Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.

/blueray21

NOWOTWORY

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
x 43
x 446
Podziękował: 22748 razy
Otrzymał podziękowanie: 15706 razy

Re: NOWOTWORY

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 24 mar 2018, 07:59

Jak możesz pomóc uratować swoje zwierzęta przed rakiem

Każdego roku ponad u 12 milionów psów i kotów zdiagnozowano raka ...

https://ce-public.naturalnews.com/ct.as ... 4UJBm5EISA
0 x

czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

cedric
x 45
x 34
Podziękował: 1744 razy
Otrzymał podziękowanie: 3748 razy

Nieprzeczytany post autor: cedric » sobota 24 mar 2018, 15:00

Zauważmy , czym są karmione zwierzęta i jake dawki aluminium dostają w szczepionkach.
0 x

Awatar użytkownika
dama
x 2
x 8
Podziękował: 1873 razy
Otrzymał podziękowanie: 872 razy

Nieprzeczytany post autor: dama » sobota 24 mar 2018, 15:20

widac słuzy im sucha karma i puszkowa karma a biznes sie kreci
bo jak tu nie ratowac niemal członka rodziny.

Kiedys pies kot zjadał z garnka rodzinnego
zjadał resztki az tu nagle ze niewolno dawac resztek
a nie wolno bo jeszcze by nie zachorował i co?
córka Suminskiego mówi ze maja jesc to samo
co domownicy
0 x

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
x 43
x 446

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 24 mar 2018, 15:27

zjadał resztki az tu nagle ze niewolno dawac resztek
Powiedziałem to niedawno komuś, popatrzył jak na głupka.
Tellawizja tak pierze umysły, aż strach.
Miałem kota dawno temu, odżywiał się jajkami surowymi,
surową wołowiną i wieprzowiną generalnie, żył długo i zdrowo.
0 x

czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
dama
x 2
x 8

Nieprzeczytany post autor: dama » sobota 24 mar 2018, 18:42

tak dobrze to mi sie nie powodziło zeby psu jajka dawac ot gotowało sie i dzieliło
kasza tez dobra :D
0 x

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
x 43
x 446

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 24 mar 2018, 19:09

Kotek je 1 jajko i trochę mięsa :)
0 x

Awatar użytkownika
dama
x 2
x 8

Nieprzeczytany post autor: dama » sobota 24 mar 2018, 19:16

a mleczko?
moje w sedziwym wieku juz odeszły
0 x

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
x 43
x 446

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 24 mar 2018, 19:20

Zawsze miał i chciał wodę, pamiętam.
Za mlekiem nie przepadał.
Na noc wychodził przez okno, mieszkaliśmy na parterze, rano wracał..
Pewnego razu wyskoczył i już nie wrócił..
Miał kilkanaście lat.
0 x

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
x 673
x 193
Podziękował: 8476 razy
Otrzymał podziękowanie: 14215 razy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 31 mar 2018, 14:39

Daje to tutaj, bo wygląda, że jest powiązane z nowotworami, a w ogóle raczej sensacja:
http://zdrowie.dziennik.pl/aktualnosci/ ... wieka.html
. Wydawać by się mogło, że przy obecnym poziomie medycyny i technologii ciało człowieka nie powinno już stanowić niespodzianki dla naukowców. A jednak. Okazało się bowiem, że zespół badaczy z Nowego Jorku odkrył nowy organ w naszym ciele
0 x

panta rhei

cedric
x 45
x 34

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 08 kwie 2018, 12:17

0 x

cedric
x 45
x 34

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 08 kwie 2018, 12:26

Związki galu wypierają żelazo z komórek nowotworowych , nie powodują takiej toksycności , jak tradycyjne chemiotrapeutyki.
http://forum.gazeta.pl/forum/w,305,8348 ... _GaM_.html

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articl ... 436010.pdf
0 x

Awatar użytkownika
Czaoszesq
x 4
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy

Nieprzeczytany post autor: Czaoszesq » sobota 14 kwie 2018, 17:50

Artykuł o tym jak Chińczycy podpatrzyli rewolucyjną terapię leczenia nowotworów złośliwych i będą próbowali ją szybciej wdrożyć do praktyki lekarskiej :-)

http://human2.com.pl/chinczycy-podchwyc ... z-zachodu/
Kilka dni przed tym, jak Craig Chase został wypisany z Ludowego Szpitala Prowincji Jiangsu w Nanjing, jego lekarz powiedział mu coś, czego nigdy by się nie spodziewał: „Jest Pan wyleczony z raka”.
0 x

z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej przyszłości

Awatar użytkownika
sandra
x 98
x 173
Podziękował: 1389 razy
Otrzymał podziękowanie: 4884 razy

Nieprzeczytany post autor: sandra » sobota 14 kwie 2018, 20:27

Temat jest naprawdę obiecujący;
Limfocyty CAR-T – immunoterapia adoptywna
10 Kwi 2018
https://immuno-onkologia.pl/limfocyty-c ... adoptywna/
0 x

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
x 673
x 193
Podziękował: 8476 razy
Otrzymał podziękowanie: 14215 razy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 14 kwie 2018, 20:55

