Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

NOWOTWORY

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26955 razy
Otrzymał podziękowanie: 17435 razy

Re: NOWOTWORY

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 04 sie 2014, 14:45

a jak wypiję ''surowca'' z żółtkiem to już nie tego nie tak ?? bo kurrczaczki lubię ! ;)
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26955 razy
Otrzymał podziękowanie: 17435 razy

Re: NOWOTWORY

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 04 sie 2014, 20:37

http://kefir2010.wordpress.com/2014/07/26/4-wielkie-medyczne-oszustwa-przez-ktore-umiera-mnostwo-ludzi/

''Dermatolog to najlepszy zawód: nie ma pilnych przypadków, a pacjent ani nie umrze, ani nie wyzdrowieje.

Ten studencki żart z uczelni medycznych dobrze zrozumiały firmy farmaceutyczne. Zamiast rzucić wszystkie siły na wynalezienie cudownej tabletki, która leczyłaby pacjentów, a więc przydałaby się tylko raz, lepiej wprowadzać na rynek leki przeznaczone do stosowania przez całe życie.

Inny przykład: działania zmierzające do wczesnego wykrywania „raka” prostaty. Tak naprawdę mamy do czynienia z gruczolakiem, który może z czasem zezłośliwieć.
Dzieje się tak u niemal wszystkich mężczyzn po osiemdziesiątce i nie zagraża to ich życiu.

Do niedawna, jeśli ktoś krytykował okaleczający pacjentów system: test PSA – biopsje – wycięcie prostaty, to uchodził za lekkomyślnego malkontenta. Jednak z kolejnych krajów spłynęły doniesienia wskazujące, że ta zaciekła prewencja ma sens tylko dla ściśle określonego wycinka populacji.

Kiedy objawy choroby są niewystarczające lub nie występują w ogóle, wystarczy odpowiednio ustawić normy alarmowe – stworzy to miliony pacjentów rzekomo zagrożonych chorobą. Te mocno wątpliwe „normy” przechodzą zresztą regularne poprawki, ku rozpaczy lekarzy wypisujących recepty, którzy już kompletnie nie wiedzą, na czym stoją.

Tak jest w przypadku cholesterolu. Nikt nie może być pewien, jaka jest wartość progu, po przekroczeniu którego cholesterol staje się problemem, mimo mądrego, choć mylącego podziału na dobry i zły cholesterol.

A cóż dopiero psychiatria, gdzie liczba wypisywanych recept wzrosła lawinowo2, ze względu na pojawienie się nowych zaburzeń i zespołów chorobowych, których 20 lat temu nie było?

Warto zauważyć, że w swojej pracy „Le guide des 4000 médicaments utiles, inutiles ou dangereux” (Przewodnik po 4000 leków przydatnych, nieprzydatnych i niebezpiecznych) profesorowie Debré i Even zwracają uwagę na pustkę w dziedzinie nowości farmakologicznych. Dzisiejsze „nowości” to po prostu kopie kopii leków liczących sobie po 30 lat, które tym razem są trzy lub cztery razy droższe.

bez komentarza .. :? .. im dalej w las .. :shock:
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1625 razy

Re: NOWOTWORY

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 05 sie 2014, 14:40

Posty dotyczące półpaśca przeniosłem do: Zdrowie - luźne dyskusje >>.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

baba
x 115

Re: NOWOTWORY

Nieprzeczytany post autor: baba » wtorek 05 sie 2014, 14:48

grzegorzadam pisze:a jak wypiję ''surowca'' z żółtkiem to już nie tego nie tak ?? bo kurrczaczki lubię ! ;)

To ja tylko w temacie odtruwania odpowiem. W zaleceniu stosowania w celu zneutralizowania połkniętego metalu było napisane żeby pić białko jajka. I myślę że tak trzeba stosować przy zatruciu, a na co dzień "bo lubię" można dowolnie. 8-)
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26955 razy
Otrzymał podziękowanie: 17435 razy

Re: NOWOTWORY

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 04 lis 2014, 22:28


3:12I najważniejszej- wyeliminować uzależnienie od lekarstw. Ja już od 34 lat nie wierzę w lekarstwa.
3:21Dziś już udowodniono, że antybiotyki wywołują takie choroby, których nikt na świecie nie jest w stanie wyleczyć.
3:30To jest przyczyna dla której za granicą zakazano sprzedaży antybiotyków dowolnego rodzaju bez receptur.
3:41Jedynym państwem

15:39W tym celu wymyśliliśmy wiele systemów. System uzdrowiania polega na tym, że oczyszczamy organizm od góry do dołu
15:48za pomocą środków i metod terapii ziołowo- roślinnej, fizjologicznych, które nie okazują wpływu na charakter/ chemizację organizmu- jego zatruwanie.
16:03Następnie stosujemy promieniowanie ultrafioletowe. To jedyny źródło energii, dzięki któremu ma miejsce fotosynteza wszystkich żywych organizmów w świecie zwierząt jak i roślin.
16:19Ten ultrafiolet jest podstawą funkcjonowania komórki. Zaopatrując komórkę w ultrafiolet odżywiamy potencjał energetyczny komórki,

17:31Co więcej, powtórzę, że niezależnie od chorób, dowolny specjalista przypisze przeciwbólowe, przeciwzapalne, uodporniające lekarstwa.
17:42No co? Dla tego trzeba uczyć się ponad siedem lat? A potem chemia, radioterapia i operacje.
17:49Poruszyłem temat, który związany jest z tym, jak funkcjonuje komórka. Komórka działa w świetle ultrafioletowym. To jest ta podstawa życia- fotosynteza.
18:01Ze wszystkich rodzajów energii to jest jedyne niewyczerpalne źródło energii, które nie jest faktycznie wykorzystywane.


19:25Dziś powinienem Państwu powiedzieć tak: Na te temat są już publikacje. W Rosji zapada na BIAŁACZKĘ białaczkę pięć i więcej tysięcy dzieci.
19:40O co chodzi? Okazuje się , że w latach 2020- 2030, co trzecie dziecko będzie chorować na białaczkę.
19:53Leczenie odbywa się poprzez przeszczep szpiku kostnego, w Rosji jest to niedopuszone.Dziś, na tyle ile wiem,
20:01 200-300 operacji rocznie, teraz pod Moskwą otwiera się jeszcze jeden ośrodek, który przeprowadzi kolejne 100- 200 tj. 500.
20:10A trzeba znacznie więcej, jako że liczba chorych zwiększa się z każdym rokiem. Oni żyją do 14-go roku życia.
20:20Okazuje się, że nikt nie potrafi im pomóc. Nie mogą.
20:25Te dziewczynki i chłopców można ich uznać, że ich już nie ma w Rosji. To już są trupy!
20:32Ja stworzyłem system. Nazywa się SULTOFIOLET (?). Przyczyna tkwi w krowach!
20:39Obecnie do 90% krów na wsi cierpi na białaczkę. Mleko jest skażone białaczką, krowy mają białaczkę. W celu wykonania analizy potrzeba wydać około 500 rubli.
20:56Zaświadczenie 100-200 rubli. Chłopka potrzebuje do 700 rubli by dostać zaświadczenie od lekarza, że wykonano badanie.
21:08Ona nie ma pieniędzy. Ona bierze butelkę wódki i idzie do lekarza, a ten wystawia zaświadczenie- krowa zdrowa. Chłopka zaczyna sprzedawać mleko.
21:19W gospodarstwach zorganziaowanych w sowchozach krowa cierpi troszkę mniej. Produkcja rolna ją nabywamy w sklepach jest skażona białaczką. Mleko ją ma, jest w mięsie.
21:35Dorosły organizm adoptuje się, działa przeciwko tym wirusom, a u dzieci ta imunogeneza cierpi. Cierpi z wielu powodów i to jest przyczyna chorób.

21:49Ta sztuka- ten przyrząd może leczyć białaczkę u krów. To przyrząd troszeczkę większy od tego.

27:34Woda utleniona zakwasza ten zalegający pokarm, rozdrabnia ją i usuwa z organizmu.To jest jej główne zadanie.
27:44A u chorego i u osoby starszej wody utlenionej już nie ma. To dlatego należy dodawać wodę utlenioną i wprowadzać ją wewnętrznie.
27:54Tylko nie 3% bo potrzeba będzie od razu wzywać reanimację.
27:59Wprowadzamy do organizmu wodę utlenioną o stężeniu 0.1%- 0.15%. Niech Państwo sami obliczą procent.

28:21Teraz panuje straszna grypa i idzie stroga zima, proszę wkraplać wodę utlenioną do nosa. W ogóle będzie kiepsko, uwzględniając tę nieokreśloność, ten strach, to co się w kraju dzieje.
28:34Woda utleniona- biorą Państwo ¾ szklanki wody, 15-20 kropli wody utlenionej, którą wkraplają Państwo do tej wody w szklance.
28:43Biorą Państwo strzykawkę 1-2 gramową naciągają Państwo tej wody, przychylamy głowę, wprowadzamy strzykawkę do nosa i wpuszczamy zawartość strzykawki jednocześnie wciągając ją.
28:59Procedurę powtarzamy z drugą dziurką od nosa. Po mniej więcej dwóch minutach z nosa zacznie wyciekać woda. Nie należy smarkać.Należy delikatnie, tak troszkę wydechnąć.

29:09To przemywa kanały nosowe. Jeśli było FRONTIR,genyantritis , procesy zapalne, angina- wszystko przechodzi.Następnie jeszcze raz wykonujemy wstrzykwianie wody utlenionej do uszu.
29:25Powietrze uchodzi, a płyn wchodzi do ucha. Następnie masujemy ten koziołek I to samo z drugim uchem.
29:33Człowie zaczyna lepiej słyszeć.To dzięki wodzie utlenionej. A to co zostaje w szklance nie wyrzucamy, wypijamy!


ciekawa sprawa z ta bialaczką - po obejrzeniu tych kilku filmików -
''systemowo'' daleko nie odbiegamy od wschodnich sasiadów - problemy podobne..

pozdrawiam
ga

edit:
chyba czas nam się na FORUM nie odnowił po ostatnim ''niemym'' weekendzie ? ;)
w mojej strefie czasowej różnica była coś około trzech minut a teraz jest około 63 minuty ! :lol:
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 594
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podziękowanie: 816 razy

Re: NOWOTWORY

Nieprzeczytany post autor: euroscan » środa 05 lis 2014, 09:06

czysta wode tez na 10-15 min przed posiłkiem

w takim przypadku poziom pH w zoładku zrobi się bardzo duży, coś chyba p. prof. si ę pomylił.
bufory alkaliczne powstają tylko wtedy jeśli woda jest wypijana 30 minut (lub więcej) przed posiłkiem.
p. Zięba podaje na ten temat przykład skutecznej diety odchudzającej: picie szklanki mleka 10 minut przed posiłkiem.
pH soków żoładkowych idzie w góre, mało co jest przyswajalne ale waga leci w dół i o to chodziło.
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26955 razy
Otrzymał podziękowanie: 17435 razy

Re: NOWOTWORY

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 05 lis 2014, 10:36

euroscan pisze:
czysta wode tez na 10-15 min przed posiłkiem

w takim przypadku poziom pH w zoładku zrobi się bardzo duży, coś chyba p. prof. si ę pomylił.
bufory alkaliczne powstają tylko wtedy jeśli woda jest wypijana 30 minut (lub więcej) przed posiłkiem.
p. Zięba podaje na ten temat przykład skutecznej diety odchudzającej: picie szklanki mleka 10 minut przed posiłkiem.
pH soków żoładkowych idzie w góre, mało co jest przyswajalne ale waga leci w dół i o to chodziło.

tu o wagę - o chudnięcie chodzi ?
jakie mleko masz na myśli ? - tylko niepasteryzowane ma jakąkolwiek wartość odzywczą .. ;)

edit:
Obecnie do 90% krów na wsi cierpi na białaczkę. Mleko jest skażone białaczką, krowy mają białaczkę. W celu wykonania analizy potrzeba wydać około 500 rubli.

