Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Szczepienia/szczepionki !

cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: cedric » wtorek 29 sty 2019, 11:00

0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 03 lut 2019, 23:56

Jaśkowski - Epidemia kłamstwa

https://www.youtube.com/watch?v=PD45AAi7SSI

Opublikowany 3 lut 2019
*Choroby, epidemie, pandemie - czy zdarzają się przypadkowo czy raczej są wywoływane specjalnie do osiągnięcia jakiś określonych korzyści.
0 x



Jurek
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 13 sty 2019, 00:40
x 2
x 1
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 28 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Jurek » wtorek 05 lut 2019, 11:55

Dziecko 1,5 miesięczne. Żółtaczka po porodzie. Naświetlania itp.
Do tej pory z problemami wątrobowymi - żółtaczka ( zażółcona skóra ) , podwyższona bilirubina - ok 10.

Co zaproponować mamie tego dzieciaczka, by swoim pokarmem wspomogła wyzdrowienie.

Dzięki za wszelkie informacje.

ps. te łotry wysłały wezwanie do kolejnych szczepień, mimo tego, że nie potrafią naprawić błędu z pierwszego szczepienia
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 10 lut 2019, 13:44

oops.jpg
oops.jpg (102.7 KiB) Przejrzano 11666 razy
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 10 lut 2019, 20:59

Cynizm lekarzy, głupota urzędników, zawziętość systemu farmaceutycznego,

czyli przymus polskiej medycyny do szczepień nowonarodzonych dzieci.

Andrzej Majkowski, lekarz pediatra, 32 lata praktyki lekarskiej:

"Jestem lekarzem, który musi wykonywać szczepienia ochronne.

Mam na swoim sumieniu dzieci, które zostały dziećmi autystycznymi.

I ja wiem, że po szczepieniach, a nie dlatego, że były chore.

Mamy naciski ze wszystkich stron.

Jeżeli lekarze nie będą wykonywać tego obowiązku, mogą zostać pozbawieni pracy,

ponieważ NFZ, Ministerstwo Zdrowia, Sanepid, dyrektor ośrodka, w którym pracuję,

mówi mi, że mam szczepić.

Błagam wszystkich moich kolegów pediatrów, aby zechcieli szanować wolę rodziców".


Zapraszamy do całego artykułu:

https://martabrzoza.pl/szczepienia/cyni ... c-systemu/
Wstrząsające słowa odważnego lekarza. To prawda, którą ukrywa Ministerstwo Zdrowia i cały system szczepień.
Prawda okrutna: to co w innych krajach jest dowolną decyzją rodziców, w Polsce jest przymusem ściganym przez policję i sądy.

To jest okrutna, polska rzeczywistość.

Przez całe lata żadna partia tego nie zmieniła, tych okrutnych przepisów, ani SLD, ani PSL, ani PO, ani PiS.

Wygląda na to, że te partie działają w jednej koalicji z korporacjami farmaceutycznymi.
To jest prawdziwa mowa nienawiści skierowana w stronę narodu polskiego.


Takie działania powinny być ścigane przez prokuraturę. Takich urzędników lekarzy, którzy zmuszają, należy wyrzucać z pracy.

Dzisiaj rodzice z Białogardu są wzorem i przestrogą dla innych rodziców planujących, rodzących dzieci.
Wielu z nich zrobi tak samo, uciekną ze szpitala, jeżeli tylko ktoś zmusi ich do niepotrzebnych i niebezpiecznych szczepień. Szpital, lekarze powinni być ostoją, bezpieczeństwem polskich rodzin.

Tak nie jest.

Szpitale powoli stają się elementem mafii farmaceutycznej.

Jeżeli my Polacy będziemy bać się chodzić do lekarzy, do szpitali, nie będziemy czuli do nich szacunku, to w jakim kierunku to wszystko zmierza?

Dlaczego lekarze i pracownicy służby zdrowia, dali się upodlić farmaceutycznym grupom nacisku?
To lekarze, ministerstwo zdrowia powinni stać na straży zdrowia Polaków.
Tak nie jest.

Mamy wiele sygnałów cynizmu i korupcji wielu lekarzy, naukowców i urzędników.
Tę patologię trzeba zwalczać.

Dzisiaj Ty, jutro Ja będziemy potrzebowali pomocy.

Dlatego nie siedźmy cicho, kiedy lekarze, urzędnicy krzywdzą polskie rodziny.
Zapraszam na dokument:

https://youtu.be/c5vKYn9LHAA
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 93
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » czwartek 21 lut 2019, 20:04

0 x





Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 93
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » piątek 22 lut 2019, 11:08

Adam Kołaczek...


Kilka powodów aby zaszczepić swoje dziecko w 2019 roku.

- masz chłopca , a zawsze chciałaś dziewczynę (polecam szczepionkę z fragmentami DNA zabitej dziewczynki nienarodzonej - są dostępne w katolickiej Polsce i w pełni akceptowane przez Kościół). Nie ma 100 % gwarancji, że od razu zacznie się malować i przebierać w kobiece ciuszki , ale warto próbować, bo szanse są duże!

- jesteś zaniepokojona, że twojemu dziecku brakuje w organizmie rtęci, aluminium, formaldehydu, retrowirusów i innych "cennych" składników. Szczepionki to najlepsze źródło i stosunkowo tanie!

- potrzebujesz kasy. Prawdopodobnie będzie można za jakiś czas otrzymać parę tysiaków odszkodowania za trwale okaleczone szczepieniami dziecko!

- macie z partnerem kryzys małżeński i potrzebujecie czegoś co zjednoczy was w cierpieniu

- ufasz urzędnikom, którzy nie widzieli na oczy twojego dziecka i chcesz udowodnić że to oni mają rację, a nie tysiące poszkodowanych polskich rodzin

- nie widzisz braku jakiejkolwiek logiki w urzędniczym twierdzeniu ” szczepionki działają, a dzieci nieszczepione są zagrożeniem dla dzieci szczepionych”

- uważasz, że szczepienia uratowały ludzkość od zagłady, a coraz większa ilość alergii, autyzmu, nowotworów i coraz gorszy stan zdrowia najmłodszych to sprawa genów i wymysły antyszczepionkowców nasłanych na nasz biedny kraj przez Putina!

Pozdrawiam AK
0 x



cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: cedric » piątek 22 lut 2019, 11:18

0 x



Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Seji » środa 27 lut 2019, 23:51

Basia7 pisze:
poniedziałek 04 sty 2016, 22:50
Wklejam wpis/apel Jerzego Zięby jaki wstawił na FB
myślę że warto przeczytać

Niestety, wykład jest w języku angielskim. Starałem się wyłowić co ważniejsze elementy, ale tam prawie każda minuta jest ważna. Nie chcąc czekać na tłumaczenie, zaledwie małą część spisałem dotyczącą początku wykładu, umieszczam to poniżej. Końcówka tego wykładu, pokrywa się 100% z tym co mówię na każdym wykładzie..
w
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... 8EtfkAngKw
Czy ktoś już ten wykład przetłumaczył na j. polski? Jeśli nie, ja to mogę uczynić, ale muszę mieć tekst - treść wykładu.

[edit: wstawiłam link do filmu]
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 28 lut 2019, 07:00

więcej szczepionek?, choć może niektóre w określonych miejscach na świecie dla populacji wysokiego ryzyka mają sens.:
Belgijscy naukowcy stworzyli szczepionkę przeciwko wirusowi Zika
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Seji » piątek 01 mar 2019, 18:47

Jancio pisze:
piątek 30 mar 2018, 18:32
Basia7 pisze:
czwartek 29 mar 2018, 19:38
Ale to jest już paranoja, w jakim kraju my żyjemy? Czy lekarze całkiem stracili rozum?
Również czekam może ktoś opisze tutaj jak z sukcesem udało mu się dotrwać bez szczepień do 18-stu lat...
Z tym ostatnim to chyba długo będziesz czekać, bo świadomość co do szczepień istnieje od kilku lat dopiero. Wcześniej wszyscy szczepili, a w PRl-u to w ogóle nikt nikogo nie pytał. Karta szczepień była w szkole i pozamiatane.
[/quote]

Mój przypadek był szczególny. W 1981 r., gdy miałam 6 lat, zbadano mi dokładnie słuch, który traciłam od niemowlęctwa. Ubytek wyszedł duży, a że podejrzewano, iż to sprawka streptomycyny, po tym czasie nie poddawano mnie już żadnym szczepieniom. Gdy były w szkole szczepienia, to po prostu mówiłam, że nie mogę mieć szczepień i nie było nigdy żadnego problemu (byłam zaliczona do jakiejś grupy dyspanseryjnej i może to powodowało, że nie robiono problemu z nieszczepieniem).
Ale gdy byłam już w szkole średniej, mama zaprowadziła mnie do jakiejś doktor, która opracowała jakieś indywidualne szczepionki dla mnie - niby na "polepszenie" słuchu, którego już praktycznie nie miałam (tylko resztki), ale teraz mówi, że to było na coś innego (ma trochę kłopot z pamięcią już), więc w sumie nie wiem, co do były za szczepionki (była ich cała seria, chyba co najmniej tydzień je brałam).
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 01 mar 2019, 21:03

indywidualne szczepionki dla mnie - niby na "polepszenie" słuchu, którego już praktycznie nie miałam (tylko resztki),
Pomogły?
Jak ze słuchem teraz?
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: abcd » piątek 01 mar 2019, 21:28

Przestań chopie, wszak nie każdy zna się na naszych żartach. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 01 mar 2019, 21:38

pytam całkiem poważnie, lata 80-te to jednak były inne czasy i szczepionki.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Seji » piątek 01 mar 2019, 22:49

grzegorzadam pisze:
piątek 01 mar 2019, 21:03
indywidualne szczepionki dla mnie - niby na "polepszenie" słuchu, którego już praktycznie nie miałam (tylko resztki),
Pomogły?
Jak ze słuchem teraz?
Nie wiem, czy pomogły, mama nie umie konkretnie powiedzieć, a ja wtedy miałam niską (samo)świadomość. Ale teraz mam 0 słuchu (b. rzadki przypadek, bo chyba jakieś 95% osób niesłyszących/głuchych ma jakieś resztki słuchu i ja też je miałam jeszcze nie tak dawno).
0 x



cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 03 mar 2019, 16:47

Szymonkowi ustąpił obrzęk mózgu

https://www.facebook.com/WALCZSZYMON/?h ... _tn__=kC-R
0 x



Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: azo » sobota 09 mar 2019, 17:47