Nie wiem co o tym sądzić, a wy?
. . by przygotować ciała do opuszczenia ciemnej kontroli, musicie najpierw zrobić je ALKALICZNYMI. Aby to zrobić, musicie dodawać SOK CYTRYNOWY do wody, którą pijecie. Każdego dnia, waszym pierwszym krokiem musi być jedna łyżeczka wodorowęglanu sodu – sody oczyszczonej (jakość farmaceutyczna), dodać sok z cytryny i gorącą wodę i pić przed posiłkiem. Przez cały dzień dodawajcie sok cytrynowy do wody, którą pijecie. To przygotuje was do przejścia w światło. Wasze ciała muszą być zasadowe, aby mogły ruszyć do przodu. NIE JEST MOŻLIWE, ŻEBY ZACHOROWAĆ NA RAKA Z CIAŁEM ALKALICZNYM.

https://kochanezdrowie.blogspot.com/201 ... 42018.html
0 x

panta rhei

Awatar użytkownika
Kiszka
x 6
x 47
Podziękował: 1530 razy
Otrzymał podziękowanie: 836 razy

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » niedziela 15 kwie 2018, 06:38

No właśnie już są przykłady, że z dobrym pH jednak nieszczęsny rąk jest. Zdaje się @wiki nawet pisała, że ma dobre pH i choroba dalej dręczy. Jak to mówią - życie... :(
0 x

Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
x 44
x 327
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 12151 razy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 15 kwie 2018, 22:52

Owszem, @Wiki pisała, ale to jej ocena. W rzeczywistości dobre, to zdecydowanie alkaliczne (powyżej 7) za wyjatkiem nocy, gdy trzeba "uplynniać" metale, tedy musi spadać do poziomu 6 z małym hakiem.
0 x

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 24
x 628
Podziękował: 22740 razy
Otrzymał podziękowanie: 19139 razy

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 19 cze 2018, 20:17

FENOMEN - TAK DZIAŁA OZONOTERAPIA - NOWOTWORY - lek.Witold Kowalewski © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=bxn7pyhi1G0

Opublikowany 19 cze 2018
lek. Witold Kowalewski omawia temat działania OZONU na choroby nowotworowe jak również na inne poważne schorzenia.

WELSKI HEALTH & HAPPINESS CENTER w CIBORZU oraz TOWARZYSTWO LEKARZY MEDYCYNY ZINTEGROWANEJZAPRASZAJĄ na cykl wykładów:
„WSPOMAGANIE PROCESÓW ZDROWIENIA W CHOROBACH ONKOLOGICZNYCH” www.welski.pl

Temat wykładu : „Ozonoterapia, a procesy nowotworowe"
Wykład prowadzi: lek. Witold Kowalewski
0 x

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 24
x 628

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 22 sie 2018, 23:16

LEKARZ I JEGO 3 NOWOTWORY: „NOWOTWÓR JEST NASZ, Z NASZYCH TKANEK…” - LEK. ANDRZEJ WIĘCKOWSKI © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=YP6ZnhCzMlE

Opublikowany 21 sie 2018
LEK. ANDRZEJ WIĘCKOWSKI zaskakująco i zwięźle
przedstawia temat TRAKTOWANIA NOWOTWORÓW i dopasowania choremu terapii, tak aby
PO PIERWSZE NIE SZKODZIĆ pacjentowi.

Tytuł prelekcji:
"TERAPIA WITAMINOWA I PREPARATY NATURALNE
WSPOMAGAJĄCE TERAPIE ONKOLOGICZNE"
0 x

beadnorsi
x 2
x 7
Podziękował: 343 razy
Otrzymał podziękowanie: 187 razy

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » czwartek 23 sie 2018, 19:24

