Drodzy forumowicze i goście!

25.11.2021
Wszystko wskazuje na to, że nasze forum działa już na nowym hostingu, tu nie powinniśmy już minutami oczekiwać na załadowanie się strony. Jest to nowoczesny hosting, gdzie zasoby są skalowalne, więc nie będzie blokad i zahamowań. Ponoć nie ma też limitów dla baz danych, więc możemy znów spokojnie wszystko pisać i wstawiać, ale kopiowanie poprzednich postów i blisko z góry nie będzie tolerowane, bo szkoda czasu czytających.
Będziemy jeszcze robić upgrade skryptu forum, więc jakieś przerwy będą, jeszcze nie wiem kiedy.
Życzę forumowiczom i gościom przyjemnego surfowania i odnalezienia tego, co was interesuje. No i zdrówka dla wszystkich!

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Coronawirus

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14556
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1004
x 413
Podziękował: 15520 razy
Otrzymał podziękowanie: 22470 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 18 mar 2021, 23:57

1 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

cedric
Posty: 6319
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 92
x 157
Podziękował: 3902 razy
Otrzymał podziękowanie: 9958 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » piątek 19 mar 2021, 13:30

https://articles.mercola.com/sites/arti ... ation.aspx
WHO Insider Blows Whistle on Gates and GAVI
" HISTORIA W SKRÓCIE
WHO zamieniła globalne bezpieczeństwo zdrowotne w dyktaturę, w której dyrektor generalny przejął wyłączną władzę w zakresie podejmowania decyzji, których państwa członkowskie muszą przestrzegać
Według wieloletniego eksperta Światowej Organizacji Zdrowia, sojusz szczepionkowy Billa Gatesa, GAVI, kieruje WHO
Siedziba GAVI znajduje się w Szwajcarii. W 2009 roku GAVI została uznana za instytucję międzynarodową i otrzymała całkowity immunitet, w tym immunitet przed sankcjami karnymi. Jest również zwolniony z płacenia podatków
W 2017 roku Gates poprosił o członkostwo w zarządzie WHO - podobnie jak państwo członkowskie - ze względu na swoje fundusze. Chociaż „jednoosobowe państwo narodowe Gates” nie zostało oficjalnie głosowane, wydaje się, że mógł otrzymać nieoficjalną władzę wpływów
Swissmedic, szwajcarski urząd ds. Żywności i leków, zawarł trójstronną umowę z Gates i WHO. Wygląda na to, że inne państwa członkowskie WHO również zawarły to trójstronne porozumienie


Ok ludzie, dziś czeka was prawdziwa uczta. Wiele prac przedstawiliśmy już wcześniej, ale pomoże to spojrzeć na nie z właściwej perspektywy. To jest faza, w której się teraz znajdujemy. Mamy fakty, musimy tylko zrozumieć, co one znaczą i właściwie je zinterpretować.

To naprawdę ważny artykuł. To katalizowało moje zrozumienie tego, co do cholery się dzieje. Fakty są oczywiste; cała reakcja na globalną pandemię została ułatwiona przez Światową Organizację Zdrowia. Ich zalecenia były przestrzegane krok po kroku przez praktycznie każdy rząd na Ziemi.

Nikt nie będzie kwestionował tego faktu. Następna kwestia danych to: kto kontroluje WHO? Niektórzy będą to kwestionować, ale dowody są dość jasne i solidne. To Bill Gates, który stał się największym fundatorem WHO, kiedy ówczesny prezydent Trump odebrał wsparcie USA w zeszłym roku.

Jakie korzyści odniesie Gates z kontrolowania WHO? A co z najlepszą inwestycją, jaką kiedykolwiek dokonał, z dziesiątkami miliardów dolarów przepływającymi przez jego „non-profit” GAVI Vaccine Alliance? Maniakalne tłumienie i cenzura jakiejkolwiek niedrogiej naturalnej alternatywy dla COVID-19 ma teraz sens.

Te naturalne terapie, których najlepszym przykładem jest nebulizowany nadtlenek wodoru, byłyby poważną konkurencją o szczepionki. Gdyby wszyscy wiedzieli, że te środki są łatwo dostępne, wysoce skuteczne i praktycznie bezpłatne, kto zaryzykowałby życie dla szczepionki? Praktycznie nikt. To wszystko ma sens.

Korzystając z tej struktury, ciesz się informacjami zebranymi przez nasz zespół, które rozszerzają tę ogólną koncepcję. Każdego dnia składamy razem elementy układanki, a im więcej elementów dopasujemy do siebie, tym szybciej zobaczysz większy obraz. Więcej w najbliższej przyszłości.

WHO Insider mówi
W lipcu 2020 r. Czterech niemieckich adwokatów założyło niemiecką pozaparlamentarną komisję śledczą Corona (Außerparlamentarischer Corona Untersuchungsausschuss1) .2,3 Na powyższym wideo członkowie założyciele, kierowani przez dr Reinera Fuellmicha, 4 wywiady z dr Astrid Stuckelberger. , informator WHO, o tym, co odkryła na temat Billa Gatesa i GAVI, Vaccine Alliance.

Stuckelberger jest zastępcą dyrektora szwajcarskiego krajowego programu starzenia się od lat 90. XX wieku i jest przewodniczącym finansowanej przez WHO Międzynarodowej Sieci ds. Starzenia się w Genewie.

Według jej biografii 5, ona „jest uznanym na całym świecie ekspertem w kwestiach związanych z oceną badań naukowych dla decydentów, w szczególności w zakresie oceny zdrowia i innowacji, szkolenia w zakresie zarządzania pandemiami i sytuacjami kryzysowymi oraz optymalizacji zdrowia i dobrostanu jednostek i populacji”.

Jest także autorką publikacji, ma na swoim koncie kilkanaście książek, a także ponad 180 artykułów naukowych, dokumentów strategicznych oraz raportów rządowych i międzynarodowych. Stuckelberger zwraca uwagę, że większość przeprowadzonych badań była i nadal jest wysoce upolityczniona i prowadzona głównie w celu wspierania i uzasadniania decyzji politycznych.

Od 20 lat, od 2000 r. zajmuje się zdrowiem publicznym w WHO, a przez cztery lata była członkiem ich komisji ds. Etyki naukowej. W 2009 roku zaangażowała się w międzynarodowe przepisy zdrowotne WHO.

Stuckelberger zwraca uwagę, że głównym celem międzynarodowych przepisów zdrowotnych WHO jest przygotowanie państw członkowskich do gotowości na pandemię, aby były w stanie nie tylko zapobiegać wybuchom epidemii, ale także szybko reagować, gdy wystąpi epidemia. Jednak WHO faktycznie aktywnie zapobiega i osłabia to szkolenie w zakresie gotowości na wypadek pandemii.

Centrum korupcji
Według Stuckelbergera Szwajcaria jest sercem korupcji, głównie dzięki temu, że jest siedzibą GAVI, Vaccine Alliance, założonego przez Billa Gatesa. W 2009 roku Sojusz GAVI został uznany za instytucję międzynarodową i otrzymał całkowity immunitet

Jak wyjaśnił dr Justus Hoffmann, jeden z członków niemieckiej pozaparlamentarnej komisji śledczej Corona, GAVI ma „kwalifikowany immunitet dyplomatyczny”, co jest dziwne, biorąc pod uwagę organizacja nie ma władzy politycznej, która gwarantowałaby immunitet dyplomatyczny. Nadal dziwne jest to, że klauzule immunitetu GAVI wykraczają poza immunitet dyplomatów. Immunitet GAVI obejmuje wszystkie aspekty zaangażowania, w tym przestępcze transakcje biznesowe.

