Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Grzybica uogólniona

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 12 cze 2017, 13:15

Boraks i jodek potasu (mangan, lit):

TARGETED INDIVIDUALS - THE MISSING LINK BETWEEN THE FUNGAL INFECTION AND ELECTRONIC HARASSMENT

https://youtu.be/DPQO-4I7eKE
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 17 cze 2017, 19:34

Grzybica (drożdzyca, kandyzdoza, candida) – jak oczyścić jelito w jeden dzień bez diety

Obrazek

Wielu z nas stosuje przeróżne diety aby pozbyć się nadmiaru grzybów ( grzybica, drożdżyca, kandydoza) w naszych jelitach i aby odbudować florę bakteryjną. Efekt pojawia się po kilku tygodniach, a dieta wymaga wyrzeczeń często trudnych do udźwignięcia dla zwykłego człowieka jak zrezygnowanie zupełne z wszystkiego co zawiera cukry, węglowodany i odżywianie niemal samym białkiem co też nie jest zdrowe o czym dobrze już wiemy z przykładu diety Dukana.

Ja wolę sposoby bardziej radykalne dlatego stosuję miksturę z boraksu. Robię to raz na jakiś czas, a konkretnie gdy pojawią się objawy takie jak wzdęcia, gazy, przelewanie po zjedzeniu moich ulubionych ziemniaczków. Po zastosowaniu mikstury z boraksu objawy natychmiast ustępują, a zawartość jelita szybko zostaje wydalona. Po oczyszczaniu jelita stosuję bakterie w postaci dobrego jogurtu z bogatym spectrum dobroczynnych bakterii i kefiru.

Po pozbyciu się nadmiaru drożdży przechodzę do gojenia ścian jelit ziołamiwdrażamy herbatką z liści borówki brusznicy, którą piję może dwa razy w tygodniu lub spożywam dwa razy w tygodniu czarne jagody. Oba produkty działają gojąco na ściany jelit.

Uwaga! Boraks powoduje podwyższenie estrogenów u kobiet i testosteronu u mężczyzn.
Dlatego kobiety z autoagresją lub dominacją tego hormonu nie powinny stosować boraksu bez regulacji hormonów a konkretnie przy niskim testosteronie i progesteronie, aby móc korzystać z dobrodziejstw boraksu należy podwyższyć te dwa hormony.
Tak samo np. mężczyźni z prostatą, którzy powinni unikać podwyższania testosteronu powinni stosować miksturę wraz ze specyfikami obniżającymi poziom testosteronu, np. tofu sojowe i palma sabalowa. Również kobiety w ciąży nie powinny zażywać boraksu.

Boraks jest przez zwolenników medycyny konwencjonalnej przesadnie napiętnowany jako szkodliwy, a przez zwolenników medycyny alternatywnej przesadnie zachwalany.
Jaka jest prawda? Osobiste spostrzeżenia prowadzą mnie do tego, iż prawda jest po środku i boraks w dużych dawkach lub nieumiejętnie stosowany jest szkodliwy, a w bardzo małych dawkach umiejętnie stosowany z uwzględnieniem zachowania prawidłowego bilansu hormonów jest wręcz wspaniały.
W niektórych krajach dostępne są suplementy z minimalną ilością boru, który jest pierwiastkiem potrzebnym naszemu organizmowi.

Mikstura z boraksu na oczyszczanie jelit:

Jaka to odpowiednia dawka dla osoby 60 kg wagi? Ponieważ ciężko o rzetelne dane w tym zakresie to ja stosuję dawkę naprawdę bardzo minimalną wręcz znikomą ale skuteczną.
Malutka szczypta boraksu dwa razy dziennie dodana do kawy, herbaty, ziół lub wody – tak jak byśmy chcieli odrobinę nasz napój „posolić” boraksem. Patrz zdjęcie załączone do artykułu.

Ponieważ nie dysponujemy miligramowymi wagami to postarałam się nieco zmierzyć moją szczyptę. Moja kuracja boraksowa trwa najczęściej około 3 dni.

Jeśli przy stosowaniu boraksu zadbam o właściwe zbilansowanie hormonów to nie tylko oczyszczę swoje jelita zwłaszcza z nadmiaru drożdży Candida zwłaszcza Candida albicans ale i zredukuję bóle mięśni ( fibromialgia ), bóle stawów, bóle kości oraz polepszę pamięć, a także samopoczucie i kondycję fizyczną organizmu.
Np. kobiety o wysokim progesteronie i testosteronie nie będą potrzebowały niczego bilansować aby uzyskać pozytywny efekt, natomiast kobiety o przewadze estrogenów muszą wpierw zbilansować hormony.

Świetnym kompanem dla boru jest jod i magnez dlatego chętnie je dołączam do kuracji boraksem.

agwaya@yahoo.com


https://vrota.pl/2016/10/grzybica-drozd ... bez-diety/
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 10 lip 2017, 23:08

Jak pozbyłam się infekcji grzybiczej w 9 dni: prosty sposób, który działa w 100%.

Obrazek

Witajcie! To znowu ja! Chcę się podzielić z wami moim szczęściem, wreszcie pozbyłam się okropnej choroby, przez którą bardzo cierpiałam. Wciąż pamiętam okropności, przez które musiałam przejść, zanim dowiedziałam się o tej wspaniałej metodzie. Okazało się, że grzybicę można wyleczyć w zaledwie 7-9 dni.

Około rok temu napisałam post na blogu, w którym opowiadałam wam, jak moje życie zmieniło się w koszmar. Mam 37 lat i jestem dość atrakcyjną kobietą, która bynajmniej nie narzeka na brak adoratorów. Ale jak tylko się do kogoś zbliżyłam, od razu uciekał ode mnie tak szybko jak się da. Wszystko przez infekcję grzybiczą na paznokciach moich stóp. Na początku ukrywałam ją pod grubymi skarpetami, ale z czasem pojawił się obrzydliwy smród. Do tego doszło okrutne swędzenie i łuszczenie skóry, pogarszające się z dnia na dzień. To było nie do zniesienia.

Przez ostatni rok próbowałam wszystkiego, co wpadło mi w ręce. Straciłam rachubę, ile pigułek i leków przyjmowałam. Albo przynosiły poprawę na krótki czas, albo nie działały wcale. Smutne jest to, że lekarze nie wiedzieli, jak mi pomóc i sugerowali, bym próbowała strasznie drogich pigułek, które mają mnóstwo efektów ubocznych. Nie pozostało mi nic innego jak tylko sprzedać samochód i kupić pełną kurację niemieckich leków przeciwgrzybicznych. Drugiego dnia przyjmowania tych środków, wystąpił u mnie silny ból wątroby. Tego dnia postanowiłam, że będę nieatrakcyjna, ale przynajmniej żywa.

