Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Grzybica uogólniona

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: sandra » wtorek 28 lis 2017, 16:01

W drugim z filmów zamieszczonych tutaj;
viewtopic.php?f=55&t=715&start=25#p80092
Łukasz Lubicki mówi ważną rzecz.
Otoż to, jak ważna jest równowaga /homeostaza w organizmie wiemy wszyscy, natomiast nie wszyscy wiemy, że tak powszechnie znienawidzona Candida albicans, obwiniana za całe zło jest również naszym sojusznikiem w zwalczaniu zatrucia rtęcią.
Muszę rozkminić ten temat.
Chyba, że jakaś dobra dusza wie gdzie jest na forum coś w tym temacie.
0 x



zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: zdro » wtorek 28 lis 2017, 19:47

Powoli dochodze do wniosku, ze soda jak i inne alkalizujace specyfiki robia wiecej szkod niz pozytku. Wystarczy spryskac zagrzybiona sciane soda i zobaczyc co wyrasta. Ocet natomiast robi dobra robote. W naturze gdy jedlismy surowe zwierzeta i nikt nie panikowal bo jakies bakterie i pasozyty mozna dostac, pH moczu nie wychodzilo zasadowe. Mam obecnie caly czas niskie pH ponizej 7 a moj stan zdrowia poszybowal w gore. Przedtem w temperaturze ponizej 15 stopni celcjusza slablem. W tej chwili nawet 0 mnie nie rusza. Troche sie to wszystko kluci z obecnymi teoriami. Co najlepsze nie pilem dzisiaj witaminy C, ani nie bralem boraksu. Jedyne co wzialem to niacyne. Jadlem maslo klarowane po ktorym mam te min. psychologiczne "herksy" i dzisiaj NIC. Zjadlem o 10 gramow wiecej niz normalnie. Najwazniejszym jest by odbudowac flore bakteryjna. Wiele tych substancji z tego co udalo mi sie zauwazyc ma ujemny wplyw na ten swiat. Dr. Natasha Campbell-McBride swietnie to wszystko tlumaczy. Wszystkie choroby biora sie od jelit.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
Kokosik7
Posty: 22
Rejestracja: czwartek 17 sie 2017, 19:50
x 4
x 2
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podziękowanie: 30 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: Kokosik7 » piątek 01 gru 2017, 22:13

Masło klarowane powiadasz... A ja właśnie idę w przeciwną stronę, czyli mało tłuszczu(kokos, oliwa, olej rybi) tak z 10,15% a węgli w bród, dużo tych szybko trawionych- winogrona, melony, mandarynki, ale też o dziwo ziemniaki, góra ryżu., oczywiście bezglutenowo. Taka sytuacja, że czuję się najlepiej jak jem dużo węglowodanów, może to też przez nadnercza, ostatnio zacząłem pracować fizycznie i jest bardzo niefajnie. Powraca okropne zmęczenie, zimno i zachcianki, głównie na tłuszcz połączony z węglami, ale tego nie mogę słuchać, bo jak je zaspokoję to od razu czuję szalejącą candidę. Najlepiej jest jak najem się samych węgli i trochę tłuszczyku. Do tego piję rozcieńczony kwas jabłkowy i mlekowy, terpentyna, jodyna, też tiosiarczan sodu, biorę probiotyki. Ale z tym kwasem masłowym to rzeczywiście jest potrzebny i niby bakterie go produkują z błonnika, ale jak ich jest wystarczająca ilość.
0 x



zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: zdro » piątek 01 gru 2017, 22:30