- czy białaczka jest chorobą odzwierzęcą ?..
- to wyjaśniałoby w pewien sposób te epidemiologiczne zachorowania dzieci..
- czy eliminacja z pożywienia pasteryzowanego nabiału pomogłaby ''opanować'' w jakimś zakresie ten bardzo poważny onkologiczny problem ? ..
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
goratha
Posty: 1102
Rejestracja: środa 16 sty 2013, 20:03
x 20
Podziękował: 1125 razy
Otrzymał podziękowanie: 2674 razy

Re: NOWOTWORY

Nieprzeczytany post autor: goratha » wtorek 18 lis 2014, 19:39

Powszechnie stosowany środek bakteriobójczy wywołuje nowotwory wątroby u myszy
John Moll, wt., 2014-11-18 17:49


Triklosan to związek chemiczny często stosowany w mydłach antybakteryjnych, kosmetykach czy pastach do zębów, więc człowiek za swojego życia często się na niego napotyka. Najnowsze badania wykazują jak bardzo może być on szkodliwy dla naszego zdrowia. Myszy wystawione na działanie triklosanu są bardziej narażone na nowotwory wątroby.


Badanie zostało przeprowadzone przez Roberta H. Tukey'a, profesora w Departamencie Farmaceutyki, Chemii i Biochemii na Uniwersytecie w Kalifornii. Naukowiec poddawał myszy wspomnianym związkiem chemicznym przez okres sześciu miesięcy.


Okazało się, że triklosan zakłóca integralność wątroby i powoduje zaburzenia w jej funkcjonowaniu. Co więcej, myszy były bardziej podatne na nowotwory wątroby wywołane przez chemię a guzy były większe i pojawiały się częściej niż u gryzoni, które nie były wystawione na związek.


Według badaczy, triklosan zaburza działanie białka które pomaga oczyszczać wątrobę z substancji chemicznych. Oznacza to więc, że ludzie również są bardziej podatni na nowotwory, skoro triklosan jest powszechnie stosowany w wielu różnych produktach.Źródło: http://news.discovery.com/human/health/ ... 141017.htm
0 x


nie bierz zycia zbyt powaznie. I tak nie wyjdziesz z niego z zyciem:-))

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 227
Podziękował: 32225 razy
Otrzymał podziękowanie: 9243 razy

Re: NOWOTWORY

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 18 lis 2014, 19:47

Tę informację można byłoby umieścić również w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=956
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9265
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 397
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13381 razy

Re: NOWOTWORY

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 18 lis 2014, 19:48

To już tam jest na samym początku.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 594
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podziękowanie: 816 razy

Re: NOWOTWORY

Nieprzeczytany post autor: euroscan » środa 26 lis 2014, 07:06

nowotwory i ich leczenie wg GNM (Germanskiej Nowej Medycyny), nie mylic z Totalna Biologią, bo są to dwie rózne metody.
poniżej wykład "Przyczyna i naturalne zdrowienie raka piersi PL"
warto zobaczyć i wyrobić sobie swój własny pogląd na te sprawy.
--
https://www.youtube.com/watch?v=tzYPLsrpGFs

--
p.s. nie potrafię wklejać filmów z Youtube, czy można prosić o poprawę linku.
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26955 razy
Otrzymał podziękowanie: 17435 razy

Re: NOWOTWORY

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 06 gru 2014, 15:29fluor - rak kości
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26955 razy
Otrzymał podziękowanie: 17435 razy

Re: NOWOTWORY

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 25 sty 2015, 15:35dr Simoncini.

candida > rak > soda
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Selmak
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 23 mar 2015, 15:05
Otrzymał podziękowanie: 7 razy

Re: NOWOTWORY

Nieprzeczytany post autor: Selmak » poniedziałek 23 mar 2015, 17:28

Zajadam się nimi nałogowo to mam nadzieję,
że co któreś tam się trafi dziewięciodniowe

hehe, nic z tego :)

Możecie sobie hodować kurki i wcinać nawet tony jajek w 9 dniu, po tym,
jak kura je zniesie hehe. Preparat Laminine powstaje w 9 dniu inkubacji
jaja kurzego, w określonej godzinie, a z tego, co wiem, to nawet minuty
są ważne. Dlatego, że dokładnie w tym określonym czasie powstaje w takim
jajku inkubowanym ogromna ilość potrzebnych elementów do stworzenia
nowego życia.

Także w płodzie matki - mówimy tutaj o człowieku - powstaje taki ogromny
zestaw wszelkich elementów do tego, aby dziecko po urodzeniu było zabe-
zpieczone w odpowiednie składniki do szybkiego rozwoju.

Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego dzieci tak szybko rozwijają się
fizycznie? Jak to się dzieje, że młoda osoba może stracić mnóstwo energii
i niemal natychmiast ją odzyskać? Interesuje Was, dlaczego dziecko tak
szybko uczy się języków i zapamiętuje najmniejsze szczegóły? Można by
powiedzieć, że to po prostu przywilej młodości i beztroski
ach, ta
młodość. W rzeczywistości przyczyna tego zjawiska ma uzasadnienie w
ewolucji. Mniej przeżytych lat, mniejsze „zużycie” fizyczne, umysłowe
i psychiczne faktycznie odgrywa w tym wypadku rolę, ale jeszcze większe
znaczenie ma niewielka odległość w czasie od stanu embrionalnego, który
wywiera zasadniczy wpływ na całe życie — w chwili urodzenia i później.


Odpowiedź leży w składniku o podstawowym znaczeniu w okresie rozwoju
płodowego — Czynniku Rozwoju Fibroblastów (FGF). Czynnik ten jest
obecny w ludzkim łożysku, ale później jego ilość w organizmie czło-
wieka zmniejsza się aż do całkowitego zaniku w wieku 25 roku życia,
a w zasadzie do 21 roku życia zanikają już elementy z Czynnika Wzrostu
Fibroplastów (FGF), natomiast u nikogo po 25 roku życia nie znaleziono
nic z FGF. Organizm nie potrafi wytwarzać czynnika rozwoju fibroblastów,
toteż musi go otrzymywać z pokarmem.

Tu właśnie wkracza Laminine firmy „LifePharm Global Network” i uzupełnia
brakujące ogniwo w łańcuchu życia człowieka. Laminine, naturalny suplement,
uważa się za jedyne znane źródło FGF dla dorosłych. Badania sugerują, że
czynnik rozwoju fibroblastów zasadniczo przeprogramowuje zachowanie
komórek macierzystych i aminokwasów w organizmie (stanowiących naturalne
narzędzia naprawcze), tak aby przemieszczały do obszarów, w których są
najbardziej potrzebne. Kiedy już się tam znajdą, wykazują zdolność do
integrowania się z konkretną częścią organizmu. Ich zadaniem staje się
naprawa i regeneracja komórek i tkanek w danym miejscu, w każdej części
ciała. To wyjaśnia, dlaczego korzystne działanie Laminine jest różne,
zależnie od człowieka i części ciała, która wymaga naprawy.

FGF można uzyskać także z jaj innych ptaków, ale dla człowieka
najlepszym rozwiązaniem jest extrakt z jaja kurzego właśnie w 9 dniu
inkubacji, który można uzyskać w warunkach laboratoryjnych.


Parę słów o mnie.
Obecnie mam 51 lat, od 36 roku życia miałem zakrzepicę żył w wyniku
której otworzyły się rany na kostkach i do września 2014 roku cierpiałem
ogromne bóle. Rany nie goiły się mimo dobrej opieki medycznej w Wielkiej
Brytanii, gdzie mieszkam od 6 lat, a dokładniej w Glasgow, w Szkocji.

W lipcu 2014r dokonałem zakupu 3 opakowań Laminine po 30 kapsułek
w opakowaniu. Przesyłkę otrzymałem dokładnie 13 sierpnia i od tego
dnia rozpocząłem kurację. Cały pakiet 3 opk kosztował mnie $ 107,95

Myślicie, że nie byłem sceptycznie nastawiony do kolejnego "wynalazku"?
Byłem i to bardzo, ale jak człowiek cierpi każdej nocy przez wiele lat,
to prubuje wszystkiego, aby pozbyć się tego cholernego bólu.

Wcześniej próbowałem suplementów wielu innych firm, nie będę ich tutaj
wymieniał, ale nie miałem jakichkolwiek efektów po ich zażywaniu. Rany
na nogach nie zmniejszały się, a ból nie ustępował.

I możesz mi nie wierzyć w to, co teraz napiszę, ale zażywając tylko
3 kapsułki na dobę w 2 tygodnie później ból ustąpił w 80%-90%
a rany na kostkach zmniejszyły się o jakieś 20%

2 tygodnie stosowania codziennie 2 kapsułek
Laminine podstawowej i 1 kapsułki Laminine OMEGA+++
W grudniu 2014r zaprzestałem zażywania jakichkolwiek tabletek
przeciwbólowych, jak również innych leków, które pochodzą z apteki.
Jednakże w grudniu już było mnie stać na zakup pakietu, który
kosztował $628,00 i w którym jest 20 opakowań Laminine.

Tak więc od grudnia, do dzisiaj zażywam po 4 kapsułki Laminine
podstawowej + 2 kapsułki Laminine OMEGA+++, czyli 6 szt dziennie.

