszy, dotychczas niespotykany lockdown. Zostałoby zamknięte praktycznie wszystko, a handel detaliczny miał być dozwolony jedynie w Wielką Sobotę.

Reklama
Decyzja ta spotkała się w Niemczech ze zmasowaną krytyką. Skłoniło to Merkel do zwołania pilnego szczytu w środę.

Jak podaje „Bild”, już na początku spotkania Merkel oświadczyła: – Biorę za to pełną odpowiedzialność – to był mój błąd!

I z pomysłu dociśnięcia śruby się wycofała. Potem zorganizowała krótką konferencję prasową, na której przeczytała oświadczenie.

Przeprosiła obywateli, a także wskazała, że planowanego lockdownu nie da się zrealizować przede wszystkim pod względem prawnym.

„Pomysł zamknięcia kraju na Wielkanoc miał najlepsze intencje, ponieważ musimy zrobić wszystko, aby spowolnić i odwrócić trzecią falę pandemii. Niemniej pomysł tzw. ‚odpoczynku wielkanocnego’ był błędem. W tak krótkim czasie nie dało się go wdrożyć dostatecznie dobrze, także pod względem prawnym. Pozostawało zbyt wiele wątpliwości, których nie zdążylibyśmy rozwiązać. Jeśli kiedykolwiek wrócimy do tego pomysłu i uda nam się to wdrożyć, to w taki sposób, aby koszty i korzyści były w rozsądnym stosunku” – oświadczyła Merkel.

„Ten błąd jest wyłącznie moją winą, ponieważ ostatecznie to ja ponoszę odpowiedzialność za wszystko. W tym momencie ważne jest, abym przyznała: błąd należy nazwać błędem i przede wszystkim naprawić go najszybciej, jak to możliwe” – kontynuowała.

„Zdaję sobie sprawę, że to zamieszanie wywoła dodatkową niepewność. Bardzo tego żałuję i proszę wszystkich obywateli o wybaczenie” – podkreśliła kanclerz Niemiec.

Jednocześnie wszystkie obowiązujące obostrzenia w Niemczech zostają podtrzymane co najmniej do 12 kwietnia.

Źródło: spiegel.de/NCzas.com
a warszawskie matołki maRZĄ o godzinie milicyjnej...
Obrazek

zdro pisze:
środa 24 mar 2021, 20:19
Bedac i nie w temacie chcialbym wylac wnioski jakie nazbieralem odnosnie tytoniu.
tutaj śmiało :D

http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtop ... t=palarnia

cedric pisze:
środa 24 mar 2021, 19:48

Naukowcy odkryli, że przeciwciała stymulowane szczepionką AstraZeneca powodują koagulację płytek krwi w taki sam sposób, jak podczas gojenia się ran. Kontynuowali, że szczepienie aktywowało mechanizm, który powodował tworzenie się tych skrzepów w mózgach niektórych pacjentów ”.
ale ponoć, po kilku dniach ''badań'' jest już znowu, nagle ''bezpieczna'', wskazana , pożądana i wyczekiwana niczym
jezusek betlejemski.
miejmy nadzieję, że ta narracja w końcu się sypnie.
nawet owce powinny mieć jakiś rozum !?? :shock:
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17993
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 939
Podziękował: 32616 razy
Otrzymał podziękowanie: 26051 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 25 mar 2021, 00:00

Wokół covida Sensacje z Niemiec i Włoch

https://www.facebook.com/niezaleznatele ... 8354424479

Niezależna telewizja
0 xcedric
Posty: 6319
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 92
x 157
Podziękował: 3902 razy
Otrzymał podziękowanie: 9958 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » piątek 26 mar 2021, 13:24

