Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Witaminy z grupy B

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Witaminy z grupy B

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 30 sty 2018, 20:59

Z fejsa:
🍒🍒🍒Cyjanek na zdrowie czyli witamina B17🍒🍒🍒
Kiedy nasze babcie robiły weki na zimę, kładły owoce z pestkami. Nie wiedząc o tym, dostarczały swoim rodzinom B17. Kiedy nasze mamy robiły weki, pestki już wyjmowały, bo wmówiono im, że w pestkach jest cyjanek, czyli kwas pruski. Panika przeniknęła oczywiście z USA. Dlatego dzisiaj tysiące Amerykanów potajemnie wyjeżdża leczyć się do Meksyku... i wraca zdrowymi. Zresztą w Polsce, tak jak i w wielu krajach, nie możemy kupić witaminy B17 w żadnej aptece. Proszę sprawdzić, jak magister za ladą będzie stukała w klawiaturę aptecznego komputera wszystkie trzy nazwy, po czym uśmiechnie się i powie, że nie ma czegoś takiego.
Podstawowym argumentem przeciwko B17 jest twierdzenie, że letril zawiera silnie trujący cyjanek. Jednak witamina B12 również zawiera cyjanek i bez kłopotów można ją kupić w aptece. Nawet bez recepty. O co tu chodzi?
Dokładniejsze badania wykazały, że straszenie amigdaliną nie ma sensu, bo natura w doskonały sposób zabezpieczyła nas przed zatruciem substancją pochodzącą z pestek. Nawet lepiej, bo zabezpieczyła nas podwójnie. Wyobraźmy sobie bandytę dzwoniącego do drzwi i głuptaka wewnątrz, który je zawsze bezmyślnie każdemu otwiera. Właściciele domu wiedząc, że mają głuptaka, zamontują blokadę w drzwiach tak, by ani on, ani bandyta nie mogli otworzyć drzwi. Otóż zdrowa komórka ludzkiego ciała to dom, w którym jest zamontowana taka blokada, i nie ma głuptaka. Chora rakowa komórka to dom, w którym jest odwrotnie – nie ma blokady, a mieszka 3000 głuptaków. Bandytę przed drzwiami obrazuje cyjanek zawarty w B17.
B17 to substancja, w składzie której część atomów tak się ułożyła, że tworzy rodnik cyjanku. Rodnik „rodzi” cyjanek wtedy i tylko wtedy, gdy po pierwsze: zetknie się z enzymem otwierającym („głuptak”) o nazwie betaglukozydaza i po drugie – nie ma w pobliżu enzymu blokującego o nazwie rodanaza („blokada”).
W zdrowych komórkach ludzkiego ciała mamy blokującą rodanazę i prawie w ogóle nie ma betaglukozydazy. Dokładnie odwrotnie jest w komórkach rakowych, gdzie betaglukozydaza występuje aż 3000 razy więcej niż w normalnej komórce i brak jest enzymu blokującego – rodanazy.
Zatem gdy letril dostanie się do ludzkiego organizmu, rozchodzi się do wszystkich komórek zdrowych i chorych. W zdrowej komórce zamienia się w glukozę. W rakowej uwalnia cyjanek oraz drugą, równie silną truciznę (aldehyd benzoesowy). Te dwie trucizny niszczą komórkę rakową i tylko ją, a przecież o to chodzi.
Teraz, znając już mechanizm, spójrzmy, jak amerykańska Administracja ds. Żywności i Leków (FDA) starała się odwodzić od letrilu i w jaki sposób nastraszyła nasze mamy. Najpierw ogłoszono, że letril jest bezużyteczny do zabijania raka, bo po wnikliwych badaniach nie stwierdzono w nim cyjanku. Po jakimś czasie, stwierdzono że letril w komórkach rakowych uwalnia cyjanek. Wtedy wydano odwrotny komunikat: skoro letril zawiera cyjanek, jest trujący. Według FDA mamy zatem sytuację, że owszem, B17 zabija raka, ale ponieważ robi to cyjankiem, to „takie niehumanitarne”.
Ostatecznie jednak FDA została wezwana przed Sąd Federalny, gdzie przyznała, że nie posiada dowodów na toksyczność letrilu. Przeprosin oczywiście nie było, a my nadal jedliśmy kompoty bez pestek.
Nasi dziadowie jedli jądra pestek znacznie częściej. Niektórzy, bo lubili, inni z oszczędności albo biedy. Jedli też często zapomnianą przez współczesnych kaszę jaglaną, zwierającą B17. Do chleba dodawali ziarno lnu również zawierające letril. Spożywali mleko i mięso zwierząt, które jadły trawę, zawierającą B17. Współczesne odmiany traw zostały tak genetycznie zmienione, że pozbawiono je letrilu.