I teraz małe porównanie:
Gdy rozpoczynałem kurację preperatem Laminine dokładnie 13 sierpnia 2014r,
największa rana na prawej nodze od strony wewnętrznej w okolicy kostki
miała 14 cm wysokości i 8 cm szerokości. Natomisat dzisiaj ta rana już
nie istnieje. Zamknęła się całkowicie w połowie marca 2015r. Z 4 ran,
które miałem na nogach, obecnie zostały 2 wielkości paru milimetrów.
-------------------------------------------------------------------

Już kiedyś miałem do czynienia z forami dyskusyjnymi i wiem, że w
takich miejscach jest cała masa tak zwanych "prześmiewców", dlatego
od razu napiszę, że nie będę reagował na takie wpisy.

Są miliony ludzi na świecie, którzy na coś cierpią i to bardzo i można
tym ludziom pomóc. Tak więc, jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej
na temat Laminine, obejrzeć nasze prezentacje po polsku, to zapraszam
do kontaktu osobistego:

Kontakt do mnie:
Skype: erloczek
E-mail:
suplement.laminine@onet.pl
andrzejzajko@onet.eu
andrzejzajko@gmail.com

Ja jestem już innym człowiekiem i
to właśnie Laminine uratowała mi życie.
0 x


Andrzej Zajko

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26955 razy
Otrzymał podziękowanie: 17435 razy

Re: NOWOTWORY

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 10 paź 2015, 13:52

WITAMINA B17

Rewolucja w onkologii


Poradnik dotyczący leczenia raka zgodny z lekarską praktyką dr Putticha (11)
Informacje na temat kuracji wzmacniającej grasicę za pomocą świeżych komórek z tkanki zwierzęcej

Podczas terapii świeżymi komórkami lub terapii tkankowej organizmowi dostarcza się komórki, które wcześniej pobrano z nienarodzonych zwierząt - dawców.

Terapia świeżymi komórkami jest biologiczną metodą leczniczą, która obejmuje cały organizm.

Dzięki tej metodzie organizmowi dostarcza się komórki ze świeżej tkanki embrionalnej młodego zwierzęcia, które wspomagają jego całościową rewitalizację oraz leczenie.

Terapia świeżymi komórkami ratuje chory organizm przed śmiercią.


Patologia komórkowa według Virchowa

W połowie minionego stulecia profesor Virchow odkrył, że choroba pojedynczej komórki wyprzedza chorobę całego organizmu i w ten sposób wzbogacił świat medycyny o teorię patologii komórek.

Virchow nazwał komórkę nosicielką życia. Każda komórka to mały organizm, który stara się przetrwać, wchłania, przetwarza, wydala, nie ważne czy jest usytuowana w głębi organizmu czy na jego powierzchni. Prowadzi ona własne życie, a w ciągu naszego życia jedne komórki rodzą się, podczas gdy inne umierają. Tylko nieliczne pozostają na całe życie.

Choroba organizmu jest chorobą jego komórek.

Profesor Carell przeprowadzając badania nad rozwojem kultur komórkowych w inkubatorze, zauważył, że podawanie odpowiednich świeżych komórek embrionalnych przywracało do zdrowia obumierające kultury komórkowe.

Różne rodzaje komórek tworzą poszczególne organy. Poprzez odpowiednią kombinację komórek różnych organów osiągamy spotęgowane działanie. Rezultaty zależą od zdolności i wiedzy lekarza.„Homing-Effekt”

Świeże komórki embrionalne posiadają swoisty kod, coś na pozór kodu pocztowego. Po pobraniu ich z konkretnego organu oraz wstrzyknięciu pacjentowi, dzięki wspomnianemu kodowi wędrują do właściwego organu.

Tam pozostają, działając regenerująco. W ten sposób do wątroby wędruje komórka wątroby, komórka płuc do komórki płuc, komórka serca do serca itd.

Za udowodnienie „zasady kodu pocztowego”, tzw. „Homing-Effekt” komórek embrionalnych, przyznano w 2000 roku nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny.

Inteligencja komórkowa

Ważnym odkryciem dokonanym przez profesora Habersa jest fakt, że ilość przyswajanych komórek embrionalnych jest większa, gdy organ jest uszkodzony.

Przy uszkodzeniu wątroby przyswajana ilość komórek embrionalnych wątroby z mieszanek świeżych komórek jest czterokrotnie większa niż normalnie. W przypadku innych organów procent przyswajanych komórek jest jeszcze większy.

Zatem uszkodzona wątroba pobiera cztery razy więcej komórek embrionalnych niż zdrowa.

Biolodzy molekularni nazywają to zjawisko inteligencją komórek embrionalnych.

Komórki macierzyste- szczególny rodzaj świeżych komórek embrionalnych

Podczas gdy komórki zarodkowe organów wędrują do odpowiednich organów, komórki wątroby do wątroby, płuc do płuc, serca do serca; komórki mezenchymy oraz łożyska potrafią przeprowadzić prace naprawcze w całym organizmie.

Chodzi tu o niezróżnicowane embrionalne komórki tkanki łącznej, tzw. komórki macierzyste. Z tego rodzaju komórek wytwarzane są u organizmów wyższych różnego rodzaju tkanki: kości, chrząstki, organy wewnętrzne, nie wykluczając centralnego układu nerwowego.

Wędrują one do uszkodzonych komórek w organizmie i tam przyjmują właściwości zdrowych komórek.

Jeśli na przykład komórki macierzyste mezenchymy zostaną doprowadzone do stawu z uszkodzoną tkanką chrząstki, zastąpią oraz naprawią one uszkodzenia; to samo tyczy się tkanki układu nerwowego oraz innych rodzajów uszkodzonych lub zużytych tkanek.


Produkcja

Kultury świeżych komórek embrionalnych powstają w nowoczesnych laboratoriach farmaceutycznych.

Komórki organów najpierw pęcznieją w specjalnym roztworze, a następnie pod mikroskopem zostają rozłożone na części składowe, tzw. peptydy.

Natychmiast po zakończeniu tego procesu gotowe preparaty zamraża się w temperaturze -180 °C, tak aby nie straciły świeżości.

Pozostają w stanie zamrożenia aż do momentu ich zastosowania.

Preparaty przechowywane są następnie w temperaturze -80°C, zapewnia to specjalny system chłodniczy.

Dzięki tej technologii nie tracą one woich właściwości w procesie przechowywania czy podczas transportu.Bezpieczeństwo

Produkcja preparatów komórkowych podlega odgórnie ustalonym normom. Niemcy w tej kwestii stosują jedne z najwyższych standardów bezpieczeństwa na świecie.
Proces przygotowania preparatów podlega identycznym normom, które stosuje się podczas produkcji leków dopuszczonych do obrotu w Niemczech.

Zgodnie z wymogami prawa preparat ze świeżych komórek embrionalnych musi zostać przygotowany przez lekarza prowadzącego.

Kontrolując przebieg poszczególnych etapów w procesie przygotowania preparatów, może on zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa pacjenta.

Gotowy roztwór zawierający świeże komórki i przygotowany wedle indywidualnych zaleceń, podlega 14-dniowej kwarantannie, w trakcie której prowadzone są badania wykluczające jego kontaminację (infekcję). Dopiero, gdy roztwór zostanie uznany za bezpieczny do stosowania w celach leczniczych można go aplikować pacjentowi.

Wszystkie etapy produkcji podlegają normom ustalonym przez państwową instytucję kontroli i nadzoru, które gwarantują bezpieczeństwo produkowanych w Niemczech leków.

Produkacja jest zgodna z niemiecką ustawą § 13 ustęp 1, zdanie 3 niemieckiej ustawy o lekach (AMG).


Terapia ekskluzywna

Wysokie standardy, którym podlega proces przygotowania preparatów zawierających świeże komórki, sprawiają, że krąg lekarzy, którzy są w stanie go przeprowadzić, mocno się zawęża.

Przygotowanie takiego roztworu dla indywidualnego pacjenta może trwać nawet do 3 dni.

Wymaga to nowoczesnego i dobrze wyposażonego laboratorium farmaceutycznego, a także kompleksowej logistyki niezbędnej podczas procesu zamrażania z wykorzystaniem systemu chłodni.

Tak tylko można wytłumaczyć fakt, że terapia o tak wysokiej skuteczności znajduje zastosowanie tylko wśród niewielkiego kręgu pacjentów.Informacje na temat historii terapii świeżymi komórkami

Gdy dr Niehans w latach 30. odkrył skuteczność embrionalnych komórek w leczeniu chorób, nie domyślał się, że naukowe wyjaśnienie tego faktu zajmie kolejne 60 lat.

Dopiero w roku 1997 roku grupa naukowców odkryła tzw. „Homing-Effekt” komórek embrionalnych. To właściwości, dzięki którym niezróżnicowane komórki embrionalne są w stanie dotrzeć do odpowiednich organów dawcy.

Terapia komórkami embrionalnymi cieszyła się największą popularnością w latach 60. i 70. Zyskała rozgłos dzięki stosującym ją politykom i znanym osobistościom.

Najbardziej znani zwolennicy terapii świeżymi komórkami embrionalnymi to między innymi papież Pius XII, Konrad Adenauer, Winston Churchill oraz wielu innych. Pod koniec lat 80. zaczęto obawiać się stosowania preparatów komórkowych z powodu występowania, najrozmaitszych nie znanych dotąd infekcji wirusowych u zwierząt. Nie było wiadomo czy istnieje ryzyko zarażenia się człowieka przez zwierzę.

Ze względów bezpieczeństwa nabrano dystansu wobec stosowania terapii komórkami. Rozpoczął się dla niej etap, w którym technologia produkcji musiała dostosować się do nowych wyzwań.

W roku 1998 Federalny Urząd Zdrowia zezwolił na terapię komórkami, ponieważ uznał ją za bezpieczną. Nowe technologie produkcji wykluczają przenoszenie się zarazków chorobotwórczych.

