Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Szczepienia/szczepionki !

Emka
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 25 sie 2022, 19:27
Otrzymał podziękowanie: 5 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Emka » piątek 20 paź 2023, 21:50

grzegorzadam pisze:
środa 18 paź 2023, 20:47
Emka pisze:
środa 18 paź 2023, 18:52
..odpisze ktoś kto ma dzieci w wieku szkolnym i napisze jak to wygląda.
1. nie panikować.

2. żądać podstaw prawnych, wszystko na piśmie ,
cała sztuka u tych skorumpowanych pajaców polega na zastraszeniu..
ja ich kulturalnie spuściłem w kanał, poprosiłem o zaproszenie z delegacją prawną,
chyba 6 lat minęło i nic, wiedzą że nic nie mogą, NIC !! :lol:

stopnop to korporacyjna śmieciówka, skompromitowane towarzycho, nie polecam.

polecam przeczytać to razem z komentarzami 8-)
https://anthony.neon24.org/post/173294, ... i-w-polsce

https://anthony.neon24.org/post/173005, ... zepionkach

https://anthony.neon24.org/post/172659, ... roku-zycia

mojego dziecka nikt nie tknie, ale i samo tknąć się nie da >> edukacja domowa,
wie o trutkach typu fluor, amelinium, ołów, w szkole nikt tego nie powie..
wszystkie działania wynikają z wiedzy/niewiedzy.
Czyli ludobójstwo polskich dzieci, przy aprobacie ogłupionych rodziców!
92% dzieci w Polsce jest zaszczepionych w ramach szczepień obowiązkowych.
Ten procent obrazuje skalę matołectwa rodziców oraz bandytyzmu tak zwanego państwa!
Istnieje ogromna ilość badań naukowych pokazujących toksyczność wszystkich (!) szczepionek :
one nie zapobiegają żadnym chorobom, tylko te choroby wywołują.
Pomimo takiej wiedzy rząd warszawski terroryzuje rodziców i zmusza ich do kaleczenia dzieci truciznami zawartymi w tak zwanych szczepionkach, zaś większość rodzicow temu terrorowi ulega!

Poniżej prelekcja doktora Montanarii wygłoszona w Sejmie, pokazującą jaki toksyczny syf zawierają wszystkie(!) tak zwane szczepionki!
Doktor Montanari jest najlepszym na świecie ekspertem w sprawie składu szczepionek, gdyż bada je na codzień od kilkunastu lat w ramach państwowego laboratorium we Włoszech!
całość:
https://anthony.neon24.org/post/172416, ... owe-dzieci

sam uległem temu MATOŁECTWU, ale w porę się ogarnąłem ......
Emka pisze:
wtorek 17 paź 2023, 15:03
Młodego wypisałam z przychodni jakieś 4 lata temu, bo donieśli na mnie do sanepidu. Teraz jest w zerówce i zaczynają się bilanse.
po co?
kto doniósł ?
gdzie rodo, tajność danych osobowych, ja bym im tak w dupach namieszał, że do tyłu by chodzili,
i samochodami też do tyłu jeździli ! i hulajnogami z loterii szczepankowych.

uny się boją ludzi, którzy się ich nie boją !

bez emocji> pismo > odpowiedz > pismo > odpowiedź,
koniec procesu..
Dziękuję grzegorzadam za odpowiedź. No właśnie niby nikt nie może nas zmusić ale straszą. Mnie przychodnia zgłosiła do sanepidu, zostałam wezwana i po tamtej wizycie przestraszyłam się że będę musiała zaszczepić i dlatego wypisałam z przychodni. Miałam spokój przez 4 lata, ale teraz znowu zerówka i te bilanse.

Nie powinnam wypisywać? :(

U mnie ciężko znaleźć przychodnię która nie naciska. Szczepią dzieci przeziębione, bo jest kalendarz i muszą się tego trzymać.

Szczerze mówiąc to nie wiem co robić, bo nie mam żadnej zaufanej pediatry. Tacy lekarze się chyba nie ujawniają bo nic nie mogę znaleźć w internecie.

Zaraz zabieram się za czytanie. Dzięki jeszcze raz.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 20 paź 2023, 23:11

Emka pisze:
piątek 20 paź 2023, 21:50
..nie mam żadnej zaufanej pediatry.
i nie potrzebujesz, ''przestaw wajchę'', nic nie musisz !

u mnie jest inaczej, familijnie nie potrzebujemy przychodni wcale ..
to jest wieloletni zestaw środków zaradczych nieaptecznych, poza H2O2 do inhalacji.

jak przeczytasz powyższe, napisz, co sądzisz, to całkowita zmiana parowozów, torów i rozkładu jazdy.
U mnie ciężko znaleźć przychodnię która nie naciska.
Szczepią dzieci przeziębione, bo jest kalendarz i muszą się tego trzymać.
jak naciska?
to, że jakaś banda ustaliła sobie jakiś ''kalendarz'', niech go sobie stosuje we własnym zakresie,
to nie jest prawo

scypią, bo rodzic pozwala !


edit: 19-11-23
o ile rachunki są poprawne
https://www.teraz-srodowisko.pl/aktualn ... 14166.html#
" Limity dla zawartości rtęci w odpadach
Ustalono także limit zanieczyszczenia rtęcią przy transporcie odpadów, co ma pomóc lepiej kontrolować i monitorować ich przemieszczanie. Decyzja w sprawie progów odpadów rtęci oznacza, że kraje mają obecnie ustaloną normę pomiaru, czy import i eksport zanieczyszczony rtęcią zawiera więcej stężenia niż dozwolona całkowita wartość, wynosząca

15 mg/kg.

