Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Coronawirus

cedric
Posty: 5327
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 80
x 125
Podziękował: 3069 razy
Otrzymał podziękowanie: 7853 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 13 maja 2020, 11:40

https://polish.mercola.com/sites/articl ... demia.aspx

"W skrócie
Na plan WHO dotyczący pandemii grypy opracowany w 1999 roku, duży wpływ wywarł przemysł farmaceutyczny
Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy (PACE) zakwestionowało sposób postępowania WHO w związku z pandemią świńskiej grypy w 2009 roku, twierdząc, że jej zalecenie dotyczące gromadzenia zapasów środków przeciwwirusowych i szczepionek zmarnowało fundusze publiczne
PACE stwierdził, że „przytłaczające dowody świadczą o tym, że poważna pandemia była znacznie przereklamowana przez WHO” oraz że przemysł farmaceutyczny wpłynął na proces decyzyjny organizacji
Istnieją inne dowody sugerujące, że WHO działa jak czołowa grupa Big Pharma. Na przykład, w raporcie kongresowym z 2019 roku stwierdzono, że Purdue Pharma wpłynął na wytyczne WHO dotyczące opioidów
Tylko 25% funduszy WHO pochodzi z państw członkowskich. Pozostałe 75% pochodzi z dobrowolnych składek. Fundacja Billa i Melindy Gatesów – której inwestycje obejmują producentów fast foodów, sprzedawców alkoholu i leków – jest największym fundatorem


Według dr. Mercoli

W tym artykule pokażę, że WHO jest skonfliktowane, a ze względu na istniejące finansowanie nie wypełnia swoich powinności. Co gorsza, WHO służy swoim korporacyjnym panom i zasadniczo niszczy, a nie poprawia zdrowie świata.

Pandemia świńskiej grypy 2009 – porażka szczepionki WHO
Amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom szacują, że od 12 kwietnia 2009 roku do 10 kwietnia 2010 roku w Stanach Zjednoczonych odnotowano 60,8 miliona przypadków, 274 000 hospitalizacji i 12469 zgonów (śmiertelność 0,02%) z powodu infekcji/wirusa H1N1 (świńska grypa).

11 czerwca 2009 roku Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła globalną pandemię nowej grypy typu A (H1N1). Szybko wprowadzono szczepionkę, a w ciągu kilku miesięcy w różnych częściach świata zgłoszono przypadki niepełnosprawności i śmierci z powodu szczepionki H1N1.

W następstwie tego, Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy (PACE) zakwestionowało sposób postępowania WHO w związku z pandemią. W czerwcu 2010 roku PACE uznała, że „walka z pandemią przez Światową Organizację Zdrowia (WHO), agencje zdrowia UE i rządy krajowe doprowadziła do „zmarnowania dużych sum pieniędzy publicznych oraz nieuzasadnionych obaw związanych z zagrożeniami dla zdrowia, na jakie narażona jest europejska populacja”.

WHO działała jak grupa farmaceutyczna
PACE doszedł do wniosku, że „istnieją przytłaczające dowody na to, że powaga pandemii została znacznie przereklamowana przez WHO” oraz że przemysł farmaceutyczny wpłynął na proces decyzyjny organizacji. Jak zauważono w komunikacie prasowym PACE:

„Zgromadzenie… sformułowało szereg pilnych zaleceń dotyczących większej przejrzystości i lepszego zarządzania w dziedzinie zdrowia publicznego, a także zabezpieczeń przed „nieuzasadnionym wpływem obcych interesów”.

Wezwał do utworzenia publicznego funduszu wspierającego niezależne badania, próby i porady ekspertów, prawdopodobnie finansowanego z obowiązkowego wkładu przemysłu farmaceutycznego. Wezwał również media do unikania „sensacji i strachu w dziedzinie zdrowia publicznego”.

Najwyraźniej nic nie nauczyliśmy się dzięki tej historii. Niepokojące jest to, że chociaż WHO miała poważne konflikty interesów z przemysłem farmaceutycznym, od tamtej pory nic się nie zmieniło, co nasuwa pytanie, czy rzeczywiście można zaufać reakcji WHO na pandemię COVID-19. Według doniesień Natural Society z 2014 roku:

„…Wspólne dochodzenie British Medical Journal (BMJ) i Bureau of Investigative Journalism (BIJ) ujawniło poważne konflikty interesów między Światową Organizacją Zdrowia (WHO), która zaproponowała… szczepienia, a firmami farmaceutycznymi, które produkowały szczepionki.

Raport będący wynikiem wspólnego dochodzenia wyjaśnia, że WHO ogromnie skorzystała z taktyki zastraszania, którą zastosowała, aby promować stosowanie szczepionki przeciw świńskiej grypie. Wywołanie masowej histerii było celem komitetu doradczego WHO… WHO powiedziała światu, że nawet 7 milionów ludzi może umrzeć bez wykonania szczepienia…

Panel doradczy był złożony z osób silnie powiązanych z firmami farmaceutycznymi, które były zainteresowane szczepionkami przeciwwirusowymi, w tym przeciw grypie.

W opracowanie tych szczepionek zainwestowano ponad 4 miliardy dolarów, a bez pandemii nie byłoby z nich pożytku”.

Dlaczego istnieje tajemnica wokół doradców WHO?
Wspólne dochodzenie, prowadzone przez redakcję BMJ Deborah Cohen i dziennikarza Philipa Cartera, zostało opublikowane w styczniu 2010 roku w czasopiśmie BMJ Clinical Research. W nim Cohen i Carter wskazali, że:

„Kluczowi naukowcy doradzający Światowej Organizacji Zdrowia w planowaniu dotyczącym pandemii grypy wykonywali płatną pracę dla firm farmaceutycznych, które mogły skorzystać z przygotowanych przez nich wskazówek. Te konflikty interesów nigdy nie zostały publicznie ujawnione przez WHO…

Dowody… rodzą niepokojące pytania dotyczące tego, jak WHO zarządzała konfliktami interesów wśród naukowców, którzy doradzali jej planowanie pandemii, oraz o przejrzystość nauki leżącej u podstaw jej porad dla rządów.

Czy właściwe było skorzystanie przez WHO z porad ekspertów, którzy mieli powiązania finansowe i badawcze z firmami farmaceutycznymi produkującymi leki przeciwwirusowe i szczepionki przeciw grypie?

Dlaczego kluczowe wytyczne WHO zostały opracowane przez eksperta ds. grypy, który otrzymał zapłatę za inne prace od Roche – producenta oseltamiwiru i GlaxoSmithKline – producenta zanamiwiru?

Dlaczego skład komitetu ratunkowego, od którego Chan szukał wskazówek, pozostaje tajemnicą znaną tylko tym z WHO?”

Plan pandemiczny WHO był produktem przemysłu farmaceutycznego
Jak wyjaśnili Cohen i Carter, wykroczenia w WHO rozpoczęły się 10 lat przed pandemią świńskiej grypy, w 1999 roku – kiedy WHO opracowała swój plan pandemii grypy. Autorzy szczegółowo opisują konflikty interesów związane z tym dokumentem, dlatego w celu uzyskania pełniejszego obrazu sugeruję zapoznanie się z ich pełną analizą.

Podsumowując, plan pandemiczny został przygotowany przez pracowników WHO we współpracy z Europejską Naukową Grupą Roboczą ds. Grypy (ESWI), złożoną z „kluczowych liderów opiniotwórczych w dziedzinie grypy”, która jest „całkowicie finansowana przez Roche i innych producentów leków przeciw grypie”. Jedną z zadeklarowanych ról ESWI jest lobbowanie polityków – zauważają Cohen i Carter.

Dwóch z sześciu pracowników WHO uczestniczyło także w wydarzeniach sponsorowanych przez Roche rok wcześniej. Dwóch naukowców z ESWI pracowało również nad materiałami marketingowymi Roche i obaj „byli zaangażowani w randomizowane kontrolowane badanie oseltamiwiru wspierane przez Roche” w czasie, gdy powstawał plan pandemiczny. Żaden z tych konfliktów interesów nie został ujawniony w dokumencie dotyczącym planu pandemicznego.

Jeszcze bardziej podejrzane jest to, że badanie kliniczne oseltamiwiru „pozostaje jednym z głównych badań potwierdzających skuteczność oseltamiwiru – które jak później wykazano, zatrudniło niezgłoszonych pisarzy typu ghostwriter finansowanych przez przemysł” – napisali Cohen i Carter, dodając, że plan polityki ESWI dotyczący 2006 do 2010:

„…Konkretnie stwierdził, że przedstawiciele rządu powinni „podjąć środki, aby zachęcić przemysł farmaceutyczny do planowania zdolności produkcyjnej szczepionek/leków przeciwwirusowych”, a także „zachęcić i wspierać badania nad rozwojem szczepionki przeciw pandemii” oraz „opracować politykę magazynowania zapasów leków przeciwwirusowych”.