Nie wiem czy znamy tę autorkę ale ujęła Mnie bardzo Swoją rzetelnością i kompetencją, dawno nie czytałam aż tak wszechstronnie opracowanego tematu i to pomimo silnych emocji, które widać w formie wypowiedzi. Starałam się skopiować tekst jak najdokładniej, razem ze wszystkimi odnośnikami. Wszystkim Rodzicom, którzy mają szczepionkowe wątpliwości powinien je wyjaśnić bo uwzględnia wszelkie możliwe aspekty: zdrowotne, społeczne, prawne... i oczywiście te logiczne dotyczące szczepionkowego przekrętu. A wszystko to poparte rzeczowymi cytatami i wypowiedziami wielu kompetentnych Ludzi. Rodzicom "posłusznym" powinno dać do myślenia... o ile oczywiście będzie się Im chciało poświęcić na to czas. Na początku daję kilka słów, w których Pani Maria sama się przedstawia:
O Astromarii

Jestem jedną z najbardziej opluwanych i spotwarzanych osób w polskim Internecie. Początkowo mnie to przerażało i oburzało, ale dziś, kiedy widzę, w jak znakomitym gronie się dzięki temu znalazłam jestem z tego bardzo dumna. Stoję w jednym szeregu z uczciwymi lekarzami, naukowcami, wynalazcami, patriotami i ludźmi bezwzględnie stojącymi po stronie Prawdy. Z ludźmi, którzy mimo wściekłych ataków nie ugięli się, nie zamilkli i nie przeszli do dobrze opłacanego i zapewniającego wielką karierę świata medialnej, naukowej i politycznej prostytucji.(...)
https://astromaria.wordpress.com/about/
KOCHAJĄCY, OCZYTANY I ZNAJĄCY PRAWO RODZIC NIE SZCZEPI SWOICH DZIECI!!!


Informuję PSYCHOPATÓW i UŻYTECZNYCH IDIOTÓW na usługach BigPharma, nawołujących do wprowadzenia MEDYCZNEGO FASZYZMU i TOTALITARNEGO PRZYMUSU szczepień, że pisząc komentarze w tym blogu TRACĄ TYLKO CZAS.


Wszystko o szczepieniach (sama, czysta nauka i przepisy prawa):

Szczepienia, niewygodne informacje – czyli kopalnia wiedzy ściśle naukowej, ukrywanej przed rodzicami.

Aspekty prawne szczepień - wyjaśnione łopatologicznie.

W Polsce NIE MA PRAWNEGO PRZYMUSU SZCZEPIEŃ. Nie dajcie się nabrać żadnym Stop NOP-om, że jest inaczej! Oni żyją z tego, że pozorują walkę z przymusem, więc gdyby się okazało, że przymusu nie ma musieliby się zająć jakąś uczciwą pracą zarobkową. [Więcej na ten temat w dalszej części tekstu].

Przymus szczepień może być zastosowany jedynie w przypadku wybuchu epidemii, jeśli udowodniono ci kontakt z chorobą zakaźną (szczepienie poekspozycyjne) lub jeśli chorujesz (np. prątkujesz) i stanowisz zagrożenie dla otoczenia. Zdrowy człowiek nie stanowi zagrożenia epidemiologicznego, bo jest zdrowy, więc zaszczepić go wbrew jego woli, zwłaszcza siłą, nie można. Prawo na to nie zezwala! I jeszcze słówko w sprawie „masowych zgonów z powodu odry”, będącej straszakiem na naiwnych i niedouczonych – ostatni przypadek śmierci z powodu odry miał w Polsce miejsce w roku 1998. Był to dosłownie JEDEN przypadek. A teraz uważajcie: „Bardzo wiarygodne” źródła informują, że zmarł chłopiec w wieku 10-14 lat czyli… dorosła kobieta w wieku 33 lat, a „odry nie potwierdzono badaniem serologicznym”. A więc tak naprawdę (po mojemu) nie wiadomo czy faktycznie ktoś zmarł, a jeśli zmarł to raczej nie na odrę.

Filmy Jerzego Zięby (100% czystej nauki), czyli wiedza OBOWIĄZKOWA dla każdego rodzica i opiekuna (można oglądać / słuchać po kawałku, np. w drodze do pracy):

Szczepionki, mało znane fakty

Poradnik szczepionkowy Jerzego Zięby (pdf) dla wszystkich, którzy mimo ostrzeżeń przed śmiercią lub kalectwem jednak chcą szczepić.

Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się jak sam może leczyć swoje choroby – Hipokrates

Lekarze są tacy sami jak adwokaci; jedyna różnica między nimi polega na tym, że adwokaci cię ograbiają, podczas gdy lekarze nie tylko cię ograbiają, ale i zabijają – Anton Czechow

Niedobrze czułby się lekarz, gdyby wszyscy czuli się dobrze – Publiusz Syrus

Żaden lekarz nie czerpie przyjemności z czyjegoś zdrowia, nawet gdyby to byli jego przyjaciele – Michel Eyquem de Montaigne

Wzywając na pomoc nawet najmądrzejszego lekarza musimy liczyć się z tym, że polega on na naukowej „prawdzie”, której błędność stanie się oczywista za kilka lat – Marcel Proust

Zdrowie to stan, o którym medycyna nie ma nic do powiedzenia – W.H. Auden

Lekarz leczy chorobę, a zabija pacjenta – Francis Bacon

Lekarze mają wyjątkowe szczęście, że słońce opromienia ich powodzenie, a ziemia przykrywa ich błędy” – Sokrates

Nikt nie potrafi tak solidnie zakopać swoich błędów jak lekarz – Agrypa


Jeśli wierzysz, że obiektywną i opartą na nauce wiedzę o szczepieniach przekażą ci tylko eksperci od szczepień (urzędnicy w sanepidzie, lekarze czy ludzie z rządu) i że osoby bez wykształcenia medycznego nie mają pojęcia o tym „skomplikowanym” problemie wykazujesz się wielką i niebezpieczną naiwnością. Nie bierzesz pod uwagę zagrożenia, jakim jest korupcja. Urzędnicy państwowi i eksperci są tylko po to, żeby kartele farmaceutyczne wiedziały kogo przekupić lub zastraszyć. Zamiast kierować się WIARĄ w reklamówki przemysłu farmaceutycznego, kolportowane przez te przekupne osoby, powinieneś dążyć do WIEDZY, a wiedzę zdobywa się czytając NIEZALEŻNE (niesponsorowane przez BigPharma!) prace naukowe. Wiedza to potęga! Ale wiedzę zdobywa się z trudem, ponieważ jest ona starannie ukrywana przed maluczkimi i opatrzona etykietką „fake news” lub jest wyszydzana jako przesądy, ciemnogród i zacofanie. Wszystkie „informacje” przekazywane przez media i „ekspertów” są jedynie reklamówkami przemysłu farmaceutycznego. Media utrzymują się z reklam. Dotyczy to również „renomowanych” pism medycznych takich jak Lancet czy British Medical Journal. Nie powiedzą ani nie wydrukują oni niczego, co mogłoby narazić ich na utratę dochodów z reklam.

Pada fałszywe szczepienne domino – zwycięstwo Roberta Kennedy’ego

Prof. Maria Dorota Majewska (VAERS)

Ważna wiadomość dla wszystkich zainteresowanych bezpieczeństwem szczepień. Robert Kennedy Jr, który stworzył program „Children’s Health Defense”, wspólnie ze znanym amerykańskim dziennikarzem Delem Bigtree z Networku Oświeconej Zgody na szczepienia pozwali do sądu rząd federalny USA, oskarżając Departament Zdrowia (DHHS), że od dziesięcioleci zaniedbuje obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa szczepień, do czego został zobowiązany przez Kongres. Właśnie dowiedzieliśmy się, że Kennedy i Bigtree wygrali ten proces.

WYŁĄCZ TELEWIZOR, WŁĄCZ MYŚLENIE!

Nie bądź Polakiem mądrym po szkodzie! Bądź mądry przed szkodą, więc zdobywaj wiedzę!!!

Czy wiesz, że dzięki wysokiej wyszczepialności w swoim rejonie, za premie od firm farmaceutycznych, lekarze budują sobie wille? O wyjazdach na wczasy w tropikach z całą rodziną oraz na kursy (w hotelach 5-gwiazdkowych) skutecznego wciskania pacjentom toksycznych pseudo-leków trąbiły nawet media głównego nurtu.

Szczepionkowy marketing oparty jest na paranoicznym, irracjonalnym lęku przed urojonym zagrożeniem chorobami i śmiercią!

Przerażony rodzic przestaje myśleć racjonalnie i podejmuje nieprzemyślane decyzje, a potem płacze i nie może zrozumieć dlaczego wcześniej nie pomyślał i nie dowiedział się jaka jest prawda.

Drodzy rodzice, to całe zło, ten cały szczepienny terror, dzieje się dlatego, że wy na to pozwalacie!

Zachowujecie się jakbyście żyli w jakimś totalitarnym reżimie, w którym rządzi tyran i despota na miarę Hitlera lub Pol Pota, mogący was bez powodu ukarać, aresztować, spałować lub nawet skazać na śmierć. A to chyba lekka przesada, nie sądzicie?

Przykro mi to pisać, ale prawda jest taka, że daliście się zastraszyć, sterroryzować i zamienić w stado przerażonych, bezwolnych owiec, które WIERZĄ, że nie mają prawa odmówić podporządkowania się rozkazom władzy i że nie mogą się bronić przed terrorem urzędasów. Trzęsiecie portkami z przerażenia kiedy lekarz i pielęgniarka w przychodni na was krzyczą, że macie zaległe szczepienia i musicie natychmiast je uzupełnić, co więcej, wszystkie na raz! Grzecznie dostarczacie kartę szczepień dziecka nawet takim niepowołanym osobom, jak opiekun dzieci na kolonii. Na widok pisma z sanepidu wpadacie w panikę, a na samą myśl o sądzie mdlejecie z przerażenia. Ci, którzy doświadczyli NOP-ów u swoich dzieci i zdecydowanie nie chcą więcej szczepić, gotowi są płacić grzywny do końca życia, gotowi są nawet brać na ten cel kredyty, bo wierzą, że to jedyny sposób, żeby uniknąć przymusowych szczepień.

