Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Szczepienia/szczepionki !

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 01 gru 2021, 17:56

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 01 gru 2021, 18:45

marcinek16 pisze:
środa 01 gru 2021, 15:05
Wszystko fajnie ale jest druga strona tej sytuacji. Jak pomóc innym i sobie wtedy jak już jesteś po szepieniu?
Jak pozbyć się grafenu, nanocząsteczek hydrozelu i tej nadprzewodnikowej kreatury....
Ktoś ma jakiś pomysł oprócz kąpieli z boraksu, soli epsom i sody?
Właśnie miałam zadać podobne pytanie .Moja znajoma która mieszka w Niemczech musi się zaszczepić ,choć jest przeciwna szczepiące tej na covid .Jeszcze się broni ale od Stycznia będzie już musiała inaczej straci pracę .Do PL nie może wrócić . Gdzieś tu chyba był filmik na ten temat . Chyba z kanału Andy Choinski ale nie moge znaleźć . Gdyby ktoś znalazł to będę wdzięczna .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 01 gru 2021, 19:56

..ja jestem po szcz., nawiązując do 3 typów szcz., najprawdopodobniej dostałem Placebo,-
ponieważ nie miałem żadnych skutków ubocznych, nawet objawów grypopochodnych,-
jednak ostatnio lekarz "rodzinny" pytał mi się czy miałem wysypkę na skórze jak po pokrzywie,-
no i miałem.
Nie wiem czy to objaw powszechny oczekiwany czy jak??
tak czy owak póki co jestem Ok!
Z drugiej strony od znajomego Anglika wiem że jego koleżanki mama ucierpiała po szcz., ale ostatnio polepszyło jej się.
Tak więc prawdopodobieństwo 3 szcz. jest dość duża, a może więcej wariantów jak to się teraz mówi.

PS. już w pn. poinformowano nas, że może być na święta nawet 3 lockdown, ale już dziś wiadomo,-
że Omnibus szybko się rozprzestrzenia ale jest minimalnie zjadliwy- więc lockdown-u nie będzie,-
jak poinformowały najwyższe czynniki na wyspach.
uff..
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » czwartek 02 gru 2021, 04:21

@songo70 muszę cię zmartwić . ta info z typami szczepionek to fake- nie było i nie ma czegoś takiego jak różne typy z placebo włącznie ….
@songo70 jak przeczytałem że się zaszczepiłeś to opadły mi ręce . serio…. :(
być na tym forum i decydować się na takie ftopy wobec własnego ciała i duszy ?- nie do pojęcia !
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 02 gru 2021, 09:02

Obowiązek Szczepień w Całej Unii Europejskiej? Ruszają Ustalenia! PIS Się Zgodzi! Analiza Ator Film
10 119 wyświetleń2 gru 2021

https://youtu.be/BXwnEwwaMXQ
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

mecz
Posty: 238
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2018, 20:54
x 3
x 12
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 254 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: mecz » czwartek 02 gru 2021, 09:58

BRAT ALEXIS BUGNOLO O NADCHODZĄCEJ APOKALIPSIE - NAPISY PL

https://www.bitchute.com/video/3brGLV6rz1cA/
0 x



marcinek16
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek 23 lip 2018, 14:48
Otrzymał podziękowanie: 14 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: marcinek16 » czwartek 02 gru 2021, 10:05

Skoro te 3 rodzaje szczepanów to nieprawda to co badał Pan Zalewski. Tam stwierdził, że są 3 rożne rodzaje. Sól, cukier no i wisienka na torcie- cały zestaw do Wi-Fi, gotowy do instalacji w człowieku.
Apeluje ponownie, może ktoś wie coś na temat usuwania tego badziewia.
Na razie nie siejmy defetyzmu tylko działajmy !
0 x



Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » czwartek 02 gru 2021, 13:20

marcinek16 czy ty siebie czytasz? . chłopie zacznij myśleć w końcu…
trzeba było się nie szprycować i teraz ręce do nieba bo panika ogarnia ….
teraz to już ci poszczypawkowani mają bardzo przewalone ale to ich problem - nikt nikogo przecież nie zmuszał i nie zmusza .
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

marcinek16
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek 23 lip 2018, 14:48
Otrzymał podziękowanie: 14 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: marcinek16 » czwartek 02 gru 2021, 13:41

Kiszka pisze:
czwartek 02 gru 2021, 13:20
marcinek16 czy ty siebie czytasz? . chłopie zacznij myśleć w końcu…
trzeba było się nie szprycować i teraz ręce do nieba bo panika ogarnia ….
teraz to już ci poszczypawkowani mają bardzo przewalone ale to ich problem - nikt nikogo przecież nie zmuszał i nie zmusza .
Jakby to delikatnie ująć.... Wiem, że długo jesteś na forum i jesteś zasłużony/zasłużona ale żyjemy wspólnie i nikogo nie oceniam.
Jeżeli uważasz się za nadczłowieka to spoko, tylko nie wypowiadaj się w temacie jeżeli Cię to nie obchodzi.
Jestem czysty ale już jako Polak myślę 3 kroki na przód.
Chce jak najlepiej dla najbliższych. Nie każdy ma możliwość siedzieć w domu jak Ty i patrzeć na to z boku...
0 x



Awatar użytkownika
belfanior
Posty: 392
Rejestracja: niedziela 28 wrz 2014, 19:58
x 11
x 24
Podziękował: 1358 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: belfanior » czwartek 02 gru 2021, 17:18

Kiszka pisze:
czwartek 02 gru 2021, 04:21

@songo70 jak przeczytałem że się zaszczepiłeś to opadły mi ręce . serio…. :(
być na tym forum i decydować się na takie ftopy wobec własnego ciała i duszy ?- nie do pojęcia !
Bycie na forum nie obliguje do takich czy innych zachowan,Nawet w temacie szczepionek...
Szanujmy wole lub ...sytuacje kazdego z osobna.Sam zaszczepiony nie jestem ale nie deklaruje sie jednoznacznie ze nie bede.
Pracuje w zywieniowce wiec zawsze istnieje mozliwosc ze mnie do tego zmusza...A w sadzie sie takich spraw raczej nie wygrywa...
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 02 gru 2021, 17:40

USA - Sąd zablokował "te" obowiązki dla pracowników służby zdrowia w 10 stanach

https://www.facebook.com/niezaleznatele ... 5167170465

Niezależna telewizja
0 x



Kolendra
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek 18 gru 2017, 08:33
x 22
x 19
Podziękował: 309 razy
Otrzymał podziękowanie: 405 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Kolendra » czwartek 02 gru 2021, 18:13

Belfanior, marcinek16-dokładnie! Pogadamy, jak obowiązek szczepień wejdzie w całej Unii. Ja mieszkam we Francji i pętla się zacieśnia. Nie mam złudzeń, obowiązek ogłoszą na pewno po 15 stycznia. Póki co wysłałam listy do odpowiednich instancji w celu wydania mi paszportu covidowego na pół roku, jako ozdrowiencowi. Wierzę, że się uda. Zawsze to pół roku nietykalności dłużej. Czas jest cenny, po pół roku sytuacja może się zmienić, mogą odkryć nowe antidotum na szczepienia. A co najważniejsze, jako ozdrowieniec mogę poprzestać na jednej dawce trutki a nie trzech, to jednak różnica! Nie chcę ale nie wiem jak będzie, może będzie, że nie chcem ale muszem (że zacytuję znanego klasyka 😉) ....
Trzeba się do tej wojny przygotować.
0 x



Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » czwartek 02 gru 2021, 18:25

…w sumie racja . co ja się będę produkował, ten kto zakłuty niech się martwi. nie mój problem.

