Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Szczepienia/szczepionki !

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 03 gru 2021, 17:55

@grzegorzadam- by na pewno pomógł, ale został zbanowany....... czy słusznie???
Nasze Forum jest prywatne, założone przez grupę osób, które tworzą administrację i moderację, współpracującą ze sobą i opłacającą jego istnienie. Moderatorzy wybrani przez adminów mają za zadanie wspomaganie czyli pomoc w prowadzeniu i utrzymaniu porządku na Forum. Niestety pan grzegorzadam wykazał się całkowitym brakiem szacunku wobec mojej osoby, czyli Administratora Forum, dlatego dostał miesięcznego ''bana'', którego termin już dawno minął.
W związku z lekceważeniem i oszczerstwami wobec admina oraz z brakiem rozumienia tematu współpracy postanowiliśmy odebrać możliwość moderacji panu grzegorzadamowi. Jako forumowicz może oczywiście nadal pisać na forum to jego osobisty wybór.

P.S. Proszę o zakończenie tej dyskusji w temacie o szczepionkach.
0 x



Awatar użytkownika
belfanior
Posty: 392
Rejestracja: niedziela 28 wrz 2014, 19:58
x 11
x 24
Podziękował: 1359 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: belfanior » piątek 03 gru 2021, 19:14

chanell pisze:
piątek 03 gru 2021, 10:55
forester pisze:
piątek 03 gru 2021, 00:45
chanell pisze:
czwartek 02 gru 2021, 19:10
Czy ktoś coś wie ??? Pomóżcie mi szukać
Teraz szukacie pomocy...

@grzegorzadam- by na pewno pomógł, ale został zbanowany....... czy słusznie???
Moim zdaniem prywatne wiadomości nie powinny powodować bana na forum;
No, ale to tylko moje zdanie...
On jako chyba, jeden z nielicznych po za blueray21 ma dużą wiedzę- w temacie szprycowania , ale i w innych...
Nie rozumiem dlaczego mnie atakujesz ? Napisałam prośbę i to nie dla siebie ale dla mojej znajomej potrzebuję tej informacji. W tym temacie jest tyle różnych wiadomości że ciężko coś znaleźć . Jesli ktoś znajdzie to o czym napisałam ,utworzę specjalny wątek z tą poradą. Dalej szukam i dziękuję za wszelką pomoc.
Ps;to nie ja nałożyłam bana na GA .Każdy admin sam podejmuje decyzję . Widocznie zasłużył.
Wysnulem na temat teorie,nie wiem czy do konca sluszna...
Cos sie dzieje...Ludzie maja kompletnie berety zryte,warcza ,czepiaja sie byle czego...
Nie dotyczy to zreszta tylko naszego forum (chodz zawsze wpadaly tu dziwne osobniki) ale osobiscie traktowalem to jako czesc tej zabawy tanecznej
-w koncu nie mozna odsiac wszystkich.
Ale w codziennych stosunkach miedzyludzkich zjawisko wystepuje tez.
Mysle ze moze to miec zwiazek z "lockdownami"Czasem nie dotycza nas bezposrednio,np.w moim zyciu niewiele sie zmienilo-dalej pracuje majac kontakt z ludzmi...
Ale swiadomosc ze czegos nie wolno ,a przeciez jestesmy zaprogramowani na zycie w stadzie,nie pomaga,i siedzi w glowie...
I moze czujemy podskornie ze reset predzej czy pozniej nastapi...
...Oby przebiegl lagodnie... :D
Pozdrawiam Was wszystkich!!!
:D :D :D :D
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 03 gru 2021, 20:02

Lekarze zmienili zdanie! Amantadyna jednak LECZY ₵ovid | WIADOMOŚCI
3 gru 2021

https://www.youtube.com/watch?v=EUESDeEJKCY

Bądź Na Bieżąco
0 x



Ramzes3
Posty: 705
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 93
Podziękował: 4935 razy
Otrzymał podziękowanie: 1583 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » sobota 04 gru 2021, 00:30