W 1998 roku Federalny Urząd Zdrowia wydał zgodę na stosowanie terapii komórkowej, potwierdzając jej bezpieczeństwo. Nowe technologie produkcji wykluczają prawdopodobieństwo transmisji zarazków chorobotwórczych.

https://prawda2.info/viewtopic.php?t=18843&postdays=0&postorder=asc&start=250
Teoria sprawia wrażenie 'spójnej', ale są wątpliwości w ocenie w linku..
Ostatnio Poczta zdrowia powoływała się na Virchowa..
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9265
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 397
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13381 razy

Re: NOWOTWORY

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 14 paź 2015, 20:11

W temacie o Leczeniu Naftą @Baro zamieścił opis jak facet usuwał sobie fizycznie guzy nowotworowe i na podstawie wyglądu wywnioskował, ze nowotwór to grzyb. Wprawdzie mam podobne mniemanie (i nie tylko ja), ale wspomniany wygląd nie ma z tym nic wspólnego.
Otóż wyciągnął guza z taką niby dość rozległą siateczką.
Ta siatka to w zasadzie szkielet czegoś co powstaje w trakcie rozwoju guza i ten proces zna każdy onkolog, ale będąc na usługach Big Pharma nikt nie robi nic, aby tą wiedzę wykorzystać.
Proces nazywa się angiogeneza i jest mechanizmem naszego organizmu, który polega na budowie / odbudowie sieci naczyń krwionośnych i innych w uszkodzonych tkankach. Nowotwór oszukuje nasz organizm i jego pracę tworząc własną krzaczastą strukturę naczyń, nerwów itp.
Ta struktura jest mu potrzebna do własnego rozwoju, przechwytuje nią potrzebne mu "zaopatrzenie", a gdy "dojrzeje" wysyła swoje komórki do krwiobiegu. Oczywiście nasz organizm od początku otacza go różnymi powłokami z krzemową włącznie, jednak na "krzaka" nie ma sposobu.

Piszę to wszystko dlatego, że zatrzymanie tego procesu powoduje głodzenie i obumieranie komórek nowotworowych, często aż do zaniku. Jest kilka naturalnych substancji, które lepiej lub gorzej blokują ten proces, a efekty ich działania można byłoby nazwać cudami, ponieważ potrafią np. działać na nowotwory płuc w ostatnim stadium i sukcesywnie zmniejszać zajęte obszary.

Z drugiej strony przy takiej strukturze nowotworu operacja usuwania np. czerniaka, oczywiście nic nie daje bo zdąży wysłać przez tą sieć swoje komórki do krwiobiegu i mamy przerzuty - w sumie pacjent żyje o połowę krócej, niż żyłby, gdyby nic nie robili. Czerniaka można "wypalać" wodą utlenioną, jodyną(mocną) czy gotową "black salbe", bo on tego nie traktuje jako zagrożenia, bo po prostu wtedy nikt nie interweniuje w jego "sieć".

Ta siateczka to tylko pozostałość po strukturze naczyniowej, prawdopodobnie jakieś związki krzemu, a struktura białkowa się rozpada pod wpływem nafty, jodu, wody utlenionej, bo zdegenerowane komórki obumierają..

Reasumując można zablokować rozwój i degradować nowotwory stosując blokery angiogenezy. Jest to dość nowa "technika" stosowana już w prywatnych klinikach, głównie w USA.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26955 razy
Otrzymał podziękowanie: 17435 razy

Re: NOWOTWORY

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 14 paź 2015, 22:33

Czerniaka można "wypalać" wodą utlenioną, jodyną(mocną) czy gotową "black salbe",

Chodzi o black salve, zakazaną w Australii?
Pisała o tym Elaine Hollingsworth chyba..
Składniki do osiągnięcia?

0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9265
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 397
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13381 razy

Re: NOWOTWORY

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 14 paź 2015, 22:38

To jest chyba ze Szwajcarii lub Luxemburga, dla mieszkających w Niemczech do kupienia u nas nie wiem, czy nam wysyłają.
Może nie głównym, ale jednym z głównych składników (żrący) jest chlorek cynku.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 1005
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 41
x 90
Podziękował: 2246 razy
Otrzymał podziękowanie: 2224 razy

Re: NOWOTWORY

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » niedziela 13 gru 2015, 11:24

Warto przeczytać ;)

Nowotwór to grzyb uleczalny
Greg O’Neill 7.2.2012, tłumaczenie Ola Gordon, korekta-skrót Piotr Bein
Pomóż w szerzeniu prawdziwej wiedzy. Materiał w pdf przeslę na żądanie wysłane do Age-Reversal@aon.at. Napisały do mnie osoby, które znały pielęgniarkę Rene Caisse, która otworzyła klinikę nowotworową w Bracebridge (Ontario) i wyleczyła nieuleczalnie chorych, wcześniej odesłanych przez co najmniej 2 lekarzy do domu, by umrzeć. Establiszment medyczno-farmaceutyczny okłamuje nas, bo nadal z nas zdzierają miliardy leczeniem chemioterapią i radiacją, które zabijają komórki i organy, powodując długą i bolesną śmierć. Pomóżmy zatrzymać to szaleństwo, dzieląc się prawdą. Dziękuję!
Nowotwór to grzyb uleczalny
Ok. 8 mln ludzi umiera rocznie na raka, największą przyczynę zgonów w wieku poniżej 85 lat; w samym USA – ponad pół mln rocznie, 1 na 4 zgony. Globalna liczba wzrośnie do 12 mln do 2030 r. Z dnia na dzień odbierają nam swobody, by chronić obywateli przed terroryzmem, kiedy ci wszyscy cierpią i umierają z powodu choroby, leczenia której systematycznie odmawia klika medyczno-farmaceutyczna. Organizacje charytatywne zbierają ogromne sumy na finansowanie badań ‘nad środkiem’, którego establiszment nie chce znaleźć. Wspólnie możemy to zmienić.
W biuletynie z 9 sierpnia podkreśliłem, jak dr Richard Day, szef rockefellerowskiej organizacji eugenicznej Planowane Rodzicielstwo, zanim powiedział na spotkaniu lekarzy w Pittsburgu w (1969) o ludobójczym planie, poprosił o wyłączenie sprzętu nagrywającego i nierobienie notatek. Ale ktoś i tak przekazał treść wystąpienia: „Obecnie możemy wyleczyć prawie każdy nowotwór. Informacja o tym jest w Instytucie Rockefellera, jeśli zdecyduje się ją ujawnić.”
Wielka Farmacja nie ma zamiaru wyleczyć raka, bo ciągnie ogromne zyski z leczenia środkami wyniszczającymi, zabijania truciznami typu chemioterapia. Nie chodzi nawet o pieniądze. Chcą, by ludzie cierpieli i umierali przedwcześnie – metoda redukcji populacji. Wraz z agencjami rządowymi natychmiast stawiają na celowniku każdego spoza Wielkiej Farmacji, kto odkrywa skuteczny sposób na raka. Taki jest włoski lekarz, Tullio Simoncini; wspaniały i odważny, nie poddał się naciskom, kiedy odkrył, jak leczyć raka, grzyba wywołanego przez candida (organizm drożdżopodobny, żyjący w małych ilościach nawet w zdrowym organizmie). Kiedy candida przybiera formę dużego grzyba, mogą wystąpić poważne problemy, łącznie z rakiem. Mój przyjaciel, Mike Lambert: „grzyb, a zwłaszcza candida, żyje pożerając organizm żywiciela (ciebie), rozpuszczając go.”
Potrzebuje też twego organizmu do rozmnażania [.] Chory odczuwa chroniczne zmęczenie, często przypisywane kolonizacji candidy. Czuje się źle fizycznie i psychologicznie. Wg Simoncini’ego, rak to infekcja grzybowa candida, a nie dysfunkcja komórek, błędnie podawana jako przyczyna raka przez konwencjonalną medycynę.

Candida

Specjalista w onkologii (leczenie guzów), cukrzycy i zaburzeniach metabolizmu, Simoncini to prawdziwy lekarz, starający się odkryć prawdę. Nie papuguje oficjalnej wersji tego, co lekarze powinni robić i myśleć. Kwestionuje dogmat ‘intelektualnej zgody’ na wszystkie niesprawdzone założenia, kłamstwa i manipulacje. Okazał się wyjątkowo krytyczny wobec establiszmentu medycznego, gdyż bada ‘zabiegi’ bezużyteczne w leczeniu epidemii raka. Gdy został lekarzem, zrozumiał, że w leczeniu raka było coś b. złego: Widzę straszne cierpienia. Byłem na oddziale dziecięcej onkologii, zmarły wszystkie dzieci. Cierpiałem kiedy patrzyłem na te biedne dzieci, umierające w wyniku chemii i radiacji.
Frustracja i smutek doprowadziły go do poszukiwania nowych metod zrozumienia i leczenia tej wyniszczającej choroby. Rozpoczął z otwartym umysłem, nieskażonym sztywnymi założeniami napędzanymi i wmawianymi przez ‘medycynę’ i ‘naukę’ głównego nurtu.
Ile jeszcze ludzi ucierpi, zanim przestaną postrzegać lekarzy jako wszystko wiedzących ‘bogów’, i zrozumieją swój udział w tej ignorancji na zdumiewającą skalę? Simoncini zrozumiał, że wszystkie nowotwory funkcjonują jednakowo, bez względu na umiejscowienie w organizmie ani przybraną formę. Zauważył również, że ‘guzy’ rakowe zawsze są białe.

Candida też jest biała

Simoncinni zrozumiał, że uważana przez medycynę głównego nurtu za szalejący rozrost komórek, narośl nowotworowa faktycznie jest produktem systemu immunologicznego, komórkami dla ochrony organizmu przed atakiem candidy. Normalnie system immunologiczny utrzymuje candidę w ryzach, ale gdy osłabnie, candida rozrasta się i buduje ‘kolonię’. Penetruje organ, a system immunologiczny musi zareagować, budując barierę ochronną, nazywaną nowotworem. Mówi się, że przechodzenie raka do in. części organizmu wywołują komórki ‘złośliwe’, uciekające ze swojej ‘siedziby’. Zaś wg Simoncini, przerzuty raka wywołane są grzybem candida, uciekającym ze swojego miejsca.
Osłabiona odporność pozwala rakowi pokazać się, o czym mówię od lat w swoich książkach. Kiedy funkcjonuje właściwie, radzi sobie z problemem, utrzymuje candidę pod kontrolą.
Ciągły wzrost zachorowań na raka na świecie to wykalkulowana wojna z systemem odpornościowym, osłabianym i atakowanym dodatkami w żywności i napojach, chemicznym rolnictwem, szczepionkami, falami elektromagnetycznymi i mikrofalowymi, lekami, stresem nowoczesnego ‘życia’ i wielu in. Jaką obronę mają mieć dzieci do 2 lat, dostawszy 25 szczepionek, a ich system odpornościowy jest jeszcze na etapie tworzenia? To tak iluminackie rody chcą wywołać masowy mord, poprzez demontaż naturalnej odporności organizmu. I tu jest prawdziwa ohyda. Co niszczy odporność szybciej niż wszystko inne?