Co na to lekarze?
Wielu światowej sławy lekarzy nie boi się leczyć witaminą B17. Jednak nie ujmując wielu zacnym polskim lekarzom większość albo nie słyszała o letrilu w ogóle, albo zapoznała się z fałszywymi informacjami na jego temat, albo zwyczajnie boi się odejścia od narzucanych przez koncerny farmaceutyczne procedur. To trochę tak, jak z ociepleniem klimatu. W Polsce lato jest zimniejsze niż zwykle, ale Polska przyłącza się do walki z ociepleniem klimatu. Straszy się nas ubytkiem lodu na Arktyce (biegun północny), a totalnie przemilcza rekordowy przyrost pokrywy lodowej na Antarktydzie (biegun południowy) itd. itd.
Musimy też wiedzieć, że lekarze są silnie uzależnieni od izb lekarskich, które niepokornym potrafią zabrać uprawnienia do wykonywania zawodu. Chcąc więc znaleźć lekarza, który ma odwagę się wychylić, trzeba szukać wśród emerytów albo tych, którzy mają odwagę przeciwstawić się systemowi.
Czy słyszeli Państwo, że w krajach, gdzie były długoterminowe strajki lekarzy, śmiertelność w tym okresie malała nawet o 30 proc.? Takie nagłe „ozdrowienia” społeczeństw podczas strajku lekarzy występowały wielokrotnie w różnych krajach, np. w Izraelu. Cóż, ludzie wtedy z konieczności musieli wrócić do naturalnych leków.
Od 2 tygodni jem po 15 jąderek z pestek śliwek i nie zauważam żadnych ubocznych skutków. Autor książki pt. „Świat bez raka”, mającej wkrótce ukazać się w Polsce, zaleca zjadanie tylu pestek dziennie, ile zjadamy zawierających te pestki owoców (np. jeśli zjadamy 7 śliwek dziennie, to możemy zjeść 7 jąder z pestek). W przypadku choroby dr Krebs zaleca spożywanie około 35 jąder pestek dziennie. Za granicą (np. za pośrednictwem Internetu) można też zakupić letril w tabletkach. Jedna tabletka 500 mg zawiera witaminę B17 w ilości znajdującej się w ponad 100 pestkach.
Więcej informacji na temat B17 można znaleźć w wydanej w Polsce przez Oficynę Wydawniczą 3.49 książce pt. „Terapia metaboliczna witaminą B17” (dostępna pod adresami: www.nieznany.pl lub www.nexus.media.pl).
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: Witaminy z grupy B

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » wtorek 30 sty 2018, 21:11

mój wujaszek jak był mały to sobie wyjadał z pestek śliwek chyba wnętrze. tłukł sobie kamykiem i jadł i ledwo go odratowali bo dostał takiego skrętu kiszek z właśnie cyjanku z pestek :shock:

taka ciekawostka...
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

kupfer
Posty: 342
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 321
x 34
Podziękował: 1075 razy
Otrzymał podziękowanie: 609 razy