Kolendra pisze:
piątek 03 gru 2021, 08:58

A tak w ogóle to prawdy nikt nie zna. Wkurzają mnie ludzie, co szafują różnymi teoriami z takim przekonaniem, jakby mieli dostęp do tajnych szuflad Iluminatów. Szerzą często takie banialuki, że się odechciewa.Oni też szerzą strach. Wiele tych pokrętnych teorii udało mi się sprawdzić. Nikomu z licznie zaszczepionych żadne metale się nie przyklejały w miejsce szczepień, żyły im nie świeciły pod światłem ultrafioletowym jak w tych debilnych filmikach i fake newsach. Co więcej, wszyscy czują się bardzo dobrze i nie zaobserwowali żadnych efektów ubocznych, a znam wielu i wywiad robiłam.
Nie propaguję tutaj szczepień tylko uważam, że i ze strony alternatywnych szerzy się wiele idiotyzmow
Przede wszystkim zwróciłbym uwagę na to, że nie każdy "alternatywny" w rzeczywistości jest jest alternatywny. Szerzenie idiotyzmów to jeden z elementów tzw. dezinformacji czyli metod stosowanych przez różnego rodzaju służby w celu skompromitowania określonej osoby, osób, idei itd.
Im więcej idiotyzmów w sieci tym trudniej dotrzeć do ogółu ludzi nawet z najprawdziwszą prawdą bo w końcu ludzie dochodzą do uogólnionych wniosków, że wszystko co piszą np. prawdziwi alternatywni to poprostu bzdury. I właśnie o to chodzi.
A co do prawdy. Czy rzeczywiście jej nie znamy czy też mówiąc wprost nie chcemy jej znać?
Jaka jest prawda o szczypawkach zwanych przez alternatywnych śmiercionkami, zresztą nie bez powodu?
Prawda na ten temat jest powszechnie znana a mianowicie:
- producenci zapewniają o cudownym działaniu swoich produktów i skuteczności na poziomie ponad 90 procent ale nie wiedzieć czemu nie dają
żadnej gwarancji :o
- producenci zrzekli się odpowiedzialności za nieprzewidziane skutki działania swoich cudownych eliksirów :shock:
- w chwili dopuszczenia szczypawek do keczupowania ludzi były one dopiero w fazie badań.
Czy te fakty nie mówią same za siebie? Czy na takiej podstawie wysoko kształcone niedouki z tytułami profesorów mają prawo wmawiać ludziom, że coś takiego jest jedynym panaceum na uratowanie ich przed covidem? A co z lekami przeciwwirusowymi?
Żeby nadmiernie się nie rozwodzić przytoczę może przykład obrzydliwej manipulacji na temat Amantadyny ze strony człowieka uznanego za tzw. autorytet naukowy czyli prof. Horbana. Kiedy ten człowiek był jeszcze pokemonem a zarazem doradcą premier Kopacz wydał trzy pisma zalecające lekarzom stosowanie Amantadyny w zwalczaniu chorób wirusowych. Teraz jako pisior a zarazem doradaca premiera Morawieckiego wydał opinię zalecającą czy też nawet zakazującą stosowania Amantadyny w zwalczaniu Covida jako nie przebadanej i posiadającej szereg negatywnych skutków ubocznych :o Cóż można powiedzieć o obłudzie pana "naukowca", przecież faktem znanym powszechnie jest, że lekiem tym uratowano tysiące ludzi!
Co do osób zakeczupowanych niestety ale najwyraźniej mam pecha, ponieważ znam cały szereg przypadków o których pewnie nie chcieliby słyszeć. Nie dalej jak w ubiegłym tygodniu kuzynka mojego szwagra o godz. 9.00 przyjęła drugą dawkę eliksiru pomimo, że pierwszą ciężko przechorowała. O godz. 21.00 stwierdzony został zgon. Parę dni temu siostrzenicy mojej żony znajoma powiedziała, że jej syn po zakeczupowaniu dostał ataku padaczki a teraz leży w szpitalu w stanie śpiączki. Jakieś dwa miesiące temu spotkałem na rynku znajomego handlującego starociami, pytam czy się szczepił. Odpowiedź była następująca: "a co ty dopiero ku..a dwa dni temu pochowałem wuja po szczepieniu. Miał raka płuc i za miesiąc miał iść do szpitala ale najpierw kazali mu się zaszczepić no i szpital nie jest mu już potrzebny".
Najbardziej jednak rozwaliła mnie rozmowa z pewnym, trochę znajomym właścielem sklepu. Stojąc w kolejce słyszałem jak rozmawiał z klientem o szczepieniach. Obaj dumni z siebie bo jeden jest już po pierwszej, drugi po dwóch dawkach. Kiedy zostaliśmy sam na sam mówię do niego, że jest odważny bo wszystkie przypadki zgonów, które znam to byli ludzie zaszczepieni. A on na to z rozbrajającą szczerością mi odpowiada: "a wie Pan moja mama też zaraz po szczepieniu zmarła. Wezwaliśmy pogotowie ale już nie było sensu jechać do szpitala..." :o :shock: :cry:
Kilka dni temu oglądałem filmik z udziałem Prezydenta Piekar Śląskich, który stwierdził: "na OIOM-ie mamy pięć osób w stanie ciężkim (z Covidem). Jedna osoba jest niezaszczepiona"
Mógłbym jeszcze opisać kilka czy nawet kilkanaście podobnych przypadków ale w jakim celu? Ludzie i tak bardziej uwierzą w to co mówią media, opłacani celebryci czy kitlarze czyli, że to niezaszczepieni chorują, zakażają i umierają a szczepieni jeżeli w ogóle zachorują to przechodzą koronę poprostu lekko. O zgonach rzecz jasna w tym przypadku w ogóle nie ma mowy.
1 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7768
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14219 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 04 gru 2021, 01:13

