Drodzy forumowicze i goście!

25.11.2021
Wszystko wskazuje na to, że nasze forum działa już na nowym hostingu, tu nie powinniśmy już minutami oczekiwać na załadowanie się strony. Jest to nowoczesny hosting, gdzie zasoby są skalowalne, więc nie będzie blokad i zahamowań. Ponoć nie ma też limitów dla baz danych, więc możemy znów spokojnie wszystko pisać i wstawiać, ale kopiowanie poprzednich postów i blisko z góry nie będzie tolerowane, bo szkoda czasu czytających.
Będziemy jeszcze robić upgrade skryptu forum, więc jakieś przerwy będą, jeszcze nie wiem kiedy.
Życzę forumowiczom i gościom przyjemnego surfowania i odnalezienia tego, co was interesuje. No i zdrówka dla wszystkich!

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Coronawirus

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14556
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1004
x 413
Podziękował: 15520 razy
Otrzymał podziękowanie: 22470 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 08 sie 2020, 18:42

do tego pomysłu uszycia największej maseczki,-
po ukończeniu i prezentacji- można jeszcze zapakować,-
i wysłać poleconym z podziękowaniem od wszystkich Polaków. :) :P
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17993
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 939
Podziękował: 32616 razy
Otrzymał podziękowanie: 26051 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 08 sie 2020, 20:11

Nie bądź łoś, [...] noś - Wypowiedź Pawła Bednarza
Nadawane na żywo 23 godziny temu

https://www.youtube.com/watch?v=dJ5rxk0cUQI

niezaleznatelewizja
0 xcedric
Posty: 6319
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 92
x 157
Podziękował: 3902 razy
Otrzymał podziękowanie: 9958 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 09 sie 2020, 08:12

"Czy jad pszczeli chroni przed zakażeniem koronawirusem?

Trójka badaczy pod kierunkiem chińskiego onkologa Wei Yang, w artykule opublikowanym w sciencedirect.com, przedstawiła interesujące badanie przeprowadzone na pszczelarzach mieszkających w epicentrum COVID-19 w prowincji Hubei. Badani pszczelarze nie zarazili się koronawirusem, podobnie jak i pacjenci stosujący apitoksynoterapię. "

Czytaj więcej na https://kobieta.interia.pl/zdrowie/news ... ign=chrome

Kwas mrówkowy kupiłem w Warchem

http://luskiewnik.strefa.pl/acidum_formicum.htm

Kwas mrówkowy – Acidum formicum –

zastosowanie w medycynie i przemyśle rolno-spożywczym

Dr Henryk Różański

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy LNB Poland

Kwas mrówkowy (metanowy, HCOOH) - Acidum formicum (Acidum formicicum) to najprostszy kwas organiczny. Występuje w jadzie pszczół, os, szerszeni oraz mrówek. Produkowany w większych ilościach i kumulowany jest przez niektóre rośliny, np. z rodzaju Valeriana, Drosera, Juniperus, Polygonum, Urtica i Abies. Kwas mrówkowy posiada właściwości przeciwroztoczowe, pierwotniakobójcze, fungistatyczne, w mniejszym stopniu bakteriostatyczne i bakteriobójcze.

W medycynie ma zastosowanie jako środek rozszerzający naczynia krwionośne, porażający receptory czuciowe i bólowe oraz przeciwreumatyczny, przeciwartretyczny i rozgrzewający. Zalecany w roztworach 1-10% na spirytusie (Spiritus formicum, formicarum) do wcierania w skórę (bolące stawy, mięśnie, nerwobóle). Etanol zawarty w spirytusie mrówkowym, wcierany w skórę, dodatkowo przynosi uczucie ochłodzenia i znieczulenia miejscowego, a następnie przekrwienia. Niekiedy łączony ze spirytusem kamforowym, terpentynowym oraz olejkami eterycznymi o podobnym działaniu. Czysty etanol, spirytus mrówkowy lub spirytus kamforowy w stanach zapalnych zastosowany w formie okładów rozgrzewających zmniejsza odczuwanie bólu i przyspiesza wchłanianie wysięku.

Naturalnym źródłem kwasu mrówkowego wykorzystywanym w medycynie ludowej było ziele pokrzywy (okłady, biczowanie miejscowe), jad pszczeli (miejscowe wcieranie jadu, miejscowe kontrolowane żądlenie) oraz jad mrówek (żądlenie – z użyciem gatunków mających żądło, spryskiwanie określonych miejsc wystrzeliwanym kwasem z gruczołów owada, rozmaite ludowe mazidła z mrówek – maści, „zacierki z mrówek” i różnych składników wspomagających).

Kwas mrówkowy jest składnikiem wielu płynów do włosów, zarówno tych dawnych (obecnie nie produkowanych) jak i współczesnych. Poprzez polepszanie ukrwienia skóry owłosionej głowy mają one zapobiegać wypadaniu włosów. Skuteczność tych preparatów potwierdza się jedynie w przypadku zaburzeń troficznych włosów spowodowanych niedostatecznym krążeniem krwi w skórze. W pozostałych przypadkach stosowanie tego typu płynów nie ma sensu i z pewnością nie zapobiegnie łysieniu. Oczywiście poprzez profilaktyczne wcieranie płynów z kwasem mrówkowym możemy zapobiec niedostatecznemu ukrwieniu skóry i tym samym nieprawidłowemu odżywianiu cebulek włosowych przez przesącz osocza krwi. Podobny efekt można również osiągnąć bez użycia środków chemicznych, mianowicie - za pomocą mechanicznego masażu skóry owłosionej.

Kwas mrówkowy jest stosowany również jako konserwant w przemyśle spożywczym (ryby, niektóre soki i przeciery warzywno-owocowe), oznaczany jako E 236. Konserwująco działa w stężeniu 0,15-0,20%. Kwas mrówkowy działa głównie na grzyby i pierwotniaki, w dużych stężeniach – ponad 10% wywiera wpływ przeciwbakteryjny. Hamuje aktywność katalazy. Jest aktywny i efektywny przy niskim pH – około 1,5-3.

Kwas mrówkowy w dużych ilościach jest toksyczny dla ludzi i zwierząt (około 1 g/kg masy ciała może spowodować silne zatrucie i zgon). Stężone roztwory (ponad 25%) powodują oparzenia skóry i błon śluzowych oraz martwicę tkanek. Drażnią również układ oddechowy i narząd wzroku. W razie spożycia stężonych roztworów następuje oparzenie i martwica błon śluzowych przewodu pokarmowego, podrażnienie nerek i układu żółciowego. Dochodzi do przekrwienia i wysięków krwawo-surowiczych. Powoduje korozję urządzeń metalowych.

W niższych stężeniach (u większości ludzi wystarcza 25%) kwas mrówkowy wtarty w skórę nieuszkodzoną wywołuje rumień, obrzęk skóry i pokrzywkę, przy czym stopień nasilenia tych objawów zależy od indywidualnej wrażliwości na kwas mrówkowy.

W produkcji zwierzęcej i weterynarii kwas mrówkowy jest stosowany jako zakwaszacz, w stężeniu 0,2-1% (2-10 kg/tonę paszy). Optymalna dawka wynosi 0,2-0,5%. Osobiście nie zalecam większych ilości z uwagi na ryzyko uszkodzenia błon śluzowych układu oddechowego i pokarmowego, wystąpienie zaburzeń trawiennych, zaburzeń gospodarki kwasowo-zasadowej ustroju oraz niechęci zwierząt do konsumowania paszy. Zwierzęta mają wrodzony odruch unikania kwasu mrówkowego i rozpoznają go jako czynnik szkodliwy i niepożądany.

Kwas mrówkowy nie ogranicza w zalecanej dawce rozwoju bakterii chorobotwórczych w przewodzie pokarmowym. Działanie bakteriobójcze i bakteriostatyczne wykazuje dopiero w stężeniu minimum 10%, czyli takim jakie nie jest możliwe do uzyskania w paszy. Ogranicza natomiast rozwój grzybów i pierwotniaków, co może zostać wykorzystane w profilaktyce chorób.
0 xSepulcro
Posty: 16
Rejestracja: środa 29 kwie 2020, 20:13
x 1
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowanie: 29 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: Sepulcro » niedziela 09 sie 2020, 17:11

Czy (W)am płacą albo grożą zamknięciem forum?
skąd nagła zmiana ?
Liczcie kasę,
0 xAwatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1012
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 15
x 51
Podziękował: 2119 razy
Otrzymał podziękowanie: 1006 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » niedziela 09 sie 2020, 17:56

Jaka zmiana?
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

einie
Posty: 80
Rejestracja: środa 13 lut 2019, 22:04
x 12
x 4
Podziękował: 381 razy
Otrzymał podziękowanie: 191 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: einie » poniedziałek 10 sie 2020, 00:17

zacytuje:

Dr Grzesiowski: Ten fakt wymaga bardzo pilnych działań

Badania przesiewowe prowadzone w ogniskach epidemicznych nie są przyczyną, tylko skutkiem wzrostu liczby przypadków. Nie można tłumaczyć wzrostu zachorowań liczbą wykonywanych testów przesiewowych - mówił w rozmowie z RMF FM dr Paweł Grzesiowski - immunolog, ekspert w dziedzinie profilaktyki zakażeń. Mamy po prostu do czynienia ze wzrostem zachorowań, który jest w skali dotychczas w Polsce niespotykanej. To jest fakt, ten fakt wymaga bardzo pilnych działań, bo możemy się obudzić za kilka dni z liczbą ponad 1000 osób dziennie.

czy on siebie slyszy? przyklad odwroconej logiki
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14556
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1004
x 413
Podziękował: 15520 razy
Otrzymał podziękowanie: 22470 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 10 sie 2020, 08:58

Sanepid Nie Zabrał Próbki z Domu a Wynik I tak był Pozytywny - Analiza Komentator Minister Szumowski

https://youtu.be/IUtP-0ZXhWQ
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6932
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1274
x 354
Podziękował: 12750 razy
Otrzymał podziękowanie: 13046 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 10 sie 2020, 13:05

Obrazek
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17993
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 939
Podziękował: 32616 razy
Otrzymał podziękowanie: 26051 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 10 sie 2020, 19:58

Inwazja Covidian. "Mam dosyć" - Andrzej Krawczyk
Nadawane na żywo 2 godziny temu

https://www.youtube.com/watch?v=LKnDUqotg9w

niezaleznatelewizja
0 xcedric
Posty: 6319
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 92
x 157
Podziękował: 3902 razy
Otrzymał podziękowanie: 9958 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » wtorek 11 sie 2020, 10:42

https://nczas.com/2020/08/11/artur-dzia ... twa-video/

"Artur Dziambor był gościem Moniki Jaruzelskiej w jej programie na YouTube. Wśród wielu poruszanych tematów wałkowany był również koronawirus i obowiązkowe maseczki.