Polecam obejrzec viewtopic.php?f=16&t=1493&start=25#p80147

Chcialbym wczesniej sie z tego wegekitu obudzic, ale lepiej bardzo pozno niz nigdy.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 09 lut 2018, 06:38

zdro pisze:
wtorek 28 lis 2017, 19:47
Powoli dochodze do wniosku, ze soda jak i inne alkalizujace specyfiki robia wiecej szkod niz pozytku.
Jest całkiem odwrotnie, środowisko zasadowe nie pozwala na agregację, rozwój i skrzepy nie tylko grzybów.
Chwilowa poprawa samopoczucia nie jest dobrym doradcą.
Najwazniejszym jest by odbudowac flore bakteryjna. Wiele tych substancji z tego co udalo mi sie zauwazyc ma ujemny wplyw na ten swiat. Dr. Natasha Campbell-McBride swietnie to wszystko tlumaczy. Wszystkie choroby biora sie od jelit
Z florą racja, jednak choroby zaczynają się od żołądka (niedokwaszonego- nie likwiduje drobnoustrojów, nie trawi aminokwasów-białek, które niestrawione dziurawią jelita(!) m.inn.)
oraz zakwaszenia limfy czyli organizmu.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 10 lut 2018, 07:44

Jak wyleczyć się z drożdżaków, według Waltera Lasta

https://youtu.be/VJ6gMseT1_w
Prawdziwą epidemią stały się dzisiaj schorzenie powodowane przez drożdżaki candida. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że przyczyną ich dolegliwości jest Kandydoza.
Naturoterapeuta Walter Last w książce "Jak wyleczyć się drożdżaków" pokazuje jak w prosty sposób można pozbyć się tej dolegliwości.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 17 lut 2018, 11:00

Obrazek
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: zdro » sobota 17 lut 2018, 12:57

Grzyb uwielbia alkaliczne srodowisko. Jesli mi nie wierzycie spryskajcie roztworem min. 2% sody jakas plesn. Kwas jest tym co nas choni przed patogenami. Last, Simocini, Sircus i podobni nie we wszystkim maja racje. To ze ktos ma tytuly i pisze ksiazki nie oznacza ze ich tresc jest w 100% prawdziwa.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 14 mar 2018, 20:25

Last, Simocini, Sircus i podobni nie we wszystkim maja racje.
Mają rację, przykład ze ścianą nie jest najlepszy.
Środowisko alkaliczne niE pozwala na ich rozwój.
Simoncini oznajmia, że ​​kolonie grzybów i kolonie nowotworowe są tymi samymi koloniami nazywanymi dwoma różnymi imionami.
Nie jest sam w tym i nie jest sam ze świadomością, że wodorowęglan sodu jest skuteczny w niszczeniu kolonii grzybów. To, z czym jest sam, łączy kropki między rakiem, grzybami, infekcjami drożdżowymi i wodorowęglanem sodu.

Dr H. Takeuchi i wsp. W Japonii przeanalizowali 20 przypadków infekcji grzybiczej dróg moczowych.
Candida albicans była najczęstszym z grzybów wpływających na układ moczowy.

Torulopsis glabrata i Candida tropicalis również dominowały.
Antybiotyki, cewnik wewnętrzny i uropatia zaporowa były najbardziej rozpowszechnionymi czynnikami predysponującymi do infekcji grzybiczej. Z 20 przypadków zakażenia grzybiczego, 5 przypadków zostało wyleczonych jedynie przez wyeliminowanie czynników predysponujących, a 15 przypadków leczono i rozwiązywano przez podawanie wodorowęglanu sodu , 5-fluorocytozyny lub przez irygację za pomocą amfoterycyny B.

Jednakże opracowano jeden przypadek obustronnej torulopsiozy nerkowej do niewydolności nerek, a 4 przypadki umarły z powodu pierwotnej choroby. [1]

Wodorowęglan sodu skutecznie udowodnił swoje walory grzybobójcze w rolnictwie, aby rozwiązać problemy grzybowe w roślinach, w tym wiele niszczycielskich chorób, takich jak antraknoza, mączniak prawdziwy, czarna plama w uprawach i ogrodnictwie. Z powodzeniem zastosowano go do ochrony upraw przed grzybami podczas przechowywania.
http://drsircus.com/cancer/the-simoncin ... of-cancer/
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: zdro » środa 21 mar 2018, 21:45

Ja mialem odmienny efekt, szczegolnie po plukanu zatok 2% roztworem. Cholerstwo sie po tym umocnilo.

To samo z wdychaniem, to raczej nie puszczalo jak wtedy myslalem. Pamietam tylko, ze pijac sode mialem wszystkie oznaki zapalenia pecherza.

