Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Coronawirus

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 979
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 41
x 88
Podziękował: 2214 razy
Otrzymał podziękowanie: 2171 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » piątek 17 kwie 2020, 20:32

DONALD TRUMP: Szczepienia przeciw grypie są całkowicie nieskuteczne i niebezpieczne!


W wywiadzie dla Opie and Anthony na Sirius XM Donald Trump stwierdził, że szczepienia na grypę są „całkowicie nieskuteczne”. Dodał, że nigdy nie przyjął ani jednej szczepionki.
Co ciekawe, w wywiadzie tym Trump potwierdził to co wielu z nas już wie, że szczepienia na grypę są największym przekrętem i skandalem w historii medycyny. Cele ich stworzenia przez Big Pharmę to w głównej mierze spowodowanie u ludzi większej zachorowalności na grypę i oraz osiągnięcie jeszcze wyższych wyników finansowch.
Trump wyraźnie ostrzega: Szczepienia na grypę to jedno z największych przekrętów w historii!
„Nigdy nie przyjąłem żadnej. Tym samym nigdy nie chorowałem na grypę. Nie podoba mi się koncepcja wstrzykiwania złych rzeczy do organizmu. A właśnie to głównie się robi. A szczepionka na grypę nie była na tyle skuteczna, aby ją wprowadzić i promować.”
„Mam przyjaciół, którzy sumiennie podchodzą do szczepienia, a potem chorują na grypę. To pomaga mi w myśleniu. Widziałem wiele raportów, które wyraźnie wskazują, że ta szczepionka jest całkowicie nieskuteczna.”
Trump mówiąc, o tej szczepionce, że zawiera wiele „złych rzeczy”, z pewnością miał na myśli m. in. formaldehyd (formalinę) i rtęć – dwie potężne neurotoksyny, które zawierają się prawie we wszystkich szczepionkach podawanych małym dzieciom. Ponadto, nowe włoskie badanie wykazało, że szczepionki są zanieczyszczone OŁOWIEM, wolframem, antymonem, cyrkonem, niklem i chromem. Dr Antonietta Gatti & Stefano Montanari opublikowali swoje odkrycia w "International Journal of Vaccines and Vaccination." (23.01.2017). Te badania zszokowały wielu naukowców. Więcej o szkodliwości szczepionek piszę TUTAJ.
Nawiązując do Trumpa, od dawna wiadomo, że (już dużo wcześniej przed wyborami na prezydenta), popiera on ruchy antyszczepionkowe (dlatego też z pewnością dostał duże poparcie od ludzi sprzeciwiających się szczepionkom). W publicznych wystąpieniach i na Twitterze twierdził, że szczepionki są powiązane z autyzmem. W jednym z twittów oświadczył:
"Małe dzieci to nie są konie"
Oto treść jego innych wysyłanych Twittów:

Nigdy więcej masowych zastrzyków. Małe dzieci nie są konie, jedna szczepionka w danym czasie, reszta w miarę upływu czasu. - Donald J. Trump (realDonaldTrump) 03 września 2014
Trump, w przeszłości spotkał się nawet z ojcem chrzestnym ruchów antyszczepionkowych Andrew Wakefieldem, który udowodnił związek szczepień z autyzmem, i którego później pozbawiono prawa wykonywania zawodu lekarza w Wielkiej Brytanii.
Poniżej niektóre wypowiedzi z 2014 roku Donalda Trumpa:

Okazuje się że mam rację w sprawie masowych szczepień, lekarze kłamią. Ocal nasze dzieci i ich przyszłość. - Donald J. Trump (realDonaldTrump) 03 września 2014

Nie jestem przeciwko szczepieniom dzieci. Jestem przeciwko podawaniu ich w jednej masywnej dawce. Rozłóżcie je w dłuższym okresie czasu, a ilość zachorowań na autyzmem spadnie! - Donald J. Trump (realDonaldTrump) 4 września 2014

Co ciekawe, w styczniu tego roku (10.01.2017) tygodnik "Nature" opublikował swoje stanowisko w sprawie zapowiedzi powołania przez Donalda Trumpa komisji ds. "bezpieczeństwa szczepionek i naukowej uczciwości".

Wydaje się więc, że Trump sporo namiesza w świecie tzw. karteli farmaceutycznych, co z pewnością wpłynie również na sytuację w Polsce, która w dalszym ciągu jest tragiczna, jeśli chodzi o szczepienia dzieci. Pozostaje wierzyć i pokładać nadzieję w Panu Trumpie, że w końcu pokona ten zakłamany świat medyczny, który ewidentnie interesują jedynie zyski i wyludnienie świata. Miejmy jednocześnie nadzieję, że ten człowiek nie będzie kolejną ofiarą tego mafijnego świata jakim jest tzw. Big Pharma i uda mu się przetrwać i przezwyciężyć ten skorumpowany i zakłamany świat.

