Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Szczepienia/szczepionki !

Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1125
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 23
x 58
Podziękował: 2537 razy
Otrzymał podziękowanie: 1144 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » wtorek 07 lut 2023, 10:21

czy nadal ktoś naiwnie się łudzi, że po dziabnięciu - chociażby jednym- pozbędzie się tego SYFU ?
- absolutnie niemożliwe !!!
‘Mam nadzieję, że się tego nie dowiemy’ czyli gdzie jest mRNA
Od co najmniej 20 miesięcy wiemy, że zamiast pozostawać w pobliżu miejsca wstrzyknięcia, jak reklamowano, LNP rozchodzą się po całym ciele, przekraczając nawet barierę krew-mózg. Dostają się do niemal każdej komórki i tkanki. Nowe sekcje zwłok każdego dnia pokazują szerszą i głębszą infiltrację.

−∗−

Tłumaczenie artykułu ze strony Breta Swansona będącego kolejną analizą sławnego już filmu z udziałem jednego z dyrektorów firmy farmaceutycznej produkującej szczepionki przeciw covid. /AlterCabrio – ekspedyt.org/__________***__________„Mam nadzieję, że się tego nie dowiemy… iż mRNA pozostaje w organizmie” — mówi naukowiec z firmy Pfizer„Mam nadzieję, że nie dowiemy się, iż mRNA w jakiś sposób utrzymuje się w organizmie” — mówi dr Jordon Walker, dyrektor ds. badań i rozwoju mRNA w firmie Pfizer, w filmie nagranym potajemnie przez Project Veritas.


Przepraszam, doktorze Walker. Od ponad roku wiemy definitywnie, że mRNA utrzymuje się w organizmie. W niektórych przypadkach przez co najmniej 60 dni. Światowej klasy grupa patologów z Uniwersytetu Stanforda poinformowała o tym na łamach Cell, w dniu 24 stycznia 2022r. – ”Immune imprinting, breadth of variant recognition, and germinal center response in human SARS-CoV-2 infection and vaccination”. A im dłużej mRNA się utrzymuje, tym bardziej toksyczne białko kolczaste będzie wytwarzać i tym większe ryzyko problemów zdrowotnych.

(Jak zwykle są zastrzeżenia do filmów z ukrytej kamery. Oficjalne oświadczenie firmy Pfizer dotyczące poprzednich filmów z dr Walkerem sugeruje autentyczność, ale nie mamy pewności).

Dr Walker zastanawia się również nad potencjalnymi przyczynami powszechnych nieprawidłowości miesiączkowania. Mówi, że szczepionka musi wchodzić w interakcję z osią HPG (podwzgórze, przysadka mózgowa, gonady) – łańcuchem hormonalnym, który reguluje menstruację i wiele innych układów biologicznych. Jest jednak zdezorientowany, ponieważ „szczepionka nie przekracza bariery krew-mózg”.

Tyle tylko, że to właśnie trafia do mózgu. To też wiemy od dawna, co potwierdzają liczne sekcje zwłok. Dr Walkerowi nawet nie przychodzi do głowy, że nanocząsteczki lipidowe (LNP) trafiają również bezpośrednio do jajników, o czym wiemy od wiosny 2021r., kiedy kanadyjski wakcynolog dr Byram Bridle odgrzebał dokumentację regulacyjną firmy Pfizer przesłaną do japońskiego rządu.

Od co najmniej 20 miesięcy wiemy, że zamiast pozostawać w pobliżu miejsca wstrzyknięcia, jak reklamowano, LNP rozchodzą się po całym ciele, przekraczając nawet barierę krew-mózg. Dostają się do niemal każdej komórki i tkanki. Nowe sekcje zwłok każdego dnia pokazują szerszą i głębszą infiltrację. Zaledwie wczoraj patolog dr Ryan Cole ujawnił wyniki nowej sekcji zwłok z białkiem kolczastym w nadnerczach.