Dodał również, że przedstawiciele rządu powinni wiedzieć, że „szczepienie przeciw grypie i stosowanie leków przeciwwirusowych jest korzystne i bezpieczne”… Tymczasem w ramach planu marketingowego Roche, jednym z celów były „ relacje Roche z wiarygodnymi stornami trzecimi”. Relacje te opierały się na zaangażowaniu zewnętrznych partnerów do pełnienia funkcji rzeczników i zwiększania świadomości na temat Tamiflu i jego zalet”.

W grudniu 2009 roku WikiLeaks wydało również cache dokumentów, które wyciekły z farmaceutycznej grupy handlowej, która ujawniła, jak ekspercka grupa robocza WHO ds. finansowania badań i rozwoju była bardzo otwarta na lobbing w branży, umożliwiając przemysłowi farmaceutycznemu wpływ na decyzje polityczne WHO dotyczące badań nad lekami.

WHO powtarza fałszywe stwierdzenia marketingowe dotyczące opioidów Purdue Pharma
Istnieją inne dowody sugerujące, że WHO działa jak czołowa grupa Big Pharma. Na przykład, w ubiegłym 2019 roku wydano raport pt. „Corrupting Influence: Purdue & the WHO”, przygotowany przez amerykańskich przedstawicieli Katherine Clark (D-Mass.) i Hal Rogers (R-Ky.) Autorzy doszli do wniosku, że Purdue Pharma wpłynęła na wytyczne WHO dotyczące opioidów. W streszczeniu „Corrupting Influence” napisano:

„W 2017 roku kilku członków Kongresu wysłało list do WHO, ostrzegając, że Purdue Pharma L.P. (Purdue) próbowała rozszerzyć sprzedaż leków na rynki międzynarodowe, stosując te same nieuczciwe taktyki marketingowe, które wywołały kryzys opioidowy w Stanach Zjednoczonych.

Wyraziliśmy obawy, że ekspansja Purdue może wywołać kryzys opioidowy w skali globalnej. Kiedy WHO nie odpowiedziała na ten list, zaczęliśmy zastanawiać się, dlaczego milczą na temat tak znaczącej i niszczycielskiej epidemii zdrowia publicznego. Odpowiedzi, które znaleźliśmy, są bardzo niepokojące”.

Raport szczegółowo opisuje, w jaki sposób WHO, zarówno w swoim poradniku dla dorosłych z 2011 roku, jak i poradniku pediatrycznym z 2012 roku, powtarzała fałszywe twierdzenia Purdue, że uzależnienie od opioidów „występuje u mniej niż 1% pacjentów” i „jeśli lek jest przepisany zgodnie z ustalonymi schematami dawkowania jest bezpieczny i nie trzeba się obawiać przypadkowej śmierci lub uzależnienia”.

Co ciekawe, w swoim przewodniku dotyczącym opioidów dla dzieci z bólem nowotworowym z 2012 roku, WHO stwierdziło, że „w przypadku chorych dzieci nie ma maksymalnej dawki silnych opioidów, takich jak OxyContin” – zauważyli Clark i Rogers. „WHO opublikowało to oświadczenie, pomimo faktu, że amerykańskie agencje zdrowia publicznego stwierdziły, że ilość przypadków śmiertelnego przedawkowania gwałtownie wzrasta wśród dorosłych pacjentów, którym przepisano powyżej 90 równoważników miligramów morfiny (MME) dziennie” – napisali Clark i Rogers, dodając:

„Odkryta przez nas sieć wpływów, w połączeniu z zaleceniami WHO, przedstawia obraz organizacji zajmującej się zdrowiem publicznym, którą zmanipulował przemysł opioidowy… Jeśli przestrzegane będą zalecenia zawarte w niniejszych wytycznych WHO, istnieje znaczne ryzyko, że wywoła to kryzys zdrowotny na całym świecie”.

Wezwanie do reformy WHO po kryzysie ebolowym
WHO była również ostro krytykowana za brak przywództwa w latach 2013–2015, kiedy nastąpił wybuch epidemii wirusa eboli w Afryce Zachodniej. Pięć miesięcy upłynęło, zanim WHO ogłosiła wybuch epidemii o zasięgu międzynarodowym, co „niewątpliwie przyczyniło się do bezprecedensowej skali tej epidemii”.

Dwa osobne raporty opublikowane w 2015 roku podkreślały niepowodzenia WHO – jeden wydany przez panel niezależnych ekspertów zleconych przez samą WHO, a drugi przez niezależną grupę 19 międzynarodowych ekspertów zwołaną przez London School of Hygiene and Tropical Medicine (LSHTM) i Harvard Global Health Institute.

Chociaż WHO jest uznawana za zdolną do wykonywania kluczowych funkcji niezbędnych w czasie globalnej pandemii, eksperci LSHTM i Harvard Global Health Institute zwracają uwagę, że WHO straciła już tyle zaufania, że konieczne będą radykalne reformy, zanim będzie w stanie znów przyjąć autorytatywną rolę.

„Uchybienia WHO dotyczące… podstawowych funkcji podczas wybuchu epidemii wirusa Ebola spowodowały teraz egzystencjalny kryzys zaufania… Darczyńcy przeznaczyli dobrowolne składki, skutecznie kontrolując prawie 80% budżetu WHO do 2015 roku. W rezultacie wydaje się, że organizacja się zagubiła.

Mimo że budżet wzrósł ponad dwukrotnie z 1,6 mld USD w latach 1998–99 do 4 mld USD w latach 2012–2013, sama organizacja kontrolowała stale malejący udział. Jedną z konsekwencji ostatnich decyzji była ograniczona zdolność WHO do kontrolowania wybuchów chorób transgranicznych – podstawowe zadanie, dla którego została stworzona w 1948 roku…

Zaufanie do zdolności organizacji do zarządzania jest od zawsze niskie. Dodatkowy personel lub większy budżet nie naprawią tego. WHO musi znaleźć sposób na ustalenie priorytetów działania i odzyskania swojej wiarygodności, niezależności w wykonywaniu swoich podstawowych funkcji.

Przełamanie tego 20-letniego impasu będzie wymagało wyraźnego zaangażowania i innego rodzaju przywództwa WHO we wdrażaniu fundamentalnych reform w krótkim czasie…”

Kto finansuje WHO?
Jak informowaliśmy w styczniowym wydaniu Pharmaceutical Technology, tylko jedna czwarta funduszy WHO pochodzi od państw członkowskich. Pozostałe 75% pochodzi z dobrowolnych datków, a Fundacja Billa & Melindy Gates jest największym fundatorem. Jej darowizny przewyższają nawet wpłaty poszczególnych państw członkowskich.

Zaangażowanie Fundacji Gates w WHO jest obecnie szczególnie interesujące. W artykule poglądowym Washington Times opublikowanym 31 marca 2020 roku, Gates wzywa do całkowitego zamknięcia wszystkich stanów USA i poddania ich kwarantannie „do czasu, gdy liczba przypadków zacznie spadać… co może potrwać 10 tygodni lub dłużej”.
0 xcedric
Posty: 5327
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 80
x 125
Podziękował: 3069 razy
Otrzymał podziękowanie: 7853 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 13 maja 2020, 11:49

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/sied ... mu-2020-05

"SIEDEM KROKÓW OD PANDEMII DO TOTALITARYZMU

Andrzej13 maja, 2020 NWO 0
2020 lub Nowa Antyutopia

Autor: Walentin KatasonowNa tle bezprecedensowego przeciążenia mediów doniesieniami o rozprzestrzenianiu się infekcji wirusowej COVID-19 szczególne zainteresowanie budzą publikacje alternatywnych mediów, które nie są kontrolowane przez wielki kapitał lub poszczególne rządy. Jednym z nich jest OffGuardian – wydawnictwo, które przeciwstawia siebie, jak widać to z nazwy The Guardian – codziennej lewicowo-liberalnej gazecie (z siedzibą w Londynie), której właścicielem jest Guardian Media Group.

Teraz codziennie na stronie OffGuardian pojawia jeden lub dwa artykuły, poświęcone COVID-19.

W szczególności chciałbym wspomnieć o artykule koncepcyjnym Rosemary Frei z 23 kwietnia.

