Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Szczepienia/szczepionki !

cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: cedric » piątek 20 mar 2020, 20:53

http://ram.neon24.pl/post/138629,rzad-u ... zczepionek
http://ram.neon24.pl/post/142630,o-szcz ... wojskowych
http://ram.neon24.pl/post/138633,szwecj ... wiazkowych
http://ram.neon24.pl/post/143068,szczep ... egetatywny)


Czy to jest przyczyna obecnej śmiertelności we Włoszech?

"Przejdźmy teraz do kwestii nieprawdopodobnie wysokiego wskaźnika
zachorowań w prowincji Bergamo oraz szczególnie ciężkiego przebiegu
choroby na tym obszarze.

Obserwujący precedens stawiają sobie pytanie, czy aby poziom tych
wskaźników nie ma związku z faktem nachalnej kampanii szczepionkowej,
jaką rada miejska miasta (oraz zarząd regionu) – na kilka tygodni
przed wybuchem epidemii – «dywanowo» (określenie władz) przeprowadziły
w stosunku do emerytów właśnie w Bergamo i Brescii."

więcej

https://ram.neon24.pl/post/153857,trumn ... ciwgrypowe
1 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 22 mar 2020, 12:08

cedric pisze:
piątek 20 mar 2020, 20:53
.......faktem nachalnej kampanii szczepionkowej,
jaką rada miejska miasta (oraz zarząd regionu) – na kilka tygodni
przed wybuchem epidemii –

«dywanowo» (określenie władz) przeprowadziły
w stosunku do emerytów właśnie w Bergamo i Brescii."
jak zwykle zero o tym w mendiach, tylko płacz i zębów zgrzytanie:

Włochy. „Jesteśmy jak na wojnie. Przekreślane są całe pokolenia”
Przez AW -22/03/2020

W Bergamo, epicentrum epidemii koronawirusa we Włoszech, „przekreślone zostały całe pokolenia” – powiedział burmistrz tego miasta Giorgio Gori w wywiadzie dla dziennika „La Stampa” w niedzielę. „Jesteśmy jak na wojnie” – dodał mówiąc o skutkach epidemii.
https://nczas.com/2020/03/22/wlochy-jes ... pokolenia/

przestańcie szczepić dziadków, a nie płacz do kamery!
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: cedric » czwartek 26 mar 2020, 23:52

Odroczenie szczepień do 18 kwietnia. Jak wyglądają teraz statystyki autyzmu, śmierci niemowląt?
http://www.czujny.pl/odroczenie-szczepi ... szczegoly/
0 x



marcin222
Posty: 31
Rejestracja: sobota 28 maja 2016, 17:00
x 1
x 3
Podziękował: 184 razy
Otrzymał podziękowanie: 56 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: marcin222 » wtorek 31 mar 2020, 10:25

Ponieważ światowi decydenci choćby spod znaku pewnego filantropa, byłego właściciela ogromnej firmy IT, robią wszystko aby doprowadzić do przymusowych szczepień, zastanawiam się - w jaki sposób można zminimalizować zniszczenia i szkody w organizmie? Zakładam najbardziej pesymistyczny scenariusz - niemożność uniknięcia tego totalitarnego procederu, gigantyczne grzywny, więzienie, albo zakazy wstępów do sklepów, szpitali, zakładów pracy itd. Nie biorę tutaj pod uwagę dosyć spiskowych i niepotwierdzonych w 100% scenariuszy jak chipy RFID przemycone do mieszanki, albo nanoproszki z jakichś metali mające ułatwiać oddziaływanie na ludzi sieci 5G.

W temacie o koronawirusie jeden forumowicz napisał o kalibracji witaminą C w dzień szczepienia przed i po. Ja z kolei zastanawiałem się nad zastosowaniem MMSa w protokole 1000 lub nawet 1000+ (wzmocnionego DMSO). Nie wiadomo co znajdzie się w morderczej mieszance. Można się spodziewać jakichś nieznanych patogenów, metali, substancji chemicznych itd. Dlatego MMS w protokole działającym łącznie 10 godzin dziennie wydaje mi się tutaj świetnym pomysłem. Może jednak witamina C jest lepsza, albo jakiś inny sposób?