Wszystko, co produkcja w leki melatoniny może przyczyniać się do osłabienia odporności-rozmaite, glifosat, światło wyrostka robaczkowego, uszkodzenia szyszynki, niebieskie światło, smog EM, zaburzenia kosmiczne, brak słońca, niedobory wit. , stres oksydacyjny, mitochondriopatie, niedobór siarczanu, dieta, endotoksyna, uszkodzenia kręgosłupa szyjnego, wady postawy, fluor, aluminium, zwapnienia, itd.
https://www.melatonin-research.net/inde ... e/view/114
Niska melatonina jako czynnik przyczyniający się do choroby SARS-CoV-2
Abstrakt
Powszechnie wiadomo, że szyszynka jest źródłem melatoniny; jednakże, dla porównania, niewielu wie o znacznie większej puli pozapinealnej melatoniny. Ta pula jest szeroko rozpowszechniona u wszystkich zwierząt, łącznie z tymi, które nie mają szyszynki, np. owady. Pozapinealna melatonina nie jest uwalniana do krwi, ale jest stosowana lokalnie jako przeciwutleniacz, środek przeciwzapalny itp. Głównym miejscem działania melatoniny wytwarzanej obwodowo są mitochondria, w których neutralizuje powstające reaktywne formy tlenu (RFT). podczas fosforylacji oksydacyjnej. Jego rola obejmuje również główne działania jako modulatora odporności, zmniejszając nadmierną reakcję na obce czynniki, jednocześnie wzmacniając procesy odpornościowe. Podczas pandemii, takiej jak choroba koronawirusowa 2019 (COVID-19), wywoływana przez wirusa SARS-CoV-2, melatonina jest w stanie tłumić szkody spowodowane przez burzę cytokin. Omówiono wpływ melatoniny na podatność i leczenie choroby COVID-19 ”.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17993
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 939
Podziękował: 32616 razy
Otrzymał podziękowanie: 26051 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 26 mar 2021, 15:33

To na pałeczkach do testu na COVID, ta bawełna RUSZA SIĘ!
19 lut 2021

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=6p7b5Y-W2AM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2JosTervoA-Y0tWqVJb8u-jd5u-t-tpc4QZhK5G1h2O_yDUSZze67TWws

Stop 5G

"To się ku*** rusza"
Bawełniane patyczki do testów na COVID nie są bawełniane, a w dodatku jak są rozdzielane to się ruszają. Porównać to coś "żywego" można do tego co objawia się chorobą Morgellona!
0 xcedric
Posty: 6319
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 92
x 157
Podziękował: 3902 razy
Otrzymał podziękowanie: 9958 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » piątek 26 mar 2021, 15:59

Ważna rola siarczanu a wit.D/helioterapia
viewtopic.php?f=16&t=2547&p=119605&hili ... lu#p119605
” NIEDOBÓR SIARCZANU CHOLESTEROLU A CHOROBA NIEDOKRWIENNA SERCA
-Upośledzona produkcja siarczanu do serca jest kluczowym czynnikiem w
chorobie sercowo-naczyniowej.
-Czerwone krwinki, płytki krwi i komórki w skórze syntetyzują siarczan
cholesterolu katalizowany przez ekspozycję na światło słoneczne.
-Siarczan cholesterolu, w przeciwieństwie do cholesterolu, jest
rozpuszczalny w wodzie, dzięki czemu może swobodnie podróżować we
krwi, a nie gromadzony wewnątrz cząsteczki LDL.[….]
Dlaczego badania dotyczące suplementacji witaminą D okazały się
rozczarowujące, pomimo badań wykazujących silny odwrotny związek
między dostępnością światła słonecznego a chorobami serca?[…]
dieta z suplementacją
cholesterolu, kwasu cholowego (kwasu żółciowego) i witaminy D2 może
indukować zmiany aortalne wyrażające zwapnienia i powstawanie blaszki
miażdżycowej, ale możliwe było całkowite zapobieganie takim zmianom
poprzez jednoczesną suplementację siarczanem chondroityny (
modyfikowany cukier z cząsteczką zawierająca utlenioną siarkę)[…]

SYNTEZA SIARCZANU CHOLESTEROLU

Zwykle keratynocyty (dominujące komórki znajdujące się w naskórku),
czerwone krwinki (RBC) i płytki krwi wytwarzają siarczan cholesterolu
w skórze, katalizowany przez światło słoneczne.[…]
Pomimo pokrewnych badań wykazujących, że niedobór witaminy D jest
związany z ryzykiem chorób sercowo-naczyniowych, w 8 badaniach
kontrolowanych placebo nie wykazano żadnej korzyści z suplementacji
witaminą D3.[…]

BLASZKA MIAŻDŻYCOWA JAKO ALTERNATYWNY DOSTAWCA SIARCZANU CHOLESTEROLU

W innej publikacji z “Entropy”, mój współautor i ja zasugerowaliśmy,
że czerwone krwinki wytwarzają siarczan cholesterolu podczas
przechodzenia naczyniami powierzchniowymi katalizowany przez światło
słoneczne, uwalniając siarczan cholesterolu do tkanek w naczyniach
włosowatych.22 To odtwarza zarówno poziom cholesterolu, jak i podaż
siarczanu do ściany śródbłonka utrzymując zdrowie naczyń.