Artykuł zatytułowany jest : „Siedem kroków od pandemii do totalitaryzmu”. Autorka jest z zawodu lekarzem, specjalistą w dziedzinie biologii molekularnej; od ponad 20 lat publikuje artykuły popularno-naukowe na tematy medyczne.

Krótko odtworzę opis autora kolejności „siedmiu kroków”.

Krok 1. Nowy wirus rozpoczyna rozprzestrzenianie się na całym świecie, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłasza początek pandemii.

Krok 2. Liderzy na szczeblu krajowym, prowincjonalnym i gminnym, a także oficjalni przedstawiciele państwowej służby zdrowia, zaczynają prowadzenie codziennych spotkań prasowych; rozprzestrzenia się straszne statystyki; powtarza się, że wirus może zabić miliony ludzi.

Krok 3. Na wszystkich szczeblach władzy państwowej i państwowej służby zdrowia podejmowane są skoordynowane wysiłki w celu pilnego zorganizowania testowania w celu wykrycia RNA zawierających wirusy (viral RNA) i produkcji środków ochrony indywidualnej.

Krok 4. Kiedy liczba infekcji i zgonów zaczyna osiągać plateau (to znaczy, że wzrost infekcji ustaje, a wskaźniki stabilizują się), coraz częstsze są oświadczenie o tym, że jest zbyt wcześnie, aby mówić, że wirus traci energię; należy utrzymać środki ograniczające.

Krok 5. Po dwóch do trzech tygodniach, w wyniku dramatycznego wzrostu liczby testów, wykrywających RNA, zawierających wirusy, stwarza się efekt znacznego wzrostu liczby ludzi z dodatnimi wynikami testów, czyli zakażonymi.

Krok 6. Na szeroką skalę rozpoczyna się badanie na ludziach różnych rodzajów preparatów antywirusowych i szczepionek dzięki skoordynowanym działaniom WHO, Fundacji Gates,

Global Alliance for Vaccination and Immunization oraz ich partnerów – firm farmaceutycznych i biotechnologicznych, niektórych rządów, uniwersytetów.

Krok 7. Wkrótce nowy wirus rozpoczyna nową rundę ruchów planetarnych, podobnie jak grypa i inne wirusy odnawiają się każdego roku już od tysiąca lat. Oficjalne władze utrzymują atmosferę strachu, ogłaszając o milionach przyszłych zgonów wśród tych, którzy jeszcze nie podjęli działań w celu ochrony przed wirusem.

Na temat każdego kroku na stronie OffGuardian umieszczono wiele artykułów i komunikatów informacyjnych w temacie THE COVID19 NARRATIVE. Jak zauważa Rosmery Frey, badanie

problemu COVID-19 w czasie historycznym pozwala nam zobaczyć, że ludzie wpędzani są w system totalitarny.

Oprócz tych siedmiu wskazanych kroków, których odliczanie należy rozpocząć od stycznia 2020 r., wcześniej podejmowano przygotowawcze „kroki zerowe”, które nie były reklamowane. „Miliardy ludzi są dziś zmuszane w przyspieszonym trybie do przechodzenia na radykalnie inny styl życia niż w przeszłości, co wiąże się ze zmniejszeniem wolności osobistej – fizycznej i finansowej”, pisze OffGuardian.

Większość krajów świata wykonała już pierwsze trzy kroki. Wiele krajów jest na czwartym kroku. Piątego kroku można się spodziewać w maju bieżącego roku.

I jeszcze nieco dokładniej o trzech ostatnich krokach, które nas czekają.

Autor uważa, że ​​na piątym kroku zwiększy się fałszowanie statystyk medycznych, szczególnie w przypadku ilości zmarłych. Poważne badania przyczyn śmierci nie będą prowadzone; wszystko zostanie spisywane na koronawirusa. Podczas tego kroku utrzymany zostanie ostry reżim, kwarantanna, a ludzie nie powrócą do swoich miejsc pracy. Rozpoczną się przygotowania do wdrożenia systemu powszechnego paszportowania immunologicznego populacji ((immunity-passport systems – systemy paszportowe odporności). Zostanie zaktywizowana działalność oficjalnej medycyny w zakresie propagandy powszechnych szczepień jako radykalnego środka zwalczania pandemii.

Na szóstym kroku (etapie) firmy farmaceutyczne wprowadzą na rynek leki przeciwwirusowe i szczepionki, które nie przeszły wymaganych procedur badań sprawdzających. Przestraszeni ludzie będą chaotycznie (za własne pieniądze) korzystać z tych środków; łatwo założyć, że śmiertelność na tym etapie nie spadnie.

Na siódmym kroku rozpocznie się jeszcze większa kampania w celu testowania ludności pod kątem wykrywania wirusów i przeciwciał. Nastąpi przejście do powszechnego szczepienia osób wątpliwymi preparatami. Rosemary Frey zwraca uwagę na fakt, że długi zastój gospodarczy, który rozpoczął się w styczniu, na tym etapie zacznie przynosić pierwsze owoce: zaczną się niewypłacalności suwerennych państw (ze względu na skrócenie bazy podatkowej, a także gigantycznych wydatków na walkę z koronawirusem i kompensatę strat ludności z powodu zatrzymania gospodarki), bankructwa firm krajowych. Majątek tych firm zacznie przechodzić w ręce tych, którzy zorganizowali tę operację siedmiu ruchów.

Siedmiokrokowa operacja może zostać powtórzona, jeśli organizatorom operacji COVID-19 nie uda się wykonać założonych zadań w 100%: „Kluczowi gracze powtarzają cykl histerii i masowej interwencji administracyjnej … co kilka miesięcy … Przystępują do wykorzystania kombinacji kroków od pierwszego do siódmego, jak tylko na planecie pojawia się nowy patogen.”

Artykuł OffGuardian kończy się następującymi słowami: „Czy wygląda to na zbyt wymyślone? – Niestety, nie.”

Publikacja: Strategiczny Fundusz Kultury / Фонд Стратегической Культуры

Zdjęcie pod tytułem: REUTERS/David Ryder

Źródło:

«Семь шагов от пандемии к тоталитаризму»

https://www.fondsk.ru/news/2020/04/29/s ... 50756.html

29.04.2020 r."

Leczenie wirusówek oddechowych oparami etanolu-kto pije i pali, ten nie ma robali

"Ale my przytoczymy fakty o tym, że spirytusem (etanolem) rzeczywiście się leczy poprzez wdychanie jego oparów. I ta metoda została opisana we współczesnym podręczniku medycznym „Choroby wewnętrzne. Tom 1” (St. Petersburg, 2015) ."
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/koro ... eo-2020-05
0 xeinie
Posty: 80
Rejestracja: środa 13 lut 2019, 22:04
x 12
x 4
Podziękował: 381 razy
Otrzymał podziękowanie: 191 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: einie » środa 13 maja 2020, 12:11

cedric pisze:
środa 13 maja 2020, 11:24
Bald TV -P.Tichy
WYCIEK NIEMIECKIEGO MSW
https://youtu.be/-Xqts7mA3Ls
dzieki!
moj blad - myslalem, ze jest ministrem, bo w komentarzach widzialem: brawo dla ministra, ktory zdecydowal sie ujawnic... no widac nie chodzilo oTichy'ego ;)
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15286
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 25
x 810
Podziękował: 28677 razy
Otrzymał podziękowanie: 23000 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 13 maja 2020, 13:24

NABICI W MASECZKĘ: KTO I JAK NAS ZACZAROWAŁ - Ewa Pawela

https://www.youtube.com/watch?v=UcLv2UujFsY

niezaleznatelewizja
Premiera rozpoczęła się 80 minut temu
0 xcedric
Posty: 5327
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 80
x 125
Podziękował: 3069 razy
Otrzymał podziękowanie: 7853 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 13 maja 2020, 14:23

Szumowski ma nieznanych prywatnych doradców
https://nczas.com/2020/05/12/szumowski- ... -prywatne/

Czy pseudoKawasaki/toxic shock syndrome to 5G u bombardownych szczepieniami dzieci?
https://nczas.com/2020/05/08/dziesiatki ... nawirusem/
0 xcedric
Posty: 5327
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 80
x 125
Podziękował: 3069 razy
Otrzymał podziękowanie: 7853 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 13 maja 2020, 14:36

https://covid1984pl.wordpress.com/2020/05/13/bacco/

Wyniki badań zespołu dra Bacco: SARS-CoV-2 to „banalny wirus”, obecny we Włoszech od października, nie jest śmiertelny, a szczepionka jest bezużyteczna


Wraz z upływem czasu coraz większa liczba naukowców i badaczy niezależnych od władz państwowych podnosi głos ws. „pandemii”, prawdziwej śmiertelności i innych aspektów choroby COVID-19. Powstają nowe badania, a wcześniejsze wychodzą na jaw, przy okazji obnażając manipulacje władz sanitarnych oraz „ekspertów” władz państwowych. Wiadomo już od dość dawna, na przykład, że respiratory w przeważającej większości przypadków szkodzą ciężko chorym pacjentom oraz że chorobę łatwo leczyć w domu, jeśli zacznie się wcześnie.

