Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: pawelz » sobota 23 mar 2019, 21:05

Od bardzo dawna dokuczał mi świąd odbytu i od kilku lat przewlekłe zmęczenie. Podejrzewałem pasożyty kiedyś ale więcej może napiszę na swoim wątku o moim zdrowiu. Podejrzewałem też hemoroidy i grzybicę. Kupiłem ostatnio 4 buteleczki Pyrantelum, wypiłem po jednej dwa dni z rzędu poza tym zacząłem pić sok na pasożyty z czosnku i soku z kiszonych ogórków. Dodatkowo wczoraj wypiłem 0,5 l soku wyciskanego z marchwii i zjadłem dwie tarte marchewki. Po pierwszej buteleczce pyrantelum nie czułem dużej różnicy ale dziś po dwóch wczoraj i przedwczoraj nareszcie poczułem się jak przewlekłe zmęczenie obniżyło się o ok. 90%. Czuję się prawie normalnie jak kiedyś. Nie wiem co podziałało czy bardziej pyrantelum czy sok na pasożyty czy marchewka ale coś podziałało. Co prawda w nocy nadal miałem świąd ale jestem spokojniejszy i dziś rano naprawdę byłem pełen energii jak nie czułem się od kilku lat. Tak się zastanawiam czy możliwe abym nie miał pasożytów i te specyfiki np. podziałały na grzybicę ale przy grzybicy chyba nie byłoby tak nagłej poprawy a jeśli to pasożyty to ciekawe jakie. Obstawiam owsiki lub/i glistę ludzką. Więcej napiszę w swoim wątku.

Edit: Czy ktoś robił badanie w kierunki glisty ludzkiej z krwi i może się wypowiedzieć o wiarygodności chodzi mi o badanie przeciwciał w kierunku glisty.
0 x



Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: Seji » sobota 23 mar 2019, 21:51

Ja miałam takie badanie z krwi w kierunku glisty ludzkiej, ale to było dawno temu, w latach 80., dzieckiem wtedy byłam. Na ile wiarygodne było - nie wiem, ale z powodu tych glist miałam anemię. Jakie wtedy leki mi przepisano, nie wiem, ale pamiętam, że mama mi dawała dużo soku z buraków do picia, jadłam też dużo truskawek wtedy i ostatecznie (po niedługim czasie) problem zniknął, co również badania potwierdziły.
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: pawelz » sobota 23 mar 2019, 22:09

Skontaktuje się chyba z laboratorium gdzie takie badania robią i zapytam o wiarygodność. Kał ponoć najlepiej badać po pełni a i tak ponoć nie zawsze wyjdą jak siedzi w nas samiec który nie składa jaj lub stara samica która już nie składa. Patrzyłem na ceny laboratorium to niestety ale badanie w kierunku kilku pasożytów w tym owsiki , 3 próbki kału plus owsiki plus krew to koszt ok. 400 zł. Same badanie kału 3 próbki na pasożyty tym owsiki to 90-120 zł w zależności od laboratorium.
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: pawelz » czwartek 28 mar 2019, 17:25

Chciałbym przez kilka przeciwpasożytniczo jeść samą marchewkę. Ktoś się orientuje czy lepsza surowa czy gotowana ? Mam też podejrzenie zespłu jelita drażliwego. Intuicja mi podpowiada że lepsza surowa na pasożyty a na jelita gotowana ale pewności nie mam. Nie chciałbym schudnąć bo i tak mało ważę więc pomyślałem żeby włączyć do diety jakiś tłuszcz. Ktoś ma pomysły jaki aby dostarczyć kalorii i przy okazji zaszkodzić pasożytom a przynajmniej ich nie dokarmiać. Myślałem oleju z pestek dyni ale to drogi interes lub o oleju kokosowym. Nie wiem czy lepiej pociągnąć krócej na przykład na samej marchewce czy dłużej z dodatkiem tłuszczu. Mi smakuje surówka z surowej tartej marchewki, czosnku i majonezu ale nie wiem czy majonez to dobry tłuszcz dla jelit.
0 x



Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: Seji » czwartek 28 mar 2019, 18:10

Moim zdaniem taka monodieta to nic dobrego, zwłaszcza gdy nie masz nadwagi. Na tym forum jest mnóstwo porad dotyczących zwalczania pasożytów bez tak restrykcyjnych diet - czy próbowałeś zastosować się do którejkolwiek z tych rad?
0 x



Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: azo » czwartek 28 mar 2019, 20:28

Od bardzo dawna dokuczał mi świąd odbytu
Zacznij od lewatywy z MMS-em może to tylko owsiki? A potem MMS wewnętrznie, pomoże na wszystko co tylko masz. Ja jem duszoną marchewkę z olejem kokosowym. Oprócz wielu innych rzeczy oczywiście. 8-)
0 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 28 mar 2019, 20:38

Nie wiem skąd się to wzięło tutaj, ale z każdego sposobu przyrządzania marchewki pasożyty będą się tylko cieszyć.
Może chodziło o nasiona? Bo nasiona warzyw mają przeróżne terapeutyczne właściwości. Marchew, rozgotowana, stabilizuje cały przewód pokarmowy, to fakt, ma jakiś tam wpływ na florę, ale na większych gości?
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 28 mar 2019, 23:11

ROBAKI LUDZKIE cz.2 - MUSISZ ZOBACZYĆ TEN WYKŁAD - Wiesława Tomczak © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=oeFzaS3wxDw

Premiera rozpoczęła się 2 godziny temu
Druga część spotkania z Wiesławą Tomczak, która w znakomity sposób omawia patogeny, a zwłaszcza pasożyty bytujące w organizmie ludzkim.
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: pawelz » piątek 29 mar 2019, 16:04

Seji pisze:
czwartek 28 mar 2019, 18:10
Moim zdaniem taka monodieta to nic dobrego, zwłaszcza gdy nie masz nadwagi. Na tym forum jest mnóstwo porad dotyczących zwalczania pasożytów bez tak restrykcyjnych diet - czy próbowałeś zastosować się do którejkolwiek z tych rad?
Kiedyś w bardzo dużych ilościach jadłem czosnek, dwa razy brałem vernicadis choć ścisłej diety antypasożytniczej wtedy nie stosowałem, piłem też przez dłuższy czas piołun i mieszankę piołunu z wrotyczem ale z przewlekłego zmęczenia o które podejrzewam pasożyty mnie to nie wyleczyło.

Blueray co do marchewki w kilku miejscach w internecie natknąłem się na informację, że surowa marchewka działa antypasożytniczo. Czytałem o monodiecie marchewkowej lub o połączeniu marchewki z pestkami dyni i/lub olejem z pestek dyni jak pamiętam. Na jednej stronie taki oto mechanizm działania marchwi znalazłem:
Obecny w marchwi beta-karoten zapobiega rozwojowi glistnicy. Przekształca się w witaminę A, która uszczelnia błony jelit. Wykluwającym się w nich larwom trudniej przeniknąć do naczyń krwionośnych, przez co nie mogą one przejść cyklu rozwojowego i giną. Olejki eteryczne marchwi porażają również mięśnie robaków. Tracą one zdolność ruchu i dużo łatwiej nam wydalić je z organizmu.

Kuracja: zjedz w ciągu dnia 1 kg surowej utartej marchwi (tego dnia nie jedz nic więcej!). Kurację powtórz po 2-3 dniach, a potem 2 miesiącach.
Źródło: https://www.styl.pl/zdrowie/news-marche ... Id,2568569
0 x



Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: Seji » piątek 29 mar 2019, 19:06

Paweł, a jesteś pewien, że masz te robaki?
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 29 mar 2019, 19:33