Rodzi się też pytanie - co z metalami? Czy chelatory są tutaj ważniejsze niż uprzednie wybicie patogenów, które przedostaną się do organizmu bez reakcji układu immunologicznego? Czy lepiej zastosować je trochę później? Czy czas ich użycia od momentu szczepienia ma znaczenie?

Wydaje mi się, że nad tą sprawą warto się zastanowić. W końcu ta czarna godzina nadejdzie i może nie być żadnego sposobu aby się obronić przed tymi mordercami udającymi "filantropów"...
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 31 mar 2020, 10:41

kiedyś, chyba nawet w tym temacie rodził się temat o reakcjach słusznych na iniekcje,
nie ma co się nakręcać jeszcze, tak myślę.
Jest jeszcze oprócz słusznie wymienionych węgiel aktywny, EDTA i wiele innych,
zaglądnij w te 2 tematy, coś znajdziesz pewno:

viewtopic.php?f=17&t=1387&hilit=chelatacja

viewtopic.php?f=17&t=365&hilit=oczyszczanie
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

marcin222
Posty: 31
Rejestracja: sobota 28 maja 2016, 17:00
x 1
x 3
Podziękował: 184 razy
Otrzymał podziękowanie: 56 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: marcin222 » wtorek 31 mar 2020, 11:49

grzegorzadam pisze:
wtorek 31 mar 2020, 10:41
nie ma co się nakręcać jeszcze, tak myślę.
Zgadzam się. Na tę chwilę to jeszcze nam nie grozi. Obstawiam bardziej jesień albo następną zimę. Wtedy nagle lud usłyszy o "cudownej szczepionce" która położy kres tej tzw. "pandemii". Decydenci podają orientacyjnie około rok czasu. Tak plus/minus rok jest dość prawdopodobny. A kwestię możliwej minimalizacji zniszczenia organizmu myślę, że warto rozważyć właśnie teraz, póki jeszcze można.
0 x



Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2677 razy
Otrzymał podziękowanie: 1204 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » wtorek 31 mar 2020, 15:27

Zgadzam się z @marcin222. Najlepiej za wczasu się uzbroić w wiedzę. Nawet przygotować sobie taką apteczkę pierwszej pomocy specjalnie na tą okoliczność. I nie będzie to nakręcanie się na przyszłość tylko rzetelna dyskusja z konkretami.
Moim zdaniem zbawienna będzie po szczepieniu taka mini terapia sokami. Jak wyżej wspomniano węgiel tak samo super.
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 500
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 31 mar 2020, 17:43

Jeśli już, to wszelkie patogeny wybije woda utleniona z protokołu @beadnorsiego, metale do fazy związków rozpuszczalnych sprowadzi EDTA i tiosiarczan, węgiel wyłapie część z tego do wątroba potrafi wydzielić do żółci, aby nie wróciło poprzez jelita.
Soki są raczej zbyt delikatne, tak, jak witamina C. I tak chelatację po szczepieniu trzeba poprowadzić w miesiącach, bo to wszystko dostaje się do krwi i zostanie rozlokowane po całym organizmie, stąd picie WU też bym proponował robić z tydzień po 4-5 dawek, bo WU może nie zdążyć dotrzeć wszędzie, gdzie dotarła szczepionka.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Dams
Posty: 92
Rejestracja: sobota 21 mar 2020, 20:51
x 3
x 8
Podziękował: 56 razy
Otrzymał podziękowanie: 138 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Dams » piątek 03 kwie 2020, 14:12

Najlepszą opcją, byłoby znalezienie jednego lekarza człowieka, który wpiszę, zaszczepiony, a nie zaszczepi, a szczepionka do śmieci ;)
Gdyby prywatnie można by załatwić 'szczepienie' to by wiele ułatwiło
Takie marzenia :D
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16985
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 545
Podziękował: 17188 razy
Otrzymał podziękowanie: 24272 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 05 kwie 2020, 17:45

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Devana
Posty: 161
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 104
x 20
Podziękował: 1155 razy
Otrzymał podziękowanie: 366 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Devana » niedziela 05 kwie 2020, 20:15