Jest to ważne dla krajów, które obawiają się stać globalnym wysypiskiem odpadów zanieczyszczonych rtęcią, ponieważ limit zapewnia międzynarodowy standard przy podejmowaniu decyzji, czy transport powinien zostać zablokowany. Oznacza to również, że kraje będące producentami mają teraz punkt odniesienia w zakresie blokowania eksportu odpadów skażonych rtęcią – czytamy w wiadomości."

https://gloria.tv/post/N3C4G4XbL1cG1VKbXuFQLvvWN
" Zawartość tiomersalu w szczepionkach dostępnych w Polsce (opr. własne)
Nazwa szczepionki
Zawartość tiomersalu
Uwagi[...]
szczepionka tężcowo-błonicza adsorbowana Td
50 µg/dawkę

szczepionka tężcowa adsorbowana TT
50 µg/dawkę

szczepionka błoniczo-tężcowa adsorbowana DT
50 µg/dawkę
dla młodszych dzieci
szczepionka tężcowo-błoniczo-krztuścowa adsorbowana DTPw
50 µg/dawkę

Euvax B – szczepionka przeciw WZW B
50 µg/dawkę"

pojedyncza szczepionka-dawka antygenu -20,a może 10mcg, a tiomersalu 50 mcg, czyli kilka razy tyle-hojny "konserwant"

https://www.allecco.pl/euvax-b-szczepio ... iolka.html

" Skład

1 dawka (0,5 ml) zawiera: Antygen powierzchniowy wirusa zapalenia wątroby typu B (HBsAg)* 20 mikrogramów adsorbowany na wodorotlenku glinu, uwodnionym 0,5 miligrama Al3+*otrzymywany na drodze rekombinacji DNA w komórkach drożdży (Saccharomyces cerevisiae) Wykaz substancji pomocniczych: potasu diwodorofosforan, disodu wodorofosforan, sodu chlorek, woda do wstrzykiwań."

waga szczepionki-0,5 grama, czyli stężenie tiomersalu od 50 (do 100 mg?) /1 kg szczepionki
masa tiomersalu
Masa molowa
404,81 g/mol

rtęci -200,59 /mol

a więc ilość rtęci na 1 kg szczepionki od 50 do 100 mg , czyli produkt nie może być importowanym odpadem , no chyba że jest wstrzykiwany domięśniowo
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 09 lut 2024, 23:41

https://www.naturalnews.com/2024-02-09- ... y-arm.html

" Wynalazca nanocząsteczek lipidowych (LNP) stosowanych w szczepionkach przeciwko koronawirusowi Wuhan (COVID-19) był świadomy, że nie pozostaną one w ramieniu.

Daily Expose rozwinęło to twierdzenie, powołując się na wykład dr Pietera Cullisa z października 2022 r. wygłoszony na Uniwersytecie Manitoba w Kanadzie. Podczas wykładu Cullis został zapytany, czy jego system dostarczania LNP jest w stanie celować w określone tkanki lub ograniczać, w których tkankach pozostaje.

"To będzie trudne" - odpowiedział. "Ludzie próbowali celować w te lipidy lub jakąkolwiek nanomedycynę, bez powodzenia przez ponad 40 lat prób".


Według Expose, Cullis "jest powszechnie uznawany za wynalazcę systemu dostarczania LNP, który zapewnia, że mRNA nie ulega degradacji, zanim dotrze do [komórek]. Bez LNP mRNA uległoby zniszczeniu na długo przed dotarciem do komórki, co ma kluczowe znaczenie dla "działania" szczepionek". Kanadyjski biochemik jest również założycielem firmy Acuitas Therapeutics z siedzibą w Kolumbii Brytyjskiej, która opracowuje LNP dla szczepionek - w tym zastrzyku mRNA COVID-19 firmy Pfizer i BioNTech.

"Od ponad 40 lat wiadomo, że LNP nie pozostaną w ramieniu. W rzeczywistości nigdy tego nie chcieli.

Chcieli, aby "szczepionka" podróżowała po całym ciele, tak aby jej część trafiła do węzłów chłonnych. Tam komórki dendrytyczne z większym prawdopodobieństwem przetłumaczyłyby mRNA zgodnie z przeznaczeniem" - napisał Nagi Cesarz na Substack.



"Ale trzymali to w tajemnicy przed tobą, ponieważ czy naprawdę poszedłbyś i dostał zastrzyk, gdyby powiedziano ci, że ta nowa technologia będzie podróżować po całym twoim ciele, gdzie zostanie pobrana przez wszystkie typy komórek - w tym komórki śledziony, wątroby i jajników - które następnie zostaną poinstruowane, aby wyprodukować białko kolca stworzone gdzieś w laboratorium, powodując kto wie, jakie skutki uboczne, ponieważ próby zostały odwołane wcześnie, ponieważ po prostu nie było sprawiedliwe, że grupa placebo nie otrzymała mRNA?".

BioNTech faktycznie chciał, aby LNP podróżowały po całym ciele"
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

ODPOWIEDZ