Wiesz co @pawelz, weź 15g MSM dziennie, podzielone na 3 razy, przez 4 dni i te larwy nie będą miały szans się nawet zaczepić, bo zostaną, "wyślizgane". Możesz im jeszcze pomóc solą gorzką na przyspieszenie przemarszu.
Niestety cykl rozwojowy glist jest długi i taką kurację należałoby zastosować 3 razy co 12 dni, poczynając o pełni księżyca. Ale są lepsze substancje w tym celu, sam je wymieniałeś, tylko trzeba wiedzieć jak, kiedy i na co stosować.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: pawelz » piątek 29 mar 2019, 20:11

Pewności że mam robaki nie mam ale biorąc pod uwagę brak diagnozy przez lekarzy jeśli chodzi o przewlekłe zmęczenie, podejrzenie IBS i wielką trudność przytycia powyżej 72-73 kg przy 180 cm wzrostu to bardzo prawdopodobne zwłaszcza że mam jeszcze inne dolegliwości. Czytałem też o przypadku człowieka który miał IBS a okazało się że miał tasiemca, po odrobaczeniu objawy IBS minęły jak pamiętam. Narazie skupię się na terapii tym co mam w domu, dziś kupiłem marchew i olej kokosowy ale pomyślę też o tym MSM. Chcę się zbadać na pasożyty w laboratorium specjalizującym się w pasożytach. Myślałem o badaniu krwi w kierunku glisty i/lub badaniach kału. Inny ciekawy przepis znalazłem na robaki może kogoś zainteresuje:
Idź do sklepu zielarskiego kup sobie ze 2 opakowania "nasionka czarnuszki" - potocznie nazywane złoto faraona. Jest to jedna z najstarszych roślin na świecie stosowana jako środek odrobaczania oraz jako zamiennik pieprzu zanim go odkryto. Wyplemi Ci wszelkie robactwo a gliste szczególnie.
tyle że jeśli masz jakiekolwiek zwierzęta w domu czy też nie mieszkasz sama wszyscy muszą zastosować tak samo a zwierzęta rzecz jasna tabletka od weterynarza.
Jak stosować:
duża łyżka czubata nasionek nadczo z rana całą do jamy ustnej trochę po zgryzać po ssać aż poczujesz jakby papkę po dopływie śliny i spożyć tak aby się nie udławić, nie stosować wody ani innych wspomagaczy, po ok godzinie ruszyć dopiero do posiłku. taką kurację stosować przez 3 dni z rana. następnie 7 dni przerwy i powtórzyć kolejne 3 dni. Jeśli zastosujesz się do tego tak jak dokładnie powiedziałem skończą się problemy.

Mi na ogół pomogło na chwilę ponieważ pomagałem sobie wodą i powróciło, ale w momencie kiedy zrobiłem to tak jak Ci opisałem skończyło się.
Jeśli masz już długi okres czyli może być zaawansowane, jedź do lekarza i niech Ci przepisze 2 tabletki zentelu- dla czego? ponieważ zentel usunie jaja i inne larwy które mogą być już głębiej w organizmie po za jelitem. Nasionka zaś zniszczą wszystko w przewodzie pokarmowym chociaż słyszałem że mają grubsze zastosowanie. Zentel proponuje wziąć zaraz po godzinie od wzięcia nasionek w pierwszym dniu jedną tabletkę, zaś drugą przyjąć za tydzień w kolejnym pierwszym dniu po przerwie 7 dniowej w którym przypada kolejne trzy dni brania nasionek.
Jeśli masz psa w domu to wystarczy nalać mu do miski trochę piwa jesli to wypije to 100% nosi robala.
Powodzeniasmile
Źródło: http://forum.gazeta.pl/forum/w,86962,15 ... rady_.html
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 29 mar 2019, 21:34

pawelz zwykłe badanie kału nie wykaże robaków .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 29 mar 2019, 21:45

pierwszy art. w temacie o dokł. tych badań- czytaj pawelz ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Kolendra
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek 18 gru 2017, 08:33
x 22
x 19
Podziękował: 309 razy
Otrzymał podziękowanie: 405 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: Kolendra » środa 03 kwie 2019, 00:26

0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 03 kwie 2019, 00:32

Na trzech polskojęzycznych
autor: Esteban (anonim) (2019-04-02 12:25)