Na koniec polecam przeczytać doskonałe podsumowanie Pani dr Majewskiej na temat tego, co dopiero się zaczyna w Ameryce, a tym samym na świecie – czyli wielka wojna przeciwko kartelom farmaceutycznym rozpoczęta – rok 2017.

Tutaj krótki cytat Pani Prof. Doroty Majewskiej tego tekstu:

Wraz z wyborem Donalda Trumpa na prezydenta USA nastaje nowa era w polityce, cywilizacji i medycynie – co zauważyło wielu światowych polityków. Trump jest jedynym w świecie prezydentem, który przeciwstawił się globalnemu establiszmentowi, który w ciągu paru dekad antyspołecznej, neoliberalnej, mafijno-kapitalistycznej, prowojennej polityki doprowadził USA a także Europę do ekonomicznej i cywilizacyjnej zapaści oraz do niespotykanego biologicznego wyniszczenia społeczeństwa (tyczy to szczególnie USA i Polski). Już dwie generacje młodych Amerykanów są poważnie zdegenerowane i chronicznie chore począwszy od pierwszych tygodni życia. Są to ofiary toksycznych, ludobójczych i bezużytecznych szczepień, które pod przymusem lub wręcz terrorem politycy oraz medyczni urzędnicy wmuszają dzieciom od pierwszych godzin życia. Więcej na >>

https://vaccgenocide.wordpress.com/tag/donald-trump/
https://blog-medyczny-chojniak.blogspot ... lvEEos&m=1
1 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6297
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 983
x 307
Podziękował: 11138 razy
Otrzymał podziękowanie: 11670 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 17 kwie 2020, 21:13

EVENT 201 - JAK PRZYGOTOWYWANO GLOBALNĄ PANDEMIĘ - rozmowa z Panią Krystyną z Atlanty

https://youtu.be/P35Df9cqdMY

niezaleznatelewizja
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

cedric
Posty: 5188
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 79
x 121
Podziękował: 2917 razy
Otrzymał podziękowanie: 7647 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » piątek 17 kwie 2020, 22:33

Prawdopodobnie jest związek między częstotliwością 60GHz a hemoglobiną/tlenem i uwalnianiem żelaza/COVID
60GHz może uszkadzać hemoglobinę powodując uwolnienie żelaza -uszkodzenie płuc, nerek, gonad, OUN, infekcje.

Jeśli to jest przyczyna, to lepiej oddać krew i pić krzem
https://www.sciencedirect.com/science/a ... 5204003650
wykresy
https://www.rfglobalnet.com/doc/fixed-w ... nique-0001

Nadmiar żelaza
viewtopic.php?f=16&t=2663&hilit=zelaza
http://www.primanatura.pl/o-hemochromat ... nemii-itd/
https://www.primanatura.pl/zelazo-zabija/
https://www.primanatura.pl/survival-of- ... zyc-zycie/
1 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9219
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 387
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13264 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 17 kwie 2020, 22:55

Ale gdzie macie 5G na 60 GHz?
5G jest podzielone na 2 pasma, pierwsze do 6GHz i drugie powyżej 6 GHz. na 26 - 28 GHz pracują radiolinie, te z okrągłymi talerzami na masztach, nakierowane na inne talerze. To są małe moce i wąskie wiązki, anteny mocno kierunkowe.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26956 razy
Otrzymał podziękowanie: 17430 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 17 kwie 2020, 23:06

songo70 pisze:
czwartek 16 kwie 2020, 09:19
84 osoby wyzdrowiały w ciągu doby na całym Mazowszu[/u][/b]
szukam i nie znajduję, czy to były przypadki terminalne, czy może po którymś
teście nie wiadomo jakim, nie stwierdzono ''wirusa'', a na ''leczeniu'' rżnęły
w pokerka lub innego remika?

co to znaczy chory w na śvira19 wg nomenklatury ścierwomedialnej?

wie ktoś?

znowu jakichś 51 strażaków, podłączeni do respiratorów czy ''chorzy''?
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

cedric
Posty: 5188
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 79
x 121
Podziękował: 2917 razy
Otrzymał podziękowanie: 7647 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » piątek 17 kwie 2020, 23:07

Juz nie sprawdzałałem tych częstotliwości. To moze warto wykasowac info zeby nie mącić dalej w głowach.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14866
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 784
Podziękował: 28014 razy
Otrzymał podziękowanie: 22517 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 17 kwie 2020, 23:37