….i wcale nie siedzę w domu tylko pracuje w handlu gdzie co dzień mam styczność z setkami obcych osób.

a i jeszcze jedno : piszecie, że zobaczymy jak wejdzie przymus . nie wejdzie żaden przymus to po pierwsze a po drugie to są raczej tak jak by dwa różne światy : iść samemu dobrowolnie, a być na chama siłą zaszprycowanym.

tu te osoby które są to raczej siłą pod eskortą nikt nie szczepił prawda ? poszły same sobie a to już jest no … bez komentarza

dlaczego jestem taki a nie inny bo za takich jak wy nadstawialiśmy karku na strajkach , wyzwalaliśmy kasę na ulotki , użeramy się z milicją po sklepach. to wszystko po tak aby chociaż trochę ludzi uświadomić , obudzić . dobre i jedno życie uratowane . a taki jeden z drugim niby wielce świadomy idzie i bierze eliksir życia … to jak tak będzie to to sie nigdy nie skończy …ehhhh
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 02 gru 2021, 19:10

Wy tu się kłócicie a ja poważnie szukam tego co usłyszałam gdzieś w jednym z filmików . Kobieta podawała co zrobić jak już się zaszprycujesz ,potem żałujesz i chcesz się tego pozbyć . Nie jestem zaszczepiona ale pytam w imieniu koleżanki która mieszka w Niemczech . Po za tym też jestem zapobiegliwa i chcę w razie przymusu wiedzieć jak to wywalić z organizmu .

Czy ktoś coś wie ??? Pomóżcie mi szukać
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 02 gru 2021, 21:16

Nadeszła Czwarta Rzesza! Niemcy ogłaszają nową blokadę, wymuszone zastrzyki, które rozpoczną się 1 lutego
PSX_20211202_201430.jpg
PSX_20211202_201430.jpg (44.17 KiB) Przejrzano 2926 razy
czy to Mateusz obok makreli..?
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
forester
Posty: 1619
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 155
x 102
Podziękował: 1314 razy
Otrzymał podziękowanie: 2596 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: forester » piątek 03 gru 2021, 00:45

chanell pisze:
czwartek 02 gru 2021, 19:10
Czy ktoś coś wie ??? Pomóżcie mi szukać
Teraz szukacie pomocy...

@grzegorzadam- by na pewno pomógł, ale został zbanowany....... czy słusznie???
Moim zdaniem prywatne wiadomości nie powinny powodować bana na forum;
No, ale to tylko moje zdanie...
On jako chyba, jeden z nielicznych po za blueray21 ma dużą wiedzę- w temacie szprycowania , ale i w innych...
0 x



Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » piątek 03 gru 2021, 04:23

forester pisze:
piątek 03 gru 2021, 00:45
chanell pisze:
czwartek 02 gru 2021, 19:10
Czy ktoś coś wie ??? Pomóżcie mi szukać
Teraz szukacie pomocy...

… o to mi chodzi właśnie. towarzystwo zaczyna panikować chyba i będzie brzytwy się chwytać teraz.

jeszcze raz powtarzam : moim skromnym zdaniem nie da się już tego usunąć z organizmu. jest tam taki syf ze nawet przetaczanie krwi niewiele pomoże :lol:

p.s : niech osoby szukające pomocy udadzą się do lekarza rodzinnego …może akurat coś doradzi 8-)
1 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

Izydor
Posty: 34
Rejestracja: wtorek 12 lis 2019, 11:36
x 2
x 5
Otrzymał podziękowanie: 54 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Izydor » piątek 03 gru 2021, 08:52

Kiszka pisze:
czwartek 02 gru 2021, 18:25
…w sumie racja . co ja się będę produkował, ten kto zakłuty niech się martwi. nie mój problem.

