Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Grzybica uogólniona

Kolendra
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek 18 gru 2017, 08:33
x 22
x 19
Podziękował: 309 razy
Otrzymał podziękowanie: 405 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: Kolendra » poniedziałek 22 cze 2020, 19:30

Oj, beadnorsi, współczuję tego bujania się z Candidą :(
Czy tego nie da się utluc raz a dobrze?
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » czwartek 09 lip 2020, 19:49

Widzisz @Kolendra,ja to lubie sie meczyc. :D Podobno schizofrenicy "lubia"swoja chorobe,a ja swoja Candide. :D Ukladam sobie diete i zawsze cos nie tak,zawsze jakies problemiki,itd.Przyzwyczailem sie juz np do snu i ciezko mi,kiedy sie nie wysypiam.Pracuje duzo no i czasu mam malo na wszystko.WU skonczyla mi sie no ale znalazlem wczesniej zamowiony 30% nadtlenek wodoru niestabilizowany.Wlasnie przed chwila pobralem dawke 15 kropli 30% i powiem,ze daje kopa(czuc moc) :D Olej z ostropestu pije codziennie i jakos sie wysypiam.Przez ten czas bez WU strasznie opadlem z sil,czulem zmeczenie jak nigdy.Mimo wysypiania sie ziewalem calymi dniami.Teraz jest lepiej,wiec chyba jestem uzalezniony od WU :D : .Za kilka dni wybieram sie na urlop doladowac witaminke d3,oczywiscie jak nic sie nie wydarzy ciekawego.Mieszkam w powiecie ,w ktorym slynna "fabryka miesa" zanotowala 1500 przypadkow coronawirusa...Szukali ich chlopaki z policji po calej europie bo sie towarzystwo dowiedzialo o zakarzeniach i pouciekalo gdzie pieprz rosnie.Oczywiscie zamkneli caly powiat,nieslychane.Doszlo do tego,ze mieszkancy innych miejscowosci zaczeli wypedzac samochody z naszymi numerami.Niszczono nam lusterka w samochodach,rysowano lakier z napisami "wynocha" itd.Kwarantanna juz sie skonczyla no ale niesmak pozostal.Mam nadzieje,ze w spokoju wyjedziemy i dojedziemy na wakacje.
pozdrawiam @beadnorsi
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » środa 26 sie 2020, 21:22

Witam.Od dwoch tygodni jakos nie jem chleba.Czuje sie dosc dobrze.Moj plan dnia;
1.Wstaje i pije wode z sola.
2.Na sniadanie soda + cytrynian potasu + sok z cytryny
3.Obiad
4.Do 16 sok z buraka,cytryny i jablka
5.Kolacja to salatki,czasami owoce
Dlaczego to pisze?
Kilka dni temu zmiekl mi guz na kregoslupie.Zrobil sie jakis "lejacy"jesli wiecie o co chodzi.Kiedy nacisnalem na niego ,otworzyl sie i wyleciala z niego niesamowicie cuchnaca substancja."Walilo" w calym domu,dzieciaki i zona chodzily w masce.Byl to taki ostry fetor jak przy gazie,nie pamietam teraz jakim.Po pewnym czasie wyleciala jakas "masa",wiec zona pomogla jej wyjsc.Fetor nieziemski.Zrobilismy oczywiscie kilka zdiec.Bede oczywiscie meldowal,jak wyglada sytuacja dalej.pozdrawiam.
0 x



Kolendra
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek 18 gru 2017, 08:33
x 22
x 19
Podziękował: 309 razy
Otrzymał podziękowanie: 405 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: Kolendra » czwartek 27 sie 2020, 12:32

O kurcze, ale przygoda 😱
A podejrzewasz ze od czego Ci ten guz tak zmiękł?
Bo chyba nie zmieniłeś protokołu zażywanych specyfików, nie?
Od dawna go miałeś na kręgosłupie?
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » niedziela 06 wrz 2020, 17:07

Pracuje @Kolendra nad tzn " protokolem zdrowienia" i licze na pomoc z waszej strony.
W protokole tym znajduje sie juz kilka opcji,ktore ukladam w odpowiednim czasie.
Protokol ma na celu pomoc/wyleczenie/odzywienie w jednym.