Mamy powtórkę z przed ponad dekady . Wtedy "szalała" świńska ,czy ptasia grypa (nieważne) już wtedy wiedziałam ,że to totalna ściema . Wtedy pani Kopacz nie pozwoliła na wprowadzenie szczepionek a potem czas pokazał ile było po nich powikłań we wszystkich krajach UE .
W temacie o "Teoriach Spiskowych" @mecz wstawił film ,który mi przypomniał o tej sprawie.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Ramzes3
Posty: 705
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 93
Podziękował: 4935 razy
Otrzymał podziękowanie: 1583 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » sobota 04 gru 2021, 10:04

Święta prawda. Już wtedy WHO chciała ogłosić pandemie ale cały plan depopulacji w sumie spalił na panewce z pwowdu śmiercionek. W krajach takich jak Canada czy Szwecja gdzie masowo zaczęto szczepić ludzi niemalże natychmiast zaczęły występować ostre powikłania zdrowotne i zgony.
Pamiętam jak wtedy Premier Kopacz naciskana przez pisiorów lobbujących za szczepieniami oświadczyła wyraźnie, że "nie pozwoli na szczepienie ludzi czymś co nie zostało przebadane! Ówczesny Rzecznik Praw Obywatelskich z PIS-u p. Kochanowski zlożył nawet doniesienie do Prokuratury na rząd stwierdzając, że z powodu nie zaszczepienia został narażony na niebezpieczeństwo utraty życia :lol: No i cóż prosił się o zakończenie żywota to je zakończył w Smoleńsku :cry:
0 x



mecz
Posty: 238
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2018, 20:54
x 3
x 12
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 254 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: mecz » sobota 04 gru 2021, 13:27

Słyszeliście, czytaliście o tym?

https://przychodnia-przemysl.pl/zakaz-l ... -u-dzieci/

Jest zakaz iniekcji dla dzieci w warunkach ambulatoryjnych.

Co zatem się z tym wiążę, wg mnie.