Nie jesteście stadem bydła będącego prywatną własnością jakiegoś farmera, który ma prawo was szczepić kiedy mu się spodoba i czym mu się spodoba! Jeśli tego sobie nie uświadomicie, to skończycie jak bydło – pogonią was do rzeźni (do jakiegoś obozu koncentracyjnego, obecnie zwanego FEMA) i ubiją was jak bydło.

Czas zmienić sposób myślenia!

Zacznijcie myśleć jak wolni ludzie, poznajcie swoje prawa i PRZESTAŃCIE SIĘ BAĆ!!! Nauczcie się asertywności, a wtedy przestaniecie się zachowywać jak przerażone i bezwolne owce.

„Medycyna oparta na dowodach naukowych” czy na hojnych datkach producentów szczepionek i leków? Za ile można kupić instytucje „państwowe”, których konstytucyjnym obowiązkiem miała być (ale nie jest) dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów? Gdzie są organizacje mające chronić nas przed konfliktem interesów w służbie zdrowia, za której nadużycia pacjenci płacą zdrowiem, a nawet życiem? Też są opłacane, żeby ukrywały przestępczą korupcję najbogatszych karteli na świecie?

Obywatele nie powinni bać się swoich rządów. To rządy powinny bać się swoich obywateli! – Anonymous

Dziś na antenie nadaje jakiś doktor nauk medycznych i mówi, że mimo, że szczepienia nie chronią przed chorobami, musimy się szczepić, a nieszczepione dzieci mogą zarażać szczepione, mimo że nieszczepione nie mają czym zarazić tych zaszczepionych, które nie są odporne, mimo że były zaszczepione – Piotras(przeczytaj dlaczego młodzi, wykształceni, z wielkich miast nie potrafią myśleć logicznie i jak nie pozwolić politykom, mediom, celebrytom i autorytetom, żeby robiły ci wodę z mózgu

Jedyna bezpieczna szczepionka to ta, której nie wzięliśmy

– Maurice Hilleman główny wakcynolog firmy Merck, który opracował ponad 30 szczepionek, w tym osiem z czternastu najczęściej używanych na świecie, m.in. niesławną (powodującą autyzm) MMR.

Żaden producent szczepionki nie ponosi odpowiedzialności cywilnej z tytułu szkód zaistniałych w przypadku śmierci bądź uszczerbku na zdrowiu wynikłych z podania szczepionki – prawo podpisane przez prezydenta Ronalda Reagana.

Nie analizuję już autyzmu. Badam inną chorobę, różną od autyzmu. Jest to porażenie mózgu wywołane przez szczepionki. Stosując słowo „autyzm”, mylimy dwie różne choroby. Istnieje prawdziwy autyzm, na który choruje jedno dziecko spośród 10 000, i który rzeczywiście jest chorobą wrodzoną. To zaś, co my obecnie zwykliśmy nazywać autyzmem, jest uszkodzeniem mózgu wywołanym przez szczepionki. – dr Mayer Eisenstein

Pomimo 200 lat eksperymentów, dzisiaj szczepienia stały się może główną przyczyną zgonów i niepełnosprawności wśród naszych dzieci – Dr Laurency Wilson w Liberty Beacon, 08 maja 2013 roku.

To ciągle łamie mi serce, kiedy ludzie muszą osobiście doświadczyć poważnych obrażeń poszczepiennych lub obserwować poważną reakcję u kogoś, kogo kochają, żeby się obudzić do prawdy absolutnej: że szczepionki mogą i powodują szkody. Słyszeli argumenty i historie innych ludzi. Zignorowali ostrzeżenia o ryzyku i wzgardzili obawami o reakcje poszczepienne ich przyjaciół. Zamiast tego, zaufali ich nieświadomym pediatrom lub ulegli ciągłej presji ze strony teściowej. A potem zostają sami kiedy pojawia się tragedia i do końca życia muszą się borykać z opieką medyczną, rachunkami za leczenie i widokiem pogarszającego się zdrowia ich ukochanej osoby. Sam Gardasil miał ponad 38000 zdarzeń niepożądanych do marca 2015 roku i liczba ta jest szacowana na zaledwie 10% wszystkich rzeczywistych zdarzeń niepożądanych – Dr Sherri Tenpenny

Możliwości wystąpienia reakcji ubocznych po podaniu szczepionki DPT (przeciw błonicy, kokluszowi, tężcowi) są jak 1:1.750, podczas gdy możliwość śmierci z powodu zachorowania na koklusz jest jak 1:5.000.000 – Dr Jerzy Jaśkowski

Wśród kobiet w ciąży zaszczepionych na świńską grypę odnotowano siedem razy więcej poronień. Kobiety zaszczepione na grypę sezonową chorowały trzy razy częściej na tę grypę, zaś szczepione na A/H1N1 chorowały na świńską grypę dziesięć razy częściej – Raport CDC

Zwolennicy szczepień, OBOWIĄZKOWO przeczytajcie tę moją notkę z 2012 roku:To, czego nie musimy już wypijać z wodą skażoną fekaliami „lekarze” wstrzykują naszym dzieciom prosto do krwiobiegu

Nienawidzisz i zwalczasz „proepidemików”? Boisz się nieszczepionych? Żądasz, żeby usunąć ich z przestrzeni publicznej: ulic, sklepów, żłobków, przedszkoli i szkół?

Jeśli tak, to właśnie udowodniłeś, że jesteś niewierzącym w szczepienia antyszczepionkowcem.

Skoro wy, wyznawcy (pseudo)nauki zwanej wakcynologią uważacie, że nieszczepieni stanowią zagrożenie dla zaszczepionych, to znaczy, że NIE WIERZYCIE W SKUTECZNOŚĆ SZCZEPIEŃ.

Jeżeli jakiekolwiek (choćby nawet i chore) dzieci stanowią zagrożenie dla zaszczepionych, to znaczy że szczepienia nie chronią przed zachorowaniem, a to z kolei znaczy, że nie istnieje żadne naukowe ani logiczne uzasadnienie dla szczepień!


Jeśli naprawdę szczerze nienawidzisz „proepidemików” to pozwól im się nie szczepić i wymrzeć z tego powodu. Dzięki temu twój świat na pewno stanie się lepszy i bezpieczniejszy. A sam zaszczep się na wszystko, co tylko zobaczysz w reklamówkach karteli farmaceutycznych i śpij spokojnie, bo przecież „szczepienia są najlepszą formą profilaktyki”.

Prawda jest taka, że to zaszczepieni stanowią zagrożenie dla nieszczepionych, a nawet mogą wywoływać epidemie, dlatego powinni być poddani kwarantannie do czasu aż staną się bezpieczni dla otoczenia.

Poszczepienne ogniska i epidemie odry

W wielu amerykańskich szpitalach obowiązuje zakaz odwiedzania chorych przez osoby niedawno zaszczepione, ponieważ zaszczepieni rozsiewają groźne wirusy, które im wstrzyknięto i z tego powodu stanowią zagrożenie dla ludzi z osłabionym systemem immunologicznym.

Obrazek

[Dyskusja na ten temat odbyła się w komentarzach, warto przeczytać: https://astromaria.wordpress.com/szczep ... ment-64922 a gdyby link nie działał (na WordPress ostatnio dzieją się dziwne rzeczy), możecie znaleźć ten komentarz po dacie: 23/02/2016 o 20:11].

Nagonka na nieszczepiących jest klasycznym przykładem MOWY NIENAWIŚCI i przejawem NIETOLERANCJI, które są obecnie (rzekomo, jak widać) zakazane. Prześladowanie inaczej myślących kojarzy się z działaniami świętej inkwizycji, która „dla dobra” grzeszników torturowała i paliła ich na stosach. Dziś heretykami i grzesznikami przeznaczonymi na stos stali się „antyszczepionkowcy”. A co najważniejsze: wiara w to, że nieszczepieni mogą rozsiewać choroby jest nielogiczne i jest pseudonaukowym przesądem. Zdrowi ludzie nie zarażają, bo są zdrowi!

Nie pytaj o zachorowalność, lecz o UMIERALNOŚĆ z powodu chorób zakaźnych – bo to jest zasadnicza różnica!

Nie ma znaczenia ile osób zachorowało i zupełnie wyzdrowiało, lecz to, ilu chorych zmarło. Śmiertelność z powodu chorób wieku dziecięcego jest niemal zerowa w przeciwieństwie do śmiertelności spowodowanej przez szczepienia. Ale za to naturalne przechorowanie daje dożywotnią odporność, w przeciwieństwie do odporności ze strzykawki, która utrzymuje się zaledwie kilka lat.

Szczepienia nie zmniejszyły zachorowalności i mimo prawie 100% wyszczepialności wciąż wybuchają wielkie „epidemie”, o czym media jazgoczą jak szalone, zapominając, że

skoro wszyscy byli szczepieni, a mimo to regularnie wybuchają epidemie, to jest oczywiste, że szczepienia nie działają, a więc są bez sensu.

Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to oczywiście chodzi o pieniądze. Na produkcji szczepionek kartele farmaceutyczne zarabiają miliardy, a dzięki „leczeniu” wywołanych tym śmiertelnie niebezpiecznych powikłań zyski są zwielokrotnione!

GDZIE MÓWIĄ PIENIĄDZE TAM PRAWDA MILCZY.

PODĄŻAJ ZA PIENIĘDZMI a poznasz przerażającą, ukrytą prawdę!

Czytaj dalej, żeby odkryć, jak tobą manipulują i dowiedzieć się, jak się wyzwolić z niewoli kłamstw i wszechobecnej korupcji.

Wiadomość z ostatniej chwili: świetny wykład Jerzego Zięby o tym, jak lekarze niszczą nasze zdrowie (mam nieodparte wrażenie, że wszyscy żyjemy w obozie Auschwitz, pod „opieką” doktorów Mengele). Wstawiam film od momentu, kiedy autor omawia problem szczepień (54-ta minuta), ale oczywiście każdy powinien obejrzeć całość.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3311&v=IeY-XfmQL5k

A tutaj są wspomniane w wykładzie dowody NAUKOWE, co więcej – niezbite! na to, że szczepienia są szkodliwe. A nawet śmiertelnie niebezpieczne!

