Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Awatar użytkownika
devi
Posty: 1562
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 73
Podziękował: 711 razy
Otrzymał podziękowanie: 2662 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: devi » sobota 14 kwie 2018, 00:41

paravindskey:
Obrazek
Witam po kolejnej długiej przerwie, krótkie sprostowanie do tematu.

Podaje skrócony opis terapii antynowotworowej, jak i cofającej cukrzycę, rozregulowaną tarczycę i wiele innych...

W terapii najważniejsza jest dieta RAW (98% udziału) reszta suplementy, nie kupujcie tabletek z amigdaliną, lepiej jest zjeść ją w postaci pestek ( i taniej). Dostarczamy paliwo, by organizm sam się uleczył. ( nie ma tabletek na raka)

Koniec

P.S. Prosiłbym o zaprzestanie wysyłania maili odpowiedź na wszystkie wasze pytania jest w dwóch linijkach wyżej, Dziadek ma się dobrze i ten kto przechodzi na raw czuje się świetnie, polecam inwestować w siebie, zdrowia życzę!
Witam wszystkich odwiedzających ten wątek.

To już 6,5 roku od kiedy dziadek wyleczył raka, według statystyk 2-5% dożywa po chemii 5 lat, my jesteśmy już daleko za ta granicą. Ale myślę że ważniejsza jest jakość, a w przypadku dziadka jego jakość jest niezwykłą, chodzi na spacery, chodzi na swoją działkę gdzie hoduje swoje warzywa bez oprysków. Dla relaksu jeździ z ze znajomymi na ryby. Cieszy się życiem.

Patrze na niego i wiem że na tamten moment gdy był chory i mimo iż moja wiedza nie była ugruntowana doświadczeniem, podjęliśmy dobrą decyzję. Dokonaliśmy przełomu w naszej całej rodzinie. Dziś wszystko jest inne, od relacji poczynając na zdrowiu kończąc.

Moja wiedza na temat naturalnych terapii powiększyła się znacznie od tego czasu, wtedy miałem 23 lata teraz już ponad 30.
Podstawą mojego funkcjonowania jest odpowiednie żywienie i nie popadanie w konflikty zgodnie z GNM, jak i czerpanie radości z życia.

Surowe pożywienie, zero mięsa, nabiału, jaj. Tylko warzywa i owoce, zioła. Jedyna rzecz która czasem się gotuje to napar z ziół a tak to kuchenka przestała istnieć.

To jest moja rzeczywistość, energia działania i najlepsze samopoczucie. Doszedłem do kolejnego wniosku iż chciałbym się moim doświadczeniem podzielić z młodszym pokoleniem. Mam w planach stworzyć Vloga.

Pozdrawiam ciepło wszystkich tych którzy wierzyli i którzy nie wierzyli. Szczególnie Bimi zasługujesz na największe podziękowanie. Bo bez tego forum nie poznałbym tylu ludzi. Twoja krytyka mobilizuje do tego by rozmawiać z każdym i każdego zrozumieć, może większość ma z tym problem ale ja też staram się zrozumieć Ciebie. Dziękuję Gea za pokazanie mi nowych ścieżek.

Kiedyś myślałem żeby zmienić temat wątku, założyć nowy, bo w końcu znaczenie wit b 17 jest marginalne. A stosując surowe żywienie, można o niej w ogóle zapomnieć, to jednak teraz uważam że warto prześledzić tą ścieżkę, żeby zrozumieć proces, warto zrozumieć że nic nie przychodzi samo. To nie tylko historia mojego dziadka, ale początek mojej nowej drogi.

http://lekarstwonaraka.com.pl/Glodny%20Aniol.pdf
0 x


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » sobota 14 kwie 2018, 06:19

Ja nie wiem - wprost nie mogę sobie wyobrazić jak można jeść surowe tylko owoce i warzywa. Bez jajek - gdzie jajka są uważane za doskonały pokarm, bez masła dobrego, bez dobrego mięsa i pysznego chleba na zakwasie :shock: wybaczcie ale czasami mam wrażenie(osobiste), że tacy ludzie-jak z tekstu od @devi nie istnieją i tylko piszą pod publikę dla pieniędzy za książki jakieś... Kurcze, naprawdę ale to nie moja bajka, ale jak komuś służy to daj Panie Boże ;)
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: zdro » sobota 14 kwie 2018, 09:02

Blu moze i troche mieszam i sam nie wiem do konca co sie dzieje ze mna.
Jednakze jesli chodzi o teorie rownowagi pH organizmu i potrzebe stosowania srodkow zwiekszajacych zasadowosc ktore ewidentnie w moim przypadku podzialaly na szkode, nie mam zadnych watpliwosci ze jest to dobre, ale chyba jedynie dla grzybow zasiedlajacych cialo.