Chemioterapia

Można tu dodać radiację. Chemioterapia to trucizna zaprojektowana na zabijanie komórek. Celem ‘leczenia’ raka jest otrucie ofiary i nadzieja, że zdążysz zabić komórki rakowe zanim zabijesz wystarczającą ilość zdrowych komórek, by zabić pacjenta. Trująca chemioterapia zabija również komórki odpornościowe, a candida żyje nadal. Zniszczony system odpornościowy nie może skutecznie zareagować na candidę, przejmuje części organizmu, by rozpocząć proces od nowa, przenosząc raka. Nawet u pozornie wyleczonego operacją i chemioterapią, po zapewnieniach, że wszystko w porządku. To tylko kwestia czasu: chemioterapia zabija ludzi, których ma rzekomo leczyć, niszczy system, który musi działać, żeby być zdrowym i silnym, jeśli mamy wyzdrowieć.
Wykrywszy, że rak jest infekcją grzybiczną, Simoncini rozpoczął poszukiwać, co zabiłoby grzyba i usunęło raka. Odkrył, że leki anty-grzybiczne nie działają, gdyż grzyb szybko ulega mutacji, by się bronić, a nawet karmi się lekami przepisanymi przeciw niemu. Simoncini odkrył wodorowęglan sodu / sodę oczyszczoną, główny składnik proszku do pieczenia (ostrzeżenie: proszek do pieczenia ma dodatkowe składniki). Soda to niszczyciel grzyba, candida nie może się do niej ‘przystosować’. Pacjent przyjmuje sodę doustnie i przez endoskop (długa, cienka rurka, używana do oglądania wnętrza organizmu bez chirurgii). To umożliwia ulokowanie sody dokładnie w miejscu raka – grzyba. Egipcjanie wiedzieli o leczniczych właściwościach anty-grzybiczych tej substancji, indyjskie książki sprzed tys. lat zalecały w leczeniu raka zasadę o silnym działaniu.
W 1983 r. Simoncini leczył Gennaro Sangermano, któremu dano kilka mies. życia z rakiem płuc. Kilka mies. później wrócił do zdrowia i rak zniszczono. Było więcej sukcesów i Simoncini przedstawił swoje odkrycia włoskiemu ministerstwu zdrowia, licząc na pozwolenie badań, żeby wykazać, że to działa. Władze zignorowały jego udokumentowaną pracę i zakazały mu stosować niezatwierdzone metody. Poddano go wściekłej kampanii medialnej ośmieszania i potępiania, uwięziono na 3 lata za spowodowanie śmierci leczonych przez niego pacjentów. Ze wszystkich zakątków świata wyszedł rozkaz: złapać Simonciniego. Establiszment medyczny powiedział, że jego twierdzenia o sodzie były szalone i niebezpieczne. Jeden z wiodących lekarzy szyderczo nazwał sodę lekiem.
Cały czas miliony ludzi umierały na raka, bez możliwości skutecznego leczenia. Simoncini nie poddaje się, pokazuje swoje prace w internecie i na wystąpieniach publicznych. Usłyszałem o nim od Mike’a Lamberta z Sheen Clinic i miał tam prelekcję, kiedy byłem w USA. Wiem, że ma niezwykłe sukcesy w dramatycznej redukcji i usuwaniu raka nawet w późnych stadiach, używając sody. W niektórych przypadkach wymaga to miesięcy leczenia, ale w innych, takich jak rak piersi, gdzie guz jest łatwo dostępny, nawet tylko dni.
Ludzie leczą się sami pod nadzorem Simonciniego. Na końcu artykułu zlinkowałem filmy z doświadczeń i leczenia różnych osób. Że rak jest grzybem, napisałem w kwietniu ubr. w artykule o odkryciach 2 brytyjskich naukowców: prof. Gerry Pottera z Cancer Drug Discovery Group i prof. Dana Burke. Wg ich badań, komórki rakowe mają unikalną ‘biocechę’, której nie mają normalne komórki: enzym CYP1B1 (wym. sip-łan-bi-łan). Enzymy to białka przyspieszające reakcje chemiczne. CYP1B1 zmienia strukturę chemiczną tzw. salvestroli, naturalnych molekuł anty-rakowych, występujących w wielu owocach i warzywach. Zmiana chemiczna zamienia salvestrole na czynnik zabijający komórki rakowe, nie szkodząc zdrowym komórkom.
CYP1B1 występuje tylko w komórkach rakowych i wchodzi w reakcje z salvestrolami z owoców i warzyw, tworzy substancję chemiczną, która zabija wyłącznie komórki rakowe. Ale tu jest sedno sprawy: rak jest grzybem. Salvestrole to naturalny system obronny przeciw atakom grzybicznym, znajdujący się w owocach i warzywach, podatnych na szkody wywoływane grzybami (truskawki, jagody, maliny, winogrona, jabłka, gruszki, warzywa zielone zwłaszcza brokuły i z rodziny kapustnych, karczochy, czerwona i zielona papryka, awokado, rzeżucha, szparagi i bakłażan. Wielka Farmacja / kartele bio-technologii wiedzą to i zrobiły dwie rzeczy, by osłabić tę naturalną obronę przed atakiem grzybicznym, tj. rakiem. Chemiczne aerozole grzybobójcze używane w nowoczesnym rolnictwie zabijają grzyby w sztuczny sposób, co oznacza, że rośliny i plony nie muszą wyzwalać własnej obrony – salvestroli. Można je znaleźć w każdej ilości w organicznie uprawianej żywności.
Najbardziej powszechne środki grzybobójcze b. silne blokują CYP1B1. Jeśli spożywasz dużo chemizowanej żywności, nieważne ile zjesz salvestroli, nie uaktywnią się jako czynnik niszczący raka. To jest wyrachowany projekt ludobójczy, tak jak były, i są, próby zniszczenia Simonciniego (i dr Davidsona z jego ocalającą życie terapią Jajko płodne przez 9 dni w 1929 r.).
Niewyobrażalnie chora umysłowo i emocjonalnie, klika uważa ludzi za bydło i chce, by umierali na raka. Nie dba o to, ile powoduje rozpaczy, cierpienia i śmierci. Dla tych szalenców, im więcej tym lepiej.
Ale Simoncini nadal prowadzi kampanię i mówi, co jest skuteczną terapię nowotworową, podczas gdy w ‘prawdziwym’ świecie, ilość zgonów na raka wzrasta, bo nieskuteczne leczenie opiera się na fałszywych założeniach. Jest to rzeczywiście szalone społeczeństwo, ale z perspektywy kliki, takie ma być. Dzięki Bogu za odważnych i oddanych ludzi jak Tullio Simoncini. Potrzebujemy ich więcej, i to szybko. Co za wyraźny kontrast z tymi, którzy służą establiszmentowi medycznemu. Kiedy Simoncini mówił w Klinice Shen kilka tygodni temu, niektórzy lokalni lekarze odrzucili go i wyśmiewali jego poglądy, jeszcze zanim przyjechał. Zostali zaproszeni na ten wykład, co mogłoby przynieść ogromne potencjalne korzyści ich pacjentom. Krzesła były dla nich zarezerwowane, żeby usłyszeli z pierwszej ręki, co mówił Simoncini, i żeby dać im okazję zadawać pytania. Nie przyszli..
Nowotwory

Patrick H. Bellringer 8.2.2012, tłumaczenie-skrót Ola Gordon, korekta Piotr Bein
Nowotwory mają wpływ na życie coraz większej liczby ludzi, bardziej niż kiedykolwiek. Ich przyczyna i leczenie znane są od wieków, ale “kontrolerzy” celowo ukrywają tę informację przed opinią publiczną, byrealizować swój Program Ludobójstwa. [
] Brak równowagi chemicznej, lub osłabiony system odpornościowy, czynią organizm otwarty na ataki bakterii, wirusów i grzybów. Nieodpowiednie odżywianie, niedobór płynów, brak ruchu i wysoki poziom toksyn i stresu, służą osłabieniu naturalnej zdolności organizmu do obrony przed chorobami. [
]
Należy zrozumieć pewne zasady odnośnie chemii ludzkiego organizmu. Współczesne odżywianie ze zwiększoną ilością cukru, mięsa, zboża, alkoholu i napojów gazowanych, wytwarza w organizmie odczyn kwasowy, sprzyjający rozwojowi mikrobów i grzybów. Te choroby nie tolerują odczynu alkalicznego. Ponieważ candida nie toleruje środowiska zasadowego, poprzez odpowiednią terapię może zostać łatwo, całkowicie i szybko usunięta z organizmu.
Na skali pH, 1 to wysoka kwasowość (bateria samochodowa), 7 neutralność, a 14 wysoka zasadowość (ług). Układ krwionośny i system limfatyczny są lekko kwasowe (6 do 6,5), ale żeby zniszczyć candidę musi być 7,5 do 8,0. Zmianę pH można zrobić łatwo sodą oczyszczoną. Ponieważ candida kocha cukier i może strawić aż 16 razy większą ilość pożywienia niż potrzebuje jedna komórka, cukier jest nośnikiem sody. Zalecane źródła cukru (glukozy) to miód, molasy lub syrop z trzciny cukrowej (syrop naleśnikowy). [Najlepiej jest stosować proszek do pieczenia wolny od aluminium, dostępny w niektórych sklepach.]
Leczenie
1. Profilaktyka – uniemożliwienie zgromadzenia się candidy w takiej ilości, żeby spowodowała problem raka.
Rozpuścić 1 łyżeczkę sody w filiżance ciepłej wody. Pić 2 razy dziennie przez 3 dni, żeby odkwasić organizm. Dziesięć dni przerwy i powtórzyć 3-dniowy cykl. Ze względu na niezbyt przyjemny smak, można stosować suchą sodę, wstrzymać oddech i popić ciepłą wodą.
2. Zatrzymanie i usunięcie infekcji candidą (cysta lub guz nowotworowy).
Kiedy candida opanowała system odpornościowy do takiego stopnia, że utworzyła się cysta lub guz, grzyb candidy potrzebuje dużą ilość pożywienia. Wtedy do sody dodaje się miód, melasę lub syrop trzcinowy, które candida szybko wchłania razem z sodą.
Rozpuścić 1 łyżeczkę miodu i 1 łyżeczkę sody w filiżance ciepłej wody. Pić 2 razy dziennie co najmniej przez 10 dni, lub zależnie od tolerancji organizmu. Krew i limfa muszą zmienić się na lekko alkaliczne przez taki okres, żeby zniszczyć grzyb candida. Kiedy to się stanie, cysta / guz znika.
W przypadku poważnego problemu nowotworowego, stosować miksturę łyżeczki miodu z łyżeczką sody tak często każdego dnia, żeby organizm mógł zabić ogromną kolonię candidy. nie ma żadnych skutków ubocznych oprócz biegunki. W tym przypadku zmniejszyć częstość stosowania mikstury miód / soda.
Od jakiegoś czasu krąży informacja o syropie klonowym gotowanym z sodą. Dr Simoncini w niedawnym wywiadzie z George Noory powiedział, że terapia syrop klonowy / soda jest oszustwem rozpoczętym w USA i nie działa na candidę. Gotowanie tych składników daje inną substancję i soda nie odnosi skutków w leczeniu candidy.
W celu sprawdzenia alkaliczności śliny stosuje się papierki lakmusowe, do nabycia w aptekach. Papierek przybiera kolor różowy do czerwonego w przypadku odczynu kwasowego, i jasny do ciemnego niebieskiego w środowisku zasadowym.
Na zakończenie: wszystkie nowotwory są infekcjami candidy. Można ją zabić łatwo i tanio. W przypadku zaawansowanego raka, może wystąpić duże zniszczenie organu, czyniąc go nieprawdopodobnym do odzyskania, nawet jeśli usunie się candidę. Niektórzy mówią, że ta terapia nie jest skuteczna w ich przypadku. Możliwym tego powodem jest to, że nie zmienili odczynu organizmu do odpowiedniego poziomu zasadowości, żeby skutecznie zniszczyć candidę, i nie zmienili diety żeby zmniejszyć kwasowość i utrzymać odczyn zasadowy w organizmie.