Według artykułu z Cell, autorstwa patologów ze Stanford, mRNA utrzymuje się znacznie dłużej niż reklamowano, co najmniej 60 dni. Naturalny mRNA rozkłada się i rozpuszcza w ciągu kilku minut lub godzin. Jest bardzo niestabilny, co jest dobrą rzeczą. Zmodyfikowany RNA [modRNA] użyty w szczepionkach jest jednak syntetyczny. Pfizer i Moderna zastąpiły wszystkie uracyle (U) pseudo-urydyną (Ψ), która, jak wiemy, stabilizuje modRNA i zapobiega jego rozpadowi. Uważali, że będzie to korzystne, gdy wytworzy się więcej antygenu na dłużej i prawdopodobnie zmniejszy stan zapalny.
_
Trwały modRNA wytwarza następnie przez długi czas białko kolczaste – nie minuty lub dni, ale być może tygodnie lub miesiące. Wytwarza to w całym ciele, w wielu tkankach. RNA jest kodem, a nie samym lekiem, więc dopóki się utrzymuje, mówi rybosomom, aby dalej wytwarzały białko. Jak więc kontrolować dawkę? Nie sądzę, żebyśmy mogli. W wielu przypadkach trwały mRNA może wytwarzać ogromne, lecz nieznane ilości białka kolczastego, dostarczając super dawki tego, co obecnie wiemy, że jest białkiem wysoce toksycznym.
_
Białko kolczaste atakuje szczególnie śródbłonek naczyniowy, wyściółkę naszych naczyń krwionośnych i naczyń włosowatych i przenika każdą tkankę. Rezultatem jest często znacznie, znacznie więcej białka kolczastego, przez znacznie dłuższy czas, w znacznie większej liczbie tkanek, niż praktycznie ktokolwiek mógłby wyprodukować podczas naturalnej infekcji.
_
W przypadku większości naturalnych infekcji nasz układ odpornościowy zabija wirusa w warstwach śluzówki – nosogardzieli, płucach, jelitach – w ciągu kilku dni. Dlatego wirus (i białko kolczaste) często nie dociera do tkanek poza warstwę błony śluzowej.
_
W ciężkich infekcjach Covid-19, białko kolczaste może uszkodzić tkanki płuc, naczyń, nerek itp. i wywołać burzę cytokinową. Lecz szczepionki generują znacznie więcej białka kolczastego i całkowicie omijają warstwę śluzówki – naszą pierwszą linię obrony – przechodząc bezpośrednio do naszych wrażliwych narządów.
Źródło: Michael Mörz, A Case Report: Multifocal Necrotizing Encephalitis and Myocarditis after BNT162b2 mRNA Vaccination against COVID-19: “…the presence of spike protein must be ascribed to vaccination rather than to viral infection. The findings corroborate previous reports of encephalitis and myocarditis caused by gene-based COVID-19 vaccines.”Jeśli ten film jest autentyczny, może zapoczątkować bardziej publiczną dyskusję na temat wielu głębokich problemów naukowych i zdrowotnych, które mamy od dwóch lat. A przynajmniej pokazuje, jak mało niektórzy dyrektorzy w firmie Pfizer pojmują na temat swoich własnych produktów oraz tego, co mówi nam nauka i dane.

Wygląda na to, że cenzura w dużej mierze zawładnęła ich praktykami.

_________________

[Źródło:] “I hope we don’t find out…this mRNA lingers in the body,” says Pfizer doctor, Bret Swanson, February 3, 2023

−∗−

Powiązane tematycznie:

Kumulacja poszczepienna czyli co robią nanocząstki lipidowe
(…) dr Robert Malone, twórca technologii szczepionek mRNA, powiedział, że nanocząstki lipidowe szczepionki przeciw COVID – które mówią organizmowi, aby wyprodukował białko kolczaste – opuszczają miejsce wstrzyknięcia i gromadzą się […]

_________________

mRNA w domu i zagrodzie czyli to dopiero początek
Nie tylko nasze rządy i media nadal chwalą technologię mRNA, ale intencją jest, aby szczepionki mRNA leczyły również wiele innych chorób, przynosząc kolejne miliardy dolarów firmom farmaceutycznym oraz ekspertom i […]

_________________

Komórki nie kłamią: mRNA działa!
„Białko kolczaste jest toksyną”, mówi patolog dr Ryan Cole, i prawie na pewno powoduje raka w wielu przypadkach. “Wiemy, że białko kolczaste może indukować szlaki nowotworowe. I to się dzieje. […]

_________________

‘Wycofać natychmiast’ czyli jak oszukano kobiety
Kiedy kobiety dowiedzą się, że zostały w ten sposób oszukane, to szczęśliwe nie będą. Jednak dzięki cenzurze i brakowi informacji w mediach głównego nurtu większość kobiet nigdy się nie dowie. […]Za: Legion sw. Ekspedyta – ekspedyt.org (6 lutego 2023)KOMENTARZ BIBUŁY: To, że zabójcze mRNA rozprzetrzeniają się na po całym organizmie, nie ulega najmniejszej wątpliwości, lecz nie to tym chcieliśmy dodać drobną uwagę.

Zastanawia nas bowiem dlaczego tak wielu w środowisku walczącym o prawdę kwestionuje autentyczność filmu z udziałem sławnego już dyrektora Pfizera, gdyż 1) samo nagranie jest przecież autentyczne – nie powstało przecież jako produkt sztucznej inteligencji z podłożoną ścieżką dźwiękową; 2) sam dyrektor jest autentyczny i nie wypiera się jego nawet Pfizer; 3) to co mówi dyrektor nie jest żadną wielką rewelacją i wszyscy od dawna podejrzewają, że Pfizer et consortes trudni się procederem manipulacji genetycznej, również celem tworzenia szczepionkowego „antidotum”, czyli preparowaniem patogenów.