Kiszka zwlaszcza, ze te wszystkie owoce i warzywa to hybrydy.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: sandra » sobota 14 kwie 2018, 09:48

Wszelkiego rodzaje kuracje prozdrowotne podyktowane są wieloma czynnikami.
Odkrycia naukowe są coraz to dokładniejsze i wydawałoby się , że oto, problem został rozłożony na części pierwsze i juz wiadomo jak postąpić aby się uzdrowić. Reakcje w naszych organizmach są różnej natury.
Chemiczne, co do zasady są jednakie ale biochemiczne, które mówią o procesach enzymatycznych i immunochemicznych mągą się różnić, bo dochodzą czynniki, których nauka jeszcze nie rozwikłała.
Różnorodność życia i zachodzących w nich procesów jest nadal tajemnicą.
Ten cały wywód można podsumować popularnym powiedzonkiem;
Ksiądz lubi rosół , a koza kapustę... ;) , a dlaczego ? Bóg jeden wie :lol:
0 x



zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: zdro » sobota 14 kwie 2018, 10:18

Najwieksza sciema jest stanowisko oficjalnej medycyny odnosnie przyczyn poszczegolnych chorob/symptomow.
Podajac przewaznie brak wiedzy na ten temat.
Przeciez sami wywoluja te stany na zwierzetach laboratoryjnych na ktorych nastepnie testuja swoje leki.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: barneyos » sobota 14 kwie 2018, 11:50

@wiki nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, chcesz zwiększyć pobór D3 z 8 do 12 000 dobowo. Nie jestem pewny, czy zauważysz różnicę. Zapoznaj się z dwiema pozycjami, dyskutujemy o nich na forum:

viewtopic.php?f=17&t=1190&p=72064#p72044
viewtopic.php?f=12&t=113&start=225#p72320
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Wiki
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 18 mar 2018, 13:32
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowanie: 31 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: Wiki » niedziela 15 kwie 2018, 00:26

Kiszka pisze:
sobota 14 kwie 2018, 06:19
Ja nie wiem - wprost nie mogę sobie wyobrazić jak można jeść surowe tylko owoce i warzywa. Bez jajek - gdzie jajka są uważane za doskonały pokarm, bez masła dobrego, bez dobrego mięsa i pysznego chleba na zakwasie :shock: wybaczcie ale czasami mam wrażenie(osobiste), że tacy ludzie-jak z tekstu od @devi nie istnieją i tylko piszą pod publikę dla pieniędzy za książki jakieś... Kurcze, naprawdę ale to nie moja bajka, ale jak komuś służy to daj Panie Boże ;)
Całkowicie Cię popieram. Nie wiem co mi do głowy przyszło, aby teraz jeść tylko warzywa i owoce, jajka i rezygnować z mięsa. Od 3 dni byłam na takiej jałowej diecie i zle się czułam. Stopy miałam zimne, dokłuczały mi nudności, stan mojej psychiki się pogorszył. Dzisiaj się wkurzyłam i od rana zaczęłam bardziej kalorycznie jeść, zaraz nudności minęły, poczułam większą energię i przestałam mysleć o tym, że znowu jestem chora. Pojechałam na działkę wygrzać się na słoneczku, pózniej zjadłam kiełbaski upieczone w ognisku , napiłam się czerwonego wina do tego, po powrocie do domu zjadłam kilka plasterków tłustego sera owczo-koziego, wypiłam koktajl z leśnych jagód, który sama zrobiłam, a nie taki ze sklepu z cukrem. Dodałam do jagód bio-kefir i śmietanę 30% i czuję taką energię, że wcale mi się nie chce spać, chociaż poprzedniej nocy spałam tylko 4 godziny. Dodatkowo od wczoraj zażywam kilka specyfików z Vilcacory.Oczywiście nie mam zamiaru jeść ciągle kiełbasek z ogniska czy z grilla, bo wiadomo, że takie wędliny nie są zdrowe, ale czasami mozna pogrzeszyć jak mamy wielką ochotę na to i zostanie nam odpuszczone ;)Jeżeli chodzi o mięso to stawiam tylko na tłuste ryby i kurczaki zagrodowe i to wystarczy.
0 x