A oto środek, który ocalił mnie przed infekcją grzybiczą. Tania metoda

Rozwiązanie pojawiło się niespodziewanie. Dawna znajoma powiedziała mi o certyfikowanej pedikiurzystce, która miała pomóc mi ukryć tę okropną przypadłość. Zwykle nie przyjmuje klientów z infekcją grzybiczą paznokci, ale udało mi się ją przekonać, kupując nowe narzędzia, które mogła zastosować na moich stopach. Gdy spojrzała na moje paznokcie, poradziła mi, żebym wypróbowała maść przeciwgrzybiczną o nazwie Fresh Fingers . Powiedziała, ze mój problem powinien rozwiązać się w ciągu tygodnia i że powinnam wtedy do niej wrócić. Wspomniała też, że najlepiej zamawiać ten produkt tylko z oficjalnej strony dostawcy, dzięki czemu uniknę zakupu podróbki, która mogłaby jedynie zaszkodzić.

Obrazek

Mówiąc szczere, nie uwierzyłam jej od razu. To wszystko brzmiało jak żart i bałam się, że znów będę zawiedziona. Ale natknęłam się na mnóstwo pozytywnych opinii o tym produkcie i zdecydowałam się wypróbować krem Fresh Fingers . Poza tym, kosztuje bardzo niewiele, a ja w gruncie rzeczy nie miałam nic do stracenia.

Moja paczka przyszła szybko. Od razu ją otworzyłam i zaczęłam czytać wskazówki dotyczące stosowania. Oto oczekiwane efekty działania tego produktu:

Wyniszcza grzybice w krótkim czasie: 7-9 dni. Całkowicie odbudowuje uszkodzoną skórę i powierzchnię paznokci.
Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Przynosi skórze ukojenie i odżywia ją za pomocą witamin i minerałów.
Ma silne działanie zapobiegawcze. Przeciwdziała nawrotom infekcji grzybiczej.
Natychmiast eliminuje pocenie i brzydki zapach stóp, usuwając przyczyny tych dolegliwości.
Redukuje opuchliznę i reguluje krwiobieg.
Przywraca skórze elastyczność i zdrowy wygląd.
Spowalnia procesy starzenia dzięki rzadkim naturalnym antyoksydantom.

Infekcja grzybicza zniknie na zawsze. Zauważalne efekty po zaledwie 3 dniach.


Zacząłem stosować krem Fresh Fingers tak jak napisali w ulotce i na stronie internetowej oficjalnego dostawcy Stosowałam go dwa razy dziennie: rano przed pracą i wieczorem przed snem. Powiem wprost, wcale nie oczekiwałam żadnych cudownych efektów. Ale już na koniec pierwszego dnia, nie mogłam się nadziwić. Po raz pierwszy od bardzo długiego czasu nie czułam żadnego przykrego zapachu po zdjęciu butów. Skarpetki były suche, a zaczerwienienie prawie całkowicie zniknęło. Ten krem zdziałał cuda!

Trzeciego dnia stosowania kremu Fresh Fingers udało mi się całkowicie pozbyć zaczerwienienia i łuszczącej się skóry. Wszystkie zarażone miejsca zostały wyleczone szybciej niż mogłam sobie zamarzyć. A co najważniejsze, uszkodzona płytka paznokcia wreszcie zaczęła się regenerować. Dziewiątego dnia na moich stopach dosłownie nie było śladów grzybicy, z którą męczyłam się od wielu lat. Ta brzydota, smród i czerwona łuszcząca się skóra – wszystko zniknęło. Moja skóra całkowicie się zregenerowała, stała miękka, gładka i odżywiona.

Obrazek

Byłam też zupełnie zaskoczona faktem, że ten przeciwgrzybiczny krem Fresh Fingers zawiera wyłącznie naturalne składniki. A także silne antyoksydanty, które pomagają odmłodzić skórę i zapobiegają starzeniu się. Jeżeli stosujesz go w celach prewencyjnych, wówczas ryzyko wystąpienia infekcji grzybiczej jest praktycznie zerowe.

Teraz wreszcie czuję się świetnie. Nie mam powodów do zmartwień. Moje życie osobiste także uległo znaczącej poprawie, gdyż nie mam już się czego wstydzić. Pozwólcie, że zdradzę wam również sekret. Krem Fresh Fingers można także stosować do pielęgnacji dłoni. Wywoła on te same efekty odmładzające, jak każdy inny wysokiej jakości krem do rąk.

Proszę was tylko, byście zmówili ten produkt z oficjalnej strony dostawcy . Wokół aż roi się od oszustów. Jeśli skorzystacie z podanego linka, ochronicie się przed pogorszeniem swojego stanu zdrowia i utratą pieniędzy.

Dziękuję za uwagę drodzy Czytelnicy. Mam nadzieję, że moja historia wam pomoże i uchroni przed błędami, które kiedyś sama popełniłam. Kto by pomyślał, że cały rok będzie musiał minąć, zanim znajdę rozwiązanie swojego problemu i wyleczę infekcję w ciągu zaledwie półtora tygodnia. Poleciłam ten krem nawet mojej mamie, żeby mogła pozbyć się zaawansowanej infekcji grzybiczej paznokci u stóp, z którą walczyła od lat. Wyobraźcie sobie, że zajęło jej to 13 dni. Całkowite wyleczenie zaawansowanej infekcji zazwyczaj zajmuje nieco więcej czasu.

Obrazek

http://pl.fungalor.com/azygnndubc/Funga ... AAE4_W0YgA


http://www.pcregnow2.com/azekhiscjq/fun ... AAE4_W0YgA
0 x



Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 155 razy
Otrzymał podziękowanie: 1894 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: barneyos » wtorek 11 lip 2017, 10:36

Chyba jednak reklama. Porównajcie zdjęcie górne i dolne - to nie te same stopy - zupełnie różne kształty płytki paznokci.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 11 lip 2017, 11:01

Skład Fresh Fingers to następujące składniki:

Klimbazol – łagodzi swędzenie, niszczy komórki zarażone grzybem i hamuje powstawanie nowych. Składnik jest jednym z bardziej popularnych środków na rynku stosowanym w walce z grzybicą. Dodatkowo klimbazol zwalcza wszystkie rodzaje grzybicy, dlatego Fresh Fingers jest tak uniwersalnym produktem. Poza tym jest to środek stosowany również przy grzybicy paznokci i zapewnia całkowite leczenie zaatakowanych przez grzyby stóp.
Farnesol – hamuje wydzielanie potu oraz zmiękcza skórę. Przy grzybicy należy zapobiegać potliwości stóp, ponieważ w wilgotne środowisko sprzyja rozwojowi grzybów.
Witamina E – niweluje łuszczenie się skóry. Dzięki temu stopy wyglądają na zdrowe i odżywione. Znikają zaczerwienienia i plamki.
Olejek eteryczny – wywołuje efekt chłodzenia i świeżości, nadaje przyjemny zapach stopom. Olejek przynosi natychmiastową ulgę przy uczuciu swędzenia i pieczenia.
Skład preparatu jest w 100% naturalny i nie zawiera żadnych substancji szkodliwych, ani alergicznych. Jest bezpieczny w stosowaniu, a jego producent zapewnia o skuteczności w leczeniu.