Poseł Konfederacji żartował, że jako astmatyk chodził na początku wszędzie z inhalatorem, gdyż według obowiązujących jeszcze niedawno zasad, w przypadku astmy maseczki były wręcz niewskazane.

– Ja jestem astmatykiem, więc teoretycznie maseczki nosić nie muszę. Ale już była wypowiedź rzecznika ministerstwa, że teraz nie będzie żadnych wyjątków. Nie będzie można się zakrywać chorobą – mówił.

Konfederacja bez maseczek

Dziambor był pytany, dlaczego Konfederacja nie założyła maseczek podczas zaprzysiężenia prezydenta Andrzeja Dudy przed Zgromadzeniem Narodowym. Polityk wskazał, że nie były one obowiązkowe.

– My jesteśmy przeciwnikami dekretów, nakazów, uchwał, ograniczeń. My w tym Sejmie bawimy się jak w przedszkolu – ubolewał i opowiedział kilka historii, które działy się na sejmowych korytarzach podczas obostrzeń związanych z koronawirusem.

– W tym wszystkim najważniejsza jest hipokryzja tego całego towarzystwa. Maseczki przez wielu posłów były wkładane dopiero na sali sejmowej, wtedy, kiedy już wiedzieli, że są kamery. Albo kiedy przechodzili obok stanowisk dziennikarskich – mówił.

– Mnie w pewnym momencie napadła dziennikarka, dość znana, ale nazwiska nie wymienię. Kamera w nos i: „panie pośle, pan nas wszystkich naraża, gdzie jest maseczka?” Wytłumaczyłem, poszedłem na salę. Zgromadzenie się skończyło, wychodzę, a ta sama dziennikarka bez maseczki. Takie to są sceny – nie dowierzał Dziambor.

Musztrowanie społeczeństwa

Konfederata wskazał, że o ile jeszcze w lutym, marcu strach był uzasadniony, szczególnie patrząc na przekazy medialne z Włoch, Hiszpanii, tak teraz powrót psychozy jest niezrozumiały.

– Na początku przekazy były takie, że idzie śmiercionośny wirus, nie wychodźcie z domów. Wtedy nie wiedzieliśmy jeszcze, co to tak naprawdę jest (…) Jestem daleki od jakichkolwiek teorii spiskowych, ale jak widzę, w jaki sposób minister zdrowia bawi się społeczeństwem, to niestety muszę powiedzieć, że ktoś sobie robi z nas jaja i musztruje społeczeństwo – uważa.

Pytany, czy to wszystko spisek, odpowiedział, że koronawirus istnieje, ale należy się poważnie zastanowić, jak bardzo jest on groźny. Wzrost zachorowań tłumaczył następująco:

– Przestaliśmy na siebie uważać i zaczęliśmy łapać wirusy. Dokładnie tak samo, jak łapie się wirusy grypy i każde inne. Nic dziwnego, że statystyki rosną. Pytanie, jak groźny jest ten wirus – mówił Dziambor i dodał, że nikt nie jest w stanie udzielić konkretnej informacji na ten temat.

Poseł Konfederacji wymieniał też nielogiczne działania władzy. Gdy przy 200 zakażonych zamykali lasy i parki, a przy 400 pozwolili wychodzić. Gdy minister Szumowski najpierw podśmiewał się z maseczek, a teraz grozi karami do 30 tys. zł za ich brak. Gdy mówił, że żadne wybory nie odbędą się przez dwa lata, a potem zachęcał do pójścia na nie. Gdy premier Morawiecki triumfalnie wykrzykiwał, że pokonaliśmy wirusa… I tak dalej. Cała rozmowa poniżej."
0 xcedric
Posty: 6319
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 92
x 157
Podziękował: 3902 razy
Otrzymał podziękowanie: 9958 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » wtorek 11 sie 2020, 10:48

https://articles.mercola.com/sites/arti ... comes.aspx

Naukowcy z Singapore General Hospital i Duke-NUS Medical School ustalili, czy połączenie witaminy D, magnezu i witaminy B12 poprawi wyniki wśród pacjentów w wieku 50 lat i starszych w wieku 50 lat i 19 pacjentów z COVID-19
Siedemnastu pacjentów otrzymywało doustną witaminę D3 (1000 iU), magnez (150 miligramów (mg)) i witaminę B12 (500 mcg) — łącznie znaną jako DMB — po przyjęciu przez mediana pięciu dni, podczas gdy 26 pacjentów, którzy nie otrzymywali DMB, służyło jako grupa kontrolna
Znaczące korzyści zaobserwowano w grupie DMB, z zaledwie 17,6% wymagających rozpoczęcia terapii tlenowej podczas ich hospitalizacji, w porównaniu do 61,5% osób w grupie kontrolnej
Witamina D, magnez i witamina B12 mogą stanowić unikalne trójtorowe podejście do walki z COVID-19 poprzez modulację hiperzapalenia często spotykanego w chorobie"
Polecam film o autorce ksiązki o wit.B12
https://www.youtube.com/watch?v=OvMxJ6GRBNQ
jej ksiązkę
https://www.inbook.pl/niedobor-witaminy ... 66&rdir=tt
stronę
https://b12awareness.org/about-us-sally ... eficiency/
https://www.b12deficiency.info/blog/tag/sally-pacholok/
Leczenie wysokimi dawkami b12
https://stichtingb12tekort.nl/wetenscha ... -50-years/
B12 a stres azotowy
https://www.b12-vitamin.com/nitrosative-stress/
http://cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.p ... 12#p112742
" "WITAMINA B12 I STRES NITROSACYJNY
Stres związany z azotem: nadmierne narażenie na rodniki NO jest przyczyną wielu chorób. Jak może pomóc witamina B12?

Zawartość
Co to jest stres nitrozacyjny?
Jakie są konsekwencje?
Jakie choroby / choroby powoduje?
Jak może pomóc witamina B12?
Dlaczego stres nitrozacyjny jest błędnym kołem?
Jak to jest diagnozowane i leczone?
Co to jest stres azotowy?
Podczas gdy terminy takie jak „przeciwutleniacze”, „wolne rodniki”, a nawet „stres oksydacyjny” są obecnie szeroko stosowane; większość ludzi nigdy nie słyszała o „stresie nitrozacyjnym”, pomimo jego dużego znaczenia zdrowotnego.

Stres azotowy (lub nitro) jest formą stresu oksydacyjnego - ale tutaj nie rodniki tlenowe uszkadzają organizm, ale nadmierne wytwarzanie rodników tlenku azotu (skrót chemiczny: NIE). Przez nadmierną podaż rodników NO i zwiększone tworzenie niebezpiecznych produktów wtórnych - takich jak wysoce toksyczny nadtlenoazotyn - komórki, mebrany i DNA mogą zostać uszkodzone i może wystąpić cały szereg chorób i objawów (1, 2).

Witamina B12, szczególnie w postaci hydroksykobalaminy, jest naturalnym przeciwnikiem NO i czyni ją nieszkodliwą dla organizmu. Jedną z wielu zalet witaminy B12 jest to, że jest ona bardzo skutecznym zmiataczem NO i jest z powodzeniem stosowana w walce ze stresem nitro (3, 4).

Kluczowe punkty
Stres azotowy powoduje choroby przewlekłe

Witamina B12 pomaga zwalczać stres nitro

Hydroksykobalamina jest najskuteczniejszą formą

NO Radicals: przyjaciel czy wróg?

Jak to często bywa w przypadku starannej równowagi chemicznej w ciele, w przypadku stresu nitrozacyjnego to dawka powoduje truciznę: tlenek azotu jest tak naprawdę ważną endogenną substancją, która spełnia wiele funkcji biologicznych. NIE rozluźnia naczyń krwionośnych, obniża ciśnienie krwi, jest częścią układu odpornościowego organizmu, a nawet działa jako substancja przekaźnikowa w układzie nerwowym.

Jednak poziom NO musi być ściśle regulowany przez ciało za pomocą różnych systemów i utrzymywany w bardzo wąskim oknie. Stres azotowy występuje, gdy w organizmie jest nadmierna ilość rodników NO. Te rodniki i ich pochodne są bardzo niebezpieczne, ponieważ wytrącają wiele układów biologicznych z równowagi. W rezultacie naukowcy zidentyfikowali stres nitro jako przyczynę wielu zdjęć klinicznych (5-7).

Konsekwencje stresu azotowego
NO rodniki są wysoce aktywne biologicznie, mogą przenikać wszystkie błony biologiczne i bardzo szybko oddziaływać na cały układ fizyczny. W przeciwieństwie do innych substancji przekaźnikowych, rodniki NO nie dokują do receptorów, ale wiążą się bezpośrednio z różnymi enzymami wewnątrz komórek, tym samym hamując ich funkcję. Ponadto zmieniają potencjał błonowy komórek i organelli komórkowych, otwierając niektóre kanały błonowe. Powoduje to drastyczną zmianę chemii w komórce, z różnymi konsekwencjami dla metabolizmu komórkowego.

