Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Awatar użytkownika
AdamW
Posty: 119
Rejestracja: środa 12 lis 2014, 09:21
x 3
Podziękował: 79 razy
Otrzymał podziękowanie: 156 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: AdamW » czwartek 31 mar 2016, 10:46

Pyrentelum - Musielismy brać wszyscy, do tego pranie codzienne (!), pościeli, kocy, zabawek itd. Odrobaczenie psa przy okazji... W czasie kuracji, śledzie codziennie, herbata z goźdźików i grajpfruty. Objawy zniknęły i owsicy nie ma. To mi wystarczy, bo owsiki wychodzą w nocy przed snem i w pościeli składają jaja. Dziecko, drapie się niemiłosiernie (wręcz krzyczy tak to swędzi) i odruchowo może przenosić do ust jaja i obieg zamknięty. Dlatego bardzo trzeba pilnować aby nawet nie drapało się po buzi jak trwa kuracja. Bywa u dziewczynek, że pierwszy objaw to zapalenie sromu - te bydlaki wchodzą tam po wyjściu z odbytu ! Psy często mają jaja na pysku ale wystarczy szkoła, przedszkole itd. do zarażenia.
0 x



Awatar użytkownika
Variation
Posty: 29
Rejestracja: niedziela 13 mar 2016, 20:37
Podziękował: 31 razy
Otrzymał podziękowanie: 31 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: Variation » środa 06 kwie 2016, 16:10

Trochę nie w temacie, ale nie mam jak zbytnio tego rozdzielić, bo każdy wątek ważny. Musiałabym pisać i w "cukrze" i tu :) Jakby co to usunę :)

U mojego syna pojawiły się plamy na ciele, początkowo na karku, później nogi, ręce. Pediatra oczywiście wciskał mi alergię pokarmową (karmiony piersią i mm), nie uwierzyłam w to, bo dzieciaka wysypywało nawet jak wykluczyłam, nabiał, gluten, orzechy itd... a ani ja ani mąż nie jesteśmy alergikami. Dzięki Wam trafiłam na ten temat, co skłoniło mnie do zbadania kału dziecka. Wyszły lamblie. Wszyscy zostaliśmy przeleczeni Timidazolem. Kociaste Aniprazolem.
Poprawiły się jedynie kupy młodego. Nic więcej nie zauważyłam ani u niego ani u nas.
Po rozszerzeniu diety sypało go po tym jak zjadł coś słodkiego, w naszym przypadku było to jabłko z marchewką lub jabłko z gruszką. Czy to może być tak, że jak dostarczamy cukier, to te plamy wychodzą, gdyż pasożyty pasą się cukrem? Po odstawieniu owoców plamy stopniowo bledną i znikają. Mały ma teraz niespełna 6 miesięcy a kłopoty się zaczęły jak miał 3 a był wtedy tylko na mleku (laktoza?). Czy ja dobrze kombinuję z tą lamblia?

Mam jeszcze jednego podejrzanego w tej chwili. Jest to sorbitol, cukier zwarty m.in. w śliwkach suszonych, jabłkach, gruszkach, morelach, winogronach... Śliwki jadłam jak go karmiłam, jabłka zresztą też. Potem to nieszczęsne jabłko z marchewką... Ostatnio młody jest przeziębiony, od lekarza dostał syrop na bazie sorbitolu, efekt po tym straszny - cały wysypany. Odstawiłam i jest poprawa. Tylko dlaczego alergia na sorbitol akurat? Nieszczelne/ nie w pełni wykształcone jelita? Zaszkodziłam mu jedząc śliwki? Czy ja dobrze knuję?

Nie wierzę już lekarzom..... Sama grzebię po necie, czytam, uczę się i obserwuję. Możecie coś doradzić? Samo wyeliminowanie alergenu mnie średnio "grzeje". Wolałabym znać przyczynę. Help :)
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 06 kwie 2016, 16:58

Po co kupujesz syropki farmacji?
Jest cebula z miodem, trochę za mały chyba na to.., czy ten:
viewtopic.php?f=17&t=1472&p=48098&hilit=syrop#p48098

Wyszły lamblie. Wszyscy zostaliśmy przeleczeni Timidazolem. Kociaste Aniprazolem.