W średniowieczu zabobonny motłoch wierzył w zgubną moc szatana i w zbawienną moc chrztu, a dziś zabobonny motłoch wierzy w zgubną moc bakterii i w zbawienną moc szczepień. Dziś śmiejemy się ze średniowiecznej ciemnoty, bo nie widzimy, że przesąd religijny zastąpiony został przez przesąd naukowy. Za 100 lat ludzie będą się śmiać z obecnej nauki tak samo, jak my śmiejemy się z nauki minionych epok. Nauka podlega korupcji i szkodliwym modom tak samo jak każda inna dziedzina ludzkiej działalności. Bezkrytyczne zaufanie do autorytetów medycznych i bezmyślne poddawanie się nakazom władz sanitarnych jest szczególnie groźne, bo może prowadzić nawet do śmierci. Jeśli nie próbujesz odkryć, przez kogo są finansowane medyczne autorytety zdrowie, a nawet życie twoje i twoich dzieci wisi na włosku. Tylko owce bezmyślnie wykonują polecenia pasterza (i zawsze kończą w rzeźni), istoty rozumne myślą samodzielnie, są w pełni odpowiedzialne za siebie i same podejmują ważne decyzje dotyczące ich życia i zdrowia. A jeśli wierzysz, że bez szczepień ludzkość zostanie wybita przez choroby zakaźne odpowiedz sobie na proste pytanie: jakim cudem ludzkość zdołała opuścić jaskinie, rozmnożyć się do kilku miliardów i zbudować taką potężną cywilizację, skoro obowiązek szczepień (początkowo tylko jedną szczepionką) wprowadzono dopiero w latach 30. XX wieku?

W Polsce NIE MA prawnego obowiązku, a tym bardziej PRZYMUSU szczepienia dzieci!

Obowiązek to nie to samo co przymus! Jest to obowiązek obywatelski, a nie prawny, co oznacza, że z prawnego punktu widzenia szczepienia są dobrowolne. Bez pisemnej zgody rodzica / opiekuna prawnego lekarz nie ma prawa przeprowadzić szczepienia, gdyż grozi za to odpowiedzialność karna! Dlatego, jeśli nie podpiszesz zgody szczepienie jest nielegalne!

Obowiązek to nie to samo co przymus! Jest to obowiązek obywatelski, a nie prawny, co oznacza, że z prawnego punktu widzenia szczepienia są dobrowolne. Bez pisemnej zgody rodzica / opiekuna prawnego lekarz nie ma prawa przeprowadzić szczepienia, gdyż grozi za to odpowiedzialność karna! Dlatego, jeśli nie podpiszesz zgody szczepienie jest nielegalne!

Szczepienie jest w pełni dobrowolne i dlatego lekarz zawsze przed szczepieniem pyta, czy wyrażacie na nie zgodę! Może np. spytać: „No to jak, szczepimy?” Jeśli potakniecie wyraziliście zgodę. Od tej chwili to wy ponosicie całą odpowiedzialność za wszystkie niepożądane zdarzenia spowodowane przez szczepienie. Lekarz przełożył odpowiedzialność prawną z własnych barków na wasze i nic już zrobić nie możecie.

GIS – obowiązek szczepień nie jest równoznaczny z przymusem

obowiązek szczepień nie oznacza przymusowego ich wykonywania – powiedział w czwartek w Senacie Główny Inspektor Sanitarny Przemysław Biliński, (…) ustawowy obowiązek szczepień nie jest równoznaczny z przymusem. Rocznie ok. 3 tys. osób nie decyduje się na szczepienie, a czyn ten nie podlega penalizacji. (…) Przymusowe szczepienie jest możliwe tylko wtedy, gdy na terenie województwa lub całego kraju zostanie ogłoszony stan epidemii.

Grzywna za nieszczepienie to też penalizacja, dlatego nie daj się oszukać, że sanepid ma prawo ją nałożyć i że musisz zapłacić! Skoro odmowa zaszczepienia nie podlega penalizacji, to nie można jej również penalizować nakładaniem grzywny.

Normalnemu człowiekowi w głowie się nie mieści, że tak zwany „obowiązek” szczepień oznacza BEZPŁATNOŚĆ, a nie obowiązek prawny lub przymus!!!

Wyjaśnia to sam prof. Paweł Grzesiowski:

To jest szczepienie obowiązkowe, przy czym pamiętajmy, że w obecnym stanie prawnym obowiązkowość oznacza BEZPŁATNOŚĆ, a NIE PRZYMUS.

Więc jeżeli ktoś (…) chce odstąpić od (…) szczepienia, to (…) takie PRAWO MA.

Natomiast szczepienie ma charakter obowiązkowy w tym sensie, że jest przez ustawę przewidziane, jest refundowane i wszystkie dzieci w Polsce POWINNY być szczepione (o ile Ich Rodzice tego chcą - przyp. GRACZ) – w wywiadzie dla radia TOK FM

Szczepienia są OBOWIĄZKOWE, ale NIE PRZYMUSOWE. (obowiązek spoczywa na Państwie, żeby zapewnić szczepienie wszystkim chcącym - przyp. GRACZ)

Poza sytuacjami zagrożenia epidemiologicznego NIKT FIZYCZNIE NIKOGO NIE MOŻE ZMUSIĆ DO SZCZEPIENIA – w wywiadzie dla Medycyny Praktycznej (Link)

Nakładając grzywny SANEPID I WOJEWODOWIE ŁAMIĄ PRAWO, więc jeśli cię napastują i terroryzują pozwij ich do sądu!

Nikt nie może cię zmusić do poddania dziecka szczepieniu (ani innym zabiegom medycznym), jeśli nie wyrażasz na to zgody poświadczonej podpisem! Prawo jest po twojej stronie, więc nie daj się terroryzować i zastraszać!

RODZIC JEST PRZEDSTAWICIELEM USTAWOWYM, mającym PEŁNĄ PIECZĘ nad światem fizycznym, duchowym, psychicznym i społecznym dziecka.

Prof. zw. dr hab. Andrzej Bałandynowicz adwokat, filozof prawa, kryminolog i penitencjarysta wyjaśnia kwestie prawne związane ze szczepieniami, lekarskim terrorem i prawami rodziców:

https://www.youtube.com/watch?v=JqVrEujYcHA

Szczepienie jest zabiegiem medycznym, na który potrzebna jest pisemna zgoda szczepionego lub jego opiekuna prawnego. Zgoda jest nieważna, jeśli pacjent nie uzyskał wyczerpujących informacji, nie tylko o zaletach, ale i o skutkach niepożądanych zabiegu.

192 k.k.§1. Kto wykonuje zabieg leczniczy bez zgody pacjenta, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. §2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Rozdział II Konstytucji – Wolności, prawa i obowiązki człowieka i obywatela:

Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje.

Jeśli znasz przepisy prawa, które nakazują prawny PRZYMUS szczepień, określają rodzaj kary za odmowę poddania się im i pozwalają ograniczać władzę rodzicielską z powodu odmowy przyślij mi wiadomość w komentarzach.

Czy szczepienia są po to, żeby nasze dzieci były zdrowe?

Gdyby szczepionki były skuteczne i bezpieczne ludzie walczyliby o swoją dawkę i nie byłoby powodu, żeby wprowadzać ustawowy przymus i policyjny terror.

Zanim wyrobisz sobie zdanie na temat „szczepić czy nie szczepić” przeczytaj koniecznie książki:Nazistowskie Korzenie „Brukselskiej UE”, „Skutek uboczny śmierć” i obejrzyj filmy, które znajdują się niżej.

Urzędnicy i lekarze domagający się wprowadzenia przymusu szczepień twierdzą, że bez szczepień wszystkie dzieci umrą w męczarniach, ale…

czy można wierzyć komuś, kto bierze ogromne łapówki od producentów szczepionek i czerpie zyski z leczenia chorób spowodowanych przez szczepionki?

Czy wiesz o tym, że przekupione są nawet rządy i że dzieje się to na całym świecie?

Ale to nie wszystko!

Jeszcze bardziej przerażająca jest prawda, że szczepienia, zamiast zapobiegać chorobom, powodują je! Nie dość, że pazerne i bezwzględne kartele farmaceutyczne zarabiają krocie na samych szczepionkach, to jeszcze lepszym biznesem jest dla nich długie i nieskuteczne pseudo-leczenie chorób przewlekłych, spowodowanych przez szczepienia. Na całym świecie odnotowuje się narastającą epidemię najstraszliwszych, do tej pory niespotykanych u dzieci chorób, takich jak zagrażające życiu alergie i inne choroby autoimmunologiczne, nowotwory, cukrzyca (zwana do niedawna cukrzycą starczą) czy choroby układu nerwowego (autyzm, zaburzenia koncentracji i zachowania, choroba Tureta, padaczka, encefalopatia poszczepienna i inne). Czas pojawienia się tej epidemii koreluje z czasem wprowadzenia obowiązkowych szczepień. Im więcej szczepień tym więcej chorób. Lekarze o tym wiedzą i niektórzy „na ucho” mówią o tym rodzicom, ale nigdy nie poświadczą tego na piśmie, bo za ujawnianie niewygodnej dla karteli farmaceutycznych prawdy grozi im kontrola sanepidu, sąd i / lub pozbawienie prawa do wykonywania zawodu.