Dyrektorek powiedział to co wie – choć tak naprawdę nie zna zbyt wielu szczegółów, bo jest od czego innego: od urzędowego zatwierdzania nieetycznych projektów – a jedyne co może budzić zdziwienie to sposób wypowiadania się tego gnojka i jego otwartość, ale co się nie robi aby zabłysnąć w czasie randkowego spotkania.
https://www.bibula.com/?p=138756

p.s - a to tylko jedna z wielu atrakcji... :shock:
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

beadnorsi
Posty: 1325
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 80
Podziękował: 2700 razy
Otrzymał podziękowanie: 1886 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » niedziela 26 lut 2023, 20:01

WHO planuje wprowadzić ponad 500 nowych szczepionek do 2030 roku. Szczepionki na Covid-19 to tylko pierwsze z wielu, które pojawią się wkrótce


https://strangesounds.org/2023/02/the-w ... -soon.html
0 xbeadnorsi
Posty: 1325
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 80
Podziękował: 2700 razy
Otrzymał podziękowanie: 1886 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » poniedziałek 06 mar 2023, 21:14

https://newspunch.com/novak-djokovic-de ... m-us-open/


Novak Djokovic odmówił wjazdu do USA ze względu na status szczepionki, wycofuje się z US Open
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 12247
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 105
x 631
Podziękował: 29569 razy
Otrzymał podziękowanie: 18759 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 06 mar 2023, 22:18

beadnorsi pisze:
poniedziałek 06 mar 2023, 21:14
Novak Djokovic odmówił wjazdu do USA ze względu na status szczepionki, wycofuje się z US Open
ten Serb to prawdziwy facet z jajami!
PS.
ale to potwierdza jednocześnie, że demokratyczne (czyli faszystowskie wymogi) nadal są egzekwowane !!!
beadnorsi pisze:
niedziela 26 lut 2023, 20:01
WHO planuje wprowadzić ponad 500 nowych szczepionek do 2030 roku. Szczepionki na Covid-19 to tylko pierwsze z wielu, które pojawią się wkrótce
bez kozery - pincet !

to jest potężny, (antyludzki) biznes, proszę:

https://www.terrapinn.com/conference/wo ... -Board.stm
Obrazek
Obrazek

ale uwagę moją zwrócił Dr Gregory Poland z Mayo Clinic,
Obrazek
prawda, że sympatyczny ( :D )

https://youtu.be/gFSMSS21N8g
(dobrze,że 60 sekund to trwa.. :mrgreen: )

kto ma czas, jest na tej witrynie wsio o''nauce'' szczypawkowej, itepe.
perpetuum mobile, na lata do przodu, chyba że (w co wątpię) populacja zmądrzeje.
i nie żaden wuhan, a pentagon stoi za tym,a nad nim brygada RR.

takie tuzy o naukawej wiedzy 'chronią'' nas przed omicronem-złym virusem,
a teraz nawet 'krakenem', takiego wynaleźli ostatnio, a badają go, nie zgadniecie, yyy,
testem pcr-rt :ugeek:
Obrazek
statki zatapia,a co dopiero powiatowy punkt szczepień.. a w środku w maseckach przestraszony lud..
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

beadnorsi
Posty: 1325
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 80
Podziękował: 2700 razy
Otrzymał podziękowanie: 1886 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » wtorek 07 mar 2023, 16:28

https://www.newstarget.com/2023-03-06-s ... cines.html


Wyczerpujące recenzowane badanie mówi, że MILIONY na całym świecie cierpią obecnie z powodu poważnych problemów zdrowotnych spowodowanych przez "szczepionki" na covidWyczerpujące recenzowane badanie mówi, że MILIONY na całym świecie cierpią obecnie z powodu poważnych problemów zdrowotnych spowodowanych przez "szczepionki" na covid
03/06/2023 / Autor: Ethan Huff / Komentarze
Omiń cenzurę, udostępniając ten link:
Nowy
https://citizens.news/704644.html
Kopiuj adres URL
Wyczerpujące recenzowane badanie mówi, że MILIONY na całym świecie cierpią obecnie z powodu poważnych problemów zdrowotnych spowodowanych przez "szczepionki" na covid

Nowe badania opublikowane w recenzowanym czasopiśmie Nature Cardiovascular Research zwracają uwagę na dziesiątki milionów poważnych nowych problemów zdrowotnych, które pojawiły się na całym świecie od czasu uruchomienia operacji Warp Speed.

Pojawienie się "szczepionek" koronawirusa Wuhan (Covid-19) spowodowało wzrost wszelkiego rodzaju śmiertelnych chorób dotykających serce, skórę i mózg, ujawnia gazeta. Większość z tych dolegliwości utrzymuje się przez co najmniej 90 dni po wstrzyknięciu.