Wiki
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 18 mar 2018, 13:32
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowanie: 31 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: Wiki » niedziela 15 kwie 2018, 00:32

sandra pisze:
sobota 14 kwie 2018, 09:48
Wszelkiego rodzaje kuracje prozdrowotne podyktowane są wieloma czynnikami.
Odkrycia naukowe są coraz to dokładniejsze i wydawałoby się , że oto, problem został rozłożony na części pierwsze i juz wiadomo jak postąpić aby się uzdrowić. Reakcje w naszych organizmach są różnej natury.
Chemiczne, co do zasady są jednakie ale biochemiczne, które mówią o procesach enzymatycznych i immunochemicznych mągą się różnić, bo dochodzą czynniki, których nauka jeszcze nie rozwikłała.
Różnorodność życia i zachodzących w nich procesów jest nadal tajemnicą.
Ten cały wywód można podsumować popularnym powiedzonkiem;
Ksiądz lubi rosół , a koza kapustę... ;) , a dlaczego ? Bóg jeden wie :lol:
Tak, tylko ksiądz w tym rosole ma jeszcze tłuste udko z kurki zagrodowej :lol:
0 x



Wiki
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 18 mar 2018, 13:32
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowanie: 31 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: Wiki » poniedziałek 16 kwie 2018, 23:34

Mam wielki dylemat. Na PET wyszło, że mam wiele drobnych zmian, a w miejscach które sygnalizowały te zmiany pojawiły mi się plamki grzybicze na skórze. Zdarza mi się złapać taką grzybice skóry , bo chodzę na basen. To są takie wypukłe czerwone malutkie punkty na skórze, które po 3 dniach znikaja jak posmaruje się je maścią przeciwgrzybiczą. Ale w czym rzecz : czy takie plamy grzybicze mogą świecić na badaniu PET? Kochani może ktoś coś wie na ten temat, to bardzo ważne dla mnie, bo jeżeli to też świeci na badaniu tz. że to nie są zmiany rakowe. Konsylium mam dopiero 24 kwietnia, więc będę do tego czasu żyła w nieświadomości.Pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 17 kwie 2018, 09:43

@Wiki, jak przypuszczam nikogo z nas, oprócz kolegi @cedric-a nie interesowała wiedza z zakresu medycyny konwencjonalnej, więc tylko on ewentualnie mógłby ci takiej odpowiedzi udzielić, ale...
Nowotwory w fazie metastatycznej nie mają już charakteru grzybicznego, a wirusowy. Tym samym wspomniane zmiany nie powinny reagować na środki antygrzybiczne, na które reagują nowotwory przed fazą przerzutową. Więc dla mnie wszystko wskazuje na to, że są to zakażenia czysto grzybiczne, ale mogę się mylić.
Typowo antygrzybicznym środkiem stosowanym w medycynie niekonwencjonalnej w przypadku nowotworów jest roślinny, tzn przeznaczony dla roślin preparat antygrzybiczny pod nazwą azoxystrobina, w Polsce i nie tylko s[rzedawany pod nazwą "Amistar", zwykle "Amistar 250".
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: Jancio » wtorek 17 kwie 2018, 10:03

Nie wiem czy takie plamki grzybicze mogą świecić na rezonansie, ale ja bym spróbował się zastanowić dlaczego one się pojawiają i schodzą dopiero po podparciu się maścią . Organizm ma problem z poradzenia sobie z nimi. Też chadzam na basen i jak dłużnej się pomoczę to czasem od chloru wyglądam jak Indianin albo po niacynie. Nie wychodzą mi żadne zmiany grzybicze, które musiał bym traktować maścią. Nie wiem jakiej używasz, ale ja dostałem kiedyś od znajomych hodowców chomików Fungidermin, która doskonale sprawdzała się w ich hodowli i na nich, ale i na moje żonce także ;) Witaj w klubie obżarciuchów żółtkowych :D Uważam że każdy powinie dobrać dietę do swoich potrzep. Na zielsku głodowałem, a na żółtkach i maśle jest ok. Myślę, że też powinnaś zainwestować w witaminę D3 w nieco większych ilościach. MI się udało ujarzmić paciorkowca w zatokach , kiedy sól woda utleniona i jod a nawet srebro w inhalacjach nie pomagało.
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Wiki
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 18 mar 2018, 13:32
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowanie: 31 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: Wiki » wtorek 17 kwie 2018, 13:58