John Virapen wie, co mówi, bo, jak wyznaje, był takim samym kryminalistą jak ludzie z karteli farmaceutycznych i ma tak samo jak oni ręce umazane krwią. Spędził 35 lat swojego życia pracując dla przemysłu farmaceutycznego, który, jak mówi, „nie robi nic poza UNICESTWIANIEM POPULACJI TEGO ŚWIATA”. John osobiście wręczał olbrzymie łapówki nie tylko lekarzom, nie tylko wysoko postawionym urzędnikom państwowym, ale nawet skutecznie skorumpował rząd Szwecji. Dzięki tym zasługom został dyrektorem oddziału firmy Eli Lilly na ten kraj. John doskonale zna ten świat i jego brudne sekrety. Z wykładu dowiecie się innych, bardzo brzydkich rzeczy o lekach i lekarzach. Obejrzyjcie to koniecznie, żebyście nie stali się łatwą ofiarą dla tych bezwzględnych handlarzy śmiercią!

https://www.youtube.com/watch?v=LBwXqg-PixA

Doktor Ghis przez 25 lat była lekarką i kierowała różnymi klinikami w USA i Kanadzie i tyle właśnie czasu potrzebowała, żeby zrozumieć, jak ten system działa. Jest autorką książki „Medical mafia”. W trakcie swojej kariery zorientowała się, że cały system opieki zdrowotnej i edukacji medycznej, od A do Z, kontrolowany jest przez finansistów i bankierów, a jedynym jego celem jest doprowadzanie ludzi do chorób i generowanie ogromnych zysków z tego płynących. Najlepszym sposobem wywoływania, a potem „leczenia” chorób, od kołyski aż po grób, są szczepienia! Doktor Ghis ujawnia też, że biznes ten jest kontrolowany przez wojsko, dla którego szczepienia są rodzajem broni biologicznej, powodującej zagładę konkretnych narodów. Za ujawnienie tych faktów została pozbawiona przez sąd kapturowy prawa do wykonywania zawodu lekarza (czyli, de facto pozbawiono ją prawa do legalnego i masowego zabijania ludzi). Dr Ghis twierdzi, że tylko owce (istoty potrzebujące pasterza) pozwalają się szczepić. Świadome ludzkie istoty, posiadające ludzką godność i odwagę cywilną, nie godzą się na narzucanie sobie żadnych odgórnych nakazów ani zakazów.

Reszty dowiecie się z filmu, obejrzyjcie koniecznie!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=1JDAsSPpc0k

Faszyzm to system, w którym korporacje zmawiają się z władzami, aby zdominować i kontrolować społeczeństwo. Polityczni faszyści z czasów Adolfa Hitlera uważali, że PRAWA JEDNOSTKI NIE ISTNIEJĄ i nic nie jest ważniejsze od uległości jednostki wobec państwa.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=tRuGm_fgUUo


Rodzicu, PRZESTAŃ SIĘ BAĆ!!!!

Strach ma wielkie oczy! Boisz się nie tego, co jest, lecz wytworów swojej bujnej wyobraźni. Władza to papierowy tygrys. Boisz się cienia na ścianie! Jesteś osobą dorosłą i nie masz orzeczenia o niepoczytalności, więc korzystaj z przysługujących Ci praw. Weź odpowiedzialność za swoje życie i za zdrowie swoich dzieci we własne ręce. Nie tylko masz do tego prawo, ale jest to wręcz Twoim obowiązkiem! Nie pozwól, żeby decydowali za Ciebie politycy, lekarze i urzędnicy. Nikt nie może zmusić Cię do niczego jeśli nie wyrazisz na to swojej dobrowolnej i w pełni świadomej zgody. Naucz się mówić NIE! Naucz się asertywności!

W tym blogu spotykają się ludzie, którzy nie szczepią swoich dzieci i nie płacą żadnych grzywien. My nie boimy się nawet sądów! Niektórzy odważyli się stanąć przed sędzią i… wygrali sprawę! Mają prawomocny wyrok, poświadczający, że nie muszą szczepić dzieci. Bo to nie lekarz, nie sanepid ani nie politycy decydują o losie Twojego dziecka. Jedyną osobą upoważnioną do podjęcia decyzji o szczepieniu swojego dziecka jesteś Ty!

Wiem, że jest Ci ciężko. Rzekomymi epidemiami (które tak naprawdę są fikcją) i straszliwymi karami straszą Cię media, politycy, lekarze, a nawet organizacje, które powinny cię bronić, ale chcą cię pozbawić poczucia własnej mocy, bo chcą, żebyś był od nich uzależniony i prosił o pomoc. Oni wszyscy robią to dlatego, że zarabiają na twoim lęku. Nie pozwól sobą manipulować, uwolnij się od nich i działaj odpowiedzialnie.

To nieprawda, że kochający rodzic szczepi swoje dzieci!

To tylko slogan reklamowy producentów szczepionek! Kochający i mądry rodzic, zamiast bezrefleksyjnie WIERZYĆ producentom, handlarzom, bezmózgim celebrytom i szemranym „ekspertom” z pudła dla idiotów (czytaj: telewizora) opłaconym przez kartele farmaceutyczne i bezmyślnie robić co mu nakazują skorumpowani przez BigPharma urzędnicy, chroni zdrowie swoich dzieci samodzielnie zdobywając rzetelną WIEDZĘ, dzięki czemu staje się mądry i świadomy, a więc odporny na szyderstwa prowacków, komercyjne manipulacje handlarzy truciznami, zastraszanie i kłamstwa.

Szczepi rodzic zdezinformowany i ogłupiony medialną propagandą albo zastraszony wizją niechybnej, a tak naprawdę zupełnie nieprawdopodobnej śmierci swojego dziecka spowodowanej przez banalne choroby, na które kiedyś chorowali wszyscy bez wyjątku, ale umierały jedynie nieliczne, osłabione głodem, chłodem i biedą jednostki. Ci, którzy przechorowali te choroby zgodnie z planem Natury, która jest mądrzejsza od nie-ukowców, uniknęli autyzmu i uodpornili się do końca życia nie tylko na odrę, świnkę i różyczkę, ale i na raka, cukrzycę i inne plagi współczesnego świata. Wszystkie te plagi są spowodowane nie przez Naturę, lecz przez pazerny na kasę system medyczny!

Oczytany rodzic wie o tym wszystkim!

Oczytanie nie polega na studiowaniu kolportowanych przez lekarzy reklamówek przemysłu farmaceutycznego i usług medycznych! Reklama jest dźwignią handlu, a nie źródłem rzetelnej wiedzy!

Możesz być pewna/pewny, że ci lekarze, którzy uroczyście deklarują w mediach, że zaszczepili swoje dzieci cynicznie i bezczelnie kłamią! Oni doskonale wiedzą co znajduje się w szczepionkach i z całą pewnością nie pozwoliliby wstrzyknąć tych odrażających toksyn ani sobie ani nikomu ze swoich bliskich.

A ty, co wiesz o szczepionkach?

Czy zadałeś sobie trud przeprowadzenia osobistego śledztwa i ustalenia, co znajduje się w ampułce?

Czy zapoznałeś się uważnie i krytycznie z treścią ulotki dołączonej do szczepionki?
Czy sprawdziłeś z encyklopedią w ręku skład szczepionki?
Czy przed zaszczepieniem dziecka przeczytałeś uważnie i dokładnie przeanalizowałeś WYMIENIONE W ULOTCE dołączonej do szczepionki przez producenta jej skutki uboczne?

Ulotki i skład szczepionek

Nie????? Naprawdę tego nie zrobiłeś?

Pozwalasz wstrzykiwać swoim dzieciom coś, czego składu ani skutków ubocznych nie znasz??? Czy tak postępuje kochający i odpowiedzialny rodzic???

Oto dane z oficjalnej strony CDC – weź encyklopedię i poczytaj o każdym z tych składników:

Medium 199, Minimum Essential Medium, fosfaty, rekombinowane ludzkie albuminy, neomycin, sorbitol, hydrolizowana żelatyna, kultury komórek embrionów kurzych płodów, WI-38 ludzkie diploidalne fibroblasty płuc (czyli komórki pochodzące z abortowanych ludzkich płodów), kwasy kazeinowe, drożdże, siarczan amonu, Polysorbate 80, bufor bursztynianowy, fosforan glinu, bulion sojowy peptonu, 2-fenoksyetanol, formaldehyd, neomycin, streptomycin, polymyxin B, komórki małpich nerek, Eagle MEM modified medium, białka surowicy cielęcej, sacharoza, cytrynian sodowy, monohydrat fosforanu sodu jednozasadowego, wodorotlenek sodu, podłoża do hodowli komórkowej, płodowa surowica bydlęca, komórki vero (DNA ze świńskich cirkowirusów), formalina, białka drożdży, wodorotlenek glinu, aminokwasy, bufor fosforanowy, polysorbate 20, neomycin sulfate, MRC-5 ludzkie komórki płodowe

Kto o zdrowych zmysłach wstrzyknąłby coś takiego do krwi swojemu dziecku, nawet jeśli są to tylko „śladowe ilości”????

Kochający rodzic chroni swoje dzieci przed sprzedajną i pazerną mafią medyczno-farmaceutyczną, dla której liczy się wyłącznie zysk. To wyjątkowo oburzające, że lekarze – zamiast chronić zdrowie i leczyć – za garść srebrników od firm farmaceutycznych gotowi są przerabiać zdrowe dzieci na chore. Przymuszający do szczepień lekarze są gorsi niż łowcy skór!

Tutaj jest długa lista linków do badań naukowych dowodzących szkodliwości szczepień!

Jeśli szantażują was groźbą nieprzyjęcia nieszczepionego dziecka do przedszkola lub szkoły – to również jest bezprawie!

Marek Chmaj, prawnik konstytucjonalista:

Art. 70 konstytucji stanowi, że każdy ma prawo do nauki, a nauka do 18. roku życia jest obowiązkowa. Władze muszą zapewnić powszechny i równy dostęp do szeroko rozumianego wykształcenia, także wczesnoszkolnego. Ograniczenia w konstytucyjnych prawach i wolnościach mogą być wprowadzone wyłącznie w formie ustawowej, z powołaniem się na cele wskazane w art. 31 ust. 3 konstytucji, gdzie odnaleźć można m.in. ochronę zdrowia. Nawet gdyby uznać, że zakaz przyjmowania do szkół czy przedszkoli nieszczepionych dzieci nie godzi wprost w istotę prawa do nauki, to nie budzi wątpliwości, że nie może on zostać wprowadzony na mocy uchwały rady miasta czy gminy. Do tego muszą być wykorzystane tylko rozwiązania ustawowe.

Polską nie rządzi sejm, rząd, premier, prezydent, a tym bardziej urzędnicy z sanepidu i lekarze pediatrzy!

Zgodnie z zapisami konstytucji władzę w Polsce sprawuje NARÓD!

Naród jest suwerenem!!!


Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej Rozdział I RZECZPOSPOLITA

1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.
2.Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.

W tym kraju rządzisz TY, a nie jakaś władza, urzędnicy, lekarze czy sanepid!
https://astromaria.wordpress.com/szczepienia/

ciąg dalszy nastąpi (cdn - czego dowieść należało, jak mawiał Mój Matematyk) :D
0 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: azo » poniedziałek 11 mar 2019, 15:53

Ciąg dalszy Astromarii. Z całym szacunkiem i przeprosinami dla Pani Marii nie będę już aż tak wytłuszczać jak Ona bo nie zdążę. A i tak merytoryczna zawartość artykułu jest w tym wszystkim najważniejsza. 8-)
Żaden urzędnik nie ma prawa ci rozkazywać, bo został powołany do tego, żeby ci pokornie służyć.
Urzędnik nie ma prawa straszyć cię grzywnami za to, że nie wykonujesz jego rozkazów.

To urzędnicy obowiązani są słuchać rozkazów narodu, a jeśli nie słuchają, należy przeprowadzić ogólnonarodowe referendum i z woli narodu ich wszystkich odwołać!

Pamiętaj! Ty jesteś szefem urzędnika, a urzędnik jest twoim uniżonym sługą, bo mu płacisz podatkami, a kto płaci ten wymaga!
Lekarz ani przychodnia nie mają nad tobą żadnej władzy!!!
Przychodnia jest podmiotem gospodarczym, który utrzymuje się ze świadczenia usług dla ludności. Korzystanie z jakichkolwiek usług jest w pełni DOBROWOLNE (tak samo jak korzystanie z usług hydraulika lub mechanika samochodowego).

Przychodnia ani lekarze nie mają uprawnień do wydawania ci poleceń.
Przychodnia nie ma uprawnień do wysyłania do ciebie wezwań.
Sanepid nie ma uprawnień do wystawiania grzywien.
Takie uprawnienia przysługują jedynie policji, prokuraturze i sądom.

Rodzicu, dlaczego boisz się lekarza pediatry?

TO NIE TY MASZ SIĘ BAĆ LEKARZA, LECZ ON CIEBIE!

Lekarz nie ma prawa drzeć na ciebie mordy ani cię terroryzować, bo to ty zatrudniasz lekarza, a nie on ciebie. Ty jesteś szefem, a on podwładnym. On świadczy ci usługę, za którą zapłaciłeś swoimi składkami zdrowotnymi. Jeśli usługa ci się nie podoba rezygnujesz z umowy i wychodzisz trzaskając drzwiami.

Nie jesteś podwładnym lekarza!!!
To lekarz jest twoim podwładnym!
Lekarz, jako twój pracownik, ma obowiązek słuchać TWOICH życzeń, więc dlaczego pozwalasz, żeby się na ciebie wydzierał i zmuszał cię terrorem do przyjęcia jego usługi?!
Lekarz pracuje w SŁUŻBIE zdrowia, więc ma ci SŁUŻYĆ.
Jeśli pracownik wydziera mordę na swojego pracodawcę wylatuje z pracy!
Napisz na niego skargę do dyrekcji przychodni lub szpitala i dołącz dowód w postaci nagrania całego incydentu!

Czy zatrudniając hydraulika również pozwalasz, żeby cię terroryzował i straszył sądem w razie odmowy skorzystania z jego oferty? Nie? Więc dlaczego pozwalasz na to lekarzowi?

Lekarz przedstawia rodzicowi swoją ofertę biznesową, w tym przypadku sprzedaży i wykonania szczepień, którą rodzic może zaakceptować lub odrzucić.

Osoba oferująca dowolną usługę nie posiada żadnej władzy nad nabywcą usługi! Oferentowi nie przysługuje prawo do zmuszania nabywcy do przyjęcia oferty ani terroryzowania go w przypadku odmowy.

Straszenie Bardzo Groźnym Urzędem (sanepidem), grzywnami, policją, sądem i pozbawieniem praw rodzicielskich w przypadku odrzucenia oferty biznesowej jest poważnym przestępstwem i dlatego, jeśli coś takiego ci się zdarzy, to ty (a nie lekarz) powinieneś wezwać policję do gabinetu i złożyć doniesienie do prokuratury.

Nie traćcie czasu ani energii na dyskutowanie z lekarzami na temat dobroczynności lub szkodliwości szczepień!
Nie ma żadnego znaczenia:
czy szczepienia są bezpieczne,
czy szczepienia są skuteczne,
czy szczepienia są szkodliwe,
czy szczepionki zawierają rtęć,
czy szczepienia powodują autyzm,
czy wasze dziecko doznało NOP i jak ciężkiego,
dlaczego nie szczepicie,

że „choroby powrócą” (to nie wasze zmartwienie, niech lekarze nauczą się wreszcie skutecznie leczyć tych, którzy zachorowali zamiast zmuszać zdrowych do poddawania się niepotrzebnym procedurom medycznym i wszczepiać im choroby pod naciąganym pretekstem „profilaktyki”),
solidaryzm społeczny (nie masz przecież boskiej mocy, żeby zbawić świat)…

LICZY SIĘ JEDYNIE TO, ŻE WY (RODZICE) POSTANOWILIŚCIE NIE SZCZEPIĆ DZIECI i to definitywnie kończy wszelkie dyskusje.
TO WY I TYLKO WY (nie lekarz, urzędnik, minister czy inna samozwańcza postać) DECYDUJECIE O TYM, CZY POZWOLICIE ZASZCZEPIĆ WASZE DZIECKO!
Twoje dziecko nie jest własnością korporacji farmaceutycznych, lekarzy, przychodni, państwa ani społeczeństwa.
Przychodnie i szpitale zostały sprywatyzowane i stały się firmami świadczącymi usługi dla ludności. Są one notowane na giełdzie i mają generować zysk, tak samo, jak każda inna firma czy przedsiębiorstwo.Nierentowne szpitale są zamykane, a lekarze zwalniani.

Tak się składa, że lekarze zarabiają nie na zdrowiu, lecz na chorobach i to powinno zapalić czerwoną lampkę w twoim umyśle!!! Wynika z tego logiczny i oczywisty wniosek, że im więcej chorób tym większy zarobek… Zdrowi nie dają zarobić lekarzowi. A jakby tak przerobić zdrowe dzieci w chore? Nie dość, że można dużo zarobić handlując szczepionkami, to gdyby tak po szczepieniu każde zdrowe dziecko stało się chore, gdyby każde potrzebowało leków, zabiegów, operacji… ile to mogłoby przynieść zysku? A całe chore społeczeństwo? Gdyby tak każdy musiał przyjmować stale choćby tylko jeden lek…?

Zastanów się nad tym… Czy dasz się sterroryzować psychopacie, dla którego ty i twoje kochane dzieci jesteście jedynie maszynkami do robienia pieniędzy?

Boisz się, że lekarz będzie krzyczał i straszył cię przerażającymi konsekwencjami nieszczepienia, sanepidem i karami pieniężnymi? Uświadom sobie, że osobą, która musi się bać nie jesteś ty!!!

Zdecydowanie lepiej zrobisz, jeśli nie dopuścisz do zaistnienia jakichkolwiek problemów zdrowotnych spowodowanych szczepieniami. Po prostu naucz się asertywnie wyrażać swoją wolę już w chwili przekroczenia progu przychodni. Nie dopuść do tego, żeby doszło do nieszczęścia przywołując lekarza do porządku i pokazując mu, gdzie jest jego miejsce.

Coraz więcej ludzi bardziej ufa Naturze niż nie-ukowcom, którzy niczego sami nie stworzyli, a jedynie podpatrują i plagiatują wynalazki Natury. Natura się nie myli, a nauka tak, Natura trwa niezmienna, a nauka co ok. 10 lat odwołuje swoje teorie jako błędne. Jeżeli oczytani i samodzielnie myślący ludzie życzą sobie, żeby ich dzieci, zgodnie z Odwiecznymi Prawami Natury, przechorowały choroby wieku dziecięcego tak, jak wszyscy ich przodkowie, to mają do tego święte prawo, nawet jeśli ty trwasz w błędnym przekonaniu, że to jest przesąd. W średniowieczu palono ludzi żywcem na stosach z powodu urojenia, że mogli mieć konszachty z diabłem i wierzono, że ogień ratuje ich dusze przed wiecznym potępieniem. Dziś nie-ukowcy krzewią przesądną wiarę w zabójczą moc bakterii i wirusów, które czają się dosłownie wszędzie, są niewidoczne i mogą nas wszystkich nagle uśmiercić, na co radą ma być wstrzykiwanie jeszcze bardziej zabójczych i śmiertelnie niebezpiecznych toksyn w bezbronne ciałka noworodków i niemowląt. Widocznie ludzkość nie może istnieć bez irracjonalnej wiary w przesądy i bez masowego zabijania niewinnych ofiar swojej ciemnoty.

Co jakiś czas czytam, że ktoś miał nieoczekiwaną wizytę pielęgniarki z przychodni lub że odwiedził go pracownik socjalny, żeby wypytać o nieszczepione dziecko. Czasem się zdarza, że przychodnia zostawia wezwanie na zaległe szczepienia w przedszkolu, szkole lub u sąsiadów. Do mojej znajomej zadzwonił facet z kolonii letniej i zażądał przysłania kopii karty szczepień jej dziecka. Największym kuriozum było napuszczenie umundurowanej straży miejskiej na nieszczepiącą matkę. A raz słyszałam, ale nie wiem czy to jest prawda, że mieszkanie nieszczepiących rodziców odwiedzili uzbrojeni policjanci!

To są działania NIELEGALNE!!! Nie jesteście bezbronni wobec bezprawia. Z tym trzeba zdecydowanie walczyć. Na to są paragrafy i możecie intruza zaskarżyć.

Co zrobić, jeśli zadzwoni do waszych drzwi taki nieproszony „gość”?