Czy wyleczeni?

Były szczepionki? Antybiotyki? Alergie mogą być wynikiem działania toksyn z nich również.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Variation
Posty: 29
Rejestracja: niedziela 13 mar 2016, 20:37
Podziękował: 31 razy
Otrzymał podziękowanie: 31 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: Variation » środa 06 kwie 2016, 17:08

Własnie chodzi o to, że za mały ;/ Kombinowałabym sama, ale się boję, za 9 dni skończy dopiero 6 mcy. Tego z marchwi nie znałam, chętnie wypróbuję tylko nie wiem co młody na miód (może uczulać). Szczepiony tylko w pierwszej dobie (WZW B, gruźlica), później otworzyłam oczy. Przed wystąpieniem wysypki żadnych leków, żadnych antybiotyków.

Nie sądzę, że Timidazol i Aniprazol coś dały.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 06 kwie 2016, 17:11

Miód niewskazany też w tym ''wieku'' ... ;)
Trzeba poszukać coś innego..

Timidazol Możliwe skutki uboczne:

>Obserwowano zaburzenia żołądkowo-jelitowe (nudności, wymioty, brak łaknienia, biegunka, bóle brzucha, metaliczny smak w ustach), zaburzenia neurologiczne będące wskazaniem do przerwania leczenia (ból i zawroty głowy, neuropatia obwodowa, rzadko drgawki), reakcje nadwrażliwości (wysypka skórna, pokrzywka, świąd, obrzęk naczynioruchowy), zmiany w obrazie morfologicznym krwi, zmęczenie.

Nieciekawe..
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Variation
Posty: 29
Rejestracja: niedziela 13 mar 2016, 20:37
Podziękował: 31 razy
Otrzymał podziękowanie: 31 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: Variation » środa 06 kwie 2016, 17:35

Na etapie Timidazolu chodziło o lamblie, nic ciekawszego takiemu malcowi nie dasz żeby to wytępić ;/ Zapoznawałam się z ulotką i opiniami przed podaniem. Wybór na zasadzie mniejszego zła. Z perspektywy czasu nie podałabym drugi raz.

Ale nie o to w tym wszystkim mi chodzi. Ja wiem na co on reaguje wysypką. Nie wiem tylko czy to lamblie czy ten cholerny cukier. Jeśli lamblie tak dają o sobie znać gdy dostają pożywkę w postaci cukru, to sprawa jest jasna. Tylko czy to możliwe?

Jeśli to sorbitol... to nie znam przyczyny a bardzo bym chciała znać.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 06 kwie 2016, 22:55

Jedynym niskotoksycznym sposobem jaki znam na lamblie jest podawanie MSM.
Rozpuszczony w płynie praktycznie nie ma smaku.
Dawka wynosi minimum 20 mg na 1 kg wagi na dzień. Okres podawania musi przekraczać 21 dni, czyli najlepiej miesiąc.
Nigdzie nie widziałem zależności lamblii od cukru / fruktozy. Takie zależności obserwujemy w przypadku candida.
Uczulenie może być też z powodu toksyn wydzielanych przez pasożyty.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 06 kwie 2016, 23:16

Pestki z dyni - młot na robaki układu pokarmowego


Pestki z dyni

Medycyna ludowa od dawna wykorzystuje lecznicze właściwości pestek dyni. Używa się ich, zarówno u dzieci jak i dorosłych, przeciwko pasożytom układu pokarmowego, m.in. tasiemcowi uzbrojonemu i nieuzbrojonemu, owsikom, gliście ludzkiej a także tęgoryjcowi dwunastnicy. Kukurbicyna z pestek łatwo przenika do ciała pasożytów i poraża ich układ nerwowy. Natomiast nie jest toksyczna dla człowieka, gdyż nie wchłania się w przewodzie pokarmowym i nie drażni śluzówki. Pestki z dyni, jako środek zwalczający pasożyty, jest więc całkowicie nieszkodliwy i można go stosować przez dłuższy czas zamiast farmaceutyków. Pestki z dyni to szczególnie cenny środek w leczeniu robaczycy u dzieci, bo nie musimy przy nim obawiać się przedawkowania i działań ubocznych.