W swoich badaniach naukowcy przyjrzeli się tym samym osobom przed i po wstrzyknięciu, aby określić, w jaki sposób zastrzyki zmieniły ryzyko wystąpienia nowych problemów zdrowotnych. Okazało się, że przeciętna osoba jest o 21 procent bardziej narażona na otrzymanie nowej diagnozy w ciągu trzech miesięcy po wstrzyknięciu niż w ciągu trzech miesięcy przed wstrzyknięciem.

"Z prawie 240 milionami dorosłych Amerykanów, wzrost ten przekłada się na miliony dodatkowych nowych problemów medycznych wykrytych w miesiącach po szczepieniu i dziesiątki milionów na całym świecie", wyjaśnia Alex Berenson na swoim Substack.

(Powiązane: Moderna uwolniła nowy zastrzyk mRNA, aby "naprawić mięsień sercowy", który został uszkodzony przez zastrzyki covid.)

Najbardziej prawdopodobnym "skutkiem ubocznym" szczepionek covidowych wydaje się być zapalenie mięśnia sercowego (i inne problemy z sercem)
W ciągu trzech miesięcy po wstrzyknięciu ryzyko rozwoju nadciśnienia wzrasta o 25 procent, jak stwierdzono w badaniu. W przypadku depresji, egzemy, cukrzycy i zapalenia tkanki łącznej ryzyko wzrasta o 10-20 procent po wstrzyknięciu w porównaniu z wstrzyknięciem wstępnym.

Brighteon.TV
Najgorszym ryzykiem ze wszystkich jest zapalenie mięśnia sercowego, wyjaśnia badanie. Wstrzyknięcie na covid zwiększa ryzyko zapalenia serca o zdumiewające 260 procent - zwłaszcza jeśli jesteś mężczyzną.

"Zapalenie mięśnia sercowego jest znanym efektem ubocznym mRNA, więc fakt, że miał szczególnie wysoki wskaźnik dodatkowych diagnoz, dostarcza mocnych dowodów na to, że sygnał, który odkryli naukowcy, był prawdziwy" - pisze Berenson.

W sumie naukowcy odkryli, że wśród 284 000 ocenianych dorosłych z covidem, prawie 6 nowych i dodatkowych schorzeń zdiagnozowano w ciągu 000 dni po tym, jak igła (igły) weszły w ich ramiona.

"Przy około 237 milionach zaszczepionych dorosłych Amerykanów, szacunki te przełożyłyby się na około 5 milionów dodatkowych diagnoz problemów takich jak cukrzyca w ciągu trzech miesięcy po szczepieniu" - mówi Berenson. "Na całym świecie liczba ta może wynosić nawet 25 milionów".

Jak można się było spodziewać, gazeta nie spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony mediów i prawie żadną uwagą ze strony rządu. To dlatego, że jego odkrycia są sprzeczne z oficjalną narracją, że szczepionki covid są "bezpieczne i skuteczne".

Inne badanie z Hongkongu podobnie zidentyfikowało gwałtowny wzrost autoimmunologicznych "zaostrzeń" po wstrzyknięciu covid. Nowe epizody tocznia, reumatoidalnego zapalenia stawów i różnych innych poważnych chorób autoimmunologicznych gwałtownie rosną w wyniku strzałów.

Badanie to konkretnie zidentyfikowało zastrzyki mRNA jako winowajców. Inaktywowane szczepionki wirusowe w stylu chińskim nie spowodowały tych samych efektów, co pokazuje, że rodzaje zastrzyków Moderny i Pfizer-BioNTech są prawdopodobnie najbardziej niebezpiecznymi dostępnymi szczepionkami covidowymi.

"Amerykanie nie mają takiej możliwości, ponieważ Stany Zjednoczone nie zezwalają na stosowanie chińskich inaktywowanych szczepionek Covid" – zauważa Berenson o tym, jak Amerykanie dostali najgorsze z najgorszych "szczepionek", podczas gdy komunistyczne Chiny dostały "bezpieczniejsze".

W sekcji komentarzy ktoś napisał, że doznał blokady serca w ciągu kilku tygodni po tym, jak został dźgnięty przez Pfizera. Skończył ze stentem. Jego szwagier również doznał zawału serca po trzecim strzale, podczas gdy jego siostra doznała dwóch udarów po jej.

