Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Informacje, o których nie powie ci lekarz

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Informacje, o których nie powie ci lekarz

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 01 paź 2015, 23:03

Ostatnie rewelacje dotyczące obsługi pacjenta są nawet pozytywne dla nas zwykłych szaraczków, otóż:

1.Skierowanie do jakiegokolwiek lekarza, jest ważne do niego przez cały rok a nawet w niektórych przypadkach dwa lata.
Czyli nie musimy za każdym razem starać się o nowe skierowanie, do tego samego lekarza jak dotychczas było. :D

2. Odbieranie wyników badań ( szczególnie za bliskie nam, starsze osoby) nie jest już problemem, gdyż trafiają one teraz bezpośrednio do karty pacjenta.
Oczywiście odbierzemy je przy bezpośredniej wizycie, konsultacji u lekarza. :D
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Informacje, o których nie powie ci lekarz

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 01 paź 2015, 23:14

Czyli oznacza to, że takie wyniki przekazywane są bezpośrednio do lekarza prowadzącego, do karty pacjenta ... fajnie.
Nasza "medycyna" ruszyła z miejsca, ale jakie to daje pole manewru, to już tylko wyobraznia i potrzeba chwili decyduje. ;) :lol:

Idąc Twoim tematem pozwolę sobie na przypomnienie tzw. "karty możliwości pacjenta", którą zamieściłeś w innym temacie ( viewtopic.php?f=16&t=808&p=41724&hilit=Prawa+pacjenta#p41449 ):

janusz pisze:Obrazek Ciekawe czy lekarze to kiedyś widzieli... ;)
viewtopic.php?f=16&t=808&p=41724&hilit=Prawa+pacjenta#p41449

abcd pisze:
janusz pisze:Obrazek Ciekawe czy lekarze to kiedyś widzieli... ;)

Dwa dni temu dowiedziałem się od osoby, która redagowała czasopismo medyczne dla jednej z firm farmaceutycznych w Łodzi, że lekarze doskonale wiedzą o tych prawach i znają tę ulotkę ale panuje pośród nich ogólny spisek milczenia by pacjenci nie dowiedzieli się o tym nic, a przynajmniej jak najmniej. Nie wolno tej osobie było zamieszczać tego typu informacji w owej gazetce i jest nieoficjalny odgórny zakaz zamieszczania tego typu plakatów w przychodniach itp. :lol: :twisted:
viewtopic.php?f=16&t=808&p=41724&hilit=Prawa+pacjenta#p41721
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Informacje, o których nie powie ci lekarz

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 01 paź 2015, 23:17

Nie jestem pewien, ale to chyba też nadaje się do tego tematu (jeśli nie, to proszę usunąć) ;) :

janusz pisze:Chciałabym wiedzieć, czy w karcie choroby już wpisuje się w Polsce "opętanie przez diabła"? :o
PAULINA MŁYNARSKA

Wracając z Warszawy w góry, słuchałam sobie radia. Przypadkiem trafiłam na audycję "Nocne światła" w Radiu Plus, prowadzoną przez niejakiego Pawła Krzemińskiego i
już nie mogłam zmienić stacji.

Jego gościem była Dominika Skrok-Wolska, lekarka psychiatra i neurolożka, z doktorskim tytułem. Zatrudniona, jak twierdzi w szpitalu w Świeciu i przyjmująca, jak zrozumiałam, w przyszpitalnej poradni.

Przez dwie godziny rzeczona pani perorowała, z naukową swadą o tym, że większość jej pacjentów to ludzie opętani lub dręczeni, bądź też zniewoleni przez szatana i inne złe duchy. Jej zdaniem, takie choroby jak: depresja, stany psychotyczne, schizofrenia, choroba dwubiegunowa, uzależnienia i zaburzenia kompulsywno - obsesyjne, są spowodowane przez działanie demona. W związku z tym kieruje ona swych pacjentów na mszę, do spowiedzi i do komunii, a w cięższych przypadkach - na egzorcyzmy. Współpracuje z egzorcystą tak, jak można współpracować z fizjoterapeutą.

Rozumiem, że jeśli jutro zgłoszę się z omamami do szpitala, funkcjonującego w świeckim państwie w ramach NFZ, może się okazać, że i ja zostanę skierowana na egzorcyzmy.

W tej sytuacji chciałabym wiedzieć, czy w karcie choroby też już wpisuje się w Polsce "opętanie przez diabła"? Czy diagnoza obejmie również określenie który to – Belzebub? Rokita? Pani doktor Skrok – Wolska mówiła o różnych!