W ostatnich czasach pestki dyni wykorzystuje się również jako lek na zapalenie prostaty. W krajach bałkańskich, gdzie je się dużo pestek z dyni, niezwykle rzadko spotyka się chorobę prostaty. Pestki dyni wykorzystuje się także czasami do produkcji gotowych leków na choroby prostaty.

Jak przygotować i jak stosować pestki jako lek

Nie zawsze jednak pestki z dyni skutkują. Zawodzi leczenie pestkami źle wysuszonymi, przepalonymi, źle i za długo przechowywanymi. Nie zadziałają najprawdopodobniej gotowe, wyłuskane pestki ze sklepu, gdyż właściwości lecznicze mają tylko świeżo wyłuskane pestki. Nie poskutkują także zbyt małe dawki. Najlepiej pestki dyni do celów leczniczych przygotować samodzielnie.

Pestki należy wyjąć z miąższu dyni, odłączyć od okalających je wiązadeł, a następnie umyć i wysuszyć. Aby nie straciły swojej leczniczej wartości należy je po wysuszeniu, oczywiście niełuskane, dobrze opakować i trzymać w chłodzie. Łuska się pestki dyni bezpośrednio przed spożyciem, oddzielając tylko twardą łuskę, a w żadnym wypadku nie powinno się zdzierać jasnozielonego naskórka spod łuski, ponieważ właśnie w nim znajduje się najwięcej leczniczych substancji. Na jeden dzień przed zażyciem pestek powinno się jadać tylko płynne i półpłynne pożywienie, przy czym wieczorem je się lekką kolację i bierze środek na przeczyszczenie. Następnego dnia robi się lewatywę oczyszczającą, a następnie na pusty żołądek zażywa się lek z pestek dyni.

A oto niektóre przepisy na dania z pestkami dyni:

Kasza z pestek dyni na robaki (dla dorosłych)
Składniki: 300 g pestek, 50-60 g wody, 10-15 g miodu
Oczyszczone pestki rozgnieść w moździerzu, dodając stopniowo po 10-15 kropli wody. Na końcu domieszać miód. Kaszę z pestek dyni należy zjeść w ciągu jednej godziny, a po 2-3 godzinach wziąć jakiś środek na przeczyszczenie (30 g oleju rycynowego lub 15-30 g gorzkiej soli). Jeść można dopiero po 1-2 godzinach po zażyciu środka przeczyszczającego.

Pestki z dyni przeciw robakom przewodu pokarmowego
60 g pestek wymieszać z 30 g cukru pudru i dobrze je rozgnieść. Zażywać 2 łyżeczki na czczo rozpuszczone w filiżance kakao. Po 5 godzinach należy zażyć jakiś środek przeczyszczający w celu pozbycia się martwych robaków. Jeżeli jednorazowa kuracja nie przyniesie skutku, należy ją powtarzać przez kilka następnych dni.

Pestki z dyni przeciwko tasiemcowi
1. Dla dorosłych: Rozetrzeć z wodą lub mlekiem na gęstą papkę lub zmiksować 150-250 g świeżych pestek dyni, dodać do smaku syropu owocowego lub miodu. Podzielić na 2 części i przyjąć je rano na czczo w 2 porcjach w odstępie 30 minut. Po 2-3 godzinach wypić 2 łyżki stołowe oleju rycynowego lub siarczan magnezu (1-2 łyżki stołowe na szklankę wody). Dla dzieci: W zależności od wieku, podać 30-100 g pestek, przygotowanych jak wyżej. Jako środka przeczyszczającego podać 1-2 łyżeczki oleju rycynowego lub siarczan magnezu w ilości 100-250 mg na 1 kg wagi ciała, rozpuszczony w wodzie. W razie potrzeby kurację można powtórzyć po 2-3 dniach.

2. 60-100 sztuk wyłuskanych pestek z dyni należy zjeść od razu jako jeden posiłek. Można je wymieszać z powidłami śliwkowymi. Po 2 godzinach użyć gorzkiej soli albo oleju rycynowego na przeczyszczenie. Kurację powtórzyć jeszcze dwa razy w odstępie 8 dni od wydalenia głowy tasiemca.