Okazuje się, że nie tylko w Niemczech autopsje przeprowadzone na tzw. ofiarach COVID-19 wykazują nikły lub żaden wpływ wirusa SARS-CoV-2 na śmierć. Okazuje się też, że nie tylko w Niemczech, USA czy Francji przeprowadzone na szerszą skalę badania pod kątem przeciwciał wykazują szerszą obecność wirusa w populacji, niż to mówią rządowi „eksperci”.

W najnowszym wywiadzie dla włoskiego Radio Radio, dr Paquale Mario Bacco, lekarz, badacz i patolog pracujący dla firmy Meleam, opowiada o badaniach, które przeprowadził ze swoim zespołem we Włoszech.

Ze strony firmy Meleam można ściągnąć opracowanie badań zespołu dra Bacco. Poniżej tłumaczenie fragmentów wywiadu udzielonego Radio Radio.
https://youtu.be/UT7fK4sACtw

JEDNA TRZECIA POPULACJI JUŻ PRZESZŁA ZAKAŻENIE

„Jesteśmy grupą lekarzy i pracujemy dla firmy amerykańskiej, która się nazywa Meleam i ma około czterdzieści oddziałów we Włoszech. Od początku lutego przeprowadziliśmy 7038 wizyt medycznych z odpowiednimi zestawami serologicznymi.

Pracując z osobami klinicznie zdrowymi, sprawdziliśmy, czy przeciwciała na Covid były obecne w ich krwi. Czy zatem te osoby były mniej lub bardziej w kontakcie z wirusem.

Wynik: na 7038 wyszła nam średnia narodowa 34% osób już zakażonych. Największy wynik mieliśmy w Brescii, około 49%, a najniższy na Sycylii, 28-29%”.

MILCZENIE JEDNOSTKI KRYZYSOWEJ WS. PIERWSZYCH PRZYPADKÓW W PAŹDZIERNIKU

„Na samym początku skontaktowaliśmy się z jednostką kryzysową. Po otrzymaniu wyniku 49% w Brescii, udaliśmy się do jednostki kryzysowej w Rzymie, która wówczas się organizowała. Podaliśmy im imiona, nazwiska, adresy, wszystko. Dane pokazują nam wynik 49%, który wprawia nas w zakłopotanie. A jednak na podstawie bardzo wielu próbek, wówczas było ich 1700 [zbadanych osób]. Zatem możliwość błędu jest praktycznie zerowa.

Ale ważne w Brescii jest to, że nie tylko 49% miało wynik pozytywny, ale 74% z nich miało immunoglobuliny G jako pamięć immunologiczną. Oznacza to, że nie były to zakażenia niedawne. Jeśli zatem weźmiemy pod uwagę ilość próbek na całym terenie, wysoką wartość wyników pozytywnych i immunoglobin G, musimy się cofnąć wstecz o co najmniej trzy i pół miesiąca.

Pierwsze przypadki na pewno wystąpiły w październiku. Gdy przedstawiliśmy te pierwsze dane jednostce kryzysowej jeszcze w formie embrionalnej, a oni skierowali nas do tego, który miał być ich konsultantem, jest to znany wirusolog, którego widzicie już w telewizji prawie wszyscy. Na moje krytyczne uwagi odpowiedział: my, w Brescii, jesteśmy wg. mnie na poziomie 2%. Zapytałem go dlaczego a on mi odpowiedział „bo tak” („ perché è così”).

Teraz, po upływie trzech miesięcy, gdy wszystkie nasze dane się potwierdzają, trzy włoskie uniwersytety (Mediolan, Neapol i Bari) poprosiły nas o wyniki badań. W sierpniu planujemy kolejne 7000 wizyt. Stworzyliśmy już task-force złożoną z 500 włoskich lekarzy. Widzimy obecnie rzeczy, które w przyszłych tygodniach dadzą nam jeszcze głośniejsze wyniki”.

LICZBA ZMARŁYCH JEST FAŁSZYWA A SZCZEPIONKA BEZUŻYTECZNA

„Niech Pan pamięta, że jestem lekarzem sądowym i przeprowadzam autopsje. Zobaczyliśmy nie tylko w laboratorium, ale także podczas autopsji zmarłych, że jest to banalny wirus. Nie ma żadnej zdolności zabijać ludzi, którzy nie mają szczególnych uwarunkowań medycznych.

Mówimy o wirusie, Covid, który jest absolutnie banalny. Liczby dotyczące zmarłych są całkowicie fałszywe. Ten wirus nie jest w stanie zabić w żaden sposób.

Covid ulega warunkom atmosferycznym, ale w telewizji mówią, że tak nie jest. Wywołuje odporność, choć ograniczoną. A chcą Państwo wiedzieć, co jest największą bujdą na świecie? Dalej w telewizji mówią o szczepionce. Wszyscy już wiemy, że wirus już zmutował.

Wy robicie szczepionkę na wirusa grypy co roku, ponieważ jedną z cech koronawirusa jest to, że mutuje. Ten wirus już zmutował. Zrobicie sobie szczepionkę na Covid w czerwcu?

Jako wolny lekarz mówię, że gdy mówi się o szczepionce na Covid-19 to opowiada się bzdury. Gdy się mówi o tysiącu zmarłych dziennie opowiada się bzdury. To samo, jeśli się nie przyznaje, że klimat całkowicie eliminuje wirusa. Przyjdźcie ze mną do laboratorium. Aby sprawdzić, że wirus umiera w cieple robi się bardzo prostą rzecz, która polega na podwyższeniu temperatury. Wiecie ile kosztuje taka operacja? 7 euro i 80 centów. A my to zrobiliśmy na początku marca. Powinno się było powiedzieć całemu krajowi, że w maju ten wirus umiera.

Za: strona Radio Radio. Jest to niezależne radio włoskie, które przedstawia spojrzenie na „pandemię” zupełnie inne od oficjalnego. Na ich antenie wypowiadają się różni eksperci, np. wirusolog Giulio Tarro. Często też zamieszczają na swoim kanale Youtube wypowiedzi posła Sgarbiego, który w parlamencie obnaża kłamstwa i manipulacje rządowe ws. COVID-19 i reakcji rządowej na kryzys sanitarny.

Na stronie BYOBLU, również świetnej stacji, również można wysłuchać wywiadu z doktorem Bacco: „Burioni wyśmiał nas za naszych badań, a teraz dane mówią jasno”. Burioni to jeden z głównych ekspertów oficjalnej narracji siejącej panikę, jak u nas w Polsce np. prof. Gut, prof. Flisiak czy dr Grzesiowski (wszyscy uspokajali w marcu, ale potem im się zmieniło). To prawdopodobnie Burioniego ma na myśli dr Bacco, gdy mówi o konsultancie rządowej jednostki kryzysowej.

Na stronie L’Antidiplomatico można przeczytać wywiad z doktorem Bacco. Na tej stronie już w lutym, a potem i w marcu, pojawiły się wywiady z włoskim epidemiologiem pracującym w Afryce, Leopoldo Salmaso, który od początku „pandemii” obnażał manipulacje i sztucznie wywoływaną histerię.
0 xcedric
Posty: 5327
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 80
x 125
Podziękował: 3069 razy
Otrzymał podziękowanie: 7853 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 13 maja 2020, 16:45

https://drsircus.com/general/symptoms-o ... -ray-guns/

"Objawy 5G, wirusa lub pistoletu marsjańskiego
Opublikowano 13 maja 2020 r
W skutecznym leczeniu choroby pomaga poznać i zrozumieć jej przyczynę. Jeśli jest to marsjański pistolet promieniujący , musimy zbudować flotę kosmiczną, aby udać się na naszą sąsiednią planetę i je zniszczyć. Jeśli jest to wirus, musimy wiedzieć, jak go leczyć. Jeśli jest to kombinacja powodująca mieszanie poważnych warunków wstępnych z infekcją wirusową i nasyceniem częstotliwości 5G, to mamy niepowstrzymanego potwora na luzie pożerającego ludzi na śniadanie, lunch i kolację.