..
Jak sprawdzić candidę.

1. Wieczorem postaw obok łóżka pół szklanki wody.
2. Po obudzeniu natychmiast wypluj do wody w szklance to co masz w ustach, nie zbieraj śliny, wypluj tylko to co masz, nawet najmniejszą ilość.
3. Pozostaw na 15 min, potem delikatnie zakręć wodą w szklance.
4. Jeśli plwocina zostanie na powierzchni, jesteś OK.
5. Mętna woda znaczy wskaźnik jest pozytywny.
6. Trzymaj szklankę pod światło. Jeśli woda jest mętna i plwocina dostała ‘nogi’ schodzące wodą w dół, masz zaburzoną równowagę candidy. Należy odkwasić organizm.

http://piotrbein.wordpress.com/2012/02/ ... uleczalny/

Vicky Bejger
D e r m s

link do artykułu:
http://uduchowieni.pl/zdrowie/nowotwor- ... uleczalny/
0 xAwatar użytkownika
euroscan
Posty: 594
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podziękowanie: 816 razy

Re: NOWOTWORY

Nieprzeczytany post autor: euroscan » niedziela 13 gru 2015, 15:29

- inne spojrzenie na Candida

zazwyczaj kandydozie sprzyjają rózne inne poprzedzające ją i przygotowujące grunt grzyby.
wywołuja one wzmożone wytwarzanie alkoholi i innych zasadowych produktów gnilnych, a jest to korzystny grunt , na którym łatwiej będzie rozwijać się grzybom Candida.
tak więc do walki z kandydozą nadają się produkty kwasne - kwaśne owoce, ocet jabłkowy, grzyb herbaciany, itd, czyli wszystko ca zakwasza organizm, pomaga stłumić grzyba, a także wszystkich jego poprzedników i synergistów - drożdze.


żródlo: "Dysbakterioza", autor Genady Garbuzow.
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26955 razy
Otrzymał podziękowanie: 17435 razy

Re: NOWOTWORY

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 13 gru 2015, 20:52

Teksty pochodzą z: prawda2
Szokujące! :

Po piątej mammografii, ryzyko powstania tumoru, w związku z diagnostyka, powiększa się o 60% – i business się kreci.

1. Mój znajomy sprzedawał masowo wyeksploatowane Mammografy (Siemens) do Polski. Mammografy, które to w Niemczech nie przechodziły technicznej kontroli znalazły się w Polsce i maja się dobrze.

2. Robiono kontrole u niemieckich radiologów. Okazuje się ze tylko 6% tych konowałów czytało i zna instrukcje obsługi tych urządzeń. A jak to jest w Polsce? Przypuszczam, ze 2% to maximum. Nie wspominając, ze jest ona po angielsku czy tez po niemiecku.

3. Onkologia, hematologia to nie tylko świadome kryminalne działanie, to przede wszystkim potężny business.

W Niemczech, parę lat temu, dociekliwa kobieta doprowadziła do poważnego skandalicznego odkrycia. Okazuje się, ze przedstawiciele tego „zorganizowanego kryminalnego syndykatu zmowy milczenia” są tak dobrze zorganizowani, ze prawie nic nie można im udowodnić i tak jest do dzisiaj.
Otóż u tej kobiety po mammografii, konował zdiagnozował raka. Dla pewności (i zabezpieczenia siebie samego) pobrał próbę (biopsję) od tej młodej kobieciny i wysłał ten materiał do specjalistycznego laboratorium celem potwierdzenia diagnozy. Wynik z laboratorium był pozytywny. Kobieta ta pod presja „półbogów w bieli” bezwiednie poddała się długotrwałej chemoterapii. Gdy doszło do tego, ze chciano jej odjąć obie piersi, zreflektowała się!
Nie będę ze szczegółami opisywał tego wydarzenia, powiem tyle, wyszło na jaw, ze radiolog (z Hamburga) wysylał wszystkie swoje pobrane próby do szkolnego kolegi (konowala z Monachium) laboranta. Ten natomiast bez sprawdzania (kasując ogromne pieniądze) odwdzięczał się za zlecenia pozytywnymi wynikami. Przypadków takich były tysiące! Tysiące kobiet świadomie skaleczonych. Sprawa wyszła na jaw po testach DNA. Pobrane próby były za każdym razem podmieniane i nie odpowiadały przypisanym kobietom.

Tak wiec, jest rzeczy jasna, ze scenariusz ten w Polsce może być powtarzany. I dlatego tez, tak napastliwie i nagminnie, namawia się kobiety do „darmowych” diagnoz mammograficznych.

Rak piersi – wykrywanie czy oszukiwanie?

Co roku rośnie liczba zachorowań na raka piersi, za co częściową winę ponoszą mammograficzne prześwietlenia rentgenowskie, oraz toksyny trafiające do naszego środowiska i żywności. Każdego października od 1985 roku w każdym telewizorze, na plakatach, a także w reklamach można dostrzec łatwo rozpoznawalny symbol Miesiąca Świadomości Raka Piersi – pętelkę z różowej wstążki, którą kobiety z dumą noszą na swoich strojach. Niezliczone dobroczynne biegi, wycieczki, marsze i inne imprezy przynoszą rocznie 100 milionów dolarów na walkę z postrachem współczesnej kobiety – rakiem piersi. Tak znane firmy jak Avon, Lee Denim i Revlon przyłączają się do organizowanego przez Fundację Susan G. Komen tzw. Wyścigu dla kuracji (Race for The Cure) i Spaceru Dla Nadziei (Walk for Hope) szpitala City of Hope w Los Angeles. Do udziału w zbiórkach kaptuje się również popularne gwiazdy.

Co roku w USA wykrywa się raka piersi u 180 000 kobiet, z których ponad 44 000 umiera na tę chorobę. USA mają jeden z najwyższych na świecie współczynników zapadalności na raka piersi.

Pięćdziesiąt lat temu ryzyko zachorowania na raka piersi w ciągu całego życia kobiety wynosiło jeden do dwudziestu, teraz-jeden do ośmiu. Krótko mówiąc, tak zwana Wojna z rakiem nie zrobiła żadnego wrażenia na epidemii raka piersi, która rozprzestrzenia się w najlepsze, przy czym współczynnik zapadalności na tę chorobę wzrasta o 1% rocznie.

Od roku 1995, kiedy to Narodowy Instytut Raka (National Cancer Institute) stwierdził, że rak piersi jest chorobą, której w żaden sposób nie można zapobiec, motto Miesiąca Świadomości Raka Piersi brzmi – wczesne wykrycie jest twoją najlepszą ochroną. Amerykańskie Stowarzyszenie Rakowe (American Cancer Society w skrócie ACS) wystąpiło z podobną informacją w roku 1997, ogłaszając, że nie ma realnych sposobów zapobiegania rakowi piersi, poza jego wczesnym wykryciem. Dlatego też mammografy znalazły się na pierwszej linii obrony.

Konflikt Interesów

Inicjatorem i głównym sponsorem Miesiąca Świadomości Raka Piersi w roku 1985 była firma Zeneca Pharmaceuticals, znana obecnie jako AstraZeneca. AstraZeneca to firma, która produkuje kontrowersyjny i szeroko stosowany lek na raka piersi Tamoxifen. Wszystkie reklamy w telewizji, radio i prasie są opłacane i muszą być zatwierdzone przez AstraZeneca. Dużo mniej znany jest natomiast fakt, że AstraZeneca produkuje też chemiczne środki ochrony roślin. Jeden z jej produktów, chloroorganiczny pestycyd Acetochlor, uznany został za jeden z czynników powodujących raka piersi. Jej fabryka chemiczna położona w Perry w stanie Ohio jest poważnym źródłem potencjalnie rakotwórczych zanieczyszczeń. W roku 1996 wypluła do atmosfery 24 tony substancji uznanych za kancerogeny.

Przez cały Miesiąc Świadomości Raka Piersi panuje głuche milczenie na temat rakotwórczego działania herbicydów, pestycydów, różnych toksycznych chemikaliów i tworzyw sztucznych. Czyżby przyczyny alarmującego wzrostu zachorowań na raka piersi były takie tajemnicze?
A może wygodniej jest się skupić na leczeniu choroby, ignorując jej przyczyny?
Rzecz w tym, że gdyby ludzie dowiedzieli się, że fabryki i produkty chemiczne AstraZeneca są współodpowiedzialne za epidemię raka piersi, z pewnością zaszkodziłoby to jej kampanii reklamowej. Wielu ekspertów już 40 lat temu przepowiadało, że ilość zachorowań na raka będzie rosnąć, widząc przyczynę w lawinowym wzroście używania syntetycznych chemikaliów.

Od roku 1940 do wczesnych lat osiemdziesiątych, produkcja syntetycznych chemikaliów wzrosła 350 razy. Do środowiska trafiły miliardy ton nieistniejących wcześniej substancji. Zaledwie 3% z 75000 związków chemicznych było badanych pod kątem bezpieczeństwa. Te toksyczne bomby z opóźnionym zapłonem są wszędzie – w wodzie, powietrzu i żywności. Znajdują się też w miejscu pracy, szkole, środkach czystości, oraz kosmetykach.

Amerykańskie Stowarzyszenie Rakowe (ACS) założono w roku 1913 przy wsparciu rodziny Rockefellerów. W jego władzach od dawna zasiadają przedstawiciele przemysłu chemicznego i farmaceutycznego.
Dr med. Samuel Epstein, profesor medycyny pracy i medycyny środowiskowej w Szkole Zdrowia Publicznego Uniwersytetu w Illinois powiedzia ł- ACS ma również bliskie powiązania z przemysłem mammograficznym. Pięciu rentgenologów było prezydentami ACS. Każde działanie ACS odzwierciedla interesy dużych producentów sprzętu mammograficznego, w tym takich firm jak Siemens, DuPont, General Electric, Eastman Kodak i Piker.