blueray21 pisze:
wtorek 17 kwie 2018, 09:43
@Wiki, jak przypuszczam nikogo z nas, oprócz kolegi @cedric-a nie interesowała wiedza z zakresu medycyny konwencjonalnej, więc tylko on ewentualnie mógłby ci takiej odpowiedzi udzielić, ale...
Nowotwory w fazie metastatycznej nie mają już charakteru grzybicznego, a wirusowy. Tym samym wspomniane zmiany nie powinny reagować na środki antygrzybiczne, na które reagują nowotwory przed fazą przerzutową. Więc dla mnie wszystko wskazuje na to, że są to zakażenia czysto grzybiczne, ale mogę się mylić.
Typowo antygrzybicznym środkiem stosowanym w medycynie niekonwencjonalnej w przypadku nowotworów jest roślinny, tzn przeznaczony dla roślin preparat antygrzybiczny pod nazwą azoxystrobina, w Polsce i nie tylko s[rzedawany pod nazwą "Amistar", zwykle "Amistar 250".
Czyli myślisz, że te plamki to nie zmiany nowotworowe, a zmiany grzybicze, o których pisałam?
0 x



Wiki
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 18 mar 2018, 13:32
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowanie: 31 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: Wiki » wtorek 17 kwie 2018, 14:12

Obawiam się, że na konsylium od razu zalecą mi chemię bez dalszych badań, kierując się tym, że miałam raka III stopnia, więc nic innego to nie może być. Nie wiem , a może jednak zrobią mi jeszcze jakąś biopsję potwierdzającą, że w tych zmianach znajdują się komórki rakowe. Wszystkie wyniki mam bardzo dobre. Woreczek żółciowy świeci na PET, a wwatrobowe mam idealne, OB 2 i wszystkie inne wyniki z krwi też ok. Jedyne co to ten marker Ca 125 rośnie może z powodu tego woreczka. Dzisiaj miałam robione echo serca i wyniki są super, kardiolog była zdziwiona. Podczas ostatniej wizyty u niej, a było to w trakcie chemioterapii, sugerowała mi poczatki choroby wieńcowej i przepisała leki, których nie brałam, a miałam brać do końca życia. Dzisiaj nie ma śladu po chorobie wieńcowej chyba jakaś fatamorgana ;)
0 x



Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » wtorek 17 kwie 2018, 14:41

@wiki żadnych biopsji. Potem właśnie po biopsjach ludziom zaczynają się problemy. To tak jak byś wsadziła kij w mrowisko.
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: zdro » wtorek 17 kwie 2018, 15:59

Cale to konwencjonalne leczenie jest gorsze od samego raka.
Przynajmniej w mojej skromnej opinii.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » wtorek 17 kwie 2018, 19:05

pisaliśmy też wcześniej tutaj, że leczenie własnie takie "akademickie" to tak naprawdę jak piszesz @zdro- jest gorsze od samej choroby. rak jest symptomem a nie chorobą, tak samo jak wszystkie choroby przewlekłe- są objawem CZEGOŚ. objawem np: odwodnienia, braku dobrego jedzenia, witamin i minerałów, brakiem relaksu i higieny snu itp itd.
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: zdro » wtorek 17 kwie 2018, 19:24

Truja i morduja w wielkim skrocie.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 17 kwie 2018, 20:21

@Wiki, trudno mi się do tego odnosić, zaufałaś medycynie konwencjonalnej i nie mnie to oceniać, bo nie mam żadnego pojęcia jak te badania wyglądają, jakie błędy i kiedy mogą występować.
Ja w sytuacji takiego "zagrzybienia" zastosowałbym, na pewno, inhalacje wodą utlenioną i ozonoterapię, żadne grzyby nie są jeszcze na to odporne i zresztą nigdy odporne nie będą.
Co do diagnoz sercowych i innych w klasycznej medycynie, są one generowane wyłącznie na podstawie interpretacji objawów, bez szukania rzeczywistych przyczyn, więc dość często mimo używania wielu maszyn są błędne, lub są nadinterpretacją i sama tego doświadczyłaś. Być może chemo spowodowała czasowe zaburzenia we wspominanym układzie, bo skutki uboczne tej terapii bywają zadziwiające. Np. kuzyn żony, w pół roku po terapii musieli mu wymienić staw biodrowy, a w życiu nie miał z nim żadnych problemów. Nigdy nie wiadomo na co padnie.
Zawsze twierdziłem, że rak to nie wyrok i dlatego sugerowałem ci działania energetyczne.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: sandra » wtorek 17 kwie 2018, 21:31

@Wiki, jesli jesteś z W-wy moge polecić miejsce gdzie robią ozonoterapię bezpośrednio do żyły bez hemotransfuzji.
Straty na ozonie są minimalne, przy każdej innej metodzie straty dochodzą do kilkudziesieciu procent.
0 x



zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: zdro » wtorek 17 kwie 2018, 22:37

@Jancio jakie dawki D3 szamales na tego paciorkowca?