W wyniku nadpodaży rodników NO coraz częściej powstaje wysoce reaktywny peroksynitryt, który hamuje dalsze enzymy (8) i powoduje poważne uszkodzenie komórek (9, 10). Stres azotowy może w konsekwencji wywołać cały szereg negatywnych objawów.

NO- stres

Hamuje produkcję energii w mitochondriach (11–15)
Zakłóca ważne enzymy detoksykacyjne
Zużywa ważne przeciwutleniacze (w szczególności melatoninę i glutation) (16–18)
Zakłóca syntezę hormonów (19)
Zakłóca syntezę neuroprzekaźników (20)
Prowadzi do uszkodzenia DNA (21-24)
Ingeruje w cykl komórkowy i prowadzi do śmierci komórek (25, 26)
Zakłóca układ krwiotwórczy (enzym zawierający żelazo) (27–29)
Zakłóca rozkład cholesterolu
Badacze medycyny alternatywnej, tacy jak profesor Martin Pall, dr Heinrich Kremer i dr Bodo Kukliński, są zdania, że ​​stres nitrozowy jest jedną z najważniejszych zmiennych w pojawieniu się chorób przewlekłych. Jest zatem sprawą pilną, aby każdy, kto podejrzewa, że ​​doświadcza stresu nitrozacyjnego, przeprowadził odpowiednie testy i zaczął podejmować środki zaradcze (patrz poniżej).

Stres azotowy, tryptofan i tyrozyna
W wyniku stresu nitro i jego pochodnego nadtlenoazotynu ważne aminokwasy tryptofanu i tyrozyny stają się nieskuteczne. Te dwa aminokwasy odgrywają jednak kluczową rolę w syntezie dalszych neuroprzekaźników i hormonów:

Neurotransmitery aminokwasowe
Tryptofan Serotonina, melatonina
Tyrozyna Dopamina, adrenalina, noradrenalina, melanina
Gdy produkcja tych neuroprzekaźników jest zablokowana, prowadzi to do całego szeregu objawów: serotonina i dopamina są uważane za „hormony szczęścia” ze względu na ich duży wpływ na nastrój, motywację i stabilność psychiczną. Serotonina i melatonina regulują wzorce snu. Razem te neuroprzekaźniki mają ogromny wpływ na ciśnienie krwi i ośrodkowy układ nerwowy.

NO -stres i uszkodzenia mitochondriów
Elektrownie energetyczne komórek, mitochondria, są szczególnie podatne na stres nitrozacyjny. Mitochondria są
kontrolowane przez określony genom, który jest 10 razy bardziej wrażliwy na stres NO niż całe DNA komórki. Podczas gdy wiele konsekwencji stresu nitrozacyjnego jest odwracalnych, jeśli narażenie jest długotrwałe, może wystąpić nieodwracalne uszkodzenie niektórych funkcji enzymów i genomu mitochondriów, które można nawet odziedziczyć po matce (30).

Takie mitochondriopatie - albo poprzez dziedziczenie przez matkę, albo w wyniku samozakończonej mutacji mitochondrialnego DNA - stają się coraz bardziej powszechne (31, 32). Stres azotowy i oksydacyjny są prawdopodobnie głównymi przyczynami tych chorób.

NO -stres: przyczyna wielu chorób przewlekłych?
Po raz pierwszy procesy biochemiczne wynikające ze stresu NO można wykorzystać do ostatecznego wyjaśnienia różnych chorób w kategoriach chemicznych, z których niektóre do niedawna pozostawały tajemnicą. Obejmują one:

Zespół przewlekłego zmęczenia lub myalgiczne zapalenie mózgu i rdzenia (CFS / ME) (33, 34)
Fibromylagia (35–37)
Stwardnienie rozsiane (38, 39)
Reumatoidalne zapalenie stawów (40)
Wielokrotna wrażliwość chemiczna lub idiopatyczna nietolerancja środowiskowa (MCS / IEI) (41)
Zespół stresu pourazowego (PTSD)
Zespół jelita drażliwego (IBS) (42)
Niektóre formy choroby Parkinsona (43)
Łuszczyca, neurodermatitis (44)
Miażdżyca (45, 46)
Alergie (47, 48)
Przewlekłe nawracające infekcje
Przewlekły niepokój i depresja
Przewlekła bezsenność
Wielu terapeutów na całym świecie zgłosiło bardzo dobre wyniki leczenia oparte na związku między stresem NO a wyżej wymienionymi chorobami. Plus, badania kliniczne, które potwierdzają ten postulat, są coraz częstsze. Niemniej teoria stresu nitro jako przyczyny tych chorób pozostaje przedmiotem debaty naukowej i nie zyskała jeszcze ogólnego uznania.

Witamina B12 i NO- stres
Teoria profesora Palla i jego współpracowników nie tylko wyjaśnia jednoznacznie po raz pierwszy rozwój tych chorób, ale także dlaczego witamina B12 ma dobry wpływ w prawie wszystkich przypadkach. B12 jest naturalnym przeciwnikiem rodników NO i jednocześnie ważną częścią własnego układu regulacji tlenku azotu. Poprzez różnorodne mechanizmy witamina zapewnia zarówno kontrolowane tworzenie, jak również hamowanie i dezaktywację NO (49, 50). B12 jest zatem centralnym regulatorem organizmu, utrzymującym poziom NO w pożądanym biologicznie zakresie (51, 52).

Stres azotowy i hydroksykobalamina
Oprócz funkcji w regulacji tworzenia NO, witamina B12 jest dodatkowo skutecznym zmiataczem NO. Forma B12 hydroksykobalaminy w szczególności niezawodnie wiąże się z nadmiernymi rodnikami NO i neutralizuje je. Z drugiej strony cyjanokobalamina, metylokobalamina i adenozylokobalamina wykazują znacznie mniejszą aktywność w odniesieniu do neutralizacji rodników NO (53, 54). Działanie to jest najprawdopodobniej centralną funkcją hydroksykobalaminy, która stanowi około 50% wolnej witaminy B12 we krwi (55).

Oprócz hydroksykobalaminy zredukowana kobalamina - biologiczna postać pośrednia - jest szczególnie reaktywna wobec rodników NO (56). Jednak nie można go jeszcze stosować bezpośrednio do celów medycznych, dlatego hydroksykobalamina jest obecnie uważana za najlepszą formę witaminy B12 na stres nitro.

Stres azotowy i niedobór witaminy B12
Witamina B12 podawana w celu detoksykacji rodników NO jest utleniana i w dużej mierze wydalana; dlatego nie jest już dostępna na dalsze funkcje witaminowe. Stres azotowy może zatem być katalizatorem niedoboru witaminy B12, ponieważ wysoka ekspozycja na NO pochłania duże ilości witaminy. Odpowiednio dawki witaminy B12 wymagane do leczenia stresu nitro są wyższe niż dzienne zapotrzebowanie; często stosuje się zastrzyki lub bardzo duże dawki doustne.

Stres azotowy i nadtlenoazotyn: cykl NO / ONOO–
Duży składnik niebezpiecznych skutków stresu nitrozacyjnego nie wynika z samych rodników NO, ale z produktu wtórnego, nadtlenoazotynu (57, 58). Nadtlenoazotyn powstaje w wyniku reakcji NO z rodnikiem tlenowym, nadtlenkiem:

Tlenek azotu + nadtlenek = nadtlenoazotyn NO + O2- = ONOO-

Ta reakcja została nazwana przez profesora Martina Palla cyklem NO / ONOO, ponieważ jest to samonapędzające się, chroniczne błędne koło: nadmierna podaż rodników NO prowadzi do zwiększonego tworzenia wysoce toksycznego nadtlenoazotynu; ten nadtlenoazotyn z kolei sprzyja tworzeniu rodników NO i nadtlenku, które łączą się, tworząc jeszcze więcej nadtlenoazotynu.

EN_nitro stres

Poprzez stany zapalne produkcja NO i ponadtlenku wzrasta tysiąc razy, co następnie prowadzi do milionowego wzrostu tworzenia peroksynitrytu (59).

Co powoduje błędne koło stresu nitro?
To błędne koło jest wywoływane przez różne czynniki, które powodują wzrost produkcji NO przez organizm:

Infekcje wirusowe i bakteryjne / przewlekłe stany zapalne
Narażenie na toksyny (metale ciężkie, pestycydy, chemikalia)
Leki (antybiotyki, leki cytostatyczne, statyny, długoterminowe nitraty
środki wzmacniające seksualność)
Urazy fizyczne (zwłaszcza kręgosłupa lub związane z kręgosłupem)
Ekstremalny stres psychiczny
Ekstremalne obciążenie fizyczne
Niedobór tlenu
Po uruchomieniu cykl przewlekły utrzymuje się, nawet jeśli przyczynowo-skutkowy dawno już zniknął. Nie można go wyeliminować za pomocą konwencjonalnych terapii, ponieważ zwykle są one ukierunkowane tylko na poszczególne objawy za pomocą leków, które często nawet pogarszają cykl.

Azotany i NO rodniki
Błędne koło NO / ONOO jest dodatkowo zaognione faktem, że wiele konwencjonalnych produktów żywnościowych jest zanieczyszczonych dużymi ilościami azotynów i azotanów: nawozów, pestycydów, konserwantów, plastyfikatorów, sztucznych barwników i wielu innych dodatków chemicznych zawierających nienaturalnie duże ilości związków azotu. Absorbujemy również związki azotu przez skórę poprzez kosmetyki, barwniki i dodatki tekstylne; a nawet w powietrzu, gdzie zanieczyszczenie jest prawie wszechobecne.

Diagnozowanie stresu azotowego
Stres nitro można określić za pomocą prostego testu moczu, w którym mierzone są pewne parametry:

Mechanizm substancji Wartość normalna
Bi-produkt cytruliny w tworzeniu rodników NO <2,9 mg / g kreatyniny
Kwas nitrofenylooctowy Wtórny produkt stresu NO <3,0 µg / g kreatyniny
Kwas metylomalonowy Sygnalizuje niedobór witaminy B12 w mitochondriach, wskazanie stresu NO <2 mg / g kreatyniny
Badania moczu mogą być przeprowadzane zarówno przez lekarzy, jak i naturopatów. Zestawy do testowania w domu są również dostępne online.

