Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

UKŁAD LIMFATYCZNY

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19676 razy

Re: UKŁAD LIMFATYCZNY

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 21 lip 2021, 00:45

NGC6960 pisze:
środa 14 lip 2021, 09:00
Lekarz nie potrafił wytłumaczyć poprawy w tak krótkim czasie.
przeczytaj ten znakomity wywiad, może coś wniesie :
cedric pisze:
poniedziałek 15 mar 2021, 15:03
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... ez-krzemu/
opowiada Stanisław Szczepaniak, wynalazca i prezes Jednostki Innowacyjno-Wdrożeniowej INWEX Sp. z o.o.
w wywiadzie z Rafałem Górskim.
nie lekarze koniecznie, docierają do sedna problemów- APW - ANALIZA PIERWIASTKOWA WŁOSA

oraz:
viewtopic.php?f=16&t=1084&p=129825&hilit=rak#p129825
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

beadnorsi
Posty: 1517
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 3009 razy
Otrzymał podziękowanie: 2117 razy

Re: UKŁAD LIMFATYCZNY

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » niedziela 22 sie 2021, 11:51

Witam.Dlugo nie pisalem,a dzieje sie u mnie troszke.Trzeci tydzien po urlopie w domu.
Dziure NIA zamknalem przed wyjazdem na urlop-kompletnie nic nie pomogla/PIERWSZY RAZ ZDARZYLO SIE TAKIE COS.
Na wakacje pojechalem wiec w stanie takim,jak po srowidzie.
Opalilem sie na "braz",wiec D3 mysle mam w nadmiarze.
Na wakacjach oczywiscie "zadyszki" pojawialy sie,lecz nad samym morzem czulem sie nawet dobrze.
Zrezygnowalem kompletnie z kawy,z ziemniakow takze,czuje sie lepiej.
Wygladalo mi to tez na braki magnezu,wiec zwiekszylem suplemacje,dodalem wanne ponownie z chlorkiem i siarczanem jak i co2.
Pojawialy sie bole w roznych czesciach ciala,bolalo mnie pod lewym zebrem,zeby po 2 godzinach pojawic sie pod prawym zebrem.Pozniej w klatce piersiowej po prawej stronie,po czym po lewej i tak dalej,za chwile znowu pod zebrami i tak do znudzenia.
Za namowa "Lasta" ;) wlaczylem na czczo sok z dwoch cytryn w 500 ml wody codziennie rano i bole sie skonczyly.
Na urlopie stosowalem tez przez kilka dni sok ze swiezego ziemniaka,jakos zle sie po nim czulem.Enzymy trawienne tez stosowalem na czczo,tez czulem sie jakby gorzej.
Dzis zadyszka pojawia sie czasem ,ale jakby byla coraz slabsza.
Codziennie,no moze prawie,biore 25 tys d3,850 k2,10 tys A,Q-10,luteine do posilku z tluszczem.
WU nie bralem juz dawno.Soda gaszona codziennie,ale pozniej obowiazkowo b-complex+magnez +niacyna tak z 2/3 razy dziennie.
Za namowa "Lasta" do napojow z Psylium dodawalem sody i lugola,dziala niezle,niedlugo wracam do tej mieszanki,zeby ubic kandide w jelicie prostym,gdzie lewatywa nie dociera.
Przygotowuje sie do lewatyw z kawy,patrzac,jak dziala woda z cytryna na mnie,mam cos z watroba(woda z cytryna wyraznie mi sluzy)
Zastanawiam sie,czy lewatywy z samej sody mi nie zaszkodzily?Dr.ogolow mowi tylko o sodzie,za to wszyscy inni o sodzie w polaczeniu z sola,aby zapobiec demineralizacji.Moze to,co uznalem za skutek uboczny wywalenia gniazda Candidy bylo wlasnie tym?
Czlowiek uczy sie na bledach,nastepnym razem dodam do sody wlasnie soli,lecz poczekam z tymi lewatywami jeszcze troszke.
Zajme sie raczej lewatywami z kawy,oczywiscie po uzupelnieniu magnezu i poprawie samopoczucia,choc czytalem komentarze ,ze wlasnie po tych lewatywach czlowiek czuje sie wspaniale i dostaje mase energi.
Martwi mnie to,ze NIA nic nie pomogla,byc moze teza o zniszczeniu czerwonych krwinek przez srovid jest prawdziwa.
Dodam sok z buraka od dzis ponownie,mam w planie kupic z allegro kwas solny i uzywac do zakwaszenia zoladka,zrobic analize pierwiastkowa wlosa,zrobic salicynian miedzi(MOZE KTOS MI ODSPRZEDA TROSZKE;BO MARNY ZE MNIE CHEMIK :D )
Rok 2021 jest dla mnie bardzo ciezkim rokiem,zdrowotnie czy finansowo.Moze tak ma byc,najpierw pocierp,pozniej odpoczniesz ;)
pozdrawiam serdecznie.
ps.Blu wracaj do nas,rodziny sie nie opuszcza :lol:
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19676 razy

Re: UKŁAD LIMFATYCZNY

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 28 lut 2024, 21:15

beadnorsi pisze:
środa 28 lut 2024, 18:01
..Moglem tak jak planowalem odwiedzic instytut gersona ,wyczyscic jelita i watrobe i bylbym najprawdopodobniej dawno zdrowy/zdrowszy ..
spróbuj to wysłuchać, to ma sens:

już było kilka lat temu tutaj:
Oczyszczanie limfy

https://youtu.be/x4ebKjicXMM
Nigdy nie dopuszczajcie do zastoju limfy!!
czyta Lora Szeremietiew


https://youtu.be/pgmPmQsJ2bo
Tlenek magnezu -MgO.