GAVI jest organizacją pozarządową, która może działać bez płacenia podatków, a jednocześnie ma całkowitą immunitet za wszystko, co robi źle.
„Mogą robić, co chcą”
- mówi Stuckelberger bez konsekwencji. Na przykład policja nie może prowadzić śledztwa i zbierać dowodów, gdyby GAVI miała być zamieszana w dochodzenie. „To szokujące” - mówi. GAVI jest również całkowicie zwolniony z podatku, co, jak zauważa Stuckelberger, jest „bardzo dziwne”.

Zasadniczo GAVI jest organizacją pozarządową (NGO), która może działać bez płacenia podatków, a jednocześnie ma całkowitą immunitet za wszystko, co robi źle, umyślnie lub w inny sposób. Jest to raczej bezprecedensowe i rodzi mnóstwo pytań. Jest to szczególnie niepokojące w świetle dowodów, jak twierdzi Stuckelberger, wykazujących, że GAVI „kieruje, jako podmiot prawny, WHO”.

Co więcej, dokumenty cytowane przez Stuckelbergera pokazują, że WHO przejęła władzę dyktatorską nad całym światem. Dyrektor generalny ma wyłączne uprawnienia do podejmowania decyzji - w tym decyzji o tym, które testy lub leki na pandemię zastosować - których wszystkie państwa członkowskie muszą następnie przestrzegać.

Naród-państwo- Gates
Co więcej, Stuckelberger odkryła, że w 2017 roku Gates faktycznie zwrócił się o członkostwo w zarządzie WHO - podobnie jak państwo członkowskie - rzekomo dlatego, że daje im tak dużo pieniędzy. W rzeczywistości jego finansowanie przekracza finansowanie wielu poszczególnych państw członkowskich.

Jak mówi Stuckelberger, jest to naprawdę niewiarygodne - pomysł, że pojedynczy człowiek miałby taką samą władzę i wpływ na WHO jak cały naród. To co najmniej bezczelny chwyt mocy. Chociaż nie ma dowodów na to, że Gates kiedykolwiek oficjalnie otrzymał status państwa członkowskiego, można się zastanawiać, czy nie ma go on nieoficjalnie.

Jedną rzeczą, która budzi podejrzenia Stuckelbergera, jest fakt, że Swissmedic, Administracja Żywności i Leków Szwajcarii, zawarła trójstronną umowę z Gatesem i WHO. „To jest nienormalne” - mówi.

Podsumowując, wydaje się, że gdyby nie został wybrany jako jednoosobowe państwo narodowe, Gates zawarł trójstronne umowy z państwami członkowskimi i WHO, zasadniczo stawiając go na równi z WHO. Jak wspomniano wcześniej, wszystko, co powie dyrektor generalny WHO, idzie. Skutecznie zmienili globalne bezpieczeństwo zdrowotne w dyktaturę.

Pytanie brzmi, czy Gates jest prawdziwą potęgą za kurtyną? Czy mówi dyrektorowi generalnemu, co ma robić? Kiedy spojrzysz wstecz na ostatni rok, wydaje się, że Gates często jako pierwszy ogłaszał, co świat musi zrobić, aby zaradzić pandemii, a następnie WHO wychodzi z identycznym przesłaniem, które jest następnie papugowane przez światowych przywódców, więcej lub mniej dosłownie.

Jak zauważył Fuellmich, staje się jasne, że wiele partnerstw publiczno-prywatnych zostało przejętych przez stronę prywatną - i są one wolne od odpowiedzialności. „To musi się skończyć”, mówi.

Wymagany jest również pełny przegląd i generalny przegląd Organizacji Narodów Zjednoczonych, która ustanowiła WHO, ponieważ ONZ nie zrobiła nic, aby zapobiec niedemokratycznej i nielegalnej działalności ani powstrzymać ją. Jak zauważył Fuellmich, prawdopodobnie musimy ponownie rozważyć, czy w ogóle ich potrzebujemy.

Zmieniono definicję zdrowia dozwolonego w pandemii
W wywiadzie podkreślają również rolę WHO w przygotowywaniu sceny dla globalnej dyktatury zdrowia poprzez zmianę definicji „pandemii”. Oryginalna definicja pandemii WHO przed 2009 rokiem brzmiała: 7,8

„… Kiedy pojawi się nowy wirus grypy, na który populacja ludzka nie jest odporna, co skutkuje kilkoma równoczesnymi epidemiami na całym świecie, z olbrzymią liczbą zgonów i chorób”.

Kluczową częścią tej definicji jest „ogromna liczba zgonów i chorób”. Definicja ta została zmieniona w miesiącu poprzedzającym pandemię świńskiej grypy w 2009 roku.

Zmiana była prosta, ale istotna: po prostu usunęli kryteria dotkliwości i wysokiej śmiertelności, pozostawiając definicję pandemii jako „ogólnoświatową epidemię choroby” 9. Ta zmiana definicji jest powodem, dla którego COVID-19 był i nadal jest promowany jako pandemia, mimo że w żadnym momencie nie spowodowała nadmiernej śmiertelności.10,11,12

Mamy teraz wiele danych pokazujących, że śmiertelność COVID-19 jest porównywalna z grypą sezonową.13,14,15,16,17 Może być różna pod względem objawów i powikłań, ale rzeczywista śmiertelność jest mniej więcej taka sama. Jednak powiedziano nam, że ceną, jaką wszyscy musimy zapłacić, aby chronić siebie i innych przed tym wirusem, jest zrzeczenie się naszych praw i wolności obywatelskich.

Krótko mówiąc, poprzez usunięcie kryteriów ciężkiej choroby powodującej wysoką zachorowalność, pozostawiając rozpowszechnione geograficznie zakażenie jako jedyne kryterium pandemii, WHO i
światowi technokratyczni przywódcy byli w stanie oszukać globalną populację, aby oddała nasze życie i środki do życia.

WHO zmienia naukę, zmieniając definicję odporności zbiorowej
WHO radykalnie zmieniła również definicję „odporności stadnej”. Odporność zbiorowa występuje, gdy wystarczająca liczba ludzi uzyska odporność na chorobę zakaźną, tak że nie może ona już szerzyć się w społeczności. Gdy liczba osób podatnych jest wystarczająco niska, aby zapobiec rozwojowi epidemii, mówi się, że odporność stada została osiągnięta.

Przed wprowadzeniem szczepionek całą odporność stada uzyskano poprzez narażenie na chorobę zakaźną i wyzdrowienie z niej. Ostatecznie, gdy szczepienia stały się powszechne, koncepcja odporności stadnej wyewoluowała, obejmując nie tylko odporność nabytą naturalnie, która pochodzi z wcześniejszej choroby, ale także tymczasową odporność nabytą przez szczepionkę, która może wystąpić po szczepieniu.

Jednak w październiku 2020 roku WHO zmieniła naukę, jaką znamy, zmieniając tę ​​dobrze ugruntowaną koncepcję w orwellowskim ruchu, który całkowicie usuwa naturalną infekcję z równania.

