Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.

/blueray21

Grzybica uogólniona

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
x 22
x 331
Podziękował: 16124 razy
Otrzymał podziękowanie: 12520 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 23 paź 2017, 17:05

Niacynamid "silny zabójca Candidy" nowe badanie ..
/ kwas undecylenowy 6 razy bardziej skuteczny niż kwas kaprylowy
Witam,

Cieszę, że mogę zgłosić, że podczas słuchania podcastu jednego z moich 2 (wow dużych liczb) zaufanych źródeł, najwyraźniej było niedawne odkrycie dotyczące postaci witaminy B3, która może stać się "narzędziem w zestawie narzędzi" przeciwko candida albicans.

"W obecnym badaniu naukowcy stwierdzili, że niacynafina bezpośrednio zakłóciła kluczowe enzymy rozrodcze Candida prowadzące do słabszych szczepów Candida, niezdolność do tworzenia zakaźnych biofilmów i aberracji brutto w DNA Candida. To dobra wiadomość dla ludzi i zła wiadomość dla Candidy.

Niacinamide jest praktycznie wolny od działań niepożądanych, o ile całkowita dawka nie przekracza 3000 mg na dobę.
Niacynamid jest podobny do niacyny, ale nie wykazuje właściwości czyszczących ani żadnej zdolności do obniżania poziomu cholesterolu ".
http://www.curezone.org/aa/?623872
(..)
Skopiowany z Kliniki Ziemi:

06/19/2006: Ted z Bangkoku, Tajlandia pisze:
"W kręgach naukowych było wiadome, że kiedyś witamina B3 w postaci niacynylu (nie-flushing) jest stosunkowo toksyczna dla drożdży. kilka lat temu i stwierdził (niewłaściwie), że przyjmowanie witaminy B3 niacynaminy skraca okres żywotności lub długowieczności poprzez wyeliminowanie genu silencingu SIR2, który jest odpowiedzialny za długowieczność.

W wyniku tych małych dezinformacji ludzie przestali przyjmować niacynamid,
an candidę i drożdże. Ujawniono, że u zwierząt wyższych, włączono muchy owocowe, efekt dodania niacynylu powodował dłuższy okres żywotności 15%, a także, jeśli chodzi o pomiary, że

jeśli masz Candidę, zakażenie drożdżami, a nawet zakażenie układu moczowego (zakażenie dróg moczowych), przyjmowanie niacynamidu w dawce 100-500 mg na dobę może rozwiązać te problemy, a lekarze mają trudności z ich tłumieniem.

W rzeczywistości można rozwinąć ten pomysł w zastosowaniu niacynylu NIE NIACINY jako środka zwalczania grzybów, ponieważ grzyb jest stosunkowo bliskim kuzynem drożdży.

To interesujące, ponieważ w medycynie dwa najtwardsze organizmy do zabijania to grzyby i drożdże. To prawie wyrok śmierci, jeśli masz to i nie pozbycie się może oznaczać nieskończony koszmar.
Kto wie, być może rozpuszczenie niacynamidu z octem będzie pomocne w złagodzeniu zakażeń grzybiczych paznokci.

Dlatego istnieje możliwość z punktu widzenia biologicznego Candidy, drożdży i zakażeń grzybiczych jest formą niedoboru niacynamidu. "
Http://www.earthclinic.com/CURES/yeast_infection.html

Wydaje się, że" Ted z Bangkoku " jest bardzo dobrze poinformowanym facetem.
Zauważ, że napisał to w 2006 r., na długo przed tym ostatnie badania potwierdziły jego twierdzenia.
http://www.curezone.org/forums/am.asp?i=1687495
devi pisze:
niedziela 22 paź 2017, 12:39
Drożdżyca, czyli plaga, ukrywana przez dzisiejszą „medycynę”

Wywiad z włoskim naturopatą.
Znakomity ten wywiad! 8-)
Można by go jeszcze gdzieś skopiować, warto.
1 x

czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
devi
x 1
x 47
Podziękował: 516 razy
Otrzymał podziękowanie: 1814 razy

Nieprzeczytany post autor: devi » wtorek 14 lis 2017, 10:48

Drożdżyca — zabójca numer 1

https://www.youtube.com/watch?v=R2ZSE00YIeA
0 x

Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

haze
x 30
x 3
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 25 razy

Nieprzeczytany post autor: haze » wtorek 14 lis 2017, 14:03

Odnosząc się do postu grzegorzadam, po raz kolejny dzięki za informację!

Możecie polecić gdzie kupić niacynamid? Może jakiś sklep dla koni? ;-) ;-) ja znalazłem chyba w niezłej cenie NIACYNAMID 500mg 250kap z firmy Swanson - 77,99zł
0 x

zdro
x 12
x 31
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podziękowanie: 137 razy

Nieprzeczytany post autor: zdro » poniedziałek 27 lis 2017, 20:47

Kwas nikotynowy tez dobrze robi.