KOMENTARZ NA CZAS KRYZYSU Jak działa chemtrails, szczepionka, 5G
https://www.youtube.com/watch?v=C93t8GENB3Q

Jacek Sokal w prosty sposób wyjaśnia współdziałanie powyższych składowych. Prosi oglądających o szerokie rozpowszechnienie filmu.
Pytanie do Adminów/Moderatorów - może jeszcze gdzieś tu na Forum mogliby film zamieścić, by więcej osób go obejrzało?
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16985
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 545
Podziękował: 17188 razy
Otrzymał podziękowanie: 24272 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 09 kwie 2020, 16:42

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2677 razy
Otrzymał podziękowanie: 1204 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » czwartek 09 kwie 2020, 16:52

Czyli potwierdza się to, ze seniorów we Włoszech pozamiatały wcześniejsze szczepienia na grypę i meningokoki

...to i tak jakiś cud, że sie przyznali oficjalnie :D
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 14 kwie 2020, 22:22

Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16985
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 545
Podziękował: 17188 razy
Otrzymał podziękowanie: 24272 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 17 kwie 2020, 08:08

Awantura pod Pałacem Kultury i obowiązkowe szczepienia - Paweł Tanajno i Justyna Socha

https://youtu.be/1eSrAw1Hm9U
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

soma
Posty: 613
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: soma » piątek 17 kwie 2020, 09:27

President Trump zakazuje uzywania plodow z abortu do badan nad coronavirusem:

https://www.facebook.com/allnaturalpare ... ater&ifg=1

Artykul na ten temat:

https://www.washingtonpost.com/health/t ... J7FvmoNKB8
0 x



soma
Posty: 613
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: soma » piątek 17 kwie 2020, 18:03

DONALD TRUMP: Szczepienia przeciw grypie są całkowicie nieskuteczne i niebezpieczne!

W wywiadzie dla Opie and Anthony na Sirius XM Donald Trump stwierdził, że szczepienia na grypę są „całkowicie nieskuteczne”. Dodał, że nigdy nie przyjął ani jednej szczepionki.
Co ciekawe, w wywiadzie tym Trump potwierdził to co wielu z nas już wie, że szczepienia na grypę są największym przekrętem i skandalem w historii medycyny. Cele ich stworzenia przez Big Pharmę to w głównej mierze spowodowanie u ludzi większej zachorowalności na grypę i oraz osiągnięcie jeszcze wyższych wyników finansowch.
Trump wyraźnie ostrzega: Szczepienia na grypę to jedno z największych przekrętów w historii!
„Nigdy nie przyjąłem żadnej. Tym samym nigdy nie chorowałem na grypę. Nie podoba mi się koncepcja wstrzykiwania złych rzeczy do organizmu. A właśnie to głównie się robi. A szczepionka na grypę nie była na tyle skuteczna, aby ją wprowadzić i promować.”
„Mam przyjaciół, którzy sumiennie podchodzą do szczepienia, a potem chorują na grypę. To pomaga mi w myśleniu. Widziałem wiele raportów, które wyraźnie wskazują, że ta szczepionka jest całkowicie nieskuteczna.”
Wiecej:

https://blog-medyczny-chojniak.blogspot ... XTQEwQ&m=1

https://www.youtube.com/watch?time_continue=48&v=cDARZJxzeoY&feature=emb_logo

https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=TIsWUN5W3JQ&feature=emb_logo
0 x



Awatar użytkownika
Dams
Posty: 92
Rejestracja: sobota 21 mar 2020, 20:51
x 3
x 8
Podziękował: 56 razy
Otrzymał podziękowanie: 138 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Dams » piątek 17 kwie 2020, 19:25

Co to się stało, Trumpowi że stał się takim świętym obrońcom ludzi ?
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 17 kwie 2020, 19:50

my niewiele wiemy, media manipulują nieustannie, ma syna uszkodzonego przez szczepionki,
było kiedyś o tym.
mafia jest przepotężna, będzie duuuża reakcja..
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 500
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 17 kwie 2020, 20:16

@Dams, a znasz czas, kiedy obrońcĄ ludzi nie był? Zaprezentuj może, coś z mendiów głównego ścieku.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 95
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » piątek 17 kwie 2020, 20:34

DONALD TRUMP: Szczepienia przeciw grypie są całkowicie nieskuteczne i niebezpieczne!