"Ludzie, których znamy, rozwinęli kilka alergii, gdy nigdy wcześniej nie mieli alergii" - dodała ta osoba. "Nie można ich cynicznie wytłumaczyć jako zwykłych zbiegów okoliczności".
0 xbeadnorsi
Posty: 1325
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 80
Podziękował: 2700 razy
Otrzymał podziękowanie: 1886 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » wtorek 07 mar 2023, 16:33

https://www.newstarget.com/2023-03-06-p ... -firm.html


Pentagon, Pfizer, BioNTech zmówiły się z kontrolowaną przez KPCh firmą farmaceutyczną w celu opracowania broni biologicznej szczepionki COVID.
Pentagon, Pfizer, BioNTech zmówiły się z kontrolowaną przez KPCh firmą farmaceutyczną w celu opracowania broni biologicznej szczepionki COVID
03/06/2023 / Autor: Natalie Parker / Komentarze
Omiń cenzurę, udostępniając ten link:
Nowy
https://citizens.news/701807.html
Kopiuj adres URL
Pentagon, Pfizer, BioNTech zmówiły się z kontrolowaną przez KPCh firmą farmaceutyczną w celu opracowania broni biologicznej szczepionki COVID

Departament Obrony (DoD) zmówił się z firmą farmaceutyczną kontrolowaną przez Komunistyczną Partię Chin (KPCh) w celu stworzenia broni biologicznej w postaci szczepionki przeciwko koronawirusowi Wuhan (COVID-19).

Chodziło o Fosun Pharmaceuticals, która podpisała umowę z Pfizer-BioNTech na wspólne opracowywanie i dystrybucję szczepionek.

Badaczka i była dyrektor firmy farmaceutycznej Sasha Latypova ujawniła tę zmowę w poście z 28 grudnia na swoim Substack. "Fosun jest ogromnym chińskim konglomeratem, który jest właścicielem dużej liczby globalnych firm, a jego przewodniczący Guo Guangchang jest bardzo wysokim rangą członkiem KPCh" – napisała. "To ciekawe, że Departament Obrony przyznał 10 miliardów dolarów przedsięwzięciu, którego znaczącym udziałowcem i właścicielem własności intelektualnej jest KPCh".

Guo, którego majątek netto przekracza 4 miliardy dolarów, jest również członkiem co najmniej trzech grup powiązanych z KPCh. Co więcej, Latypova stwierdziła, że firma posiada znaczną liczbę międzynarodowych korporacji.

Według byłego dyrektora ds. leków, który stał się informatorem, umowa zasadniczo stworzyła trójstronny sojusz badawczo-rozwojowy między Pfizer-BioNTech (jako jeden podmiot), Fosun i KPCh. (Powiązane: DoD spiskował z komunistycznymi Chinami, aby uwolnić broń biologiczną "szczepionki" covid na obywateli.)

Latypova później wysłała e-mail do LifeSiteNews, aby rozwinąć swoje rewelacje.

"W Chinach każdy duży pracodawca – szczególnie w czymś strategicznym, takim jak sektor biofarmaceutyczny – jest kontrolowany przez KPCh" – stwierdziła. Informator nawiązał do Związku Radzieckiego, "gdzie każde miejsce pracy miało 'partorg' – przedstawiciela nadzorcy z [Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego] lub całego ich departamentu".

Brighteon.TV
Media, rząd próbują ukryć zmowę Pentagon-KPCh
Latypova wyraziła ubolewanie, że ten związek z KPCh nie zyskał większego rozgłosu w mediach i gdzie indziej. Ponadto ubolewała, jak urzędnicy próbowali ukryć ten związek, usuwając niektóre informacje z dokumentów upublicznionych w wyniku wniosków ustawy o wolności informacji.

Stanowisko Latypovej Substack wyjaśniło również źródła pieniędzy, które finansowały przedsięwzięcie DoD / Pfizer-BioNTech / CCP.

Zauważyła, że BioNTech, który zaczynał jako mała firma zatrudniająca zaledwie garstkę pracowników, zdołał zebrać 1,7 miliarda dolarów w dziewięciu rundach inwestycji od około 2008 roku. Duża część pieniędzy w wysokości ponad 1 miliarda dolarów została zebrana przed 2020 rokiem, rokiem "plandemii" COVID-19.

"Po co to było, skoro nie prowadzono wtedy żadnych dużych badań klinicznych ani produkcji na dużą skalę? To dobre pytanie, które warto kiedyś przeanalizować".

Łatypowa poruszyła również temat osób pytających ją o zaangażowanie Chin w program. "Odpowiedziałem o Chinach – są w tej sprawie sprzymierzeni z Departamentem Obrony. KPCh czerpie zyski z finansowej niespodzianki rządu USA drukującego dolary i wrzucającego je do pieców mRNA, gdzie doprowadzają masy obywateli z wypranymi mózgami do samobójstwa" – napisała.

"Urzędnicy bezpieczeństwa narodowego, [obrony] i wywiadu absolutnie wiedzieli o tym wszystkim. Poszli dalej i zatwierdzili zamówienie na zakup tej uzbrojenia technologii o wartości 10 miliardów dolarów od przedsiębiorstwa Fosun-Pfizer-BioNTech – wspieranego przez liczne zagraniczne rządy, w tym chińskie – w celu dostarczenia i wdrożenia jej na Amerykanach.