Terapia: Leczenie stresu azotowego
Stresy nitrozacyjne rzadko są diagnozowane przez lekarzy rodzinnych i wielu pacjentów jest po prostu wysyłanych do domu z zapewnieniem, że ich objawy są „psychosomatyczne”. Prowadzi to często do przewlekłego cierpienia, a nawet fałszywych diagnoz i leczenia. Jest to tym bardziej niefortunne, że dziś stres nitrozowy można łatwo zlikwidować za pomocą samych składników odżywczych. Po usunięciu spustu konieczne jest przerwanie błędnego koła i uzupełnienie składników odżywczych zużytych podczas jego przebiegu. Terapia ma trzy ważne elementy:

Leczenie wyzwalania
Unikanie wszystkich czynników, które mogłyby dodatkowo napędzać cykl
- Tradycyjnie uprawiane warzywa
- Wędzone potrawy
- Palenie papierosów
- Glutaminian i asparaginian
- Leki, jeśli to możliwe
- Stres i napięcie (psychologiczne i fizyczne)
- Kosmetyki konwencjonalne
Przerwanie cyklu
- Wysoka dawka witaminy B12
- Mieszanka witamin: witaminy B, witamina C, E, A i D.
- Minerały i pierwiastki śladowe: cynk, selen, magnez, mangan, miedź
- Składniki odżywcze: kwas alfa-liponowy, bioflawonoidy, cysteina, kurkuma, kwasy tłuszczowe omega-3, Q10
- Hormony / przeciwutleniacze: melatonina, glutation
Połączenie witaminy B12 (hydroksykobalaminy), kurkumy i zielonej herbaty jest idealne do użytku domowego. Jednak w ciężkich przypadkach terapia dożylna (IV) jest czasami konieczna, aby skutecznie przerwać cykl.

Wniosek: stres azotowy
Nowe odkrycia dotyczące stresu nitrozacyjnego mogą wywołać zmianę paradygmatu w leczeniu wielu chorób, których wcześniej nie można było wyjaśnić w kategoriach medycznych i były albo fałszywie leczone, albo wcale nieleczone - często rzekomo jako choroby „psychosomatyczne”. Dekodowanie tych mechanizmów biochemicznych po raz pierwszy zapewnia solidne podstawy teoretyczne do wyjaśnienia i leczenia tych chorób, a także do wszechstronnego, terapeutycznego i stabilizującego działania witaminy B12. Jako naturalny antagonista rodników NO, B12 jest centralnym środkiem terapeutycznym w tym kontekście, który może stać się jeszcze ważniejszy w nadchodzących latach."

Niedobór b12 jest prawdziwą pandemią o olbrzymich kosztach zdrowotnych, ekonomicznych i społecznych.
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14556
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1004
x 413
Podziękował: 15520 razy
Otrzymał podziękowanie: 22470 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 11 sie 2020, 11:57

https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... e,79cfc278
. Władimir Putin: Mamy gotową pierwszą na świecie szczepionkę na koronawirusa. Moja córka już zaszczepiona!
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1012
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 15
x 51
Podziękował: 2119 razy
Otrzymał podziękowanie: 1006 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » środa 12 sie 2020, 05:45

0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14556
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1004
x 413
Podziękował: 15520 razy
Otrzymał podziękowanie: 22470 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 12 sie 2020, 08:32

Veni Covidi Vici - "Szczęśliwi ludzie na lotniskach". Prawnicy: Covid przed Trybunał Międzynarodowy?

https://youtu.be/lRW5rUZ287M
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

cedric
Posty: 6319
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 92
x 157
Podziękował: 3902 razy
Otrzymał podziękowanie: 9958 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 12 sie 2020, 10:00

Suplement/sproszkowana matcha
Cynk i ekstrakt z zielonej herbaty ( galusan epigallokatechiny) skuteczniejsze niż hydroksychlorochina z cynkiem ( i bezpieczniejsze ).
https://www.naturalnews.com/2020-08-11- ... virus.html#

"Zielona herbata, cynk okazuje się być lepsze niż hydroksychlorochina w zwalczaniu zakażeń coronavirus
Wtorek, 11 sierpnia 2020 przez: Ethan Huff
Tagi: medycyna alternatywna, coronavirus, covid-19, Leki, Zielona herbata, rozwiązania zdrowotne, hydroksychlorochina, infekcje, Naturalne, naturalne antybiotyki, naturalne zdrowie, medycyna naturalna, naturalne środki, pandemia, zapobieganie, środki zaradcze, lekarstwo, Koronawirus Wuhan, cynk
1,010
Widoki

(Naturalne wiadomości) Już w maju, The Washington Post opublikował artykuł, który zadał pytanie: Dlaczego liczba ofiar śmiertelnych z covid-19 najwyraźniej był niższy w Azji niż w Europie Zachodniej i Ameryce Północnej? Odpowiedź, wydaje się, jest to, że kraje azjatyckie mają tendencję do picia więcej zielonej herbaty niż reszta świata, a także zużywają więcej cynku, obie te rzeczy są potężne składniki odżywcze przeciwwirusowe.

Zielona herbata zawiera unikalny polifenoli znany jako galusan epigalokatechiny, lub EGCG, że badania pokazują, jest silnym jonoforem cynku, co oznacza, że pomaga cynku dostać się do komórek. Z drugiej strony, cynk pomaga uczynić EGCG bardziej biodostępnym, co oznacza, że dwa składniki odżywcze działają ręka w rękę, aby zwiększyć wzajemnie potencjał terapeutyczny.

Cynk, jak można przypomnieć, jest składnikiem odżywczym, który, podjęte obok hydroksychlorochina (HCQ), farmaceutycznej jonoforu cynku, pokazuje niesamowitą obietnicę w pomaganiu chorym pacjentom przezwyciężyć wuhan coronavirus (COVID-19). Ale zielona herbata i EGCG jest jeszcze lepszym rozwiązaniem, i naturalne w tym.

W Japonii, gdzie spożycie zielonej herbaty jest najwyższe na świecie, zgonów z koronawirusa Wuhan (COVID-19) były minimalne. To samo dotyczy Wietnamu i Chin, które zajmują odpowiednio drugie i trzecie miejsce pod względem spożycia zielonej herbaty.

"Korelacja nie jest oczywiście przyczyną", zauważa Zero Hedge. "Ale ... istnieją pewne dowody na to, że spożycie zielonej herbaty w tych krajach azjatyckich może być częścią tego, co pomaga zapobiegać wyższej śmiertelności (ponieważ może również mieć na sobie raka i choroby serca)."

Zielona herbata, EGCG to potężna broń przeciwko koronawirusowi

Poza tym nie o kontrowersyjne wybory zbliża się, które mogą mieć wpływ na numery przypadków tutaj w Stanach Zjednoczonych, kraje takie jak Japonia i Chiny mają tendencję do spożywania więcej składników odżywczych gęstej żywności w ogóle. Jest to kolejny potencjalny czynnik wpływający na różnice w przypadku w kraju i na arenie międzynarodowej.

Inną rzeczą, o której należy pamiętać o zielonej herbacie i EGCG, które są mocno spożywane w Azji, jest to, że są one potężne Wuhan coronavirus (COVID-19) bojowników w inny sposób. Indyjskie badania wykazały, że EGCG ma zdolność do kierowania wielu kluczowych struktur wewnątrz wirusa, wyłączając jego zdolność funkcjonalną.

"EGCG wykazały bardzo wysokie powinowactwo wiązania i niską stałą hamowania wśród wszystkich fitokonstytucyjnych badanych, zwłaszcza w przypadku 6vw1, który jest potencjalnym celem SARS-CoV-2", stwierdzono w artykule.

"EGCG wykazywał lepsze wiązanie z białkami wirusowymi, a tym samym oczekuje się, że wykazuje lepszą aktywność przeciwwirusową niż leki referencyjne, remdezjwir i chlorochina", dodał.

Zielona herbata zawiera również teaninę, aminokwas, który tak się dzieje, aby kierować różne miejsca strukturalne koronawirusów.

Ważne jest jednak, aby pamiętać, że sama EGCG jest zarówno niestabilny, jak i bio-niedostępny, chyba że w połączeniu ze składnikami odżywczymi, takimi jak cynk, które badania pokazują, pomagają zmaksymalizować jego transport do komórek.

"Spektrometria UV-VIS wykazała, że absorpcja EGCG wzrosła, a jej szczyt stał się duży, dodając cynk", stwierdzono w jednym z japońskich badań. "Cynk zwiększa wątrobę [tj. chroniące wątrobę] aktywność EGCG."

Chińscy naukowcy odkryli również, że EGCG łatwiej przenika komórki w obecności cynku. To prawie tak, jakby te dwa składniki odżywcze zostały wykonane dla siebie nawzajem, pracy synergistycznie do wspierania zdrowego układu odpornościowego.

Istnieją również dowody na to, że cynk może przyczynić się do zmniejszenia utleniania EGCG, zanim zostanie przetransportowany do komórek. Podczas gdy więcej badań jest z pewnością potrzebne, aby potwierdzić to wszystko, to absolutnie nie spowoduje żadnej szkody, aby rozpocząć włączenie tego schematu do codziennej rutyny w celu ochrony przed koronawirusem Wuhan (COVID-19).

"Kwercetyna jest najbliższym naturalnie występującym bioflawonoidem w kompleksie HCQ", zauważa jeden z komentatorów Zero Hedge. "Jest również w ... zielonej herbaty. Kwercetyna i cynk. Istnieją nawet karty combo już na rynku."