Witam.Czytam i czytam o tych nowotworach i naczytac sie nie moge.Moze dodam cos od siebie.Kiedy juz bol byl nie do zniesienia,kiedy juz zadne srodki nie pomagaja,czlowiek chwyta sie wszystkiego.Kupilem wyciskarke wolnoobrotowa Angel 8500.Jako,ze kompletnie nic nie wiedzialem o innych terapiach,zastosowalem sokowa.Pierwszy moj swiezo-wycisniety sok byl z buraka,cale pol litra na raz.Trzy godziny meczylem sie z bolem zoladka,swoista ciezkoscia,a zapomnialem,ze bol guzow ustapil.Dopiero wieczorem kapnalem sie,ze mnie juz nic nie boli.Kilka tabletek ibu-600 nie podzialalo,a sok z buraka tak.Przez poltora roku sokowania guzy zmniejszyly sie o jakies 90%(mialy jakies 5 cm na 5cm na nerkach i nadnerczach).Recepture takowa(burak+ziemniak+rzodkiewka)otrzymal tez moj chory na raka pluc ojciec od starego onkologa w Gdansku.Facet ten poinformowal mojego ojca,aby ten sie zawijal z tego szpitala do domu jak najszybciej.W domu mial pic ten sok i zdrowiec.Niestety ojca przekonaly"mlode wilki"onkologi do operacji.Po operacji ojciec wrocil do domu.Po kilku dniach zabrano go do szpitala powiatowego,z tamtad do Gdanska .Wyladowal na intensywnej terapi i tam go meczyli przez dwa miesiace antybiotykami.Po dwoch miesiacach zmarl,zabily go szpitalne bakterie,nie rak……………………………………………………………..Druga metoda ,jaka zastosowalem byla cieciorka askara,zreszta cala rodzina otworzyla te "dziure".Co z tej dziury wyplywalo to tylko ja wiem,jest to nie do opisania,jakas zgnilizna,cuchnelo strasznie.Cieciorke mialem w lewej nodze rok,samopoczucie wspaniale.Pomysl zapozyczylismy od wujka z rakiem watroby w ostatnim stadium.Po dwoch miesiacach "dziury" wujek ,ktorego wynoszono ze szpitala na noszach wstal ,spacerowal po lesie i cieszyl sie zyciem.Guz watroby zmniejszyl sie do minimum ,ale nie zniknal calkowicie.Po kilku miesiacach zaatakowal ponownie,lecz wujek nie otworzyl dziury w nodze.Jezdzil do "specjalistow" ,nie wiem dlaczego do dzis.Wyladowal na cmentarzu,tak jak moj ojciec.Metoda Askara dziala,i to nie po roku ,lecz po 2 tygodniach,kiedy to czysta limfa przestaje plynac i zaczyna wyplywac syf,jakiego byscie sie nie spodziewali u siebie w srodku.Kiedy zaczyna wyplywac to cale swinstwo,zaczyna sie jazda na calego.Znikaja guzy(tesc),parametry krwi sie poprawiaja drastycznie,bole znikaja,sen sie poprawia itd.Dalej ,co tam moge napisac,a juz wiem,WU----"miszcz"swiata,jak dla mnie,przynajmniej do czasu Todikampa i asd-2,a wiec Wu postawila mnie na nogi,szczegolnie po ataku nerwicy serca.Strasznie kulo mnie serce ,przez caly rok wlasnie po tym ataku,puls 100-120,arytmia i Bog wie co jeszcze.Do lekarza pojechalem raz,skierowali mnie na ekg i cos tam,ale zrezygnowalem.Kupilem WU na envolab i do dziela.Doszedlem do 100 kropli,wyleczylo,a raczej podleczylo mi serce,po prostu przestalo mnie kuc,przez co wrocilem do pracy na caly etat.Spalem 5 godzin i budzilem sie wyspany,niewiarygodne.Walcze z Candida,bo to ona jest zrodlem moich wszystkich problemow.WU jest mistrzynia w tej walce.Zrezygnowalem z niej tylko dlatego,ze spadalo mi cisnienie,a bylem nadcisnieniowcem wczesniej;))))W pozniejszym czasie marzly mi stopy zaraz po wypiciu WU wlasnie.Dalej----soda---nastepny cudowny preparat--pije czesto,z przerwami,poniewaz z nerkami tez nie za bardzo(guzy na nerkach i nadnerczach)O nerkach dowiedzialem sie w szpitalu w niemczech,kiedy lezalem na zapalenie pluc.Soda pomaga i to bardzo---wrecz niezbedna.Co tam dalej--a witamina C-----zapalenie pluc zwalczylem 80 gramami co 20 minut,skuteczne.Nazajutrz nie bylo czego juz leczyc;))))Dalej---ASD-FRAKCJA 2--to nowosc u mnie,choc na polce stal juz dlugo.Dostalem w prezencie od przyjaciolki z lotwy.Moj numer 1.Immustymulant,niestety nie mozna go stosowac razem z "dziura"askara,poniewaz dziura ta zarasta w tak szybkim tempie,ze niemalze nieidzie wyciagnac cieciorki ;)))) Rany sie goja,serce wali,kilogramy ubywaja,metabolizm podkrecony do maximum.Pierwszy srodek,ktory zatrzymal moje niekonczace sie Anginy z zapaleniem miesnia sercowego.Bralem w systemie od 3 kropli do 15 zwiekszajac o 2 krople codziennie.Bralem codziennie,nawet po 30 kropli nieraz dopoki,doputy nie poznalem Todikampa.Zaczalem brac po kilka kropli dziennie,jak rowniez smarowac migdaly dwa-trzy razy dziennie.Efekt----wspanialy preparat,znowu lepiej z sercem,Angina jak narazie odpukac nie atakuje,zobaczymy co bedzie dalej.Jestem milo zaskoczony dzialaniem nafty,dlatego trafilem tutaj do Was moi "nafciarze".Jedynym moim problemem jest "gorszy"sen po Todikampie,z poczatku spalem jak zabity,teraz budze sie ci 2 godziny,byc moze reakcja ozdrowiencza,jak zwykle.Nie jestem w pelni zdrowy,ale czuje sie w miare dobrze,szukam zlotego srodka,byc moze wlasnie nafty,zeby raz na zawsze wytepic Candide.Byc moze komus pomoze to ,co napisalem,chetnie sluze tez pomoca,byc moze ktos doradzi i mnie;)))pozdrawiam
0 x

Awatar użytkownika
Thotal
x 24
x 219
Podziękował: 5617 razy
Otrzymał podziękowanie: 11194 razy

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 24 sie 2018, 15:50

https://treborok.wordpress.com/lecznicz ... eview=true
Lecznicza głodówka naturopaty, wyleczono ponad 40 tysięcy chorych

Metodę głodówką opracował austriacki naturopata Rudolf Breuss, który poświęcił całe swoje życie odkryciu najlepszych naturalnych metod leczenia raka. Znalazł przepis na sok, który zapewnia wyjątkowe rezultaty w walce z rakiem.

Obrazek

Dzięki swoim odkryciom wyleczył ponad 45 000 ludzi, którzy walczyli z rakiem i innymi nieuleczalnymi chorobami. Breuss zauważył, że rak można wyleczyć tylko za pomocą białek. Opracował unikalny system odżywiania, który trwa 42 dni.