David Wilcock, autor bestsellerów o UFO - refleksja nad coronawirusem i przeludnienem - A. Zell

https://www.youtube.com/watch?v=Ciac7BJ4UXo

Opublikowany 17 kwi 2020
David Wilcock, autor licznych bestsellerów proponuje medytację w celu potrzebnej przemiany społecznej w epoce coronawirusa. Prowadzi też analizę sprawy przeludnienia, z którym chciano walczyć.
0 xcedric
Posty: 5188
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 79
x 121
Podziękował: 2917 razy
Otrzymał podziękowanie: 7647 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » piątek 17 kwie 2020, 23:42

https://raypeatforum.com/community/thre ... ide.33881/
COVID-19 i tlenek węgla
Dyskusja w „Artykuły i badania naukowe” rozpoczęta przez md_a, Dzisiaj o 11:33.

Donnay Detoxicology LLC: ludzie wytwarzają więcej CO naturalnie w odpowiedzi na wszelkiego rodzaju infekcje płuc. Pochodzi z indukowanego przez Heme oksydazę 1 katabolizmu białek hemowych, takich jak hemoglobina, mioglobina i cytochromy, które uwalniają CO wraz z równymi ilościami żelaza (który jest przekształcone do postaci ferrytyny) i biliwerdyny (która redukuje się do bilirubiny). Donosi się, że zarówno ferrytyna, jak i bilirubina są wysokie u pacjentów z COVID-19, a ferrytyna jest nawet uważana za główny biomarker burz cytokin. Ale klinicyści COVID nie testują jeszcze CO za pomocą krwi, oddechu lub skóry, czego nie podejrzewają, ponieważ pulsoksymetry, których używają do monitorowania nasycenia tlenem, są błędnie oznaczone, a na wyświetlaczu pojawia się napis „O2Sat”, ale tak naprawdę jest to suma oksyhemoglobiny + Karboksyhemoglobina + methemoglobina (O2Hb + COHb + MetHb). Lekarze również nie zdają sobie sprawy, że mechaniczne wentylatory powodują wzrost poziomu CO we krwi i tkankach osób, które są na nich z jakiegokolwiek powodu [patrz Chawla 2019], co powoduje spadek poziomu tlenu [patrz Ascha 2018], który kończy się niewydolnością wielonarządową i ostrą śmiercią z powodu niedotlenienia [patrz Simonsen 2018].

Tlen jest wyjątkowo toksyczny, a wdychanie wysokiego stężenia przy wysokim natężeniu przepływu, jak to zwykle ma miejsce w karetkach pogotowia ratunkowego i zaburzeniach oddychania przez maskę bez rebreatheru, która zapobiega gromadzeniu się CO2, w rzeczywistości powoduje, że ludzie wytwarzają więcej CO w naturalny sposób, i powoduje to CO z krwi tętniczej osocze, a stamtąd do tkanek. Problem polega na tym, że wolny CO jest znacznie bardziej toksyczny w tkankach, gdzie powoduje ostrą hipoksyjną niewydolność wielonarządową.
https://en.wikipedia.org/wiki/CO-oximeter
Tytuł Zachorowalność i śmiertelność COVID-19 spowodowana zatruciem endogennym tlenkiem węgla, z zaleceniami dotyczącymi badań i leczenia

Streszczenie

Aby przetestować naszą hipotezę, że nienormalne poziomy endogennego tlenku węgla (CO) wytwarzane naturalnie przez hemooksazę-1 (HO-1) w odpowiedzi na wszelkiego rodzaju infekcje mogą przyczyniać się do zachorowalności i śmiertelności związanej z COVID-19, przeszukaliśmy PubMed dla recenzowanej literatury na temat tlenku węgla i każdego z jedenastu nieprawidłowych badań krwi, czternastu oznak i objawów oraz pięciu śmiertelnych powikłań zakażenia COVID-19 zgłoszonych w serii przypadków ze szpitala w Wuhan w Chinach: zespół ostrej niewydolności oddechowej (ARDS) , ostre uszkodzenie nerek, ostre uszkodzenie serca, arytmia i wstrząs. Znaleźliśmy doniesienia o ostrym egzogennym zatruciu CO powodującym te same objawy, objawy i powikłania oraz wszystkie nieprawidłowe badania krwi z wyjątkiem D-dimerów i prokalcytoniny. Nasze wyszukiwanie wykazało również, że endogenne poziomy HO-1 i CO korelują z tymi powikłaniami, niezależnie od narażenia na wdychany CO. W przeciwieństwie do literatury dotyczącej zatrucia CO, większość badań endogennego CO interpretuje jego ścisłą pozytywną korelację z tymi ostrymi stanami jako ochronną, a niektóre posuwają się tak daleko, że zalecają leczenie ARDS za pomocą wdychanego CO. Kończymy nowymi zaleceniami dotyczącymi testowania endogennego zatrucia CO w przypadkach COVID-19 przy użyciu urządzeń zatwierdzonych przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków, które mogą odróżniać CO pochodzące z płuc, tętnic, żył i średniej wszystkich tkanek, w przeciwieństwie do obecnych protokołów zatrucia CO które mierzą tylko CO w tętnicach lub żyłach, ale nie oba. W oparciu o te odkrycia apelujemy do klinicystów o rozpoczęcie badania poziomów CO u pacjentów z COVID-19 i zaprzestanie monitorowania nasycenia tlenem za pomocą konwencjonalnych pulsoksymetrów, które przeceniają nasycenie tlenem o sumę karboksyhemoglobiny i methemoglobiny. Kończymy, przeglądając zatwierdzone przez FDA leczenie, które może pomóc pacjentom z COVID-19 z endogennym zatruciem CO.