Więcej powiązanych wiadomości na temat koronawirusa Wuhan (COVID-19) są dostępne na Pandemic.news."
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17993
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 939
Podziękował: 32616 razy
Otrzymał podziękowanie: 26051 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 12 sie 2020, 17:41

Odwołujemy plandemię! Grzegorz Braun
Premiera rozpoczęła się 7 godzin temu

https://www.youtube.com/watch?v=c5G8aeVfFvQ
0 xsoma
Posty: 561
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 52
Podziękował: 894 razy
Otrzymał podziękowanie: 960 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: soma » środa 12 sie 2020, 20:18

Wg projektu można zabijać osoby bez maseczki. To naruszenie przepisów – zakazu zabijania, ale w interesie społecznym – tak szokujący i bardzo niebezpieczny projekt ustawy o COVID napisał Mikołaj Małecki.

https://www.wiesci24.pl/2020/08/12/poli ... lnFSQWigEg
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17993
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 939
Podziękował: 32616 razy
Otrzymał podziękowanie: 26051 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 13 sie 2020, 17:48

Zatrzymać Plandemię. Czy Niemcy to zrobią? - Korespondencja z Pawłem Kucharskim
Transmisja rozpoczęta 20 minut temu

https://www.youtube.com/watch?v=_B1A7sFE36o

niezaleznatelewizja
0 xcedric
Posty: 6319
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 92
x 157
Podziękował: 3902 razy
Otrzymał podziękowanie: 9958 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » piątek 14 sie 2020, 19:16

W miejscach publicznych trudno dowiedzieć się , jaki środek dezynfekcyjny jest uzywany
https://prawdziwadezynfekcja.pl/cala-pr ... sprawdzic/
“Cała prawda o BIOBÓJACH. Produkty antybakteryjne najczęściej nie chronią przed SARS-CoV‑2. Jak to sprawdzić?[…]Ogromna część środków, które trafiają do naszych koszyków, to preparaty antybakteryjne i środki kosmetyczne, NIESKUTECZNE w walce z wirusami, w tym z obecnym wrogiem nr 1: kornawirusem, mimo zapewnień i deklaracji sprzedających.

Po pierwsze NUMER POZWOLENIA i ZAKRES DZIAŁANIA

Wszystkie ważne informacje, których powinniśmy szukać, znajdują się na opakowaniu. Produkt opisany jako żel lub płyn antybakteryjny – jeśli nie posiada na opakowaniu numeru pozwolenia na obrót produktem biobójczym – jest zwykłym kosmetykiem. Jego producent nie przeprowadził badań mikrobiologicznych potwierdzających skuteczność w zwalczaniu bakterii, a tym bardziej wirusów. W walce z koronawirusem lepiej poradzi sobie zwykłe mydło. […]

W odróżnieniu od deklarowanego efektu antybakteryjnego stosowania tych produktów, środki dezynfekcyjne mają udokumentowane badaniami działanie bójcze wobec wirusów, bakterii, prątków i grzybów wymienionych na opakowaniu. Kluczowe informacje, których należy szukać, to numer pozwolenia na obrót wydany przez Urząd Rejestracji Produktów Biobójczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Leczniczych oraz informacja o działaniu wirusobójczym. Żadnej z nich nie znajdziemy, rzecz jasna, na opakowaniu produktów antybakteryjnych. CO BARDZO WAŻNE, PRODUCENCI ŚRODKÓW WIRUSOBÓJCZYCH ZATWIERDZAJĄ TREŚĆ ICH ETYKIET W URZĘDZIE (URPBWMIPL) I NIE MOGĄ JEJ ZMIENIAĆ NA POTRZEBY REALIZACJI SWOICH CELÓW MARKETINGOWYCH, ANI Z ŻADNEGO INNEGO POWODU.

Po drugie PROCENTY

Jeśli na opakowaniu produktu nie podano numeru pozwolenia, szukajmy informacji o jego składzie. Skuteczny środek dezynfekcyjny zawiera ponad 60% alkoholu, podczas gdy żele antybakteryjne (tzw. kosmetyki antybakteryjne) mniej niż 50%. Jeśli zawartość alkoholu nie jest wyraźnie podana, można ją ocenić na podstawie kolejności wymienienia składników na etykiecie. Jeśli, jako pierwszy składnik, jest podana woda, a jako następny alkohol, to tego ostatniego jest w danym preparacie mniej niż 50%.

Warto zdawać sobie sprawę, że środki o takim składzie nie są skuteczne wobec wirusa SARS-CoV‑2, ani też żadnego innego. Aby preparat dezynfekcyjny działał bójczo na wirusy osłonkowe, takie jak grypa, korona czy HIV, powinien zawierać minimum 60% alkoholu. Obecna sytuacja sprzyja dezinformacji, dlatego w szczególności zwracajmy uwagę na wskazówki renomowanych producentów. […]

Po trzecie JAKOŚĆ PRODUKTU

Prowadzenie zestandaryzowanych badań laboratoryjnych w przypadku środków dezynfekcyjnych powoduje, że producent jest w stanie precyzyjnie określić ich dozowanie oraz działanie na deklarowane mikroorganizmy. Wypracowane tą drogą środki biobójcze są stosowane w placówkach służby zdrowia, np. w szpitalach, do dezynfekcji rąk, powierzchni, narzędzi chirurgicznych itp.

[…] Nie każdy zdaje sobie sprawę z faktu, że w tym samym czasie, gdy rozpoczęła się w Polsce pandemia koronawirusa, czyli w ciągu dwóch pierwszych tygodni marca, na zwykłą grypę zachorowało ponad 370 tys. Polaków. […]”
https://www.medexpress.pl/dezynfekcja-r ... irus/76529
https://zdrowepasje.pl/content/preparat ... zne-grozne
https://zdrowie.radiozet.pl/Medycyna/Pi ... -ubocznych
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17993
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 939
Podziękował: 32616 razy
Otrzymał podziękowanie: 26051 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 14 sie 2020, 19:52

Czołowi antyterroryści z UK: Zamknięcie sprzyja radykalizacji dzieci. Covid a prawo.
14 sie 2020

https://www.youtube.com/watch?v=D7dyx6Gl3Bs

niezaleznatelewizja

Tłumaczenie materiałów zagranicznych na żywo;
Czołowy przedstawiciel Walijskiej policji ds. walki z terroryzmem powiedział, że ryzyko radykalizacji postaw wzrosło, ponieważ dzieci i młodzież spędzają więcej czasu w sieci:
Coronavirus: 'Children may have been radicalised in lockdown':
https://www.bbc.com/news/uk-wales-530...

W DALSZEJ CZĘŚCI PROGRAMU
1. Trwa dyskusja o możliwości pozwania Chin do Trybunału Międzynarodowego za covid:
https://www.aa.com.tr/en/asia-pacific...
CYTUJEMY EKSPERTÓW PRAWA:
Samuel Armstrong, ekspert prawa z brytyjskiego think tanku Henry Jackson Society, profesor James Kraska, profesor w Stockton Center for International Law w US Naval War College, oraz Paul Miller, profesor w Georgetown University School of Foreign Servic
2. Porównania Covid do terroryzmu w mediach:
Opinia BARCELONA CENTRE FOR INTERNATIONAL AFFAIRS:
COVID-19 i terroryzm: kiedy wyjątek blokuje regułę
("Covid i Terroryzm mają ten sam modus operandi")
https://www.cidob.org/en/publications...

Film NATO o dezinformacji w sprawie covid-19:
https://www.youtube.com/watch?v=TpbUk...

Opowieść o dwóch obawach: porównanie terroryzmu i koronawirusa:
https://eeradicalization.com/a-tale-o...

Kilka lat temu UE analizowała powołanie prokuratora UE, z kolei w powołaniu Trybunału w Hadze nie uczestniczyły USA, a ostatnio postępowaniem w spr. Chin zajmował się Trybunał w Londynie pod nadzorem prokuratora ds. Byłej Jugosławii. Obecnie za covid-19 musiałyby pozywać Chiny poszczególne państwa. Czy teoretycznym rozwiązaniem jest jakiś nowy rodzaj prokuratora ponadnarodowego?
0 xcedric
Posty: 6319
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 92
x 157
Podziękował: 3902 razy
Otrzymał podziękowanie: 9958 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » sobota 15 sie 2020, 08:30

https://pubmedinfo.org/2020/08/15/jak-p ... eryl-nass/
Jak powstała fałszywa narracja o hydroksychlorochinie – dr Meryl Nass
utworzone przez admin | Sie 15, 2020 | Koronawirusy | 0 komentarzy
Jak powstała fałszywa narracja o hydroksychlorochinie – dr Meryl Nass
Poniżej, dr Meryl Nass dokonuje przeglądu długiej listy praktyk korupcyjnych, które podważają rzetelność nauk medycznych i praktyki medycznej podczas obecnego kryzysu medycznego. Kryzys wywołany koronawirusem został znacznie pogorszony przez interesariuszy, którzy uniemożliwiają lekarzom przepisywanie swoim pacjentom istniejących, bezpiecznych i skutecznych leków, ponieważ interesariusze inwestują w uzyskiwanie przewidywanych przyszłych zysków z nieopracowanych jeszcze szczepionek i specjalnie opracowanych „środków zaradczych” przeciwko COVID-19.
Interesariusze, którzy mają wpływ i wydają wytyczne dotyczące praktyki medycznej, obejmują urzędników zajmujących się zdrowiem publicznym, światowe instytucje zdrowia publicznego, rządowe komitety doradcze oraz osoby prowadzące badania kliniczne, które projektują badania w celu uzyskania komercyjnie korzystnych wyników. Redaktorzy prestiżowych, znaczących czasopism medycznych przyczyniają się do upadku moralnego medycyny, publikując nieprawdziwe raporty z eksperymentów medycznych, które miały na celu spowodowanie przewidywalnych zgonów. W poniższym artykule dr Nass skupia się na eksperymentach medycznych, w których pacjenci byli celowo poddawani leczeniu z zastosowaniem toksycznej dawki hydroksychlorochiny. [Dr. Nass jest wieloletnim członkiem Rady Dyrektorów AHRP]. Ci kolaboranci zaangażowali się w zorganizowaną inicjatywę, aby uniemożliwić lekarzom stosowanie istniejącego, nieopatentowanego, taniego i dostępnego leku, którego korzyści terapeutyczne są potwierdzone przez tysiące klinicystów.
* Problem z hydroksychlorochiną, lekiem z 70-letnią historią bezpieczeństwa, polega na tym, że nie można osiągnąć zysku z tego taniego, nieopatentowanego leku!