Glikokaliks jest złożoną siatką sulfonowanych łańcuchów cukrowych,
które wyścielają wewnętrzną ścianę wszystkich naczyń krwionośnych i są
ważne dla zdrowia naczyń. Proteoglikany – siarczany heparanu (HSPG) w
glikokaliksie odgrywają wiele ważnych funkcji, 23 pośrednicząc w
komórkowych mechanizmach sygnałowych i promując wychwytywanie różnych
składników odżywczych, w tym klirensu LDL przez komórki wątroby. [24]
Być może najważniejszą rolą siarczanu cholesterolu w naczyniach
włosowatych jest utrzymanie warstw zżelowanej wody pokrywająca
powierzchnię wewnętrzną. Ten strukturotwórczy wpływ na wodę wynika z
“kosmotropowych” właściwości siarczanu25, który zapewnia niemal
beztarciowy kontakt powierzchniowy z krwinkami czerwonymi10, który
jest dodatkowo wzmacniany przez ładunek ujemny zarówno w błonie
glikokaliksu, jak i błonach czerwonych krwinek.

Ponieważ czerwone krwinki pozostawiajają siarczan cholesterolu w
naczyniach włosowatych, tracą także swój ładunek ujemny, co oznacza,
że ​​część żylna włośniczek ma niższe pH niż część tętnicza.
Zwiększenie zawartości dwutlenku węgla po stronie żylnej zwiększa ten
efekt, podobnie jak natychmiast po zatrzymaniu krążenia, kiedy
dwutlenek węgla gromadzi się w żyłach, a różnica napięcia między
tętnicami i żyłami gwałtownie wzrasta26. W ten sposób gradient
elektryczny również napędza ujemnie naładowane czerwonych krwinek
przez naczynia włosowate. Oporność naczyń włosowatych jest dominującym
czynnikiem w nadciśnieniu tętniczym, co można przypuszczać, że będzie
korelować ze zubożeniem w siarczan cholesterolu w błonach czerwonych
krwinek i siarczanem heparanu w ścianach naczyń włosowatych. Zarówno
zwiększone tarcie w ścianach, jak i zmniejszona siła z pola
elektromagnetycznego utrudniają ruch krwinek czerwonych przez naczynia
włosowate.

Glikokaliks jest nieustannie tracony i odbudowywany w dynamicznym
procesie, który jest promowany przez czynniki zapalne. [27] Układ
dopełniacza i endotoksyna (LPS z bakterii) indukują uwalnianie
glikokaliksu przez odpowiedź receptora sprzężonego z białkiem G. Taka
przebudowa macierzy jest szczególnie aktywna podczas niedokrwienia i
reperfuzji (dwa krytyczne etapy zawału serca).[…]
Tiolakton
homocysteiny przekształca się w siarczan w obecności nadtlenku,
katalizowanego przez witaminę A i witaminę C, 81 prawdopodobnie
wyjaśniając pozytywną rolę witaminy C w ochronie przed chorobami
układu krążenia.82″

siarczan a melatonina
prostym sposobem uzupełniania siarczanu w organizmie jest kąpiel w soli EPSOM(siarczan magnezu), tudzież suplementacja siarczanu potasu doustnie, albo siarczanu wapnia z pokarmami zawierajacymi szczawiany(szpinak, szczaw)
Można też korzystać z tiosiarczanu sodu, NAC, tauryny transsulfuracji (wit.B6 i Mg)
Siarczan obniza potencjał zeta krwi/zlepianie krwinek, cisnienie, transortuje wiele związków np. siarczan DHEA, który spada do zera w godzinie smierci
viewtopic.php?f=8&t=926&p=95677&hilit=m ... zan#p95677
” 9Szyszynka a siarczan w OUN -skrót prezentacji-
https://people.csail.mit.edu/seneff/SeneffNice2014.pdf