Jeżeli lekarze mają zakaz "robienia zastrzyków" iniekcji (tutaj chodzi o ludzi do 18 r. życia) w warunkach ambulatoryjnych, to czy nie wprowadzono tą decyzją zakazu szczepień poza szpitalami ?
0 x



mecz
Posty: 238
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2018, 20:54
x 3
x 12
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 254 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: mecz » sobota 04 gru 2021, 22:09

Obrazek

https://demotywatory.pl/5105809

weszło :)

Ostatnio się tam zalogowałem, ale po drugim albo trzecim democie dostałem bana na miesiąc, więc wrzucam jako anonim :)
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » niedziela 05 gru 2021, 01:05

https://legaartis.pl/blog/2021/12/02/pi ... przez-fda/


Pigułka z chipem monitorującym pacjenta zatwierdzona przez FDA
0 x



soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: soma » niedziela 05 gru 2021, 12:45

Sportowcy padaja jak muchy po trutce:
https://www.facebook.com/quentinde.mont ... 8280425394
0 x



Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2677 razy
Otrzymał podziękowanie: 1204 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » niedziela 05 gru 2021, 13:56

na własne życzenie …
jak to mówią hmmm…aaa „ sorry winetou” :D
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

mecz
Posty: 238
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2018, 20:54
x 3
x 12
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 254 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: mecz » niedziela 05 gru 2021, 15:44

Numery partii określają toksyczność szczepionki!
https://nwo-wydarzenia.com/?p=3302

Dane na których FDA opierała się przy licencjonowaniu szczepionki Pfizer – zdarzenia niepożądane.
https://nwo-wydarzenia.com/?p=3274

------------------
SZCZEPIONKA MRNA POD MIKROSKOPEM

Chemik prof. dr Pablo Campra Madrid z Uniwersytetu w Almerii w Hiszpanii przeanalizował próbkę preparatu genowego szczepionki "Comirnaty" firmy Pfizer/BioNTech.

https://www.bitchute.com/video/MKY6zy8NKtGm/
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » niedziela 05 gru 2021, 16:11

Kiszka pisze:
niedziela 05 gru 2021, 13:56
na własne życzenie …
jak to mówią hmmm…aaa „ sorry winetou” :D
serio? smiejesz sie z tych oszukanych/otumanionych, czesto przymuszonych ludzi?
niedlugo wszyscy podziela ich los ...
0 x



mecz
Posty: 238
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2018, 20:54
x 3
x 12
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 254 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: mecz » niedziela 05 gru 2021, 16:23

Szczepienie przeciw Covid-19 to 2x większe ryzyko zgonu!

https://naodlew.pl/2021/12/03/szczepien ... yko-zgonu/
0 x



Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2677 razy
Otrzymał podziękowanie: 1204 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » niedziela 05 gru 2021, 17:45

wolzdro pisze:
niedziela 05 gru 2021, 16:11
Kiszka pisze:
niedziela 05 gru 2021, 13:56
na własne życzenie …
jak to mówią hmmm…aaa „ sorry winetou” :D
serio? smiejesz sie z tych oszukanych/otumanionych, czesto przymuszonych ludzi?
niedlugo wszyscy podziela ich los ...

już nie przesadzaj i nie rób ze wszystkich kalek umysłowych ….wielu takich co poszło z premedytacja śmiejąc się z nas nieszczepanów. i to oni teraz nawołują do segregacji itd także nie bądź obrońcą .

a co do tego czy wszyscy podzielą ich los to niech każdy lepiej zadba o siebie . skoro ty tak sobie kreujesz to zapewne tak będzie , ja wiem co innego…
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » niedziela 05 gru 2021, 18:46

Kiszka...przerzucanie winy na ofiare to wedlug psychologii powazne zaburzenie,to sa ofiary !!! bez wzgledu na to w jaki sposob sie nimi staly, a ty stosujesz reifikacje..."szczepany"
ich smierc nie jest "zasluzona" bo "smiali" sie z niechetnych na iglowanie...
piszesz "nie badz obronca",jestem obserwatorem, staram sie byc obiektywna, do czego nas doprowadzi wzajemna agresja? czy nie o to przypadkiem chodzi?
tresowane przez lata zwierze nie wie , ze jest tresowane, wie tylko , ze sie boi i na komende ma podnosic lapki, nie czujesz empatii do takich stworzen? tylko wyzszosc i ubaw ,bo tak sie daly tresowac? ponoc na kazdego jest metoda...nigdy sie nie pomyliles? nigdy nie dales oszukac? na co dzien kazdy jest oszukiwany od systemu emerytalnego poczawczy...i pisac mozna wiele...