Dr Meryl Nass

Godne uwagi jest to, że seria wydarzeń, które miały miejsce w ciągu ostatnich 3 miesięcy, zaowocowała ujednoliconym przesłaniem na temat hydroksychlorochiny i zaowocowała podobną polityką dotyczącą tego leku w USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii i Europie Zachodniej. Przesłanie jest takie, że generyczna, niedroga hydroksychlorochina jest niebezpieczna i nie powinna być stosowana do leczenia potencjalnie śmiertelnej choroby jaką jest Covid-19, na którą nie ma (innych) sprawdzonych metod leczenia.
* Hydroksychlorochina była bezpiecznie stosowana przez 65 lat u milionów pacjentów. Tak więc przekaz został zmodyfikowany w taki sposób, by przedstawić, że ​​lek jest bezpieczny do innych zastosowań, ale niebezpieczny, gdy jest używany w przypadku Covid-19. To nie ma sensu, ale wydaje się, że zadziałało.
Czy te działania były starannie zaplanowane? Ty zdecydujesz.
Czy te wydarzenia zostały zaplanowane po to, aby utrzymać pandemię w toku? Sprzedawać drogie leki i szczepionki po to, by zniewolić ludność? Czy te działania mogą skutkować przedłużającymi się trudnościami gospodarczymi i społecznymi, ostatecznie przekazując bogactwo z klasy średniej do klasy wyższej? Czy te wydarzenia są dowodem konspiracji?
Jak powstała fałszywa narracja o hydroksychlorochinie

Oto lista tego, co się wydarzyło, bez szczególnej kolejności. Proszę o dodanie do tej listy odpowiednich faktów, jeśli wiesz, że istnieją takie, które powinnam uwzględnić. To będzie żywy dokument. Napisałam to tak, jakby to była lista rzeczy do zrobienia przez tych, którzy pociągają za sznurki. Pozycje na liście zostały już wykonane. Można się zastanawiać, co jeszcze może znajdować się na ich liście, a jeszcze nie zostało wykonane, w związku z tą pandemią.
1. Powstrzymujesz lekarzy przed stosowaniem leku w sposób, w jaki jest on najbardziej skuteczny (u pacjentów ambulatoryjnych na początku choroby). Zabraniasz używania poza sytuacjami, których nie możesz kontrolować.
Sytuacje, w których nie wykazano korzyści, obejmowały 3 duże, losowe, wieloośrodkowe eksperymenty medyczne (Recovery, Solidarity i REMAP-Covid), które, jak się powszechnie uważa, dostarczają najbardziej wiarygodnych dowodów. Jednak w każdym z nich stosowano nadmierne dawki, o których wiadomo, że są toksyczne; zobacz moje poprzednie artykuły tutaj i poniżej.
Potencjalnie śmiertelne dawki hydroksychlorochiny podczas badań, „Solidarity” WHO i brytyjskiego „Recovery” – dr Meryl Nass
2. Uniemożliwiasz lub ograniczasz stosowanie leku w warunkach ambulatoryjnych, kontrolując podawanie leku, stosując różne metody w różnych krajach i stanach. W stanie Nowy Jork, z powodu zarządzenia gubernatora, hydroksychlorochinę można było przepisać tylko pacjentom hospitalizowanym. Francja wydała szereg różnych przepisów ograniczających przepisywanie tego leku przez lekarzy. Francja zmieniła również status leku z dostępnego bez recepty na lek na receptę.
3. Wyolbrzymiacie zagrożenie stwarzane przez lek, podkreślając skutki uboczne, których występowanie jest bardzo rzadkie, gdy lek jest stosowany prawidłowo. Upewnij się, że wszyscy słyszeli o człowieku, który zmarł po spożyciu hydroksychlorochiny w postaci środka do czyszczenia akwariów.
4. Ograniczasz badania kliniczne do grupy pacjentów hospitalizowanych, zamiast testować lek w warunkach ambulatoryjnych, na wczesnym etapie choroby, kiedy przewiduje się, że będzie najbardziej skuteczny.
5. Projektujesz eksperymenty medyczne tak, aby podawać zbyt dużą dawkę leku, zapewniając, że lek wyrządzi krzywdę niektórym pacjentom, wystarczającą do zamaskowania wszelkich możliwych korzystnych skutków. Dbasz o to, aby w dziesiątkach badań w dziesiątkach krajów na całym świecie stosowano te niebezpieczne dawki.
6, Projektujesz eksperymenty medyczne tak, aby nie uzyskać prawie żadnych danych dotyczących bezpieczeństwa, więc każda przyczyna zgonu spowodowana toksycznością leku będzie przypisana chorobie, a nie lekowi.
7. Wydajesz zasady stosowania leku na podstawie wyników nieetycznego badania Recovery, w czasie którego przedawkowywano lek.
8. W najbardziej poczytnym czasopiśmie medycznym na świecie, The Lancet, publikujesz badanie obserwacyjne z ogromnej światowej bazy danych, które mówi, że stosowanie leków zawierających chlorochinę spowodowało znaczny wzrost śmiertelności. Upewnij się, że wszystkie główne środki masowego przekazu donoszą o tym wyniku. Następnie 3 kraje europejskie ogłaszają, że nie pozwolą lekarzom na przepisywanie tego leku. Koncern Sanofi ogłasza, że ​​nie będzie już dostarczać leku do stosowania w walce z Covid i wstrzyma własne eksperymenty medyczne, oparte na sfabrykowanych badaniach.
Inicjatywa na rzecz Godnych Zaufania Wiadomości [Trusted News Initiative] ogłasza plany zwalczania szkodliwych dezinformacji związanych z koronawirusem.
9. Nawet po tym, jak setki ludzi zrezygnowały z tego badania obserwacyjnego z powodu łatwych do zidentyfikowania wymysłów – które, jak napisał dr James Todaro, było „badaniem z powietrza” – The Lancet trzymał je pewnie przez dwa tygodnie, dążąc do zaciemniania poglądu na jego temat, aż ostatecznie 3 z 4 współautorów (ale nie czasopismo) wycofało badanie [Surgisphere]. Upewnij się, że niewiele środków masowego przekazu donosi, iż dane zostały sfabrykowane, a „badanie” jest oszustwem. Pozwalasz ludziom uwierzyć w oryginalną historię: hydroksychlorochina rutynowo zabija.
Czy wycofanie artykułów przez czasopisma naukowe The Lancet i NEJM nastąpiłoby, gdyby nie COVID-19 i chlorochina? – Leonid Schneider
10. Upewniasz się, że instytucje federalne, takie jak FDA i CDC, przestrzegają twoich pożądanych zasad. Na przykład FDA zaleciła stosowanie tego leku tylko wobec pacjentów hospitalizowanych (zbyt późno) lub w eksperymentach medycznych (które są ograniczone, trudne do zarejestrowania lub stosuje się nadmierne dawki). Od połowy czerwca FDA zaleca teraz pacjentom i lekarzom stosowanie leku wyłącznie w eksperymentach medycznych!
Inny przykład: FDA, która wysuwa bezpodstawne i nieprawdziwe twierdzenia, takie jak: „Pacjenci hospitalizowani prawdopodobnie mieli większe szanse na odniesienie korzyści (w porównaniu z pacjentami ambulatoryjnymi z łagodną chorobą)” i twierdzą, że leki zawierające chlorochinę mają powolny początek działania. Gdyby to była prawda, nie byłyby one stosowane przy ostrych atakach malarii lub u krytycznie chorych pacjentów z Covid. (Przykład z życia wzięty: kiedyś zaaplikowałam sobie chlorochinę na ostry atak malarii P. vivax i zadziała bardzo szybko.) Nie udzielając żadnych innych porad dotyczących leczenia, CDC kieruje lekarzy do wytycznych NIH, omówionych poniżej.
11. Upewnij się, że unikasz finansowania/zachęcania do badań klinicznych, w których badane są kombinacje leków, takie jak hydroksychlorochina z cynkiem, azytromycyną lub z obydwoma, chociaż istnieje wiele dowodów klinicznych, że takie połączenia zapewniają skumulowane korzyści pacjentom.
Hydroksychlorochina – czy działa na koronawirusa? – Dr Vladimir Zelenko
12. Instytucje federalne w USA i ONZ wysuwają nieprawdziwe, nielogiczne twierdzenia w oparciu o modele, a nie rzeczywiste dane z badań. Na przykład, według oświadczenia FDA wydanego w dniu 15 czerwca, dawka wymagana do leczenia Covid jest tak wysoka, że ​​aż toksyczna, po tym jak badania Recovery i Solidarity zostały zdemaskowane z powodu toksycznych dawek. To naukowe pustosłowie daje pewną ochronę prawną przed eksperymentami medycznymi, w których podano zbyt dużą dawkę pacjentom.
Według Denise Hinton, głównego naukowca FDA lub niezdarnego pisarza z FDA:
„Przy założeniu, że nagromadzenie komórek w ciele jest podobne do nagromadzenia opartego na zasadach biologicznych w warunkach laboratoryjnych, obliczonych stężeń w płucach, które wynikałyby z zasad dawkowania sugerowanych przez EUA [Autoryzacja użycia w sytuacjach awaryjnych], są znacznie niższe niż wartości EC50/EC90 w warunkach laboratoryjnych, działanie przeciwwirusowe wobec SARS-CoV-2 jest prawdopodobnie nieosiągalne przy zasadach dawkowania zalecanych w przypadku EUA. Znaczne zwiększenie dawkowania, które byłoby potrzebne do zwiększenia prawdopodobieństwa działania przeciwwirusowego, byłoby nie do zaakceptowania ze względu na obawy dotyczące toksyczności.”
13. Z raportu Światowej Organizacji Zdrowia wynika, że potrzebne są dawki toksyczne. To oczywiście bzdury, ponieważ
a) Naukowcy CDC wykazali silne działanie wobec SARS-1 w bezpiecznie osiągalnych stężeniach,
b) lek w normalnych dawkach jest testowany w ponad 30 różnych stanach chorobowych (patrz Clinicaltrials. gov) i
c) raporty z wielu różnych krajów mówią, że lek ten jest skuteczny w stosunku do Covid-19 w normalnych dawkach, podczas gdy w Brazylii zatrzymano zespół stosujący chlorochinę w wysokich dawkach, a 11 kwietnia opublikowano przeddruk badania, po stwierdzeniu, że toksyczne skutki spowodowały komorowe zaburzenia rytmu i zgony.
* Toksyczność odnotowano już po 3 dniach leczenia, podczas którego podano 3,6 grama chlorochiny. Jednak badania Solidarity (3,2 grama hydroksychlorochiny w 3 dni), Recovery (3,6 grama hydroksychlorochiny w 3 dni) i REMAP-Covid (3,6 grama hydroksychlorochiny w 3 dni) nadal przesadzały z dawkowaniem aż do czerwca, pomimo dowodów w Brazylii na zgony spowodowane przedawkowaniem.
* Znamienne jest, że redaktor JAMA Gordon Rubenfeld tak napisał o badaniu brazylijskim: „Jeśli przepisujesz HCQ po opublikowaniu wyników JAMA, zrób sobie i swojemu adwokatowi przysługę. Poświadcz w swojej dokumentacji medycznej, że poinformowałeś pacjenta o potencjalnym ryzyku związanym z HCQ, w tym o nagłym zgonie i jego korzyściach (???). ”
14. Tworzysz komitet ds. wytycznych w leczeniu Covid w Narodowym Instytucie Zdrowia [NIH] mający wydawać rekomendacje, w którym 16 członków ma lub miało powiązania finansowe z Gilead, producentem Remdesivir. Członkowie zostali wyznaczeni przez współprzewodniczących. Dwóch z trzech współprzewodniczących jest powiązanych finansowo z Gilead. Dziwisz się, że ich wytyczne nie zalecają szczególnie stosowania hydroksychlorochiny działając na korzyść Remdesivir, i że uważają to za nowy „standard opieki”?
15. Ostrzegasz lekarzy, aby nie przepisywali hydroksychlorochiny, jeśli przepisywanie jej jest nawet dozwolone w ich jurysdykcji, ponieważ przepisywanie jej poza „standardem opieki” może skutkować pozwami sądowymi w związku z niewłaściwymi praktykami. Następnie mówisz im (poprzez FDA), że muszą monitorować różne parametry laboratoryjne i EKG podczas stosowania leku, chociaż nigdy wcześniej tego nie zalecano, co bardzo utrudnia stosowanie leku u pacjentów leczonych ambulatoryjnie. Musisz wydać podobne ostrzeżenia do Europejskiej Agencji Leków.
16. Udaje Ci się kontrolować przebieg większości badań na całym świecie, projektując zarządzane przez Światową Organizację Zdrowia badania Solidarity, które są obecnie prowadzone w 35 krajach. Światowa Organizacja Zdrowia dwukrotnie wstrzymała eksperymenty medyczne oparte na hydroksychlorochinie na całym świecie.
Po raz pierwszy, 25 maja, Światowa Organizacja Zdrowia stwierdziła, że ​​jest to odpowiedź na (nieuczciwe) badanie The Lancet.
Po raz drugi, 17 czerwca, Światowa Organizacja Zdrowia stwierdziła, że ​​zatrzymanie było odpowiedzią na wyniki badania Recovery.
W badaniu Recovery zastosowano wysoce toksyczne dawki hydroksychlorochiny u ponad 1.500 pacjentów, z których 396 zmarło.
Zatrzymujesz badanie, zanim komitet monitorujący bezpieczeństwo danych przejrzy twoje dane, co jest mało prawdopodobne, że będą zgodne z protokołem z badania. Badanie Światowej Organizacji Zdrowia w ponad 400 szpitalach wykazało, że podano pacjentom zbyt dużą dawkę, tj. 2,0 g hydroksychlorochiny w ciągu pierwszych 24 godzin.
Badanie Światowej Organizacji Zdrowia w ponad 400 szpitalach nie przyniosło przydatnych wyników, ponieważ również wtedy podano pacjentom zbyt dużą dawkę hydroksychlorochiny. Badanie przerwano kilka dni po ujawnieniu toksycznych dawek.
17. Światowa Organizacja Zdrowia wywiera presję na rządy, aby powstrzymały lekarzy przepisujących hydroksychlorochinę.
18. Światowa Organizacja Zdrowia wywiera presję na stowarzyszenia zawodowe, aby powstrzymały lekarzy przepisujących hydroksychlorochinę.
19. Upewnij się, że najczęściej odwiedzana encyklopedia medyczna UptoDate zawiera niewłaściwe porady dla lekarzy, zalecając im ograniczenie hydroksychlorochiny tylko wobec pacjentów biorących udział w eksperymentach medycznych, powołując się na powyższe źródła informacji.