Latypova ostatecznie ubolewała, jak rząd USA i inni wykorzystują pieniądze z podatków do "finansowania, rozwoju, a następnie "zatwierdzania", zakupu i rozmieszczania zakazanych środków broni biologicznej do zabijania i ranienia własnej ludności cywilnej, własnych sił zbrojnych, ratowników, pracowników służby zdrowia, kobiet w ciąży i dzieci.

Obejrzyj ten klip telewizyjny "The Epoch TV" o propozycji zmuszenia KPCh do zapłacenia 20,6 biliona dolarów odszkodowań za COVID-19.
0 xAwatar użytkownika
ZbyniuZbynio
Posty: 66
Rejestracja: niedziela 11 gru 2022, 16:36
Lokalizacja: Trójmiasto
x 1
x 3
Otrzymał podziękowanie: 43 razy

COVID-owe oszustwo

Nieprzeczytany post autor: ZbyniuZbynio » środa 08 mar 2023, 12:57

COVID - SZOKUJĄCA PRAWDA O 'PANDEMII' - DR SIMONE GOLD

https://www.cda.pl/video/65408064b
0 xAwatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1125
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 23
x 58
Podziękował: 2537 razy
Otrzymał podziękowanie: 1144 razy

Re: COVID-owe oszustwo

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » środa 08 mar 2023, 13:01

ZbyniuZbynio pisze:
środa 08 mar 2023, 12:57
COVID - SZOKUJĄCA PRAWDA O 'PANDEMII' - DR SIMONE GOLD

https://www.cda.pl/video/65408064b
prawdy to my się nigdy nie dowiemy a to co powoli wypływa to tylko namiastka tej prawdy PRWDZIWEJ
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7549
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 256
Podziękował: 6005 razy
Otrzymał podziękowanie: 11956 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 08 mar 2023, 13:14

jeden krok do przodu w odkrywaniu prawdy ...

https://rumble.com/v10qo1a-sfjnasjfbaf- ... qFvfFa5TScPozdrawiam - THotal :)
0 xAwatar użytkownika
ZbyniuZbynio
Posty: 66
Rejestracja: niedziela 11 gru 2022, 16:36
Lokalizacja: Trójmiasto
x 1
x 3
Otrzymał podziękowanie: 43 razy

COVIDOWY PRZEKRĘT

Nieprzeczytany post autor: ZbyniuZbynio » środa 08 mar 2023, 15:23

PRAWDA O TESTACH SZCZEPIONEK COVID-19


Szokujący reportaż na temat badań przeprowadzanych przez firmy farmaceutyczny dotyczących szczepionek przeciwko COVID-19. Analiza całego przekrętu z testami eliksiru jak i dopuszczenia do sprzedaży.

https://www.cda.pl/video/753329277
0 xAwatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 15874
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1038
x 488
Podziękował: 16849 razy
Otrzymał podziękowanie: 23771 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 08 mar 2023, 15:41

Decyzja ws. piątej dawki szprycy w ciągu kilkunastu dni
nie.jpeg
nie.jpeg (39.95 KiB) Przejrzano 758 razy
i
Podstępem ZNOWU Szykują Segregację! Niebezpieczna Ustawa w Sejmie! Druk 3050! Analiza Ator mObywatel

wideoprezentacje
649 tys. subskrybentów
https://youtu.be/shVi4WKdZq4
0 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

beadnorsi
Posty: 1325
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 80
Podziękował: 2700 razy
Otrzymał podziękowanie: 1886 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » czwartek 09 mar 2023, 17:06

https://www.naturalnews.com/2023-03-08- ... -2019.html


Dyrektor generalny Moderny Stephane Bancel przyznaje, że firma wyprodukowała 100 tys. dawek szczepionki COVID-19 w 2019 r., jeszcze przed wybuchem pandemii


:lol: :o :lol: :o :lol:
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 12247
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 105
x 631
Podziękował: 29569 razy
Otrzymał podziękowanie: 18759 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 12 mar 2023, 11:01

Wywiad USA uważa, że możliwe są nowe niszczycielskie pandemie
https://legaartis.pl/blog/2023/03/10/wy ... -pandemie/

już macie to zaplanowane mordercze matoł-uszki, :mrgreen:

twardy pachołek - cudne :lol:
Globalistyczny pachołek owczym pędzie podpisał umowę na miliony dawek „berbeluchy”, a teraz… Twierdzi, że będzie twardy
https://legaartis.pl/blog/2023/03/12/gl ... ment-11740

„Wizjoner zdrowia” odpowiedzialny za ponad 200 tys. nadmiarowych zgonów i masę ludzi poszkodowanych po przyjęciu „cudownego eliksiru” ogłosił,..........
wizjoner :lol:
Amerykański wywiad bada dwie wersje pochodzenia COVID-19
https://legaartis.pl/blog/2023/03/10/am ... -covid-19/