Re: Witaminy z grupy B

Nieprzeczytany post autor: kupfer » wtorek 30 sty 2018, 21:47

Zjadam w sumie małą garść pestek moreli,kto by to liczył,może z 30 szt. i jeszcze żyję :D
małe jakieś,ale trochę gorzkie jak dla mnie,a czekolada z zawartością 85% kakao smakuje mi jak kiedyś zwykła słodka,małżonka spożywa tylko kilka,narzeka że to ohydne gorzkie świństwo :?
pozdrawiam.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Witaminy z grupy B

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 31 sty 2018, 06:19

Kiszka pisze:
wtorek 30 sty 2018, 21:11
ledwo go odratowali bo dostał takiego skrętu kiszek z właśnie cyjanku z pestek :shock:
mój znajomy miał skręt kiszek, jak na potężnego kaca wypił zimne mleko (litr na raz) - potężne poranne suchoty ;)
Wszystkim można zrobić sobie bubę.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: Witaminy z grupy B

Nieprzeczytany post autor: Jancio » środa 31 sty 2018, 13:10

kupfer pisze:
wtorek 30 sty 2018, 21:47
czekolada z zawartością 85% kakao smakuje mi jak kiedyś zwykła słodka,małżonka spożywa tylko kilka,narzeka że to ohydne gorzkie świństwo :?
pozdrawiam.
Wyrazy współczucia znam ten ból :lol:
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: Witaminy z grupy B

Nieprzeczytany post autor: Jancio » środa 31 sty 2018, 13:30

Kiszka pisze:
wtorek 30 sty 2018, 21:11
mój wujaszek jak był mały to sobie wyjadał z pestek śliwek chyba wnętrze. tłukł sobie kamykiem i jadł i ledwo go odratowali bo dostał takiego skrętu kiszek z właśnie cyjanku z pestek :shock:

taka ciekawostka...
Skrętu kiszek, a prędzej zaparcia dostał nie od cyjanku tylko pewnie od brudu. Pomijam fakt że w pestkach jest nie tyle cyjanek co jego związek, który metabolizują tylko komórki rakowe. Komu by smakowała nalewka wiśniowa bez pestek. :lol:
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: Witaminy z grupy B

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » środa 31 sty 2018, 15:32

może być... tak tylko piszę co mi opowiadali, a widać kłamali :shock:
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

ramibi
Posty: 137
Rejestracja: niedziela 01 sty 2017, 12:37
x 6
x 2
Podziękował: 46 razy
Otrzymał podziękowanie: 78 razy

Re: Witaminy z grupy B

Nieprzeczytany post autor: ramibi » niedziela 18 lut 2018, 21:26

Kto łyka B-COMPLEX bez cennych producenckich dodatków? Niech się pochwali, szukam czegoś bez stearynianu ...
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Witaminy z grupy B

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 18 lut 2018, 22:54

0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Witaminy z grupy B

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 18 lut 2018, 23:06

Racja, można sobie wymieszać w "swoich" proporcjach i do kapsułek.
Może poza B12, bo w formie cyjanokobalaminy jest ona doustnie zupełnie nie przyswajalna - wyrzucone pieniądze. Niegdyś dawali ją w zastrzykach, zresztą bolesnych i jest nadal dostępna w tej formie u weterynarzy, może w aptekach też, nie sprawdzałem.
Tu trzeba nabywać metylokobalaminę osobno, chyba że ktoś zna inny sposób, bo ja nie.
1 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

kupfer
Posty: 342
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 321
x 34
Podziękował: 1075 razy
Otrzymał podziękowanie: 609 razy

Re: Witaminy z grupy B

Nieprzeczytany post autor: kupfer » niedziela 18 lut 2018, 23:15

znowu mnie blu uprzedził ;),nic dodać nie trzeba,można bez stearynianu ale drog
https://www.vitaminexpress.org/en/ultra ... b-capsules
lub "końskie dawki" :D
https://www.vitaminexpress.org/en/ultra ... b-capsules
0 x



kupfer
Posty: 342
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 321
x 34
Podziękował: 1075 razy
Otrzymał podziękowanie: 609 razy