1.Ranek po przebudzeniu 5-8 godzina-marchewka na masle/olej z ostropestu
2.Sniadanie 8-10-Soda gaszona + cytrynian potasu+sok z cytryny
3.Obiad 12-14-Tlusty posilek + witaminy A;D3;K2;E+zestaw na serce(PQQ+Q-10+PIPERYNA),swieze zoltka jajek kur z wolnego wybiegu+krople jodyny.
4.Swiezy sok z buraka. 14-16 + cytryny+kwasne jablko+witamina C + msm
5.WU+szczypta soli 18-20 (do trzech dawek)

Zostal mi jeszcze boraks,no ale mozna go dodac wlasciwie prawie wszedzie.
Chlorella+spirulina,inulina,lecytyna i inne w zaleznosci od potrzeb i dolegliwosci.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 06 wrz 2020, 20:06

Dzienną dawkę boraksu najlepiej rozcieńczyć w jakiejś ilości płynu (mogą być inne suplementy) i pobierać łykami przez cały dzień. To zapewnia równą podaż i brak jakichkolwiek herxów.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Kolendra
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek 18 gru 2017, 08:33
x 22
x 19
Podziękował: 309 razy
Otrzymał podziękowanie: 405 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: Kolendra » poniedziałek 07 wrz 2020, 09:50

Beadnorsi, a ile tych żółtek pobierasz? I czemu one służą?
Pytam tak pod kątem Taty, bo radziłeś w innym wątku pobieranie tychże.
Pozdrawiam
0 x



wygnany z raju
Posty: 1
Rejestracja: środa 30 wrz 2020, 16:27

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: wygnany z raju » środa 30 wrz 2020, 17:38

Witajcie. Mam poważny problem z grzybicą. Nie próbowałem jeszcze Boraxu. Ktoś wie jak go zdobyć?
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 30 wrz 2020, 20:15

Witaj @wygnany, przede wszystkim przeczytaj uważnie ten temat, znajdziesz tu wiele informacji.
Zależnie od stadium zakażenia grzybicznego, walka z drożdżakami może być długa i sam boraks nie wystarczy, pamiętaj też o jodzie. A boraks jest powszechnie dostępny, wystarczy zagoooglować i wyjdzie największy serwis aukcyjny, który ostatnio się reklamuje w TV i ponoć tam wszystko mają.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » czwartek 01 paź 2020, 15:37

Witam.Kilka dni temu zaatakowalo mnie cos niebywalego.W zasadzie pewny bylem,ze znowu cos nie tak z sercem.Bardzo bylem zdziwiony,poniewaz praktycznie codziennie pije sode + potas,jak rowniez sok z buraka .WU "wychyle" co jakis czas ,wiec wlasciwie nic nie powinno sie stac.Jakies 2 tygodnie temu podczas porannej toalety robilo mi sie nie dobrze badz nie moglem dluzej ustac na nogach,czujac sie jakos slabo.Oczywiscie mijalo po chwili no ale niepokoj pozostal.Kilka dni po tych zdarzeniach poczulem dziwne klucie w klatce piersiowej.Zrobilem sie jakis nadwrazliwy,wyraznie wszystko zaczelo mi dzialac na nerwy.Stresow mam tez bardzo duzo w tym momencie,wiec myslalem,ze to od tego.W sobote zaczela sie jazda,bol w klatce ,krotki oddech,niepokoj itp.Serce walilo mi,jak szalone,lezac na kanapie,trzaslem sie jak galareta.Niedziele spedzilem w lozku,pompujac sie niacyna i taurynianem magnezu.To samo poniedzialek.Pobralem tez WU 2 razy w 2 i 3 dawkach po lyzeczce na szklanke wody.Poprawy brak.Wczoraj,o godzinie okolo 17 rozpoczalem kalibracje WU ,oczywiscie bedac przekonanym,ze cos z sercem nie tak.Poszlo 5 dawek co 15 minut z zegarkiem w reku.Tachykardia,ktora nie dawala mi spokoju od 3 dni,minela.Bezsennosc minela,bol w klatce minal.Mam lekkie zadyszki no ale wracam do sil.Jestem przekonany,ze slynny"koronawirus" zaczail sie i na mnie.U zony czy dzieci brak jakichkolwiek objawow.Oczywiscie ,liczylem sie z tym,ze jak juz to mnie zaatakuje jako pierwszego,wszak atakuje i usmierca ludzi bardzo chorych jak i wiekowych.Pewnosci co do niego nie mam,testow zadnych smiesznych nie robie,patrza sie na mnie i tak z byka,facet w niemczech na ulicy z czapeczka "TRUMP 2020" i koszulka Q-anon to kandydat na odstrzal. :D
pozdrawiam .





