Cokolwiek atakuje ludzkość, atakuje serce, osłabiając jego mięśnie i zaburzając jego krytyczny rytm. Działa na nerki tak bardzo, że w niektórych szpitalach zabrakło sprzętu do dializy. Czołga się po układzie nerwowym, niszcząc smak i zapach, a czasami docierając do mózgu. Tworzy skrzepy krwi, które mogą zabijać z nagłą wydajnością i rozpala naczynia krwionośne w całym ciele.

Podczas gdy otyłość może znajdować się na szczycie listy chorób współistniejących - chorób, które powodują pogorszenie COVID-19 - badania ujawniają, że większość pacjentów z COVID-19 ma więcej niż jeden podstawowy problem zdrowotny. W badaniu z udziałem 5700 pacjentów z Nowego Jorku stwierdzono, że 88% miało więcej niż jedną chorobę współistniejącą. Tylko 6,3% miało tylko jeden podstawowy stan zdrowia, a 6,1% nie miało żadnego [1]

Lekarze na OIOM zgłaszają dziwne, niepokojące przypadki, które wydają się nie podążać za żadnym z podręczników, w których szkolili. Opisują pacjentów z zaskakująco niskim poziomem tlenu - tak niskim, że normalnie byliby nieprzytomni lub bliscy śmierci - rozmawiając i przesuwając po telefonach. Bezobjawowe kobiety w ciąży nagle zatrzymane krążenie. Pacjenci, którzy według wszystkich konwencjonalnych metod wydają się mieć łagodną chorobę pogarszającą się w ciągu kilku minut i umierającą w domu.

Zespół dziecięcy

Teraz 10 maja burmistrz Nowego Jorku Bill de Blasio wyraził „ogromne zaniepokojenie” z powodu upośledzenia w dziwnych przypadkach zespołu pediatrycznego, który spowodował śmierć co najmniej trzech osób na terenie całego kraju. Burmistrz powiedział, że 38 przypadków pediatrycznego wielosystemowego zespołu zapalnego wykryto w Nowym Jorku, a kolejne dziewięć podejrzanych przypadków oczekuje na potwierdzenie. Zespół wykazuje podobieństwa do choroby Kawasaki i zespołu szoku toksycznego. Jedną ze śmierci był pięcioletni chłopiec.

Dzieci nie miały wcześniej znanych warunków. Objawy choroby obejmują utrzymującą się gorączkę, wysypkę, ból brzucha i wymioty, a także możliwe zapalenie naczyń krwionośnych i serca. Burmistrz powiedział, że wszystkie dzieci z powiązanymi objawami będą teraz badane na obecność COVID-19, a także na obecność przeciwciał. Interesujące, że jeszcze nie przetestowali, nie jestem pewien, co z tym zrobić.

Ta wiadomość wstrząsnęła wieloma lekarzami, którzy poczuli, że wreszcie zrozumieli pełny wymiar choroby u dorosłych. „Wszyscy myśleliśmy, że to choroba, która zabija starców, a nie dzieci” - powiedział dr. David Reich, prezes szpitala Mount Sinai Hospital na Manhattanie.

Synaj leczył pięcioro dzieci chorobą. Reich powiedział, że każdy zaczynał się od objawów żołądkowo-jelitowych, które przekształciły się w powikłania zapalne, które spowodowały bardzo niskie ciśnienie krwi i rozszerzyły naczynia krwionośne. Doprowadziło to do niewydolności serca w przypadku pierwszego dziecka, które zmarło. „Schemat choroby był inny niż w przypadku Covid” - powiedział.

Wydaje się, że co tydzień lista dziwnych objawów - od nieprzyjemnych do śmiertelnych, od „COVID u stóp” do toksycznego szoku - rośnie. To, co zaczęło się jako znajoma gromada dreszczy, bólów głowy i gorączki, szybko rozwinęła się w ciągu ostatnich trzech miesięcy w katalog syndromów wpływających na większość głównych narządów.

Lekarze ścigają się, aby rozpoznać, wyjaśnić i wyleczyć to dziwne zjawisko medyczne. „Na początku nie wiedzieliśmy, z czym mamy do czynienia” - powiedział Valentin Fuster, główny lekarz w Mount Sinai Hospital w Nowym Jorku, w epicentrum Stanów Zjednoczonych. wybuch. „Widzieliśmy pacjentów umierających przed nami. Nagle zdarzyło się, że grasz w inną piłkę i nie wiesz, dlaczego.

Ani słowa o 5G w mediach

Nie wiedzą dlaczego lub nie chcą wiedzieć dlaczego. Dlaczego nic nie mówi się o 5G, które rośnie w tle za koronawirusem? Raport o stanie wdrożeń 5G ujawnia, że ​​od stycznia 2020 r. Komercyjne sieci 5G zostały wdrożone w 378 miastach w 34 krajach. Niektórzy eksperci 5G twierdzą, że nowa sieć generuje promieniowanie o częstotliwości radiowej, które może uszkodzić DNA i doprowadzić do raka; powodować uszkodzenia oksydacyjne, które mogą powodować przedwczesne starzenie; zakłócać metabolizm komórkowy; i potencjalnie mogą prowadzić do innych chorób poprzez wytwarzanie białek stresowych.

Trzecia grupa niezwykłych objawów obejmuje wykwity skórne. „Wysypki związane z COVID” wydają się być tak liczne, jak trudno je określić ”, powiedział dermatolog Graeme Lipper w Medscape, internetowej witrynie z informacjami medycznymi. Stan znany jako pseudo-chilblains lub „COVID toes ”zwrócił największą uwagę, a zdjęcia w mediach społecznościowych pokazują cyfry przebarwione jak z odmrożeniem.

Ludzie, którzy „absolutnie nie mieli żadnych objawów COVID”, mówi dalej. Czy nagle mamy do czynienia z na wpół ugotowanymi palcami? Czy te „wirusowe” objawy w ogóle mają jakiś sens? Tak, jeśli dzieje się coś bardzo dziwnego, zdaje sobie sprawę wielu ludzi. Ponieważ nikt nie może dowiedzieć się, co do cholery się dzieje.

Bez broni Martian Ray

Nie wiemy, dlaczego jest tak wiele prezentacji chorób”, powiedziała Angela Rasmussen, wirusolog z Center for Infection and Immunity w Mailman School of Public Health na Columbia University.

Naprawdę nie sądzę, aby działały na nich promienie marsjańskie, ale 5G będzie główną siecią komórkową w większości obszarów i nie możemy nic zrobić, aby to zatrzymać, nawet jeśli nie ma jednego badania sugerującego, że jest to bezpieczne. Jedyne, co my, ludzie, możemy zrobić, to spalić wieże tak szybko, jak je postawią, a tak naprawdę dzieje się to już na małą skalę. Jednak niewiele możemy zrobić z tysiącami satelitów, które stawiają.

Wszyscy ludzie i politycy, którzy uważają, że jest bezpieczny, są w potoku bez wiosła. Największe fałszywe wiadomości sugerują, że coś tak dużego, tak ważnego, jest bezpieczne bez odrobiny dowodu. Samo powiedzenie, że coś jest, nie czyni tego.

Zastanów się, jak kuchenki mikrofalowe gotują różne potrawy, a USDA mówi: „Kuchenki mikrofalowe gotują nierównomiernie i zostawiają zimne miejsca, w których mogą przetrwać szkodliwe bakterie”. Każdy, kto używał kuchenki mikrofalowej, wie o tym. Podczas gotowania w kuchenkach mikrofalowych pojawiają się zimne i gorące punkty. Potrzebujesz obrotowego talerza dolnego, aby gotować bardziej równomiernie.

Czy ta dynamika mogłaby się zdarzyć u ludzi, którzy wciąż cierpią na objawy, które pasują do ekspozycji na promieniowanie 5G EMF bardziej niż wirus? Gdzie pojawiają się oznaki powolnego gotowania, a na ciele są gorętsze miejsca, w których ekspozycja mikrofal 5G jest niewidoczna i nierównomiernie praży je na lewą stronę?

Jeden z pierwszych zgonów w USA z powodu wirusa Covid-19 został podobno określony jako „masywny atak serca” koronawirusowy. Kolejną tak zwaną śmiercią wirusa był krwotok z powodu „poważnego udaru” w mózgu.