Jadlem przez kilka dni maslo klarowane i dostalem bardzo bolesnych zakwasow w miejscach gdzie sie grzybek zalokowal. Glownie prawa strona. Najgorsze jest to, ze fizycznie mi sie od tego poprawia, ale jesli chodzi o psychike to galopuje w druga strone. Kwas maslowy musi byc za to odpowiedzialny bo co innego? Bialka jajek pochlaniaja ten syf i jest mniejsza tragedia niz jak zjadlem samo maslo, ale i tak ni ejest idealnie. Bez niacyny bylo by mi bardzo ciezko. Dzisiaj wzialem sobie przerwe od masla i juz mnie tak nie boli i jestem spokojniejszy, ale bede to musial niestety kontynuowac. Ogolnie ciezka i nietypowa sytuacja. Patrzylem na przerozne badania nad tym kwasem i powinno mi sie rowniez psychicznie poprawiac, a jest zupelnie na odwrot. Z flora bakteryjna w jelitach musi byc cos niebardzo. Prawdopodobnie dochodzi jeszcze mozliwosc zawalenia metalami ciezkimi. Dobrze, ze przynajmniej wiem juz jak sie odzywiac. Tluszcz i surowe bialko zwierzece bardzo pomagaja w detoksyfikacji. Zaczalem kisic mieso, ale zdatne do spozycia bedzie dopiero po min. miesiacu. Najidealniej gdy ma 2-3, albo nawet rok. Nie ma lepszego probiotyku. Aajonus Vonderplanitz to byl gosc.
0 x

Awatar użytkownika
sandra
x 98
x 83
Podziękował: 874 razy
Otrzymał podziękowanie: 3383 razy

Nieprzeczytany post autor: sandra » wtorek 28 lis 2017, 16:01

W drugim z filmów zamieszczonych tutaj;
viewtopic.php?f=55&t=715&start=25#p80092
Łukasz Lubicki mówi ważną rzecz.
Otoż to, jak ważna jest równowaga /homeostaza w organizmie wiemy wszyscy, natomiast nie wszyscy wiemy, że tak powszechnie znienawidzona Candida albicans, obwiniana za całe zło jest również naszym sojusznikiem w zwalczaniu zatrucia rtęcią.
Muszę rozkminić ten temat.
Chyba, że jakaś dobra dusza wie gdzie jest na forum coś w tym temacie.
0 x

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
x 22
x 331
Podziękował: 16124 razy
Otrzymał podziękowanie: 12520 razy

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 28 lis 2017, 17:15

Candida albicans, obwiniana za całe zło jest również naszym sojusznikiem w zwalczaniu zatrucia rtęcią.
Tylko czasami przerasta, wtedy jest problem,
wstawiam wymieniony film, ciekawy:
Łukasz Lubicki - wstęp do terapii

https://youtu.be/dSlc5xMFE6s
0 x

czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

zdro
x 12
x 31

Nieprzeczytany post autor: zdro » wtorek 28 lis 2017, 19:47

Powoli dochodze do wniosku, ze soda jak i inne alkalizujace specyfiki robia wiecej szkod niz pozytku. Wystarczy spryskac zagrzybiona sciane soda i zobaczyc co wyrasta. Ocet natomiast robi dobra robote. W naturze gdy jedlismy surowe zwierzeta i nikt nie panikowal bo jakies bakterie i pasozyty mozna dostac, pH moczu nie wychodzilo zasadowe. Mam obecnie caly czas niskie pH ponizej 7 a moj stan zdrowia poszybowal w gore. Przedtem w temperaturze ponizej 15 stopni celcjusza slablem. W tej chwili nawet 0 mnie nie rusza. Troche sie to wszystko kluci z obecnymi teoriami. Co najlepsze nie pilem dzisiaj witaminy C, ani nie bralem boraksu. Jedyne co wzialem to niacyne. Jadlem maslo klarowane po ktorym mam te min. psychologiczne "herksy" i dzisiaj NIC. Zjadlem o 10 gramow wiecej niz normalnie. Najwazniejszym jest by odbudowac flore bakteryjna. Wiele tych substancji z tego co udalo mi sie zauwazyc ma ujemny wplyw na ten swiat. Dr. Natasha Campbell-McBride swietnie to wszystko tlumaczy. Wszystkie choroby biora sie od jelit.
0 x

Awatar użytkownika
Kokosik7
x 4
x 2
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podziękowanie: 27 razy

Nieprzeczytany post autor: Kokosik7 » piątek 01 gru 2017, 22:13

Masło klarowane powiadasz... A ja właśnie idę w przeciwną stronę, czyli mało tłuszczu(kokos, oliwa, olej rybi) tak z 10,15% a węgli w bród, dużo tych szybko trawionych- winogrona, melony, mandarynki, ale też o dziwo ziemniaki, góra ryżu., oczywiście bezglutenowo. Taka sytuacja, że czuję się najlepiej jak jem dużo węglowodanów, może to też przez nadnercza, ostatnio zacząłem pracować fizycznie i jest bardzo niefajnie. Powraca okropne zmęczenie, zimno i zachcianki, głównie na tłuszcz połączony z węglami, ale tego nie mogę słuchać, bo jak je zaspokoję to od razu czuję szalejącą candidę. Najlepiej jest jak najem się samych węgli i trochę tłuszczyku. Do tego piję rozcieńczony kwas jabłkowy i mlekowy, terpentyna, jodyna, też tiosiarczan sodu, biorę probiotyki. Ale z tym kwasem masłowym to rzeczywiście jest potrzebny i niby bakterie go produkują z błonnika, ale jak ich jest wystarczająca ilość.
0 x

zdro
x 12
x 31

Nieprzeczytany post autor: zdro » piątek 01 gru 2017, 22:30

Polecam obejrzec viewtopic.php?f=16&t=1493&start=25#p80147

Chcialbym wczesniej sie z tego wegekitu obudzic, ale lepiej bardzo pozno niz nigdy.
0 x

ODPOWIEDZ