W poniedzialek jak i we wtorek tachykardia dala mi o sobie znac,takiego czegos jeszcze nie mialem.Serce walilo jak OSZALALE,lezalem na kanapie i cale cialo trzeslo sie przez" WALENIE" MOJEGO SERCA.
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » czwartek 01 paź 2020, 15:44

@Kolendra,zoltko kurze ,swieze od kur z wolnego wybiegu to jeden z najwartosciowszych pokarmow jaki znam.Jest tam wszystko co jest potrzebne do stworzenia nowego zycia.
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » czwartek 01 paź 2020, 16:23

Zapomnialem jeszcze o jednym;
Kolejny raz 2 czy 3 dawki WU nic nie zdzialaly,badz byly za slabe.
5 dawek co 15 minut zalatwily sprawe,nie wiem dlaczego akurat 5.
Tydzien temu zaczelo mi piszczec w uszach jakos bardziej intensywnie-znak,ze cos nadchodzi.
Dzis pobolewa mnie glowa,wiec tradycyjnie poprawie kolejnymi 5-cioma dawkami WU w kalibracji.
Dam znac co i jak.
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » wtorek 23 lut 2021, 22:35

Podsumowanie glowne tego wszystkiego co ostatnio przeszedlem zrobie tutaj.

Dusznosci powrocily,wzdecia powrocily,bole glowy.
Dolaczyly palpitacje serca i bole w klatce piersiowej promieniujace do lewej reki.
Wystraszylem sie nie na zarty. :(
Nie moge przeciez robic kalibracji witamina C codziennie do konca zycia. :o

Wszystkie Kalibracje pomogly na krotko badz wcale.Usiadlem przy stole w kuchni i zastanawialem sie o co w tym wszystkim chodzi.


Po pierwsze;pomaga kalibracja Witamina C i to tylko wtedy,kiedy biegunka wywali Candide.
Po drugie;gazy sa bardzo cuchnace,po lewatywie z sody gina,czyli Candida ubita.
Po trzecie;caly problem wraca po dwoch/trzech dniach i to samo.Czyli Candida powraca;

Rozwiazanie odkrylem 3 czy 4 dni temu,jest bardzo proste.Candida rozrastala sie po kazdej lewatywie poniewaz zepomnialem o probiotyku wlasnie po ostatnich lewatywach z sody.Kiedy przypomnialem sobie o nim niedawno,oczywiscie zaczalem stosowac .Niewiarygodne,jak moj stan zaczal sie poprawiac z godziny na godzine.Znalazlem moj lekko przeterminowany probiotyk polecany przez Sircusa,"prescript-assist".Biore 2 kapsulki na raz dziennie.Kaszel ,gazy,dusznosci minely.Kalibracji C tez nie musze robic.

dr.Ogulow nie mial racji,lewatywa z sody czysci wszystko z jelit lacznie z dobrymi bakteriami i bez ich uzupelniania na biezaco moze sie to skonczyc tragicznie.
Nie myslalem,ze mozna dostac palpitacji z braku bakteri w jelicie,a jednak jak sie nad tym zastanowic to jest to tak proste i oczywiste,bo kto wyprodukuje te wszystkie witaminy np B jak nie one?