Czy może to mieć coś wspólnego z faktem, że ostatnie sprawozdanie Amerykańskiego Stowarzyszenia Rakowego dotyczące zapobiegania nowotworom nie wspomina w ogóle o czynnikach środowiskowych, albo bezpieczniejszych metodach wykrywania nowotworów?

Dr Epstein bardzo ostro atakuje rakowy establishment – zachorowalność na nowotwór wzrosła na przestrzeni minionych dekad do rozmiarów epidemii, podczas gdy nasza zdolność leczenia większości jego rodzajów praktycznie się nie zmieniła. Pomijając istotną rolę tytoniu, są jeszcze inne ważne i od dawna znane przyczyny tej epidemii, które wiążą się z nieświadomym i możliwym do uniknięcia kontaktem ze znajdującymi się w powietrzu, wodzie itd. kancerogenami. Mimo to rakowy establishment jest skoncentrowany na kontroli skutków – diagnozowaniu i leczeniu – oraz na podstawowych badaniach molekularnych, traktując zapobieganie z nie zawsze życzliwą obojętnością. Rozważania nad tym brakiem równowagi wskazują na istnienie konfliktu interesów z wielomiliardowym przemysłem leków przeciwnowotworowych.

Toksyczny tamoxifen (tamoxyfen)

Być może moglibyśmy wybaczyć firmie Zeneca powiązania z rakotwórczymi chemikaliami, odkąd wynalazła i opatentowała najpopularniejszy lek przeciw nowotworowi piersi Tamoxifen, wytwarzany pod nazwą Nolvadex. A może jednak nie. Ten wysoce zyskowny lek daje jej rocznie pół miliarda dolarów dochodu.

16 maja 2000 roku, New York Times doniósł, że Narodowy Instytut Zdrowia i Środowiska dopisał 14 nowych substancji do listy znanych kancerogenów. Jedną z nich był Tamoxifen! To oficjalne stanowisko potwierdziło tylko to, co było już od dawna wiadome. W maju 1995 roku, założony przez Proposition 65 komitet ekspertów z Kalifornii poinformował społeczeństwo, że stosowanie Tamoxifenu może powodować nowotwór śluzówki macicy.

Zeneca Pharmaceuticals nie skomentowała tego odkrycia. Wiadomo jest, że Tamoxifen wywołuje nowotwór macicy, nowotwór wątroby, nowotwór żołądka, nowotwór okrężnicy i odbytu. Już po 2-3 latach stosowania, Tamoxifen powiększa zapadalność na raka macicy od 2 do 3 razy. W przypadku nowotworu macicy stosowana jest histerektomia, czyli jej usunięcie. Substancja ta zwiększa poza tym ryzyko udaru, zakrzepów krwi, uszkodzenia oka, nasila także objawy menopauzy i depresji. Jednak najbardziej szokujący jest fakt, że Tamoxifen zwiększa ryzyko nowotworu piersi! Magazyn Science opublikował wyniki badań Centrum Medycznego Uniwersytetu Duke z roku 1999, które wykazały, że po okresie 2-5 lat stosowania, Tamoxifen wywołuje w rzeczywistości raka piersi!

Tak, więc Zeneca, inicjator Miesiąca Świadomości Raka Piersi i producent rakotwórczych wyrobów petrochemicznych, oraz rakotwórczych odpadów, okazuje się być wytwórcą leku przeciwko rakowi piersi, który wywołuje, co najmniej cztery różne typy nowotworu u kobiet.
Coś tu śmierdzi!

Zagrożenia mammografią

Kobiety są obecnie zachęcane do poddania się pierwszej mammografii wcześniej niż kiedykolwiek dotąd. Dawniej na prześwietlenie kierowano tylko kobiety w wieku 50 lat i starsze. Teraz kampania skierowana jest do kobiet 40 letnich, a nawet do 25 letnich. Jednak wykrywanie nowotworu przy pomocy mammografy to nie to samo, co ochrona przed nim. Pojawiają się wątpliwości, co do zasadności i wiarygodności mammogramów. Mammogram jest zdjęciem wykonanym przy użyciu promieni rentgenowskich. Z kolei według Amerykańskiego Stowarzyszenia Rakowego, jedyną uznawaną przyczyną nowotworu jest promieniowanie. Kiedy dochodzi do napromieniowania, nie ma żadnej bezpiecznej dawki. Dr Epstein ostrzega-Jest jednoznacznie udowodnione, że pierś, szczególnie u kobiet przed menopauzą, jest bardzo wrażliwa na promieniowanie, z szacowanym ryzykiem (nowotwór) wzrastającym o 1% wraz z każdym radem promieniowania rentgenowskiego. Zwiększa to o 20% ryzyko raka u kobiet, które w latach 70 – tych miały co roku 10 mammografii o przeciętnej dawce 2 radów, a o ponad 40% u kobiet po czterdziestce, które robiły pierwsze mammografy w latach 60 – tych, niekiedy co roku i niekiedy z jednorazową dawką od 5 do 10 radów.

W roku 1995 Lancet doniósł, że odkąd w roku 1983 wprowadzono badania mammograficzne, liczba przypadków raka przewodowego In situ, który stanowi 12% wszystkich przypadków nowotworu piersi, wzrosła o 328%, z czego 200% spowodowane jest stosowaniem mammografii. Od czasu rozpoczęcia szeroko zakrojonych badań mammograficznych u kobiet przed 40 rokiem życia wzrost ten wyniósł ponad 3000%. Dodać należy, iż 5 do 15% przypadków tych badań daje fałszywe wyniki, wiec fałszywe, dodatnie wyniki oznaczają kolejne badania, a w konsekwencji większą dawkę promieniowania. Idąc dalej należy stwierdzić, że mammogramy nie są pewną metodą diagnostyczną i zbyt często prowadzą do zbędnych biopsji piersi – kosztownego, inwazyjnego zabiegu chirurgicznego, który wywołuje silny strach, ból, i uraz psychiczny u kobiet, które nowotworu nie mają. Jak podaje Merck Manual z 1998 roku, na każdy przypadek wykrytego nowotworu piersi, przypada od 5 do 10 kobiet, które niepotrzebnie przechodzą bolesną biopsję piersi. Dlaczego zatem mimo tych wszystkich dowodów ACS zaleca poddawanie się badaniom mammograficznym raz do roku, lub co dwa lata wszystkim kobietom po 40 – stce ( a nawet młodszym)?

Zróbmy małe obliczenie – 100 dolarów za mammogram u 62 milionów amerykańskich kobiet po czterdziestce i 1000 dolarów za biopsję u 1 do 2 milionów kobiet, daje razem przemysł przynoszący około 8 miliardów dolarów rocznie.

Autor – Sherill Sellman
Źródło – dwumiesięcznik NEXUS nr 20, listopad-grudzień 2001.
Od autora strony:
Badanie mammograficzne jest zalecane jako profilaktyczne już po 40 roku życia.
Z uwagi na pewną szkodliwość – nie jest wskazane u kobiet w ciąży.

Leuren Moret: Naukowe badanie wykryło ze ”radiacja jest jedyna znana przyczyna raka piersi u mysz”. Uran w wodzie psuje estrogen i hormony. Badania na zwierzętach sa ważne bo mamy te same hormony i reakcje estrogenu jak zwierzęta. Radioaktywność powoduje uszkodzenia genetyczne, które kumulują się.

Wiec można spytać, dlaczego społeczność medyczna zaleca stosowanie mammografii (promieniowanie) i używanie naświetlania radioaktywnego w leczeniu raka ?

„Powiedział mi (Dr. John W. Gofman) że na każdy przypadek wykrycia raka zidentyfikowanego przez mammografie przypada 5 nowych wypadków raka piersi spowodowanych przez diagnostyczne użycie mammografii. To wygląda jak świetna metoda do generowania nowego biznesu i dużych zysków dla medycznego przemysłu.”

Marshall: „Wygląda to tak ze, jeśli naprawdę chcemy „wyleczyć” raka piersi to potrzebujemy pracować nad zapobieganiem go przez limitowanie naszego wystawienia na znane czynniki rakotwórcze, szczególnie radiacje”

„Powinniśmy się skupić na edukacji publicznej jak minimalizować nasze wystawienie na jonizacyjna radiacje. Woda pitna i nabiałowe produkty sa dwie główne drogi do wystawienia na jonizacje radioaktywna”

„Filtry z odwróconą osmoza powinny być w każdym domu by uchronić nas przed radioaktywnymi izotopami w wodzie” Woda jest prawdopodobnie zanieczyszczona przez działania wojenne w Iraku, Jugosławii itd. Poziom uranu podwoił się w Los Angeles w 2007 roku (w jednym roku!!).

Może powinniśmy to odnieść do planów obowiązkowej radiacji pożywienia w UE ?
Może powinniśmy to powiązać z chemtrails ?
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
analityczka
Posty: 443
Rejestracja: wtorek 21 kwie 2015, 16:16
x 1
x 12
Podziękował: 230 razy
Otrzymał podziękowanie: 580 razy

Re: NOWOTWORY - blokery

Nieprzeczytany post autor: analityczka » środa 16 gru 2015, 19:39

blueray21 pisze:Reasumując można zablokować rozwój i degradować nowotwory stosując blokery angiogenezy. Jest to dość nowa "technika" stosowana już w prywatnych klinikach, głównie w USA.

Żeby to było takie proste...
Technika nowa nie jest, od lat badacze sprawdzają wiele substancji, które mogłyby blokować np. receptory EGF i VEGF. Już 10 lat temu w Polsce zarejestrowano np. Avastin (bloker, czyli inhibitor VEGF)
O pierwszych inhibitorach (blokerach) np. tu http://www.oil.org.pl/xml/oil/oil50/gaz ... /n20060306
Pod tym kątem bada się też rośliny, np. jemiołę http://www.panacea.pl/articles.php?id=2803
O inhibitorach w pożywieniu (np. soja, ale nie tylko) i marihuanie jest tutaj https://en.wikipedia.org/wiki/Angiogene ... bitor#Diet
0 x


* Informacja bez sprawdzenia wiarygodności źródeł jest tylko hipotezą.
* Ja mogę być nieobiektywna, dowody – nie.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26955 razy
Otrzymał podziękowanie: 17435 razy

Re: NOWOTWORY

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 23 gru 2015, 15:13

ponieważ co 28 dni podawany mam dozylnie ,,Osporil ” [ forma kwasu zoledronowego – ktorego działania i tak nie rozumiem ] ale podobno musze go brac – aby rak nie pobierał z kości [ paskud jest blisko rdzenia kręgosłupa ]
i własnie jaki rodzaj wapnia mogłabym brac
Dodam ,że Witamina C juz z soda , jabłczan magnezu , wapn z magnezem ,D3 Jacobs a
nie biore K2,Q10 Iinnych suplemntó w , bo nie mam
dieta typu jarmuz , olej lniany
Njawazniejsze jaki wapn byłby dla mnie krzystny , bo musze go brac z uwagi na ten kwas zoledronowy . MOze Ktos wie ? Prosze o porade


Kwas zolendrowy, ktos miał z nim styczność ? Przy raku jest potrzeba w tym przypadku pobierania wapnia dodatkowo..? ..