Amerykański wywiad bada :lol: .. jaja jak berety
a biolaby kijowskie takie smutne, nikt tam nic nie szuka, ciekawe, tylko wuhan i wuhan :D
Dyrektor CDC sugeruje, że dzieci już zawsze powinny chodzić w maskach
https://legaartis.pl/blog/2023/02/17/dy ... ment-11716
a 'dyrektor' w masce p-gaz, będzie bezpieczny, :mrgreen:
Poznań szaleje w poszukiwaniu C-19. „Ilość materiału genetycznego koronawirusa jest największa od września 2021 roku”
https://legaartis.pl/blog/2023/03/10/po ... 2021-roku/

nie Poznań a medyczne pajace, nie zakażenia tylko lewe testy.
na wsio ten sam, opatentowany w 2015 (rot-szyld) pcr-rt, wykrywa wszystko dosłownie
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1125
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 23
x 58
Podziękował: 2537 razy
Otrzymał podziękowanie: 1144 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » niedziela 12 mar 2023, 11:08

@ga ja nic już sie nie wypowiadam bo znów dostanę karę na jakiś czas ;) :D

p.s z reszta samo przez się wiemy jak jest !
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 12247
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 105
x 631
Podziękował: 29569 razy
Otrzymał podziękowanie: 18759 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 12 mar 2023, 11:14

jaką karę :?: :shock:
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1125
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 23
x 58
Podziękował: 2537 razy
Otrzymał podziękowanie: 1144 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » niedziela 12 mar 2023, 11:22

…nastąpiła niezgodność co do treści przedstawianej tu na forum i w związku z tym był banik na jakiś czas 8-)
jak by ci się chciało pogrzebać to znajdziesz wstecz coś ciekawego :shock:
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 12247
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 105
x 631
Podziękował: 29569 razy
Otrzymał podziękowanie: 18759 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 12 mar 2023, 14:35

Kongres zażądał od Bidena ujawnienia danych na temat pochodzenia koronawirusa
https://legaartis.pl/blog/2023/03/12/ko ... onawirusa/

cyrk, a to kongres-mani nie wiedzą o kijewskich biolabach synka bidetowego i jego samego?? :D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

kupfer
Posty: 340
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 337
x 34
Podziękował: 1120 razy
Otrzymał podziękowanie: 604 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: kupfer » niedziela 12 mar 2023, 18:16

kiszka,zluzuj majty ;) ,"agent niemiecki" :shock: ,kol. janusz już nie ma władzy dyktatora :D ,jeśli o to chodzi,faktycznie była ostra dyskusja z blu w której też uczestniczyłem :oops: ,ale jak ktoś wierzy w c 19 jego sprawa nic nie zmienimy,tylko nie można tu nikogo obrażać ;) i za to cenię to forum najbardziej :)
0 xbeadnorsi
Posty: 1325
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 80
Podziękował: 2700 razy
Otrzymał podziękowanie: 1886 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » niedziela 12 mar 2023, 20:06

Przeciez to tylko dyskusje,temat juz zapomniany ;) ja sie na Ciebie Kiszka nawet nie obrazilem ;) a ty mnie tak ten tego...surowo :Dps;Jakbys chcial na nowo rozpoczac dyskusje na temat tego czy cos jest czy nie ma to nie mam juz ochoty bo i kto Ci bana "podaruje" jak pana@Janusza juz nie ma? :lol:
0 xAwatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1125
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 23
x 58
Podziękował: 2537 razy
Otrzymał podziękowanie: 1144 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » niedziela 12 mar 2023, 20:18

myśle, że chętny by się znalazł 8-) :mrgreen:

p.s - ale co tu więcej dyskutować jak fakty są niezaprzeczalne ! :D
nie do podważenia !!!
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

beadnorsi
Posty: 1325
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 80
Podziękował: 2700 razy
Otrzymał podziękowanie: 1886 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » niedziela 12 mar 2023, 20:33

Walczylem tylko o wolnosc wypowiedzi i przekonan na tym forum,po czym w innym temacie zostalem za ta walke "ukarany". :D

Co do wirusa poczekajmy co tam wyniknie bo grubo sie dzieje ,a jak ujawnia wszystko z biolaborow na Ukrainie to ten pseudo-srovid moze byc najmniejszym naszym problemem. ;)
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 12247
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 105
x 631
Podziękował: 29569 razy
Otrzymał podziękowanie: 18759 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 15 mar 2023, 10:30

Sting ma pragnienie/nia.......
a pamięć jaką ! :D

z https://guitar.com/news/music-news/stin ... cepticism/
„Chciałbym, aby ludzie przychodzili na moje koncerty w celu zaszczepienia” – dodał Sting.