Głodówka Breussa opiera się na wykorzystaniu różnych soków warzywnych i naparów ziołowych. Przebieg głodówki leczniczej prowadzony jest przez 42 dni.

Historia powstania tej metody jest dość ciekawa. Rudolf Breuss jest zwykłym człowiekiem, bez wykształcenia medycznego, który zachorował na raka. Przeszedł on wiele operacji ale guz pojawiał się ponownie. Rudolph postanowił wziąć leczenie we własne ręce. Za podstawę swojej metody wziął lecznicze działanie rozmaitych soków i ziół. Ponieważ Breuss zachorował na zewnętrzną postać raka, mógł obserwować i kontrolować wyniki mieszanek soków i ziół, które brał. W rezultacie opracował kurs głodówek Breussa, który został obliczony na sześć tygodni.

W głodówce Breussa wykorzystany jest świeży sok z buraka ćwikłowego, sok z selera i marchwi, sok z czarnej rzodkwi i ziemniaków. Konieczne jest również picie herbaty nerkowej, napar z czerwonego geranium i napar z szałwii.

Do tej pory głodówka Breussa wyleczyła ponad 40 000 pacjentów.

Aby głodówka Breussa była skuteczna, trzeba odpowiednio przygotować mieszankę leczniczą i napary ziołowe.

Sok warzywny

Weź:

300 g buraków,

100 g marchwi

100 g selera,

30 g czarnej rzodkwi

mały ziemniak.

Wszystkie składniki przyszłej mieszanki przepuszczamy przez sokowirówkę, otrzymany sok leczniczy trzeba przecedzić przez gazę lub sitko do herbaty.

Napar z szałwii:

– Aby zrobić napar z szałwii, należy wsypać jedną lub dwie łyżeczki szałwii do 500 ml gotującej wody i doprowadzić roztwór do wrzenia.

– Gotować napar przez jeszcze koło trzech minut i przecedzić.

– Do naparu ziołowego zaleca się dodanie łyżeczki mięty pieprzowej, dziurawca i melisy.

– Ziołową mieszankę należy odstawić na koło dziesięć minut.

Herbata nerkowa:

Głównymi składnikami herbaty nerkowej w głodówce Breussa są:

15 g polnego skrzypu,

10 g pokrzywy,

8 g sporyszu (piołunu),

6 g ziela dziurawca zwyczajnego.

Ilość herbaty nerkowej jest obliczana na trzy tygodnie głodówki Breussa.

Tą kolekcję ziół parzy się 10 minut w pojemniku z gorącą wodą. Następnie mieszankę należy przefiltrować, a odcedzony wywar rozcieńczyć w 500 ml gorącej wody.

Napar z czerwonego geranium można uzyskać przez dodanie niewielkiej ilości rośliny do szklanki z gorącą wodą, i parzenie jej przez dziesięć minut.

Do przygotowania herbaty zawierającej wapń konieczne jest przygotowanie ziołowej mieszanki miodunki, babki, kurdybanku, kopru włoskiego i dziewanny. Następnie całą mieszankę parzymy dziesięć minut.

Schemat głodówki Breussa

Pacjent powinien wypijać każdego dnia do 500 ml naturalnego soku z:

marchwi,

ziemniaka,

buraków,

selera,

napary ziołowe z:

szałwii,

czerwonego geranium,

herbaty nerkowej

Po przebudzeniu zaleca się wypicie powoli pół szklanki schłodzonej herbaty nerkowej.

Gdy minie pół godziny lub godzina, trzeba wypić 1 lub 2 szklanki ciepłego naparu z szałwii z dodatkiem dziurawca, melisy i mięty pieprzowej.

Po upływie kolejnych 30 lub 60 minut pijmy łyk naturalnego soku przepłukując nim jamę ustną, następnie połykamy sok.

Po 5 lub 7 minutach możemy wypić kolejny łyk dowolnego soku z warzyw.

Liczba łyków soku rano wynosi od 10 do 15.

W przerwach między piciem soków konieczne jest picie nieograniczonej ilości zimnego naparu z szałwii.

Wszystkie ziołowe napary i soki zaleca się gotować bez dodatku cukru.

Na obiad powinno się wypić pół filiżanki herbaty nerkowej i łyk soku z warzyw.

W sumie w ciągu doby powinno się wypić do 500 ml soku z warzyw, ale tylko razem z naparami.

Podczas głodówki Breussa wypijamy w ciągu doby małymi łyczkami szklankę ostudzonego naparu z czerwonego geranium. Czerwone geranium zawiera pożyteczny dla człowieka rad.

Ponadto można od czasu do czasu pić sok z kiszonej kapusty, cytryny, pomarańczy lub czarnej porzeczki. Możemy mieszać te soki z naparami ziołowymi.

Podczas głodówki Breussa nie wolno mieszać soków z owoców z sokami warzywnymi!

Naturalnego soku z jabłek nie zaleca się mieszać z innymi sokami.

W procesie głodówki należy wsłuchać się w swój organizm i określić, kiedy najlepiej używać soków warzywnych, rankiem czy w porze obiadowej, i pić go właśnie w tym czasie.

Jeśli będzie ciężko z głodówką na sokach i naparach, to raz na dobę zjedzmy talerz specjalnej zupy cebulowej, którą przygotowuje się według recepty Breussa.