Reklama jak nic i oczywiście cudowna promocja
129 ZŁ
stara cena 258 ZŁ

169 ZŁ stara cena 338 zł

:D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

kupfer
Posty: 342
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 321
x 40
Podziękował: 1075 razy
Otrzymał podziękowanie: 610 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: kupfer » niedziela 23 lip 2017, 11:52

Witam.
Po zdiagnozowaniu testem VEGA i EAV i zlikwidowaniu przywry wątrobowej(do przyzwoitego poziomu) zapperem u pani specjalistki,pojawił się nadmiar grzybków typu helicobacter pyroli,salmonella,herpes simplex i alfa toksyna.Pani operator sugeruje że być nadmiar grzybków powstał po zlikwidowaniu nadmiaru pasożytów,ale faktem jest; muszę się tego pozbyć.Od kilku dni stosuje według zaleceń 3 razy dziennie po 2 krople olejku oregano,straszne świństwo,picie nafty to nic w porównaniu z tym.Pani zaleciła również picie i jedzenie kiszonych ogórków i kapusty,czego nigdy nie lubiłem a było moim błędem życiowym,ale nie widzę żadnego problemu żeby to czynić,ogórki z własnego ogródka są.Zaleciła również probiotyk z zawartością lacidobaccilus acidophilus i bifidobacterium longum oraz żel lub sok z aleo vera.I tu jest problem ponieważ jest to drogie dobrodziejstwo,albo konserwowane chemicznie,albo pasteryzowane.Nie wiem co robić,na pewno nie konserwanty,nie wiem ile witamin jest zniszczonych w procesie pasteryzacji(podają różnie 85-95 st.przez 15 s.),czy warto to kupować.Szokują informacje typu:naturalne konserwanty benzoesan sodu (E 211) i sorbinian potasu (E 202).Z tego co wiem naturalny w owocach o warzywach jest kwas benzoesowy( E 210) i kwas sorbinowy(E 200).E 211 i E 202 to sole tych kwasów nie występujące w naturze,choć kilku "mądrych' profesorów powtarza ta bzdurę ze stron producentów.Tak na marginesie są inne drobne bzdury,typu naturalny konserwant pozyskany z jarzębiny europejskiej=nie ma takiego gatunku jarzębiny ,ściślej jarzębu,ale to rzeczy zawodowe,znam się na tym. ;)
Pozdrawiam.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 23 lip 2017, 12:49

Witaj @kupfer na naszym forum. Staramy się tutaj nie tyle o jakąś dyscyplinę, ale raczej tematyczny porządek, co i tak jest bardzo trudne, bo zwykle trudno jest napisać coś, co dotyczyłoby ttyko jednego tematu.

Ja bym nie kupował aloe vera, nie wiem co było celem ordynacji tego specyfiku.
Uważam, że 2 łyżki zmielonego świeżo siemienia lnianego rano i wieczorem zastąpi ten aloes z dużą nawiązką.
1 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 23 lip 2017, 13:16

Pani operator sugeruje że być nadmiar grzybków powstał po zlikwidowaniu nadmiaru pasożytów,ale faktem jest; muszę się tego pozbyć.

Ma rację, Clark, Siemionowa też na to wpadły po czasie...
Natychmiast po likwidacji robali grzyby się rozpierają, ich likwidacja nie jest prosta.
Żywią się rtęcią, żelazem.. Warto sprawdzić ich poziom przy okazji, wtedy selen, krzem
bardzo mogą pomóc. Clark popierała metodę ''głodzenia'' robaków'', skomplikowany temat.
Siemionowa poleca mykoczist czyli nalewkę glistnikową, łatwa do zrobienia teraz.

PS.
I jeszcze doskonałe na to - płyn Lugola i woda utleniona czyli WU:
viewtopic.php?f=17&t=1182&hilit=lugola
viewtopic.php?f=17&t=455&hilit=woda

PS:

Zaatakowała mnie grzybica paznokci.
Grzybica ustąpiła dopiero podczas mojego eksperymentu z witaminą D3.

viewtopic.php?f=17&t=1190&p=72451&hilit=%C5%82uszczyca#p72451
1 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

kupfer
Posty: 342
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 321
x 40
Podziękował: 1075 razy
Otrzymał podziękowanie: 610 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: kupfer » niedziela 23 lip 2017, 20:56

Dzięki za szybkie odpowiedzi i porady,jestem głęboko poruszony tą kulturą wypowiedzi. :)
Tam gdzie ostatnie lata bywałem,wyzywanie i niecenzurowane słowa,przekupstwo administratora ze strony firm ,było na porządku dziennym.
Blu,ten soczek ma zadziałać wraz z probiotykiem i kiszonkami w zasiedleniu "dobrych bakterii" w jelicie grubym,badanie wykazało zbyt małą ilość.
Grzegorz,płyn Lugola biorę od ponad roku 4-8 kropli dziennie,WU 2 razy po łyżeczce( ok.30 kropli) niestabilizowana 3%,codziennie szklanka świeżego soku z pokrzywy leśnej,sam zbieram,do tego minerały,magnez,selen,cynk,molibden,msm,witamina c,k2+d3,b-complex,beta karoten wszystko bez chemii tu kupuję
https://www.vitaminexpress.org/de/
Jeśli chodzi o zdrowie nie oszczędzam na tanich produktach,te wiadomo zawierają sztuczne dodatki,więc sok bym kupił,tylko myślę że to robienie kasy przez dystrybutora,skoro pasteryzowane to chyba nie wiele daje.
Mam niewielkie kilkumiesięczne doświadczenie w piciu nafty i oryginalnej benzyny Pauly Gauner,ale to w innym wątku gdzie niektórych zaskoczę moimi opowieściami.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 23 lip 2017, 22:17

U nas na ewentualne reklamy mamy jeden temat "To polecam...", forum na niczym nie zarabia. Jest po prostu platformą informacyjną i komunikacyjną o nieograniczonym spektrum zainteresowań.