Jeszcze w czerwcu 2020 r. Definicja odporności stadnej WHO, opublikowana na jednej ze stron z pytaniami i odpowiedziami na temat COVID-19, była zgodna z powszechnie akceptowaną koncepcją, która od dziesięcioleci jest standardem w chorobach zakaźnych. Oto, co było pierwotnie powiedziane: 18

Odporność zbiorowa to pośrednia ochrona przed chorobą zakaźną, która ma miejsce, gdy populacja jest uodporniona albo w wyniku szczepień, albo w wyniku wcześniejszej infekcji.”

Zaktualizowana definicja odporności stadnej, która pojawiła się w październiku 2020 r., brzmi następująco: 19

„Odporność zbiorowa”, znana również jako „odporność populacji”, jest pojęciem stosowanym do szczepień, w ramach którego populacja może być chroniona przed określonym wirusem po osiągnięciu progu szczepienia. Odporność zbiorową uzyskuje się chroniąc ludzi przed wirusem, a nie narażając ich na jego działanie.

Szczepionki uczą nasz układ odpornościowy, aby wytwarzał białka zwalczające choroby, zwane „przeciwciałami”, tak samo jak w przypadku narażenia na chorobę, ale - co najważniejsze - szczepionki działają bez wywoływania choroby.

Osoby zaszczepione są chronione przed zarażeniem się daną chorobą i przekazaniem jej dalej, przerywając wszelkie łańcuchy przenoszenia. W przypadku odporności stadnej zdecydowana większość populacji jest szczepiona, co zmniejsza ogólną ilość wirusa zdolnego do rozprzestrzeniania się w całej populacji ”.

Po publicznych - i niewątpliwie krępujących - reakcjach WHO ponownie zmieniła swoją definicję 31 grudnia 2020 r., Aby ponownie uwzględnić wzmiankę o naturalnej infekcji, jednocześnie kładąc nacisk na odporność nabytą przez szczepionkę. Teraz brzmi: 20

„„ Odporność zbiorowa ”, znana również jako„ odporność populacji ”, to pośrednia ochrona przed chorobą zakaźną, która występuje, gdy populacja jest uodporniona albo poprzez szczepienie, albo w wyniku wcześniejszej infekcji.

WHO popiera osiągnięcie „odporności stadnej” poprzez szczepienia, a nie pozwolenie na rozprzestrzenienie się choroby w jakimkolwiek segmencie populacji, ponieważ spowodowałoby to niepotrzebne przypadki i zgony.

Odporność stada na COVID-19 powinna być osiągnięta poprzez ochronę ludzi poprzez szczepienia, a nie poprzez wystawianie ich na działanie patogenu wywołującego chorobę ”.

Zalecenie WHO dotyczące testu PCR „umyślnie przestępstwo”
Stuckelberger szokuje również pozaparlamentarną komisję śledczą Corona, wskazując, że dwukrotnie - 7 grudnia 2020 r., 21,22 i 13 stycznia 202123 - WHO wydała ostrzeżenia medyczne dotyczące testów PCR, ostrzegając, że stosowanie wysokich progów cyklu (CT) spowoduje dają wysokie wskaźniki wyników fałszywie dodatnich, dlatego wartość TK należy zgłaszać lekarzowi, a wyniki badań należy brać pod uwagę w połączeniu z obserwacjami klinicznymi, historią zdrowia i innymi informacjami epidemiologicznymi.

Jednak od początku pandemii testy PCR są najlepszym sposobem wykrywania i diagnozowania infekcji. To, jak mówi, czyni to celowo przestępczym. Alert dotyczący produktu medycznego z 13 stycznia 202124,25 został, nawiasem mówiąc, opublikowany w Internecie 20 stycznia 2021 r., Zaledwie kilka godzin po inauguracji Joe Bidena na stanowisku prezydenta Stanów Zjednoczonych.

W tym ostrzeżeniu WHO podkreśliła, że ​​„TK potrzebna do wykrycia wirusa jest odwrotnie proporcjonalna do miana wirusa u pacjenta” oraz że „Jeżeli wyniki testu nie odpowiadają objawom klinicznym, należy pobrać i ponownie przebadać nową próbkę”.

Przypomina również użytkownikom, że „częstość występowania choroby zmienia wartość predykcyjną wyników testów”, więc „wraz ze spadkiem rozpowszechnienia choroby wzrasta ryzyko fałszywie pozytywnych wyników”. Alert wyjaśnia dalej: 26

„Oznacza to, że prawdopodobieństwo, że osoba, która ma pozytywny wynik (wykryty SARS-CoV-2) jest rzeczywiście zakażona SARS-CoV-2, maleje wraz ze spadkiem chorobowości, niezależnie od deklarowanej specyficzności.

Większość testów PCR jest wskazana jako pomoc w diagnozowaniu, dlatego pracownicy służby zdrowia muszą wziąć pod uwagę każdy wynik w połączeniu z czasem pobierania próbek, typem próbki, specyfiką testu, obserwacjami klinicznymi, historią pacjenta, potwierdzonym statusem kontaktów i epidemiologią ."

Wzięcie pod uwagę objawów pacjenta i użycie naukowo uzasadnionej liczby cykli powinno być od samego początku rutynową praktyką. Po prostu nie pasowało do geopolitycznej narracji. Od początku pandemii WHO zaleciła użycie CT 45, 27, 28, 29, co gwarantuje ogromną liczbę fałszywych trafień, a więc „przypadków”. Tylko w ten sposób udało im się utrzymać pandemię wywołującą strach.

Naukowcy od dawna są zgodni co do tego, że cokolwiek powyżej 35 CT czyni test PCR bezużytecznym, 30,31,32, ponieważ dokładność będzie marne 3% - 97% to fałszywie dodatnie wyniki33. Ostatecznie zalecając niższe CT i bardziej precyzyjne kryteria diagnozy WHO zaprojektowała pewny koniec liczby spraw w pożądanym czasie. Przypadkowo, następnego dnia, 21 stycznia 2021 roku, prezydent Biden ogłosił, że przywróci amerykańskie wsparcie finansowe dla WHO34.

Czas położyć kres globalnej mafii zdrowia
WHO została utworzona jako wyspecjalizowana agencja ONZ, utworzona w 1948 r. W celu dalszej międzynarodowej współpracy na rzecz poprawy warunków zdrowia publicznego. Na mocy swojej konstytucji otrzymał szeroki mandat do promowania osiągnięcia „najwyższego możliwego poziomu zdrowia” przez wszystkie narody.

Nie podlega dyskusji, że WHO jest poza kompromisem. Z powodu finansowania - którego znaczna część pochodzi z „jednoosobowego państwa narodowego Gates” - nie wypełnia swojego pierwotnego mandatu. Co gorsza, WHO służy panom korporacji i poprzez swoje dyktatorskie uprawnienia zasadniczo niszczy, a nie poprawia, zdrowie świata.

W czerwcu 2010 r. Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy (PACE) wydało raport35 na temat postępowania WHO w związku z pandemią nowej grypy A (H1N1) z 2009 r., W którym zawarto zalecenie zastosowania przyspieszonej szczepionki, która ostatecznie spowodowała kalectwo i śmierć. dookoła świata.