Zupa cebulowa według receptury Breussa

1. Weźcie niedużą cebulę i drobno posiekajmy jej z zewnętrzną brązową skórkę.

2.Podsmażmy pokrojoną cebulę na oleju roślinnym do złotego koloru.

3. Dodajmy do cebuli 500 ml zimnej wody i gotujmy do rozgotowywania.

4. Dolejmy do zupy dowolny warzywny wywar i wszystko dokładnie zmieszajmy.

5. Zupę cebulową trzeba koniecznie przecedzić.

Po zakończeniu głodówki jedzmy tylko półpłynne pożywienia bez soli. Stopniowo wprowadzajmy do menu zwykłe pożywienie.

Pamiętajmy, że po operacji, chemioterapii lub napromieniowaniu nie można zaczynać procesu głodówki. Można tylko przyjmować napary z ziół i soki jarzynowe.

Leczenie głodówką Breussa zaleca się rozpocząć 2 do 6 miesięcy po przeprowadzeniu operacji lub chemioterapii.

Rudolf Breuss „Leczenie chorób uznanych za nieuleczalne” .pdf (Rus)

Rudolf Breuss „Jak po 42 dniach pozbyć się raka i innych chorób”.pdf (Rus)

ANTYNOWOTWOROWY POST RUDOLFA BREUSSA

Pozdrawiam - Thotal :)
1 x

beadnorsi
x 2
x 7
Podziękował: 343 razy
Otrzymał podziękowanie: 187 razy

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » piątek 24 sie 2018, 17:41

Witam.Oczywiscie slyszalem tez o tym.Ja pilem buraka z marchewka i jablkiem zielonym,pozniej juz wszystko dodawalem do soku,wazne,zeby bylo polowe buraka.Takich szklanek pollitrowych wypijalem dziennie czasami i 4.To glownie burak jest tutaj najwazniejszy.Wazna tez dla mnie byla wyciskarka,wiadomo o jakosc soku tu chodzi.Namawialem ojca na buraka kilka miesiecy,po ktores tam chemi,w koncu kupil sobie najtansza wyciskarke sam i wyciskal soki.W 4 dni postawil go burak na nogi.Po kazdej chemi 5-10 m po podworku pochodzil i koniec,po soku z buraka latal po grzybach kilometrami.Sam byl w szoku.Tylko wiecie,problem w myciu,czyszczeni no i sie nie chce,wiadomo.
0 x

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 24
x 628

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 28 sie 2018, 23:15

Czy można uchronić się przed chorobą nowotworową? Jak to zrobić skutecznie i bezpiecznie? Janusz Dąbrowski

https://www.facebook.com/niezaleznatelewizja/videos/2381123158567845/
0 x

cedric
x 45
x 34

Nieprzeczytany post autor: cedric » poniedziałek 03 wrz 2018, 23:13

Googlotłumaczenie ze strony
http://www.what-is-cancer.com/papers/co ... BFrame.htm
The Cancer J. 7: 3: 96-97, 1994.

Raport dotyczący przeżycia raka nr 5 z amerykańskiego Narodowego Instytutu Zdrowia opisuje przeżywalność 3369 pacjentów z regionalnym rakiem piersi zdiagnozowanych w latach 1950-1954 (1). Leczenie polegało na mastektomii z napromienianiem lub bez (patrz rysunek).
? Rysunek ilustruje dwa fakty. Podczas gdy 76% pacjentów uległo chorobie, 24% przeżyło 20 lat. Przez większość czasu byli w remisji i wydawali się zdrowi. Ponieważ ostatecznie zmarli na skutek swojej choroby, możemy wnioskować retrospektywnie, że wszyscy nosili niewykryte mikroprzerzuty. Niektórzy mieli przerzuty przez co najmniej 19 lat. Na przykład u kobiety, która długo żyła z mikroprzerzutami, podczas tej długotrwałej remisji jej organizm najwyraźniej "wiedział", jak z nimi żyć i przystosował się do mikroprzerzutów. Taką wiedzę zdefiniowano wcześniej jako "Mądrość Ciała" (2). Kontroluje regulacje organiczne i nie można tego wytłumaczyć redukcjonistycznie, tak jak robi się to w przypadku zjawisk fizycznych.

Homeostaza

Jedną z manifestacji Mądrości Ciała jest homeostaza. Obserwujemy to w naszej praktyce klinicznej i doceniamy jej istnienie. Jest to ważny wskaźnik zdrowia pacjenta, a jednak jego dokładny charakter jest niejasny. Jak to jest utrzymywane? To prawda, że ​​homeostaza jest rodzajem równowagi, ale w przeciwieństwie do równowagi chemicznej i fizycznej nie można jej zredukować do jej elementów, ponieważ nie są znane. Homeostaza jest tylko jednym przejawem Mądrości Ciała. Odporność jest kolejną, a jest ich jeszcze więcej, wciąż czekających na odkrycie. Odzwierciedlają one kardynalną rolę organizmu w chorobie, przejawiającą się w normatywności (3). Organizm nie jest ciągniety biernie od choroby do choroby. Przejście jest normatywne. To dlatego organizm uznano za pierwszy wśród lekarzy (5), a choroby - za nowe życie (6). Podobnie jak homeostaza, choroba nie może być zredukowana do jej elementów i może być zrozumiana tylko w kontekście jednostki. Choroby nie istnieją same, są tylko chorzy.