….i wcale nie siedzę w domu tylko pracuje w handlu gdzie co dzień mam styczność z setkami obcych osób.

a i jeszcze jedno : piszecie, że zobaczymy jak wejdzie przymus . nie wejdzie żaden przymus to po pierwsze a po drugie to są raczej tak jak by dwa różne światy : iść samemu dobrowolnie, a być na chama siłą zaszprycowanym.

tu te osoby które są to raczej siłą pod eskortą nikt nie szczepił prawda ? poszły same sobie a to już jest no … bez komentarza

dlaczego jestem taki a nie inny bo za takich jak wy nadstawialiśmy karku na strajkach , wyzwalaliśmy kasę na ulotki , użeramy się z milicją po sklepach. to wszystko po tak aby chociaż trochę ludzi uświadomić , obudzić . dobre i jedno życie uratowane . a taki jeden z drugim niby wielce świadomy idzie i bierze eliksir życia … to jak tak będzie to to sie nigdy nie skończy …ehhhh
Jestem tego samego zdania.
Przez konformistów i oportunistów tego świata za moment wszyscy będziemy musieli przyjąć ten syf, bo obowiązek szczepień czyha już za rogiem.
"Bo ja muszę na nartki jechać", "Bo ja muszę iść na siłkę", "Bo ja muszę jechać na wczasy do Egiptu", "Bo ja chcę mieć święty spokój".
Mam takich w robocie całe mnóstwo.
1 x



marcinek16
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek 23 lip 2018, 14:48
Otrzymał podziękowanie: 14 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: marcinek16 » piątek 03 gru 2021, 08:56

Nastroje społeczne są coraz cięższe do wytrzymania... Ja nie oglądam tv ale 10-ciu co ogląda mnie nagabuje....
Dlaczego @grzegorzadam dostał bana ?
Bardzo mądry człowiek i generalnie taki detektyw w wielu tematach.
0 x



Kolendra
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek 18 gru 2017, 08:33
x 22
x 19
Podziękował: 309 razy
Otrzymał podziękowanie: 405 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Kolendra » piątek 03 gru 2021, 08:58

Myślałam, że to forum jest forum pomocy i wymiany nt różnych metod naturalnych leczenia i wspomagania zdrowia a nie osądu, kpin, drwin i dowcipkowania...
Nie jestem zaszczepiona ale daleko mi do osądzania i wylewania hejtu na tych, którzy z takich czy innych powodów się zaszczepili. Brak szacunku obserwuję nie tylko ze strony osób szczepionych do niezaszczepionych ale też jest bardzo obecny ze strony nieszczepionych.
Te wszystkie wyzwiska, obelgi - szczepy, Szczepany, stado baranów i gorsze. Mnie się już to ulewa. Podziały tworzymy sobie sami. Mam w swoim środowisku mnóstwo osób zaszczepionych, w mojej rodzinie jest to większość, wśród przyjaciół... Szanujemy swoje decyzje, nie wyzywamy się. Ludzie robią to z troski o swoje zdrowie a nie jedynie bo chcą na narty czy do Egiptu , sytuacja światowa, presja w pracy i nagonka medialna co niektórych przerastają . Nie każdy jest herosem co będzie walczył z milicją.

A tak w ogóle to prawdy nikt nie zna. Wkurzają mnie ludzie, co szafują różnymi teoriami z takim przekonaniem, jakby mieli dostęp do tajnych szuflad Iluminatów. Szerzą często takie banialuki, że się odechciewa.Oni też szerzą strach. Wiele tych pokrętnych teorii udało mi się sprawdzić. Nikomu z licznie zaszczepionych żadne metale się nie przyklejały w miejsce szczepień, żyły im nie świeciły pod światłem ultrafioletowym jak w tych debilnych filmikach i fake newsach. Co więcej, wszyscy czują się bardzo dobrze i nie zaobserwowali żadnych efektów ubocznych, a znam wielu i wywiad robiłam.
Nie propaguję tutaj szczepień tylko uważam, że i ze strony alternatywnych szerzy się wiele idiotyzmow i fake newsów, ludzie są podatni na to co jakiś Wiesiek czy Mietek nagra w swoim garażu. Teraz każdy szczęśliwy posiadacz smartphona i jednej szarej komórki może nagrać stek bzdur a podatne ludziska to łykną jak pelikany i nawet nie sprawdzą źródeł. A co najbardziej mnie boli to to, że nie są wolni od plucia jadem i nagonki na drugą stronę.