Na trzech polskojęzycznych portalach tzw. głównego nurtu, podano informację, że ów nieszczęśnik był wegetarianinem a zakażenie spowodowane zostało przez kontakt z wodą zawierającą larwy tasiemca. Albo autor tego tekstu jest wojującym trawiżercą, albo nie potrafi korzystać z tłumacza google albo taka jest ogólna jakość przekazu informacji. Osobiście uczczę to obuadem z dobrze wysmażony schabowym Biggrin z kangura :-D:-D:-D:-D
:D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: pawelz » środa 03 kwie 2019, 14:53

W kierunku wągrzycy można zrobić badania z krwi. Gdzieś mi się obiło o uszy że zielona herbata działa przeciwpasożytniczo i pokonuje barierę krew-mózg ale czy by pomogła na wągrzyce ? Kto to wie ?
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 03 kwie 2019, 19:11

@pawelz, ty się raczej nie męcz wyszukiwaniem środków na różne rodzaje zakażeń pasożytniczych, tylko sobie zrób biorezonans, żebyś wiedział co sobie już nabyłeś. Druga metoda, o wiele bardziej skuteczna, to zastosować kurację "na wszystko", jak wspominany wyżej Bactefort, albo odpowiednią kombinację ziół, nalewek itp.
Nie robiąc nic, niczego nie osiągniesz.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: pawelz » czwartek 04 kwie 2019, 12:51

Nie wiem co myśleć o tym biorezonansie. Różne są opinie od negatywnych po pozytywne gdy trafi się na dobry gabinet. Znalazłem gabinet w okolicach Warszawy z dobrymi opiniami gdzie ludzie zjeżdżają ponoć z całej Polski ale samo badanie na pasożyty u nich to koszt 160 zł. To Bico Medica z Piaseczna. Wczoraj zrobiłem badanie z krwi na glistę ludzką bo ją najbardziej podejrzewam z dużych robaków jelita i czekam na wyniki. Kiepsko z kasą stoję bo nie pracuję, jestem na rencie i muszę roztropnie wydawać pieniądze na leczenie i diagnostykę. Oprócz pasożytów podejrzewam też boreliozę. Nie jest tak, że nic nie robię. Wciąż jeszcze mam miksturę z czosnku i soku z ogórków i piję co jakiś czas mieszankę piołunu i wrotyczu i często czystek. Mam jeszcze kilka naturalnych rzeczy na pasożyty po prostu nie chcę stosować wszystkiego naraz żeby wiedzieć co działa co nie. Może skorzystam z Bico Medica ale mają chyba ok. miesięczne kolejki.
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: pawelz » czwartek 04 kwie 2019, 14:25

zdro pisze:
sobota 23 mar 2019, 12:43
@pawelz Jest wiele sprzecznych informacji odnosnie stosowania piolunu. Ja robie 28 dniowa kuracje. Jak narazie jest niezle. Jakis czas temu mialem zatrucie pokarmowe(surowe miesko) i nadal walcze z zaparciami. Do tego kal jest drobny, jasny z bialymi jakby robalami. Mialem juz tak nie jeden raz. Czytalem o mozliwych przyczynach. Zolty nie jestem na szczescie.
Nie wiem o jakich robalach piszesz. Ja miałem białe jakby ziarenka ryżu. To ponoć mogą być człony tasiemca psiego.
0 x



zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: zdro » czwartek 04 kwie 2019, 20:34

To moze tez byc grzyb. Nie widze sensu w robieniu badan. Leczenie i ciagla profilaktyka. Mi sluzy soda, piolun i dieta niedzwiedzia (mieso i miod ;) Kapusta kiszona tez jest. ;)
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 04 kwie 2019, 22:07

To są zwykle człony tasiemca psiego, koty też to mają. Tasiemiec psi nie ma prawa rezydować zbyt długo w organizmie ludzkim, ale próbuje się przystosować. Wiele specyfików usuwa go bezpowrotnie - istotny jest czas stosowania.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 18 kwie 2019, 23:51

