Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

lewatywy

beadnorsi
Posty: 1519
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 3010 razy
Otrzymał podziękowanie: 2117 razy

lewatywy

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » niedziela 24 mar 2019, 11:50

Witam.Mam propozycje nowego tematu-lewatywy.Chcialbym sie w koncu przelamac i zrobic ta lewatywe,pytanie;ktora polecacie?Jaka najlepsza?Jakie bledy mozna popelnic?
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: lewatywy

Nieprzeczytany post autor: pawelz » niedziela 24 mar 2019, 13:50

Na forum kafeterii kiedyś był obszerny temat o lewatywach. Ja kiedyś robiłem ale przestałem. Najważniejsze to chyba zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt np. w sklepie medycznym. Mi na początku ciężko było utrzymać długo wlew szybko mnie pędziło do WC. Niektórzy pisali że wlewali sobie po 2 l jak kojarzę. Ja chyba nigdy tyle nie zmieściłem. Wiele osób stosuje lewatywy przy głodówkach, ponoć łatwiej się znosi głodówkę z czystymi jelitami bo organizm nie próbuje w sytuacji głodu absorbować jeszcze czegoś z jelit. Do lewatywy można używać różne płyny w zależności jakie ma spełniać funkcje. Niektórzy ponoć chcą usunąć w ten sposób złogi kałowe, ponoć to dobry sposób też na usunięcie pasożytów jeśli zastosuje się odpowiedni płyn. Ja używałem np. naparu rumianku dobry jest chyba do polecenia na początek bo jest łagodny. Ja sam się zastanawiam nad powrotem do lewatyw w celu usunięcia pasożytów. Moja rada na początek, kup zestaw do lewatywy, jak będziesz robił lewatywę musisz worek z płynem podwiesić gdzieś wyżej aby płyn spływał grawitacyjnie do jelit chyba że ktoś Ci będzie pomagał, najlepiej chyba zrobić to w wannie. Na początek spróbuj małą np. 0,5 l. Jak płyn wpłynie możesz zrobić tzw. świecę unosząc nogi leżąc na plecach aby płyn spenetrował jelita. Spróbuj utrzymać płyn w jelitach z 10 minut ale możliwe że wcześniej popędzi Cię do WC. Na początek lewatywa to dziwne uczucie jak Ci się płyn wlewa do jelit ale to nic strasznego ani bolesnego. Płyny do lewatyw są różne, naturalna parzona kawa, napary ziołowe, sama woda, na pasożyty to chyba woda po zaparzeniu w niej czosnku ale głowy nie dam.
0 x



Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 593
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 881 razy
Otrzymał podziękowanie: 820 razy

Re: lewatywy

Nieprzeczytany post autor: euroscan » niedziela 24 mar 2019, 18:25

- wg dr Nadzieżdy Siemionowej, obecnie już nie robi się żadnejświecy, to była stara metoda.
- wlwwamy 4 x po 0.5 litra płynu do jelit, stosując metodę kolankowo-łokciową.
- woda ma mieć temperaturę pokojową, w żadnym wypadku nie ciepłą czy gorącą.
- w Akademii Regeneracyjnej stosuje sie lewatywy 2 x dziennie i tak przez 2 tygodnie.
- powinno się stosowac lewatywę zasadniczą , np. z jakims dodatkiem a zaraz potem lewatywę z wodą z solą, aby poprzednią lewatywę wypłukać.
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 95
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: lewatywy

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » poniedziałek 25 mar 2019, 10:45

Ja robiłam lewatywy non stop przez 3 miesiące. Było to ok 3 lat temu, oczyszczałam organizm z wszystkiego. Robiłam je codziennie i wychodziły mi różne cuda. Najgorzej było się przełamać ale jak spróbowałam to się okazało że to "bułka z masłem". Schudłam wtedy ok 10kg ale nie to było moim celem. Robiłam różne, jednak najlepsze efekty w oczyszczaniu były po kawie. Samopoczucie super. Czułam przypływ energii. Jednak tej lewatywy nie powinny robić osoby chore na serce.
Robiłam też z sodą oczyszczoną, węglem aktywnym, magnezem. Tutaj naprawdę można pokombinować. Przyświecała mi myśl "co mnie nie zabije to mnie wzmocni".
0 x



beadnorsi
Posty: 1519
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 3010 razy
Otrzymał podziękowanie: 2117 razy

Re: lewatywy

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » niedziela 31 mar 2019, 18:10

Basiu,jakies szczegoly? ile?co?jak?temperatura wody?
0 x



cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: lewatywy

Nieprzeczytany post autor: cedric » piątek 12 lip 2019, 18:29

Lewatywa z maślanu sodu

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1612357

Gastroenterology. 1992 Jul;103(1):51-6.
Effect of butyrate enemas on the colonic mucosa in distal ulcerative colitis.
Scheppach W1, Sommer H, Kirchner T, Paganelli GM, Bartram P, Christl S, Richter F, Dusel G, Kasper H.

"Streszczenie
Wykazano, że irygacja krótkołańcuchowych kwasów tłuszczowych łagodzi stan zapalny w zapaleniu jelita grubego. W tym badaniu badano wpływ maślanu na 10 pacjentów z dystalnym wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego, którzy nie reagowali lub nie tolerowali standardowej terapii przez 8 tygodni. Przez 2 tygodnie byli leczeni maślanem sodu (100 mmol / L) i 2 tygodnie placebo w kolejności losowej (badanie metodą pojedynczej ślepej próby). Przed i po leczeniu obserwowano objawy kliniczne i stopień zapalenia oceniano endoskopowo i histologicznie. Proliferację odbytnicy oceniano metodą autoradiografii. Po irygacji maślanem częstotliwość stolca (n / dzień) zmniejszyła się z 4,7 ± 0,5 do 2,1 ± 0,4 (p mniej niż 0,01) i wypływ krwi u 9 z 10 pacjentów. Wynik endoskopowy spadł z 6,5 +/- 0,4 do 3,8 +/- 0,8 (p mniej niż 0,01). Histologiczny stopień zapalenia zmniejszył się z 2,4 +/- 0,3 do 1,5 +/- 0,3 (p mniej niż 0,02). Całkowita proliferacja krypt nie uległa zmianie, ale górny wskaźnik oznakowania krypt spadł z 0,086 +/- 0,019 do 0,032 +/- 0,003 (P mniej niż 0,03). W przypadku placebo wszystkie te parametry pozostały niezmienione. Dane te potwierdzają pogląd, że niedobór maślanu może odgrywać rolę w patogenezie dystalnego wrzodziejącego zapalenia jelita grubego i że nawadnianie maślanem poprawia ten stan.""

Ciekawy artykuł o paradoksie maślanu

https://ngmedicine.com/scfas-part-3-dec ... -be-toxic/
0 x



beadnorsi
Posty: 1519
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 3010 razy
Otrzymał podziękowanie: 2117 razy

Re: lewatywy

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » piątek 06 wrz 2019, 14:38

Apropo lewatyw,Siemionowa piesze ,ze nie uzywac do nich mineralnej wody,bo wczesniej czy pozniej wychodza jakies powiklania,nawet po kilku latach.Pytanie;moze byc destylowana?To chyba najlepszy wybor,chce zaczac od rumiankowej,po przyzwyczajeniu zabieram sie za sodowo-solna jak polecal Nieumywakin.
0 x



Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 95
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: lewatywy

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » niedziela 07 lis 2021, 22:00

Czas na lewatywę z kawy | Terapia Gersona | Oczyszczanie wątroby i organizmu
https://www.youtube.com/watch?v=0wZNre64O4I
0 x



ODPOWIEDZ