Chciałabym wiedzieć, czy NFZ podpisuje umowy z egzorcystami? I co znajdę w wypisie, kiedy już mnie uwolnią w szpitalu od złego ducha? Na ogół, obok diagnozy jest tam opis zastosowanej terapii i zalecenia. Spodziewam się, że jednym z nich będzie regularne uczęszczanie na mszę i zaprzestanie życia w grzechu.

Pytam, bo po tej audycji, chyba się zgłoszę! Ciągle mam nadzieję nie było żadnej audycji...

P.S. Zamierzam zgłosić sprawę do konsultanta krajowego ds. psychiatrii oraz do rzecznika praw pacjenta. CDN.

Dyrektor Wojewódzkiego Szpital Dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. dra Józefa Bednarza , Wiesław Kiełbasiński oraz jego zastępca ds. medycznych Mirosław Biedrzycki z zaskoczeniem przyjęli mój telefon powiadamiający o praktykach dr. Dominiki Skrok-Wolskiej. Czekam na ich komentarz, po zapoznaniu się z treścią audycji w Radiu Plus.



Skierowanie na egzorcyzmy? Nie ma problemu. Ciąg dalszy :?
PAULINA MŁYNARSKA

Jestem po rozmowie z dr Dominiką Skrok - Wolską, gościem audycji w Radiu Puls, w którym to Pani doktor twierdziła, że choroby jak: depresja, stany psychotyczne, schizofrenia, choroba dwubiegunowa, uzależnienia i zaburzenia kompulsywno - obsesyjne, są spowodowane przez działanie demona. Nie zaskoczę Was, jeśli napiszę, że Pani Dominika nie widzi żadnego problemu.

Uważa, że jako lekarz ma prawo zbierać wywiad i pytać o światopogląd i do tego się ogranicza. To co mówiła w Radiu jest jej prywatną opinią. Ciekawe.

Wczoraj, w Radiu Plus, opowiadała między innymi o pacjentce, której sugerowała, że jej problemy mają przyczynę w tym, że ta nie zorganizowała katolickiego pochówku mężowi.

Pacjentka zdenerwowała się, nakrzyczała na lekarkę pytając, co to ma do rzeczy, po czym wybiegła i już nigdy nie wróciła na terapię. Dr. Skrok-Wolska skomentowała (piszę z pamięci) "Dotknęłam najwyraźniej czułego punktu. Ta pacjentka już nie wróciła, odciągnął ją ode mnie zły duch!"

Pytanie brzmi, czy dyplomowany psychiatra, praktykujący w szpitalu utrzymywanym przez NFZ, który opowiada o tym, że jego pacjenci są opętani lub dręczeni przez szatana, tu upatrując przyczyny ich schorzeń, może potem twierdzić, że to jego prywatna opinia.

Jeśli tak, to onkolodzy mogą swobodnie zacząć utrzymywać w mediach, że rak jest np. karą bożą, a powodzenie leczenia będzie zależało od przyjmowania sakramentów itd.

Odpowiedź szpitala:

Obrazek

http://paulinamlynarska.natemat.pl/9043 ... zez-diabla :shock:
viewtopic.php?f=16&t=808&p=41724&hilit=Prawa+pacjenta#p41708
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

baba
x 129

Re: Informacje, o których nie powie ci lekarz

Nieprzeczytany post autor: baba » piątek 02 paź 2015, 08:54

Zaczynam nie wyrabiać z tą absurdalnie śmieszną rzeczywistością. Gdyby nie to że to nie jest śmieszne bo ktoś przez to cierpi.
A może ujmując sprawę ezoterycznie - pani doktor "swoje" w pacjentach widzi? :mrgreen:
0 x



Awatar użytkownika
analityczka
Posty: 443
Rejestracja: wtorek 21 kwie 2015, 16:16
x 1
x 12
Podziękował: 230 razy
Otrzymał podziękowanie: 584 razy

egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: analityczka » piątek 02 paź 2015, 18:06

abcd pisze:Nie jestem pewien, ale to chyba też nadaje się do tego tematu

Oj tam, oj tam :)
viewtopic.php?f=15&t=914&p=29557&hilit=egzorcyzmy#p15711
Tekst Pauliny Młynarskiej już wklejał Janusz 12 sie 2015, 23:17
viewtopic.php?f=16&t=808&p=41708&hilit=egzorcyzmy#p41708
0 x


* Informacja bez sprawdzenia wiarygodności źródeł jest tylko hipotezą.
* Ja mogę być nieobiektywna, dowody – nie.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Informacje, o których nie powie ci lekarz