W kwestii przywrócenia równowagi bakteriologicznej traktu trawiennego pan Michał Tombak poleca w swojej książce
1 ząbek czosnku 2 godz. po kolacji przez 2 tygodnie. I gwarantuje zadowolenie używającego tego sposobu mimo pieczenia podczas przeżuwania i zapachu po nim, z którym zresztą łatwo sobie poradzić.
Jest tam jeszcze dla traktu trawiennego kuracja imbirowa, też dobra. Wszystko w książce "Jak żyć długo i zdrowo".
1 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

zaornakasia
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 24 lip 2017, 08:44
x 1
Otrzymał podziękowanie: 7 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: zaornakasia » poniedziałek 24 lip 2017, 08:49

nadmierna populacja grzybów w naszym organizmie i bez względu na to czy jest to jelito czy jest to skóra jest spowodowana zbyt małą ilością zdrowych bakterii w jelitach
1 x



kupfer
Posty: 342
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 321
x 40
Podziękował: 1075 razy
Otrzymał podziękowanie: 610 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: kupfer » poniedziałek 24 lip 2017, 20:04

Witam.
Tak zgadza się zaornakasia,dlatego muszę ten probiotyk
https://www.vitaminexpress.org/de/probi ... ka-kapseln
+kiszonki,sok z aleosu też wypróbuję niech stracę,oczywiście pasteryzowany bez chemii. ;)
Blu,prof.Tombaka przerabiałem 2 lata temu na początku mojej zabawy w lekarza.Może i skuteczna terapia,ale zbyt drastyczna moim zdaniem,trudno to strawić i nie chodzi tu o zapach,ten mi nie przeszkadza.Kiedyś robiliśmy z żona kurację oczyszczającą sokiem jabłkowym według tegoż profesorka,mi nic nie było ,żona dostała ostrej biegunki. :?
Ciekawy jest wpis z 1 strony,wiele rzeczy się zgadza w moim przypadku.
Muszę to wszystko dokładnie poczytać,mam wiele rzeczy do przekazania,ale zawsze coś ciekawego znajdę na tym forum i czytam do późna,ale z czasem to opanuję.
Pozdrawiam.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 24 lip 2017, 20:37

Tombak profesora teraz ma, ale nie ma to nic wspólnego z książkami, które pisał 20 lat temu.
Książka wprawdzie stara i ta kuracja rzeczywiście drastyczna.
Jednak w przywracaniu równowagi bakteriologicznej traktu trawiennego, powiedziałbym daje efekt piorunujący i w/g mnie nie ma porównania z czymkolwiek innym.
Robi to poprzez ubijanie patologicznej flory, ale naprawia również różne wżery itp. W efekcie probiotyków nie potrzeba, wystarczą te kiszonki i ewentualnie kwaśne mleko, ale od krowy, a nie z mleczarni.
Nie chodzi o to abym Tombaka promował, bo z mojego punktu widzenia też popełnia w swoich publikacjach czasem błędy, ale akurat efektywność tej kuracji jest nie do przeskoczenia.
1 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

kupfer
Posty: 342
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 321
x 40
Podziękował: 1075 razy
Otrzymał podziękowanie: 610 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: kupfer » wtorek 25 lip 2017, 09:37

Witam.
Zgadzam się z tobą na 100% i nie mam nic przeciwko prof.Tombak,ale żeby zjeść 2 ząbki czosnku nawet tego najsłabszego(białego),trzeba mieć moim zdaniem absolutnie zdrowy żołądek,a ja nigdy badań w tym zakresie nie robiłem,wrzodów nie mam,codziennie zakwaszam żołądek lekko octem jabłkowym i sokiem z cytryny,ale zrobię próbę tylko czosnku z ogródka brak,więc trzeba kupnym.W ogóle w moim ponad 50-cio letnim żywocie bardzo rzadko bywałem w szpitalu bądź u dochtore,od zawsze wiedziałem że to nic dobrego nie wróży. :D Jak dobrze pamiętam profesor pisze że można zjeść z kawałkiem suchego chleba jak nie da rady sam czosnek.Nikogo tu o nic nie posądzam,wiedziałem od pierwszego czytania że to forum nic nie sprzedaje a ludziom nie znających się na medycynie jak ja pomaga bezinteresownie.Ty blu,należysz moim zdaniem do tych najbardziej pożytecznych,twoja wiedza w dziedzinie medycyny jest przeogromna,jeśli nie jesteś lekarzem jak twierdzisz,to hyle czoła do kolan,nie wiem skąd tej wiedzy nabrałeś. :?:
Pozdrawiam.
0 x



zdro
Posty: 725
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 802 razy
Otrzymał podziękowanie: 744 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: zdro » wtorek 25 lip 2017, 19:02

Wyczytalem, ze przy zaburzonej florze bakteryjnej powodowanej przez grzyby organizm ma problem w przetwarzaniu i eliminacji szczawianow. Odkladaja sie one wtedy w organizmie min. w postaci kamieni nerkowych. Oslabiaja rowniez uklad odpornosciowy przez co tak trudno sie pozbyc przerostu konsumujac produkty w nie bogate. W moim przypadku sie to zgadza bo sporo juz eksperymentuje z dieta i nasilaja sie u mnie symptomy jak zjem za duzo daktyli, kasze grzyczana, ziemniaki, nie mowiac juz o szpinaku po ktorym jest tragedia.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

piotrek99
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 25 lip 2017, 23:00
x 1
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Poszukuję naturopaty najlepiej w okolicach Warszawy

Nieprzeczytany post autor: piotrek99 » wtorek 25 lip 2017, 23:11

Drodzy Forumowicze,
Mam 25 lat i jestem w trakcie leczenia cukrzycy typu 1 na podstawie książek autorstwa Waltera Lasta.
Kuracja obejmuje swoim zakresem zwalczenie ogólnoustrojowej grzybicy Candida kuracją między innymi boraksem i jodyną. Wolę przeprowadzić takie zabiegi pod nadzorem osoby mającej doświadczenie w takich rzeczach. Po prostu nie chcę sobie zaszkodzić. Proszę Was o jakiś namiar do naturopaty mającego doświadczenie w tych sprawach, najlepiej z okolic Warszawy. Niestety szukając na własną rękę nikogo nie znalazłem... :( Proszę o wskazówki co do znalezienia takiej osoby!
0 x



kupfer
Posty: 342
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 321
x 40
Podziękował: 1075 razy
Otrzymał podziękowanie: 610 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: kupfer » środa 26 lip 2017, 23:11

Witam.
Wczoraj zjadłem 1 mały ząbek czosnku,ten czerwony więc to nic strasznego da się to przetrawić.
Blu,nie wiem czy to siemię lniane też brać,ogórki aktualnie mam tylko małosolne,obecnie jem dużo świeżych pomidorów i ogórków z ogródka,od 2 lat zamiast ziemniaków kasza gryczana,dla mnie nie ma lepszej potrawy jak ta kasza.Być może masz rację zdro,ale nie wyobrażam sobie jeść coś innego niż kaszę gryczaną. :?
Piotrek,nie doradzę bo mieszkam koło Opola,ale boraksu używałem systematycznie przez ostatnie 2 miesiące,grzybki się jednak rozrosły,ba nawet oryginalną benzyną=siedegrenzbenzin 100/140 popijałem.Oficjalnie chyba się nie dowiesz,ja bym wysłał np. do blu na pw.
Możesz też spróbować z czosnkiem,jedyna wada brak seksu z żoną. :D
Pozdrawiam.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 26 lip 2017, 23:50