Durna dieta plus soda i pH moczu szybowalo nawet do 9.0. Teraz jest caly czas 5-6 i nic mnie nie boli, nie chodze 40 razy do wc i nie popuszczam jak wtedy.

Jesli komus to pomaga to super, ja sie trzymam jak najdalej.


Chodza sluchy, ze grzybek bardzo lubi miedz.

Ludzie z kandydoza moga byc przeladowani tym pierwiastkiem.

Co do mojego przypadku nie mam watpliwosci, szczegolnie przez ostatnie 4 lata roslinnej DIEty.

Do dzisiejszego dnia raz w tygodniu zjadalem 200-300 gramow watrobki baraniej ktora zawiera 7mg miedzi na 100g.

Juz od dluzszego czasu zauwazylem, ze akurat w tym jak i nastepnym dniu odczuwam pogorszenie objawow.

Byc moze ma to zwiazek z histamina, ale przekonam sie za tydzien.

Przerzuce sie na drobiowa i kontynuuje pochlanianie duzych ilosci krow jedzacych trawe.

40-50mg najlepiej przyswajalnego cynku codziennie na talerzu. :)
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: zdro » czwartek 22 mar 2018, 14:19

Dobry artykul na ten temat: http://nourishbalanceheal.com/2016/10/3 ... ndidiasis/


Mimo pogorszenia nie jest tak zle ze mna. Yerba bardzo pomaga, zwiekszam codziennie ilosc i dzis poszlo juz 12.5g.


Jesli ktos probuje sie pozbyc ogolnoustrojowej kandydozy bez ograniczenia cukru i miedzi to zycze powodzenia.


Ocet jablkowy niewskazany: https://www.earthclinic.com/remedies/acvinegar35.html
Wysłany przez C. Jones (Cleveland, Oh) w dniu 08/28/2012

Ostrzeżenie! Wziąłem ocet jabłkowy (ACV) z obiadem i kolacją codziennie przez około cztery lata i rozwijałem coraz gorsze zmęczenie. Nigdy nie złożyłem tych dwóch razem, dopóki nie natknąłem się na książkę o toksyczności miedzi i niedoborze cynku. ACV jest przechowywany w naczyniach miedzianych. Przyjmowanie go codziennie może podnieść poziom miedzi, a następnie obniżyć poziom cynku. Jeśli poziom miedzi będzie wystarczająco wysoki, rozwiniesz problemy z tarczycą i nadnerczami i będziesz nękany zmęczeniem. Od wycinania octu jabłkowego i zażywania kapsułki cynkowej nie mogę uwierzyć, o ile lepiej czuję. Mogę znowu ćwiczyć i nie być wyczerpanym przez wiele dni. Spróbowałem WSZYSTKO (zmiany diety, leki, suplementy) i nic nie pomogło, dopóki nie dodałem cynku I wyeliminowałem ACV (dodawanie cynku nie pomogło).
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
dama
Posty: 842
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1875 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: dama » sobota 24 mar 2018, 15:15

zdro co ty tak negujesz soda ojejka
moze nie wiesz ze soda czysci sie w łazience
i w kuchni i plesn nie rosnie
a u ciebie rosnie?

ocet jablkowy ojojoj
gdzie ma byc kwasno to ma


zjakiegos powodu grzyby lubia las sosnowy
czyli gleba kwasna

dobrze ze Yerb mate jest ok
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 24 mar 2018, 15:21

ACV jest przechowywany w naczyniach miedzianych.
W kraju tylko w szkle.

Wszystko wymaga równowagi, niby nic odkrywczego, ale ludzie nie wiedzą.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: zdro » sobota 24 mar 2018, 17:04

Nic nie neguje tylko dziele sie osobistymi wrazeniami.
Narzady maja rozne pH, srodowisko kwasne jest rowniez potrzebne.


