Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Znamiona - ponadprzeciętna ilość

kotwil52
Posty: 31
Rejestracja: czwartek 22 gru 2016, 16:25
x 2
x 1
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 11 razy

Znamiona - ponadprzeciętna ilość

Nieprzeczytany post autor: kotwil52 » piątek 30 gru 2016, 01:54

Witam.
Mam predyspozycje genetyczne do powstawania dużej ilości znamion. Są one różnego rodzaju. Dlaczego uważam, że jest to przypadłość genetyczna?, dlatego że mój tata ma dużo czarnych kropek i mama w swoim przypadku ma większe wypukłe, W wyniku kumulacji genów mam mieszankę na swoim ciele i zauważyłem, że z każdym rokiem przybywa. Nie ukrywam, że przeszkadza mi to nie tylko ze względu estetycznego, ale tego, że latem nie mogę narażac swojego ciała na zbyt długie opalanie, po to aby uchronić się przed ewentualnym czerniakiem. Różne rzeczy polecają na usuwanie od glistnika jaskółcze ziele po wycinanie chirurgiczne. Jednak co mi to da skoro jedno usunę a potem pojawią się następne. Trzeba zablokować przyczynę. Epigenetyka głosi, że geny można aktywować lub dezaktywować poprzez czynniki, które wpływają na nas. Wierze, że jest możliwe zablokowanie dalszego powstawania znamion i dlatego pytam. Co by warto zrobić w moim przypadku?
1 x



xeal
Posty: 51
Rejestracja: piątek 21 paź 2016, 21:03
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 11 razy

Re: Znamiona - ponadprzeciętna ilość

Nieprzeczytany post autor: xeal » piątek 30 gru 2016, 18:59

Też mam ten problem, mam np na twarzy znamiona w identycznych miejscach jak mój dziadek.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Znamiona - ponadprzeciętna ilość

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 30 gru 2016, 20:23

@kotwil, ja na twoim miejscu zafundowałbym sobie porządny biorezonans. Te różne znamiona, pieprzyki często mają całkiem przyziemne wirusowe pochodzenie. Szczególnie chodzi o wirusy zaczynające się na H.. z brodawczakiem i innymi w komplecie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

xeal
Posty: 51
Rejestracja: piątek 21 paź 2016, 21:03
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 11 razy

Re: Znamiona - ponadprzeciętna ilość

Nieprzeczytany post autor: xeal » piątek 30 gru 2016, 20:36

Jakimi produktami można wytępić wirusy "wszystkkie" czy nie ma takowego;)?
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Znamiona - ponadprzeciętna ilość

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 30 gru 2016, 20:59

Wszystkie? To możliwe, ale z ich nosicielem włącznie. A na serio, to nie ma nic uniwersalnego. Najprościej chyba selektywnym biorezonansem, np. Spoky2 lub coś innego, ale też długo.
Z suplementów magnez, lit, cynk, zwłaszcza w postaci octanu cynku. Z aminokwasów Lizyna i Treonina.
Na wirusy w otoczce lipidowej BHT.
Oczywiście też "szerokopasmowa" woda utleniona, doustnie lub inhalacje i dyskusyjny MMS.
Zawirusowanie często świadczy o obecności metali ciężkich w organizmie, także o zakwaszeniu organizmu.
Więc tak na prawdę, bez kompleksowego podejścia zbyt wiele zrobić się nie da.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

kotwil52
Posty: 31
Rejestracja: czwartek 22 gru 2016, 16:25
x 2
x 1
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 11 razy

Re: Znamiona - ponadprzeciętna ilość

Nieprzeczytany post autor: kotwil52 » poniedziałek 06 mar 2017, 21:16

Dlaczego biorezonans jest uważany za rzetelne, żródło, które wykrywa problemy. Może ktoś podesłać jakeś rzetelne żródło, nie opinie, najlepiej badania o skuteczności biorezonansu. Natknołem się na angielską wikipedie( której nieomylność jest traktowana praktycznie na równi z fachowymi żródłami akademickimi), która mówi, że skuteczność biorezonansu nie jest wyższa niż efekt placebo.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Znamiona - ponadprzeciętna ilość

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 06 mar 2017, 22:23

której nieomylność jest traktowana praktycznie na równi z fachowymi żródłami akademickimi)

Traktowałbym wiki-pedię z bardzo ograniczonym zaufaniem ze względu na sponsorów tejże, tych samych
co finansują badania ''naukowe'' wszelkiej maści.
Metody akademickie mają skuteczność własnie niższą niż placebo i to jest problem nierozwiązywalny.
Na wszystko taśmowo paracetamol i sterydy lub agresyna chemia.
Koszt wykonania takiego testu nie odbiega lub jest niższy od standardowych badań klinicznych.
Ty wybierasz.
Jak masz jakies objawy mogące miec związek z pasożytami nic lepszego raczej nie ma.
Sa poglądy, ze tytułowe znamiona to efekt zanieczyszczenia wątroby i nie tylko.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Znamiona - ponadprzeciętna ilość

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 06 mar 2017, 22:34

kotwil52 pisze: Mam predyspozycje genetyczne do powstawania dużej ilości znamion. Są one różnego rodzaju. Dlaczego uważam, że jest to przypadłość genetyczna?, dlatego że mój tata ma dużo czarnych kropek i mama w swoim przypadku ma większe wypukłe, W wyniku kumulacji genów mam mieszankę na swoim ciele i zauważyłem, że z każdym rokiem przybywa. ?