PASOŻYTY PRZYCZYNĄ CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I "NIEULECZALNYCH" (Wykład we Wrocławiu 28.03.2019, cz.1)

https://www.youtube.com/watch?v=bepuOQgvLgg

Opublikowany 18 kwi 2019
Czy zastanawiałeś się dlaczego przez całe lata nie możesz wyleczyć się z przewlekłej choroby? Dlaczego stosowane dotąd leczenie nie przynosi efektów?
A może warto spojrzeć na to z zupełnie innej strony...
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 22 kwie 2019, 11:15

abcd pisze:
sobota 18 lis 2017, 22:38
Zapewne to artykuł sponsorowany ale warto zapoznać się z nim:

medical-knowledge.eu pisze:PRZYCZYNĄ PROBLEMÓW Z HEMOROIDAMI ORAZ WIELU INNYCH DOLEGLIWOŚCI

JEST INFEKCJA PASOŻYTNICZA


Obrazek
Piotr Paradowski, specjalista ds. infekcji pasożytniczych
Kierownik Krajowego Laboratorium Chorób Pasożytniczych. Jest autorem 70 artykułów naukowych i rozpraw na temat parazytologii molekularnej. W tej dziedzinie ma 21 lat doświadczenia.

Krajowe Laboratorium Chorób Pasożytniczych odkryło nową przyczynę problemów z hemoroidami: jest to zarażenie pasożytami. Ostatnio przeprowadzone badania dowodzą, że zbędne produkty przemiany materii są toksyczne i stanowią główną wylęgarnię bakterii gnilnych w żołądku. Stamtąd z kolei przedostają się do układu krwionośnego – a w konsekwencji do całego organizmu. To właśnie jest przyczyna problemów z hemoroidami u zarażonych osób.

O tym medycznym problemie będziemy rozmawiać ze specjalistą Piotrem Paradowskim, Kierownikiem Krajowego Laboratorium Chorób Pasożytniczych (KLCP).

— - Panie Piotrze, serdecznie dziękujemy za obecność. Zacznijmy od najważniejszej kwestii. Czy to prawda, że większość ludzi w Polsce jest zarażona pasożytami?

Tak, to prawda. W porównaniu do innych państw, jesteśmy jednymi z krajów o najwyższym stopniu zarażenia chorobami pasożytniczymi. Przyczyn jest wiele. Słabe warunki ekologiczne, brak interwencji ze strony władz czy obojętność ludzi.

— - Panie Piotrze, czy można ufać wynikom badań nad związkiem problemów z hemoroidami i zarażeniem pasożytami?

Jeszcze nie tak dawno temu specjaliści medycyny wierzyli, że problemy z hemoroidami są wynikiem złego przystosowania organizmu do otoczenia. Jednak najnowsze badania wykazują, że to właśnie problemy z żołądkiem i wątrobą (które zawsze towarzyszom chorobom pasożytniczym) oraz ich konsekwencje mogą powodować problemy z hemoroidami. Naukowcy naciskają, żeby tych „normalnych objawów” w żaden sposób nie ignorować. Infekcja pasożytnicza jest w stanie wywołać niemal każdą poważną chorobę.

Osobiście ufam wynikom tych badań. Przeprowadzono je w naszym laboratorium. Wydaje się to zaskakujące, że „pospolite” problemy z hemoroidami zmieniają się w poważną chorobę. Jednakże przyczyną około 92% zgonów jest właśnie zarażenie pasożytami. I nie są to zgony, będące konsekwencją wcześniej przebytych chorób.

- Mówiąc o pasożytach zazwyczaj myślimy o zwykłych robakach. Czy one naprawdę mogą wywołać problemy z hemoroidami… a nawet śmierć?

Założenie, że pasożyty to jedynie robaki jest z założeniem z góry błędnym. Istnieje ogromna liczba rodzajów pasożytów żyjących w naszych organach wewnętrznych – a ich obecność ma różne konsekwencje. Ponadto takie robaki – dokładniej helminty – są bardzo groźne. Dosłownie wyniszczają nasze jelita, powodując ich powolne rozkładanie i w końcu ich obumarcie. Takie robaki dość trudno zlokalizować i wyniszczyć.