Sam juz znalazlem przyczyne dlaczego tak ciezko pozbyc sie tego przerostu.
Pomimo grzybobojczych wlasciwosci miedzi, poziom toksyczny oslabia organizm i grzyb ma sie dobrze.
Jak wiadomo miedz jest antagonista cynku.
Wystarczy spojrzec na obecne zalecenia dietetyczne.
Sama miedz, szczawiany, cukier, glifosat itd.
I koniecznie ograniczyc mieso bo zakwasza.
Bzdura!!!


Apropo jeszcze tego octu.
Jest mozliwosc, ze sam rowniez zwieksza absorpcje miedzi przez organizm.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
dama
Posty: 842
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1875 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: dama » sobota 24 mar 2018, 18:39

zdro-czy cie dobrze zrozumilam' wycąiłes' ocet jabłkowy a nie ze wcinasz?

zaczałes brac cynk ,tak ?
ja ocet sama robiłam boten kupny zle namnie działał zgagą niedało siepic
mimo ladnej nazwy wylałm w kanał.
.
nie zrozumiałam dlaczego napisałes
Bzdura!
0 x



zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: zdro » sobota 24 mar 2018, 19:42

To nie jest moj komentarz, wkleilem z google tlumacza.
Zrodlo jest w linku nad cytatem.

Zalecenia odnosnie zywienia sa tragicznie bledne.
Zwierzeta = Pozywienie
Roslinki (wiele "jadalnych" to trucizny) = suplementacja, lekarstwa

Jak wczesniej napisalem jem wolowine.
Cynku od groma.
Do tego zelazo hemowe, najlepsza kompozycja aminokwasow i mozna dlugo wymieniac.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: zdro » środa 28 mar 2018, 08:26

Candida albicans przybiera dwie formy mało wirulentną i łatwą do kontrolowania postać drożdży oraz wysoce wirulentną bardzo trudną do wyleczenia postać strzępek. Przejście z formy drożdży do postaci strzępek dokonuje się w 30 minut. Strzępki grzybni wbijają się w tkankę po czym rozrastają niczym korzenie drzewa przez co są trudne do namierzenia oraz wyeliminowania przez układ immunologiczny. Często układ immunologiczny namierzając wirulentną formę candida atakuje jednocześnie tkanki co prowadzi do autoagresji. Dodatkowo strzępki tworzą tzw biofilm strukturę ochronną nie do sforsowania przez antybiotyk.
http://zdrowiebeztajemnic.pl/candida-be ... bicy-cz-4/

Pierwsze zdanie w tym artykule jest jednak wierutna bzdura.

Jak skończymy z drożdżakami lub grzybowymi Candida? Wiele ma wspólnego z otoczeniem w naszych małych i dużych jelitach. Drożdżowa forma Candida albicans przeżywa najłatwiej w kwaśnym środowisku, ale gdy środowisko staje się bardziej zasadowe, może przejść do formy grzybowej. Uczynienie jelit bardziej alkalicznymi może skutkować zachęcaniem większej ilości grzyba Candida.
https://www.thecandidadiet.com/alkaline-diet-candida/

Drugi cytat przepuszczony przez tlumacza google. Grzybiczna forma to sa strzepki. Soda to najglupszy "sposob" na to.

Dieta powinna byc bialkowo-tluszczowa z zerowa lub minimalna iloscia wegli. Malo miedzi, duzo cynku.

http://www.tlustezycie.pl/2014/04/nadmi ... azony.html
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 28 mar 2018, 13:42

Z tą sodą, chodzi o potencjał zeta, jest odpowiednia alkaliczność
limfy i nie ma koagulacji-zlepek, niczego, człowiek jest generalnie zdrowy i zadowolony..

Niedawno jeszcze chwaliłeś sodę ;) :D

organizm to skomplikowana fabryka chemiczna, nie wszystko wszystkim służy.
Na grzyba jest w tym temacie mnóstwo innych środków, fachowcy z earthclinic i tak polecają
sodę, na podstawie własnych doświadczeń, oraz terpentynę, boraks, jodynę i wiele innych.