Oto, co na ten temat pisze prawnik Lavo:

Generalna zasada jest taka, że mamy konstytucyjne prawo nienaruszalności mieszkania – chodzi więc o to, że moje mieszkanie jest moim terytorium, na które nikt bez zaproszenia nie ma prawa wejść. Od tej zasady mamy jednak kilka wyjątków:

1. Policja i prokuratura – mają prawo wejść do naszego mieszania w celu wykrycia lub zatrzymania albo przymusowego doprowadzenia osoby podejrzanej, a także w celu znalezienia rzeczy mogących stanowić dowód w sprawie lub podlegających zajęciu w postępowaniu karnym. Pamiętajcie jednak, że bez postanowienia sądowego lub prokuratorskiego, nikt nie ma prawa was przeszukać. Jeśli zatem policja chce nam wejść do domu, to musi powiedzieć dlaczego, a najlepiej to jeszcze udokumentować (dobrze będzie jak będziemy ich nagrywali, gdybyśmy mieli wątpliwości, co do legalności takiego wejścia na mieszkanie).
2. Osoby z upoważnienia sądu rodzinnego (najczęściej kuratorzy) – tylko wtedy, gdy toczy się sprawa sądowa wobec nieletniego mieszkającego w naszym domu.
3. Komornik – tylko, gdy ma tytuł wykonawczy (czyli prawo do zajęcia czegoś w domu lub samego domu) – powinni wcześniej informować o swojej wizycie, ale w praktyce różnie z tym jest.
4. Sanepid, służby sanitarne i celne, skarbówka – tylko wtedy, gdy istnieje podejrzenie, że coś się u nas złego w domu dzieje, np. przemycamy imigrantów, palimy oponami w piecu i leci czarny dym.
5. Jeśli chodzi o panie z przychodni, które nagabują do szczepień, to one w tych grupach się nie mieszczą, podobnie zresztą jak listonosze*). Jeśli więc będą chcieli wejść na wasze mieszkania, to im grzecznie podziękujcie i zamknijcie drzwi przed nosem.

Generalnie policja nie powinna odmówić spisania protokołu – oni od tego są, żeby to robić i nie mają podstaw, żeby odmówić. Jak odmówią, piszemy skargę do przełożonego – na urzędniczkę też piszemy. Mamy od kilku lat takie przepisy, że jeśli urzędnik wyrządzi nam szkodę swoim działaniem, to odpowiada za to osobiście. A czy strata naszego czasu to nie szkoda? Oczywiście, że szkoda – bo w tym czasie moglibyśmy np. być w pracy i zarobić na przysłowiowy chleb. Skargę na urzędnika kierujemy do jego przełożonego, jak będzie ogarnięty, to przyzna nam rację, a jak nie to niestety idziemy do sądu.

*) Listonosz nie ma prawa sprawdzać, czy macie odbiornik telewizyjny, za który poczta ma rzekomo prawo pobierać haracz zwany abonamentem.

Tłumienie rebelii, wszelkich innych poglądów jest oznaką tyranii. Chodzi o to, by nie dopuścić opozycji, żadnych alternatywnych poglądów do iluzji, którą stworzono. Zazwyczaj do iluzji, że dadzą ludziom bezpieczeństwo, lepsze życie, choć tak naprawdę zabierają ludziom wolność i swobody. Phillip Zimbardo

Pamiętacie słynny film 5 kroków do tyranii opowiadający o tym, jak łatwo zmienić spokojnych i moralnych obywateli w posłusznych wykonawców przerażających poleceń wydawanych przez osoby obdarzone autorytetem? Ostatnio skojarzyło mi się to z nagonką „uczonych” wakcynologów i ogłupionych przez nich użytecznych idiotów na nieszczepiących, którzy stali się wyjętymi spod prawa banitami. Psychopaci obiecują ludziom iluzję bezpieczeństwa od chorób, terroryzmu czy głodu, a tak naprawdę okradają nas wszystkich z praw i wolności obywatelskich.

A oto 5 kroków do tyranii szczepionkowej:

1. „My” i „Oni”. MY jesteśmy LEPSI i to my MAMY RACJĘ, bo opowiadamy się po stronie nauki, rozumu i postępu, a ONI to zabobonni proepidemicy, przez których ludzkość czeka zagłada (zapewne ludzkość przetrwała tylko dzięki temu, że Adam i Ewa dostali w raju po 100 szczepionek, bo Bóg zapomniał wyposażyć ich w system immunologiczny).
2. „Stosuj się do rozkazów” czyli rób co każe autorytet. Społeczeństwo potrzebuje autorytetu, a autorytetem jest nauka. Kto jest przeciw nauce musi być zabity.
3. „Zrób im krzywdę” / „Dokonaj dehumanizacji”. „To nie są ludzie, to głupi i niebezpieczni proepidemicy, którzy stanowią zagrożenie dla zdrowia całego narodu (świata). Więc nie wahaj się, za tobą stoją autorytety i władza więc ich spacyfikuj dla dobra wyższego”. Lekarze, władze medyczne, użyteczni idioci i polskojęzyczne media szczują przeciwko tym, którzy się buntują przeciw tyranii karteli farmaceutycznych i tylko patrzeć jak dojdzie do pogromów. Żeby zrozumieć skąd biorą się posłuszni szeregowcy Hitlera, Stalina i racjonalizmu naukowego poczytaj o badaniu siły autorytetu Stanleya Milgrama i o eksperymencie więziennym Phillipa Zimbardo.
4. „Przeciwstaw się” lub „Powstrzymaj się”. Ten punkt jest dla nas najważniejszy! Edmund Burkę powiedział: „Aby zło zatriumfowało, wystarczy, by dobry człowiek niczego nie robił”. Albo żeby dał się zastraszyć i szkodził sam sobie. Jeśli się nie sprzeciwiasz, jeśli ze strachu pokornie szczepisz dziecko, płacisz bezprawnie nakładane grzywny lub w panice uciekasz z kraju szkodzisz całemu społeczeństwu. Dzięki takiej postawie psychopaci ze swoim autorytetem „rozumu” i „postępu” zakują w kajdany wszystkich, którzy chcą żyć zgodnie z Prawami Natury i Prawem Naturalnym. Jeżeli społeczeństwo się nie postawi nastąpi:
5. Eksterminacja. Nastaną rządy naukowej nie-świętej inkwizycji i znajdziemy się w powieści „Rok 1984” George Orwella lub w „Nowym wspaniałym świecie” Aldousa Huxleya. Niepokorni zostaną wyrżnięci w pień, a reszta zostanie zamieniona w bioroboty pozbawione wolnej woli (transhumanizm).

Rady Przemysława Cuske ze Stop NOP jak uniknąć szczepień (cały wykład jest tutaj:)

1. Nigdy nie deklaruj, że nie szczepisz, bo od razu staniesz się antyszczepionkowcem i ściągniesz tym na siebie kłopoty ze strony sanepidu.
2. Nigdy nie podpisuj „świadomej odmowy szczepienia”. Nie dość, że to jest niezgodne z prawem (!), to jeszcze natychmiast ściągnie na ciebie problemy z sanepidem.
3. Nie masz obowiązku szczepić dziecka zgodnie z urzędniczym kalendarzem. Ustawa z dnia 5 grudnia 2008 r o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi i Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 18 sierpnia 2011 r. w sprawie obowiązkowych szczepień ochronnych nie nakładają obowiązku szczepienia zdrowego dziecka w określonym terminie, więc masz czas od pierwszej doby do 19 roku życia dziecka. To Ty i tylko Ty decydujesz, czy i kiedy tego dokonasz (po ukończeniu przez dziecko 19 lat kończy się wakcynologiczny terror).
4. Urzędnik nie ma prawa decydować o terminie poddania zdrowej osoby jakiemukolwiek zabiegowi medycznemu.
5. Jeśli otrzymasz pismo z sanepidu lub z urzędu wojewody ponaglające do szczepień wysyłasz pismo imienne do tego urzędnika, który się tam podpisał, z zapytaniem o szczepionkę, np. jakie prace naukowe przedstawiają dowody na jej pełne bezpieczeństwo i skuteczność, jakie mogą wystąpić powikłania i jak są częste, jakie są korzyści ze szczepienia i skutki uboczne, jaka jest odpowiedzialność urzędnika, lekarza lub państwa za powikłania itp. Nigdy się nie zdarzyło, żeby urzędnik odpowiedział, zwłaszcza wyczerpująco, na te pytania, a ma taki obowiązek, dlatego piszemy wniosek do sądu administracyjnego ze skargą na urzędnika, że nie udzielił odpowiedzi na nasze pytania.
6. Urzędnik nie ma prawa nakazać poddania się zabiegowi, a wojewoda nie ma prawa wystawić wniosku o ukaranie grzywną przed upłynięciem terminu wykonania obowiązku (powtórzę – masz czas do 19 roku dziecka). Jeśli to robią łamią prawo, więc pozywamy ich do sądu.
7. Rodzic ma prawo odmówić szczepienia dziecka, bo tylko rodzic, a nie urzędnik czy lekarz, decyduje o tym w jaki sposób dba o zdrowie swojego dziecka i to definitywnie kończy sprawę i ucina wszelką dyskusję. Jeśli lekarz przymusza do szczepienia, a zwłaszcza jeśli drze mordę na rodziców łamie prawo. W takim przypadku piszemy skargę na lekarza do przychodni.

A ja radzę zawsze chodzić do przychodni z dyktafonem i nagrywać drani, żeby mieć niezbity dowód ich chamstwa i pazerności (bo to nie wynika z troski o dobro dziecka, a jedynie z pożądliwości grubej kasy, jaką dostają od karteli farmaceutycznych za 100-procentową wyszczepialność).

Całe pokolenie dzieci zaszczepiono „przeciwko odrze” czymś, co nie było wirusem odry!

W dniu 16.02.2016 niemiecki Najwyższy Sąd Federalny (BGH) wydał prawomocny wyrok, w którym stwierdził, że:

BRAK DOWODÓW NAUKOWYCH NA ISTNIENIE WIRUSA ODRY!

W trakcie procesu wypowiedziało się pięciu biegłych, którzy przedstawili wyniki badań naukowych. Wszyscy z tej piątki biegłych, między innymi wypowiadający się już w pierwszej instancji prof. dr Andreas Podbielski stwierdzili jednogłośnie, że żadna z sześciu publikacji naukowych przedstawionych w procesie, nie zawiera dowodu na istnienie wirusa odry.