Re: Witaminy z grupy B

Nieprzeczytany post autor: kupfer » niedziela 18 lut 2018, 23:19

nie wiem co jest z tą techniką na tym forum,łyka literki,wkleja nie to co ma,to nie pierwszy raz :x
pierwsze miało być
https://www.vitaminexpress.org/en/vitam ... b-capsules
0 x



revo
Posty: 208
Rejestracja: piątek 22 wrz 2017, 16:08
x 3
x 5
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 106 razy

Re: Witaminy z grupy B

Nieprzeczytany post autor: revo » poniedziałek 19 lut 2018, 08:31

0 x



Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: Witaminy z grupy B

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » poniedziałek 19 lut 2018, 09:29

@revo fajna ta BCOMPLEX. Pewnie że może być. Co do dodatków typu stearynian czy inny syf, to myślę że przy sprawnej detoksykacji i dobrej suplementacji krzywdy to raczej nie zrobi. Sam biorę B50 z Now Foodsa i jest. Trudno- nie taki syf wdycha człowiek chodząc codziennie do pracy i jest ;)
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

ramibi
Posty: 137
Rejestracja: niedziela 01 sty 2017, 12:37
x 6
x 2
Podziękował: 46 razy
Otrzymał podziękowanie: 78 razy

Re: Witaminy z grupy B

Nieprzeczytany post autor: ramibi » poniedziałek 19 lut 2018, 11:55

Dzięki za aktywność. Detal z tą b12 przyswajalna bardzo ważny(blu). Szukałem i oczywiście są zagraniczne firmy, nie tanie, kolega też wrzucił. Natomiast po raz kolejny ForMeds ma czystą, z przesyłką to tak 58zł minimum trzeba dać, kolega revo wyżej to wrzucił właśnie. Zauważyłem, że sporo mają witamin czystych bez zbędnych dodatków raczej, wydaje mi się, że nie tanio, no ale gdzie by nie spojrzał jak coś nie ma dodatków to drogie jak fix, a jak człowiek się tak wczyta i zaczyna szukać, to przekręcają nazwy tych dodatków tak, że hej, byle zmylić. Oczywiście z tymi dodatkami to tak, że nie wiadomo czy szkodzą czy nie, ale chyba lepiej jak ich nie ma? można zwariować jednym słowem ... ale uważam, że produkty dla zwierząt są chyba jednak zdrowsze :roll:nawet nie raz w filmach na youtube dość mądre głowy o tym mówią.
Kiszka z tym stearynianem to różnie piszą - czytałem wpisy, że powoduje wydzielanie śluzu co niezbyt dobrze wpływa na trawienie, lub na jelitach tworzy otoczkę i blokuje wchłanianie, zgłupieć można tak jak pisałem.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Witaminy z grupy B

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 19 lut 2018, 12:42

stearynian jest korzystny tylko i wyłącznie dla producenta.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: Witaminy z grupy B

Nieprzeczytany post autor: zdro » poniedziałek 19 lut 2018, 13:09

Uwazalbym na inuline.

kupfer dzieki za namiary na ten sklep. Wzialem juz kilka rzeczy i wszystko super. Kapsow nie lykam, wysypuje zawartosc pod jezyk i polykam. D3 i K2 nabylem u nich w kroplach. Ceny sa wysokie, ale inaczej nie moglbym nic brac i nie chodzi juz tylko o stearynian magnezu.