Należą do nich leki na bazie cynku, które obniżają szybkość wytwarzania endogennego CO przez hamowanie HO-1, oraz wolne od leków urządzenia i metody, które zmniejszają całkowite obciążenie CO po egzogennym zatruciu CO.

Wnioski

Wykazaliśmy, że 14 oznak i objawów oraz 5 często śmiertelnych powikłań zakażenia COVID-19 zgłoszonych w reprezentatywnej serii hospitalizowanych przypadków z Wuhan w Chinach, wszystkie są również zgłaszane w recenzowanej literaturze na temat zatrucia CO. Wszystkie powikłania są również niezależnie związane ze wzrostem endogennego CO. Odkrycia te są zgodne z hipotezami, że endogenny tlenek węgla powoduje oznaki, objawy i powikłania COVID-19, ale nie dowodzą tego, co będzie wymagało odpowiedniego testowania przypadków i kontroli. Na szczęście urządzenia zatwierdzone przez FDA do nieinwazyjnego punktowego i ciągłego testowania poziomów CO w czasie rzeczywistym są już szeroko rozpowszechnione wśród szpitali i straży pożarnej.

Stwierdzamy, że osoby z COVID-19, które mają laboratoria, oznaki, objawy i powikłania zgodne z endogennym zatruciem CO, powinny zostać przetestowane pod kątem tej możliwości za pomocą dowolnego urządzenia, które może mierzyć CO w sposób powtarzalny w płucach, krwi i tkankach.

Wzywamy również klinicystów na całym świecie, aby przestali polegać na konwencjonalnych pulsoksymetrach do monitorowania nasycenia tlenem, ponieważ wyświetlacz jest zawsze zawyżony o nieznane frakcje COHb i MetHb.

Osobom z nienormalnie wysokim poziomem CO w płucach, krwi i / lub tkankach zalecamy zabiegi, które albo szybko zmniejszają całkowite obciążenie CO bez leków, albo które szybko zmniejszają tempo wytwarzania endogennego CO, przy jednoczesnym zwiększeniu wentylacji, jeśli potrzebne w przypadku mieszanin dwutlenku węgla. Powinno to wykluczać wentylację mechaniczną, hiperoksygenację przy wysokim przepływie i hiperbarię, ponieważ wszystkie one zwiększają poziom CO w tkankach.

Nasze podejście nie wyleczy infekcji COVID-19, ale przewidujemy, że zmniejszy to zachorowalność i śmiertelność oraz wyeliminuje potrzebę stosowania mechanicznych wentylatorów.
Od Ray Peat:

„Nie cały tlen, który zużywamy, jest dobrze wykorzystywany i czasami wytwarzamy wydychane gazy inne niż dwutlenek węgla i para wodna.

W stresujących warunkach ludzie mogą wydychać mierzalne ilości pentanu, etanu, izoprenu, tlenku węgla i innych substancji o potencjalnej toksyczności.

W hiperwentylacji tak dużo dwutlenku węgla traci się w oddechu, że upośledzamy oddychanie tkanek, powodując częściowe „uduszenie tkanek”.

Jeśli komórki zużywają tlen bez dużej produkcji dwutlenku węgla, istnieje sytuacja analogiczna do hiperwentylacji / uduszenia tkanek.

Niedobór tlenu jest jednym z sygnałów stymulujących produkcję nowych czerwonych krwinek, a to wiąże się z produkcją porfiryny, hemu i hemoglobiny.