PACE stwierdziła, że ​​„postępowanie z pandemią przez WHO, agencje zdrowia UE i rządy krajowe doprowadziło do marnotrawienia dużych sum publicznych pieniędzy oraz nieuzasadnionych lęków i obaw przed zagrożeniami dla zdrowia, na jakie narażona jest europejska opinia publiczna” 36.

Konkretnie, PACE znalazło „przytłaczające dowody na to, że powaga pandemii została znacznie przeceniona przez WHO” oraz że przemysł farmaceutyczny miał wpływ na decyzje organizacji - twierdzenie powtórzone przez innych badaczy37, 38, 39, 40, 41

Zgromadzenie wydało szereg zaleceń, w tym większą przejrzystość, lepsze zarządzanie zdrowiem publicznym, zabezpieczenia przed nadmiernym wpływem partykularnych interesów, publiczne finansowanie niezależnych badań i wreszcie, co nie mniej ważne, aby media „unikały sensacji i siejania paniki w społeczeństwie. dziedzina zdrowia. ”42

Żadne z tych zaleceń nie było przestrzegane, a jeśli już, złe zarządzanie zdrowiem publicznym przez WHO, dzięki partnerstwu publiczno-prywatnemu z organizacjami pozarządowymi, takimi jak GAVI, tylko się pogorszyło. Inne raporty, dwa opublikowane w 201543,44 i jeden w 2017,45, również zwracały uwagę na niepowodzenia WHO i brak odpowiedniego przywództwa podczas wybuchu epidemii eboli w Afryce Zachodniej w latach 2013-2015.

Podczas gdy WHO jest uznawana za wyjątkowo zdolną do pełnienia kluczowych funkcji niezbędnych w globalnej pandemii, eksperci z London School of Hygiene and Tropical Medicine oraz Harvard Global Health Institute wskazali lata temu, że WHO uległa erozji. tyle zaufania, że ​​konieczne byłyby radykalne reformy, zanim będzie mogło przyjąć autorytatywną rolę.

A jednak wciąż tu jesteśmy i żadne reformy nigdy nie miały miejsca. Zamiast tego korupcja jątrzyła się i rozprzestrzeniała, a WHO zamieniła się w centrum władzy dla technokratycznego głębokiego państwa, które stara się przejąć władzę i kontrolę nad wszystkimi narodami.

Jak zauważył Fuellmich, prawdopodobnie musimy przyjrzeć się WHO i ONZ i zdecydować, czy warto je w ogóle ratować. Jako minimum należy dokładnie zbadać i wyeliminować nieproporcjonalny wpływ prywatnych interesów, udających organizacje pozarządowe, takie jak GAVI."
0 xwolzdro
Posty: 298
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 5
Podziękował: 134 razy
Otrzymał podziękowanie: 257 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » piątek 19 mar 2021, 13:53

Prof. Kuna w RADIU ZET

- przestaliśmy leczyć Polaków i to efekt decyzji rządowych! Jest TRAGEDIA


https://www.youtube.com/watch?v=bCuVVZ1H6rY&feature=youtu.be
0 xwolzdro
Posty: 298
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 5
Podziękował: 134 razy
Otrzymał podziękowanie: 257 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » piątek 19 mar 2021, 14:01

soma pisze:
czwartek 18 mar 2021, 23:25
Koronawirus.
Ostrów Wielkopolski zaklei miasto folią wirusobójczą.
"Pierwszy taki projekt na świecie"


"Ostrów Wielkopolski jest pierwszy miastem na świecie, które obklei publiczne obiekty folią wirusobójczą" - informuje prezydentka miasta w mediach społecznościowych. Za całość odpowiedzialna jest firma Proffesional. Folia PURE ZONE będzie działać nawet przez pięć lat.

"Chcemy by mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego mogli czuć się bezpiecznie. Będziemy pierwszym miastem na świecie, które zabezpieczy miejską przestrzeń publiczną innowacyjną, antywirusową folią. To nasz sposób na walkę z wirusem Covid-19, ale i bakteriami oraz innymi drobnoustrojami" - poinformowała na Facebooku prezydentka Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek.

https://next.gazeta.pl/next/7,173953,26 ... ojcza.htmlto jest naukowe podejście a nie żadne foliarstwo :lol: :lol: :lol:
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9341
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13601 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 19 mar 2021, 14:58

Toć to świetny interes i dość długo trwający!
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14556
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1004
x 413
Podziękował: 15520 razy
Otrzymał podziękowanie: 22470 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 19 mar 2021, 20:24

IMG-20210319-WA0003.jpg
IMG-20210319-WA0003.jpg (114.41 KiB) Przejrzano 1511 razy
i wszystko jasne :P
1 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

wiking
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 19 maja 2020, 11:49
x 3
x 1
Podziękował: 85 razy
Otrzymał podziękowanie: 99 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: wiking » sobota 20 mar 2021, 19:58

https://szczepienia.pzh.gov.pl/faq/co-w ... trazeneca/

Jakie info sprzedaje nam Niedzielski i jego klika a jakie są na gov
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 611
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18601 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 21 mar 2021, 09:55

wolzdro pisze:
piątek 19 mar 2021, 14:01
soma pisze:
czwartek 18 mar 2021, 23:25
Koronawirus.
Ostrów Wielkopolski zaklei miasto folią wirusobójczą.
"Pierwszy taki projekt na świecie"
to jest naukowe podejście a nie żadne foliarstwo :lol: :lol: :lol:
a do 1 kwietnia kilkanaście dni :D
bez umowy ze Spidermanem się nie obejdzie
+ serwis pogwarancyjny..

radosna twórczość rządu z Warszawki- spompowane ''wzrosty'' ''zakażeń'' spowodowała ciągłe testowanie
na granicy z Angelą, u mnie wkur...eni na maxa!!
totalny bardak, nikt nic nie wie.
tak się kończą planowane lock-downy.
songo70 pisze:
piątek 19 mar 2021, 20:24
IMG-20210319-WA0003.jpg
i wszystko jasne :P
ich prawda nie interesuje, rozkaz to rozkaz.
cedric pisze:
piątek 19 mar 2021, 13:30
https://articles.mercola.com/sites/arti ... ation.aspx
WHO Insider Blows Whistle on Gates and GAVI
" HISTORIA W SKRÓCIE
WHO zamieniła globalne bezpieczeństwo zdrowotne w dyktaturę, w której dyrektor generalny przejął wyłączną władzę w zakresie podejmowania decyzji, których państwa członkowskie muszą przestrzegać
Według wieloletniego eksperta Światowej Organizacji Zdrowia, sojusz szczepionkowy Billa Gatesa, GAVI, kieruje WHO
Siedziba GAVI znajduje się w Szwajcarii. W 2009 roku GAVI została uznana za instytucję międzynarodową i otrzymała całkowity immunitet, w tym immunitet przed sankcjami karnymi. Jest również zwolniony z płacenia podatków
..........................tak, jest chyba gorzej niż nam się wydaje, dużo gorzej..

https://nczas.com/2021/03/19/hit-intern ... wie-video/
HIT INTERNETU! Prawna definicja maseczki według pandemicznego resortu:

„Maseczka, jak wygląda, każdy wie” [VIDEO]


Obrazek

W związku z wprowadzonym przez rząd nakazem noszenia maseczek jeden z internautów usiłował uzyskać odpowiedź, jaka jest prawna definicja owej maseczki. Dodzwonił się co prawda na infolinię Ministerstwa Zdrowia, na tym jednak sukces się zakończył. Jak się okazało, pracownica resortu wiedzę o tym, co jest maseczką, a co nią nie jest czerpie z „doświadczenia życiowego”. A maseczka, jaka jest, każdy widzi…
Chciałbym poznać prawną definicję maseczki. Jaka maseczka jest dopuszczana obecnie do użytku? – pytał internauta.