Witaj @piotrek na forum.
Myślę, że niepotrzebnie poszukujesz "opiekuna", to nie są żadne drastyczne środki, aby wymagały czyjegoś nadzoru, nawet gdy jesteś diabetykiem. Musisz tylko najpierw sprawdzić, czy nie jesteś przypadkiem uczulony na jod nieorganiczny, choć to niezwykłą rzadkość znam 2 takie przypadki, jedna diabetyczka typ II.
Czyli malujesz sobie niezbyt wielką plame jodyną i obserwujesz co się dzieje. Jeśli nic się nie dzieje możesz zacząć pobierać doustnie od małych dawek zarówno boraks, jak i jodynę.
Ja jednak dla ograniczenia candida polecałbym ci taninę, czyli kwas taninowy łyżeczka na 4 litry wody, zużywać wypijając 1 litr dziennie. Zakup też molibdenian sodu i pobieraj ca 20 mg dziennie - redukuje skutki działania toksyn uwalnianych przez candida. Kuracja tanina - kilkanaście dni.
A boraks możesz sobie spokojnie brać mimo tego, ma wiele innych pozytywnych działań, ale wobec candida jest bardzo, bardzo wolny, ale prawda, że działa.

Czosnek też dobry, ale chłopak ma 25 lat, może się żony nie "dorobił", jednak to się stosuje wieczorem więc nie da rady "wyskoczyć", mimo że żucie liści z pietruszki, czy skórki pomarańczy całkowicie zapach likwiduje. Może pozostać jednak zapach potu, więc lepiej prysznic brać rano i wieczorem.
1 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

kupfer
Posty: 342
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 321
x 40
Podziękował: 1075 razy
Otrzymał podziękowanie: 610 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: kupfer » czwartek 27 lip 2017, 08:21

Witam.
Z żoną miałem na myśli partnera może być dziewczyna bądź chłopak. ;)
Stosowałem 10-krotnie większe(200 mg.) dawki molibdenianu sodu według przepisu z tego forum i żyje.Waga jubilerska to podstawa w naszym samoleczeniu a koszt niewielki.Wczoraj wmłóciłem już większy kawałek czosnku i wypalił gębę fest,ale damy radę,bez zawzięcia i dyscypliny trudno to opanować to też moim zdaniem podstawa samoleczenia.Test na skórę z jodyną w moim przypadku było niewiarygodny, skóra na drugi dzień prawie bez zmian,badanie włosa wykazało 31% niedoboru jodu.
Pozdrawiam.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 29 lip 2017, 09:21

zaornakasia pisze:nadmierna populacja grzybów w naszym organizmie i bez względu na to czy jest to jelito czy jest to skóra jest spowodowana zbyt małą ilością zdrowych bakterii w jelitach

Nie tylko, przede wszystkim niedokwaszonym żołądkiem:
viewtopic.php?f=17&t=1302&hilit=kwas+%C5%BCo%C5%82%C4%85dkowy#p32508

Od żołądka zaczynają się problemy z pasożytami (grzybami) i jelitami później, cywilizacyjny problem.
Glifosat wszędobylski też jelita uszkadza, p. Jerzy pokazał ostatnio w filmie (Wuppertal) dziurawienie
jelit przez ten pestycyd..
Na zakwaszenie żołądka świetne chlorki, np. magnezu, sodu (sól kamienna) niezbędne również do likwidacji bromu (Sircus za Brownstein-em).
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

haze
Posty: 74
Rejestracja: czwartek 13 kwie 2017, 13:09
x 38
x 4
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podziękowanie: 33 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: haze » piątek 08 wrz 2017, 14:02

Jeśli chodzi o molibdenianu sodu - czy można podobnie jak boraks rozrobić sobie do np litrowego słoika i pobierać po parę ml ?
0 x



Awatar użytkownika
devi
Posty: 1562
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 73
Podziękował: 711 razy
Otrzymał podziękowanie: 2662 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: devi » niedziela 22 paź 2017, 12:39

Drożdżyca, czyli plaga, ukrywana przez dzisiejszą „medycynę”

Wywiad z włoskim naturopatą.

Zacznijmy od tego: twierdzi Pan, że w dzisiejszych czasach wszyscy powinniśmy stać się lekarzami siebie samych. Dlaczego?

– Ponieważ żyjemy w doprawdy paskudnej epoce. Dzisiejsza medycyna to potworny wprost bubel, który jest tym straszniejszy od innych, że kosztuje nasze życie i zdrowie. Medycyna traktuje nas jak gdybyśmy byli maszynami – dla przykładu samochodem, w którym można naprawić hamulce, bez ingerowania w stan karoserii lub odwrotnie. Człowiek natomiast jest całością, co więcej zbudowany jest na zasadzie niekończącej się serii sprzężeń zwrotnych lub mechanizmu kostek domina. Dlatego więc podział medycyny na specjalizacje jest podstawowym absurdem, służącym do nakręcania businessu, jakim jest medycyna. Wszystkie specjalizacje i inne niestworzone rzeczy nie są w ogóle potrzebne gdy człowiek widziany jest jako całość.

Czemu nie dostrzegamy tego?

– Pierwszym czynnikiem na pewno jest fakt, że do zrozumienia pewnych spraw potrzebna jest zaawansowana wiedza ze sporej ilości dziedzin, na co nie każdego stać intelektualnie. Następną sprawą jest to, że wszystkie oszustwa wykorzystują ludzkie lenistwo, a więc łatwiej sięgnąć po tabletkę, czy gotowy produkt z półki sklepowej niż zadbać o własne potrzeby w sposób od nikogo niezależny. Na końcu, powiedziałbym, że kładzie nas na łopatki łatwowierność, tam, gdzie w najwyższym stopniu powinniśmy być podejrzliwi, tzn. jesteśmy przekonani, że medycyna chce leczyć.

Co sprawiło, że zainteresował się Pan stanem medycyny?

– Stwierdzono u mnie raka wątroby kilka dobrych lat temu, podłączono mnie do chemii, której jednak nie byłem w stanie znieść. Po dwóch jej aplikacjach – zaniechano. Wysłano mnie do domu, dając mi 2 tygodnie życia. Ten fakt uratował mnie od śmierci. Medycyna nie zdążyła mnie zabić.

Co stało się potem?

– Po prostu sam się zająłem własnym zdrowiem. Wtedy to po raz pierwszy zetknąłem się z teorią mówiącą o tym, że podłożem raka jest grzyb, dokładniej mówiąc drożdżak. Zacząłem eksperymentować na sobie całą szeroką gamę naturalnych środków przeciwgrzybicznych, naturalnych środków odkwaszających i dotleniających organizm i dzięki temu dziś możemy rozmawiać. Oczywiście na rezultaty trzeba było trochę poczekać, ale doprawdy było warto.