Tak jak nie ma jednego leku na raka, tak nie ma jednego na grzybice.
Jest jeszcze kwestia rtęci, innych metali, wszechobecnego cukru, niełatwy temat.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: zdro » środa 28 mar 2018, 22:02

Fachowcem nie jestem, ale na bazie wlasnego doswiadczenia wiem ze wychodowalem sobie tylko wiecej grzybni alkalizujac zatoki, pluca, przelyk i zoladek.
Robilem tez niestety lewatywy z moczu ktory byl bardzo zasadowy wiec jak mysle jelita tez sie dostalo.
Udalo mi sie uniknac sepsy glownie chyba tylko dzieki zabiega autohemoterapii.

Przez cale ostatnie dwa tygodnie mialem potezne herksy i bylo coraz lepiej jesli chodzi o mozg i uklad nerwowy.
Obecnie nadal jeszcze nie odzyskalem swietnosci z tygodnia poprzedniego po tej nieszczesnej wysokiej dawce miedzi.
Kazda jedna rzecz moze miec diametralne znaczenie.
Odstawilem ziemie okrzemkowa po tym jak wprowadzilem yerbe.
Obawialem sie ze ze wzgledu na brak blonnika w diecie moze sie to we mnie kumulowac, ale chyba niepotrzebnie.
Czas chyba robic wszystko jak przedtem minus miedz.

Heh nawet jesli sie z tego wylecze to i tak nieodzyskam straconego czasu.

Zgadzam sie, ze temat nielatwy.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 29 mar 2018, 09:32

Kazda jedna rzecz moze miec diametralne znaczenie.
Właśnie ;)

Piję sodę już 5 rok, czuję się świetnie...
Ale było też 1.5 roku H2o2, 4 rok boraksu, jod- doskonały na grzybice, nie wiem co działa,
pewno wszystko ''do kupy'' ;)
I wit.D, odpowiedni poziom, powyżej 150 doskonale radzi sobie z patogenami.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: zdro » czwartek 29 mar 2018, 14:32

Kazdy ma inaczej.
Czasami nawet nie wiemy co nam do konca szkodzi a co pomoga.
Jest pewien poziom krytyczny ktory po przekroczeniu komplikuje wiele rzeczy.
U mnie zostal przekroczony zbyt wiele razy i jest jak jest.
Do tego lipne warunki mieszkalne z plesnia na scianie nie sprzyja walce z tym.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: Jancio » czwartek 29 mar 2018, 15:26

Jak masz pleśń na ścianie to w święta lej nie w gardło tylko na ścianę. Podobno alkohol sobie z grzybem radzi grzyb czasami wychodzi jak ściana przemarza , lub nie ma wentylacji .Bo np. na zewnętrznej ścianie stoi wysoki regał i niema cyrkulacji powietrza
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: zdro » czwartek 29 mar 2018, 17:58

Eheh w swieta tez nie pije.
Na sciane uzywam octu i robi swietna robote.
Po sodzie rosla piekna biala grzybnia.

Na wyspach gdzie obecnie jestem jest z tym ogromny problem.
Wilgotny klimat i zle budownictwo.
No ale biznes medyczny na tym korzysta.

Heh wracam do octu wewnetrznie bo dobrze robi z tym wszystkim w kupie.
Kiszonki surowe tez zaczalem jesc zeby cos pozytecznego dokladac, a nie tylko z przerostem walczyc jak pewnie sa braki we florze bakteryjnej.
Szczegolnie po dlugim bombardowaniu terpentyna.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 29 mar 2018, 18:18

zdro pisze:
czwartek 29 mar 2018, 14:32
Do tego lipne warunki mieszkalne z plesnia na scianie nie sprzyja walce z tym.
To zmienia sytuację jakby..
Perhydrolem 10-30% amerykanie spsikują, ale raczej z rękawicami i goglami na oczach.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: zdro » sobota 31 mar 2018, 09:50

https://www.candidaplan.com/medical-marijuana-candida/

Marysia rowniez niewskazana.
Uzywalem kiedys regularnie i niestety, ale to prawda jesli chodzi o oslabienie ukladu immunologicznego.
Dziala na grzyba, ale za bardzo miesza w organizmie i utrudnia leczenie.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

ODPOWIEDZ