Podstawą powrotu do zdrowia jest oczyszczenie jelit
oraz odblokowanie watroby.

Przy długotrwałej candidozie zawsze jest zapalenie jelita cienkiego. Co więcej przy tej okazji dodam wchłanianie i przyswajanie jodu odbywa się własnie na powierzchni jelita cienkiego i wszelkie leczenie chorób tarczycy bez leczenia jelita cienkiego jest niemożliwe.
Lebiediew w swoich książkach poleca jako dobry środek oczyszczający i leczący jelito

tlenek magnezu -MgO.

Twierdzi on że jest to bardzo bezpieczny środek przeczyszczający o szczególnym działaniu. Nie niszczy on ścianek jelit ,ale rozkłada i przerzedza gęsty śluz w którym żyją i mnożą się pasożyty i zakażenia.
Lebiedew .który leczył ludzi obłożnie chorych na raka właśnie zamiast lewatyw na początku oczyszczał w ten sposób jelita .

Przez pierwszy tydzień leżac w łóżku – dwa zażywania MgO czyli małą ilośc na koniuszku noża
Zauważyć można przelewanie się płynu w jelicie cienkim i wyjście 4-5 razy w ciągu doby śluzu który nie jest biegunką.Stolec spokojny pod pełną kontrola. Twierdzi on także, że MgO posiada oprócz tego jeszcze ok.12 pożytecznych właściwosci np.:

1/poszerza przewody żółciowe
2/porzerza naczynia krwionosne
3/poprawia jakosc leukocytów
4/bierze udział w budowie naszych błon komórkowych
5/niszczy otorbienia nowotworów

We współczesnych poradnikach aptekarskich nic o tym nie znajdziecie ,ale lekarze w Rosji przed 1917r ordynowali przyjmowanie go przy brodawkach i łagodnych nowotworach.

Recepta:
miesieczne przyjmowanie 3xdziennie na koniuszku noża.
onkologicznie chorzy przyjmija 1 małą łyzeczke na 200ml wody – roztwór dokładnie rozmieszać.
Pić raz dziennie przez 20dni ,a ostatniego dnia na noc.

Wszystkim innym wystarczy 12-15dni w zależnosci od stanu jelit,

Na skutek przyjmowania mieszanki magnezowej i przy scisłym przestrzeganiu zasad poprawnego żywienia stan jelita cienkiego gwałtownie sie poprawia.

Lebiedew uwaza (ł), że Sól epsom MgSO4 jest zbyt drastyczna , może być to „pogotowie” przy zaparciach ale wg niego rycyna jest lepsza bo przy okazji jest bakteriobójcza
Poza tym oczyszczanie jelit przeprowadza sie cyklem miesieczych lewatyw z dziurawca i rumianku

Wszystkie te „cuda” które porosły nasze jelita i żyja w nich zaczynaja wychodzić lawinowo dopiero po 21-22 dniach codziennych lewatyw wykonanych po porannym opróznieniu jelit

Problem indoksynacji rozwiązywał piciem wywaru z owsa ( zestaw potrzebnych aminokwasów ) a awitaminozę przepisując wywary z igliwia , które przy okazji sa tez lekarstwem przeciwgrzybicznym i dobrym na glisty.
W tym czasie pamietać o piciu swiezo wyciskanych soków ( 50ml marchew,50ml burak ,niesłodkie jabłko, jedna cała cytryna )
Nie zapomnijcie tez o zakwaszaniu żołądka ( naturanie -po trochę kiszonej kapusty ,ogórków, lub inne małosolne warzywa)

Co do nafty Lebiediew ma negatywny stosunek ponieważ wg. niego nikt przy jej pomocy się nie wyleczył, a za to widział chorych ze zniszczoną wątroba po niej .
Wg niego bezpieczniejsza jest tzw kreolina przy ostrożnym zastosowaniu ( zakup tylko w sklepach weterynaryjnych)

Uwaga dla wszystkich !!!! ;

wirusy, chlamydie,lamblie,toksoplazmoza,i prawie wszystkie rodzaje glist mnoża się tylko w obecności protein pochodzenia zwierzęcego
Z G. Lebiediewa.
H. Clark też tlenek magnezu polecała.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

beadnorsi
Posty: 1517
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 3009 razy
Otrzymał podziękowanie: 2117 razy

Re: UKŁAD LIMFATYCZNY

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » niedziela 03 mar 2024, 09:26

Dzieki @Grzesiu,dawno o tym zapomnialem... Tlenek magnezu......Jezu :evil:
0 x



ODPOWIEDZ