Biore od 2 miechow 10 tys i mysle ze bedzie trzeba zwiekszyc dawke.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Wiki
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 18 mar 2018, 13:32
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowanie: 31 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: Wiki » środa 18 kwie 2018, 12:15

sandra pisze:
wtorek 17 kwie 2018, 21:31
@Wiki, jesli jesteś z W-wy moge polecić miejsce gdzie robią ozonoterapię bezpośrednio do żyły bez hemotransfuzji.
Straty na ozonie są minimalne, przy każdej innej metodzie straty dochodzą do kilkudziesieciu procent.
Niestety jestem z Katowic, więc muszę tutaj poszukać
0 x



Wiki
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 18 mar 2018, 13:32
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowanie: 31 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: Wiki » środa 18 kwie 2018, 12:27

Kiszka pisze:
wtorek 17 kwie 2018, 19:05
pisaliśmy też wcześniej tutaj, że leczenie własnie takie "akademickie" to tak naprawdę jak piszesz @zdro- jest gorsze od samej choroby. rak jest symptomem a nie chorobą, tak samo jak wszystkie choroby przewlekłe- są objawem CZEGOŚ. objawem np: odwodnienia, braku dobrego jedzenia, witamin i minerałów, brakiem relaksu i higieny snu itp itd.
Brak dobrego jedzenia mnie nie dotyczy, bo jem wszystko co bio czyli miedz. in. jaja, masło, śmietanę, kefiry, wszystkie warzywa i mięso naturalnie hodowane. Odwodnienie też mnie nie dotyczy, bo wypijam co najmniej 3 litry napojów typu woda, soki bez cukru bio, rosoły, zioła...Witaminy od zawsze mi towarzyszą nie tylko te naturalne, ale również suplementy takie jak olej z rekina, wit. C z dzikiej róży w postaci sproszkowanej sprowadzana z Peru itd.Jeżeli chodzi o relaks to prawie codziennie min. 1 godzinkę spędzam na działce, na której mam las brzozowo- sosnow- świerkowy. Brakuje mi tylko snu, bo spię 4-6 godz. max., ale nawet gdy mam okazję pospać dłużej to i tak nie chce mi się spać i wstaję wcześnie. Nie pamietam kiedy spałam 8 godzin, chyba jak byłam niemowlakiem :)
0 x



Wiki
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 18 mar 2018, 13:32
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowanie: 31 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: Wiki » środa 18 kwie 2018, 12:34

Kiszka pisze:
wtorek 17 kwie 2018, 14:41
@wiki żadnych biopsji. Potem właśnie po biopsjach ludziom zaczynają się problemy. To tak jak byś wsadziła kij w mrowisko.
Jeżeli jednak nie zrobią biopsji to nie będą wiedzieć czy są w danej zmianie komórki nowotworowe , a może ich nie być. W zasadzie powiększony węzeł chłonny wcale nie musi zawierać komórek, jak mówił mi mój lekarz, który mnie operował. Świeci też woreczek żółciowy, a wątrobajest w idealnym stanie, bo wyniki mam ksiązkowe. Może w woreczku siedzą jeszcze toksyny po oczyszczani organizmu sodą. Z niczego więcej chyba biopsji nie mogą zrobić, bo reszta to są tylko drobne pkt, które na USG nie znajdą , które to moga być właśnie tymi zmianami grzybiczymi na tułowiu.
0 x



Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: Jancio » środa 18 kwie 2018, 22:07

zdro pisze:
wtorek 17 kwie 2018, 22:37
@Jancio jakie dawki D3 szamales na tego paciorkowca?
20000UI konikowych z k2+30000 innej jakaś stara szkoda z chytrości było wywalić. Teraz odpuściłem i wywalam cielsko na słonce by receptory nie zapomniały że witaminkę D można i ze słoneczka. Do tego oczywista witamina c 10g Wcześniej brałem od jesieni po 5000 knikowatych.
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 19 kwie 2018, 11:48

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ODPOWIEDZ