Eliminacja hemu przez utlenianie powoduje wytwarzanie tlenku węgla, który może blokować wytwarzanie energii przez układ oddechowy. ”


„Wydychany oddech jest wykorzystywany do diagnozowania zapalnej choroby płuc, ponieważ tak wielu mediatorów stanu zapalnego
Kumulacje są lotne, ale choroby ogólnoustrojowe, takie jak rak i zapalenie stawów, i stosunkowo niewielki stres można wykryć na podstawie zmian substancji chemicznych znajdujących się w oddechu. Wielonienasycone tłuszcze i produkty ich rozkładu - aldehydy, prostaglandyny, izoprostany, węglowodory i wolne rodniki - oraz tlenek węgla, tlenek azotu, azotyn i nadtlenek wodoru są zwiększane w oddechu przez większość stresów. ”

„Mitochondria są odpowiedzialne za wydajne wytwarzanie energii potrzebnej do funkcjonowania złożonych organizmów, a zwłaszcza nerwów. Enzymem w mitochondriach, który reaguje bezpośrednio z tlenem i który często ogranicza szybkość, jest oksydaza cytochromu c.

Enzym ten jest zależny od hormonu tarczycy i jest hamowany przez tlenek azotu, tlenek węgla, estrogen, wielonienasycone kwasy tłuszczowe, serotoninę, nadmiar lub wolne żelazo, promieniowanie jonizujące i wiele toksyn, w tym endotoksyny bakteryjnej. ”

„Grupa hemowa (na przykład hemoglobiny i enzymów oddechowych) jest oleistą cząsteczką wiążącą żelazo, która oddziałuje z tlenem i nazywa się porfiryną”.

„Obecność zatrucia porfiryną i związanych z nią toksyn wolnych rodników może prowadzić do aktywacji oksydazy hemowej, enzymu wytwarzającego tlenek węgla, o którym mówiłem gdzie indziej jako przyczyna wady oddechowej charakteryzującej raka. Zarówno amoniak, jak i porfiria są zaangażowane w produkcję raka. ”

„Nadmiar hemu jest niszczony przez enzym oksygenazę hemową, która przekształca hem w biliwerdynę i tlenek węgla. Oba te czynniki mają wpływ na komórkę charakterystyczną dla raka. ”

„Każda tkanka niedotleniona, w tym wszelkiego rodzaju stany zapalne, wyrażą enzym oksygenazę hemową, wytwarzając tlenek węgla”.

„Enzym ten degraduje cząsteczkę hemu, która jest uwalniana z hemoglobiny i innych białek w uszkodzonych tkankach i która w stanie wolnym jest toksyczna (Kumar i Bandyopadhyay, 2005). W degradującym hem ten enzym uwalnia wolne atomy żelaza i biliwerdynę, a także tlenek węgla. Chociaż wolne atomy żelaza mogą powodować szkodliwe utlenianie, biliwerdyna i wytwarzana z niej bilirubina mogą mieć korzystne działanie przeciwutleniające. ”

„Tlenek węgla zwiększa tworzenie kortyzolu, stymulując uwalnianie ACTH z przysadki mózgowej.

Reakcja na stres jest samowystarczalna na kilku poziomach.

Na przykład stres zwiększa wchłanianie endotoksyny bakteryjnej z jelita, co zwiększa poziom estrogenu i synergizuje się z biliwerdyną i kortyzolem.

Biliverdin (F. Paradisi, 1975) aktywuje betaglukuronidazę, jeden z głównych enzymów zaangażowanych w lokalne uwalnianie estrogenu.

W późniejszych stadiach niedokrwistość i hemoliza są związane z produkcją CO i biliwerdyny po uwolnieniu hemu. (Anemia występuje u większości pacjentów z zaawansowanym rakiem.)

Biliverdyna w połączeniu z estrogenem i niedotlenieniem starzeje cytoszkielet, powodując nierównowagę chromosomów, powodując mutacje i aktywując „onkogeny”.