Jakie są pańskie autorytety w tej dziedzinie?

– Dr Walter Last i dr Tullio Simoncini.

Do jakich wniosków dochodzi Pan aktualnie, na podstawie własnego doświadczenia w walce z chorobą?

– Najważniejszą sprawą sądzę jest fakt, że mogłem na sobie obserwować tak chorobę jak i jej ustępowanie. To nie zastąpi żadnej konsultacji. Oczywiście dziękuję wszystkim tym ludziom, którzy dali mi podstawy bym mógł zacząć rozumieć co się ze mną dzieje, tj. jakie są mechanizmy samej choroby i jakie są mechanizmy wychodzenia z niej. To wcale nie było takie proste, bazy musiały być mi dostarczone. Nie miałem pojęcia, że medycyna może do tego stopnia robić w konia chorych i ukrywać tę straszną plagę, jaką jest dziś drożdżyca.

Co powoduje drożdżycę i na czym ona polega?

– Trzeba zacząć od tego, że człowiek nie jest środowiskiem sterylnym w swym wnętrzu. Organizm zawiera w sobie niesamowitą wprost ilość mikroorganizmów, dlatego stan ludzkiego zdrowia jest rezultatem ich proporcji. Jeżeli proporcje między tym, co jest złe (choć w małych ilościach to, co złe jest funkcjonalne, jak w przypadku drożdżaka bakterii) i tym, co dobre są właściwe jesteśmy zdrowi. Kiedy proporcje zaczynają w sposób trwały odchodzić od normy – zaczynamy chorować.

Pułapka tkwi w tym, że początki drożdżycy są zupełnie niedostrzegalne – tak może być ciężkimi latami, a co gorsza, gdy zaczynają się jej objawy dzisiejsza medycyna traktuje je jako choroby całkowicie odrębne, nie wspominając w żaden sposób o ich grzybicznym podłożu. Stąd tak ważna jest wiedza na ten temat i profilaktyka.

Dla przykładu, takimi są choroby układu sercowo naczyniowego, gdzie podobnie jak z rakiem choroba zaczyna się od dysbiozy jelitowej i zespołu nieszczelnego jelita, spowodowanych antybiotykami, hormonami, IPP, wieloma innymi lekarstwami, konserwantami, herbicydami, itp. które zwłaszcza dziś kumulują się w potwornych ilościach w ludzkim organizmie również za sprawą zmasowanego używania ich w rolnictwie i hodowli.

Drożdżyca sprowadza do organizmu, a tym samym do krwi i ścianek naczyń ogromną ilość najrozmaitszych mikrobów, które powodują chroniczne stany zapalne naczyń krwionośnych. Sprawa w żartobliwy sposób może być porównana do środowiska przestępczego. Wokół najważniejszych bandziorów stopniowo rośnie cała galaktyka innych z nimi współpracujących. Dotyczy to wszystkich tkanek i organów. To są tzw. czynniki powodujące infekcje wtórne, są nimi bakterie i wirusy, mogą też dołączyć inne grzyby. Rzeczą zaskakującą jest fakt, że podczas progresywnego eliminowania drożdżaka z organizmu (tu należy podkreślić, że na etapie drożdżycy nie mamy do czynienia z drożdżakiem luźnym, ale drożdżakiem zapuszczającym korzenie w tkankach, jako że grzyby są organizmami wielopostaciowymi) spontanicznie ustępują „choroby” wywołane przez towarzyszy grzyba, jako że to grzyb jest dla nich magnesem. Te szkodliwe dla człowieka mikroorganizmy nawzajem się potrzebują.

Jak powiedziałem na początku, warunkiem zdrowia jest równowaga w ilościach dobrych i złych organizmów w ciele człowieka. Ale aby ta równowaga mogła zaistnieć konieczne jest przede wszystkim właściwe odżywianie się. To właśnie jedzenie, które pojawia się w naszych jelitach (choć nie tylko) decyduje o tym jakie będą proporcje mikroorganizmów zamieszkujących je. To w jelitach zaczyna się problem. A my jesteśmy faszerowani i truci chemią od poczęcia i to już przez kilka pokoleń. Tu należy zauważyć, że drożdżyca często przekazywana jest płodowi podczas ciąży w przypadku chorej na nią przyszłej matki.
Trucizny, jakie zawarte są w pokarmach i jakimi praktycznie rzecz biorąc są lekarstwa dziś używane powodują wymarcie właściwej i niezbędnej dla zdrowia mikroflory jelitowej i jednoczesny rozrost drożdżaka, który jak wspomniałem zmienia swą postać z bakteryjnej na roślinną, tj. zapuszcza korzenie w jelitach (później zrobi to samo w narządach sąsiednich, pomału kolonizując w ten sposób całe ciało). Oczywiście grzyby rozsiewają się także przy pomocy bardzo odpornych spor. Może dojść do sytuacji, że drożdżyca jelit nigdy nie ujawni się formie groźnej, zostanie opanowana na poziomie jelit, ale w tym samym czasie pojawi się „rak” w zupełnie odległej od jelit części organizmu. Podobnie jak w lesie, grzyby rozsiewają się jak się im podoba, gdy mają do tego warunki. Takimi optymalnymi warunkami dla grzybów ludzkich jest zatrucie organizmu pochodzące z pokarmu i skutkiem tego samonakręcające się, postępujące zakwaszenie. To jest coś w rodzaju staczania się po równi pochyłej dla zdrowia człowieka. Zakwaszenie powoduje także całkowite zablokowanie pracy systemu immunologicznego.

Oprócz pokarmu drożdżycę może wywołać trwały ciężki stress, podnoszący poziom cukru we krwi (drożdżak żyje cukrem, mąką i pochodnymi) i wszystko to, co może wpłynąć na zachwianie proporcji jak chodzi o ilości zamieszkujących człowieka mikroorganizmów, a także zakwasić organizm i spowodować, że spory do tej pory śpiące zaczną żyć. Zakwaszenie tkanek, jakie pojawia się podczas zatruć, może spowodować rozpuszczenie się zwapnień, którymi organizm otacza spory grzyba i inne pasożyty, po to by je zneutralizować. Że takie zwapnienia funkcjonują, dowodzą tego sekcje zwłok po wypadkach. Bardzo często tzw. rak piersi u kobiet w początkowej fazie był znajdywany w otoczce wapiennej, tym samym unieszkodliwiony. Jednakże mammografia praktykowana przez medycynę może spowodować rozerwanie tejże otoczki, co zamiast profilaktyki choroby staje się jej przyczyną. Ostatnio w prowincji Trydent-Górna Adyga ludzie masowo odmawiają tak mammografii jak i kolonoskopii, nie mówiąc już o szczepieniach. Odnośnie kolonoskopii, jest ona również bezsensowna, bo rak w tych okolicach jest niczym innym jak zaawansowaną kolonizacją ostatniego odcinka układu pokarmowego.