Wg Rosjan te genetyczne przypadłości to genetyczne pasożyty, i bardzo często jest to prawda.

Choroby, o których przez wiele lat słyszeliśmy, że związane są z wiekiem i dziedzicznością (uwarunkowane w DNA od urodzenia), świetnie się leczy. Z powodzeniem można leczyć stwardnienie rozsiane w początkowym stadium (podmorem zmieszanym z 20-procentowym wyciągiem z propolisu). Chorzy, którzy ściśle przestrzegają odżywiania makrobiotycznego i wykonują pierwsze trzy schematy, stłumiwszy inwazję glist, szybko osiągają poprawę. Bez większego trudu można leczyć porażenia układu sercowo-naczyniowego. Zmiany w mięśniu sercowym i zastawkach, skręcenia naczyń i stenokardia pojawiają się w efekcie wieloletniego oddziaływania infekcji i robaków.
Neuropatologię zaliczaną do nieuleczalnych dystonii wegetatywno-naczyniowych (nerwica serca) należy przekazać w ręce parazytologów i specjalistów od chorób zakaźnych.
Spotkałem się ze wstrząsającymi przypadkami wieloletnich strasznych chorób dziedzicznych, na które umierały całe rodziny, a których powodem były robaki. Histeria, ciągłe bóle głowy, napady padaczkowe w większości przypadków prowokowane są przez różne rodzaje glist i ich larwy. Po pozbyciu się przez chorych robaków i po pełnym przywróceniu czynności wątroby choroby znikają na zawsze!!!
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

kotwil52
Posty: 31
Rejestracja: czwartek 22 gru 2016, 16:25
x 2
x 1
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 11 razy

Re: Znamiona - ponadprzeciętna ilość

Nieprzeczytany post autor: kotwil52 » poniedziałek 06 mar 2017, 22:46

Mam na myśłi to, że internecie jest masa śmieci. Coraz większy biznes robi się na naturalne metody leczenia chorób. A to czosnek albo burak, ktory wyleczy raka. Trzeba w miarę umiejętnie filtrować infomacje dlatego pytam o jakieś badania, suche fakty bez interpretacji.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Znamiona - ponadprzeciętna ilość

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 06 mar 2017, 22:58

Widzisz kolego, masz rację, trzeba filtrować. Akurat burak i czosnek leczą raka! Czosnek jest nawet silniejszy ok 10 000 razy od którejś chemii, nie powoduje efektów ubocznych.
Badania biorezonansem metodą Volla (EAV) są oficjalnymi badaniami w Niemczech i w Rosji.
A "badań" tych badań nie znajdziesz, co najwyżej jakieś porównania rezultatów. Niestety jest prawdą, że wynik badania mocno zależy od operatora i są firmy i operatorzy, którzy naciągają.
Ale o tym jest cały temat, dobrze byłoby, abyś go sobie przeczytał;
http://cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.php?f=17&t=1167
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Znamiona - ponadprzeciętna ilość

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 06 mar 2017, 23:01

Mam na myśłi to, że internecie jest masa śmieci.

Z pewnością, bo 95% internetu kontroluje farmacja i ''nauka'' finansowana przez bigfarmę.
Altermed (dobry) jest gdzieś pomiędzy, trudno jest to wyłowić, ale jestes na właściwej scieżce.
Ty wybierasz, i tylko sam możesz się wyleczyć.
Znajdź przyczynę, maskowanie objawów prowadzi donikąd.

viewtopic.php?f=17&t=789&p=57056&hilit=dr+clark+lekarzem#p57056
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

kotwil52
Posty: 31
Rejestracja: czwartek 22 gru 2016, 16:25
x 2
x 1
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 11 razy

Re: Znamiona - ponadprzeciętna ilość

Nieprzeczytany post autor: kotwil52 » poniedziałek 06 mar 2017, 23:05

Leczy raka miałem na myśli to, że jest to cudowny środek, dzięki któremy po paru dniach stosowania, już go nie będzie. Należy też wziąśc pod uwagę z jakiego żródła może być ten czosnek bo chiński może zaszkodzić :)
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Znamiona - ponadprzeciętna ilość

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 06 mar 2017, 23:44

cudowny środek, dzięki któremy po paru dniach stosowania,

Nie ma takich cudów, rak to wieloletni proces zazwyczaj.
Likwidacja przyczyn też musi trwać.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Mun
Posty: 2
Rejestracja: środa 22 wrz 2021, 14:10
x 16
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Re: Znamiona - ponadprzeciętna ilość

Nieprzeczytany post autor: Mun » niedziela 04 cze 2023, 11:30

Dorzucę coś na temat Wikipedii.
Około rok temu przeczytałem, że grubo ponad 70 % haseł w Wikipedii jest redagowanych przez algorytm - na bazie tego co jest dostępne w internecie.
A tego, jak jest zaprogramowany algorytm, oczywiście nie wiemy.
0 x



ODPOWIEDZ