Siarczan heparanu w lizosomach jest krytyczny dla
recyklingu szczątków komórkowych
– Niedobór siarczanu heparanu prowadzi do autyzmu
• Szyszynka dostarcza siarczan do OUN z melatoniną
• Aluminium i rtęć zakłócają szyszynkę
• Niedobór światła słonecznego jest czynnikiem sprawczym
• Glifosat działa synergicznie z aluminium

Ostatnio argumentowano, że kluczową rolę
dla snu jest usuwanie resztek komórkowych *
• Odbywa się to w lizosomie, które
zależy od siarczanu heparanu
proteoglikanu chroniącego przed wolnymi rodnikami **

*Sleep Drives Metabolite Clearance from the Adult Brain. L Xie et al., Science 342:373-377, 2013
**Inhibition by heparin of Fe(II)-catalysed free-radical peroxidation of linolenic acid. M.A. Ross et
al., Biochem. J. 1992, 286: 717-720.

Trzecia komora i szyszynka
Trzecia komora ma niedobór siarczanu heparanu
zarówno u ludzi, jak i myszy autystycznych

“Melatonina wchodzi do płynu mózgowo-rdzeniowego
przez zachyłek szyszynki “*
• Koniuszek trzeciej komory jest zamknięty w
szyszynce
• Szyszynka dostarcza siarczan melatoniny do
trzeciej komory i dyfunduje płynem do wszystkich komórek mózgowo-rdzeniowych

• Proponuję, że kluczowym celem melatoniny jest
dostarczanie siarczanu do neuronów w nocy.”
0 xAwatar użytkownika
forester
Posty: 526
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 61
x 64
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 1278 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: forester » piątek 26 mar 2021, 19:17

Zuzia napisała list do Premiera Morawieckiego!

Obrazek
Nina Bojarska

Kochany Panie Premierze!
Nazywam się Zuzia, mam osiem lat i teraz nie chodzę do szkoły. Tatuś mówi, że to przez „jebanego” Pinokia, ale ja mu nie wierzę, bo Pinokio jest już dobry, bo się zmienił i teraz mieszka z Dżepetto więc to nie przez Pinokia jest. Tatuś chyba nie bardzo lubi tą bajkę, bo cały czas mówi w nerwach, że „Pinokio będzie wisiał”.

W tym tygodniu jadę z Mamusią do babci Heli, szukać na strychu słoików po musztardzie na nowe okularki, bo odkąd zamknęli szkołę wzrok mi się pogorszył.

Cieszę się, że tak jak ja, lubi Pan zwierzęta i dlatego je obiady u Sowy. Tatuś mówił, że tam jest „kurewsko drogo” ale podobno „chuje nie płacą ze swoich”. Mam nadzieję, że jest Pan chujem a chuj to nie znaczy nic brzydkiego. My w Bieszczadach mamy wilki i niedźwiedzie, ale nie chodzimy do nich jeść.

Fajnie, że Pan z tym drugim rudym Panem co już go nie ma wprowadziliście te szaliczki na buzię – jest teraz tak kolorowo na ulicy!
A taki jeden Pan co miał taki grubszy ten szaliczek to dzisiaj na poczcie tak śmiesznie wyglądał – najpierw miał taką czerwoną buzię jak Indianin, potem mu tak śmiesznie oczy wyszły na wierzch a na końcu to się przewrócił i Pani z poczty dzwoniła na pogotowie, ale jej tam powiedzieli, że dopiero jutro mogą przyjechać po tego śmiesznego Pana, bo najpierw jakiś sprawdzian muszą mu zrobić. Pewnie tak jak nam – zdalnie.

Skrycie Panu powiem, że marzę o zestawie „Małego Ratownika Medycznego” tego z testami na wirusa co się wkłada go do pupy a potem do buzi czy jakoś tak.

Moim marzeniem jest zostać doktorem jak ten Pan Adam od pogody, co teraz już jak zapowiada pogodę to na mapie Polski jest tylko czerwony kolor a wcześniej były jeszcze żółty i zielony. Nie rozumie tego… Pan Adam to jest bardzo mądry człowiek. Moja koleżanka Madzia mówiła mi, że on podobno studiował w Hogwarcie i jest czarodziejem –potrafi przepowiadać przyszłość. Ale super że są w rządzie takie osoby!