Szanujmy się wzajemnie, pomagajmy sobie, nie osądzajmy z piedestału innych bo każdy ma swoje powody. Gdyby nie było tej sytuacji światowej i mobbingu to nikt by nie leciał się szczepić.

BTW - nie wiedziałam, że Grzegorzadam jest zbanowany... Dlaczego????
1 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 03 gru 2021, 09:00

Off Topic
dziękuje @Kolendra, że to co napisałaś, co do- @GA:

http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtop ... 90#p134894
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

marcinek16
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek 23 lip 2018, 14:48
Otrzymał podziękowanie: 14 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: marcinek16 » piątek 03 gru 2021, 09:07

Na forum @ga wydawał się być ogarniętym człowiekiem a tu takie rzeczy.
0 x



Izydor
Posty: 34
Rejestracja: wtorek 12 lis 2019, 11:36
x 2
x 5
Otrzymał podziękowanie: 54 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Izydor » piątek 03 gru 2021, 09:44

- Przygotowujemy rozwiązania, które zachęcą szczepień, a z drugiej strony powoli myślimy o obowiązku szczepiennym, szczególnie dla tych grup najbardziej narażonych, szczególnie medyków - mówił Adam Niedzielski.

To jak to jest? Szczepionki takie cacy, a lekarze niezaszczepieni? Tym bardziej, że zbliża się Covid wersja The Ultimate, zabije wszystkich.
0 x



kupfer
Posty: 342
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 321
x 34
Podziękował: 1075 razy
Otrzymał podziękowanie: 609 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: kupfer » piątek 03 gru 2021, 10:08

witam i również pytam :shock: o mojego przyjaciela GA,chyba że to tajemnica forum,przecież twierdzicie szanowni administratorzy że to jest "niezależne forum" :D .Jednak z masą paragrafów i przepisów,a w prywatnych wiadomościach taki mam kwiatek pod profilem w.w. kolegi,"usuń jako przyjaciel",tak nie przystoi moi mili panowie władcy,jeszcze ja decyduję kto tu jest moim przyjacielem a kto nie :lol:
pozdrawiam
P.s. oczywiście wasze zbanowanie mnie interesuje mnie tyle co zeszłoroczny śnieg i nie ma czegoś takiego jak niezależne forum,będzie tylko wtedy kiedy nikt nie będzie decydował o tym co mogę napisać,bo to tylko moje sugestie,wyłączając wulgarne obrażanie i reklamę,a kto chce niech wierzy w to co pisze a jak nie to niech nie wierzy
1 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 03 gru 2021, 10:55

forester pisze:
piątek 03 gru 2021, 00:45
chanell pisze:
czwartek 02 gru 2021, 19:10
Czy ktoś coś wie ??? Pomóżcie mi szukać
Teraz szukacie pomocy...

@grzegorzadam- by na pewno pomógł, ale został zbanowany....... czy słusznie???
Moim zdaniem prywatne wiadomości nie powinny powodować bana na forum;
No, ale to tylko moje zdanie...
On jako chyba, jeden z nielicznych po za blueray21 ma dużą wiedzę- w temacie szprycowania , ale i w innych...
Nie rozumiem dlaczego mnie atakujesz ? Napisałam prośbę i to nie dla siebie ale dla mojej znajomej potrzebuję tej informacji. W tym temacie jest tyle różnych wiadomości że ciężko coś znaleźć . Jesli ktoś znajdzie to o czym napisałam ,utworzę specjalny wątek z tą poradą. Dalej szukam i dziękuję za wszelką pomoc.
Ps;to nie ja nałożyłam bana na GA .Każdy admin sam podejmuje decyzję . Widocznie zasłużył.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