Warto w tym miejscu zauważyć także, że medycyna całkowicie ignoruje często pojawiający się w organizmie alarm, świadczący o silnym jego zatruciu, którym jest otyłość. Charakterystyczna otyłość (występująca jednakże w przypadkach gdy organizm jest jeszcze w stanie bronić się) wynikająca z silnie zatruwającej działalności grzyba w jelitach – manifestuje się najpierw w obrębie brzucha i ud. Pamiętam, gdy przyglądając się w USA otyłym Amerykanom kilkadziesiąt lat temu nie mogłem zrozumieć, skąd się to bierze. Dziś wszystko jest jasne. Należało jedynie wziąć pod uwagę ich odżywianie się. We Włoszech jeszcze 30, czy 20 lat temu tego nie było, ale od pewnego czasu jest to częste i u nas. Zjawisko to przyszło do kraju wraz narastającą amerykanizacją odżywiania się. Otyłość tego rodzaju nie daje się usunąć żadnymi dietami (co też powinno dawać do myślenia lekarzom), ponieważ wiązanie toksyn w tłuszczu jest formą obrony organizmu. Otyłość nie powoduje chorób, jak utrzymuje medycyna, otyłość to oznaka zaawansowanej już choroby.

Drożdżyca będzie wkrótce zmiatać ludzi jak lawina. Oczywiście nie mówi się o tym jako o skutkach dożdżycy, ale środowiska lekarskie już dziś przygotowują nas na to prognozując, że za kilka lat w każdej rodzinie jeden jej członek obowiązkowo będzie chory na raka. Oczywiście, że tak będzie, bo to już co najmniej trzecie pokolenie zagrzybionych kobiet będzie rodzić zagrzybione dzieci. A swoją drogą, jeżeli głoszą takiego rodzaju prognozy, to znaczy, że wiedzą, co się dzieje i jakie będą tego skutki, co jednak nie sprawia, że kogoś w tej sprawie rusza sumienie.

Drożdżyca to prawdopodobnie także Alzheimer i wiele tzw. chorób umysłowych. Wynika to stąd, że wzrastająca w organizmie ilość kolonii drożdżaka powoduje uwalnianie do krwi produktów jego metabolizmu, już dziś znane jest około 80 trucizn, w tym niektórych bardzo groźnych dla człowieka – w szczególnie drastyczny sposób rujnujących jego układ nerwowy, także mózg. Od chorób psychicznych można byłoby uwalniać ludzi odgrzybiając ich, podczas gdy psychiatria skazuje ich na dożywotnie przyjmowanie lekarstw, o których wiadomo, że stymulują dalszy wzrost grzyba. Zamiast leczyć, medycyna nakręca spiralę cierpienia i śmierci.

Wszystkie problemy z niepłodnością są z całym prawdopodobieństwem skutkiem zagrzybienia organizmu, ponieważ grzyb swą chemią wydalaną do ludzkiej krwi jest w stanie rozregulować gospodarkę hormonalną (oddziałuje na przysadkę mózgową), to samo jak chodzi o tarczycę i inne problemy hormonalne. Oprócz tego przy zaawansowanej kandydozie jelit, ze względu na bliskość – jest najczęściej atakowany także układ rozrodczy, po prostu kolonizacja propaguje się na sąsiednie organy. Tyle, że zamiast leczyć drożdżycę, mamy in vitro.

Problemy z żołądkiem to bardzo często właśnie drożdżyca, dodatkowo pogarszana leczeniem klasą leków o nazwie IPP. Dodatkowo okazuje się, że infekcja powodowana przez helicobacter ma miejsce jedynie podczas silnego zagrzybienia żołądka.

Praktycznie rzecz biorąc nie ma zakątka w człowieku, który mógłby ocaleć przed działalnością drożdży w nim rozrośniętych. Następny taki mogący zaszokować lekarzy przykład do próchnica zębów czy paradontoza, halitoza, łuszczyca a nawet glaukoma – to też grzybica, wraz z jej następstwami w postaci infekcji wtórnych czy też zaburzeniami fizjologicznymi.

Co należy więc robić by bronić się jakoś?

– Unikać jak ognia wszystkiego, co zatruwa. Leczyć się samemu poprzez zdobywanie wiedzy i działania społeczne przeciwdziałające globalizacji. To za sprawą globalizacji dostają się do Włoch trucizny, jakich wcześniej tu nie było. Z Kanady do włoskich portów przyjeżdża stare, zatrute, zmodyfikowane zboże, nie wiadomo jak stary i jak sfałszowany afrykański olej (w cysternach po ropie naftowej, których nikt nie mył), niemiecka wieprzowina i nabiał pełne antybiotyków i hormonów, to samo z izraelskimi kurczakami i wiele, wiele innych. Gdyby ludzie wiedzieli, jak bardzo globalizacja niszczy ich zdrowie – szybko byłoby po globalizacji. Jedynie produkcja żywności na miejscu, czyli samowystarczalność każdego państwa może zagwarantować jej jakość i poprawić radykalnie stan zdrowia obywateli.

Czy da się wykryć grzyba?

– Są wykrywalne na dzień dzisiejszy jedynie formy luźne, które nie są groźne i to nie często. Formy wrośnięte dla dzisiejszej medycyny to „rak”, „polip”, „gruczolistość”. Nazwy, które niczego nie określają, niczego nie definiują, nie wskazują na powód tego, co się dzieje.

Czemu ukrywa się tę chorobę?

– Bo daje ona możliwość niby to leczenia kilku setek nieistniejących samodzielnie chorób, które tak naprawdę są jedynie objawami kolonizacji organizmu grzybem i jego kolaborantami, a to z kolei daje obrót astronomicznymi wręcz pieniędzmi na skalę światową.

Co w takiej sytuacji powinien zrobić człowiek myślący?

– Zabrać się sam za własne zdrowie, tym bardziej, że drożdżycę, jakby nie była, leczy się jedynie środkami naturalnymi, a procedury są dostępne w Internecie. Wyniki są oszałamiające. Można pozbyć się w ten sposób szeregu chorób, jakie dzisiejsza medycyna uważa za nieuleczalne, wypiąć się na wszystkich lekarzy i żyć w zdrowiu bez odwiedzania ich gabinetów.

W Polsce obecnie młodzi lekarze żądają bardzo dużych podwyżek ich płac. Co Pan na to?