Edit:
Coś mi ten kwas wygląda na kolejna sztuczkę bfarmy...
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26955 razy
Otrzymał podziękowanie: 17435 razy

Re: NOWOTWORY

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 23 gru 2015, 16:26

Osporil- Efekty uboczne
Bardzo często: hipofosfatemia. Często: niedokrwistość, ból głowy, zapalenie spojówek, nudności, wymioty, brak łaknienia, bóle kości, bóle mięśni, bóle stawów, uogólniony ból, zaburzenie czynności nerek, gorączka, objawy grypopodobne (w tym zmęczenie, dreszcze, złe samopoczucie i zaczerwienienie), zwiększenie stężenia kreatyniny i mocznika we krwi, hipokalcemia. Niezbyt często: trombocytopenia, leukopenia, reakcje nadwrażliwości, niepokój, zaburzenia snu, zawroty głowy, parestezje, zaburzenia smaku, zmniejszenie czucia, przeczulica, drżenie, senność, niewyraźne widzenie, zapalenie twardówki i zapalenie oczodołu, nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie tętnicze, migotanie przedsionków, niedociśnienie objawiające się omdleniem lub zapaścią sercową, duszność, kaszel, skurcz oskrzeli, biegunka, zaparcie, bóle brzucha, niestrawność, zapalenie błony śluzowej jamy ustnej, suchość błony śluzowej jamy ustnej, świąd, wysypka (w tym wysypka rumieniowata i grudkowata), wzmożona potliwość, kurcze mięśni, martwica kości szczęki, ostra niewydolność nerek, krwiomocz, białkomocz, osłabienie, obrzęki obwodowe, reakcje w miejscu podania (w tym ból, podrażnienie, obrzmienie, stwardnienie), bóle w klatce piersiowej, zwiększenie masy ciała, reakcja anafilaktyczna/wstrząs anafilaktyczny, pokrzywka, hipomagnezemia, hipokaliemia. Rzadko: pancytopenia, obrzęk naczynioruchowy, splątanie, bradykardia, śródmiąższowa choroba płuc, zapalenie i obrzęk stawów (jako objaw ostrej fazy), hiperkaliemia, hipernatremia. Bardzo rzadko: napady padaczkowe, drętwienie i tężyczka (wtórne do hipokalcemii), zapalenie błony naczyniowej oka, zapalenie nadtwardówki, arytmia (wtórna do hipokalcemii).
Donoszono o przypadkach martwicy kości (obejmującej głównie szczękę i żuchwę), przede wszystkim u pacjentów z rozpoznaniem raka, leczonych lekami hamującymi resorpcję kości, takimi jak kwas zoledronowy. U wielu z tych pacjentów stwierdzono objawy miejscowego zakażenia, w tym zapalenia szpiku, i większość tych doniesień dotyczy pacjentów z rozpoznaniem raka, po ekstrakcji zębów lub innych chirurgicznych zabiegach stomatologicznych. Do czynników ryzyka martwicy kości szczęki i żuchwy należą: rozpoznanie raka, jednoczesne stosowanie innych terapii (np. chemioterapii, radioterapii, kortykosteroidów) oraz obecność współistniejących chorób (takich jak niedokrwistość, koagulopatie, zakażenia, istniejąca wcześniej choroba jamy ustnej). W jednym randomizowanym, podwójnie ślepym, kontrolowanym badaniu trwającym 3 lata oceniano skuteczność i bezpieczeństwo stosowania kwasu zoledronowego w dawce 5 mg podawanego raz na rok i porównywano go z placebo w leczeniu osteoporozy pomenopauzalnej (PMO) - zaobserwowano niewielkie zwiększenie częstości występowania migotania przedsionków. Dysproporcji obserwowanej w tym badaniu nie stwierdzano w innych badaniach z kwasem zoledronowym, także w badaniach z kwasem zoledronowym stosowanym w dawce 4 mg podawanym co 3-4 tyg. pacjentom onkologicznym. Mechanizm odpowiedzialny za zwiększoną częstość występowania migotania przedsionków w tym jednym badaniu klinicznym nie jest znany. Reakcja ostrej fazy (gorączka, bóle mięśni, ból głowy, bóle kończyn, nudności, wymioty, biegunka i bóle stawów) może wystąpić <3 dni po podaniu infuzji z kwasu zoledronowego, a reakcję tę określa się również terminem „objawy grypopodobne” lub „objawy po podaniu dawki”. W okresie po wprowadzeniu leku do obrotu zgłaszano następujące działania (rzadko): nietypowe złamania podkrętarzowe i trzonu kości udowej (działanie niepożądane leków należących do klasy bisfosfonianów).

Lista całkiem obszerna.
JAk wszystko co wyprodukuja koncerny, zastanawia mnie, co musi zepsuć taki ''lek'', żeby skutki tego mozna było swobodnie
latami 'naprawiać'.. Może takie skrzywienie mam.. ? ;)
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26955 razy
Otrzymał podziękowanie: 17435 razy

Re: NOWOTWORY

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 29 gru 2015, 23:19

Ciekawy fragment z:
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj867ujs4HKAhXF33IKHUpZA_AQFggjMAE&url=http%3A%2F%2Fwww.monitor-polski.pl%2Fchlorek-cezu-tajnym-lekiem-na-raka%2Fcomment-page-6%2F&usg=AFQjCNHxYDWVcswVMzWsZFGxlXfO5eoFCQ&sig2=ApH648vCerFECRdSfxjL6w

I o solach cezu i rubidu:
Chlorek cezu tajnym lekiem na raka?
download as a pdf file Ściągnij w formacie PDF
capture-28Bardzo ciekawa informacja na temat leczenia raka w Meksyku ukazała się na stronie Jima Stone’a ( http://82.221.129.208/ ). Sądzę, że warto to było przetłumaczyć na język polski, co uczyniłem (z grubsza, za możliwe błędy przepraszam). Terapia pokrywa się z tym co potrafią inne preparaty i suplementy (MMS, Graviola, nawet elektroniczny antybiotyk – zapper), podobne są też uwagi co do zakresu ich stosowania.

Być może chlorek cezu jest lepszy i skuteczniejszy od powyższych – tego nie wiem na pewno. Ale jeśli kliniki w Meksyku się tym zajmują na porządku dziennym i na pewno mają klientów „z kasą” z USA, to sądzę, że warto by Polacy o takiej możliwości wiedzieli. Z własnego doświadczenia wiem, że np sól innego pierwiastka z drugiej od lewej strony tablicy kolumny, magnezu (roztwór zwany Delbetem), jest bardzo skuteczny na schorzenia neurologiczne, wypłukuje złogi spomiędzy kręgów, szybko leczy rany itd. Być może też ma działanie antyrakowe.

Czekam na wasze opinie – ostrzegam, że ewidentne komentarze dezinformujące będą usuwane, a dezinformatorzy blokowani. Tu chodzi bowiem nie tylko o życie ludzkie, ale i nasze powodzenie w walce z NWO. Oryginalny tekst pozwoliłem sobie zacytować w całości pod tłumaczeniem. Jim Stone pisze:

W Meksyku są kliniki, które cały czas leczą ludzi z raka. Większość z nich jest na granicy. Używają chlorku cezu (który jest nieszkodliwy jak sól kuchenna) i wygląda na to, że leczy wszystkie przypadki, co więcej jest śmiesznie tani w porównaniu z oszukańczą chemioterapią. Tablica z układem okresowym pierwiastków (Mendelejewa) mocno wskazuje na to, że podobnie może działać chlorek potasu (choć w mniejszym stopniu, tak więc możesz potrzebować go więcej, ile jednak, pozostaje sprawą otwartą), ale chlorek cezu jest oczywistym „magicznym pociskiem” na raka, który jest skuteczny w bezpiecznym zakresie jego użycia.

Sód, Potas i Cez znajdują się w lewej kolumnie tablicy okresowej pierwiastków i wszystkie są metalami alkalicznymi. Ponieważ wykazują podobne właściwości, ich sole są równie bezpieczne w przypadku spożycia. Oczywiście unikałbym soli litowej, ale nawet ta cię nie zabije choć ma skutki uboczne.
Sól rubidowa też prawdopodobnie leczy raka, nawet lepiej od soli cezowej, ale sól cezowa wymaga spożycia jedynie grama dziennie, a rubidowa jest trudna do zdobycia. Sądzę, że nawet zwykła sól kuchenna ma działanie antyrakowe, gdyż jest oparta na metalu z lewej kolumnie (sodzie).

W każdym przypadku działające leki na raka są legalne w prywatnych licencjonowanych placówkach medycznych w Meksyku i ich działanie nie ma skutków ubocznych, wystarczy tabletka chlorku cezu dziennie i rak zanika w ciągu kilku miesięcy (w przypadkach skrajnych jest znacznie zredukowany w ciągu nawet 2 tygodni). W przypadkach ciężkich powinno się jednak brać go powoli, by uniknąć zatrucia zbyt dużą ilością toksyn z zabitych komórek rakowych, organizm ludzki ma bowiem ograniczoną zdolność do usuwania martwych komórek [dokładnie to samo dotyczy stosowania MMS-a czy zappera, M.P.].

Aby tego uniknąć robi się tam testy krwi, aby ustalić jak szybko ciało może się oczyścić. Generalnie 1 gram dziennie chlorku cezu nie przekroczy dawki maksymalnej, z którą organizm może sobie poradzić. Jednak już 5 gramów dziennie zabija raka zbyt szybko i w krwi zacznie krążyć za dużo martwych komórek rakowych , które nawet mogą zabić leczącego się człowieka.

Tak to działa i jeśli jesteś kontrolowanym idiotą, który uważa, że tego typu informacje powinny być zakazane, to życzę ci powodzenia w chemioterapii i tego abyś dał się dalej rabować płacąc na „leki na raka”. Nie widzę dla takich osób właściwego miejsca w spektrum społecznym, gdyż wiem, że organizacje charytatywne zajmujące się odkrywaniem „leków na raka”, są wszystkie OSZUSTWEM, gdyż lek jest już doskonale znany i wykorzystywany na granicy południowej, co więcej, jest praktycznie darmowy.
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

ODPOWIEDZ