ludzie sa rozni, a to ze jakas czesc czuje pogarde i drwi z tych , ktorzy mysla inaczej ...no coz, robisz dokladnie to samo w tym momencie, nikt z nas nie wie co ostatecznie sie wydarzy...
nie atakuje cie , zwracam uwage , ze ci zmarli to tez ludzie , tacy jak inni ,tylko z innymi pogladami a moze programami/przekonaniami, nie sa a wlasciwie nie byli twoimi wrogiem,

wiesz Kiszka szczerze ci zycze , aby twoje "kreowanie" ci sie "zkreowalo", stare powiedzenie mowi, ze "pycha kroczy przed upadkiem", ja nie wiem co sie wydarzy, jestem racjonalistka, realistka, zapewne zawsze jest jakas furtka, ale ilu przez nia przejdzie? ...
doswiadczenie i historia ucza , ze ludzie wierza w rozne rzeczy i najczesciej sa to wierutne bzdury, new age to nie jest nic innego jak religia tylko w innym opakowanku, przy kazdej katastrofie, wojnie i podobnym tragicznym wydarzeniu ludzie wierzyli , ze ich bog, moc nadprzyrodzona czy cokolwiek innego ich "wyzwoli", pomoze, uratuje...dla wielu to byly jedynie plonne nadzieje,
reszzta wyzwolila sie sama lub pomogli im... inni ludzie ...nawet jesli mieli inne przekonania/poglady/wyznanie
nie sadzisz , ze swiat bylby " lepszy" , gdyby wlasnie nie kazdy dbal "tylko o siebie" ? czy nie po to powstalo to forum, abysmy pomagali sobie wzajemnie?
milego wieczoru :)
1 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » niedziela 05 gru 2021, 18:56

https://www.youtube.com/watch?v=Dv2Jm1orfZY

Producent $ZCZEPIONKI przerwał milczenie: “NIE DZIAŁA”
0 x



Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2677 razy
Otrzymał podziękowanie: 1204 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » niedziela 05 gru 2021, 19:41

@wolzdro masz racje - przepraszam …
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

mecz
Posty: 238
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2018, 20:54
x 3
x 12
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 254 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: mecz » niedziela 05 gru 2021, 20:28

https://www.wykop.pl/link/6397293/wycof ... y-smierci/
Minister zdrowia Janez Poklukar ogłosił we wtorek, że Słowenia nie będzie już używać jednodawkowej szczepionki z potwierdzonej śmierci...
-------------------------

https://www.wykop.pl/link/6397493/wietn ... my-pfizer/
Wietnamska prowincja wstrzymuje stosowanie partii szczepionek firmy Pfizer

Wietnamska prowincja Thanh Hoa zawiesiła stosowanie partii szczepionki Pfizer Covid-19 po tym, jak ponad 120 uczniów zostało hospitalizowanych po zaszczepieniu.
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » niedziela 05 gru 2021, 20:35

https://wiadomosci.wp.pl/siewcy-glupoty ... 922560704a

"Siewcy głupoty". Nowa okładka tygodnika Lisa uderza w antyszczepionkowców
0 x



Ramzes3
Posty: 705
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 93
Podziękował: 4935 razy
Otrzymał podziękowanie: 1583 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » niedziela 05 gru 2021, 22:30

„Tak zamyślona i zrealizowana impreza była dziełem ludzi.
Oni byli jej wykonawcami i jej przedmiotem.
Ludzie ludziom zgotowali ten los. Jacyż byli ci ludzie?”.