Dr Anthony Fauci


20. Szef grupy zadaniowej ds. koronawirusa, dr Anthony Fauci, twierdzi, że lek nie może być stosowany w przypadku braku mocnych dowodów… podczas gdy on nalegał na coś zupełnie innego w momencie wybuchu koronawirusa MERS kilka lat temu, kiedy polecił stosowanie niesprawdzonej kombinacji leków… opracowanej w tym celu przez jego agencję.
I chociaż narzekał na brak dowodów, odmawiał finasowania badań nad hydroksychlorochiną. I zmieniał kryteria w badaniu Remdesivir, nie raz, ale dwa, aby Remdesivir wykazywał choć niewielką korzyść, ale żadnej śmiertelności. I nie zapominaj, że dr Fauci był podekscytowany by zasponsorować badania nad szczepionką na Covid u ludzi, zanim pojawiły się jakiekolwiek dane z badań na zwierzętach. To tyle, jeśli chodzi o wymaganie wysokiej jakości dowodów, zanim zaryzykujesz stosowanie leków i szczepionek u ludzi!
21. Przekonujesz opinię publiczną, że kryzys będzie długotrwały. Masz w swojej drużynie drugiego najbogatszego człowieka na świecie i największego fundatora Światowej Organizacji Zdrowia, Billa Gatesa, powtarzaj środkom masowego przekazu, że nie możemy wrócić do normalności, dopóki nie pojawi się szczepionka. (Fundacja Billa Gatesa pomogła zaprojektować eksperymenty medyczne Światowej Organizacji Zdrowia, a Gates chętnie inwestuje w leki i szczepionki.)
Jak Bill Gates zmonopolizował globalne zdrowie
Plan Billa Gatesa na zaszczepienie całego świata

Bill Gates


21. Masz do dyspozycji Centrum Kontroli Prewencji Chorób [CDC] (z pomocą FDA) uniemożliwiające zakup testów na koronawirusa z Niemiec, Chin, od Światowej Organizacji Zdrowia itp., i nie możesz samodzielnie wyprodukować ważnego zestawu testowego. W rezultacie w styczniu i lutym nie można było wiarygodnie zidentyfikować przypadków w USA, a przez kilka kolejnych miesięcy niewystarczające i zawodne zestawy testowe uniemożliwiały śledzenie epidemii i zatrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa.
Testy PCR na COVID-19 z naukowego punktu widzenia są pozbawione sensu – Torsten Engelbrecht i Konstantin Demeter
22. Zaufałeś rzecznikom medycznym, którzy okłamują opinię publiczną na temat dotkliwości pandemii, więc nie podjęto środków ostrożności, gdy mogły one być bardziej skuteczne i krótkotrwałe. Kongres był wielokrotnie informowany o pandemii w styczniu i lutym, co przeraziło kilku członków Kongresu na tyle, że sprzedali duże ilości akcji, ryzykując opłatami za wykorzystanie informacji poufnych. Senator Burr jest jednym z nich, obecnie badanym w sprawie sprzedaży dużych ilości akcji w dniu 13 lutego.
Jednak dr Fauci powiedział USA Today w dniu 17 lutego, że Amerykanie powinni bardziej martwić się grypą niż koronawirusem, którego niebezpieczeństwo było „tylko znikome”. Następnie 28 lutego dr. Fauci i Robert Redfield (dyrektor CDC) napisali w New England Journal:
„… Ogólne konsekwencje kliniczne Covid-19 mogą ostatecznie być bardziej zbliżone do ciężkiej grypy sezonowej (która ma śmiertelność około 0,1%) lub pandemii grypy (podobnej do tych w 1957 i 1968) niż do choroby podobnej do SARS lub MERS, u których śmiertelność wynosiła odpowiednio 9–10% i 36%.”
Wskaźnik ciężkości pandemii
Dr Scott Jensen o statystykach śmiertelności COVID-19