– Wszystkie maseczki, które zakrywają usta i nos. Oczywiście preferowane są maseczki chirurgiczne, bądź FFP2, FFP3, ale również bawełniane maseczki też są dopuszczone – odparła konsultantka resortowej infolinii. Wobec powyższej odpowiedzi, mężczyzna dopytał, czy kryteria te spełnia komin. – Komin nie jest maseczką – usłyszał.


– Co jest maseczką? Jak definiujemy maseczkę w takim razie? – uparcie dociekał telefonujący. – Materiał zakrywający usta i nos – odparła kobieta. – Czyli komin – skwitował internauta. Jego tok myślenia krótkim i stanowczym „nie” ukróciła jednak resortowa urzędniczka.

– Komin zrobiony z materiału, z bawełny o gramaturze np. 300 i maseczka zrobiona z tego samego materiału o gramaturze 300 to nie jest to samo urządzenie, rozumiem. I teraz za komin mogę dostać mandat z art. 116.1 a, a za maseczkę nie dostanę.

Komin nie jest maseczką, ale wciąż nie zdefiniowaliśmy pojęcia maseczki. Pani mówi, że jest to materiał zakrywający usta i nos – komin zakrywa usta i nos. Więc jeszcze raz zadaję pytanie, czym jest maseczka? – nie dawał za wygraną internauta.

– Maseczka jest materiałem, do którego można włożyć filtr bądź inne środki, które zapobiegają rozprzestrzenianiu się wirusa. Jest to osłona twarzy chroniąca przed szkodliwymi substancjami – mówiła urzędniczka.

Mężczyzna próbował dopytywać, czy maseczki z logiem 4F, które noszą policjanci, spełniają definicję maseczki. – Tam można włożyć filtr, tak? – dociekał. Zdaniem pracownicy infolinii pandemicznego resortu – tak. – Bądź może być maseczka zrobiona z podwójnej lub potrójnej warstwy materiału – dodała. – A komin z podwójnej lub potrójnej warstwy materiału? – dopytywał telefonujący.

– Nie jestem w stanie dyskutować z panem, bo pan żąda definicji.

Takiej definicji nie ma – przyznała z rozbrajającą szczerością konsultantka.


– Maseczka, w ogólnym rozumieniu, każdy wie, jak wygląda, do czego służy, więc tak jak mówię – jeżeli pan chce się na drodze prawnej spierać, co jest maseczką, a co nie, to bardzo proszę sprawę pokierować w odpowiednie miejsce – dodała, precyzując, że takim miejscem jest sąd.

Pan po prostu się czepia.
Wirusolodzy, lekarze chorób zakaźnych uważają, że maseczka w większym stopniu chroni i przede wszystkim nie zsuwa się z nosa, tak jak to kominy się zsuwają. Tak, jak powiedziałam, można włożyć do maseczki filtr, ponieważ była informacja, w jaki sposób można zrobić maseczkę, żeby była bezpieczna. I od pana i od nas zależy, w jaki sposób się chronimy i w jaki sposób będzie rozprzestrzeniał się wirus. Więc jeżeli komuś zależy na tym, żeby kłócić się prawnie, no to będzie mógł się kłócić prawnie. A jeżeli komuś zależy na tym, żeby w końcu powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa, to po prostu będzie używał takich materiałów i takich środków, które będą temu zapobiegały – nie wytrzymała kobieta. Jak przyznała, wiedzę o cechach maseczki czerpie z „doświadczenia życiowego” oraz z wiedzy, którą nabyła, gdy rząd – w marcu i kwietniu ubiegłego roku – informował, jak zrobić maseczkę. Wówczas nie były one ogólnodostępne.


https://youtu.be/tP9G0WvftOs

XL 20 marca 2021 00:10 At 00:10
„Maseczka” to zdrobnienie od „maska”, a maska – według słownika języka polskiego – to:

https://sjp.pwn.pl/szukaj/maska.html

Czyli maseczka kosmetyczna też może być na upartego. A ta przeciwzarazkowa to „osłona”,

a więc jak najbardziej komin, kołnierz, przyłbica, szalik etc.

edit:
JSU 20 marca 2021 12:56 At 12:56
Maski zabijają chorych i zdrowych.
Maski nie tylko, że nie zatrzymują wirusa, ale powodują hypercapnie (zwiększony dwutlenek węgla)
oraz hypoxie (obniżony o około 20% tlen) i wdychanie ponowne toksyn i wirusów,
więc to cię osłabia, możesz się zatruć,

możesz uszkodzić swój mózg, konsekwencją będzie również zapalenie płuc.

Odpowiedz
Republikanin 20 marca 2021 13:08 At 13:08
Proszę nie pisać „maseczka”, bo to narzędzie zbrodni nie zasługuje na takie pieszczotliwe określenie.

Odpowiedz
Wredny 20 marca 2021 19:18 At 19:18
Kultowy film sekty kowidian to oczywiście „Maska” z J. Carrey’em – zatem można zakryć twarz nawet drewnem:):):):):):):):)
1 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6932
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1274
x 354
Podziękował: 12750 razy
Otrzymał podziękowanie: 13046 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 21 mar 2021, 10:15

0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14556
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1004
x 413
Podziękował: 15520 razy
Otrzymał podziękowanie: 22470 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 21 mar 2021, 12:15

meme-pepe-mask-hoax.png
meme-pepe-mask-hoax.png (150.2 KiB) Przejrzano 1289 razy
1 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
somiracle
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek 09 lis 2020, 16:31
x 16
x 2
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podziękowanie: 69 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: somiracle » niedziela 21 mar 2021, 12:19

Jak przechytrzyć MATRIX ?

https://youtu.be/uUTl5yzcvk4
2 x


Somiracle

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6932
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1274
x 354
Podziękował: 12750 razy
Otrzymał podziękowanie: 13046 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 21 mar 2021, 12:59

Dokładnie @songo ,to mistyfikacja a my się na to godzimy :(
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6932
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1274
x 354
Podziękował: 12750 razy
Otrzymał podziękowanie: 13046 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 21 mar 2021, 15:23

@somiracle rewelacyjny materiał ,dzięki już poszedł w w świat ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17993
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 939
Podziękował: 32616 razy
Otrzymał podziękowanie: 26051 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 21 mar 2021, 18:28

0 xcedric
Posty: 6319
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 92
x 157
Podziękował: 3902 razy
Otrzymał podziękowanie: 9958 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 21 mar 2021, 22:12