„W naszym regionie powstaje 5G. Jesteśmy smażeni co noc
i nie mogą spać w naszej sypialni z oknami
pokryty. Wrażenia elektryczne, mrowienie, ekstremalne
nudności, bóle głowy, pieczenie uszu i dzwonienie. Gorączka bez
infekcji. To koszmar, który kosztował nas 1100 dolarów
wydatki na hotel. To dewastuje nasze życie. ”

5G Czy pandemia wirusa korony nie spowodowała, że ​​prawdopodobnie gorzej?"
0 xcedric
Posty: 5327
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 80
x 125
Podziękował: 3069 razy
Otrzymał podziękowanie: 7853 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 13 maja 2020, 17:51

Problemy z żywnością w Madrycie

https://www.stefczyk.info/2020/05/13/dr ... ska-glodu/
“Naprawdę jest tak źle, jak pisze El Pais. Państwo ma problemy z wypłacaniem postojowego, być może nawet do lipca. W samym tylko Madrycie 1/4 mieszkańców nie ma środków do życia. Problemem jest tez cała szara strefa, sprzątaczki, opiekunki i inni, którzy dotychczas pracowali na czarno i nie mają prawa do żadnych świadczeń – tłumaczy Renata Acosta, która w mediach społecznościowych regularnie komentuje sytuację w Hiszpanii.”
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15286
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 25
x 810
Podziękował: 28677 razy
Otrzymał podziękowanie: 23000 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 13 maja 2020, 22:12

" Tragigokimzm w UE dot. dokumentu o dezinformacji w epidemii" - komentarze z Rosji i USA - A. Zell
13 maj 2020

https://www.youtube.com/watch?v=OuYIX_KJxZ0

niezaleznatelewizja

Komentatorzy z USA i Rosji skomentowali zmianę dokumentu UE w sprawie dezinformacji dot. coronawirusa.
Kiedyś tak zmieniano dokumenty pod kątem Rosji - pisze NYT.
Rosja wyraża nadzieję, że obecna pandemia stworzy szansę, by przywrócić sytuację pokojową, jak po II wojnie. Według przedstawiciela Rosji, który wystąpił w amerykańskim think tanku "Carnegie Endwoment" dalsze lokowanie nadziei w broni nie ma już sensu gdyż broń nie sprawdziła się w walce z epidemią.
"Powstają mitologie na temat epidemii wirusa" - piszą rosyjscy naukowcy. "Rosja według jednego z naukowców przyjęła rolę "małpy", która "zeszła z góry", walczyć z tygrysami. Te i inne komentarze, oraz wystąpienie rosyjskie w programie.


New York Times:
"Pod presją Chin UE zmiękcza raport na temat dezinformacji Covid-19
Zmieniony raport pokazuje, jak Pekin reaguje szybko i skutecznie, aby stłumić zachodnią krytykę swojej reakcji na pandemię:".
https://www.nytimes.com/2020/04/24/wo...
Cytat z w/w:
"BRUKSELA - Kłaniając się pod silną presją ze strony Pekinu, urzędnicy Unii Europejskiej złagodzili w tym tygodniu krytykę Chin w raporcie dokumentującym, w jaki sposób rządy popychają dezinformację o pandemii koronawirusa, zgodnie z dokumentami, e-mailami i wywiadami." (...)
Starsi urzędnicy w przeszłości złagodzili język na temat Rosji, gdy blok próbował poprawić stosunki z Moskwą.

UE - "Zwalczanie dezinformacji:
https://ec.europa.eu/info/live-work-t...

Carnedgie Endowment for International Peace:
https://carnegieendowment.org/about/

Bloomberg: Rywalizacja ma wielką moc - o sytuacji USA-Chiny:
https://www.bloomberg.com/news/videos...

Fox News - o "szkodliwej dezinformacji": "Stajemy się jak Chiny":
https://www.youtube.com/watch?v=sPrbG...

"Bitwa o „Narracje o koronawirusach”: trzy linie obrony przed Chinami"
29 kwietnia 2020 r
https://russiancouncil.ru/en/analytic...

"Iluzje nowej dwubiegunowości":
https://russiancouncil.ru/en/analytic...

"O mądrej małpie, która zstąpiła z góry":
https://russiancouncil.ru/en/analytic...

USA TV: Ciekawy przypadek Szwecji:
https://m.facebook.com/fareedzakaria/...

"Kwarantanna sprawiła, że ​​rosyjski Timur Bekmambetov jest najbardziej zajętym człowiekiem w filmach":
https://www.vulture.com/2020/04/in-qu...
0 xeinie
Posty: 80
Rejestracja: środa 13 lut 2019, 22:04
x 12
x 4
Podziękował: 381 razy
Otrzymał podziękowanie: 191 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: einie » czwartek 14 maja 2020, 09:44

Jerzy Z, wystepujacy pod pseudonimem J Z, wypowiada sie w aTVBe https://www.youtube.com/channel/UC2EprW ... yik_d6qKNA (podaje link, bo od razy widac inne wideo z kanalu oraz widac polecane "popularne u nas" ;) kanaly, na ktore szybko mozna przeskoczyc):

https://www.youtube.com/watch?v=ztrdq4haYoE
"MODYFIKACJA GENETYCZNA CZŁOWIEKA JotZet i Artur Borowski STUDIO WIEŚCI 2020"

w duzej mierze pokrywa sie to z trescia opublikowanego przez p. Jerzego Z na jego kanale niecenzurowanym:
https://www.bitchute.com/video/jhueOZpy97Gv/
"Szczepionka przeciw koronawirusowi - NAUKOWE SZOKUJACE FAKTY"
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12686
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 880
x 304
Podziękował: 12513 razy
Otrzymał podziękowanie: 19088 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 14 maja 2020, 10:45

WYCIEK NIEMIECKIEGO MSW (DNI ŚFIRUSA 2)

https://youtu.be/-Xqts7mA3Ls
0 x


panta rhei

soma
Posty: 433
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 43
Podziękował: 644 razy
Otrzymał podziękowanie: 680 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: soma » czwartek 14 maja 2020, 11:11

Na Facebook zanlazlam takie zdjecie z mniej wiecej takim textem: angielski monter od masztow otworzyl skrzynke nalezaca do masztow i znalazl takie cos. Inni napisali, ze znalezli tez takie cos (COV19) w skrzynkach do WIFI. Ta informacja zniknela w trymiga (cenzura). Nie wiem czy to prawda czy nie, ale taka mozliwosc jest.

Obrazek
0 xDevana
Posty: 195
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 106
x 23
Podziękował: 1228 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: Devana » czwartek 14 maja 2020, 13:30

Dr Diana Wojtkowiak: Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa
https://gazetawarszawska.com/index.php/ ... zestepstwa
Dr Diana czuwa!!!


dr Diana Wojtkowiak Gdańsk 11.05.2020

Ul. Diamentowa 3/30

80-028 Gdańsk

diana@torsionfield.eu; www.torsionfield.euW.P.

Prokurator Generalny

Zbigniew Ziobro

Prokuratura Krajowa

ul. Postępu 3, 02-676 WarszawaZawiadomienie o popełnieniu przestępstwaZawiadomienie zostaje przekazane jednocześnie do wiadomości:

Łukasz Szumowski - Minister Zdrowia

Józefa Szczurek-Żelazko - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia

Wojciech Skweres - Departament Zdrowia Publicznego i Rodziny

Waldemar Kraska - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia;

Sławomir Gadomski - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia;

Janusz Cieszyński - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia;

Maciej Miłkowski - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia;

Anna Goławska - Dyrektor Generalny Ministerstwa Zdrowia;

Przemysław Humięcki - Szef Gabinetu Politycznego Ministra Zdrowia.

Prezydent RP Andrzej Duda

Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki

Prezes PIS Jarosław Kaczyński

Minister Środowiska Michał Woś

Minister Klimatu Michał Kurtyka

Minister Cyfryzacji Marek Zagórski

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek

Niniejszym zawiadamiam o popełnieniu przestępstwa noszącego znamiona zbrodni ludobójstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego. Przestępstwo to polega na wydaniu rozporządzenia podwyższającego stukrotnie normy promieniowania elektromagnetycznego, co poskutkowało ekspresowym zwiększeniem mocy nadajników przez operatorów. Ustalono już przyczynowy wpływ promieniowania mikrofalowego na zwiększenie infekcyjności i agresywności wirusów z grupy SARS CoV do której to grupy należy będący przyczyną obecnej pandemii wirus SARS CoV- 2, który spowodował już w Polsce według oficjalnych danych 800 ofiar śmiertelnych.