Dzis biore po kilka razy dziennie 100 mg niacyny +100 mg tiaminy+ 400 mg magnezu.Czuje sie bardzo dobrze,jak dobrze ,ze juz moge oddychac pelna piersia.Wspaniale uczucie.
Przez tak glupi blad mozna sobie zdrowie zniszczyc.
0 x



zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: zdro » środa 24 lut 2021, 10:13

Bierzesz "ziemny" produkt.
Sa rozne opinie na ten temat. Sam stosuje z przerwami Just Thrive, 4 ziemne szczepy tylko.
Biore rowniez nonstop Saccharomyces boulardii 5 miliardow i taki jeden co ma 25 szczepow w tym boulardii 0.5 miliarda.

Jestem zdania i moj organizm mi to juz wiele razy potwierdzil, ze lepiej z naturalnych zrodel dostarczac zwiazki odzywcze. Dla witaminy C stosuje acerole, dla b complex z wyjatkiem b12 (pokarm odzwierzecy) platki drozdzowe. Omegi tez bardzo wazne i biore niezjadczaly olej rybi i czesto jem sardynki, szprotki czy lososia.

Dobrze jest zastosowac germanska medycyne bo to tez duzo od umyslu zalezy. Nierozwiazany konflikt i tak czlowiek walczy z wiatrakami.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

dom90
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2016, 18:11
x 1
Otrzymał podziękowanie: 19 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: dom90 » niedziela 19 wrz 2021, 13:09

Dzień dobry, od 10 lat cierpię za problemy z układem pokarmowym. Od 4 miesięcy mam problemy z infekcją pochwy, wszystko co stosuje jest jeszcze gorzej. Podejrzewam, że może to być przerost candidy, nie tylko w pochwie, ale także w cały układzie pokarmowym( nawracające nadżerki żoładka, infekcje pochwy, pęcherza, stany zapalny, zgaga, jelito przelewanie gazy itp. setki lekarzy i żaden nie wie jak mi pomóc) Kupiłam ostatnio probiotyk vivomix i on dosłownie zniszczył moje jelita, od dwóch tygodni okropnie bolą, cały pracują, przelewanie, nabrzmiałe. Czy może to być reakcja Herxheimera na ten probiotyk? Proszę o pomoc.
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » niedziela 19 wrz 2021, 20:45

Witam.Przeczytalas temat? Od wczoraj WU ,po niej witamina C.Jakies szczegoly?
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » niedziela 19 wrz 2021, 22:19

http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtop ... start=3275


Popatrz na gniazdo Candidy,w innym temacie. ;)
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » niedziela 19 wrz 2021, 22:29

Kup olej z ostropestu plamistego i od zaraz lyzka stolowa na czczo,po gora dwoch dniach bole jelit mina.Wtedy mozesz tak jak ja,oczyszczac jelita.Najlepsza jest oczywiscie lewatywa,no ale mam kolejna rewelacje od Waltera Lasta.

Do szklanki wody (naljlepiej 0,5) wsypujesz pol malej lyzeczki sody,dodajesz 5 kropel plynu lugola,dosypujesz lyzeczke psylium i wypijasz na czczo.
Soda blokuje kwasy zoladkowe,wiec lugola przenoszona w psylium w stanie nienaruszonym przechodzi przez jelita niszczac Candide.Psylium pecznieje i oblepia Candide,zmiekczajac sciany/gniazda Candidy.
1 x