Oprócz nich istnieją tysiące różnych pasożytów, które mogą żyć w naszych wątrobach, mózgu, płucach, żołądku czy we krwi. Niemal wszystkie są śmiercionośne. Niektóre z nich natychmiast stają się agresorami i zaczynają niszczyć ludzki organizm. Inne pasożyty żyją niespostrzeżone przez nikogo do momentu, gdy ich liczba jest już tak duża, że ciało nie jest w stanie sobie z nimi poradzić – wtedy człowiek umiera.

Jednocześnie mogę z całą dozą pewności powiedzieć, że właściwie każdy jest zarażony pasożytami. Największym problemem jest właśnie to, że niektóre z nich bardzo trudno zlokalizować, a gdy efekty zarażenia staja się widoczne – dopiero specjaliści próbują się ich pozbyć. Nawet podczas autopsji obecność pasożytów musi być potwierdzona odpowiednimi testami.

Powtórzę to, co już wcześniej powiedziałem: tysiące pasożytów mogą żerować na naszych wątrobach, mózgach, płucach, żołądkach czy krwi. Zdecydowana większość jest naprawdę śmiercionośna. A zwykle zaczyna się od problemów z hemoroidami.

— - Czy może Pan podać kilka konkretnych przykładów dla zarażenia pasożytami?

Kilka? Mógłbym opowiedzieć o tysiącach przypadków. Ale może skupię się na tych, które najlepiej pokazują zagrożenia, które niesie ze sobą zakażenie pasożytnicze.

Po pierwsze, niektóre tasiemce mogą wywołać raka. Poza tym, z formalnego punktu widzenia, to same robaki zaczynają chorować, a nie ich nosiciele. Chore komórki pasożytów rozprzestrzeniają się po organizmie zarażając człowieka. Dzieje się w momencie, w którym larwy robaków dostają się z jelit do węzłów chłonnych. W rezultacie przekształcają się one w guzy rakowe, które w bardzo szybkim tempie zatruwają organizm. Śmierć przychodzi w ciągu kilku miesięcy. Jeden z przypadków takiej śmierci miał miejsce w zeszłym tygodniu w klinice przy naszym Laboratorium.

Obrazek
Na zdjęciu: komórki złośliwego guza nabytego w wyniku infekcji pasożytniczej

Kolejny przykład, dość częsty, to zarażenie ludzkiego mózgu. Prowadzi to do upośledzenia, psychoz, nagłych stanów wyczerpania lub utraty przytomności, nadmiernych irytacji oraz wahań nastrojów. W bardziej zaawansowanych stadiach, kiedy mózg jest już wypełniony przez pasożyty, przychodzą poważniejsze choroby, które prowadzą niemal we wszystkich przypadkach do śmierci.

W naszym posiadaniu jest archiwum zdjęć z autopsji, podczas których pasożyty były odnajdywane w różnych organach. Oto kilka zdjęć, ale ostrzegam – są naprawdę przerażające.
http://medical-knowledge.eu/article/?3lpzcy1b
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 26 kwie 2019, 08:37

kupfer pisze:
czwartek 25 kwie 2019, 21:41
witam,

na robaczki
stosuję recepturę znajomego lekarza
który również studiował w Chinach
i stamtąd przywiózł następującą recepturę:

30 ziarenek goździka,
30 ziaren pestek dyni,ważne z łupiną,
3 łyżeczki piołunu
3 wrotycza,


wszystko zmiksować i codziennie szamać po 1 łyżeczce najlepiej przed jedzeniem 30 min.
przez 10 dni, potem 10 tyg. przerwy,smacznego :mrgreen:

żona nie weźmie do paszczy za Chiny Ludowe,smak okropny,najlepiej czymś popić,zagryźć,ale dla fanatyków zdrowia żaden problem ;)

pozdrawiam.
1 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

ODPOWIEDZ