Tzw.Covid jest związany z wielonarządowymi zaburzeniami krzepliwosci- z hipoksji maseczkowej?
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4627841/
PLoS One. 2015; 10(10): e0141797.
Published online 2015 Oct 30. doi: 10.1371/journal.pone.0141797
PMCID: PMC4627841
PMID: 26516774
Niedotlenienie indukuje stan zakrzepowy niezależnie od aktywności fizycznej
Marisa Ninivaggi, 1 , 2 Marieke de Laat, 1 Marcus M. D. Lancé, 3 Cécile H. Kicken, 1 , 3 Leonie Pelkmans, 1 , 2 Saartje Bloemen, 1 , 2 Marlou L. Dirks, 4 Luc J. C. van Loon, 4 José W. P. Govers-Riemslag, 2 Theo Lindhout, 1 Joke Konings, 1 , 2 and Bas de Laat 1 , 2 ,*
Esteban Gandara, Editor
Abstrakt
Wiadomo, że niedotlenienie (niedobór tlenu) wiąże się z zakrzepicą żył głębokich i żylną chorobą zakrzepowo-zatorową. Próbowaliśmy lepiej zrozumieć jego mechanizm, udając się na dużą wysokość, uwzględniając w ten sposób potencjalną rolę aktywności fizycznej. Dwie grupy po 15 zdrowych osób były narażone na niedotlenienie, wchodząc na wysokość 3900 m npm, wspinając się aktywnie (grupa aktywna) lub transportowane biernie kolejką linową (grupa pasywna). Obie grupy przebadano pod kątem fibrynogenu w osoczu, poziomów czynnika von Willebranda i czynnika VIII, fibrynolizy, zdolności wytwarzania trombiny, częstości akcji serca, poziomów wysycenia tlenem i ciśnienia krwi. Jako kontrolę dla grupy biernej, 7 zdrowych ochotników pozostawało nieruchomych w łóżku przez 7 dni w warunkach normoksycznych. Częstość akcji serca wzrastała, a poziom nasycenia tlenem malał wraz ze wzrostem wysokości. Nie miało to wpływu na fibrynolizę i stężenie fibrynogenu. Poziomy czynnika VIII i czynnika von Willebranda wzrosły znacząco w grupie aktywnej, ale nie w grupie pasywnej. Generacja trombiny w osoczu pozostawała niezmieniona zarówno w grupie aktywnej, jak i biernej wraz ze wzrostem wysokości oraz podczas 7 dni bezruchu u osób zdrowych. Jednak stosując generację trombiny we krwi pełnej, stwierdziliśmy zwiększoną wysokość piku i endogenny potencjał trombiny oraz zmniejszone opóźnienie i czas do osiągnięcia szczytu wraz ze wzrostem poziomu niedotlenienia w obu grupach. Podsumowując, stosując generację trombiny w pełnej krwi wykazaliśmy, że niedotlenienie powoduje stan prozakrzepowy. Ponieważ wytwarzanie trombiny w osoczu nie wzrosło, nasze wyniki sugerują, że komórkowa część krwi jest zaangażowana w fenotyp prozakrzepowy wywołany niedotlenieniem.

Wprowadzenie
Niedotlenienie to brak równowagi między dostarczaniem a zużyciem tlenu, który wpływa na żywotność komórek i może prowadzić do dysfunkcji komórek, śmierci komórek i niewydolności (wielu) narządów [1–3]. Wiadomo, że niedotlenienie wiąże się z fenotypem prozakrzepowym, zwłaszcza u osób podróżujących drogą powietrzną i alpinistów [4, 5]. Wydaje się jednak, że niedobór tlenu odgrywa również rolę w pośredniczeniu w nadkrzepliwości w kilku patologiach, np. przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) i zespół obturacyjnego bezdechu sennego (OSAS) [6–10]. Zwiększone ryzyko rozwoju zakrzepicy może wynikać z indukowanej hipoksją agregacji płytek i aktywacji krzepnięcia krwi [11, 12]. Fragmentacja skrzepliny żylnej może powodować zatorowość płucną lub udar, co często ma miejsce u chorych na POChP i OSAS [2, 6–10].

W celu zbadania wpływu niedotlenienia na hemostazę przeprowadzono w przeszłości kilka badań, w których zdrowe osoby były narażone na niższe ciśnienie tlenu, albo przez wchodzenie na dużą wysokość, albo przez wywoływanie hipoksji hipobarycznej. Powszechnie wiadomo, że niedotlenienie hipobaryczne spowodowane podróżami lotniczymi prowadzi do rozwoju zakrzepicy żylnej [13]. Współczynnik kursu waha się od 2 do 6 razy w zależności od miejsca siedzącego w samolocie, otyłości, czasu trwania i liczby lotów, płci, wieku, długości, stosowania doustnych środków antykoncepcyjnych, zaburzeń snu i krzepnięcia (np. Czynnik V Leiden, protrombina mutacja, wysoki poziom czynnika VIII i IX itp.) [12, 14]. Jednak najbardziej istotny element powodujący bezwzględne ryzyko rozwoju zakrzepicy żylnej po długich lotach jest nadal nieznany [12]. W przeciwieństwie do tych wyników istnieją również badania, które wykazały związek między niedotlenieniem a zmniejszoną krzepliwością lub nawet, że niedotlenienie nie ma żadnego wpływu [15–18].

We wcześniejszych badaniach popełniono dwa błędy koncepcyjne, które mogły wyjaśniać sprzeczne dane. Po pierwsze, na dużych wysokościach zmiana ciśnienia barometrycznego wpływa na pobieranie krwi podczas stosowania systemu vacutainer, ponieważ do zgłębnika wpływa mniej krwi, a ilość antykoagulantu pozostaje stała [19]. Innymi słowy, stosunek krew: antykoagulant nie jest już prawidłowy i tym samym wywołuje sztuczny efekt przeciwzakrzepowy. Po drugie, ćwiczenia, np. ze względu na wspinanie się lub chodzenie na większą wysokość indukuje wzrost czynnika von Willebranda i czynnika VIII (FVIII), powodując reakcję hemostatyczną wzmożoną wysiłkiem prowadzącą do fenotypu prozakrzepowego [20–23].

Naszym celem było zbadanie wpływu niedotlenienia na hemostazę i uniknięcie tych dwóch błędów koncepcyjnych. Utworzyliśmy dwie grupy: jedną, która wspięła się na dużą wysokość (3900 metrów) i drugą, która została przetransportowana na dużą wysokość. Ponadto badanie krzepnięcia krwi polegało na oznaczeniu zdolności generowania trombiny w osoczu i krwi pełnej, zamiast wykonywania testów opartych na czasie krzepnięcia, które są mniej wrażliwe na zmiany w stanie krzepnięcia krwi osobnika [24]. Jako grupa kontrolna przebadaliśmy również grupę zdrowych, młodych osób, które pozostawały unieruchomione w łóżku przez 7 dni w warunkach normoksycznych. Zrozumienie mechanizmów niedotlenienia może doprowadzić do lepszego i bardziej specyficznego leczenia profilaktycznego i, miejmy nadzieję, do wydłużenia oczekiwanej długości życia wielu pacjentów z patologiami w których niedotlenienie odgrywa główną rolę. Dotyczy to nie tylko pacjentów z np. POChP i OSAS, które mają zwiększone ryzyko zgonu z powodu żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej (ŻChZZ), ale także alpinistów i podróżujących samolotami.
0 xcedric
Posty: 6319
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 92
x 157
Podziękował: 3902 razy
Otrzymał podziękowanie: 9958 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 21 mar 2021, 23:10

nie szczepić się w masce, nie zakladać zaraz po szczepieniu maski, samo mRNA działa prozakrzepowo

https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobi ... t,2b83378a
” Do tej pory Około 17 mln. ludzi w Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii otrzymało szczepionkę firmy AstraZeneca. Spośród nich odnotowano 15 przypadków zakrzepicy żył głębokich i 22 przypadki zatorowości płucnej. U ponad 30 osób zaszczepionych zdiagnozowano zakrzepicę zatoki żylnej mózgu. Większość z tych osób to kobiety poniżej 55 roku życia. W Niemczech odnotowano 13 przypadków zakrzepicy żylnej zatoki mózgowej na około 1,6 mln osób, które otrzymały szczepionkę. 12 pacjentów to kobiety, a trzy z nich zmarły.”
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14556
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1004
x 413
Podziękował: 15520 razy
Otrzymał podziękowanie: 22470 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 22 mar 2021, 05:11

janusz pisze:
niedziela 21 mar 2021, 18:28
Dla wszystkich zamaskowanych.