Awatar użytkownika
Rebelia
Posty: 159
Rejestracja: wtorek 23 lut 2021, 15:30
x 18
x 26
Podziękował: 291 razy
Otrzymał podziękowanie: 340 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: Rebelia » piątek 01 paź 2021, 11:33

beadnorsi pisze:
niedziela 19 wrz 2021, 22:29
...
Do szklanki wody (naljlepiej 0,5) wsypujesz pol malej lyzeczki sody,dodajesz 5 kropel plynu lugola,dosypujesz lyzeczke psylium i wypijasz na czczo.
Soda blokuje kwasy zoladkowe,wiec lugola przenoszona w psylium w stanie nienaruszonym przechodzi przez jelita niszczac Candide.Psylium pecznieje i oblepia Candide,zmiekczajac sciany/gniazda Candidy.
Baaardzo ciekawy sposób, zaintrygował mnie.
Jak często/długo trzeba stosować tę metodę aby pozbyć się candidy z jelit?
0 x


"Przypływ - odpływ, fala za falą wieczną mantrę morze nuci. Przypływ - odpływ, oddech czasu co odeszło kiedyś wróci"

beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » piątek 01 paź 2021, 20:01

Jestem w trakcie ,niestety nie moge codziennie pic,poniewaz gorzej spie po tym misz maszu.Walter Last pisze o pieciodniowym popijaniu tej mikstury,po ntym terminie bierzemy sol gorzka,lub cos innego i prowokujemy biegunke,zeby obumarle grzyby wywalic z jelit

Ja stosuje ta nowosc w celu zmniejszenia/wybicia candidy z jelita cienkiego.Lewatywa zas mozna oczyscic jelito grube.
0 x



Awatar użytkownika
Rebelia
Posty: 159
Rejestracja: wtorek 23 lut 2021, 15:30
x 18
x 26
Podziękował: 291 razy
Otrzymał podziękowanie: 340 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: Rebelia » sobota 02 paź 2021, 09:18

beadnorsi pisze:
piątek 01 paź 2021, 20:01
Jestem w trakcie ,niestety nie moge codziennie pic,poniewaz gorzej spie po tym misz maszu.Walter Last pisze o pieciodniowym popijaniu tej mikstury,po ntym terminie bierzemy sol gorzka,lub cos innego i prowokujemy biegunke,zeby obumarle grzyby wywalic z jelit

Ja stosuje ta nowosc w celu zmniejszenia/wybicia candidy z jelita cienkiego.Lewatywa zas mozna oczyscic jelito grube.
Bardzo Ci dziękuję Beadnorsi za ten przepis. Wydaje się być logiczny. Ja zamiast Lugola biorę codziennie 10 kropli jodyny, więc zrobię tak;

do szklanki letniej wody wsypię pół łyżeczki sody, ochrzczę to 10 kroplami jodyny i dodam łyżeczkę Psyllium. Wypiję na czczo przez 5 dni, bo i tak źle sypiam z powodu klimakterium :( a biegunkę post factum spowoduję witaminą C bo nie cierpię gorzkiej soli.
AMEN :D
0 x


"Przypływ - odpływ, fala za falą wieczną mantrę morze nuci. Przypływ - odpływ, oddech czasu co odeszło kiedyś wróci"

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 02 paź 2021, 21:54

Rebelia pisze:
sobota 02 paź 2021, 09:18
bo i tak źle sypiam z powodu klimakterium :(
jakby coś, przerabiam teraz....:
adaptogen
https://musclepump.pl/blog/korzen-maca-wlasciwosci.html
4. Może pomóc złagodzić objawy menopauzy.
Menopauza jest definiowana jako czas w życiu kobiety, kiedy miesiączki trwale zatrzymują się.

Naturalny spadek estrogenu, który występuje w tym czasie, może powodować szereg nieprzyjemnych objawów.

Należą do nich uderzenia gorąca, suchość pochwy, wahania nastroju, problemy ze snem i drażliwość.