W wywiadzie dla Opie and Anthony na Sirius XM Donald Trump stwierdził, że szczepienia na grypę są „całkowicie nieskuteczne”. Dodał, że nigdy nie przyjął ani jednej szczepionki.
Co ciekawe, w wywiadzie tym Trump potwierdził to co wielu z nas już wie, że szczepienia na grypę są największym przekrętem i skandalem w historii medycyny. Cele ich stworzenia przez Big Pharmę to w głównej mierze spowodowanie u ludzi większej zachorowalności na grypę i oraz osiągnięcie jeszcze wyższych wyników finansowch.
Trump wyraźnie ostrzega: Szczepienia na grypę to jedno z największych przekrętów w historii!
„Nigdy nie przyjąłem żadnej. Tym samym nigdy nie chorowałem na grypę. Nie podoba mi się koncepcja wstrzykiwania złych rzeczy do organizmu. A właśnie to głównie się robi. A szczepionka na grypę nie była na tyle skuteczna, aby ją wprowadzić i promować.”
„Mam przyjaciół, którzy sumiennie podchodzą do szczepienia, a potem chorują na grypę. To pomaga mi w myśleniu. Widziałem wiele raportów, które wyraźnie wskazują, że ta szczepionka jest całkowicie nieskuteczna.”
Trump mówiąc, o tej szczepionce, że zawiera wiele „złych rzeczy”, z pewnością miał na myśli m. in. formaldehyd (formalinę) i rtęć – dwie potężne neurotoksyny, które zawierają się prawie we wszystkich szczepionkach podawanych małym dzieciom. Ponadto, nowe włoskie badanie wykazało, że szczepionki są zanieczyszczone OŁOWIEM, wolframem, antymonem, cyrkonem, niklem i chromem. Dr Antonietta Gatti & Stefano Montanari opublikowali swoje odkrycia w "International Journal of Vaccines and Vaccination." (23.01.2017). Te badania zszokowały wielu naukowców. Więcej o szkodliwości szczepionek piszę TUTAJ.
Nawiązując do Trumpa, od dawna wiadomo, że (już dużo wcześniej przed wyborami na prezydenta), popiera on ruchy antyszczepionkowe (dlatego też z pewnością dostał duże poparcie od ludzi sprzeciwiających się szczepionkom). W publicznych wystąpieniach i na Twitterze twierdził, że szczepionki są powiązane z autyzmem. W jednym z twittów oświadczył:
"Małe dzieci to nie są konie"
Oto treść jego innych wysyłanych Twittów:

Nigdy więcej masowych zastrzyków. Małe dzieci nie są konie, jedna szczepionka w danym czasie, reszta w miarę upływu czasu. - Donald J. Trump (realDonaldTrump) 03 września 2014
Trump, w przeszłości spotkał się nawet z ojcem chrzestnym ruchów antyszczepionkowych Andrew Wakefieldem, który udowodnił związek szczepień z autyzmem, i którego później pozbawiono prawa wykonywania zawodu lekarza w Wielkiej Brytanii.
Poniżej niektóre wypowiedzi z 2014 roku Donalda Trumpa:

Okazuje się że mam rację w sprawie masowych szczepień, lekarze kłamią. Ocal nasze dzieci i ich przyszłość. - Donald J. Trump (realDonaldTrump) 03 września 2014

Nie jestem przeciwko szczepieniom dzieci. Jestem przeciwko podawaniu ich w jednej masywnej dawce. Rozłóżcie je w dłuższym okresie czasu, a ilość zachorowań na autyzmem spadnie! - Donald J. Trump (realDonaldTrump) 4 września 2014

Co ciekawe, w styczniu tego roku (10.01.2017) tygodnik "Nature" opublikował swoje stanowisko w sprawie zapowiedzi powołania przez Donalda Trumpa komisji ds. "bezpieczeństwa szczepionek i naukowej uczciwości".