https://www.facebook.com/jerzy.pietrzak ... 8095676614
nie wiadomo czy zadziała na twardogłowych, albo zejdę i tak z niedotlenienia..
meme-pepe-mask-hoax.png
meme-pepe-mask-hoax.png (150.2 KiB) Przejrzano 1113 razy
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.


cedric
Posty: 6319
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 92
x 157
Podziękował: 3902 razy
Otrzymał podziękowanie: 9958 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » poniedziałek 22 mar 2021, 10:43

http://www.ekspedyt.org/2021/03/21/sani ... n-wojenny/
" (Sanitarny) stan wojenny
Kategoria: Biologia, medycyna, Co piszą inni, Polecane, Polityka, Polska, Świat, Ważne
Autor: AlterCabrio, 21 marca 2021
Inżynierowie „plandemii” uznali, że masy często opierają się nowym technologiom, ale z powodu kryzysu zdrowia publicznego mogą je szybko przyjąć. Czy jest lepszy sposób, aby zmusić ludzi do używania technologii, która od dawna była planowana w celu zniewolenia ludzkości, niż przetrzymywanie ich jako zakładników „śmiercionośnego” wirusa, który wywołuje u ludzi strach o swoje życie?

Wszystkie te drakońskie środki posłużyły jako narzędzia inżynierii społecznej, aby przyzwyczaić ludzi do słuchania „ekspertów” i urzędników państwowych mówiących im, co mają robić. W rzeczywistości można argumentować, że cała ludzkość (poza osobami sprawującymi władzę) była powoli torturowana w ciągu ostatniego roku.

W menu na dziś danie technologiczne, ale nie o zawiłościach algorytmów czy technikaliach dla koneserów. Tekst nawiązujący w pewnym sensie do publikowanego niedawno Dystopia czyli nowe szaty komuny, a konkretnie wzmiankowanej tam ‘intensywnej hodowli ludzi’. A gdy coś hodujemy i to w dużych ilościach, warto to ‘oznakować’…

Zapraszam do lektury."
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14556
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1004
x 413
Podziękował: 15520 razy
Otrzymał podziękowanie: 22470 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 22 mar 2021, 12:05

zamość.jpg
zamość.jpg (100.54 KiB) Przejrzano 1062 razy
APEL

do służb w mundurach wszelakich, do policjantów, strażaków, księży, służb medycznych.

Przecież wy wiecie, że to ściema, przecież wy wiecie, że ludzie są wykańczani chorymi regulacjami, procedurami, przepisami.

Mam pytanie w związku z tym: czy możecie się zorganizować?

Znacie siebie, wiecie, co kto myśli. Możecie się zebrać do kupy i jednocześnie wypowiedzieć posłuszeństwo tym, którzy was zmuszają do łamania prawa.

Księża, zbierzcie grupę, napiszcie list otwarty do biskupów, o biskupach i przeczytajcie go o 12 na mszy. Powiedzcie ludziom w końcu prawdę o tym, jak są okłamywani. Jeśli to zrobi jeden ksiądz, to go od razu wywiozą na zadupie, ale gdy to zrobi tysiąc księży na raz? Biskupom nie wystarczy tych zadupi, żeby was tam wysłać, ale… choćbyście nawet tam wylądowali…, czy nie po to szliście do seminarium, żeby głosić słowo Boże? Czy ludzie na „zadupiu” go nie potrzebują, waszym zdaniem?

Lekarze… Pojedynczym, mówiącym prawdę, starającym się leczyć, zostaje odbierane prawo do wykonywania zawodu… A gdyby tak tysiąc, tysiące lekarzy stanęło po stronie ludzi… Wszystkim wam nie odbiorą prawa do wykonywania zawodu. W Polsce są już metody umożliwiające leczenie ludzi. Naprawdę odpowiada wam pozycja wypisywacza recept? Nie wolelibyście naprawdę leczyć, stać się pionierami na świecie?

Policjanci, wielu z was wkurza, że dostajecie rozkazy każące wam gnębić Rodaków… Widać po waszych oczach, że wstydzicie się tego, co wam każą robić. Macie przyjaciół, kolegów w swoim środowisku, zbierzcie się i na którymś z protestów, które macie pacyfikować, zerwijcie maski, zerwijcie kaski, stańcie po stronie ludzi…

ZOSTAŃCIE BOHATERAMI !!!!!

autor: Ula-Laszka

fot. Forum
https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpr ... la-laszka/
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17993
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 939
Podziękował: 32616 razy
Otrzymał podziękowanie: 26051 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 22 mar 2021, 12:52

Poseł z PIS wyrzucony – zdradza prawdę o Pandemii , NWO i inne
21 marca 2021

https://alter24.pl/polska/posel-z-pis-w ... TpDi8GEAVc
0 xex-east
Posty: 1145
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 91
Podziękował: 393 razy
Otrzymał podziękowanie: 1521 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: ex-east » poniedziałek 22 mar 2021, 16:15

W związku z tym że pandemia wymusiła zakaz zgromadzeń to policja w Wielkiej Brytanii uzyskała dodatkowe uprawnienia zezwalające na pacyfikowanie pokojowych nawet zgromadzeń. W tej sytuacji wystąpiły protesty w wielu miastach w Anglii ale najbardziej ekstremalny obrót przyjęły one w Bristolu ( noc z niedzieli na poniedziałek) , gdzie doszło do podpaleń wozów policji oraz zamieszek. Jak twierdzi rzecznik policji zamieszki zostały wywołane przez wyjątkowo agresywną grupę ekstremistów, a nie uczestników pokojowej początkowo demonstracji przeciwko zwiększeniu praw czy też uprawnień policji w tłumieniu rozruchów.

https://www.bbc.co.uk/news/uk-england-bristol-56477887

Natychmiast cala sprawa odbila sie szerokim echem i nawet niektorzy parlamentarzysci rozpoczeli krytke Rzadu, ktory nowym, restrykcyjnym prawem usiluje "walczyc z pandemia". Krytyke rozpoczeli zreszta Torysi, wewnatrz tej rzadzacej partii z tzw Komiteu 1922. Padaja zarzuty o zamach na prawa i wolnosci obywatelskie z roznych stron politycznej sceny. Padl wniosek o to, by Rzad jeszcze raz ,oficjalnie POTWIERDZIL, ze z chwila, gdy pandemia zostanie uznana za opanowana, wszelkie restrykcje i specjalne ograniczenia zostana natychmiast zniesione i przywrocony zostanie porzadek prawny sprzed pandemii.