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 23 kwie 2019, 23:51

Jędrzej Soporowski na Konferencji "Czego Ci lekarz nie powie" 6 kwietnia 2019 Harmonia-Poznań

https://www.youtube.com/watch?v=OnF_j_0ymtc

Opublikowany 21 kwi 2019
Jędrzej Soporowski na Konferencji "Czego Ci lekarz nie powie" 6 kwietnia 2019 w Centrum Konferencyjnym Hotel Novotel w Poznaniu
Temat wykładu: "Probiotyki zaprogramowane na zdrowie - Profilaktyka probiotyczna w diecie współczesnego człowieka"
Organizator: Instytut Promowania Zdrowia, Harmonia Twoje Zdrowie Twoja Odpowiedzialność
Jędrzej Soporowski: dietetyk, specjalista profilaktyki probiotycznej i probioterapii. Autor receptur produktów probiotycznych. Specjalista żywieniowy. Promotor ekologii życia.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Informacje, o których nie powie ci lekarz

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 24 kwie 2019, 23:44

dr Jerzy Jaśkowski cz.1 na Konferencji "Czego Ci lekarz nie powie" 6 kwietnia 2019 Harmonia-Poznań

https://www.youtube.com/watch?v=FYNnr2c2myI

Opublikowany 18 kwi 2019
dr Jerzy Jaśkowski cz.1 na Konferencji "Czego Ci lekarz nie powie" 6 kwietnia 2019 w Centrum Konferencyjnym Hotel Novotel w Poznaniu
Temat wykładu: "Współczesna medycyna - Jak łatwo manipulować społeczeństwem"
Organizator: Instytut Promowania Zdrowia, Harmonia Twoje Zdrowie Twoja Odpowiedzialność
dr Jerzy Jaśkowski - Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. W czasie studiów pełnił-
od 3 roku studiów, funkcję przewodniczącego w Studenckim Kole Naukowym przy Klinice Chirurgii Urazowej w Instytucie Chirurgii oraz w Kole Naukowym w Instytucie Ginekologii i Położnictwa.
Był autorem i współautorem kilku prac naukowych publikowanych w materiałach SKN.
W okresie pracy w I Klinice Chirurgii Ogólnej od 1973 roku zdobył I i II stopień specjalizacji z zakresu Chirurgii Ogólnej oraz obronił doktorat eksperymentalny z zakresu gojenia się ran.
W okresie pracy w Katedrze Fizyki i Biofizyki kierował zespołem, który
przygotowywał Raport po katastrofie w Czarnobylu wydanym 1992 roku,
przez GTN.
Prowadził także zespół interdyscyplinarny specjalistów z AMG,
WOMP i Politechniki Gdańskiej . Zespół. ten, jako pierwszy w Polsce
opracował Raport o stanie zdrowia dzieci w Aglomeracji Trójmiasta
i okolic.
Pełnił funkcję Kierownika Pracowni Ekofizycznej w Katedrze Fizyki i Biofizyki.
Był założycielem i kierownikiem Poradni
Medycyny Środowiskowej jedynej w Polsce Północnej.
Jest autorem lub współautorem ponad 200 prac naukowych oraz ponad 25 książek z zakresu medycyny .środowiskowej oraz historii.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Informacje, o których nie powie ci lekarz

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 20 wrz 2019, 23:45

Milcz Lekarzu !!!

https://www.youtube.com/watch?v=GAG2tFmhLJc

Opublikowany 20 wrz 2019
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Informacje, o których nie powie ci lekarz

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 07 lis 2019, 23:43

FAKTY, O KTÓRYCH NIE WIEDZIAŁEŚ dr Jerzy Jaśkowski cz.1/4 TOPINAMBUR 2019

https://www.youtube.com/watch?v=c3OHOMzZ4rM

Premiera rozpoczęła się 4 godziny temu
FAKTY, O KTÓRYCH NIE WIEDZIAŁEŚ dr Jerzy Jaśkowski cz.1/4 TOPINAMBUR 2019
CHOROBY JATROGENNE A ŻYWNOŚĆ
1- PODAWANIE PRZYCZYN POWSTANIA ZJAWISKA
2- WYJAŚNIANIE KONKRETNYCH PRZYKŁADÓW
IV Festiwal Topinamburu, odbył się dnia 26 października 2019 roku w godz. 10 - 19 w Łodzi, UKS Anilana Łódź przy ul Sobolowej 1 , Park Widzewski
Organizatorzy: Ewa Wójcik i Piotr Jawornik
Jak co roku promowano zdrowy styl życia.
Była okazja do zakupu etycznej żywności bezpośrednio od polskich rolników.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Informacje, o których nie powie ci lekarz

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 07 gru 2019, 23:32

Czego Ci lekarz nie powie ⁉️ UWAGA na apteki i rakotwórcze leki ‼

https://www.youtube.com/watch?v=ryRgOnjSagc

Opublikowany 7 gru 2019
0 x



ODPOWIEDZ