Wydaje się, że choroby genetyczne i dziedziczne są powodowane przez jeden składnik, brakujący produkt genowy. Jednak nawet tę jednoskładnikową chorobę można zrozumieć tylko w kontekście organizmu. Każde zaburzenie genetyczne ma manifestacje epigenetyczne, które są kierowane przez Mądrość Ciała.

Wyzwanie raka piersi

Był to tytuł ostatniego spotkania w Brugge w Belgii, które zostało zorganizowane przez The Lancet (7). "Czy zgubiliśmy drogę"? zapytał redaktora (8), wskazując, że od 50 lat wskaźnik umieralności na raka piersi pozostaje prawie niezmienny (9). "Nie ma wiarygodnych danych, które sugerowałyby, że badania przesiewowe zmniejszają śmiertelność w najmłodszych i najstarszych grupach wiekowych (8) Redaktor, Robin Fox, wzywa czytelnika, by przyłączył się do konferencji" gdzie celem jest rzucenie wyzwania dogmatom i przekierowanie wysiłków badawczych na więcej. owocne linie "(8) Mimo dobrych intencji, pytania postawione przez niego pozostały bez odpowiedzi:" Czy chemioterapeuci zbliżają się do punktu, w którym wyrządzają więcej szkód niż pożytku? "" Silna chemioterapia może być medycznym odpowiednikiem radykalnej mastektomii - z jeszcze większą okrucieństwem schematy oparte na błędnej koncepcji choroby? "

Rak piersi to nie tylko choroba piersi

Przez pięćdziesiąt lat badania i terapia raka piersi były zaabsorbowane tym, że piersi ignorowały rolę organizmu w chorobie. Leczenie piersi nie zmniejszyło śmiertelności raka piersi w zależności od wieku, ponieważ było błędne! Radykalna mastektomia poddała się lumpektomii z chemioterapią adjuwantową, a gdy obie się nie powiodły, wprowadzono agresywną chemioterapię. Leczenie nie powiodło się, ponieważ ignorowano rolę mądrości ciała w raku. Onkologia twierdzi, że neoplazja wkracza na leniwego gospodarza, a ci, którzy przeżyli, mieli szczęście, że mieli stosunkowo łagodnego raka. Dlaczego nie obrócić tego argumentu i założyć, że mądrość ich ciał pozwoliła im tak długo żyć z rakiem? Rak jest twórczym wysiłkiem organizmu w odpowiedzi na czynniki rakotwórcze. Aby zrozumieć jego prawdziwe znaczenie, powinniśmy rozróżnić dwa składniki raka, czynnik rakotwórczy i mądrość ciała.

Wszakże nowotwór został stworzony przez organizm i kontrolowany przez niego od samego początku. Podobnie jak wszystkie choroby, rak jest twórczym przedsięwzięciem. To nowe życie! (10,11).

1. Axtell LM, Ardyce J, Asire MS, Meyers MH. Cancer patient survival report No. 5 DHEW Publ No. (NIH) 77-992,1976.

2 Cannon, WB. The Wisdom of the Body. Norton, New York, 1932

3 Zajicek, G. The Normal and the Pathological. Cancer J. 7: 48-49,1994.

4 Canguilhem G. Le normal et le pathologique. translated into English by Fawcett CR, Cohen RS. Zone Books New York 1991.

5 Guyenot , in Canguilhem, ibid. p. 130.

6 Goldstein, in Canguilhem, ibid. p.188.

7 The Challenge of Breast Cancer. Organized by The Lancet, Brugge, April, 1994.

8 The Lancet 341,243,1993

9 Zajicek G. How to evaluate unproved methods in oncology? Cancer J. 5:180,1992

10 Zajicek G. Hypothesis: Cancer is a metabolic deficiency. Cancer J. 4:356,1991

11 Zajicek G . Cancer is a metabolic deficiency. In: New frontiers in cancer causation. Iversen OH Editor. pp. 81-96. Taylor & Francis Washington DC. 1993.
0 x

cedric
x 45
x 34

Nieprzeczytany post autor: cedric » poniedziałek 03 wrz 2018, 23:28

Googlotł. ze strony -ryciny na str. oryginalnej

http://www.what-is-cancer.com/papers/co ... BFrame.htm

WOB ( wisdom of tje body- mądrość ciała)

Rak i organizm utrzymują równowagę

Powszechnie uważa się, że rak jest wynikiem niekontrolowanego wzrostu guza. Kiedy normalna komórka staje się nowotworowa, przeciwstawia się kontroli wzrostu i zaczyna się dzielić, zamieniając się w guz, który rośnie wykładniczo. Podczas gdy wszystkie składniki ciała utrzymują równowagę znaną jako homeostaza, komórki nowotworowe ją odrzucają. Ta fałszywa metafora kształtuje leczenie.
Homeostaza nowotworowa

W rzeczywistości cały nowotwór i organizacja progresji nowotworu (WOB) utrzymują równowagę (homeostazę), która jest zakłócana tylko w momencie śmierci. Nie tylko rak, ale każdy stan w organizmie utrzymuje homeostazę. Nierównomierność powstaje, gdy organizm znajduje się w poważnym niebezpieczeństwie, a nawet może umrzeć. WOB utrzymuje homeostazę w zdrowiu i chorobie.

[...]