– Powinni domagać się aby uczelnie zaczęły kształcić prawdziwych lekarzy, a nie ogłupionych sprzedawców trucizn. Wielu lekarzy starej daty mówi, że dzisiejszego lekarza z powodzeniem mógłby zastąpić komputer posługujący się algorytmem, ponieważ zakazuje się im myślenia. To lekarze, mający najlepsze podstawy do oceny sytuacji, powinni walczyć o obalenie obecnego gangsterstwa medycznego. Tutaj dodam, że nieliczni, mądrzy lekarze zaczynają orientować się w sytuacji i do leczenia siebie samych i swych rodziny porzucają metody, którymi leczą dla zarobku. Na zakończenie powtarzam, ludzie leczcie się sami, ponieważ tylko to w obecnej sytuacji pozwala na długotrwałe rozwiązanie waszych problemów zdrowotnych i na uniknięcie tych, jakie może stworzyć medycyna.

Czemu mój rozmówca chce pozostać anonimowy?

– Ponieważ jesteśmy wyśmiewani i obrażani – po co więc się narażać!


http://ram.neon24.pl/post/140625,drozdz ... a-medycyne
1 x


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 23 paź 2017, 17:05

Niacynamid "silny zabójca Candidy" nowe badanie ..
/ kwas undecylenowy 6 razy bardziej skuteczny niż kwas kaprylowy
Witam,

Cieszę, że mogę zgłosić, że podczas słuchania podcastu jednego z moich 2 (wow dużych liczb) zaufanych źródeł, najwyraźniej było niedawne odkrycie dotyczące postaci witaminy B3, która może stać się "narzędziem w zestawie narzędzi" przeciwko candida albicans.

"W obecnym badaniu naukowcy stwierdzili, że niacynafina bezpośrednio zakłóciła kluczowe enzymy rozrodcze Candida prowadzące do słabszych szczepów Candida, niezdolność do tworzenia zakaźnych biofilmów i aberracji brutto w DNA Candida. To dobra wiadomość dla ludzi i zła wiadomość dla Candidy.

Niacinamide jest praktycznie wolny od działań niepożądanych, o ile całkowita dawka nie przekracza 3000 mg na dobę.
Niacynamid jest podobny do niacyny, ale nie wykazuje właściwości czyszczących ani żadnej zdolności do obniżania poziomu cholesterolu ".
http://www.curezone.org/aa/?623872
(..)
Skopiowany z Kliniki Ziemi:

06/19/2006: Ted z Bangkoku, Tajlandia pisze:
"W kręgach naukowych było wiadome, że kiedyś witamina B3 w postaci niacynylu (nie-flushing) jest stosunkowo toksyczna dla drożdży. kilka lat temu i stwierdził (niewłaściwie), że przyjmowanie witaminy B3 niacynaminy skraca okres żywotności lub długowieczności poprzez wyeliminowanie genu silencingu SIR2, który jest odpowiedzialny za długowieczność.

W wyniku tych małych dezinformacji ludzie przestali przyjmować niacynamid,
an candidę i drożdże. Ujawniono, że u zwierząt wyższych, włączono muchy owocowe, efekt dodania niacynylu powodował dłuższy okres żywotności 15%, a także, jeśli chodzi o pomiary, że

jeśli masz Candidę, zakażenie drożdżami, a nawet zakażenie układu moczowego (zakażenie dróg moczowych), przyjmowanie niacynamidu w dawce 100-500 mg na dobę może rozwiązać te problemy, a lekarze mają trudności z ich tłumieniem.

W rzeczywistości można rozwinąć ten pomysł w zastosowaniu niacynylu NIE NIACINY jako środka zwalczania grzybów, ponieważ grzyb jest stosunkowo bliskim kuzynem drożdży.

To interesujące, ponieważ w medycynie dwa najtwardsze organizmy do zabijania to grzyby i drożdże. To prawie wyrok śmierci, jeśli masz to i nie pozbycie się może oznaczać nieskończony koszmar.
Kto wie, być może rozpuszczenie niacynamidu z octem będzie pomocne w złagodzeniu zakażeń grzybiczych paznokci.

Dlatego istnieje możliwość z punktu widzenia biologicznego Candidy, drożdży i zakażeń grzybiczych jest formą niedoboru niacynamidu. "
Http://www.earthclinic.com/CURES/yeast_infection.html


Wydaje się, że" Ted z Bangkoku " jest bardzo dobrze poinformowanym facetem.
Zauważ, że napisał to w 2006 r., na długo przed tym ostatnie badania potwierdziły jego twierdzenia.
http://www.curezone.org/forums/am.asp?i=1687495
devi pisze:
niedziela 22 paź 2017, 12:39
Drożdżyca, czyli plaga, ukrywana przez dzisiejszą „medycynę”

Wywiad z włoskim naturopatą.
Znakomity ten wywiad! 8-)
Można by go jeszcze gdzieś skopiować, warto.
1 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

haze
Posty: 74
Rejestracja: czwartek 13 kwie 2017, 13:09
x 38
x 4
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podziękowanie: 33 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: haze » wtorek 14 lis 2017, 14:03

Odnosząc się do postu grzegorzadam, po raz kolejny dzięki za informację!

Możecie polecić gdzie kupić niacynamid? Może jakiś sklep dla koni? ;-) ;-) ja znalazłem chyba w niezłej cenie NIACYNAMID 500mg 250kap z firmy Swanson - 77,99zł
0 x



zdro
Posty: 725
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 802 razy
Otrzymał podziękowanie: 744 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: zdro » poniedziałek 27 lis 2017, 20:47

Kwas nikotynowy tez dobrze robi.


Jadlem przez kilka dni maslo klarowane i dostalem bardzo bolesnych zakwasow w miejscach gdzie sie grzybek zalokowal. Glownie prawa strona. Najgorsze jest to, ze fizycznie mi sie od tego poprawia, ale jesli chodzi o psychike to galopuje w druga strone. Kwas maslowy musi byc za to odpowiedzialny bo co innego? Bialka jajek pochlaniaja ten syf i jest mniejsza tragedia niz jak zjadlem samo maslo, ale i tak ni ejest idealnie. Bez niacyny bylo by mi bardzo ciezko. Dzisiaj wzialem sobie przerwe od masla i juz mnie tak nie boli i jestem spokojniejszy, ale bede to musial niestety kontynuowac. Ogolnie ciezka i nietypowa sytuacja. Patrzylem na przerozne badania nad tym kwasem i powinno mi sie rowniez psychicznie poprawiac, a jest zupelnie na odwrot. Z flora bakteryjna w jelitach musi byc cos niebardzo. Prawdopodobnie dochodzi jeszcze mozliwosc zawalenia metalami ciezkimi. Dobrze, ze przynajmniej wiem juz jak sie odzywiac. Tluszcz i surowe bialko zwierzece bardzo pomagaja w detoksyfikacji. Zaczalem kisic mieso, ale zdatne do spozycia bedzie dopiero po min. miesiacu. Najidealniej gdy ma 2-3, albo nawet rok. Nie ma lepszego probiotyku. Aajonus Vonderplanitz to byl gosc.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

ODPOWIEDZ