3. 60-80 łuskanych pestek dyni utrzeć w moździerzu z odrobiną wody i cukru. Z otrzymanej masy zrobić 3 kulki i zjeść je na czczo. Po 5 godzinach wypić 1 łyżkę oliwy z oliwek.

4. Wymieszać 3 łyżki tartej marchwi, 1 łyżkę potłuczonych pestek dyni i 2 łyżki oleju i zjeść na czczo. Po 3 godzinach zażywać co pół godziny nieco oleju rycynowego, aż tasiemiec wyjdzie. Podczas tej kuracji nie można nic jeść.

5. Dla dzieci: Utrzeć z miodem lub cukrem 30-150 g pestek dyni (zależnie od wieku dziecka) i podać dziecku na czczo, do popicia podać mlekiem. Po 3 godzinach podać 30 g oleju rycynowego. Dla dorosłych: Jak wyżej, ale 100-150 g pestek i 2 łyżki rycynusu.

Pestki z dyni przeciwko glistom
60-200 sztuk pestek dyni utrzeć i wymieszać z cukrem i mlekiem na jednolitą masę. Zażywać ją rano i wieczorem.

Pestki z dyni przeciwko owsikom
Zażywa się 10-15 obranych pestek z dyni, a godzinę później 1 łyżeczkę oleju rycynowego. Można też obrane pestki dobrze rozgnieść i wymieszać na jednolitą masę z taką samą ilością surowego mleka.

Za: dieta-dla-zuchwalych

http://www.fronda.pl/a/pestki-z-dyni-ml ... 69301.html




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Variation
Posty: 29
Rejestracja: niedziela 13 mar 2016, 20:37
Podziękował: 31 razy
Otrzymał podziękowanie: 31 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: Variation » czwartek 07 kwie 2016, 11:24

@Blu @Thotal dzięki wielkie!

Msm właśnie zamówiłam, mam wagę jubilerską, więc dam rade :) Lecę na miasto szukać pestek a najlepiej dyni :)
Pierwsze podziałam z pestkami i zobaczymy czy będą jakieś efekty.
Tylko takiemu maluszkowi ile tej rycyny żeby nie zaszkodzić?
0 x



radek-34
Posty: 55
Rejestracja: wtorek 29 mar 2016, 14:00
x 1
x 1
Otrzymał podziękowanie: 44 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: radek-34 » czwartek 07 kwie 2016, 22:47

grzegorzadam pisze:Miód niewskazany też w tym ''wieku'' ... ;)
Trzeba poszukać coś innego..

Timidazol Możliwe skutki uboczne:

>Obserwowano zaburzenia żołądkowo-jelitowe (nudności, wymioty, brak łaknienia, biegunka, bóle brzucha, metaliczny smak w ustach), zaburzenia neurologiczne będące wskazaniem do przerwania leczenia (ból i zawroty głowy, neuropatia obwodowa, rzadko drgawki), reakcje nadwrażliwości (wysypka skórna, pokrzywka, świąd, obrzęk naczynioruchowy), zmiany w obrazie morfologicznym krwi, zmęczenie.

Nieciekawe..

Jak poszło ci odrobaczanie z 7 pepas?
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 08 kwie 2016, 17:07

Nic szczególnego, siarczan mnie pogonił i tyle..
Po takiej ilości WU, sody, wit.C., soli kamiennej i boraksu jakie przyjąłem przez ostatnie miesiące żaden 'alien' nie
miał prawa przeżyć.. ;)
Moje dziewczyny też zdrowe.
Jak mawia dr Ozimek, na drugi dzień po odrobaczeniu, znowu możemy mieć problem..
Nie zmarnuje się. ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Variation
Posty: 29
Rejestracja: niedziela 13 mar 2016, 20:37
Podziękował: 31 razy
Otrzymał podziękowanie: 31 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: Variation » sobota 09 kwie 2016, 11:34

Wczoraj podałam młodemu zmielone pestki dyni. Wmucił pół porcji (15g), więcej nie dało rady. Powiem Wam, że tego wychodzi bardzo dużo! Niestety po 1,5 h wszystko zwymiotował :/ I teraz nie wiem czy za kilka dni próbować jeszcze raz?
Dziś zaczynamy jeszcze z msm. Kupiłam również olej z pestek dyni i dodaje mu do kaszki. Może to też sprawi, że nie będzie robalom tak miło...