Prof. dr hab. med. Didier Raoult

23. Niszczysz reputację szanowanych lekarzy, którzy stoją ci na drodze. Profesor Didier Raoult i jego zespół w Marsylii zastosowali hydroksychlorochinę u ponad 4.000 pacjentów, zgłaszając śmiertelność na poziomie około 0,8%. (Śmiertelność pacjentów otrzymujących hydroksychlorochinę w badaniu Recovery wyniosła 25,7%.) Dr Raoult jest bardzo znany z odkrycia ponad 100 różnych mikroorganizmów i wynalezienia długo poszukiwanej przyczyny choroby Whipple’a. Mając taką reputację, dr Raoult najwyraźniej myślał, że może leczyć pacjentów według własnego uznania, co zrobił, pod wielką presją. Dr Didier Raoult pojawił się w artykule magazynu New York Times, ze zdjęciem na okładce, 12 maja 2020 r. Po opisaniu jego osiągnięć, The Times bardzo nieprzychylnie omówił jego osobowość, tworząc szczegółowy paszkwil. Obecnie jest uważany za niewiarygodnego dziwaka w USA.
24. Masz platformy mediów społecznościowych blokujące treści, które nie zgadzają się z pożądaną narracją. Jak powiedziała dyrektor generalny YouTube i była żona założyciela Google, Sergeya Brina, Susan Wojcicki:
„YouTube zablokuje wszelkie treści zawierające porady medyczne, które są sprzeczne z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dotyczącymi koronawirusa. Wszystko, co będzie sprzeczne z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia, stanowić będzie naruszenie naszych zasad.”
25. Kiedy twoje eksperymenty medyczne są krytykowane za stosowanie zbyt dużych dawek na pacjentach, masz współpracujących z Oksfordem, wspieranych przez Wellcome Trust naukowców z Mahidol University, którzy publikują artykuły (przegląd literatury z modelowaniem i badanie modelowe, czyli założenia oparte na założeniach), które rzekomo pokazują, że zastosowane dawki nie były toksyczne. Opracowujesz nową metodę pomiaru hydroksychlorochiny u kilku pacjentów podczas badania Recovery, którzy nie zostali zarażeni. Są jednak 2 problemy, o których zapomniałeś w tym podejściu:
* Dane brazylijskie, w tym 16 zgonów, obszerne informacje kliniczne i udokumentowane komorowe zaburzenia rytmu, są znacznie bardziej wartościowe niż teoretyczne modele tego, co może się dziać w organizmie.
* Albo lek jest zbyt toksyczny, aby go stosować w przypadku choroby zagrażającej życiu, albo nawet bardzo wysokie dawki są bezpieczne.
* Nie możesz mieć obu wersji.
Oxford jest instytucją prowadzącą badanie Recovery oraz wynalazła szczepionkę na Covid, która ma już 400 milionów zamówionych dawek. Wellcome Trust sfinansowała badanie Recovery.
26. Zmieniasz pierwotne punktu końcowe swojego badania po jego rozpoczęciu, aby zapobiec wykryciu zgonów spowodowanych przez leki (badanie Recovery) lub sprawić, by Twój lek wyglądał na skuteczny (badanie NIAID Remdesivir).
27. Powstrzymujesz producentów przed dostarczaniem leku. Wkrótce po ukazaniu się nieprawdziwego artykułu w The Lancet, koncern Sanofi ogłosił, że nie będzie już dostarczał leku do stosowania przeciw Covid i wstrzyma dwa eksperymenty medyczne oparte na hydroksychlorochinie. Oczekiwano, że w jednym z odwołanych badań zostanie przebadanych 210 pacjentów leczonych ambulatoryjnie we wczesnym stadium choroby. Badanie pozostaje zawieszone, w trakcie pisania tego artykułu, podczas gry artykuł w czasopiśmie The Lancet został wycofany 13 dni po publikacji.
28. Na pewno nie chcesz testować leczenia hydroksychlorochiną we wczesnym stadium choroby, ponieważ może to przynieść doskonały efekt.

Źródło: https://ahrp.org/how-a-false-hydroxychl ... s-created/
0 xcedric
Posty: 6319
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 92
x 157
Podziękował: 3902 razy
Otrzymał podziękowanie: 9958 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » sobota 15 sie 2020, 19:44

https://tiny.pl/75vgb
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

List otwarty prof. Dr hab. Ryszarda Rutkowskiego do: 
Ministra Zdrowia, prof. dr hab. med. Łukasza Szumowskiego Prezesa Naczelnej Izby Lekarskiej, prof. dr. hab. med. Andrzeja Matyji lekarzy i pracowników naukowych Uniwersytetów Medycznych posłów i senatorów lekarzy, dziennikarzy
W roku 2020 po raz pierwszy w dziejach świata i medycyny obligatoryjnie uznano i politycznie zadekretowano, że każdy mieszkaniec naszej planety musi ulec zakażeniu COVID-19, stać się jego utajonym nosicielem, a w przypadku zachorowania, umrzeć. Takie komunikaty medialne, wsparte opresją policyjną wbijane są codziennie do glów zdezorientowanych Polaków. Każdego dnia w mediach ogólnopolskich podawana jest liczba osób, które zmarły i miały dodatni test na COVID-19. Nie podawana jest zaś ogólna liczba zgonów do których doszło w tym samym dniu z przyczyn naturalnych (choroby), w wyniku samobójstw czy różnego rodzaju wypadków. W naszym coraz bardziej odrealnionym społeczeństwie, przekonanym że ludzie żyją wiecznie i nie umierają z innych przyczyn niż COVID-19 rozwija się psychoza strachu i paranoiczne przekonanie, że maska chroni przed chorobą. Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. 
Taka dezinformacja rządowa wymaga dyskusji z medialnymi i ministerialnymi prawdami objawionymi i publicznego zadania kilku podstawowych pytań: 
1.w oparciu o jakie fakty naukowe uznano, że każdy ZDROWY człowiek, ze sprawnym układem odpornościowym musi ulec zakażeniu koronawirusem COVID-19? 
2. w oparciu o jakie fakty medyczne i epidemiologiczne uznano, że ZDROWY człowiek MUSI być nosicielem i zarażać inne osoby ?
3. w oparciu o jakie wyniki polskich i/lub zagranicznych badań naukowych przyjęto, że dzieci, KTÓRE W OLBRZYMIEJ WIĘKSZOŚCI NIE CHORUJĄ, CZYLI NIE ULEGAJĄ ZAKAŻENIU WIRUSEM COVID-19 lub go błyskawicznie zwalczają, są nosicielami tego wirusa i stanowią zagrożenie zdrowotne dla otoczenia i swoich rodzin? 
4. na podstawie jakich polskich i zagranicznych badan anatomo-, histo- i cytologicznych podtrzymywane jest twierdzenie, że wyłącznie wirus SARS-cov-2, a nie inne, poważne schorzenia współwystępujące u zmarłych doprowadziły do śmierci osób zakażonych COVID-19 ? 
5. w oparciu o jakie medyczne i naukowe dane ( poza sugestią WHO ) uznano, że dzieci do 4 roku życia NIE SĄ ZAGROŻONE wirusem COVID-19 i NIE MUSZĄ NOSIĆ MASECZEK, a po 4 roku życia już tej RESTRYKCJI ustawowo PODLEGAJĄ, że są UTAJONYM NOSICIELEM tego wirusa i stanowią zagrożenie dla członków ich rodzin? Dlaczego rząd uznaje iż niezależnie od wieku, dzieci w przedszkolu są ZDROWE i mogą przebywać bez maseczek, a tuż po wyjściu z przedszkola STAJĄ SIĘ CHORE, zagrażają otoczeniu i muszą nakładać maseczki ?
6. skąd przekonanie Ministra Zdrowia i Premiera rządu, że długotrwałe (wg ministra Łukasza Szumowskiego trwające nawet dwa lata) przymusowe noszenia masek zakrywających usta i nos oraz istotne ograniczenie niezbędnej dla prawidłowego rozwoju psychomotorycznego dzieci, zdrowia młodzieży i seniorów aktywności fizycznej nie wywoła bardzo szkodliwych następstw zdrowotnych, a zwłaszcza znacznego upośledzenia ich naturalnej odporności immunologicznej? Czy pan minister Ł. Szumowski ma pełną świadomość następstw zdrowotnych zakazu wstępu dla ZDROWYCH DZIECI na place zabaw, do siłowni na świeżym powietrzu, na baseny, zmuszenia ich aby godzinami ślęczeli przed ekranami komputerów itd.? 
7. skąd godna podziwu, jaskrawo sprzeczna z powszechną wiedzą medyczną wiara kardiologa, Ministra Zdrowia, że przewlekle, wielogodzinne noszenie maseczek w przestrzeni publicznej oraz miejscu pracy (lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, nauczyciele, policjanci, Straż Miejska itd.) nie spowoduje: 
• szeregu poważnych schorzeń dermatologicznych w obrębie skóry twarzy i dłoni, 
• nie upośledzi niezbędnej dla prawidłowej odporności immunologicznej i wielu innych ważnych dla człowieka funkcji biologicznych, indukowanej przez promienie słoneczne syntezy witaminy D. 
• nie przyczyni się do zaostrzenia różnorodnych dolegliwości krążeniowo -oddechowych (włącznie z ryzykiem nagłej śmierci kordialnej) w kilkumilionowej grupie chorych kardiologicznych, pulmonologicznych, endokrynologicznych i onkologicznych? 
8. dlaczego podczas konferencji Ministra Zdrowia i Premiera rządu na temat sensu lub bezsensu wprowadzanych ograniczeń i restrykcji nie wypowiadają się NIEZALEŻNI EKSPERCI – lekarze i naukowcy, 
9. dlaczego w mediach rządowych brakuje rzetelnych informacji naukowych na temat COVID-19 oraz NIE INFORMUJE SIĘ OSÓB MAJĄCYCH PROBLEMY ZDROWOTNE że NIE MUSZĄ CHODZIĆ W MASECZKACH* i policja nie ma najmniejszego prawa, aby straszyć ich mandatami
0 xcedric
Posty: 6319
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 92
x 157
Podziękował: 3902 razy
Otrzymał podziękowanie: 9958 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » sobota 15 sie 2020, 20:19

0 xAwatar użytkownika
Basia7
Posty: 1064
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 41
x 98
Podziękował: 2332 razy
Otrzymał podziękowanie: 2386 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » niedziela 16 sie 2020, 17:18

BRIAN ROSE / DAVID ICKE V | WYMYŚLONY WIRUS | CZĘŚĆ DRUGA | POLSKI LEKTOR

https://www.bitchute.com/video/q1JFPVR0UJgj/
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14556
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1004
x 413
Podziękował: 15520 razy
Otrzymał podziękowanie: 22470 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 17 sie 2020, 08:56

Ujawniono Oszustwa Przy Testach na Zarazę - Szumowski Udaje Że Nie Ma Tematu - Analiza Komentator PL

https://youtu.be/KuPANwSZRfU
1 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

ODPOWIEDZ