Co do B complex to biore ten slabszy, ale na dniach zamierzam mocniejszy wlaczyc. Wyraznie czuje dzialanie slabszego, wiec ciekawe co bedzie po tym mocniejszym. Na poczatku podziele moze na 3 razy. Ma 2mg biotyny, a z tego co pamietam biorac troche konskiej czulem dzialanie i z 150mcg na 2 mg przeskoczyc to nie wiem jakby sie to skonczylo. Biotyna dobra na przerost drozdzakow.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Witaminy z grupy B

Nieprzeczytany post autor: barneyos » poniedziałek 19 lut 2018, 13:24

Proszki kapsy płyny z B12 zobacz tutaj:

https://planetazdrowia.com/advanced_sea ... ywords=b12
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Witaminy z grupy B

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 19 lut 2018, 15:23

zdro pisze:
poniedziałek 19 lut 2018, 13:09
Biotyna dobra na przerost drozdzakow.
Niacynamid:
viewtopic.php?f=16&t=1018&p=78267&hilit ... mid#p78267
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

del
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 15 maja 2017, 22:37
x 5
x 2
Podziękował: 69 razy
Otrzymał podziękowanie: 41 razy

Re: Witaminy z grupy B

Nieprzeczytany post autor: del » czwartek 22 lut 2018, 21:57

Witam,
wczoraj dostałem przesyłkę od koników z B1 i B6 w proszkach oraz B3 niacynę w tabsach 500mg (nie mieli proszków na stanie).
Wziąłem 3/4 tabsa B3 500mg niacyny (resztę żonka wciągnęła) - reakcja już po 10 minutach (nie brałem na pusty żołądek). Dosłownie czułem jak staję się Apaczem :lol:
Niestety musiałem "chorować" przez następne 2 godziny, po których nastąpił "zjazd" tzn. delirka, zimno itd. jak przy dobrym przeziębieniu :)
Wcześniej próbowałem już niacynę 500mg i lekkiego Apacza złapałem, ale po konikowej to masakra.
0 x



Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: Witaminy z grupy B

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » piątek 23 lut 2018, 09:22

ja nie lubię tego efektu flusza-zaczerwienienia. wrażenie jak by ciśnienie było 300/300 . jakas panika mnie zaraz łapie, że mi dekiel rozsadzi :lol:
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

del
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 15 maja 2017, 22:37
x 5
x 2
Podziękował: 69 razy
Otrzymał podziękowanie: 41 razy

Re: Witaminy z grupy B

Nieprzeczytany post autor: del » piątek 23 lut 2018, 10:58

Wczorajsza próba 1/3 tabsa przeszła łagodnie. Dzisiaj wezmę 1/2 i tak na razie będę się tej dawki trzymał.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Witaminy z grupy B

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 25 lut 2018, 07:00

lubię ten efekt, długo nie brałem, wziąłem koło 300 mg (w proszku), aż pulsowałem :D , po kilku
dniach 1.5 grama i nic... tzn. czuje, ale delikatnie.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: Witaminy z grupy B

Nieprzeczytany post autor: Jancio » niedziela 25 lut 2018, 14:25

Kiszka pisze:
piątek 23 lut 2018, 09:22
ja nie lubię tego efektu flusza-zaczerwienienia. wrażenie jak by ciśnienie było 300/300 . jakas panika mnie zaraz łapie, że mi dekiel rozsadzi :lol:
Nie każdy lubi być czerwona twarzą :lol:
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

del
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 15 maja 2017, 22:37
x 5
x 2
Podziękował: 69 razy
Otrzymał podziękowanie: 41 razy

Re: Witaminy z grupy B

Nieprzeczytany post autor: del » niedziela 25 lut 2018, 18:05

grzegorzadam pisze:
niedziela 25 lut 2018, 07:00
lubię ten efekt, długo nie brałem, wziąłem koło 300 mg (w proszku), aż pulsowałem :D , po kilku
dniach 1.5 grama i nic... tzn. czuje, ale delikatnie.
Zaprawiony w boju jesteś ;)
Ja tak jak Kiszka byłem przestraszony, tym bardziej, że Apacz nacierał błyskawicznie :)
0 x



ODPOWIEDZ