Przewlekła białaczka

Kontrola WOB jest obserwowana w przewlekłej białaczce, co w prostym języku oznacza "białą krew". Choroba objawia się stopniowym wzrostem liczby białych krwinek (WBCC) we krwi. Kiedy towarzyszy utrata czerwonych krwinek, krew staje się blada lub biała, stąd nazwa. Osoba zdrowa ma około 10 000 WBC w milimetrach sześciennych krwi. Wraz z postępem białaczki, WBCC wzrasta stopniowo. Od jednego poziomu równowagi do następnego.

Zwykle białaczka jest wykryta przypadkowo. Kobieta ubiegająca się o pracę, a jej badania lekarskie ujawnia WBCC 80.000. Powiedziano jej, że ma przewlekłą białaczkę. Ponieważ na tym etapie leczenie nie jest wymagane, jest proszona o powrót do dalszych badań lekarskich. WBCC nadal rośnie w krokach, pomiędzy którymi liczba pozostaje niezmienna. Ogólnie, gdy osiąga 100 000 pacjentów, pacjent czuje się źle i jest leczony.

Ostra białaczka

Przewlekła białaczka może niespodziewanie przekształcić się w niebezpieczną ostra białaczka, gdy pacjent umrze w krótkim czasie. Im wyższa WBCC tym większe ryzyko tego fatalnego wydarzenia. Hematolodzy próbowali zatem zmniejszyć liczbę komórek za pomocą leków chemicznych, mając nadzieję na zapobieganie ostrej białaczce. Niestety, przy wielokrotnym leczeniu, białaczka reaguje coraz mniej, a WBCC nie ustępuje.

Napromieniowanie krwi

W latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku naukowcy z Brookhaven National Laboratory opracowali maszynę rentgenowską do naświetlania krwi. Pacjentów podłączono do maszyny za pomocą dwóch cewników. Jeden doprowadził krew tętniczą z przedramienia do rurki napromieniowanej przez maszynę. Na drugim końcu rurka była połączona z drugim cewnikiem, przez który napromieniowana krew została zwrócona do przedramienia. W ten sposób krew została napromieniowana poza ciałem. Ponieważ komórki białaczkowe są bardziej wrażliwe na promieniowanie rentgenowskie niż inne WBC, ich liczba spadła.

Po tym dramatycznym osiągnięciu nastąpiło rozczarowanie. W ciągu trzech dni WBCC powrócił dokładnie do poziomu sprzed leczenia. Ani wyższe, ani niższe. I taki był wynik wielokrotnych napromieniowań. Zawiedzeni niepowodzeniem leczenia naukowcy porzucili maszynę i eksperyment został zapomniany. Zignorowali jednak jego znaczenie. W przewlekłej białaczce WBCC jest ściśle kontrolowana, ponieważ po napromieniowaniu WOB uzupełnił dokładną ilość WBC, która została zubożona przez procedurę.

WOB kontroluje przewlekłą białaczkę

Liczba leukemicznych WBC jest określana przez wartość zadaną, która jest kontrolowana przez WOB. W miarę postępu choroby WOB podnosi ustawioną wartość, a liczba WBC wzrasta. Napromienianie wyczerpuje WBC, a ich liczba spada poniżej wartości zadanej. Następnie WOB koryguje uszkodzenia i uzupełnia brakujące komórki. Podobne zachowanie obserwuje się również w nadciśnieniu tętniczym pierwotnym. Specjalny czujnik nazywany baroceptorem stale monitoruje nasze ciśnienie krwi, którego wysokość jest określona przez nastawę kontrolowaną przez WOB. Kiedy ciśnienie wzrośnie powyżej tej nastawy. WOB obniża ją i na odwrót. W miarę postępu nadciśnienia tętniczego WOB podnosi punkt nastawy małymi krokami, zawsze utrzymując homeostazę.

Rak postępuje krok po kroku, zawsze utrzymując homeostazę

Białaczka jest prawdziwym nowotworem, a jej zachowanie ilustruje los wszystkich nowotworów. Wszystkie postępują małymi krokami ściśle kontrolowanymi przez WOB. Pomiędzy kolejnymi krokami utrzymują homeostazę. Przekonanie, że rak buntuje się i unika kontroli WOB, jest szaleństwem. WOB kontroluje także raka okrężnicy, który tworzy mikroskopijne przerzuty do wątroby we wczesnym stadium rozwoju. Kiedy guz zostanie wykryty i usunięty, ukryte przerzuty w wątrobie rosną i stają się widoczne. Podobnie jak w przypadku białaczki, wielkość masy guza okrężnicy jest określana przez punkt nastawy. Po usunięciu nowotworu WOB uzupełnia brakującą masę guza poprzez wzrost przerzutów w wątrobie. Niewydolny czerniak Podobne zjawisko opisano w czerniakach wewnątrzgałkowych. Zazwyczaj oczy z tymi guzami są wyłuszczone. Jednak w 1978 Zimmerman i wsp. Sugerowali, że usunięcie oka może sprzyjać rozprzestrzenianiu się komórek czerniaka na inne narządy i zwiększać śmiertelność (1). Wyciągnęli wnioski z epidemiologicznej analizy śmiertelności pacjentów. Podobne obserwacje przeprowadzono w jednym nowotworze myszy, raku płuca Lewisa. Po eradykacji pierwotnego raka płuca Lewisa przez napromieniowanie następuje szybki wzrost przerzutów, które zabijają zwierzę w ciągu 18 dni po zakończeniu radioterapii. Nasycenie przerzutami było hamowane przez angiostatynę (2). Ostatnio Apte i wsp. Wykazali, że angiostatyna wytwarzana przez niektóre pierwotne linie komórkowe czerniaka wywodziciela utrudnia rozwój przerzutów do wątroby. Stwierdzili: "W pewnych okolicznościach enukleacja oczu wywołujących czerniaka może nieświadomie zaostrzyć przerzutowy potencjał czerniaków czerniaka" (3)