Motto „Medalionów” Zofii Nałkowskiej, które pojawia się w tekście ostatniego opowiadania cyklu: „Dorośli i dzieci w Oświęcimiu"

Jacyż byli ci ludzie wtedy a jacyż są teraz gdzie jeszcze mają możliwość wyboru zanim przekroczą niewidzialna granicę, po przekroczeniu której nie będzie już odwrotu?
Do jakiego poziomu zniżyła się ludzka świadomość skoro człowiek świadom zagrożenia jest gotów zaryzykować życie dla jakiegoś wyjazdu, być może ostatniego w jego zyciu? Ile dla takiego człowieka warte jest życie? Równowartość wycieczki?
2 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » niedziela 05 gru 2021, 23:29

...hmm to nie jest takie zero-jedynkowe, dla niektorych ludzi rezygnacja z "ich zycia" w skrocie sposobu w jaki zyli ,to wlasnie utrata zycia...wegetacja,
sa osoby ktore uwazaja, ze nieistotne jak dlugo zyjesz, ale wlasnie w jaki sposob i ile w twoim zyciu jest tak naprawde "zycia", nie wszyscy sie z tym zgodza, ale trudno odmowic temu stwierdzeniu sensu, ale to juz zahacza o etyke, sa tacy, ktorzy wierza w niesmiertelnosc ...i przerozne sbosoby manifestacji tego np kolejne wcielenie, kolejny level w grze...
wartosc zycia...ale jakiego zycia? bez wlasnosci/wolnosci/mozliwosci?, dla wielu wyjazd za granice, czy wejscie do miejsc publicznych nie jest wyznacznikiem"pelni zycia", ale sa ludzie, ktorzy regularnie kilka razy w miesiacu bywali w teatrze,galerii, regularnie wyjezdzali , zwiedzali , jeszcze inni raz w roku wyjezdzali na dlugo wyczekiwane,wymarzone wakacje, oddech od udreki dnia codziennego, czy wazna imreza rodzinna, pozbawanie ich tego jest rownoznaczne z odebraniem im jakiejs czesci ich zycia, ludzie niechetnie sie dziela, a co dopiero oddaja cokolwiek...
wielu ludzi zdecydowalao sie dla tzw swietego spokoju, wielu z nieswiadomsci , strachu, zludzenia, ze "wroci normalnosc" ,w przypadku sportowcow, o ktorych dzis juz byla mowa, to ogromne naciski, niemoznosc kontynuacji kariery, czy wykonywanie tego co sie kocha,
jesli odbierzesz czlowiekowi to co kocha, to co dawalo mu spelnienie, to po co zyl np podroze, sport...to czy jeszcze mozna nazwac jego zycie zyciem? czy taki czlowiek wogole bedzie chcial zyc? temat "wartosci zycia" jest bardzo zlozony , bo czy mozemy wartosciowac jedno zycie z innymi? czy ktos kto zdecydowal sie przyjac preparat, aby moc korzystac ze swojego zycia , robiac to co daje mu radosc,badz utrzymac rodzine czy mniej ceni swoje zycie od kogos kto glownie zajmuje sie wylewaniem pomyj na innych z powodu frustracji, niezadowolenia ze swego zycia, zycia z dnia na dzien, bez celu i radosci,od socjalu do socjalu, za to nie przyjal preparatu ? przypadki mozna oczywiscie mnozyc, owszem, ludzie czesto sa niefrasobliwi, zindoktrynowani, czesto ryzykuja bez zastanowienia, ale my wszyscy nie jestesmy idealni, kazdy z nas ma swoje powody, czy mamy prawo oceniac czyjes wybory? i co dla kazdego ma znaczyc zycie i jego wartosc? ludzie sa rozni i rozne sa powody przyjecia badz nie przyjecia preparatu,
mysle , ze nikt nie nadstawil ramienia ze swiadomoscia wyroku, wrecz przeciwnie, z nadzieja na zycie, w jego wlasnym pojeciu, napisales "byc moze ostatniego w jego zyciu", wlasnie ,nie wiemy ile jeszcze zycia przed nami, cieszmy sie nim na swoj wlasny sposob.
0 x