Także walczymy dalej!
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 09 kwie 2016, 13:58

Nasiona dyni nawet zmielone zdecydowanie do łatwostrawnych nie należą, jeżeli chcesz je stosować to w mniejszej ilości na raz, a częściej podawane. Może się uda.

Nie mam przekonania do oleju z pestek dyni, na pewno działa na prostatę, ale czy na robaki nie jestem pewien.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Amitiel
Posty: 99
Rejestracja: środa 09 mar 2016, 08:04
x 4
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podziękowanie: 211 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: Amitiel » niedziela 10 kwie 2016, 11:24

Witam
Wczoraj na you tube znalazłam taki oto filmik
https://www.youtube.com/watch?v=O1prLWCJHcc
Czy to co wychodzi to jest naprawdę włosogłówka???
Jest tu pokazana stara metoda leczenia, zioła, miód i mąka
Bardzo proszę o odpowiedź
0 x


Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu

Awatar użytkownika
Variation
Posty: 29
Rejestracja: niedziela 13 mar 2016, 20:37
Podziękował: 31 razy
Otrzymał podziękowanie: 31 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: Variation » poniedziałek 11 kwie 2016, 15:42

No więc tak... z moich obserwacji wynika, że po zjedzeniu kaszki, do której dodaje pół łyżeczki oleju z pestek dyni zaczyna młodego sypać (tj. plamy stają się czerwone). Oprócz tego nic nie zmieniałam w menu. Od 3 dni dostaje rano olej, po południu dopiero MSM (160mg). Sypie go 2-3 godziny po podaniu oleju. Czy to by była jakaś odpowiedź pasożyta czy się łudzę?
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 11 kwie 2016, 23:15

Jeżeli już odpowiedź, to na toksyny pasożyta.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 12 kwie 2016, 23:23

Jak w prosty sposób usunąć pasożyty z organizmu
12 kwietnia 2016

Obrazek

Dr Hulda Clark w swojej książce „Kuracja Życia” napisała: „Bez względu na długość listy objawów danego pacjenta – od chronicznego zmęczenia poczynając, na bezpłodności i zaburzeniach psychicznych kończąc – jestem pewna, że istnieją tylko dwie przyczyny chorób: obecność pasożytów i/lub skażeń.
Nawet nie zdajemy sobie sprawy ile różnych pasożytów zamieszkuje zakamarki ludzkiego organizmu, najczęściej nie wykrywanych przez standardowe badania kału. Statystyki dowodzą, ze 95% ludności jest zarażona pasożytami (źródło: załączony film). Nawet najbardziej mikroskopijne drobnoustroje żywią się składnikami odżywczymi gospodarza i wydalają swoje produkty przemiany materii, czym dzień po dniu zatruwają nasze organizmy.
Jednym z symptomów obecności pasożytów jest uzależnienie od cukru. Jeśli napady silnej ochoty na słodką przekąskę zdarzają się sporadycznie, nie ma czym się martwić może to być również reakcja na stres.
Pasożyty żywią się cukrem i wszystkim innym co nasz organizm zamienia na cukier. Duża ilość słodyczy i węglowodanów w diecie również tworzy śluz, idealne siedlisko dla grzybów, bakterii i pasożytów.
Co kilka miesięcy odrobaczamy nasze zwierzęta, a podobnie jak one my również jesteśmy narażeni na pasożyty i wcale nie z braku higieny.
Można się ich pozbyć przy pomocy prostej kuracji, po której napady głodu cukru przestaną się zdarzać i przybędzie nam dużo energii. Kuracja pomoże wyeliminować pasożyty, toksyny i zmniejszy złogi tłuszczu.

Składniki
100g siemienia lnianego
10g goździków
Zmielić obydwa składniki w młynku do kawy na proszek.