Uśpienie guza

Od chwili, gdy rak utrzymuje równowagę z gospodarzem (WOB), na jego progresję może wpływać leczenie guza lub przez obniżenie nastawy, którą nazywa się tutaj boostowaniem WOB. W zaawansowanych nowotworach, które rozprzestrzeniają się w odległych narządach, leczenie guza (przerzuty) na ogół zawodzi. Przy powtarzanych terapiach guzy reagują coraz rzadziej i są odporne na dalsze terapie. Przyspieszenie WOB jest jedynym skutecznym sposobem na spowolnienie progresji nowotworu. Mówiąc obrazowo, uśpienie guza pozostaje jedyną opcją dla pacjenta. W tym przypadku medycyna ma niewiele do zaoferowania, ponieważ brakuje jej środków do zwiększenia WOB. Z drugiej strony medycyna alternatywna specjalizuje się w stymulowaniu WOB i powinna być zalecana pacjentowi. Zapewnia wiele sposobów na przedłużenie remisji. Stosują je rakowi-yogini, którym uda się uśpić guzy i żyć spokojnie z rakiem.
0 x

cedric
x 45
x 34

Nieprzeczytany post autor: cedric » poniedziałek 03 wrz 2018, 23:36

Googlotł. ze strony
http://www.what-is-cancer.com/papers/ne ... yFrame.htm

G. Zajicek

ANTICANCER RESEARCH 19: 4907-4912 (1999)

Podsumowanie

Pomimo intensywnego wysiłku w leczeniu raka piersi leczenie na ogół nie udaje się, o czym świadczy śmiertelność z powodu raka piersi w zależności od wieku. Przez 60 lat śmiertelność z powodu raka piersi pozostawała praktycznie stała. Ponieważ leczenie nie poprawiło perspektyw życiowych przeciętnego pacjenta, opiera się ono na fałszywych przesłankach, np. Hipotezie Halsteda, zgodnie z którą nowotwór jest jedynym zagrożeniem dla pacjenta. Ale nowotwór jest czymś więcej niz guzem. Dwie cechy raka, kacheksja i paraneoplazja są zwykle ignorowane, ponieważ zakłada się, że są spowodowane przez nowotwór. Ale , jeśli jest odwrotnie, a rak to przede wszystkim kacheksja w towarzystwie guza? Przynajmniej to mogłoby wyjaśnić, dlaczego w większości przypadków leczenie nowotworów kończy się niepowodzeniem.

Rak jest PRZEWLEKŁĄ CHOROBĄ OGÓLNOUSTROJOWĄ Z MIEJSCOWYMI OBJAWAMI. Podobnie jak miażdżyca tętnic, która również jest układowa i objawia się wyłącznie przez jej lokalne objawy, np. Udar i zawał mięśnia sercowego. W taki sam sposób, jak leczenie schorowanego serca nie leczy choroby współistniejącej, usunięcie guza nie leczy raka, ponieważ jest "metabolicznie" układowe.

Proponuje się tutaj, że substancje rakotwórcze, wyczerpują istotną substancję i wywołują niedobór metaboliczny, który kończy się wyniszczeniem. Aby przetrwać, organizm wyhodował ochronny narząd, guz, który uzupełnia brakującą substancję. W fazie przedklinicznej niedobór jest niewielki i kompensowany nawet przez niewielki guz. Z czasem staje się gorzej, a guz musi rosnąć coraz bardziej, aby nadrobić straty, powodując ból i wtórne uszkodzenie ważnych funkcji. Pacjent szuka pomocy, a choroba zaczyna przebiegać klinicznie. Kiedy niedobór się pogarsza, pacjent staje się kachektyczny i umiera.

Taki związek metaboliczny istnieje w niedokrwistości złośliwej, która ilustruje, w jaki sposób guz może być ochronny. Rak jest tu postrzegany jako zgubna kacheksja wywołana utratą istotnego metabolitu i kompensowana przez nowotwór. Do czasu odkrycia brakującej substancji, leczenie powinno zachować guza i złagodzić jego wtórne objawy.

Głębokość choroby układowej jest reprezentowana przez ciemniejszy kolor.

Rak jest chorobą ogólnoustrojową objawiającą się trzema cechami:
1. Kacheksja lub utrata masy ciała.
2. Para-neoplazja objawiająca się dysfunkcją hormonalną i zaburzeniami przewodnictwa nerwowego.
3. Nowotwór, guz.

Rak zaczyna się jako niedobór układowy. Początkowo jest kompensowany. Wtedy mogą pojawić się objawy para-neoplastyczne, którym towarzyszy utrata wagi, a organizm powiększa guz. Po wykryciu guza nowotwór rozpoczyna swój kurs kliniczny. Kończy się jako wyniszczenie.

Nowa analiza epidemiologiczna wspierająca tę hipotezę
1. Przez trzy lata po operacji raka piersi wzrasta śmiertelność pacjentów, po czym zmniejsza się.
2. Po ablacji guza następuje wzrost szybkości przerzutów.
0 x

ODPOWIEDZ