Z drugiej strony Home Office odgraza sie, ze winni dewastacji i zamieszek zostana schwytani i osadzeni, a restrykcje powinny isc dalej i byc bardziej dotkliwe dla spoleczenstwa. Powoluje sie przy tym na fakt niespotykanego wandalizmu, ktoremu nie dalo sie zapobiec z powodu liberalnego prawa zanim on nastapil.

Ja, podobnie jak pokojowi protestanci, tez nie jestem za eskalacja napiec i demolowaniem ulic by cos tam pokazac, ale w tym przypadku, szczerze piszac, gdyby nie akcja wandalizmu, to protest przeminalby bez echa. Mozliwe, ze kilku ekstremistow to byli prowokatorzy celowo wynajeci do tego, by potem mozna bylo, na fali oburzenia spolecznego, bez problemu przepchnac nowe restrykcje przez Parlament. ALE .. tu mile zaskoczenie, gdyz spotkalo sie to z wielkim oporem ( o ktorym wyzej napisalem). Faktem jest, ze z poczatku, gdy pokojowa demonstracja zamieniala sie w chaos, policja nie interweniowala pozwalajac na rozwoj wypadkow tak, jakby bylo to celowe wstrzymywanie prewencji. Pozniej to juz byla bijatyka w trakcie ktorej dwudziestu policjantow odnioslo takie czy inne obrazenia, a nawet zlamania zeber.
Oto do czego prowadzi brak skoordynowanego planu dzialan Rzadu, a w zasadzie rzetelnej reakcji przeciwko technokratycznym rzadom WHO i tzw "ekspertow".

Faktycznie w Rzadzie Wielkiej Brytani panuje chaos decyzyjny. Jednak coraz wiecej politykow zaczyna dostrzegac pulapke w jaka wpadl ten Gabinet i pojawiaja sie protesty.

Mam nadzieje, ze w kraju o tak gleboko zakorzenionym poczuciu prawa do wolnosci, jak Angila, w koncu nastapi przebudzenie i odrzucenie swiatowej dyktatury.
Załączniki
Screenshot_20210322-144855_Firefox.jpg
Zamieszki
Screenshot_20210322-144855_Firefox.jpg (76.5 KiB) Przejrzano 1015 razy
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14556
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1004
x 413
Podziękował: 15520 razy
Otrzymał podziękowanie: 22470 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 22 mar 2021, 16:33

..jest nawet zabawniej, sam byłem świadkiem sytuacji jak w biurze pewnej firmy,-
pracownik w recepcji tłumaczyła klientowi przez tel., iż co prawda otwarcie ma,-
być na 15/04/2021, ale w Polsce ruszyła już 3/4 fala "korony"- więc nie można,-
traktować tej daty z całą pewnością. :D
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

cedric
Posty: 6319
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 92
x 157
Podziękował: 3902 razy
Otrzymał podziękowanie: 9958 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » poniedziałek 22 mar 2021, 18:59

https://pubmedinfo.org/2021/03/22/masec ... -20-minut/

" Maseczkowa Farsa: jest bezpieczna tylko przez 20 minut [Australia, 2003]
utworzone przez admin | Mar 22, 2021 | Maski | 0 komentarzy

Maseczkowa Farsa: jest bezpieczna tylko przez 20 minut

27 kwiecień 2003

Material już historyczny, który dotyczy SARS jedynki.

Sprzedawcy detaliczni, którzy zarabiają na obawach społeczności związanych z SARS, wyolbrzymiając korzyści zdrowotne wynikające z masek chirurgicznych, mogą zostać ukarani grzywnami w wysokości do 110.000 dolarów.

Reba Meagher, minister ds. sprawiedliwego handlu w Nowej Południowej Walii, ostrzegła wczoraj, że dystrybutorzy i handlowcy mogą zostać postawieni w stan oskarżenia, jeśli zasugeruje się, że maski zapewniają nierealistyczny poziom ochrony przed chorobą. „Jestem pewna, że wszyscy zgodzą się, że czerpanie zysków z ludzkich lęków i obaw jest nie-australijskie” – powiedziała pani Meagher.

„Wygląda na to, że toczy się dyskusja na temat tego, czy maski chirurgiczne są w stanie zminimalizować skutki SARS”.

Pani Meagher powiedziała, że ​​jej wydział zbada wszelkie skargi dotyczące fałszywych twierdzeń na temat masek, które dotyczą opinii publicznej. Powiedziała, że:

Kary grzywny mogą sięgać do 22.000 dolarów dla osoby fizycznej lub do 110.000 dolarów dla korporacji”.

Władze ds. zdrowia publicznego ostrzegają, że maski chirurgiczne mogą nie być skuteczną ochroną przed wirusem.

„Te maski są skuteczne tylko wtedy, gdy są suche”
– powiedziała profesor Yvonne Cossart z Wydziału Chorób Zakaźnych Uniwersytetu w Sydney.

Gdy tylko nasiąkną wilgocią z Twojego oddechu, spełniać swoje zadanie i przekazują dalej kropelki”.

Profesor Yvonne Cossart powiedziała, że może to zająć zaledwie 15 lub 20 minut, po czym maska ​​będzie musiała zostać zmieniona. Jednak te ostrzeżenia nie powstrzymały ludzi przed zrywaniem masek, a sprzedawcy detaliczni zgłaszali, że mają problemy z nadążaniem za popytem.

John Bell z Towarzystwa Farmaceutycznego Australii, który jest właścicielem apteki w Woollahra w Sydney, powiedział, że zapasy masek są na wyczerpaniu.

„W tej chwili nie mamy żadnych, ponieważ nie byliśmy w stanie ich zdobyć w ciągu ostatnich kilku dni” – powiedział pan Bell. „Na wczesnych etapach było to niewiarygodne; cały czas przychodzili ludzie”.

Pan Bell zgodził się z oceną profesor Y. Cossart dotyczącą skuteczności masek.

Maseczkowa Farsa


„Myślę, że przynoszą marginalne korzyści” – powiedział. „W pewnym sensie pocieszają ludzi, którzy myślą, że robią wszystko, co w ich mocy, aby zapobiec infekcji”."

Wydaje się, że taka jest mentalność podróżujących do azjatyckich miejsce docelowych, którzy kupują i noszą maski podczas pobytu za granicą.

Rosemary Taylor z Kirribilli przyjechała do Sydney z Szanghaju w zeszłym tygodniu po dwutygodniowych wakacjach w Chinach. Pani Taylor i towarzyszka podróży Joan Switzer nosili maski podczas podróży do domu, mimo że ostrzegano ich, że są mało wartościowe.

„Powiedziano nam, że potrzebujesz 16 warstw maski, aby zapewnić 95-procentową ochronę” – powiedziała pani Taylor.

Źródło: Farce mask: it’s safe for only 20 minutes
0 xwiking
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 19 maja 2020, 11:49
x 3
x 1
Podziękował: 85 razy
Otrzymał podziękowanie: 99 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: wiking » poniedziałek 22 mar 2021, 19:06

https://nczas.com/2021/03/22/panstwo-wy ... k-fitness/

Państwo wykupi siłownie?

PZU zamierza wejść na rynek fitness
0 xODPOWIEDZ