Przyjmować 2 łyżki mieszanki przez 3 kolejne dni rano na pusty żołądek. Można wymieszać z ciepłą wodą lub jeszcze lepiej z jogurtem naturalnym bez dodatków, najlepiej domowym. Zrobić 3 dni przerwy i powtórzyć kolejne 3 dni.
Kuracje warto przeprowadzać co kilka miesięcy.
Ciekawostka. Wróg którego nie widać – pasożyty wewnątrz nas, rosyjski dokument. W filmie m.in. jakimi drogami dostają się do organizmu.

Pasożyty wewnątrz nas
https://www.youtube.com/watch?v=qav72-eQZOw

http://ryszardpiotrnisza.blogspot.com/2 ... l?spref=fb
0 x



Awatar użytkownika
Andy
Posty: 31
Rejestracja: poniedziałek 28 mar 2016, 21:29
x 1
Podziękował: 37 razy
Otrzymał podziękowanie: 11 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: Andy » poniedziałek 25 kwie 2016, 16:16

grzegorzadam pisze:
Wytłumaczył mi, że musiałam połknąć jajo/jaja glisty ludzkiej najprawdopodobniej z liśćmi zielonej sałaty 2 miesiące wcześniej. Tak, taka jest prawda. Wszyscy wiemy co robić z sałatą, prawda? Każdy listek pod zimną wodę, opłukać, otrzepać i do salaterki. A to bardzo poważny błąd. Jeśli nie wierzycie – zróbcie eksperyment: włóżcie liść sałaty masłowej do szklanej salaterki, zalejcie wrzątkiem, zostawcie go i wróćcie po godzinie. Zdziwicie się co z niego wyjdzie. Woda staje się mętna i pokażą się jakieś świństwa na dnie salaterki. To samo odnosi się do kapusty pekińskiej. Zazwyczaj odrywa się 3-4 liście wewnętrzne, kładzie kapustę na desce, kroi i do salaterki. Straszny błąd., między liśćmi aż się roi, tfu


Więc co polecacie na oczyszczenie warzyw bezpośrednio przed spożyciem ? Np sałaty, kapusty pekińskiej ? Jak nie zimną wodą to czym... ?
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 25 kwie 2016, 16:55

Kąpiel w sodzie, WU, ozonator.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Andy
Posty: 31
Rejestracja: poniedziałek 28 mar 2016, 21:29
x 1
Podziękował: 37 razy
Otrzymał podziękowanie: 11 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: Andy » poniedziałek 25 kwie 2016, 18:39

Czyli wkładać sałatę umytą w zimnej wodzie do naczynia z sodą i wodą utlenioną? Na jaki czas i jakie proporcje wu i sody?
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 05 maja 2016, 16:48

3% roztwory powinny wystarczyć, prof. Nieumywakin twierdzi, że łyżeczka WU na litr wybija
wszystkie bakterie w wodzie i zamieszczonych w niej produktach również, chyba tak należy to rozumieć,
Nie zapominajcie, że sam nadtlenek
wodoru jest świetnym środkiem
dezynfekującym. Jedna łyżeczka wody
utlenionej (3% H2O2) na 1 I wody czyni
wodę całkowicie sterylną.

dr Sircus ma podobne zdanie o sodzie, 3-5% powinno wystarczyć.
Pokapać parę minut, wypłukać, połaczyłbym sodę z Wu dla zwiększenia efektu.. ;)
Ostatnio zmieniony czwartek 05 maja 2016, 17:02 przez grzegorzadam, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 05 maja 2016, 16:52

(.....) Chlamydią można zarazić się, używając tej samej toalety co osoba zarażona korzystając z basenu czy sauny, ponieważ drobnoustroje potrafią wnikać przez błony śluzowe. Szczególnie wtedy jesteśmy narażeni na zakażenie – jak mamy na ciele jakąś rankę czy skaleczenie.
Wiele dolegliwości może być spowodowane właśnie tym paskudztwem, dość trudnym do usunięcia, aczkolwiek przy odpowiednim samozaparciu można się wszystkich bakterii , nawet tych najbardziej uporczywych pozbyć.
Każda bakteria, mykoplazma, chlamydia czy podobne paskudztwo ma określony ładunek elektrostatyczny na powierzchni komórki. Zakłócenie tego ładunku powoduje „pogubienie się” komórki i na skutek tego jej śmierć. To oficjalnie nazywa się efekt oligodynamiczny.