Bardzo się cieszę, że jest Pan moim premierem i chciałam Panu powiedzieć, że będę do Pana pisała gdziekolwiek Pan będzie bo bardzo Pana lubię i szanuję!

Chciałam Pana na końcu zapytać, czy ma Pan miłych sąsiadów i czy zdrowo się Pan odżywia?
Pozdrawiam
Zuzia Kowalska

Autor: Nina Bojarska
Autorka książek „Zdrowi z Natury” oraz „Piękni z Natury”. Redaktor naczelna portalu Miś ę chce Bieszczad. Od wielu lat na stałe współpracuje z magazynem Żyj Naturalnie. V-c prezes Fundacji Zdrowi z Natury.

http://pressmania.pl/zuzia-napisala-lis ... wieckiego/
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 611
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18601 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 27 mar 2021, 08:56

jednak, pomogli, szyyyybciutko wygrał wojnę z grypą 8-)
bravo Andrzej!
Andrzej Piaseczny wyszedł ze szpitala. Walczył z koronawirusem

25.03.2021, 16:12Polska
Instagram/Andrzej Piaseczny

Obrazek
Andrzej Piaseczny przeszedł zakażenie SARS-CoV-2
Piosenkarz Andrzej Piaseczny, który zakaził się koronawirusem, wyszedł ze szpitala.

Przekazał, że jest w swoim domu i zamieścił w sieci fotografię.

Jak dodał, po zakończeniu leczenia "poranna herbata smakuje inaczej"


Koronawirus w Polsce. Wykonano rekordową liczbę testów
W zeszłą środę muzyk Andrzej Piaseczny poinformował, że trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Na Instagramie zamieścił krótkie wideo, na którym mówi do fanów, będąc podłączonym do tlenu.


Na początku nagrania Piasek przyznał, że "wolałby w tym stanie w ogóle się nie pokazywać".
- Ale jest wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co może się z nami wydarzyć - stwierdził.


Jak wówczas dodał, również myślał, że zakażenie SARS-CoV-2 "przejdzie spacerkiem". - Jednak po dziesięciu dniach chorowania w domu musiałem znaleźć się tutaj (w szpitalu - red.) - powiedział, próbując łapać głębszy oddech.

 
Obrazek
Piaseczny opublikował zdjęcie z domu

 

W czwartek na jego instagramowym profilu pojawiło się nowe zdjęcie. Widać na nim Piasecznego pijącego herbatę; w podpisie pod fotografią artysta przekazał, że wrócił do domu po hospitalizacji".

 

"Czasem coś w drodze naszego życia zupełnie niespodziewanie zmienia perspektywę. Poranna herbata po powrocie do domu smakuje inaczej..." - przyznał muzyk.

  

Andrzej Piaseczny rozpoczął karierę w 1992 roku, gdy wystąpił na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, a także został wokalistą zespołu Mafia. Solo występuje od 1998 roku.

 

Z koronawirusem walczy też Krzysztof Krawczyk

 

Wśród wylansowanych przez niego piosenek są "Złoty środek", "Mocniej", "Jeszcze bliżej" czy "Śniadanie do łóżka". Ponadto śpiewał "Przytul mnie życie" wraz z Krzysztofem Krawczykiem, który również jest chory na Covid-19.

 

ZOBACZ: Niemcy pracują nad kolejną szczepionką. Poinformowali, kiedy może być dostępna

 

Drugi z artystów również trafił do szpitala, o czym we wtorek poinformowano na jego profilu na Facebooku. "Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu" - przekazał piosenkarz.
 
Zapowiedział, by "nie oczekiwać żadnych wiadomości od niego" i że "milknie", lecz zapowiedział, że odezwie się, "gdy poczuje się lepiej". "Proszę, nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę.

Nawet szczepienie Pfizerem nie pomogło" - stwierdził wówczas.
 