Wydaje się więc, że Trump sporo namiesza w świecie tzw. karteli farmaceutycznych, co z pewnością wpłynie również na sytuację w Polsce, która w dalszym ciągu jest tragiczna, jeśli chodzi o szczepienia dzieci. Pozostaje wierzyć i pokładać nadzieję w Panu Trumpie, że w końcu pokona ten zakłamany świat medyczny, który ewidentnie interesują jedynie zyski i wyludnienie świata. Miejmy jednocześnie nadzieję, że ten człowiek nie będzie kolejną ofiarą tego mafijnego świata jakim jest tzw. Big Pharma i uda mu się przetrwać i przezwyciężyć ten skorumpowany i zakłamany świat.

Na koniec polecam przeczytać doskonałe podsumowanie Pani dr Majewskiej na temat tego, co dopiero się zaczyna w Ameryce, a tym samym na świecie – czyli wielka wojna przeciwko kartelom farmaceutycznym rozpoczęta – rok 2017.

Tutaj krótki cytat Pani Prof. Doroty Majewskiej tego tekstu:

Wraz z wyborem Donalda Trumpa na prezydenta USA nastaje nowa era w polityce, cywilizacji i medycynie – co zauważyło wielu światowych polityków. Trump jest jedynym w świecie prezydentem, który przeciwstawił się globalnemu establiszmentowi, który w ciągu paru dekad antyspołecznej, neoliberalnej, mafijno-kapitalistycznej, prowojennej polityki doprowadził USA a także Europę do ekonomicznej i cywilizacyjnej zapaści oraz do niespotykanego biologicznego wyniszczenia społeczeństwa (tyczy to szczególnie USA i Polski). Już dwie generacje młodych Amerykanów są poważnie zdegenerowane i chronicznie chore począwszy od pierwszych tygodni życia. Są to ofiary toksycznych, ludobójczych i bezużytecznych szczepień, które pod przymusem lub wręcz terrorem politycy oraz medyczni urzędnicy wmuszają dzieciom od pierwszych godzin życia.
Więcej na >>

https://vaccgenocide.wordpress.com/tag/donald-trump/

https://blog-medyczny-chojniak.blogspot ... lvEEos&m=1
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16985
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 545
Podziękował: 17188 razy
Otrzymał podziękowanie: 24272 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 18 kwie 2020, 18:40

"wyszczepimy wszystkich Polaków.."

https://youtu.be/clmgPTcR3bM
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 18 kwie 2020, 19:32

0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16985
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 545
Podziękował: 17188 razy
Otrzymał podziękowanie: 24272 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 18 kwie 2020, 19:54

poszło.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 95
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » sobota 18 kwie 2020, 20:53

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę – więcej przymusowych szczepień!!!!

Ustawę przewidującą więcej przymusowych szczepień podpisał prezydent Andrzej Duda. Najwięcej kontrowersji budzi wprowadzenie do obowiązkowego katalogu szczepień preparatu przeciw HPV – informuje „Nasz Dziennik”.

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Jak pisze „Nasz Dziennik” – nowe prawo „pozwala ona na nieograniczone finansowanie i rozszerzanie listy szczepień obowiązkowych. Będziemy jedynym krajem na świecie, w którym wprowadzono przymusową kontrowersyjną szczepionkę przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego HPV”.

Pod apelem do prezydenta o niepodpisywanie nowelizacji podpisało się 20 tys. osób. Minister Wojciech Kolarski z Biura Dialogu i Inicjatyw Obywatelskich Kancelarii Prezydenta RP spotkał się wczoraj z przedstawicielami Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP, którzy prosili o zawetowanie ustawy.

Przeciwnicy obowiązkowych szczepień liczą teraz, że do Trybunału Konstytucyjnego skierowane zostanie zapytanie dotyczące przepisów nakładających obowiązek szczepień. Zapowiadają też, że petycja pt. „Więcej obowiązkowych szczepień? Skoro jest ryzyko, musi być wybór!” zostanie po wyborach skierowana do nowego rządu.
Źródło: m.niezalezna.pl
http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-pol ... EarX-bl0HA
0 x



ODPOWIEDZ