Istnieje wiele doniesień o zbieżności miejsca nowo wprowadzonej sieci 5G, w tym szpitali lub bardzo dużego zagęszczenia stacji bazowych poprzednich generacji z obszarami, gdzie wystąpiła największa ekspansja zachorowań na COVID-19 i wysoka śmiertelność zarażonych. Doniesienia te są wyciszane, a mówienie lub pisanie o takiej zbieżności w środkach masowego przekazu, na You-Tube, Facebooku i innych platformach informacyjnych jest oficjalnie zabronione, przy czym informacje są szybko usuwane.

Możemy się więc spodziewać, że solidne opracowania na ten temat będą potrzebowały wielu lat na dopuszczenie do opublikowania. Obecny stan wiedzy jest jednak wystarczający, aby prześledzić mechanizm oddziaływania promieniowania mikrofalowego na zjadliwość wirusa. Informacje te znajdziemy w każdej bibliotece akademickiej. Biegli w sztuce naukowcy, ogarniający całość procesów odbywających się w komórce, a nie wyspecjalizowani w badaniu przez całe życie jednego elementu, muszą już od dawna wiedzieć o tym. Nie jest więc niespodziewane, że to właśnie ta grupa wirusów jest tak intensywnie badana w badawczych ośrodkach wojskowych od wielu lat. Wirus który możemy, przynajmniej w jakimś stopniu, zdalnie włączyć i wyłączyć to ideał broni biologicznej. Jak przedstawiam to w szerzej rozpatrującej zagadnienie załączonej pracy, prawie identyczny wirus SARS CoV, różniący się tylko fragmentami sekwencji białek odpowiedzialnymi za przyleganie wirusa do komórek ludzkich, wykorzystuje do infekcji i zmasowanego rozprzestrzeniania się po organizmie te same dwa szlaki sygnalizacji komórkowej, które są niezależnie uruchamiane przez mikrofale. Wyższy poziom natężenia mikrofal oznacza większą zjadliwość wirusa i większą śmiertelność pacjentów, a być może śmiertelność ta jest całkowicie zależna od obecności mikrofal. Biorąc pod uwagę, że pandemie grypy okresowej, a więc również koronawirusa, występują cyklicznie razem z wysoką aktywnością słoneczną, a ta jest obecnie w swoim minimum, wirusy te mają w sposób naturalny niewielką możliwość wytworzenia poważnych konsekwencji epidemiologicznych w tym i w następnym sezonie grypowym (listopad-kwiecień). Potrzebują stymulacji.

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski podwyższył rozporządzeniem z grudnia 2019 roku normy pola elektromagnetycznego wysokich częstotliwości nie dwu lub pięciokrotnie, czy w zależności od zgłaszanych przez operatorów komórkowych potrzeb, ale stukrotnie do najwyższej wartości akceptowanej na forum międzynarodowym. Do wartości funkcjonującej w niektórych państwach nie ze względu na kompromis zysków ekonomicznych i szkód zdrowotnych, ale ze względu na zaszłości historyczne kiedy wprowadzając nadajniki radiowe i radary nie prowadzono jeszcze badań molekularnych, a rozpatrywano jedynie ostre zaburzenia funkcjonowania organizmów. Teraz państwa, które mają te normy nie chcą się z nich wycofać w obawie przed ogromnymi odszkodowaniami jakie należałyby się osobom poszkodowanym, gdyby wina szkód została uznana po stronie operatorów telekomunikacyjnych i państwa, które przyjęło błędne normy. Minister Szumowski podwyższył tak bardzo normy natężenia pola elektromagnetycznego ignorując zgłaszane uwagi w ekspresowych konsultacjach społecznych i wbrew zaleceniom polskich organizacji państwowych ustanowionych w celu dbania o zdrowie obywateli i środowisko.

O długotrwałych następstwach podwyższenia norm pól elektromagnetycznych w postaci skoku umieralności na nowotwory i inne choroby cywilizacyjne informowałam ministra Szumowskiego i inne decyzyjne osoby w Ministerstwie Zdrowia w mojej petycji w sprawie procedowania rozporządzenia podwyższającego normy promieniowania elektromagnetycznego z dnia 25.11.2019, wyposażonej w załączniki dostarczające konkretnej wiedzy.

Operatorzy telefonii komórkowej wiedząc o planowanym podwyższeniu normy już na kilka miesięcy wcześniej zwiększali moc nadajników, przykładowo będąca w sąsiedztwie laboratorium z którego korzystałam stacja bazowa zaczęła sukcesywnie zwiększać moc od pierwszego października 2019r. Jeszcze przed ogłoszeniem pandemii pole elektromagnetyczne od stacji bazowej było wielokrotnie większe od poprzednio wykorzystywanego. Możemy się spodziewać, że duża cześć operatorów postąpiła podobnie, podbijając moce nadajników jeszcze przed ogłoszeniem pandemii.

Liczba osób, które umarły z powodu pandemii COVID-19 może być realnie kilkukrotnie mniejsza niż podawana oficjalnie wartość, ze względu na naciski na polskich lekarzy, z groźbą pozbawienia ich prawa wykonywania zawodu, przez globalistyczne organizacje międzynarodowe starające się dokonać w poszczególnych państwach reorganizacji struktury własności kapitału produkcyjnego na rzecz karteli międzynarodowych. Jednak i tak ilość ta kwalifikuje niniejsze przestępstwo jako zbrodnię ludobójstwa, a efekty wprowadzenia 100-krotnego podwyższenia normy trwają nadal i będzie siać śmierć w kolejnych latach.

Zakładam, że Minister Szumowski, będąc profesorem medycyny, zanim podwyższył 100-krotnie normy promieniowania, zapoznał się ze szlakami sygnałowymi uruchamianymi pod wpływem nadajników mikrofalowych i z tym jakie procesy one uruchamiają. Jednocześnie spodziewam się, że Minister Szumowski po wybuchu obecnej epidemii albo też poprzedniej - SARS, zapoznał się ze szlakami sygnalizacyjnymi wykorzystywanymi przez SARS CoV- 2 i podobne wirusy w infekowaniu komórek, wybudzaniu z latencji i agresywnym rozprzestrzenianiu się. Przypuszczam więc, że posiada tę wiedzę, na której i ja się opieram w załączonej publikacji.

Jak już zaznaczyłam. Informacje dotyczące powiązania pandemii COVID-19 z siecią 5G są obecnie oficjalnie cenzurowane zarówno w mediach głównego nurtu jak i w internecie. Nie potrzebujemy cenzurować pustych plotek. Cenzuruje się to czemu nie potrafimy zaprzeczyć, to co zagraża utrzymaniu władzy. W ten sposób gremia rządowe same wskazują, że ukrywają problem, który dobrze znają.

Proszę o nadanie biegu sprawie z należytym poczuciem odpowiedzialności w zaistniałej sytuacji, w której nieodpowiedzialnie wydane rozporządzenie decyduje o życiu wielu osób w nadchodzącej przyszłości.
Z poważaniem

dr Diana Wojtkowiak

Załącznik:

D. Wojtkowiak; Związek pandemii koronowirusa SARS CoV-2 z siecią 5G; Gdańsk 7.05.2020; www.torsionfield.eu
1 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15286
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 25
x 810
Podziękował: 28677 razy
Otrzymał podziękowanie: 23000 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 14 maja 2020, 13:54

Szokujące podsumowanie w Fox News z 50 dnia "zamknięcia". "Chiny to ZSRR na sterydach" - A. Zell
14 maj 2020

https://www.youtube.com/watch?v=SG6poU2vAWU

niezaleznatelewizja

Chiny cynicznie wykorzystały epidemię do dalszej dominacji, kosztem naszej wolności i niezależności - podsumowali dziennikarze Fox News. "Naród Amerykański teraz się w tym połapał"."Chiny stanowią zagrożenie ekonomiczne, geopolityczne i militarne" - mówili eksperci USA. "Ten kraj pracuje 24 godziny 7 dni w tygodniu, by nas zdominować", to wciąż państwo komunistyczne, łamiące prawa człowieka, gdzie sytuacja wygląda jak w ZSRR na sterydach". To państwo jest wrogiem USA i wszystkich wolnych ludzi - mówiła z przekonaniem dziennikarka Fox News, akcentując, że zawsze jest ten sam problem: pieniądze i próby propozycji ogromnych kontraktów, gdzie elity są powiązane tymi propozycjami z Chinami - są to czołowe uniwersytety, osoby z Wall Street, gwiazdy z Hollywood.
Jedynie Donald Trump - jak podkreślał Fox News - przyjął postawę przeciwstawienia się temu.
"Naród Amerykański się pod tym nie ugnie" - ogłosili dziennikarze Fox News.
0 xcedric
Posty: 5327
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 80
x 125
Podziękował: 3069 razy
Otrzymał podziękowanie: 7853 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » czwartek 14 maja 2020, 14:34

Czy nawrót epidemii jesienią ma mieć związek z zrzuceniem liści na zimę?