Krawczyk zapewnił, iż "łączy się w chorobie ze wszystkimi, których dopadła", w szczególności z jego przyjacielem Andrzejem Piasecznym, który również choruje na Covid-19. "Piasek, nie dajmy się tej zarazie!" - dodał we wpisie.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... nawirusem/
pfizer nie pomógł , joj .... bądź dzielny Krzysztof !


3 dni temu......
Andrzej Piaseczny w szpitalu. Nowe informacje o stanie zdrowia piosenkarza. "Duże dawki tlenu"
KACPER MYSZKOWSKI
24.03.2021 10:22


fot. TRICOLORS/East News
OCEŃ

Andrzej Piaseczny nadal przebywa w szpitalu, walcząc z koronawirusem. Lekarz opiekujący się wokalistą zdradził, w jakim jest stanie i jak przebiega leczenie. Nie ukrywał także oburzenia wypowiedziami sugerującymi, że popularny "Piasek" symuluje.
Więcej: https://www.radiozet.pl/Rozrywka/Plotki ... informacje
https://www.radiozet.pl/Rozrywka/Plotki ... informacje


a źli ludzie, złośliwcy, nie przestają! wstyd !!!
🔴 █▬█ █ ▀█▀ WOJCIECH OLSZANSKI NABIJA SIE Z PIASKA PIASECZNEGO
https://youtu.be/jrDnR3k36pE
https://dorzeczy.pl/kraj/176501/andrzej ... macje.html
Kołakowska: Piaseczny udaje chorobę
Znana z koronasceptycznych poglądów Viola Kołakowska stwierdziła, że Andrzej Piaseczny udaje, że jest chory na COVID-19. Zdaniem celebrytki ktoś zapłacił piosenkarzowi, aby ten opublikował nagranie ze szpitala.

"Cóż to jest za żenada. Kiepski aktor z ciebie Andrzej, naprawdę zły... Co to jest za obrzydliwa propaganda... Do czego się posuną? Co za to dostałeś?"
– pisze na swoim profilu w mediach społecznościowych Kołakowska.
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
LukasBOB13
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 24 mar 2020, 21:28
Podziękował: 97 razy
Otrzymał podziękowanie: 5 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: LukasBOB13 » sobota 27 mar 2021, 21:44

Drodzy Administratorzy,
wiadomo ze temat Coronavirusa jest na topie, ale jesteśmy w dziale zdrowotnym a w tym temacie więcej ciekawostek niż porad jak uporać się z tym paskudztwem. Zamin znajdzie się jakaś poradę (tak jak w innych tematach w tym dziale) trzeba przeczytać setki informacji, które są bardzo interesujące ale POMAGAJMY ludziom jak uporać się z objawami tego paskudztwa.
Proszę Admini zróbcie z tym porządek :)
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9341
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13601 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 27 mar 2021, 22:57

Niestety, @LukasBOB13, nie mamy tu płatnych etatów, ani nadmiaru czasu, aby takie rewolucje przeprowadzać. Przy takiej ilości postów to przekracza nasze możliwości.
Rozwiązaniem może być założony np. przez ciebie temat z cytatami ściśle dotyczącymi kwestii, które poruszasz, może inni też podejmą to wyzwanie i potrzebne rozwiązania znajdą się w jednym miejscu.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

wiking
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 19 maja 2020, 11:49
x 3
x 1
Podziękował: 85 razy
Otrzymał podziękowanie: 99 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: wiking » niedziela 28 mar 2021, 08:53

0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 611
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18601 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 28 mar 2021, 16:02

od Astromarii:

https://astromaria.wordpress.com/hyde-p ... ment-88423
astromaria pisze:
25/03/2021 o 19:33
Wiadomość od prof. Majewskiej:

Amerykański lekarz/naukowiec Peter McCullough, mający duże doświadczenie w leczeniu covid, zeznał przez senackim komitetem d.s. zdrowia, że covid zawsze był chorobą uleczalna, lecz w USA praktycznie nic się nie robi w zakresie promowania leczenia tej choroby we wczesnym stadium. Chorym, którzy nie są w dostatecznie ciężkim stanie by kwalifikować się do hospitalizacji, najczęściej nie oferuje się żadnego leczenia i odsyła do domu z niczym. Jeśli przeżyją i wyzdrowieją, to imają szczęście, a jeśli ich stan się pogorszy, wówczas trafiają do szpitali. Stosowane tam mechaniczne respiratory w połączeniu z lekami paraliżującymi i fentanylem zabijają ok. 80% chorych. Według dra McCullough, istnieją sprawdzone na dużych populacjach chorych skuteczne metody domowego leczenia wczesnego stadium covida. Poniżej wypowiedź tego lekarza (https://www.youtube.com/watch?v=QAHi3lX ... e=youtu.be) oraz publikacja zbiorowa autorów z czołowych ośrodków medycznych w USA i we Włoszech opisująca protokoły domowego leczenia covid powszechnie dostępnymi, sprawdzonymi lekami. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articl ... f/main.pdf.

Tajne dokumenty, które wyciekły po cyberataku na EMA, ujawniły, że komercyjne partie szczepionki covid-19 firmy Pfizer miały niższą od oczekiwanej zawartość nienaruszonego mRNA, co prawdopodobnie czyni je nieskutecznymi.

EMA miała poważne obiekcje dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności tych szczepionek, lecz mimo to zatwierdziła je do masowego stosowania w Europie. W ciemnej sieci opublikowano ponad 40 megabajtów tajnych informacji z przeglądu agencji;

kopie tych przecieków przesłano kilku dziennikarzom – w tym z BMJ – i naukowcom na całym świecie. (https://www.bmj.com/content/372/bmj.n627). Zaniepokojenie naukowców wzbudza też niewiadoma, co się w organizmach dzieje z lipidowymi nanonośnikami szczepiennego mRNA, wykonanymi z syntetycznych polimerów, lipidów i materiałów nieorganicznych.

Brak szczegółowych badań ze strony producenta i niezależnych instytucji wyjaśniających, dokąd w komórkach one trafiają i jakie mają wcześnie oraz odległe efekty.

Zatrważające jest to, że informacje o istotnych brakach w składzie komercyjnych szczepionek oraz niedostatek danych dotyczących ich bezpieczeństwa i działania przedostały się do społeczeństwa tylko dzięki hakerom lub sumiennym anononimom,

lecz są skrzętnie ukrywane przez producenta i agencje zatwierdzające leki.

O nieskuteczności i zagrożeniach dla zdrowia i życia ze strony tych szczepionek, społeczeństwo dowiaduje się dopiero na własnej skórze, ponosząc wielkie ofiary.

W bazach danych NOPów zarejestrowano tysiące zgonów oraz setki tysięcy powikłań, włącznie z covidem, grypą, i zapaleniem płuc po tych szczepieniach.

Również statystyki demograficzne pokazują, że po wprowadzeniu szczepień gwałtownie wzrosły liczby zachorowań i zgonów na covid w wielu krajach.

https://youtu.be/QAHi3lX3oGM

https://youtu.be/STq5_Vm3LkA
Katarzyna pisze:
26/03/2021 o 15:23
Dziś moja Mama seniorka miała teleporade z lekarzem, podczas której poprosiła o zaświadczenie umożliwiające jej chodzenie bez maski. Dla zainteresowanych jest to możliwe od 10 marca, o czym nikt w mediach ani mru mru nie pisze, ani nie mówi.

Wtedy wydali rozporządzenie poszerzające krąg osób mogących, wg nich, chodzić bez maski.
Mama się kwalifikuje, gdyż ma choroby krążenia, a rozporządzenie takim chorym to umożliwia.

I zgadnijcie co się zadziało? Lekarz odmówił, argumentując, że nie da, bo Mama nie wzięła szczepionki.

Can you imagine? Innymi słowy szantaż. Jako rasowy sprzedawca zapewnił Mamę, że załatwi tę lepszą.

I że gorąco rekomenduje, bo Mama może mieć kłopot w szpitalu, jakby co, oraz na SOR, jakby co.

Znów szantaż, tym razem emocjonalny.

Fajne, prawda?