[…]
Pasuje do tych:
Ferrytyna jest raczej markerem stanu zapalnego niż niedoborem żelaza u osób z nadwagą i otyłością
Podwyższony wskaźnik masy ciała może prowadzić do hiperferrytinemii niezależnie od magazynów żelaza w ciele
ale badania KO są jak ablacja rytmu okołodobowego. Domyślam się, że niska ekspresja HO-1 we właściwym czasie może być pożądana (hormonalna, infekcje, zapobieganie gorszym uszkodzeniom), podczas gdy wysoka lub długa HO-1 jest destrukcyjna - jak w pewnych okolicznościach NO, CO - produkcja ferrytyny musi być czynnikiem, a tony rzeczy może zwiększyć Nrf2 / HO-1 (wit. D, AMPK), więc sytuacje, które znacznie go zwiększają w makrofagach, muszą być osią obrotu, ale makrofagi są związane z otyłością na tyle dużą, aby podejrzewać ich związek nawet wcześniej.
https://www.ahajournals.org/doi/full/10 ... 116.016165
Zakłócenie działania zegara dobowego poprzez selektywne usuwanie endogennego tlenku węgla
Pacjenci bezdechu sennego mają wysoki poziom tlenku węgla po śnie
Hormon tarczycy, trijodotyronina, kontroluje dojrzewanie makrofagów i funkcje: rolę ochronną podczas stanu zapalnego. - PubMed - NCBI
0 xAwatar użytkownika
Basia7
Posty: 979
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 41
x 88
Podziękował: 2214 razy
Otrzymał podziękowanie: 2171 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » sobota 18 kwie 2020, 01:35

Super wywiad z Dawidem Icke, skasowany z youtube,
ściągajcie i podowajcie dalej. Trochę długi ale warto wysłuchać.

https://www.bitchute.com/video/yrgOyP8jrW6f/?fbclid=IwAR3OdYH9D7oEC8J7jIXtE-Z5oLyan4uusw123n1QtdDBc-aTogLr44jmm9o
0 xAwatar użytkownika
Dams
Posty: 72
Rejestracja: sobota 21 mar 2020, 20:51
x 1
x 6
Podziękował: 44 razy
Otrzymał podziękowanie: 85 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: Dams » sobota 18 kwie 2020, 09:23

Dzisiaj wyszedłem, na dwór na 10 minut, i momentalnie zacząłem kaszleć ... Chyba wiemy co sypią z nieba teraz, i po co była przerwa kilku dni
0 xAwatar użytkownika
Kiszka
Posty: 989
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 12
x 50
Podziękował: 2041 razy
Otrzymał podziękowanie: 970 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » sobota 18 kwie 2020, 10:09

Nie zapominaj, że jest wiosna w pełni i w powietrzu masę antygenów lata.
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

Awatar użytkownika
Dams
Posty: 72
Rejestracja: sobota 21 mar 2020, 20:51
x 1
x 6
Podziękował: 44 razy
Otrzymał podziękowanie: 85 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: Dams » sobota 18 kwie 2020, 10:28

Nie no .. Ja nigdy na wiosny nie chorowałem na przeziębienia etc. Pierwszy raz mam tak, że lepiej czuję się w domu, niż jak wyjdę na chwilę
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26956 razy
Otrzymał podziękowanie: 17430 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 18 kwie 2020, 10:49

Basia7 pisze:
sobota 18 kwie 2020, 01:35
Super wywiad z Dawidem Icke, skasowany z youtube,
ściągajcie i podowajcie dalej. Trochę długi ale warto wysłuchać.
rewelacja, czyli egzosomy = covid19 !
czyli naturalna idpowiedź organizmu na trucizny to ś-virus19-ty

sprytnie to sobie wykombinowali, żeby cały świat wziąć za uzdę.


i test RT-PCR Z 1984 r.

kłamstwo za kłamstwem, tylko jak tu żyć z tym.
planują nam konc-lager jeszcze 1.5 roku !
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

zdro
Posty: 564
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 19
x 32
Podziękował: 502 razy
Otrzymał podziękowanie: 428 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: zdro » sobota 18 kwie 2020, 12:32

Widac utleniona adrenalina daje im natchnienie do tych bajek.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14866
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 784
Podziękował: 28014 razy
Otrzymał podziękowanie: 22517 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 18 kwie 2020, 17:50

WYJRZYJ NA ULICĘ, JESTEŚMY JAK "FOLWARK ZWIERZĘCY" - MIĘDZY TYRANIĄ A WOLNOŚCIĄ - Janusz Zagórski

https://www.youtube.com/watch?v=5lj_KjIDOqA

Nadawane na żywo 17 kwi 2020
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12339
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 865
x 275
Podziękował: 12057 razy
Otrzymał podziękowanie: 18475 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 18 kwie 2020, 18:49

Basia7 pisze:
sobota 18 kwie 2020, 01:35
Super wywiad z Dawidem Icke, skasowany z youtube,
ściągajcie i podowajcie dalej. Trochę długi ale warto wysłuchać.

https://www.bitchute.com/video/yrgOyP8jrW6f/?fbclid=IwAR3OdYH9D7oEC8J7jIXtE-Z5oLyan4uusw123n1QtdDBc-aTogLr44jmm9o
teraz już wiadomo na jaką okazję opkakowania FEMA:

Obrazek

Obrazek

PS. obejrzałem do połowy, "superpsychol E.Musk" :twisted:
Link do wywiadu w j. angielskim na londonreal.TV: https://londonreal.tv/icke
Angielskie pliki do pobrania: https://londonreal.tv/army
Alternatywne LINKI do pobrania polskiej filmu w wersji 720p, 907MB:
https://www.dropbox.com/s/125h6984yhw34 ... i.asf?dl=1
https://1drv.ms/u/s!AiL6NV8w2pqkjHF7T1GuxNs2uJaU - plik spakowany
https://kochanezdrowie.blogspot.com/202 ... kea-z.html
0 x


panta rhei

Kolendra
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 18 gru 2017, 08:33
x 11
x 12
Podziękował: 139 razy
Otrzymał podziękowanie: 169 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: Kolendra » sobota 18 kwie 2020, 20:05

FEMA... Déjà vu ? Przecież to już było jak była świńska grypa, chyba ktoś zrobił skopiuj wklej... Dokładnie to samo, ludzie, nie dajcie się robić w bambuko 😉
0 xeinie
Posty: 80
Rejestracja: środa 13 lut 2019, 22:04
x 12
x 4
Podziękował: 381 razy
Otrzymał podziękowanie: 191 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: einie » sobota 18 kwie 2020, 23:50

Wielka Brytania kupila nowe testy z Chin.. za 18 mln Euro, jak pisze https://www.welt.de/vermischtes/live206 ... ntry-37251
ktore okazuje sie - nie dzialaja :)

za https://www.nytimes.com/2020/04/16/worl ... st-uk.html
dla tych, co wola maszynowe tlumaczenie g666la na polski:
https://translate.google.com/translate? ... st-uk.html

EDIT: natomiast Iran postanowil przywrocic porzadek codzienny, mimo sprzeciwu oficjeli od zdrowia:
https://www.nytimes.com/2020/04/18/worl ... acker.html
Iran lifts Tehran’s lockdown, despite warnings from health officials.

With the coronavirus outbreak still raging within its borders, Iran on Saturday lifted the lockdown on its capital and called on government and private-sector employees to return to work.

The rest of Iran’s provinces had lifted a two-week lockdown and travel restrictions a week earlier. Schools and sporting events remain closed, and restaurants have been restricted to takeout.

President Hassan Rouhani has called his return-to-work policy a “smart distancing” strategy that will fight two enemies: the pandemic and the collapse of an economy that was already strained by international sanctions.

a po tlumaczeniu:
Iran znosi blokadę Teheranu, pomimo ostrzeżeń urzędników zdrowia.

Ponieważ epidemia koronawirusa wciąż szalała w jego granicach, Iran w sobotę zlikwidował blokadę kapitału i wezwał pracowników rządowych i sektora prywatnego do powrotu do pracy.

Reszta prowincji Iranu zniosła na dwa tygodnie blokadę i ograniczenia podróży tydzień wcześniej. Szkoły i wydarzenia sportowe pozostają zamknięte, a restauracje są ograniczone do wynos.

Prezydent Hassan Rouhani nazwał swoją politykę powrotu do pracy strategią „inteligentnego dystansowania”, która będzie walczyć z dwoma wrogami: pandemią i upadkiem gospodarki, która była już obciążona sankcjami międzynarodowymi.
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7673
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 253
Podziękował: 6070 razy
Otrzymał podziękowanie: 12097 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 19 kwie 2020, 00:05

0 xeinie
Posty: 80
Rejestracja: środa 13 lut 2019, 22:04
x 12
x 4
Podziękował: 381 razy
Otrzymał podziękowanie: 191 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: einie » niedziela 19 kwie 2020, 00:12