„Nie zamierzam tego narzucać, ale takie jest moje pragnienie”.
..........

W nowym wywiadzie dla AFP , Sting jest opisany jako „zdumiony” sceptycyzmem wobec szczepionek
ze strony takich osób jak Van Morrison i Eric Clapton.

„Naprawdę nie rozumiem podstaw naukowych tego sprzeciwu” — mówi.

Bez wahania przyjąłem szczepionkę. Jestem na tyle dorosły, że pamiętam dzieci z mojej ulicy z polio, które były kalekami, a ta choroba została wyeliminowana z dnia na dzień dzięki szczepionce”.
nie rozumiesz, niestety, jak powiedziałeś ...
Vax Indie teraz | Z udziałem Alicii Keys, Stinga, Andrei Bocellego i innych!
https://youtu.be/z9PUIbmHIBE
Uczciwy Dinkum
1 rok temu
Świetna inicjatywa! Życzę Indiom szybkiego powrotu do zdrowia!
ożesz ty dunkun uczciwy :lol:
:mrgreen:

'we filmie' jeszcze kilku gwiazdorków, pro-vaxx.
aj jak dbają o zdrowie ''indian'' w indiach :D
siok i podziw, aż tam zapraszają do vaxx , jak do zwierzyńca.

wszyscy bought !
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

beadnorsi
Posty: 1325
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 80
Podziękował: 2700 razy
Otrzymał podziękowanie: 1886 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » środa 15 mar 2023, 16:53

https://expose-news.com/2023/03/14/offi ... -defeated/


Do końca maja 2022 r. w Anglii odnotowano 15 113 zgonów z powodu Covid-19, a zaszczepionych było szokujących 13 666 z nich. A większość z nich była wśród potrójnie szczepionych co miesiąc.

Oznacza to, że ogółem zaszczepiona populacja odpowiadała za 90% zgonów z powodu Covid-19 w tym okresie. 82% z nich było wśród potrójnie zaszczepionych, mimo że tylko 50% populacji otrzymało trzy lub więcej dawek.

Najbardziej niepokojący w tym okresie jest jednak ogromny spadek liczby zgonów wśród nieszczepionych w porównaniu ze wzrostem liczby zgonów każdego miesiąca wśród zaszczepionych.

W styczniu zaszczepieni stanowili 85 proc. zgonów z powodu Covid-19, z czego 67 proc. należało do potrójnych zaatakowanych.

W lutym zaszczepieni stanowili 90% zgonów z powodu Covid-19, z czego 74% wśród potrójnych zaatakowanych.

W marcu zaszczepieni stanowili 93% zgonów z powodu Covid-19, z czego 82% należało do potrójnych zaatakowanych.

W kwietniu zaszczepieni stanowili 94% zgonów z powodu Covid-19, z czego 91% należało do potrójnych zaatakowanych.

Wreszcie, w maju, miesiącu, w którym spodziewalibyśmy się spadku zachorowań sezonowych, jak dowodzą dane, zaszczepieni nadal stanowili 94% zgonów z powodu Covid-19, z czego 85% należało do potrójnych zaatakowanych.

Ale teraz, dzięki ONS w końcu opublikowającemu zaktualizowany zestaw danych, 6 miesięcy później niż oczekiwano, pod koniec lutego 2023 r., Widzimy, że potrójny + Szczepiony stanowił 92% zgonów z powodu COVID w całym 2022 r.
0 xbeadnorsi
Posty: 1325
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 80
Podziękował: 2700 razy
Otrzymał podziękowanie: 1886 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » niedziela 19 mar 2023, 17:53

https://expose-news.com/2023/03/19/stud ... on-deaths/


Badanie opublikowane w grudniu 2020 r. wykazało, że szczepionki COVID mogą powodować udary, chorobę Alzheimera, Parkinsona, stwardnienie rozsiane i zaburzenia autoimmunologiczne - Czy można się dziwić, dlaczego Five Eyes i Europa doznały 2 milionów nadmiernych zgonów w ciągu ostatnich 2 lat?
0 xAwatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1125
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 23
x 58
Podziękował: 2537 razy
Otrzymał podziękowanie: 1144 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » niedziela 19 mar 2023, 18:53

beadnorsi pisze:
niedziela 19 mar 2023, 17:53
https://expose-news.com/2023/03/19/stud ... on-deaths/


Badanie opublikowane w grudniu 2020 r. wykazało, że szczepionki COVID mogą powodować udary, chorobę Alzheimera, Parkinsona, stwardnienie rozsiane i zaburzenia autoimmunologiczne - Czy można się dziwić, dlaczego Five Eyes i Europa doznały 2 milionów nadmiernych zgonów w ciągu ostatnich 2 lat?
…tak jak każda inna szpryca - nic nowego :?
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

ODPOWIEDZ