Genetyka obala twierdzenia o istnieniu (wirusa odry)

W trakcie procesu zostały zweryfikowane wyniki tak zwanego odcisku genetycznego wirusa odry. Dwa czołowe i najbardziej znane genetyczne laboratoria na świecie, doszły niezależnie od siebie, do tych samych wniosków. Wyniki dowodzą, że autorzy sześciu czołowych publikacji potwierdzających istnienie wirusa odry mylą się. W konsekwencji mylą się wszyscy wirusolodzy: bo twierdzą że normalne części komórki są wirusami.

Wywiad z dr Stefanem Lanka o błędach metodologicznych w izolowaniu wirusów

Nie pytaj o zachorowalność na banalne choroby wieku dziecięcego, lecz o spowodowaną przez nie śmiertelność.

Mimo wysokiej zachorowalności (której masowe szczepienia nie zmniejszyły) śmiertelność z powodu chorób wieku dziecięcego była w XX wieku i obecnie jest niemal zerowa, w przeciwieństwie do śmiertelności spowodowanej przez powikłania poszczepienne, które stały się główną przyczyną zgonów niemowląt (SIDS) i dzieci. Nawet jeśli dziecko zachoruje na „dziką” odrę, ospę wietrzną czy świnkę absolutnie nic mu się nie stanie (w dalszej części możesz obejrzeć filmik, który ukazuje, jak lekko i żartobliwie traktowano tę „straszną” chorobę w serialach z lat 50., 60. i 70.). Choroba odejdzie sama i nie pozostawi żadnych powikłań (chyba, że dziecko jest ciężko niedożywione lub ma poważne wady wrodzone). Natomiast jeśli dziecko dozna ciężkiego NOP sytuacja staje się bardzo poważna, bo skończy się to w najlepszym razie chorobą przewlekłą (cukrzyca, rak, padaczka, narkolepsja itp.), której medycyna nie potrafi wyleczyć, a ty zostaniesz z tym na lodzie i nikt ci nie pomoże. Jeśli mi nie wierzysz sprawdź to sam/a. Pamiętaj, że nie ma dymu bez ognia. Jeśli panika przybiera coraz większe rozmiary i coraz liczniejsi rodzice zdecydowanie odmawiają szczepienia dzieci (za żadne skarby nie chcą przyjąć „dobra”, które im się oferuje za „darmo”) to z całą pewnością mają po temu dobre powody. Zanim nazwiesz ich proepidemikami i bezrozumnymi antyszczepionkowcami dowiedz się z pierwszej ręki jaka jest tego przyczyna.

W necie znajdziesz niezliczoną ilość dramatycznych relacji rodziców, którzy ulegli terrorowi lekarzy i sanepidu i zaszczepili, a kiedy dziecko doznało poważnych powikłań lekarze się na nich wypięli i nie poczuwają się do żadnej (prawnej ani finansowej) odpowiedzialności za szkody, które spowodowali (sprawdź tutaj i tutaj)

W necie znajdziesz niezliczoną ilość dramatycznych relacji rodziców, którzy ulegli terrorowi lekarzy i sanepidu i zaszczepili, a kiedy dziecko doznało poważnych powikłań lekarze się na nich wypięli i nie poczuwają się do żadnej (prawnej ani finansowej) odpowiedzialności za szkody, które spowodowali (sprawdź np. tutaj, tutaj, tutaj i tutaj).

Nie bądź Polakiem mądrym po szkodzie! Pomyśl i naucz się asertywności przed szkodą!

Jeśli kochasz swoje dziecko zdobądź rzetelną WIEDZĘ o skutkach ubocznych szczepień ZANIM zaszczepisz, bo zaszczepić zawsze zdążysz (masz na to czas do 19 roku życia dziecka), ale od-szczepić się nie da!!!

Jak pro-szczepionkowcy robią z ludzi idiotów (za ich bezkrytycznym przyzwoleniem)

JESTEŚ PRZYMUSZANY DO SZCZEPIEŃ? GRZYWNA ZA GRZYWNĘ – NAŁÓŻ GRZYWNĘ SANEPIDOWI!

Każda próba PRZYMUSZENIA was do zabiegów medycznych, na które nie wyraziliście swojej świadomej zgody jest aktem bezprawia, więc daje wam podstawy do zawiadomienia o tym prokuratury!!!

Świadoma zgoda jest ważna jedynie wtedy, gdy lekarz poinformuje was wyczerpująco nie tylko o zaletach i dobrych stronach szczepień, ale również o odrażającym, rakotwórczym i uszkadzającym centralny układ nerwowy składzie szczepionek. Znajdziecie w nich m.in: rtęć / Thiomersal / Thimerosal, sole aluminium, formaldehyd, adjuwanty, oleje, polisorbat80, MSG, obce białka, obce DNA pochodzące od zwierząt i z abortowanych płodów ludzkich, antybiotyki i inne toksyny. Lekarz powinien poinformować was również wyczerpująco o wszystkich możliwych powikłaniach poszczepiennych, o częstotliwości ich występowania i o tym, że w razie poważnych problemów ze zdrowiem po szczepieniu służba zdrowia oraz politycy zostawią was na lodzie bez jakiejkolwiek pomocy lekarskiej, finansowej i psychologicznej, a nawet przeciwnie, że możecie się spodziewać obelg, wyszydzania, zastraszania i brutalnego traktowania za to, że macie czelność podważać bezpieczeństwo szczepień. Możecie też być pewni, że koszty leczenia waszego dziecka przerosną wasze możliwości, zwłaszcza, że jedno z was będzie zmuszone zrezygnować z pracy zarobkowej, żeby poświęcić cały swój czas na opiekę nad niesprawnym dzieckiem i na dojazdy do różnych, bardzo licznych specjalistów od rehabilitacji. Pomyślcie o tym zanim zaryzykujecie!

Jeśli twój nowocześnie wykształcony lekarz oświeca cię hojnie sponsorowanymi przez kartele farmaceutyczne reklamówkami ich toksycznych wyrobów i stosuje przemoc słowną celem przymuszenia cię do szczepienia dzieci (co przyczynia się do jego korzyści majątkowej) czym prędzej zmień go na innego, bo to niezdolny do logicznego myślenia, niedouczony, pazerny, POZBAWIONY SUMIENIA i niebezpieczny jak pijana małpa z brzytwą kretyn!
https://astromaria.wordpress.com/szczepienia/

Nie jest to jeszcze całość ale chyba mogę już zainteresowanych odesłać bezpośrednio na stronę Astromarii. 8-)
0 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 11 mar 2019, 19:36

Odra – w oczach doświadczonych lekarzy
Zamieszczono 05/03/2019 przez astromaria
Prof. Maria Dorota Majewska (VAERS)

Warto poczytać i posłuchać wypowiedzi znanego amerykańskiego lekarza rodzinnego z 50-letnim doświadczeniem zawodowym, dra Richarda Moskowitza, na temat medialnej histerii wokół kilku ognisk odry w USA czy w Europie. Uważa on, że „zagrożenie” odrą jest tylko medialne, bo liczby obserwowanych ostatnio zachorowań nie różnią się od tych z poprzednich lat.

Odra zawsze istniała i istnieć będzie. Ponadto są dowody, że ostatnio chorują na odrę głównie zaszczepieni, więc atakowanie osób nieszczepionych i nawoływanie do przymusowych szczepień nie tylko mija się z celem, ale wręcz zwiększa zachorowania, ponieważ szczepionki zawierają żywe wirusy i są rozsiewnikami choroby. Wg niego najlepszym zabezpieczeniem przed epidemiami odry i zarażaniem niemowląt do 1 r. życia jest przebycie tej choroby w dzieciństwie przez większość osób, co daje trwałą osobniczą i populacyjną odporność. Szczególnie jest to ważne dla dziewcząt, które potem jako matki będą przekazywać przeciwciała swym niemowlętom. Szczepionki są bezwartościowe w tym względzie, bo nie dają trwalej odporności, choć niewątpliwie nierzadko ciężko okaleczają a niekiedy zabijają. W naszych czasach w krajach rozwiniętych (w tym w Polsce) odra jest łagodną chorobą, która nie zabija dobrze odżywionych i zadbanych dzieci.

https://www.ageofautism.com/2019/03/tho ... l#comments
https://youtu.be/Z9S9R4DrZ58

Natomiast dr Michaela Glöckler pisze w Poradniku Zdrowia Dziecka (tłum angielskie XIV niemieckiego wydania z r. 2001): „Powszechne rekomendowanie szczepień zwielokrotniło występowanie zapalenia mózgu wywołane przez odrę do skali od 1: 1000 do 1: 2000 – wyraźnie są to zbyt duże wartości. Empiryczne obserwacje praktykujących lekarzy wskazują, że częstość występowania tych powikłań wynosi około 1 na 10 000 przypadków odry, a jeden z ekspertów obliczył, że tylko 1 na 15 000 małych dzieci z odrą zapada na zapalenie mózgu. Nie można jednak wykluczyć, że rutynowe stosowanie leków przeciwgorączkowych przyczynia się do zwiększenia częstotliwości zakażeń wirusowych. Zgodnie z obecnym stanem wiedzy, zapalenie mózgu jest śmiertelne u dzieci w około jednej szóstej przypadków, a u jednej czwartej pozostawia trwałe uszkodzenie neurologiczne. W 1960 r. uważano, że ogólnie prognozy pełnego wyzdrowienia są dobre. Dzieci, które zdobyły doświadczenie w radzeniu sobie z chorobą zakaźną przez pozwolenie im na przebycie wcześniejszych infekcji bez leków tłumiących, przechodzą odrę łagodniej niż te, które wcześniej nie chorowały. Jeśli mimo to zapalenie mózgu rozwinie się, połączenie ciągłej, wspierającej obecności rodzica w szpitalu, terapia lekami na obrzęk mózgu oraz uzupełniające leczenie medyczne wpływają pozytywnie na przebieg choroby.”

Share this:
https://astromaria.wordpress.com/2019/0 ... h-lekarzy/
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: cedric » wtorek 12 mar 2019, 08:03

0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 13 mar 2019, 09:03

czyli jednak jak do uboju- wszyscy:
http://www.rynekaptek.pl/farmakologia/h ... YalYGMR96o
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: cedric » czwartek 14 mar 2019, 14:38

0 x



cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: cedric » piątek 15 mar 2019, 12:36

0 x



ODPOWIEDZ