W US przeprowadzono badania, w ktorych stwierdzono, ze infekcja tzw CoVidem jest 50-85x wieksza niz zakladano, co porponuja wykorzystac do skalibrowania liczby chorych i umieralnosci
https://www.medrxiv.org/content/10.1101 ... 20062463v1
a tu automatyczne tlumaczenie wcale nie wujka:
Kontekst Zajęcie się COVID-19 jest palącym problemem zdrowotnym i społecznym. Do chwili obecnej wiele prognoz epidemii i polityk dotyczących COVID-19 zaprojektowano bez danych dotyczących seroprewalencji w celu poinformowania o parametrach epidemii. Zmierzyliśmy seroprewalencję przeciwciał przeciwko SARS-CoV-2 w hrabstwie Santa Clara. Metody 4 / 3-4 / 4, 2020, testowaliśmy mieszkańców hrabstwa pod kątem przeciwciał przeciwko SARS-CoV-2 za pomocą testu immunologicznego z przepływem bocznym. Uczestników rekrutowano za pomocą reklam na Facebooku kierowanych na reprezentatywną próbę powiatu według cech demograficznych i geograficznych. Zgłaszamy występowanie przeciwciał przeciwko SARS-CoV-2 w próbie 3330 osób, z uwzględnieniem kodu pocztowego, płci oraz rasy / pochodzenia etnicznego. Dostosowujemy również charakterystykę działania testu, stosując 3 różne szacunki: (i) dane producenta testu, (ii) próbę 37 kontroli pozytywnych i 30 kontroli negatywnych testowanych w Stanford oraz (iii) kombinację obu. Wyniki Nieskorygowana częstość występowania przeciwciał przeciwko SARS-CoV-2 w hrabstwie Santa Clara wyniosła 1,5% (dokładnie dwumianowy 95CI 1,11-1,97%), a częstość ważona populacją wyniosła 2,81% (95CI 2,24-3,37%). Zgodnie z trzema scenariuszami charakterystyki wydajności testu, populacja występowania COVID-19 w Santa Clara wahała się od 2,49% (95CI 1,80-3,17%) do 4,16% (2,58-5,70%). Szacunki dotyczące rozpowszechnienia obejmują od 48 000 do 81 000 osób zarażonych w hrabstwie Santa Clara na początku kwietnia, 50-85 razy więcej niż liczba potwierdzonych przypadków. Wnioski Rozpowszechnienie populacji przeciwciał SARS-CoV-2 w hrabstwie Santa Clara oznacza, że ​​infekcja jest znacznie bardziej rozpowszechniona niż wskazuje na to liczba potwierdzonych przypadków. Szacunki dotyczące rozpowszechnienia populacji można teraz wykorzystywać do kalibracji prognoz epidemii i umieralności.
0 xtaurus31
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 31 gru 2019, 20:27
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 14 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: taurus31 » niedziela 19 kwie 2020, 08:36

Witam.
Małe podsumowanie o coronawirusie : https://swprs.org/szwajcarski-lekarz-o- ... g_Qtu3F2dc
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7673
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 253
Podziękował: 6070 razy
Otrzymał podziękowanie: 12097 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 19 kwie 2020, 10:34

0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9219
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 387
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13264 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 19 kwie 2020, 11:16

Istnieje już kilka szczepionek, Bill Gates oficjalnie ogłosił, że rozpoczęli testy "jego" szczepionki na ludziach, czyli teoretycznie ma już papiery FDA. Oczywiście nie powiedział gdzie testują, ale domniemywać można.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
BABA
Posty: 1211
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 215
x 122
Podziękował: 4034 razy
Otrzymał podziękowanie: 2409 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: BABA » niedziela 19 kwie 2020, 11:22

Tu wkleję bo też dotyczy w dużym stopniu obecnej sytuacji z plandemią. Choć nie tylko jej, to szersze spojrzenie, które chętnym na to, może przywrócić poczucie własnej sprawczości. Naprawdę nie musimy się czuć podmiotami tego co się dzieje, możemy przejść do kreacji innej, chcianej przez Nas wersji zdarzeń. 8-)

Uszy Duszy #19 Dr Bruce Lipton

https://youtu.be/rg_IU3j3JkM
0 x


Wielu jest powołanych, lecz niewielu wybranych. Albowiem każdy wybiera Sam Siebie.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9219
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 387
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13264 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 19 kwie 2020, 11:35

Jeszcze jedna ciekawostka, statystyczna.
Przeprowadzono analizę pacjentów hospitalizowanych na Covid-19 zarówno w Chinach, USA, jak i we Francji.
W Chinach nie pamiętam jakiej grupy dotyczyło ale wyszło, że tylko 1,3% chorych było palaczami, w USA na grupie blisko 8 tysięcy ludzi, wyszło praktycznie to samo, a we Francji ok. 4% z hospitalizowanych było palaczami, ale dla mnie to nic dziwnego, bo we Francji w nieco starszych pokoleniach trudno znaleźć niepalących.
Naukowe wytłumaczenie jest takie, że nikotyna zwiększa ilość wapnia pozakomórkowego, choć mnie akurat to nic nie mówi, to dokładnie to samo robi witamina B3 w dowolnej postaci oraz kompleks D3 + K2.
Więc jak widać uwędzonym palaczom znacznie trudniej zapaść na Covid-19, a niepalący, mają jeszcze zdrowsze alternatywy.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

ODPOWIEDZ