Izydor
Posty: 34
Rejestracja: wtorek 12 lis 2019, 11:36
x 2
x 5
Otrzymał podziękowanie: 54 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Izydor » poniedziałek 06 gru 2021, 15:20

https://dailyexpose.uk/2021/12/03/fully ... cial-data/

W skrócie (z translatora):
Władze powoli ponownie zaciskają pętlę na szyjach brytyjskiej opinii publicznej w odpowiedzi na rzekomy nowy wariant Covid-19 o nazwie Omicron, który, jak się obawia, może uniknąć obecnie dostępnych szczepionek przeciwko Covid-19. Problem z tym polega na tym, że oficjalne dane pokazują, że rzekomy wariant Delta unika szczepień przeciwko Covid-19 przez co najmniej 3 ostatnie miesiące, ponieważ od sierpnia 2021 r. w pełni zaszczepieni odpowiadali za 9 na 10 zgonów na Covid-19.
Public Health Scotland (PHS) publikuje cotygodniowy raport na temat statystyk Covid-19, który zawiera dane dotyczące przypadków, hospitalizacji i zgonów według stanu szczepień.
Raport zawiera dane za okres czterech tygodni, a najnowsze statystyki zostały opublikowane przez PHS w dniu 1 grudnia 2021 r. , w tym dane o przypadkach i hospitalizacjach od 30 października do 26 listopada 2021 r. oraz dane dotyczące zgonów od 23 października do 19 listopada 2021 r.
Analizując dane zawarte w raporcie wraz z danymi z poprzednich raportów, które sięgają 14 sierpnia 2021 r., widzimy, że Szkocja bardzo doświadcza „pandemii w pełni zaszczepionych” od co najmniej sierpnia.
Udowodnienie, że wprowadzenie nowych ograniczeń nie ma nic wspólnego z obawą, że nowy wariant Omicron może wpłynąć na skuteczność szczepionek Covid-19, a zamiast tego ma wszystko wspólnego z kontrolą, ponieważ szczepienia okazywały się nieskuteczne od miesięcy.
Dane pokazują, że w pełni zaszczepieni odpowiadali za zdecydowaną większość zgonów Covid-19 od co najmniej 14 sierpnia. W ciągu ostatnich czterech tygodni wśród osób nieszczepionych odnotowano zaledwie 59 zgonów, podczas gdy wśród osób zaszczepionych miało miejsce 407 zgonów.
Oznacza to, że zaszczepiona populacja odpowiadała za 9 na każde 10 zgonów spowodowanych przez Covid-19 między 23 października a 19 listopada.
Powyższy wykres pokazuje skumulowaną liczbę zgonów tygodniowo według stanu szczepień między 14 sierpnia a 19 listopada, w którym wśród nieszczepionej populacji było tylko 219 zgonów, ale 1280 zgonów wśród zaszczepionej populacji.
Dane te sugerują, że osoby w pełni zaszczepione są o 144% bardziej narażone na śmierć po hospitalizacji z powodu Covid-19 w oparciu o wskaźniki hospitalizacji / śmiertelności, które można obliczyć na podstawie statystyk.
Przy 2531 hospitalizacjach i 219 zgonach wśród nieszczepionej populacji oznacza to wskaźnik hospitalizacji/śmiertelności wynoszący 8,6%.
Jednak przy 6094 hospitalizacjach i 1280 zgonach wśród zaszczepionej populacji oznacza to wskaźnik hospitalizacji/śmiertelności wynoszący 21%.
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » poniedziałek 06 gru 2021, 15:43

https://www.youtube.com/watch?v=K1JkyKekZQU

"Na ₵ovid wystarczy... guma do żucia"
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » poniedziałek 06 gru 2021, 18:37

Czeski resort zdrowia przygotowuje decyzję o obowiązkowych szczepieniach

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... ef=1491574


Szef Pfizera: coroczne szczepienia przeciw COVID-19 mogą być konieczne przez wiele lat

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... ef=1491574
0 x



ODPOWIEDZ