W jednym z czterech badań przeprowadzonych u kobiet po menopauzie stwierdzono, że maca pomógł złagodzić objawy menopauzy, w tym uderzenia gorąca i przerwany sen (10).

Ponadto badania sugerują, że maca może pomóc chronić zdrowie kości.
Kobiety mają większe ryzyko osteoporozy po menopauzie od pozostałych osób (11, 12, 13).
http://www.postepyfitoterapii.pl/wp-con ... 73-183.pdf
Zastosowanie roślin leczniczych w menopauzie. Cz. II
ciekawy pdf, polecam.
maca kg można zakupić za 50 pln.

warto:
http://rozanski.ch/forum/index.php?topic=895.0
Pluskwica – Cimicifuga w fitoterapii.
https://rozanski.li/456/pluskiwca-cimic ... toterapii/
z komentarzami

nie ma tematu o menopauzie, trzeba założyć chyba ;)

na sen doskonała wit.D, rumianek, można melatoninę popróbować.
o lampce czerwonego wina nie wspomnę, bo oczywistość :D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Rebelia
Posty: 159
Rejestracja: wtorek 23 lut 2021, 15:30
x 18
x 26
Podziękował: 291 razy
Otrzymał podziękowanie: 340 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: Rebelia » niedziela 03 paź 2021, 10:57

grzegorzadam pisze:
sobota 02 paź 2021, 21:54
Rebelia pisze:
sobota 02 paź 2021, 09:18
bo i tak źle sypiam z powodu klimakterium :(
.....

nie ma tematu o menopauzie, trzeba założyć chyba ;)

na sen doskonała wit.D, rumianek, można melatoninę popróbować.
o lampce czerwonego wina nie wspomnę, bo oczywistość :D
Bardzo dziękuję za rady @GA ale niestety nie mogę brać niczego na złagodzenie objawów menopauzy, bo wszystkie te substancje podbijają estrogen a ja mam raka piersi :cry:
Wit. D i melatoninę biorę w końskich dawkach.

Temat klimakterium i menopauzy założyć trzeba koniecznie!
0 x


"Przypływ - odpływ, fala za falą wieczną mantrę morze nuci. Przypływ - odpływ, oddech czasu co odeszło kiedyś wróci"

beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » niedziela 03 paź 2021, 11:44

Na sen jak i na Candide,w tam na raka polecam WU 1 lyzeczka na szklanke wody o godzinie 18 kazdego dnia.

Na raka piersi lugola/jodyna + olej kokosowy(smarowanie)+dmso(swietnie rozpuszcza jod)Olej kokosowy zapobiega oparzeniom /podraznieniom ,ktore MOZE spowodowac jod,dmso przeniesie jod do guza.
Same guzy maga byc spowodowane brakiem jodu.
0 x



Awatar użytkownika
Rebelia
Posty: 159
Rejestracja: wtorek 23 lut 2021, 15:30
x 18
x 26
Podziękował: 291 razy
Otrzymał podziękowanie: 340 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: Rebelia » niedziela 03 paź 2021, 13:56

beadnorsi pisze:
niedziela 03 paź 2021, 11:44
Na sen jak i na Candide,w tam na raka polecam WU 1 lyzeczka na szklanke wody o godzinie 18 kazdego dnia.

Na raka piersi lugola/jodyna + olej kokosowy(smarowanie)+dmso(swietnie rozpuszcza jod)Olej kokosowy zapobiega oparzeniom /podraznieniom ,ktore MOZE spowodowac jod,dmso przeniesie jod do guza.
Same guzy maga byc spowodowane brakiem jodu.
Chodzę na ozonoterapię, więc WU nie potrzebuję (chyba, że do uszu ;) )

Jodynę piję jak szalona ale zewnętrznie też zastosuję w/g Twoich wskazówek - dzięki.
0 x


"Przypływ - odpływ, fala za falą wieczną mantrę morze nuci. Przypływ - odpływ, oddech czasu co odeszło kiedyś wróci"

ODPOWIEDZ