Wszystkie starsze koleżanki Mamy wzięły już ten „nowoczesny wynalazek zbawienia”! Poza jedną. I tu promyk nadziei 🙂

Ta jedna ma wnuki lekarzy, którzy zakazali jej nawet myślenia o wzięciu tego preparatu. Sami też go nie wezmą, bo powoduje niepłodność ich zdaniem.
Konkludując, emerytki, które nie umieją napisać smsa wzięły tzw. szczepionkę, czyli panie nie będące digi i nie umiejące się znaleźć w obecnej cyfrowej rzeczywistości, a tylko jedna tego nie zrobiła na podstawie informacji od wnuków-lekarzy.
Czyli niektórzy z mafii lekarskiej coś tam zaczynają kojarzyć. I to jest ten promyk 🙂
astromaria pisze:
26/03/2021 o 16:17
No i przyszła ta wiekopomna chwila, kiedy to, pierwszy raz od ogłoszenia plandemii, wybuchła z mojego powodu zadyma w sklepie! I to gdzie? W Tesco!!! Telewizornia coś tam najazgotała i zasiała wielką panikę u ludu bożego, który zażądał, żebym wyszła ze sklepu. Grzecznie, acz stanowczo odmówiłam. Wtedy lud boży (w postaci 3 osób) zwrócił się do kasjerów z żądaniem, żeby mnie nie obsłużyli. Jakaś młoda, którą widziałam tam po raz pierwszy, wyszła zza kasy i „zasugerowała”, że jednak powinnam założyć maseczkę, no bo przecież musimy przestrzegać reżimu sanitarnego. Odmówiłam. Zasugerowała więc, że przecież mogę kupić maseczkę w sklepie, o tam są, na tej półce. Odrzekłam, że to ja i tylko ja decyduję o ty, co kupuję, a sklep nie ma prawa mi niczego narzucać w tym względzie i że pani kasjerka nie jest upoważniona, żeby mi mówić, co ja mam nosić na twarzy, głowie lub (za przeproszeniem) na d…. Rozpętała się burzliwa dyskusja, a najśmieszniejsze było to, że babka przede mną, zamaskowana jak należy, okazała się osobą znającą prawo i świadomą, że plandemia to ściema, a telewizja tworzy fikcyjną rzeczywistość. Niby mi kibicowała, ale szeptem. Jak się zrobił rejwach z zaplecza wybiegła baba-chłop, czyli młoda kasjerka w typie „gender”, której płeć na pierwszy rzut oka jest trudna do identyfikacji. Kobieta wysoka, tęga, krótko ostrzyżona i wyglądająca jak wyrwidąb. Ona zawsze staje do walki, kiedy ktoś coś kradnie ze sklepu i trzeba go zatrzymać do czasu przybycia policji. Wyleciała z miną zawadiacką, gotowa do boju, bo chyba myślała, że znowu jest rabunek, ale kiedy zorientowała się co się dzieje krzyknęła do załogi, że natychmiast mają otworzyć trzecią kasę, bo ludzie się denerwują z powodu zbyt długiej kolejki. Przybiegł młody, który zawsze jest albo bez maski albo ma ją pod brodą i otworzył kasę. Tym sposobem zostałam obsłużona poza kolejnością.

Jak tak dalej pójdzie, to ludzie będą się wzajemnie nadziewali na widły, jak w średniowieczu. Tylko że wtedy bali się diabła, a teraz wiadomo czego.

astromaria pisze:
26/03/2021 o 16:18
Dziś w komentarzach na YT jakaś dziewczyna nazwała szczepionkę śmiercionką.

Mają ludzie dar słowotwórczy, niejeden poeta mógłby pozazdrościć!
wczoraj porozmawiałem ze znaj. rat. med.- po prostu choruje, 3 raz kwarantanna, dwukrotnie
zascypiony śmiercionką, sprawdzał ostatnio, - ma słownie: ZERO przeciwciał.
spytałem czy nie widzi korelacji pomiędzy iniekcją a obecnym stanem, nie odpowiedział..

astromaria pisze:
26/03/2021 o 23:51
Jeszcze małe P.S. w sprawie kwarantanny, bo zapomniałam.

Jeśli ktoś dzwoni i mówi przez telefon, że jest urzędnikiem z sanepidu i

„skazuje” cię na kwarantannę to oczywiście taka kwarantanna jest nielegalna i można to olać.

Żeby rzecz była zgodna z prawem sanepid musi wysłać decyzję na piśmie.
I w takim przypadku jesteśmy udupieni i musimy siedzieć w domu
.
1 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

ODPOWIEDZ