Praktycznie wygląda to tak, że do naszych ziół do picia dodajemy sole metali w ilościach bardzo minimalnych i jakieś ziółko saponinowe dla lepszego zwilżenia bakterii.
Saponiny zawiera min. mydlnica i kozieradka.


Srebro AgNO3 (kryształek – wystarczy 1:5000 a nawet 1: 20 milionów), złoto, cynk ZnO, miedź CuSO4 (przy okazji polecą i grzyby), żelazo Fe2O3, bizmut BiCO3 lub BiO
Związków Zn, Cu, Fe, Bi wystarczy szczypta na litr.


Te związki można bez problemu kupić w aptece, nie trzeba stosować wszystkiego, nawet jedno wystarczy. Więc np. można kupić cynk w tabletkach i dorzucić do ziół, aby zwiększyć efekt ich działania.(....)

Obrazek
Wymowne zdjęcie, może mało ''wymowne''..

Przepisy i komentarze w linku:
https://mistykabb.wordpress.com/2014/09/22/1078/
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 05 maja 2016, 16:59

Variation pisze:Kupiłam również olej z pestek dyni i dodaje mu do kaszki. Może to też sprawi, że nie będzie robalom tak miło...

Także walczymy dalej!

Podaję swojej od 3 tygodni olej z dyni na łyżeczce, pije bez oporu, nawet nie skarży sie na ''brzuszek''.
Do tego Balsam kapucyński na cukrze, ale to polubiła, ziółka jej nie przeszkadzają.. ;)

Zapominam o tym balsamie, chyba z 2 tyg. temu lutłem sobie łyżeczkę z rana, i pojechałem na zakupy..
Jak w pewnym momencie kichnąłem, myślałem, że mi szczękę wyrwie, dobrze, że wyleciałem z kolejki,
bo trwałą bym stargał babce co stała przede mną.. Chusteczki też miałem.. ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 11 maja 2016, 00:57

Temat niezwykle trudny. Choroba cywilizacyjna – schizofrenia.Po wpisaniu w google HAARP schizofrenia otrzymujemy następujące wyniki
https://www.google.pl/?gfe_rd=cr&ei=pef ... hizofrenia
W j. angielskim jest jeszcze ciekawiej
https://www.google.pl/?gfe_rd=cr&ei=pef ... izophrenia
Polecam stronę:
http://consciouslifenews.com/schizophre ... s/1167985/
Schizofrenia to prawdziwa choroba, która dotyka milionów ludzi na całym świecie. Chociaż leki powszechnie stosowane w leczeniu tej choroby psychicznej są produkowane przez duże firmy farmaceutyczne, takie jak Eli Lily and Co. i Glaxo Smith Kline.

Przeczytaj Kurację życia co na temat Schizofrenii miała do powiedzenia dr Hulda Clark. To są pasożyty w mózgu. Leki nie leczą choroby, bo nie usuwają pasożytów, niwelują tylko czasowo niektóre objawy, jednak ich skutki uboczne często są gorsze od samej choroby.
Mój ojciec cierpiał na padaczkę i dopiero pod koniec życia całkowicie się jej pozbył zapperem. Irma mu zdiagnozowała larwy tasiemca w mózgu, pewnie tak było.

@Thotal pisałeś kiedyś o tasiemcu i schizofrenii.
Ciekawe czy larwy tasiemca są zawsze źródłem schizofrenii..?
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Variation
Posty: 29
Rejestracja: niedziela 13 mar 2016, 20:37
Podziękował: 31 razy
Otrzymał podziękowanie: 31 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: Variation » środa 11 maja 2016, 12:02

@GA
U nas niestety nic nie pomaga ;/ Bez względu na to co podaje młodemu do jedzenia sypie go i strasznie się drapie... Lekarz chce oczywiście leczyć alergię... Ręce opadają. Nie wiem już co mogę jeszcze dać takiemu maluszkowi. Myślę o kroplach franciszkańskich, ale wszędzie pisze, że od 3 roku życia można je podawać...
0 x



ODPOWIEDZ