" Drzewa stanowią przeszkodę dla rozwoju technologii bezprzewodowej 5G?

poniedziałek, 1 kwietnia 2019 r.

Drzewa stanowią przeszkodę dla rozwoju technologii bezprzewodowej 5G?

Od kilku miesięcy mieszkańcy miast w różnych częściach świata obserwują wycinkę drzew wzdłuż całych ulic. Na pytania o jej zasadność, nie otrzymują żadnych konkretnych odpowiedzi. Pojawiło się wiele zarzutów, że podejmowane działania są wynikiem testowania w miastach technologii bezprzewodowej nowej generacji 5G. Czy faktycznie drzewa mogą stanowić przeszkodę dla rozwoju sieci 5G?

Wiele naukowców otwarcie przyznaje, że liście drzew utrudnią niezakłócone rozprzestrzenianie się sygnału wykorzystywanego w technologii bezprzewodowej 5G zwłaszcza na terenach dużych miast.

Naukowcy z Uniwersytetu Surrey w Wielkiej Brytanii opracowali raport na temat wdrażania technologii 5G pt. „5G Whitepaper: Meeting the Challenge of “Universal” Coverage, Reachand Reliability in the Coming 5G Era”. Link
Źródło: www.uke.gov.pl

Wyniki przeprowadzonej przez nich analizy pokazują, że dla prawidłowej propagacji fal elektromagnetycznych (PEM) wykorzystywanych w technologii 5G, wysokość drzewa musi być co najmniej 3 metry mniejsza, niż wysokość stacji bazowych telefonii komórkowej (SBTK). Ponadto dokument zaleca zwiększenie wysokości masztów do 25 metrów na obszarach wiejskich. Jednak na obszarach miejskich naukowcy zauważają, że przylegające drzewa i budynki o porównywalnej wysokości do masztu mogą zmniejszyć zasięg rozprzestrzeniania się sygnału nawet o 70% w dowolnym kierunku. W związku z tym, na obszarach, gdzie budynki blokują sygnały z wyższych masztów, jedynym sposobem uzyskania niezakłóconego sygnału w technologii 5G jest użycie masztów SBTK na poziomie ulicy (np. na latarniach) i wycinanie istniejących drzew.

Należy przypomnieć, że drzewa pełnią w miastach bardzo ważne funkcje. Przede wszystkim neutralizują wytwarzane przez człowieka zanieczyszczenia atmosferyczne. Liście drzew działają jak naturalne filtry, wchłaniając w procesie wymiany gazowej powietrze wraz z unoszącymi się pyłami i związkami chemicznymi, bądź adsorbując je na powierzchni liści. Drzewa w ten sposób potrafią ograniczyć zapylenie w mieście nawet o 75%. Ponadto, drzewa uczestniczą również w redukcji gazów cieplarnianych. W procesie fotosyntezy wykorzystują dwutlenek węgla, w zamian uwalniając tlen niezbędny wszystkim do życia. Jedno niewielkie drzewo wytwarza rocznie około 118 kg tlenu. Dla porównania jeden dorosły człowiek w tym okresie potrzebuje około 176 kg tlenu. Dodatkowo w sąsiedztwie drzew w upalny dzień temperatura może się obniżyć nawet o 11 st.C, a działanie chłodzące jednego drzewa można przyrównać do wydajności pięciu klimatyzatorów, pracujących całą dobę. Bardzo istotne są również funkcje przyrodnicze drzew jako głównych siedlisk roślin i zwierząt.

Mając na uwadze kluczową rolę drzew w życiu mieszkańców dużych miast, z niepokojem przyjęto również precedensowy wyrok sądu w Nowej Zelandii z września 2018 roku. Link

Sąd uznał, że właściciel nieruchomości jest zmuszony do przycięcia lub usunięcia drzewa, które zakłóca sąsiadowi odbiór sygnału Internetu bezprzewodowego. Według wielu prawników na świecie ten wyrok może wywołać lawinę roszczeń. Równocześnie zwracają oni uwagę, że dostęp do Internetu przewodowego jest w wielu miejscach dostępny, wymaga jednak podpięcia kabla do budynku i prac ziemnych na posesji, co dla wielu mieszkańców stanowi problem i wolą korzystać z dostępu bezprzewodowego.

W dobie XXI wieku, każdy pragnie mieć odpowiedni sygnał telefonii komórkowej i wystarczająco szybki Internet. Konsumenci stale domagają się najnowszych smartfonów oraz wszystkich udogodnień oferowanych przez producentów sprzętu mobilnego. Wydaje się jednak, że najwyższa pora zastanowić się, jakie koszty poniesie środowisko w związku z niezahamowanym popytem na usługi bezprzewodowe.

TAGI: POLE ELEKTROMAGNETYCZNE, ŚRODOWISKO
https://www.krakow.pl/start/228785,arty ... j_5g_.html
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12686
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 880
x 304
Podziękował: 12513 razy
Otrzymał podziękowanie: 19088 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 14 maja 2020, 17:13

0 x


panta rhei

soma
Posty: 433
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 43
Podziękował: 644 razy
Otrzymał podziękowanie: 680 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: soma » czwartek 14 maja 2020, 18:24

A tutaj video dotyczace montera masztow i tej karty z COV19:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=cEGdM04ajW8&feature=emb_logo
0 xSepulcro
Posty: 15
Rejestracja: środa 29 kwie 2020, 20:13
x 1
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 26 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: Sepulcro » czwartek 14 maja 2020, 19:08

Gdzie trzymacie komórkę gdy rozmawiacie?
https://kopalniawiedzy.pl/osad-moralny- ... Saxe,10034
0 xcedric
Posty: 5327
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 80
x 125
Podziękował: 3069 razy
Otrzymał podziękowanie: 7853 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » piątek 15 maja 2020, 00:27

Doktor Andrzej Matyja – Prezezes Naczelnej Rady Lekarskiej miażdży Ministra Szumowskiego
"„Trzeba być chyba wróżbitą, żeby powiedzieć, czy szczyt zakażeń koronawirusem będzie za miesiąc, czy za dwa. Wcześniej słyszeliśmy, że za 2 lata, teraz, że w listopadzie."- liście opadną, maszty postawią…

więcej

http://pressmania.pl/doktor-andrzej-mat ... umowskiego
https://youtu.be/kCoDNoFGdsQ
Brawo za te słowa i niech dotrą do jak największej liczby osób….

Autor: Mateusz Mleczko-Tatkowski
http://pressmania.pl/
1 xcedric
Posty: 5327
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 80
x 125
Podziękował: 3069 razy
Otrzymał podziękowanie: 7853 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » piątek 15 maja 2020, 00:59

" Podpisanie umowy dotyczącej zawiązania spółki biotechnologicznej produkującej implanty umożliwiające wczesne wykrywanie biomarkerów sygnalizujących m.in. infekcje wirusowe w tym Covid-19"

http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,441237
0 xcedric
Posty: 5327
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 80
x 125
Podziękował: 3069 razy
Otrzymał podziękowanie: 7853 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » piątek 15 maja 2020, 11:45

" Szumowski: jeśli odizolujemy kopalnie, nie będzie trzeba zamykać Śląska"-to na Śląsku mieszkaja tylko gónicy-nosiciele COVID?
A może chodzi o protesty, albo likwidację kopalni/górnictwa? A górnicy w innych kopalniach niż węgla to nie są zagrożeni?
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/szum ... ka-2020-05
0 xAwatar użytkownika
Kiszka
Posty: 994
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 13
x 50
Podziękował: 2049 razy
Otrzymał podziękowanie: 981 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » piątek 15 maja 2020, 11:50

@cedric - oczywiście, że chodzi tylko o kasację kopalnictwa i ujarzmienie górników. Żadnej filozofii w tym nie ma. Mam nadzieję, że górnicy to wiedzą.
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15286
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 25
x 810
Podziękował: 28677 razy
Otrzymał podziękowanie: 23000 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 15 maja 2020, 14:39

DOKŁADKA Z WIRUSA - Ewa Pawela

https://www.youtube.com/watch?v=MlC_ZK_Gqm8

niezaleznatelewizja
Nadawane na żywo 90 minut temu
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12686
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 880
x 304
Podziękował: 12513 razy
Otrzymał podziękowanie: 19088 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 15 maja 2020, 15:03

0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6075 razy
Otrzymał podziękowanie: 12107 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 15 maja 2020, 21:10

0 xODPOWIEDZ